Logo

REKLAMA
Plik banneru

Dział - Konkursy

Walentynkowy bukiet o wartości 50 zł wygrywa ...

Artykul dodany: Sobota, 13 lutego 2016
Walentynkowy bukiet o wartości 50 zł wygrywa ... Do wczoraj, do godz. 22.00 można było wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania był walentynkowy bukiet o wartości 50 zł od firmy Zielona Fabryka. Pora na ogłoszenie wyników.

Wygraj walentynkowy bukiet o wartości 50 zł!

Artykul dodany: Wtorek, 9 lutego 2016
Wygraj walentynkowy bukiet o wartości 50 zł! Zielona Fabryka przygotowała specjalny konkurs, w którym do wygrania jest walentynkowy bukiet o wartości 50 zł. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy odpowiedzieć na jedno proste pytanie.

Bukiet z okazji Dnia Matki trafi do ...

Artykul dodany: Poniedziałek, 25 maja 2015
Bukiet z okazji Dnia Matki trafi do ... Przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym do wygrania był przepiękny bukiet kwiatów o wartości 50 zł ufundowany przez Zieloną Fabrykę z okazji Dnia Matki. Pora na ogłoszenie zwycięzcy.

Wygraj bukiet na Dzień Matki

Artykul dodany: Poniedziałek, 25 maja 2015
Wygraj bukiet na Dzień Matki Przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym do wygrania jest przepiękny bukiet kwiatów o wartości 50 zł ufundowany przez Zieloną Fabrykę z okazji Dnia Matki.

Zaproszenie na koncert Rafała Purola trafi do...

Artykul dodany: Piątek, 8 maja 2015
Zaproszenie na koncert Rafała Purola trafi do... 9 maja w Restauracji w Starej Kamienicy zagra Rafał Purol z zespołem Nieporozumienie. Z tej okazji przygotowaliśmy dla naszych czytelników konkurs, w którym do wygrania było podwójne zaproszenie na koncert. Pora na jego rozstrzygnięcie.

Wygraj zaproszenie na koncert w Klubie eSKa

Artykul dodany: Środa, 6 maja 2015
Wygraj zaproszenie na koncert w Klubie eSKa 9 maja w Restauracji w Starej Kamienicy zagra Rafał Purol z zespołem Nieporozumienie. Z tej okazji przygotowaliśmy dla naszych czytelników konkurs, w którym do wygrania jest podwójne zaproszenie na koncert.

Bilet na "Zjednoczenie Dwóch Korei" trafi do...

Artykul dodany: Sobota, 25 kwietnia 2015
Bilet na 26 kwietnia o godz. 18.00 w Teatrze im. A. Fredry w Gnieźnie odbędzie się spektakl "Zjednoczenie Dwóch Korei" w reżyserii Łukasza Gajdzisa. Przygotowaliśmy konkurs dla naszych czytelników, w którym do wygrania było podwójne zaproszenie na ten spektakl. Pora na jego rozstrzygnięcie.

Bilety na koncert zespołu LemON rozdane

Artykul dodany: Piątek, 24 kwietnia 2015
Bilety na koncert zespołu LemON rozdane Dzisiaj wieczorem w auli I LO wystąpi zespół LemON. Z tej okazji przygotowaliśmy konkurs dla naszych czytelników, w którym do wygrania były dwa bilety na koncert. Pora na jego rozstrzygnięcie.

Wygraj bilet na "Zjednoczenie Dwóch Korei"

Artykul dodany: Czwartek, 23 kwietnia 2015
Wygraj bilet na 26 kwietnia o godz. 18.00 w Teatrze im. A. Fredry w Gnieźnie odbędzie się spektakl "Zjednoczenie Dwóch Korei" w reżyserii Łukasza Gajdzisa. Przygotowaliśmy konkurs dla naszych czytelników, w którym do wygrania jest podwójne zaproszenie na ten spektakl.

Wygraj bilet na koncert zespołu Lemon!

Artykul dodany: Wtorek, 21 kwietnia 2015
Wygraj bilet na koncert zespołu Lemon! 24 kwietnia w auli I LO w Gnieźnie wystąpi zespół Lemon. Z tej okazji przygotowaliśmy dla naszych czytelników konkurs, w którym do wygrania są dwa bilety na ten koncert.

Bilety na koncert Mariusza Kalagi rozdane

Artykul dodany: Sobota, 18 kwietnia 2015
Bilety na koncert Mariusza Kalagi rozdane 19 kwietnia w auli I Liceum Ogólnokształcącego w Gnieźnie odbędzie się koncert Mariusza Kalagi. Z tej okazji przygotowaliśmy dla naszych czytelników konkurs, w którym do zdobycia były dwa zaproszenia na koncert. Pora na jego rozstrzygnięcie.

Zaproszenie na "Pinokia" trafi do...

Artykul dodany: Czwartek, 16 kwietnia 2015
Zaproszenie na W gnieźnieńskim Teatrze 18 kwietnia o godz. 11.00 odbędzie się spektakl "Pinokio", czyli klasyczna opowieść w nowej, realistycznej oprawie, zrealizowana przez młodych i wielokrotnie nagradzanych twórców. W związku z tym przygotowaliśmy konkurs dla naszych czytelników. Pora na jego rozstrzygnięcie.

Wygraj zaproszenie na "Pinokia"

Artykul dodany: Wtorek, 14 kwietnia 2015
Wygraj zaproszenie na W gnieźnieńskim Teatrze 18 kwietnia o godz. 11.00 odbędzie się spektakl "Pinokio", czyli klasyczna opowieść w nowej, realistycznej oprawie, zrealizowana przez młodych i wielokrotnie nagradzanych twórców. W związku z tym przygotowaliśmy konkurs dla naszych czytelników, w którym do wygrania jest podwójne zaproszenie na to przedstawienie.

Bilety na mecz Łączyńscy-Carbon Start Gniezno - Polonia Bydgoszcz rozdane!

Artykul dodany: Sobota, 11 kwietnia 2015
Bilety na mecz Łączyńscy-Carbon Start Gniezno - Polonia Bydgoszcz rozdane! Do soboty, do godz. 12.00 można było przysyłać odpowiedzi na pytanie w konkursie, w którym do wygrania było 6 biletów normalnych na mecz Łączyńscy-Carbon Start Gniezno - Polonia Bydgoszcz, który odbędzie się 12 kwietnia. Pora na rozstrzygnięcie konkursu.

Wygraj bilet na mecz Łączyńscy-Carbon Start Gniezno - Polonia Bydgoszcz

Artykul dodany: Piątek, 10 kwietnia 2015
Wygraj bilet na mecz Łączyńscy-Carbon Start Gniezno - Polonia Bydgoszcz W naszym konkursie do wygrania jest 6 normalnych biletów na mecz Łączyńscy-Carbon Start Gniezno - Polonia Bydgoszcz, który odbędzie się 12 kwietnia.

Zaproszenia na Wieczór Grecki trafią do...

Artykul dodany: Wtorek, 7 kwietnia 2015
Zaproszenia na Wieczór Grecki trafią do... 11 kwietnia w restauracji w Starej Kamienicy odbędzie się Wieczór Grecki. Z tej okazji przygotowaliśmy dla naszych czytelników konkurs, w którym do wygrania były dwa podwójne zaproszenia na to spotkanie. Pora na ogłoszenie wyników.

Koszulka MKK Gniezno trafi do...

Artykul dodany: Wtorek, 7 kwietnia 2015
Koszulka MKK Gniezno trafi do... Do końca marca można było wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania była koszulka MKK Gniezno. Pora na ogłoszenie wyników.

Wygraj podwójne zaproszenie na Wieczór Grecki do restauracji w Starej Kamienicy

Artykul dodany: Wtorek, 31 marca 2015
Wygraj podwójne zaproszenie na Wieczór Grecki do restauracji w Starej Kamienicy 11 kwietnia w Restauracji w Starej Kamienicy odbędzie się Wieczór Grecki, podczas którego wystąpi Dimitris Zorbas. Będzie można spróbować greckich potraw i trunków oraz nauczyć się zorby. Z tej okazji przygotowaliśmy dla naszych czytelników konkurs, w którym do wygrania są dwa podwójne zaproszenia na to spotkanie.

Konkurs "Patrzysz czy pomagasz?"

Artykul dodany: Wtorek, 31 marca 2015
Konkurs Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej ogłasza konkurs "Patrzysz czy pomagasz?". Konkurs przeznaczony jest dla młodzieży ze szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu. Konkurs polega na przygotowaniu pracy multimedialnej na temat udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Szczegóły na plakacie.

Wygraj bilety na koncert Mariusza Kalagi

Artykul dodany: Środa, 25 marca 2015
Wygraj bilety na koncert Mariusza Kalagi 19 kwietnia w auli I Liceum Ogólnokształcącego w Gnieźnie odbędzie się koncert Mariusza Kalagi. Z tej okazji przygotowaliśmy dla naszych czytelników konkurs, w którym do zdobycia są dwa zaproszenia na koncert.

Wygraj bilety na spektakl Teatru Capitol z Warszawy

Artykul dodany: Środa, 25 marca 2015
Wygraj bilety na spektakl Teatru Capitol z Warszawy 27 marca Gniezno odwiedzi Teatr Capitol z Warszawy. W auli I LO wystawi spektakl "Dwie połówki pomarańczy". Z tej okazji przygotowaliśmy dla naszych czytelników konkurs, w którym do zdobycia są dwa zaproszenia na ten spektakl.

Wygraj koszulkę MKK Gniezno

Artykul dodany: Wtorek, 24 marca 2015
Wygraj koszulkę MKK Gniezno Przygotowaliśmy dla naszych czytelników konkurs, w którym do wygrania jest koszulka MKK Gniezno. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy odpowiedzieć na jedno proste pytanie.

Bilety do Cyrku Zalewski trafią do...

Artykul dodany: Poniedziałek, 16 marca 2015
Bilety do Cyrku Zalewski trafią do... Do wczoraj, do godz. 22.00 można było wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania były 3 pojedyncze zaproszenia do Cyrku Zalewski. Pora na ogłoszenie wyników.

Wygraj bilety do Cyrku Zalewski

Artykul dodany: Czwartek, 12 marca 2015
Wygraj bilety do Cyrku Zalewski 17 marca Gniezno odwiedzi Cyrk Zalewski. Z tej okazji przygotowaliśmy dla naszych czytelników konkurs, w którym do zdobycia jest aż 3 zaproszenia do cyrku (osoba dorosła + dziecko do lat 10-ciu).

Zaproszenia do teatru trafią do...

Artykul dodany: Sobota, 21 lutego 2015
Zaproszenia do teatru trafią do... W naszym konkursie do wygrania były dwa podwójne zaproszenia zaproszenie na sobotni spektakl w gnieźnieńskim Teatrze "Kto się boi Virginii Woolf?". Pora na ogłoszenie wyników.

Wygraj zaproszenia na spektakl "Kto się boi Virginii Woolf?"

Artykul dodany: Środa, 18 lutego 2015
Wygraj zaproszenia na spektakl Wspólnie z Teatrem Fredry przygotowaliśmy dla naszych czytelników konkurs, w którym do wygrania są dwa podwójne zaproszenie na spektakl "Kto się boi Virginii Woolf?", który odbędzie się w sobotę, 21 lutego o godz. 19.00. Spektakl to odkrywcza i drapieżna psychodrama z udziałem dwóch par małżeńskich. Gra na śmierć i życie, w której żaden z uczestników nie ma zamiaru przestrzegać zasad fair play. Podczas tego spotkania bohaterowie ujawniają wszystkie, nawet najbardziej skrywane i wstydliwe tajemnice. Pozostałe spektakle odbędą się 19 oraz 20 lutego.

Walentynkowy bukiet od Zielonej Fabryki wygrywa...

Artykul dodany: Środa, 11 lutego 2015
Walentynkowy bukiet od Zielonej Fabryki wygrywa... Do wczoraj, do godz. 22.00 można było wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania był walentynkowy bukiet o wartości 50 zł od firmy Zielona Fabryka. Pora na ogłoszenie wyników.

Wygraj walentynkowy bukiet o wartości 50 zł!

Artykul dodany: Środa, 4 lutego 2015
Wygraj walentynkowy bukiet o wartości 50 zł! Zielona Fabryka przygotowała specjalny konkurs, w którym do wygrania jest walentynkowy bukiet o wartości 50 zł. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy odpowiedzieć na jedno proste pytanie.

Bony na usługi firmy LIWMA ART trafią do...

Artykul dodany: Niedziela, 4 stycznia 2015
Bony na usługi firmy LIWMA ART trafią do... W grudniu firma LIWMA ART oraz portal moje-gniezno.pl przygotowały konkurs, w którym do wygrania były bony na usługi firmy LIWMA ART. Pora na rozstrzygnięcie konkursu.

Bilety na koncert w Klubie eSKa rozdane!

Artykul dodany: Piątek, 5 grudnia 2014
Bilety na koncert w Klubie eSKa rozdane! W naszym konkursie do wygrania były 4 pojedyncze zaproszenie na świąteczny koncert, który odbędzie się już dzisiaj w Klubie eSKa. Pora na ogłoszenie wyników.

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 następna »REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno