Logo

REKLAMA
Plik banneru

Dział - Konkursy

Wygraj bilet na mecz Carbon Start Gniezno - GKM Grudziądz

Artykul dodany: Piątek, 5 września 2014
Wygraj bilet na mecz Carbon Start Gniezno - GKM Grudziądz W naszym konkursie do wygrania jest 10 biletów ulgowych oraz 4 bilety normalne na mecz Carbon Start Gniezno - GKM Grudziądz, który odbędzie się 7 września.

Książka "Hobbit" trafi do ...

Artykul dodany: Sobota, 9 sierpnia 2014
Książka "Hobbit" - ta bestsellerowa książka była nagrodą w konkursie Moje-Gniezno.pl i Internetowej Księgarni Gandalf. Pora na ogłoszenie wyników.

Bilety na mecz Carbon Start Gniezno - KMŻ Lublin rozdane!

Artykul dodany: Sobota, 9 sierpnia 2014
Bilety na mecz Carbon Start Gniezno - KMŻ Lublin rozdane! Do piątku, do godz. 22.00 można było przysyłać odpowiedzi na pytanie w konkursie, w którym do wygrania było 10 biletów ulgowych oraz 4 bilety normalne na mecz Carbon Start Gniezno - KMŻ Lublin, który odbędzie się 10 sierpnia. Pora na rozstrzygnięcie konkursu.

Wygraj wejściówki na mecz Carbon Start Gniezno - KMŻ Lublin

Artykul dodany: Czwartek, 7 sierpnia 2014
Wygraj wejściówki na mecz Carbon Start Gniezno - KMŻ Lublin W naszym konkursie do wygrania jest 10 biletów ulgowych oraz 4 bilety normalne na mecz Carbon Start Gniezno - KMŻ Lublin, który odbędzie się 10 sierpnia.

Wygraj książkę "Hobbit"

Artykul dodany: Czwartek, 17 lipca 2014
Wygraj książkę "Hobbit" - ta bestsellerowa książka jest nagrodą w konkursie Moje-Gniezno.pl i Internetowej Księgarni Gandalf.

Zostań pomocnikiem Gandalfa! Wyczaruj prezent na nowy rok szkolny!

Artykul dodany: Czwartek, 17 lipca 2014
Zostań pomocnikiem Gandalfa! Wyczaruj prezent na nowy rok szkolny! Wyobraź sobie, że jesteś pomocnikiem wielkiego czarodzieja Gandalfa i potrafisz czarować. Jaką moc chciałbyś mieć i do czego byś jej użył? Księgarnia Internetowa Gandalf czeka na oryginalne odpowiedzi na to pytanie w konkursie, który zorganizowała dla swoich klientów.

"Pięćdziesiąt Twarzy Greya" trafi do ...

Artykul dodany: Sobota, 5 lipca 2014
"Pięćdziesiąt twarzy Greya" - ta bestsellerowa książka była nagrodą w konkursie Moje-Gniezno.pl i Internetowej Księgarni Gandalf. Pora na ogłoszenie wyników.

Fyrtel 6 Stanów Skupienia Kultury - Inicjatywy lokalne 2014 roku

Artykul dodany: Czwartek, 26 czerwca 2014
Fyrtel 6 Stanów Skupienia Kultury - Inicjatywy lokalne 2014 roku Szukasz możliwości dofinansowania? Złóż projekt! - Pomożemy! Program wspiera projekty, które inicjują rozwój zainteresowań kulturalnych mieszkańców Miasta Gniezna i prowadzą do współpracy z mieszkańcami na poziomie lokalnym. Program wspiera projekty, które inicjują rozwój zainteresowań kulturalnych mieszkańców Miasta Gniezna i prowadzą do współpracy z mieszkańcami na poziomie lokalnym. Nie czekaj! Zgłoś się do Miejskiego Ośrodka Kultury.

Bilety na koncert Kazika rozdane!

Artykul dodany: Środa, 25 czerwca 2014
Bilety na koncert Kazika rozdane! W naszym konkursie do wygrania były dwa pojedyncze zaproszenia na koncert Kazika Staszewskiego i Kwartetu ProForma. Pora na rozstrzygnięcie konkursu.

Wygraj zaproszenia na koncert Kazika!

Artykul dodany: Wtorek, 24 czerwca 2014
Wygraj zaproszenia na koncert Kazika! W naszym konkursie do wygrania są dwa pojedyncze zaproszenia na koncert Kazika Staszewskiego i Kwartetu ProForma. Aby wziąć udział w konkursie nie trzeba odpowiadać na żadne pytania, wystarczy wysłać e-mail.

Bilety na mecz Carbon Start Gniezno - Polonia Bydgoszcz rozdane!

Artykul dodany: Sobota, 21 czerwca 2014
Bilety na mecz Carbon Start Gniezno - Polonia Bydgoszcz rozdane! Do piątku, do godz. 22.00 można było przysyłać odpowiedzi na pytanie w konkursie, w którym do wygrania było 10 biletów ulgowych oraz 4 bilety normalne na mecz Carbon Start Gniezno - Polonia Bydgoszcz, który odbędzie się 22 czerwca. Pora na rozstrzygnięcie konkursu.

Wygraj książkę "Pięćdziesiąt Twarzy Greya"

Artykul dodany: Wtorek, 10 czerwca 2014
Wygraj książkę "Pięćdziesiąt twarzy Greya" - ta bestsellerowa książka jest nagrodą w konkursie Moje-Gniezno.pl i Internetowej Księgarni Gandalf.

Bilety na mecz Carbon Start Gniezno - PGE Marma Rzeszów rozdane!

Artykul dodany: Sobota, 7 czerwca 2014
Bilety na mecz Carbon Start Gniezno - PGE Marma Rzeszów rozdane! Do piątku, do godz. 22.00 można było przysyłać odpowiedzi na pytanie w konkursie, w którym do wygrania było 10 biletów ulgowych oraz 4 bilety normalne na mecz Carbon Start Gniezno - PGE Marma Rzeszów, który odbędzie się 8 czerwca. Pora na rozstrzygnięcie konkursu.

Bilety na Gorączkę Licealnej Nocy rozdane!

Artykul dodany: Piątek, 30 maja 2014
Bilety na Gorączkę Licealnej Nocy rozdane! Do niedzieli, do godz. 22.00 można było wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania były bilety na Gorączkę Licealnej Nocy - Coco Jambo w 4 Wymiarze. Pora na ogłoszenie wyników.

Bukiet na Dzień Matki za 100zł trafi do ...

Artykul dodany: Sobota, 24 maja 2014
Bukiet na Dzień Matki za 100zł trafi do ... Do wczoraj, do godz. 22.00 można było wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania był bukiet o wartości 100 zł od firmy Zielona Fabryka. Pora na ogłoszenie wyników.

Wygraj bukiet na Dzień Matki za 100zł!

Artykul dodany: Sobota, 17 maja 2014
Wygraj bukiet na Dzień Matki za 100zł! Zielona Fabryka przygotowała specjalny konkurs, w którym do wygrania jest bukiet na Dzień Matki o wartości 100 zł. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy odpowiedzieć na jedno proste pytanie.

Podwójne zaproszenie na koncert New Bone trafi do ...

Artykul dodany: Piątek, 16 maja 2014
Podwójne zaproszenie na koncert New Bone trafi do ... Do wczoraj, do godz. 22.00 można było wziąć udział w konkursie,w którym do wygrania było podwójne zaproszenie na koncert kwintetu New Bone. Pora na ogłoszenie wyników.

Wygraj podwójne zaproszenie na koncert New Bone!

Artykul dodany: Środa, 14 maja 2014
Wygraj podwójne zaproszenie na koncert New Bone! 17 maja, w klubie Leo Libra wystąpi kwintet New Bone. Z tej okazji przygotowaliśmy dla naszych czytelników konkurs, w którym do zdobycia jest podwójne zaproszenie na koncert.

Rozdajemy bilety na Gorączkę Licealnej Nocy

Artykul dodany: Piątek, 9 maja 2014
Rozdajemy bilety na Gorączkę Licealnej Nocy W naszym konkursie do wygrania jest 5 biletów na Gorączkę Licealnej Nocy - Coco Jambo w 4 Wymiarze.

Bilety na Polską Noc Kabaretową w Gnieźnie rozdane!

Artykul dodany: Piątek, 9 maja 2014
Bilety na Polską Noc Kabaretową w Gnieźnie rozdane! 1 czerwca na Stadionie Miejskim przy ul. Wrzesińskiej odbędzie się Polska Noc Kabaretowa 2014! Wystąpią: Kabaret Moralnego Niepokoju, Paranienormalni, Kabaret Chyba, Kabaret Skeczów Męczących, Krzysztof Piasecki. Z tej okazji przygotowaliśmy dla naszych czytelników konkurs, w którym do wygrania były 4 bilety na to wydarzenie.

Pendrive i pozostałe nagrody od europosła Marka Siwca rozdane!

Artykul dodany: Środa, 7 maja 2014
Pendrive i pozostałe nagrody od europosła Marka Siwca rozdane! Do końca kwietnia można było przysyłać odpowiedzi na pytanie w konkursie, w którym do wygrania były: pendrive 4 GB, parasol, 2 bidony, 3 blogi Marka Siwca, 7 książek "Synagogi Wielkopolski" ufundowane przez europosła Marka Siwca. Pora na rozstrzygnięcie konkursu.

Wygraj pendrive i inne ciekawe nagrody!

Artykul dodany: Niedziela, 13 kwietnia 2014
Wygraj pendrive i inne ciekawe nagrody! Pendrive 4 GB, parasol, 2 bidony, 3 blogi Marka Siwca, 7 książek "Synagogi Wielkopolski" - to nagrody w naszym kolejnym konkursie. Zasady są bardzo proste.

Głosuj na swoje ulubione miejsce w Gnieźnie

Artykul dodany: Wtorek, 8 kwietnia 2014
Głosuj na swoje ulubione miejsce w Gnieźnie Weź udział w mobilnym konkursie "Twoje ulubione miejsce w Gnieźnie". Jeżeli masz swój ukochany zakątek w Pierwszej Stolicy, zrób mu zdjęcie swoim telefonem komórkowym, następnie udostępnij je w serwisie Instagram, odpowiednio otaguj (#GnieznoLubieTo) lub wyślij na wskazany poniżej adres mailowy. W przypadku użytkowników serwisu Instagram, w konkursie mogą brać udział zdjęcia zrobione wcześniej, lecz muszą mieć dodany tag: #GnieznoLubieTo. Każde zdjęcie wymaga krótkiego uzasadnienia.

Rozstrzygnięcie konkursu Gniezno coraz bardziej pięknieje!

Artykul dodany: Piątek, 4 kwietnia 2014
Rozstrzygnięcie konkursu Gniezno coraz bardziej pięknieje! Wielkie konkursy wymagają wielkich zakończeń i rozstrzygnięć. Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej kończą się finałowym meczem zwyczajowo pełnym emocji, randka w ciemno kończyła się magicznym odsuwaniem zasłony ujawniając wybraną osobę, a program Idź na całość rozstrzygnięcie miał poprzez wybór jednej z trzech bramek. Podobnie zakończenia doczekał się konkurs ogłoszony na łamach portalu na wykonanie zdjęć prezentujących jak Gniezno wypiękniało przez ostatnie lata rządów prezydenta Jacka Kowalskiego.

Bilety na recital Michała Bajora rozdane!

Artykul dodany: Czwartek, 3 kwietnia 2014
Bilety na recital Michała Bajora rozdane! 13 kwietnia w Teatrze im. A. Fredry w Gnieźnie odbędzie się recital Michała Bajora promujący jego najnowszą płytę "Moje podróże". Z tej okazji przygotowaliśmy dla naszych czytelników konkurs, w którym do wygrania były dwa bilety na ten występ. Pora na rozstrzygnięcie konkursu.

Wygraj 4 bilety na Polską Noc Kabaretową w Gnieźnie

Artykul dodany: Środa, 26 marca 2014
Wygraj 4 bilety na Polską Noc Kabaretową w Gnieźnie 1 czerwca na Stadionie Miejskim przy ul. Wrzesińskiej odbędzie się Polska Noc Kabaretowa 2014! Wystąpią: Kabaret Moralnego Niepokoju, Paranienormalni, Kabaret Chyba, Kabaret Skeczów Męczących, Krzysztof Piasecki. Z tej okazji przygotowaliśmy dla naszych czytelników konkurs, w którym do wygrania są 4 bilety na to wydarzenie.

Zaproszenie na koncert Jo & Lazy Fellow trafo do ...

Artykul dodany: Środa, 26 marca 2014
Zaproszenie na koncert Jo & Lazy Fellow trafo do ... Do wtorku, do godz. 22.00 można było wziąć udział w konkursie,w którym do wygrania było podwójne zaproszenie na koncert Jo & Lazy Fellow. Pora na ogłoszenie wyników.

Zaproszenia na koncert Long & Junior rozdane!

Artykul dodany: Piątek, 21 marca 2014
Zaproszenia na koncert Long & Junior rozdane! Do dzisiaj, do godz. 13.00 można było wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania było aż 10 zaproszeń na koncert grupy Long & Junior w 4 Wymiarze. Pora na ogłoszenie wyników.

Wygraj bilety na koncert Jo & Lazy Fellow

Artykul dodany: Czwartek, 20 marca 2014
Wygraj bilety na koncert Jo & Lazy Fellow 29 marca, o godz. 20.00 w Restauracji UKF wystąpi Jo & Lazy Fellow. Z tej okazji przygotowaliśmy dla naszych czytelników konkurs, w którym do wygrania jest podwójne zaproszenie na ten koncert.

Konkurs: Wygraj zaproszenie na koncert koncert Long & Junior w 4 Wymiarze

Artykul dodany: Środa, 19 marca 2014
Konkurs: Wygraj zaproszenie na koncert koncert Long & Junior w 4 Wymiarze W naszym konkursie do wygrania jest aż 10 zaproszeń na koncert Long&Junior w 4 Wymiarze.

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 następna »REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno