Logo

REKLAMA
Plik banneru

Dział - Konkursy

Pierwszy krążek zespołu MISSQ trafi do ...

Artykul dodany: Wtorek, 18 marca 2014
Pierwszy krążek zespołu MISSQ trafi do ... Zakończył się konkurs, w którym do wygrania była płyta zespołu MISSQ - młodej grupy, która ma szansę na podbicie polskiej sceny muzycznej. Pierwszy krążek zespołu trafi do ...

Konkurs plastyczny BPMG

Artykul dodany: Sobota, 15 marca 2014
Konkurs plastyczny BPMG Biblioteka Publiczna Miasta Gniezna zaprasza do wzięcia udziału w konkursie plastycznym "Miasto Świętego Wojciecha" pod patronatem Prezydenta Miasta Gniezna. Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych.

Konkurs: Gniezno coraz bardziej pięknieje

Artykul dodany: Sobota, 8 marca 2014
Konkurs: Gniezno coraz bardziej pięknieje Gniezno to bez wątpienia piękne miasto. Przechadzając się posprzątanymi chodnikami, wolnymi od psich nieczystości, podziwiając piękne kwiaty i rzadkie okazy drzew, widząc modernizowane kamienice i nieustannie poprawiany wygląd gnieźnieńskich nieruchomości można wręcz się zachwycić i zaspokoić swój gust estetyczny. Pod względem estetyki obecne Gniezno śmiało może rywalizować z Wrocławiem czy Krakowem.

Podwójne zaproszenie na koncert Ani Wyszkoni trafi do ...

Artykul dodany: Sobota, 8 marca 2014
Podwójne zaproszenie na koncert Ani Wyszkoni trafi do ... Do dzisiaj, do godz. 13.00 można było wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania było podwójne zaproszenie na koncert Ani Wyszkoni w 4 Wymiarze. Pora na ogłoszenie wyników.

Wygraj podwójne zaproszenie na koncert Ani Wyszkoni

Artykul dodany: Piątek, 7 marca 2014
Wygraj podwójne zaproszenie na koncert Ani Wyszkoni W naszym konkursie do wygrania jest podwójne zaproszenie na koncert Ani Wyszkoni w 4 Wymiarze.

Bilety na Gorączkę Licealnej Nocy rozdane!

Artykul dodany: Piątek, 28 lutego 2014
Bilety na Gorączkę Licealnej Nocy rozdane! Do czwartku, do godz. 22.00 można było wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania były bilety na Gorączkę Licealnej Nocy - Viva Carnival w 4 Wymiarze. Pora na ogłoszenie wyników.

Konkurs: bilety na Gorączkę Licealnej Nocy

Artykul dodany: Środa, 26 lutego 2014
Konkurs: bilety na Gorączkę Licealnej Nocy W naszym konkursie do wygrania jest 5 biletów na Gorączkę Licealnej Nocy - Viva Carnival w 4 Wymiarze.

Weź udział w konkursie "Zostań wizjonerem" i wygraj tablet

Artykul dodany: Wtorek, 25 lutego 2014
Weź udział w konkursie Firma HI-FI Exclusive zaprasza klientów sieci Plus do wzięcia udziału w konkursie "Zostań wizjonerem". By wziąć udział w konkursie wystarczy wypełnić kupon i udzielić odpowiedzi na pytanie: "Opisz jak wyobrażasz sobie Internet przyszłości". Do wygrania jest tablet. Konkurs prowadzony jest w punktach sprzedaży sieci Plus w Gnieźnie, przy u. Moniuszki oraz w Galerii Gniezno.

Bilety na występ Kabaretu Słuchajcie rozdane!

Artykul dodany: Poniedziałek, 17 lutego 2014
Bilety na występ Kabaretu Słuchajcie rozdane! Do soboty, do godz. 22.00 można było wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania były 2 bilety na występ Kabaretu Słuchajcie. Pora na ogłoszenie wyników.

Zaproszenie na koncert Moniki Szczot w Restauracji UKF trafi do ...

Artykul dodany: Poniedziałek, 17 lutego 2014
Zaproszenie na koncert Moniki Szczot w Restauracji UKF trafi do ... Do soboty, do godz. 22.00 można było wziąć udział w konkursie,w którym do wygrania było podwójne zaproszenie na koncert Moniki Szczot. Pora na ogłoszenie wyników.

Konkurs: Wygraj zaproszenia na koncert Power Play

Artykul dodany: Piątek, 14 lutego 2014
Konkurs: Wygraj zaproszenia na koncert Power Play W naszym konkursie do wygrania są dwa podwójne zaproszenia na koncert zespołu Power Play w Klubie 4 Wymiar. Aby wziąć udział w konkursie nie trzeba odpowiadać na żadne pytania, wystarczy wysłać e-mail. Nie czekaj i spędź Walentynki w Klubie 4 Wymiar!

Walentynkowy bukiet o wartości 100 zł trafi do ...

Artykul dodany: Piątek, 14 lutego 2014
Walentynkowy bukiet o wartości 100 zł  trafi do ... Do wczoraj, do godz. 22.00 można było wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania był bukiet o wartości 100 zł od firmy Zielona Fabryka. Pora na ogłoszenie wyników.

Wygraj Walentynkowy bukiet za 100zł!

Artykul dodany: Czwartek, 13 lutego 2014
Wygraj Walentynkowy bukiet za 100zł! Zielona Fabryka przygotowała specjalny Walentynkowy konkurs, w którym do wygrania jest bukiet o wartości 100 zł. By wziąć udział w konkursie nie trzeba odpowiadać na żadne pytanie, wystarczy wysłać e-mail.

Wygraj płytę zespołu MISSQ

Artykul dodany: Poniedziałek, 10 lutego 2014
Wygraj płytę zespołu MISSQ Wygraj płytę zespołu MISSQ - młodej grupy, która ma szansę na podbicie polskiej sceny muzycznej. Pierwszy krążek może być Twój!

Bilety na koncert zespołu Zakopower trafią do ...

Artykul dodany: Poniedziałek, 10 lutego 2014
Bilety na koncert zespołu Zakopower trafią do ... Do niedzieli, do godz. 22.00 można było wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania były 4 bilety na koncert zespołu Zakopower. Pora na ogłoszenie wyników.

Bilety na spektakl "Miłość z dostawą do domu" rozdane!

Artykul dodany: Poniedziałek, 10 lutego 2014
Bilety na spektakl Do piątku, do godz. 22.00 można było wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania były bilety na specjalny, walentynkowy spektakl "Miłość z dostawą do domu". Pora na ogłoszenie wyników.

Bilety na Gorączkę Licealnej Nocy rozdane!

Artykul dodany: Poniedziałek, 10 lutego 2014
Bilety na Gorączkę Licealnej Nocy rozdane! Do niedzieli, do godz. 22.00 można było wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania były bilety na Gorączkę Licealnej Nocy - Walentynki w 4 Wymiarze. Pora na ogłoszenie wyników.

Konkurs: bilety na Gorączkę Licealnej Nocy

Artykul dodany: Sobota, 1 lutego 2014
Konkurs: bilety na Gorączkę Licealnej Nocy W naszym konkursie do wygrania jest 5 biletów na Gorączkę Licealnej Nocy - Walentynki w 4 Wymiarze.

Wygraj bilety na koncert Moniki Szczot w Restauracji UKF

Artykul dodany: Czwartek, 30 stycznia 2014
Wygraj bilety na koncert Moniki Szczot w Restauracji UKF 22 lutego, o godz. 20.00 w Restauracji UKF wystąpi Monika Szczot. Z tej okazji przygotowaliśmy dla naszych czytelników konkurs, w którym do wygrania jest podwójne zaproszenie na ten koncert.

Wygraj bilety na koncert zespołu Zakopower!

Artykul dodany: Czwartek, 30 stycznia 2014
Wygraj bilety na koncert zespołu Zakopower! 23 lutego o godz. 18.00 w auli I Liceum Ogólnokształcącego odbędzie się wyjątkowy koncert zespołu Zakopower. Z tej okazji przygotowaliśmy dla naszych czytelników konkurs, w którym do wygrania są 4 bilety na ten występ.

Bilety na Gorączkę Licealnej Nocy rozdane!

Artykul dodany: Środa, 29 stycznia 2014
Bilety na Gorączkę Licealnej Nocy rozdane! Do dzisiaj, do godz. 22.00 można było wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania były bilety na piątkową Gorączkę Licealnej Nocy - Licealne rozpoczęcie ferii w 4 Wymiarze. Pora na ogłoszenie wyników.

Wygraj bilety na występ Kabaretu Słuchajcie

Artykul dodany: Środa, 29 stycznia 2014
Wygraj bilety na występ Kabaretu Słuchajcie 23 lutego o godz. 17.00 w Miejskim Ośrodku Kultury wystąpi Kabaret Słuchajcie. Z tej okazji przygotowaliśmy dla naszych czytelników konkurs, w którym do wygrania są dwa bilety na ten występ.

Wygraj bilety na komedię romantyczną "Miłość z dostawą do domu"

Artykul dodany: Środa, 29 stycznia 2014
Wygraj bilety na komedię romantyczną 14 lutego w Teatrze im. A. Fredry odbędzie się specjalny, walentynkowy spektakl "Miłość z dostawą do domu". Z tej okazji przygotowaliśmy dla naszych czytelników konkurs, w którym do wygrania są dwa bilety na ten występ.

Wygraj bilety na recital Michała Bajora

Artykul dodany: Środa, 29 stycznia 2014
Wygraj bilety na recital Michała Bajora 13 kwietnia w Teatrze im. A. Fredry w Gnieźnie odbędzie się recital Michała Bajora promujący jego najnowszą płytę "Moje podróże". Z tej okazji przygotowaliśmy dla naszych czytelników konkurs, w którym do wygrania są dwa bilety na ten występ.

Bilety na występ Piotra Bałtroczyka rozdane!

Artykul dodany: Poniedziałek, 27 stycznia 2014
Bilety na występ Piotra Bałtroczyka rozdane! 8 lutego o godz. 20.00 w auli szkoły Pomnik wystąpi Piotr Bałtroczyk. Z tej okazji przygotowaliśmy dla naszych czytelników konkurs, w którym do wygrania były dwa bilety na ten występ.

Konkurs: bilety na Gorączkę Licealnej Nocy

Artykul dodany: Poniedziałek, 27 stycznia 2014
Konkurs: bilety na Gorączkę Licealnej Nocy W naszym konkursie do wygrania jest 5 biletów na Gorączkę Licealnej Nocy - Licealne rozpoczęcie ferii w 4 Wymiarze.

Wejściówki na koncert zespołu Perfect rozdane!

Artykul dodany: Wtorek, 14 stycznia 2014
Wejściówki na koncert zespołu Perfect rozdane! 25 stycznia o godz. 19.00 w auli szkoły Pomnik odbędzie się koncert zespołu Perfect. Z tej okazji przygotowaliśmy dla naszych czytelników konkurs, w którym do wygrania były 2 zaproszenia na ten niezwykły koncert. Pora na rozstrzygnięcie konkursu.

Zaproszenia na spektakl "Per Procura" rozdane

Artykul dodany: Czwartek, 9 stycznia 2014
Zaproszenia na spektakl 11 i 12 stycznia o godz. 18.00 w Teatrze im. A. Fredry w Gnieźnie odbędzie się spektakl "Per Procura" w reżyserii Bartosza Zaczykiewicza. Z tej okazji przygotowaliśmy dla naszych czytelników konkurs, w którym do wygrania były dwa podwójne zaproszenia na spektakle. Pora na jego rozstrzygnięcie.

Wygraj bilety na występ Piotra Bałtroczyka

Artykul dodany: Wtorek, 7 stycznia 2014
Wygraj bilety na występ Piotra Bałtroczyka 8 lutego o godz. 20.00 w auli szkoły Pomnik wystąpi Piotr Bałtroczyk. Z tej okazji przygotowaliśmy dla naszych czytelników konkurs, w którym do wygrania są dwa bilety na ten wstęp.

Wygraj zaproszenia na spektakl "Per Procura"

Artykul dodany: Czwartek, 2 stycznia 2014
Wygraj zaproszenia na spektakl 11 i 12 stycznia o godz. 18.00 w Teatrze im. A. Fredry w Gnieźnie odbędzie się spektakl "Per Procura" w reżyserii Bartosza Zaczykiewicza. Z tej okazji przygotowaliśmy dla naszych czytelników konkurs, w którym do wygrania są dwa podwójne zaproszenia na spektakle.

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 następna »REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno