Logo

Dział - Konkursy

Wygraj bony na usługi firmy LIWMA ART

Artykul dodany: Środa, 3 grudnia 2014
Wygraj bony na usługi firmy LIWMA ART Wielkimi krokami zbliżamy się do nowego sezonu ślubnego. Pary narzeczeńskie już teraz przygotowują się do organizacji tego wymarzonego dnia. W związku z tym, aby ulżyć im w przygotowaniach, firma LIWMA ART z Mieleszyna oraz portal Moje-Gniezno.pl przygotowały 3 bony rabatowe dla osób, które prawidłowo odpowiedzą na 3 pytania.

Wygraj zaproszenie na koncert w Klubie eSKa

Artykul dodany: Wtorek, 2 grudnia 2014
Wygraj zaproszenie na koncert w Klubie eSKa 17 października w Klubie eSKa odbędzie się koncert "Piosenka świąteczna". Z tej okazji przygotowaliśmy dla naszych czytelników konkurs, w którym do zdobycia są 4 pojedyncze zaproszenia na koncert.

Bilety na koncert Grzegorza Hyżyego trafią do ...

Artykul dodany: Sobota, 22 listopada 2014
Bilety na koncert Grzegorza Hyżyego trafią do ... W naszym konkursie do wygrania były dwa pojedyncze zaproszenie na koncert Grzegorza Hyżego, który odbędzie się już dzisiaj, 22 listopada, w auli szkoły Pomnik. Aby wziąć udział w konkursie nie trzeba było odpowiadać na żadne pytania, wystarczyło wysłać e-mail.

Wygraj zaproszenie na koncert Grzegorza Hyżego

Artykul dodany: Czwartek, 20 listopada 2014
Wygraj zaproszenie na koncert Grzegorza Hyżego W naszym konkursie do wygrania są dwa pojedyncze zaproszenie na koncert Grzegorza Hyżego, który odbędzie się 22 listopada w Auli szkoły Pomnik. Aby wziąć udział w konkursie nie trzeba odpowiadać na żadne pytania, wystarczy wysłać e-mail.

Konkurs na najładniejszą szopkę bożonarodzeniową

Artykul dodany: Piątek, 7 listopada 2014
Konkurs na najładniejszą szopkę bożonarodzeniową Boże Narodzenie to jedno z najważniejszych i najpiękniejszych świąt kościelnych w roku, obchodzone na pamiątkę Narodzenia Jezusa.

Trzeci bon do Zielonej Fabryki otrzymuje ...

Artykul dodany: Piątek, 31 października 2014
Trzeci bon do Zielonej Fabryki otrzymuje ... Zielona Fabryka przygotowała specjalny konkurs, w którym do wygrania są aż 3 bony o wartości 50 zł każdy, do wykorzystania w Zielonej Fabryce przed Świętem Zmarłych. Aby wziąć udział w konkursie wystarczyło odpowiedzieć na jedno proste pytanie. Dzisiaj ogłaszamy ostatniego, trzeciego laureata.

Drugi bon do Zielonej Fabryki otrzymuje ...

Artykul dodany: Czwartek, 23 października 2014
Drugi bon do Zielonej Fabryki otrzymuje ... Zielona Fabryka przygotowała specjalny konkurs, w którym do wygrania są aż 3 bony o wartości 50 zł każdy, do wykorzystania w Zielonej Fabryce przed Świętem Zmarłych. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy odpowiedzieć na jedno proste pytanie. Dzisiaj ogłaszamy drugiego laureata.

Wygraj bon o wartości 50 zł do Zielonej Fabryki!

Artykul dodany: Poniedziałek, 20 października 2014
Wygraj bon o wartości 50 zł do Zielonej Fabryki! Zielona Fabryka przygotowała specjalny konkurs, w którym do wygrania są aż 3 bony o wartości 50 zł każdy, do wykorzystania w Zielonej Fabryce przed Świętem Zmarłych. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy odpowiedzieć na jedno proste pytanie.

Bilety na Gnieźnieńską Galę Boksu rozdane!

Artykul dodany: Piątek, 17 października 2014
Bilety na Gnieźnieńską Galę Boksu rozdane! Do wtorku, do godz. 22.00 można było wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania były bilety na Gnieźnieńską Galę Boksu. Pora na ogłoszenie wyników.

Bilety na koncert "Mimozami jesień się zaczyna" rozdane!

Artykul dodany: Piątek, 17 października 2014
Bilety na koncert Do niedzieli, do godz. 22.00 można było wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania były bilety na koncert "Mimozami jesień się zaczyna". Pora na ogłoszenie wyników.

Pierwszy bon do Zielonej Fabryki otrzymuje ...

Artykul dodany: Czwartek, 16 października 2014
Pierwszy bon do Zielonej Fabryki otrzymuje ... Zielona Fabryka przygotowała specjalny konkurs, w którym do wygrania są aż 3 bony o wartości 50 zł każdy, do wykorzystania w Zielonej Fabryce przed Świętem Zmarłych. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy odpowiedzieć na jedno proste pytanie. Dzisiaj ogłaszamy pierwszego laureata.

Zaproszenie na występ Kabaretu Limo trafi do ...

Artykul dodany: Wtorek, 14 października 2014
Zaproszenie na występ Kabaretu Limo trafi do ... W naszym konkursie do wygrania było pojedyncze zaproszenie na występ Kabaretu Limo. Aby wziąć udział w konkursie nie trzeba było odpowiadać na żadne pytania, wystarczyło wysłać e-mail.

Wygraj bilet na Gnieźnieńską Galę Boksu

Artykul dodany: Czwartek, 9 października 2014
Wygraj bilet na Gnieźnieńską Galę Boksu 18 października w Hotelu FENIKS odbędzie się Gnieźnieńska Gala Boksu. To bez wątpienia jedno z najciekawszych wydarzeń sportowych 2014 roku w Pierwszej Stolicy. Z tej okazji mamy dla Was 2 bilety na wieczór pięściarstwa.

Zaproszenia do gabinetu kosmetycznego Bellissima rozdane!

Artykul dodany: Środa, 8 października 2014
Zaproszenia do gabinetu kosmetycznego Bellissima rozdane! Do niedzieli do godz. 22.00 można było wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania były bony do gabinetu kosmetycznego Bellissima. Pora na ogłoszenie wyników.

Wygraj bilety na koncert W Starej Kamienicy

Artykul dodany: Wtorek, 7 października 2014
Wygraj bilety na koncert W Starej Kamienicy 17 października W Starej Kamienicy odbędzie się koncert "Mimozami jesień się zaczyna". Z tej okazji przygotowaliśmy dla naszych czytelników konkurs, w którym do zdobycia są 4 zaproszenia na koncert.

Wygraj zaproszenie na występ Kabaretu Limo

Artykul dodany: Wtorek, 7 października 2014
Wygraj zaproszenie na występ Kabaretu Limo W naszym konkursie do wygrania jest pojedyncze zaproszenie na występ Kabaretu Limo. Aby wziąć udział w konkursie nie trzeba odpowiadać na żadne pytania, wystarczy wysłać e-mail.

Wejściówki do Klubu eSKa rozdane!

Artykul dodany: Sobota, 27 września 2014
Wejściówki do Klubu eSKa rozdane! Do piątku, do godz. 22.00 można było wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania były bilety na sobotnią imprezę w Klubie eSKa. Pora na ogłoszenie wyników.

Wygraj bony do gabinetu kosmetycznego Bellissima

Artykul dodany: Piątek, 26 września 2014
Wygraj bony do gabinetu kosmetycznego Bellissima Bellissima to salon kosmetyczny, w którym bez wysiłku możesz osiągnąć idealny wygląd, doskonałą sylwetkę i przede wszystkim wspaniałe samopoczucie. Specjalnie dla czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania są dwa bony o wartości 50 zł do gabinetu Bellissima.

Zaproszenie na koncert SDM trafi do ...

Artykul dodany: Środa, 24 września 2014
Zaproszenie na koncert SDM trafi do ... W naszym konkursie do wygrania było pojedyncze zaproszenie na koncert zespołu Stare Dobre Małżeństwo. Aby wziąć udział w konkursie nie trzeba było odpowiadać na żadne pytania, wystarczyło wysłać e-mail.

Wygraj wejściówkę na imprezę w Klubie eSKa!

Artykul dodany: Środa, 24 września 2014
Wygraj wejściówkę na imprezę w Klubie eSKa! 27 września w eSKa Klubie odbędzie się impreza "Muzyka łączy pokolenia". Z tej okazji przygotowaliśmy dla naszych czytelników konkurs, w którym do zdobycia są 4 zaproszenia na imprezę.

Karnety do Europarku Krasnal rozdane!

Artykul dodany: Wtorek, 23 września 2014
Karnety do Europarku Krasnal rozdane! Od 25 do 28 września w Gnieźnie będzie gościł Europark Krasnal. Z tej okazji przygotowaliśmy dla naszych czytelników konkurs, w którym do zdobycia były 2 karnety (każdy po 5 przejazdów).

Wygraj zaproszenie na koncert SDM!

Artykul dodany: Piątek, 19 września 2014
Wygraj zaproszenie na koncert SDM! W naszym konkursie do wygrania jest pojedyncze zaproszenie na koncert zespołu Stare Dobre Małżeństwo. Aby wziąć udział w konkursie nie trzeba odpowiadać na żadne pytania, wystarczy wysłać e-mail.

Wygraj karnet do Europarku Krasnal

Artykul dodany: Piątek, 19 września 2014
Wygraj karnet do Europarku Krasnal Od 25 do 28 września w Gnieźnie będzie gościł Europark Krasnal. Z tej okazji przygotowaliśmy dla naszych czytelników konkurs, w którym do zdobycia są 2 karnety (każdy po 5 przejazdów).

Wejściówki do Klubu eSKa rozdane!

Artykul dodany: Piątek, 19 września 2014
Wejściówki do Klubu eSKa rozdane! Do czwartku, do godz. 22.00 można było wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania były bilety na sobotnią imprezę w Klubie eSKa. Pora na ogłoszenie wyników.

Wygraj wejściówkę na imprezę w Klubie eSKa!

Artykul dodany: Poniedziałek, 15 września 2014
Wygraj wejściówkę na imprezę w Klubie eSKa! 20 września w eSKa Klubie odbędzie się impreza "Muzyczne wspomnienia minionego lata". Z tej okazji przygotowaliśmy dla naszych czytelników konkurs, w którym do zdobycia są 4 zaproszenia na imprezę.

Zaproszenia na koncert Tango Conspiracion rozdane!

Artykul dodany: Niedziela, 14 września 2014
Zaproszenia na koncert Tango Conspiracion rozdane! W naszym konkursie do wygrania były dwa podwójne zaproszenia na koncert zespołu Tango Conspiracion. Pora na rozstrzygnięcie konkursu.

Bilety na mecz Carbon Start Gniezno - PGE Marma Rzeszów rozdane!

Artykul dodany: Sobota, 13 września 2014
Bilety na mecz Carbon Start Gniezno - PGE Marma Rzeszów rozdane! Do piątku, do godz. 22.00 można było przysyłać odpowiedzi na pytanie w konkursie, w którym do wygrania było 10 biletów ulgowych oraz 4 bilety normalne na mecz Carbon Start Gniezno - PGE Marma Rzeszów, który odbędzie się 14 września. Pora na rozstrzygnięcie konkursu.

Wygraj bilet na mecz Carbon Start Gniezno - PGE Marma Rzeszów

Artykul dodany: Czwartek, 11 września 2014
Wygraj bilet na mecz Carbon Start Gniezno - PGE Marma Rzeszów W naszym konkursie do wygrania jest 10 biletów ulgowych oraz 4 bilety normalne na mecz Carbon Start Gniezno - PGE Marma Rzeszów, który odbędzie się 14 września.

Wygraj zaproszenie na koncert zespołu Tango Conspiracion

Artykul dodany: Wtorek, 9 września 2014
Wygraj zaproszenie na koncert zespołu Tango Conspiracion Już 14 września o godz. 19.30 w Hotelu W Starej Kamienicy odbędzie się koncert zespołu Tango Conspiracion. Z tej okazji przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania są dwa podwójne zaproszenia na koncert. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy poprawnie odpowiedzieć na pytanie.

Bilety na mecz Carbon Start Gniezno - GKM Grudziądz rozdane!

Artykul dodany: Niedziela, 7 września 2014
Bilety na mecz Carbon Start Gniezno - GKM Grudziądz rozdane! Do soboty, do godz. 22.00 można było przysyłać odpowiedzi na pytanie w konkursie, w którym do wygrania było 10 biletów ulgowych oraz 4 bilety normalne na mecz Carbon Start Gniezno - GKM Grudziądz, który odbędzie się 7 września. Pora na rozstrzygnięcie konkursu.

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 następna »REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno