Logo

Dział - Na sygnale

3 kierowców i 9 rowerzystów na podwójnym gazie! Nie obyło się bez obywatelskiego zatrzymania

Artykul dodany: Poniedziałek, 11 czerwca 2018
3 kierowców i 9 rowerzystów na podwójnym gazie! Nie obyło się bez obywatelskiego zatrzymania Mimo poważnych sankcji wciąż nie brakuje kierowców, którzy siadają za kierownicę po alkoholu. W miniony weekend gnieźnieńscy policjanci zatrzymali trzech takich kierowców i 9 rowerzystów, którzy znajdowali się pod wpływem alkoholu. Jeden z kierowców został ujęty przez 2 mieszkańców powiatu bydgoskiego i przekazany policjantom.

Podsumowanie działań "Alkohol i narkotyki"

Artykul dodany: Poniedziałek, 11 czerwca 2018
Podsumowanie działań Gnieźnieńscy policjanci wydziału ruchu drogowego podsumowali sobotnie działania "Alkohol i narkotyki". Stróże prawa przeprowadzili ponad 340 kontroli. Podczas akcji w ręce mundurowych wpadło 2 rowerzystów po użyciu alkoholu. Policjanci zapowiadają, że działania będą kontynuowane.

Wypadek w Imiołkach! Mężczyzna i czworo dzieci w szpitalu! Na miejsce wezwano śmigłowiec LPR

Artykul dodany: Niedziela, 10 czerwca 2018
Wypadek w Imiołkach! Mężczyzna i czworo dzieci w szpitalu! Na miejsce wezwano śmigłowiec LPR W sobotę o godz. 18.55 służby ratunkowe zostały powiadomione o poważnym wypadku w Imiołkach. Samochód osobowy wypadł z drogi i z pełnym impetem uderzył w drzewo. W pojeździe znajdował się kierowca i czworo dzieci. Na miejsce wysłano Policję, Pogotowie Ratunkowe, Straż Pożarną z Gniezna, Łubowa i Kłecka oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Pożar w Przyborowie

Artykul dodany: Sobota, 9 czerwca 2018
Pożar w Przyborowie W czwartek, 7 czerwca, ok. godz. 18.00 strażacy zostali poinformowani o pożarze budynku gospodarczego w Przyborowie. Ogień zagrażał nie tylko zabudowaniom, ale również pobliskiemu lasowi. Na miejsce wysłano zastępy z Gniezna i Łubowa.

Wypadek w Lulkowie! To kolejne zdarzenie w sobotę na krajowej "piętnastce"

Artykul dodany: Sobota, 9 czerwca 2018
Wypadek w Lulkowie! To kolejne zdarzenie w sobotę na krajowej Dzisiaj ok. godz. 11.00 na drodze krajowej nr 15 w Lulkowie doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. To kolejny wypadek tego dnia na "piętnastce". Na miejsce wysłano Policję, Pogotowie Ratunkowe oraz zastępy Straży Pożarnej z Gniezna i Trzemeszna.

Wypadek z Cytrynowie! Matiz uderzył w auto dostawcze

Artykul dodany: Sobota, 9 czerwca 2018
Wypadek z Cytrynowie! Matiz uderzył w auto dostawcze Dzisiaj ok. godz. 6.00 służby ratunkowe zostały powiadomione o wypadku na drodze krajowej nr 15 w miejscowości Cytrynowo. Na miejsce wysłano zastępy Straży Pożarnej z Gniezna, Trzemeszna, Policję oraz Pogotowie Ratunkowe.

Kradną koła i zostawiają auta na "klockach"

Artykul dodany: Piątek, 8 czerwca 2018
Kradną koła i zostawiają auta na W ostatnim czasie złodzieje upatrzyli sobie alufelgi samochodowe. Mieszkańcom giną całe koła, a pojazdy zostawiane są na betonowych lub drewnianych "klockach". Takich sytuacji w ciągu kilku tygodni było co najmniej kilka-kilkanaście.

Pożar na Rynku w Kłecku

Artykul dodany: Czwartek, 7 czerwca 2018
Pożar na Rynku w Kłecku Dzisiaj (czwartek) ok. godz. 15.45 strażacy zostali powiadomieni o pożarze na Rynku w Kłecku. Na miejsce wysłano zastęp OSP.

Mieszkańcy złapali złodzieja!

Artykul dodany: Czwartek, 7 czerwca 2018
Mieszkańcy złapali złodzieja! Gnieźnieńscy śledczy przedstawili zarzut 34-letniemu mężczyźnie, który po rusztowaniu dostał się do mieszkania i ukradł znajdujący się w środku laptop. Złodziej po przestępstwie długo nie cieszył się z łupu, gdyż został ujęty przez osoby zamieszkujący w budynku i przekazany funkcjonariuszom. Laptop trafił do właściciela, a sprawca usłyszał zarzut kradzieży, za co grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 5.

Policjant po służbie zatrzymał złodzieja

Artykul dodany: Czwartek, 7 czerwca 2018
Policjant po służbie zatrzymał złodzieja Aspirant Bartosz Radomski - dzielnicowy z Komisariatu Policji w Kłecku zatrzymał po służbie 34-letniego złodzieja. Mieszkaniec gminy Janowiec Wielkopolski będąc pod wpływem alkoholu ukradł rower zaparkowany pod sklepem w Mieleszynie. Warty 600 złotych jednoślad już wrócił do właścicielki. Złodziej usłyszał zarzut kradzieży i kierowania rowerem w stanie nietrzeźwości.

Audi zderzyło się z busem

Artykul dodany: Środa, 6 czerwca 2018
Audi zderzyło się z busem Dzisiaj (środa) ok. godz. 6.00 służby ratunkowe zostały powiadomione o zderzeniu dwóch samochodów w miejscowości Kłecko Kolonia. Na miejsce wysłano zastępy Straży Pożarnej z Gniezna, Kłecka, Policję oraz Pogotowie Ratunkowe.

"Krokodylki" na Lednicy, czyli Bezpieczny Autokar

Artykul dodany: Środa, 6 czerwca 2018
Inspektorzy Oddziału Wydziału Inspekcji w Gnieźnie Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Poznaniu dbali o bezpieczeństwo uczestników przybywających na czuwanie do Lednicy w związku z odbywającym się tam XXII Spotkaniem Młodych w czasie od 2 do 3 czerwca 2018 roku.

Kobieta spowodowała kolizję. Miała 2,8 promila alkoholu

Artykul dodany: Środa, 6 czerwca 2018
Kobieta spowodowała kolizję. Miała 2,8 promila alkoholu Za kierowanie pojazdem pod wpływem alkoholu i spowodowanie kolizji odpowie 40-letnia mieszkanka Gniezna. Kobieta prowadziła Renault i miała 2,8 promila alkoholu w organizmie. Na ulicy Kostrzewskiego uderzyła w znak drogowy. Teraz za popełnione przestępstwo i wykroczenie grozi jej do 2 lat pozbawienia wolności.

Chciał przygotować sobie obiad, a omal nie zginął

Artykul dodany: Wtorek, 5 czerwca 2018
Chciał przygotować sobie obiad, a omal nie zginął W sobotę, 2 czerwca, o godzinie 14.00 strażacy zostali powiadomieni o pożarze mieszkania przy ul. Poznańskiej w Czerniejewie. Na miejsce wysłano zastępy z Gniezna, Czerniejewa oraz Policję. Ze wstępnych informacji wynikało, że lokal nie jest pusty.

Uwaga na oszustów wyłudzających pieniądze! Tylko dzisiaj policjanci odebrali dwa zgłoszenia

Artykul dodany: Wtorek, 5 czerwca 2018
Uwaga na oszustów wyłudzających pieniądze! Tylko dzisiaj policjanci odebrali dwa zgłoszenia Uwaga na oszustów "na wnuczka", "na policjanta", "na urzędnika". Dzisiaj gnieźnieńscy policjanci już otrzymali dwie informacje od seniorów, od których oszuści chcieli wyłudzić pieniądze. Mundurowi apelują zwłaszcza do osób starszych oraz ich rodzin o czujność.

Wypadek na drodze do Skorzęcina! Volkswagen zakończył jazdę na drzewie

Artykul dodany: Poniedziałek, 4 czerwca 2018
Wypadek na drodze do Skorzęcina! Volkswagen zakończył jazdę na drzewie W piątek, 1 czerwca, godzinie 8.30 na drodze dojazdowej do Ośrodka Wypoczynkowego Skorzęcin kierujący osobowym Volkswagenem uderzył w drzewo. Na miejsce udały się zastępy OSP Witkowo, OSP Skorzęcin, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz Policja.

Pożar Skody! Na miejsce wysłano zastępy z dwóch OSP

Artykul dodany: Poniedziałek, 4 czerwca 2018
Pożar Skody! Na miejsce wysłano zastępy z dwóch OSP W sobotę, podczas spotkania Lednica 2000, strażacy z OSP Witkowo i OSP Rybno Wielkie zostali zadysponowani do pożaru samochodu osobowego na drodze w okolicy pół lednickich.

6 zastępów Straży Pożarnej szukało topielców

Artykul dodany: Poniedziałek, 4 czerwca 2018
6 zastępów Straży Pożarnej szukało topielców W sobotę do służb ratunkowych wpłynęła informacja, z której wynikało, że na Jeziorze Niedzięgiel przewróciła się łódź, na której wcześniej znajdowały się dwie osoby. Do zdarzenia miało dojść w okolicach Wiekowa. Na miejsce wysłano sześć zastępów Straży Pożarnej z łodziami z Gniezna, Witkowa, Wiekowa, Konia, Słupcy i Powidza.

Zderzenie dwóch aut w Lubiniu! Trzy osoby w szpitalu

Artykul dodany: Poniedziałek, 4 czerwca 2018
Zderzenie dwóch aut w Lubiniu! Trzy osoby w szpitalu W czwartek ok. godz. 18.00 służby ratunkowe zostały powiadomione o wypadku w Lubiniu. Ze zgłoszenia wynikało, ze zderzyły się tam dwa samochody osobowe. Na miejsce wysłano Policję, Pogotowie Ratunkowe oraz zastępy Straży Pożarnej z Gniezna, Trzemeszna i Mogilna.

Sarna (koziołek) z odciętą głową przy ul. Poznańskiej

Artykul dodany: Poniedziałek, 4 czerwca 2018
Sarna (koziołek) z odciętą głową przy ul. Poznańskiej Dzisiaj do Straży Miejskiej w Gnieźnie wpłynęła informacja o tuszy sarny (koziołka) z odciętą głową, która leży przy ul. Poznańskiej. Na miejsce wysłano patrol.

Napadli i pobili bezdomnych! Mężczyzna w cięzkim stanie trafił do szpitala

Artykul dodany: Środa, 30 maja 2018
Napadli i pobili bezdomnych! Mężczyzna w cięzkim stanie trafił do szpitala 39-latek i 53-latka zostali tymczasowo aresztowani za dokonanie rozboju na bezdomnym mężczyźnie i uszkodzeniu ciała bezdomnej kobiecie. Pokrzywdzony 43-latek w ciężkim stanie przebywa w szpitalu. Intensywne działania gnieźnieńskich kryminalnych pozwoliły na szybkie wytypowanie i zatrzymanie sprawców tego przestępstwa. Przestępstwo rozboju zagrożone jest karą do 12 lat pozbawienia wolności.

Andrzej Pawlikowski odnaleziony

Artykul dodany: Środa, 30 maja 2018
Andrzej Pawlikowski odnaleziony Andrzej Pawlikowski, który zaginął w dniu wczorajszym, odnalazł się cały i zdrowy. Rodzina dziękuje za pomoc w rozpowszechnieniu informacji o zaginięciu.

Zaginął Andrzej Pawlikowski

Artykul dodany: Wtorek, 29 maja 2018
Zaginął Andrzej Pawlikowski W dniu wczorajszym (28 maja 2018), około godziny 8.00 rano, samowolnie opuścił szpital w Gnieźnie Andrzej Pawlikowski i do tej pory nie skontaktował się z rodziną. Ma 190 cm wzrostu, niebieskie oczy, jest szczupły, ma 37 lat. Ubrany był w dżinsy i sportową bluzę. Na nogach miał białe sportowe buty do kostki (nie ma przy sobie dowodu osobistego, ani telefonu). Zaginiony jest chory.

Koty postrzelone z wiatrówki

Artykul dodany: Wtorek, 29 maja 2018
Koty postrzelone z wiatrówki W okolicy ul. Powstańców Wielkopolskich, konkretnie w rejonie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego, ogrodów działkowych, cmentarza i ul. Górnej zauważono wczoraj dwa koty postrzelone w głowę z wiatrówki! Ekspertyza weterynaryjna bezsprzecznie wykazała postrzelenie śrutem. Sprawa została zgłoszona gnieźnieńskiej Policji, która ustala sprawców.

Ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości! Teraz spędzi ponad rok w więzieniu

Artykul dodany: Wtorek, 29 maja 2018
Ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości! Teraz spędzi ponad rok w więzieniu Gnieźnieńscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który przez 4 lata ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Mężczyzna był poszukiwany listem gończym, a na swym koncie ma oszustwo i przywłaszczenie. Po zatrzymaniu trafił do zakładu karnego.

Spłonął kontener z odzieżą dla osób potrzebujących

Artykul dodany: Poniedziałek, 28 maja 2018
Spłonął kontener z odzieżą dla osób potrzebujących Minionej nocy o godzinie 2.30 strażacy zostaliśmy zadysponowani ulicę Armii Poznań w Czerniejewie. Ze zgłoszenia wynikało, iż w tamtym miejscu palą się śmieci.

Policjanci zabezpieczyli ponad 100 gramów narkotyków

Artykul dodany: Poniedziałek, 28 maja 2018
Policjanci zabezpieczyli ponad 100 gramów narkotyków Gnieźnieńscy policjanci operacyjni wspólnie z funkcjonariuszami z Czerniejewa zatrzymali 33-letniego mieszkańca Wrześni podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków. Funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 100 gramów marihuany. Część narkotyków Za to przestępstwo ustawodawca przewidział karę do 10 lat więzienia.

9-latek wtargnął pod samochód! Trafił do poznańskiego szpitala

Artykul dodany: Poniedziałek, 28 maja 2018
9-latek wtargnął pod samochód! Trafił do poznańskiego szpitala W niedzielę, 27 maja, o godz. 13.45 w Lednogórze w gminie Łubowo 9-letni chłopiec wtargnął pod nadjeżdżające auto. W wyniku zderzenia z samochodem małoletni doznał obrażeń ciała. Karetką Pogotowia Ratunkowego został przetransportowany do szpitala w Poznaniu.

Wpadł w poślizg i "zaparkował" Jaguara w rowie

Artykul dodany: Niedziela, 27 maja 2018
Wpadł w poślizg i W sobotę przed godziną 23.00 służby ratunkowe zostały powiadomione o rozbitym aucie znajdującym się w przydrożnym rowie. Zdarzenie miało miejsce w Gorzykowie. Na miejsce wysłano Policję oraz Straż Pożarną.

Wypadek na ul. Dalkoskiej! Trzy osoby w szpitalu

Artykul dodany: Niedziela, 27 maja 2018
Wypadek na ul. Dalkoskiej! Trzy osoby w szpitalu W sobotę, 26 maja, około godziny 22.08 do Stanowiska Kierowania Straży Pożarnej w Gnieźnie wpłynęło zgłoszenie o zderzeniu dwóch samochodów osobowych na ul. Dalkoskiej w Gnieźnie. Na miejsce wysłano dwa zastępy straży, Policję i Pogotowie Ratunkowe.

« poprzednia 1 24 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14123 124 następna »REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno