Logo

Dział - Na sygnale

Trzemeszno "na celowniku" Policji

Artykul dodany: Środa, 7 czerwca 2017
Trzemeszno Policjanci z Trzemeszna w celu zapobiegania zagrożeniom i poprawie stanu bezpieczeństwa na terenie osiedla Piastowskiego proszą mieszkańców o czujność. Do końca listopada br. jednym z priorytetowych zadań dla tego obszaru jest reagowanie na spożywanie alkoholu w miejscach zabronionych.

16-letnia Dorota Góralczyk odnaleziona! Dziewczyna jest cała i zdrowa

Artykul dodany: Wtorek, 6 czerwca 2017
16-letnia Dorota Góralczyk odnaleziona! Dziewczyna jest cała i zdrowa Policja odnalazła 16-letnią Dorotę Góralczyk z Gniezna, która 31 maja wyszła z domu i przez kilka dni nie nawiązała kontaktu z rodziną. Dziewczyna znajdowała się na terenie powiatu słupeckiego. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Motocyklista zderzył się czołowo z samochodem! Uciekł z miejsca zdarzenia! Szuka go Policja

Artykul dodany: Poniedziałek, 5 czerwca 2017
Motocyklista zderzył się czołowo z samochodem! Uciekł z miejsca zdarzenia! Szuka go Policja 5 czerwca w godzinach 13.00 - 14.00 w miejscowości Promno Stacja (trasa Gniezno - Poznań) doszło do wypadku . Mężczyzna w wieku ok. 20 - 30 lat kierujący motocyklem marki Kawasaki, jadąc od strony Biskupic uderzył czołowo w samochód osobowy marki Opel Corsa. Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia.

Narkotyki na Spotkaniu Młodych "Lednica 2000"

Artykul dodany: Poniedziałek, 5 czerwca 2017
Narkotyki na Spotkaniu Młodych Kilka interwencji, jeden nieletni zatrzymany z narkotykami, zatrzymany mężczyzna podejrzewany o kradzież plecaków - tak gnieźnieńscy policjanci podsumowali XXI Ogólnopolskie Spotkanie Młodych w miejscowości Pola Lednickie.

Zaginęła 16-letnia Dorota Góralczyk. Policja prosi o pomoc

Artykul dodany: Poniedziałek, 5 czerwca 2017
Zaginęła 16-letnia Dorota Góralczyk. Policja prosi o pomoc Zaginęła 16-letnia Dorota Góralczyk z Gniezna. Dziewczyna wyszła z domu 31 maja 2017 roku i do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z rodziną. Policja prosi o pomoc w jej odnalezieniu.

Pociąg na przejeździe, a rogatki podniesione! Awaria na ul. Roosevelta

Artykul dodany: Poniedziałek, 5 czerwca 2017
Pociąg na przejeździe, a rogatki podniesione! Awaria na ul. Roosevelta W czwartek doszło do awarii na przejeździe kolejowym na ul. Roosevelta w Gnieźnie. Mimo nadjeżdżającego pociągu rogatki pozostały w górze. Kilku kierowców przeżyło niemały stres.

Motocyklista przez kilka godzin leżał w rowie! Ratownicy nie mogli go znaleźć

Artykul dodany: Niedziela, 4 czerwca 2017
Motocyklista przez kilka godzin leżał w rowie! Ratownicy nie mogli go znaleźć Dzisiaj w godzinach południowych służby ratunkowe odebrały zgłoszenie od mężczyzny, który uległ wypadkowi motocyklowemu. Niestety poszkodowany nie potrafił określić w jakiej miejscowości się znajduje. Do poszukiwań wysłano zastępy Straży Pożarnej oraz Policję. Wiadomo było również, że motocyklista będzie potrzebował pomocy lekarskiej.

Drugi dzień policyjnej akcji za nami

Artykul dodany: Piątek, 2 czerwca 2017
Drugi dzień policyjnej akcji za nami Policjanci całego województwa wielkopolskiego prowadzą działania NURD, czyli Niechroniony Uczestnik Ruchu Drogowego. Trzydniowa akcja ukierunkowana jest przede wszystkim na poprawę bezpieczeństwa tych, których nie chroni nic poza własnym rozsądkiem. Drugiego dnia działań jego brakiem wykazało się aż 29 pieszych. Większość z nich przechodziła w miejscach niedozwolonych.

67 mandatów, zatrzymane prawo jazdy i 2 wnioski do Sądu w ramach akcji "NURD"

Artykul dodany: Czwartek, 1 czerwca 2017
67 mandatów, zatrzymane prawo jazdy i 2 wnioski do Sądu w ramach akcji Gnieźnieńska drogówka podsumowała wczorajsze działania "NURD". Mundurowi nałożyli łącznie 67 mandatów karnych. Działania prowadzone były w godzinach 6.00 - 22.00. Celem akcji jest poprawa bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Zderzenie osobówki z motocyklem! 19-latce zatrzymano prawo jazdy

Artykul dodany: Czwartek, 1 czerwca 2017
Zderzenie osobówki z motocyklem! 19-latce zatrzymano prawo jazdy W środę, 31 maja, o godzinie 22.00 przy ul. Pułkownika Hynka w Witkowie doszło do zderzenia samochodu osobowego z motocyklem. Motocyklista z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Kierującej samochodem funkcjonariusze zatrzymali prawo jazdy.

Z jeziora Winiary wyłowiono ciało 56-latki

Artykul dodany: Czwartek, 1 czerwca 2017
Z jeziora Winiary wyłowiono ciało 56-latki Dzisiaj ok. godz. 9.00 gnieźnieńscy policjanci zostali powiadomieni o ludzkich zwłokach znajdujących się w jeziorze Winiary kilka metrów od brzegu. Na miejsce wysłano patrol oraz wezwano Straż Pożarną.

Złom na złomie

Artykul dodany: Środa, 31 maja 2017
Złom na złomie Iveco z naszego głównego zdjęcia czasy świetności ma dawno za sobą. Wozi złom, niewiele się od niego różniąc. Bardzo zły stan techniczny pojazdu i niedostateczne zamocowanie ładunku przyciągnęły uwagę inspektorów.

Oszustwo metodą na "prokuratora"

Artykul dodany: Wtorek, 30 maja 2017
Oszustwo metodą na W Gnieźnie doszło do oszustwa metodą na tzw. "wnuczka". Tym razem schemat działania był ten sam, ale osobą dzwoniącą nie był "wnuczek" czy " policjant". Do mieszkanki naszego miasta zadzwonił mężczyzna, podający się za "prokuratora". Przestępstwo oszustwa zagrożone jest karą do 8 lat pozbawienia wolności.

Zderzenie dwóch aut na skrzyżowaniu ul. Kostrzewskiego i Cienistej

Artykul dodany: Poniedziałek, 29 maja 2017
Zderzenie dwóch aut na skrzyżowaniu ul. Kostrzewskiego i Cienistej Dzisiaj po godz. 16.00 do Powiatowego Stanowiska Kierowania wpłynęła informacja o wypadku na skrzyżowaniu ulic Kostrzewskiego, Cienistej i Piotrowskiego w Gnieźnie. Z wstępnych danych wynikało, ze w jednym z pojazdów uwięziona jest osoba. Na miejsce wysłano dwa zastępy Straży Pożarnej, Policję oraz Pogotowie Ratunkowe.

Pożar samochodu w Cytrynowie! Na pomoc przybiegli mieszkańcy

Artykul dodany: Poniedziałek, 29 maja 2017
Pożar samochodu w Cytrynowie! Na pomoc przybiegli mieszkańcy W niedzielę ok. godz. 9.00 do Straży Pożarnej wpłynęła informacja o pożarze samochodu w Cytrynowie. Na miejsce wysłano strażaków z OSP Trzemeszno.

Zderzenie dwóch aut w Witkowie

Artykul dodany: Niedziela, 28 maja 2017
Zderzenie dwóch aut w Witkowie W niedzielę przed godz. 20.00 do służb ratunkowych wpłynęła informacja o zderzeniu dwóch samochodów osobowych na ul. Gnieźnieńskiej w Witkowie. Na miejsce wysłano Straż Pożarną z Gniezna i Witkowa, Policję oraz Pogotowie Ratunkowe.

Audi wypadło z drogi, ścięło słup i utknęło w płocie

Artykul dodany: Niedziela, 28 maja 2017
Audi wypadło z drogi, ścięło słup i utknęło w płocie W nocy z soboty na niedzielę do Straży Pożarnej wpłynęła informacja o wypadku w miejscowości Trzemżal. Na miejsce wysłano zastępy z Trzemeszna oraz Trzemżala.

Kiedy mama nie może, pomogą strażacy! Nietypowa akcja w Trzemesznie

Artykul dodany: Niedziela, 28 maja 2017
Kiedy mama nie może, pomogą strażacy! Nietypowa akcja w Trzemesznie W niedzielę strażacy z Trzemeszna zostali wysłani na pomoc 7-letniej Madzi. Dziewczynka wpadła w nie lada tarapaty. Chciała wypróbować swój rowerek w mieszkaniu.

Ukradł rower, a potem sam zgłosił się na Policję

Artykul dodany: Piątek, 26 maja 2017
Ukradł rower, a potem sam zgłosił się na Policję "Ukradłem rower" - tymi słowami 32-letni gnieźnianin zwrócił się do oficera dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie. Ponadto mężczyzna powiedział, że skradziony rower znajduje się w lombardzie. Jednoślad odzyskano. Niebawem sprawca odpowie za kradzież przed Sądem.

Policjanci z Poznania interweniowali w Gnieźnie! Zatrzymali auto na "lewych blachach"

Artykul dodany: Czwartek, 25 maja 2017
Policjanci z Poznania interweniowali w Gnieźnie! Zatrzymali auto na W sobotę, 20 maja, na terenie powiatu gnieźnieńskiego policjanci z Oddziału Prewencji Policji w Poznaniu zabezpieczali przejazdy kibiców. W trakcie działań prowadzonych w rejonie ulicy Wrzesińskiej funkcjonariusze zauważyli, że jeden z kierujących na widok oznakowanego radiowozu zaczął gwałtownie przyspieszać.

Wydmuchał 0,7 promila alkoholu! Wiózł autem 10-letniego syna

Artykul dodany: Czwartek, 25 maja 2017
Wydmuchał 0,7 promila alkoholu! Wiózł autem 10-letniego syna Policjanci referatu patrolowo-interwencyjnego z Gniezna zatrzymali do kontroli drogowej Renault Scenic. Kierowca miał 0,7 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna zdecydował się wieźć w takim stanie na przednim siedzeniu pasażera 10-letniego syna. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi kara nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

Martwy pies powieszony na ścianie

Artykul dodany: Środa, 24 maja 2017
Martwy pies powieszony na ścianie W czwartek wieczorem do gnieźnieńskiej Policji wpłynęło zgłoszenie, z którego wynikało, że w pustostanie na os. Ustronie w Gnieźnie znaleziono martwego psa. Zwierzę wisiało na ścianie. Na miejsce wysłano patrol.

Okradła seniorkę na szklankę wody

Artykul dodany: Środa, 24 maja 2017
Okradła seniorkę na szklankę wody Zbyt ufne pokolenie, które nie odmawia szklanki wody spragnionej dziewczynie. To łatwy cel dla oszustów i złodziei. Przekonała się o tym mieszkanka os. Tysiąclecia w Gnieźnie, która "spragnioną napoiła", tracąc przy tym kilka tysięcy złotych. Policja przestrzega więc starsze osoby przed daniem się nabrać złodziejom.

Tragedia na torach. Kobieta zginęła pod kołami pociągu

Artykul dodany: Wtorek, 23 maja 2017
Tragedia na torach. Kobieta zginęła pod kołami pociągu Do tragedii doszło w pobliżu przejazdu kolejowego w Wymysłowie. Pod kołami pociągu zginęła kobieta. Najprawdopodobniej było to samobójstwo.

Dachowanie na krajowej "piętnastce"

Artykul dodany: Poniedziałek, 22 maja 2017
Dachowanie na krajowej Dzisiaj (poniedziałek) o godzinie 18.15 służby ratunkowe zostały powiadomione o wypadku na drodze krajowej nr 15 w Czeluścinie. Na miejsce wysłano Policję, Pogotowie Ratunkowe oraz Straż Pożarną z Gniezna, Żydowa i Czerniejewa.

Brak odpoczynku i wyobraźni

Artykul dodany: Poniedziałek, 22 maja 2017
Brak odpoczynku i wyobraźni Na cudzej karcie, bez nakazanego odpoczynku i z przekroczonym naciskiem na osi próbował poruszać się po Gnieźnie kierowca pojazdu ciężarowego.

Miał być tlenek węgla, a był alkohol

Artykul dodany: Poniedziałek, 22 maja 2017
Miał być tlenek węgla, a był alkohol W niedzielę przed północą do Straży Pożarnej wpłynęła informacja, z której wynikało, że w jednym z domów na os. Wierzbowym w Jankówku może występować tlenek węgla. Jeden z domowników czuł się słabo. Na miejsce wysłano zastęp Straży Pożarnej oraz powiadomiono Pogotowie Ratunkowe, który w gotowości miało przygotowany do wysłania Zespół Ratownictwa Medycznego.

Motocyklista na łuku drogi zderzył się z osobówką

Artykul dodany: Niedziela, 21 maja 2017
Motocyklista na łuku drogi zderzył się z osobówką W niedzielę ok. godz. 18.00 do służb ratunkowych wpłynęła informacja o zderzeniu motocyklisty z samochodem osobowym na ul. Wrzesińskiej w Witkowie. Na miejsce wysłano Straż Pożarną, Policję oraz Pogotowie Ratunkowe.

Wypadek w Kosowie! W akcji Straż Pożarna, Policja i karetki Pogotowia Ratunkowego

Artykul dodany: Sobota, 20 maja 2017
Wypadek w Kosowie! W akcji Straż Pożarna, Policja i karetki Pogotowia Ratunkowego Dzisiaj (sobota) o godzinie 15.01 służby ratunkowe zostały poinformowane o wypadku na drodze krajowej nr 15 w miejscowości Kosowo. Na miejsce wysłano zastępy Straży Pożarnej z Gniezna, Żydowa i Czerniejewa, Policję oraz Pogotowie Ratunkowe.

Uderzył w słup energetyczny! Auto stanęło w ogniu

Artykul dodany: Sobota, 20 maja 2017
Uderzył w słup energetyczny! Auto stanęło w ogniu Dzisiaj (sobota) o godzinie 12.26 strażacy zostali zadysponowani przez Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego w Gnieźnie do wypadku drogowego w miejscowości Graby. Na miejsce wysłano zastępy z PSP Gniezno, OSP Czerniejewo, a także OSP Nekla oraz Pogotowie Ratunkowe, Policję i Pogotowie Energetyczne.

« poprzednia 1 24 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14102 103 następna »REKLAMA

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Newsletter
Podaj swój adres e-mail aby otrzymywać newsletter z najnowszymi informacjami lub usunąć już dodany e-mail.
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2017 Moje Gniezno