Logo

Dział - Na sygnale

Nagi mężczyzna na stacji paliw! Został napadnięty i ... rozebrany

Artykul dodany: Środa, 29 listopada 2017
Nagi mężczyzna na stacji paliw! Został napadnięty i ... rozebrany 21 listopada, ok. godz. 1.50 na stację paliw przy ul. Sobieskiego w Gnieźnie przyszedł mężczyzna. 30-latek był praktycznie nagi. Jak się okazało, został wcześniej napadnięty.

Wypadek drogowy w Kiszkowie. Jeden z uczestników zmarł

Artykul dodany: Środa, 29 listopada 2017
Wypadek drogowy w Kiszkowie. Jeden z uczestników zmarł We wtorek, 28 listopada, godzinie 17.00 w Kiszkowie, na drodze wojewódzkiej nr 197 doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych. Z nieustalonych na chwilę obecną przyczyn jeden z uczestników po przewiezieniu do szpitala zmarł.

Włamania do 8 piwnic na os. Orła Białego w Gnieźnie

Artykul dodany: Wtorek, 28 listopada 2017
Włamania do 8 piwnic na os. Orła Białego w Gnieźnie W miniony weekend na os. Orła Białego w Gnieźnie nieznani sprawcy włamali się do kilku piwnic. Chociaż zerwano 8 kłódek do piwnic, Policja odnotowała raptem 2 zgłoszenia. Dlaczego?

Osobówką w betoniarkę

Artykul dodany: Wtorek, 28 listopada 2017
Osobówką w betoniarkę W poniedziałek o godz. 19.30 w Kruchowie doszło do zderzenia samochodu osobowego z ciężarówką. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Zderzenie dwóch aut w Darmoszewie

Artykul dodany: Wtorek, 28 listopada 2017
Zderzenie dwóch aut w Darmoszewie W niedzielę ok. godz. 20.15 służby ratunkowe zostały powiadomione o wypadku drogowym w Darmoszewie. Na miejsce wysłano Policję, Pogotowie Ratunkowe oraz zastępy Straży Pożarnej z Gniezna i Kiszkowa.

Piesza potrącona na przejściu! Kierowcy zatrzymano prawo jazdy

Artykul dodany: Wtorek, 28 listopada 2017
Piesza potrącona na przejściu! Kierowcy zatrzymano prawo jazdy Dzisiaj o godzinie 7.10 na ul. Łaskiego w Gnieźnie kierujący samochodem osobowym potrącił znajdującą się na przejściu dla pieszych mieszkankę Gniezna. Stróże prawa zatrzymali mieszkańcowi gminy Gniezno prawo jazdy. Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia.

Narkotyki w Zakładzie Karnym w Gębarzewie?

Artykul dodany: Poniedziałek, 27 listopada 2017
Narkotyki w Zakładzie Karnym w Gębarzewie? Kilkanaście dni temu do naszej redakcji dotarła informacja, z której wynikało, że na jednym z oddziałów Zakładu Karnego w Gębarzewie znaleziono substancje niedozwolone. Postanowiliśmy sprawdzić tę informację.

Policjanci szukali 17-latka, który uciekł w trakcie interwencji

Artykul dodany: Poniedziałek, 27 listopada 2017
Policjanci szukali 17-latka, który uciekł w trakcie interwencji W niedzielę, ok. godz. 16.00, w okolicy Ronda Gnieźnieńskich Olimpijczyków policjanci legitymowali 17-letniego mieszkańca Pierwszej Stolicy. W pewnym momencie chłopak oddalił się z miejsca i zniknął funkcjonariuszom z pola widzenia. W trakcie weryfikacji w policyjnym systemie okazało się, że jest osobą poszukiwaną.

Wyrzucił śmieci do lasu razem ze swoimi dokumentami

Artykul dodany: Poniedziałek, 27 listopada 2017
Wyrzucił śmieci do lasu razem ze swoimi dokumentami Mieszkaniec Łubowa zaalarmował Policję, że w okolicy Lednogóry ktoś wyrzucił śmieci. Funkcjonariusze pojechali do lasku i w ciągu kilku minut namierzyli sprawcę, który do odpadów wrzucił również swoje dokumenty. 71-latek został ukarany mandatem karnym.

94 mandaty w ramach policyjnej akcji

Artykul dodany: Niedziela, 26 listopada 2017
94 mandaty w ramach policyjnej akcji Akcja miała na celu przeciwdziałanie kierowcom przekraczającym dozwoloną prędkość i ukierunkowana była na poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Groźne zgłoszenie o pożarze

Artykul dodany: Niedziela, 26 listopada 2017
Groźne zgłoszenie o pożarze W sobotę, chwilę przed godziną 17.00, dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Gnieźnie odebrał zgłoszenie o palącej się starej nieczynnej oczyszczalni ścieków w Witkowie przy ul. Jasnej. W bezpośrednim zagrożeniu miały znajdować się samochody osobowe. Do zdarzenia zadysponowane zostały m.in. dwa ciężkie zastępy i drabina mechaniczna z PSP Gniezno, OSP Witkowo i Niechanowo.

Seatem czołowo w drzewo

Artykul dodany: Sobota, 25 listopada 2017
Seatem czołowo w drzewo W czwartek, 23 listopada, przed godziną 23.00 na prostym odcinku drogi od Malenina w kierunku Witkowa doszło do wypadku drogowego. Na miejsce wysłano Policję, Pogotowie Ratunkowe oraz Straż Pożarną z Gniezna i Witkowa.

Wypadek na ul. Wrzesińskiej! Kobieta potrącona przez samochód

Artykul dodany: Sobota, 25 listopada 2017
Wypadek na ul. Wrzesińskiej! Kobieta potrącona przez samochód W piątek, ok. godz. 18.00 na ul. Wrzesińskiej w Gnieźnie doszło do potrącenia pieszej przechodzącej przez jezdnię. Na miejsce wysłano Policję oraz Pogotowie Ratunkowe.

Czajnik na gazie

Artykul dodany: Czwartek, 23 listopada 2017
Czajnik na gazie W środę mieszkańców bloku przy ul. Pułkownika Hynka w Witkowie zaczął niepokoić gwizdek czajnika, który od dłuższego czasu słychać było na klatce schodowej. Okazało się, że dobiega z mieszkania osoby niepełnosprawnej, która na stałe jest pod opieką pracowników ośrodka pomocy społecznej. Sąsiedzi nie byli w stanie otworzyć mieszkania.

Pożar kotłowni w Kłecku

Artykul dodany: Środa, 22 listopada 2017
Pożar kotłowni w Kłecku We wtorek o godz. 21.25 do Straży Pożarnej wpłynęła informacja o pożarze kotłowni w jednym z domów w Kłecku. Na miejsce wysłano zastępy z Gniezna, Kłecka oraz Ułanowa.

Wypadek w Działyniu! Jednym z aut podróżowało 6-letnie dziecko

Artykul dodany: Środa, 22 listopada 2017
Wypadek w Działyniu! Jednym z aut podróżowało 6-letnie dziecko We wtorek o godzinie 7.50 do służb ratunkowych wpłynęła informacja o wypadku drogowym w Działyniu. Dwoma autami uczestniczącymi w zdarzeniu miały podróżować dwie kobiety i 6-letnie dziecko. Do akcji ruszyły zastępy Straży Pożarnej z Gniezna, Kłecka, dwa radiowozy Policji oraz dwie karetki Pogotowia Ratunkowego.

Ranił konkubinę nożem i uciekł! Szukało go kilkunastu policjantów

Artykul dodany: Środa, 22 listopada 2017
Ranił konkubinę nożem i uciekł! Szukało go kilkunastu policjantów Policjanci referatu patrolowo-interwencyjnego i kryminalni zatrzymali 35-letniego gnieźnianina, który podczas kłótni dwukrotnie ranił powierzchownie swoją konkubinę, po czym oddalił się z mieszkania. Ostatecznie, na podstawie zgromadzonego w sprawie materiału dowodowego, prokurator przedstawił mężczyźnie zarzuty psychicznego i fizycznego znęcania się nad partnerką oraz uszkodzenia ciała. Podejrzany został tymczasowo aresztowany.

Ciężarówka zepchnęła Seicento

Artykul dodany: Wtorek, 21 listopada 2017
Ciężarówka zepchnęła Seicento W poniedziałek ok. godz. 18.30 służby ratunkowe zostały powiadomione o zderzeniu samochodu osobowego z ciężarówką na ul. Poznańskiej w Gnieźnie. Na miejsce wysłano Policję, Pogotowie Ratunkowe oraz Straż Pożarną.

Potrącenie pieszego w Pakszynie. Mężczyzna leżał w przydrożnym rowie

Artykul dodany: Wtorek, 21 listopada 2017
Potrącenie pieszego w Pakszynie. Mężczyzna leżał w przydrożnym rowie W sobotę o godz. 21.15 służby ratunkowe zostały zadysponowane do potrącenia pieszego przez samochód osobowy w miejscowości Pakszyn. Na miejsce wysłano Policję, Pogotowie Ratunkowe i Straż Pożarną.

Pożar w Braciszewie

Artykul dodany: Wtorek, 21 listopada 2017
Pożar w Braciszewie W poniedziałek do Straży Pożarnej wpłynęła informacja o pożarze w miejscowości Braciszewo. Z komina domu jednorodzinnego wydobywał się ogień. Na miejsce wysłano zastępy z Gniezna i Łubowa.

Gwałciciel zatrzymany! Policjanci szukali go od ponad roku

Artykul dodany: Wtorek, 21 listopada 2017
Gwałciciel zatrzymany! Policjanci szukali go od ponad roku Gnieźnieńscy policjanci z Zespołu Poszukiwań zatrzymali 29-letniego mieszkańca naszego powiatu na terenie Gniezna. Mężczyzna poszukiwany był dwoma listami gończymi wydanymi przez Sąd Rejonowy w Gnieźnie za przestępstwa przeciwko życiu i zdrowiu. Zatrzymany, zgodnie z dyspozycją Sądu, trafi niebawem do aresztu śledczego, gdzie będzie odbywał karę 3 lat i 8 miesięcy pozbawienia wolności.

Jechał ponad 100 km/h. Policjanci zatrzymali prawo jazdy

Artykul dodany: Wtorek, 21 listopada 2017
Jechał ponad 100 km/h. Policjanci zatrzymali prawo jazdy Policjanci ruchu drogowego z Gniezna zatrzymali do kontroli drogowej 25-latka, który w obszarze zabudowanym pędził z prędkością 105 km/h. Zgodnie z przepisami, za tak rażące przekroczenie dozwolonej prędkości policjanci zatrzymali mieszkańcowi Poznania prawo jazdy na okres 3 miesięcy.

Karetka i 3 wozy strażackie ugrzęzły w błocie! Akcja wyciągania trwała 10 godzin

Artykul dodany: Poniedziałek, 20 listopada 2017
Karetka i 3 wozy strażackie ugrzęzły w błocie! Akcja wyciągania trwała 10 godzin 19 listopada po godzine 1.00 w nocy na numer alarmowy zadzwonił mieszkaniec Wiekowa zgłaszając, że źle się czuje. W trakcie rozmowy nieoczekiwanie się rozłączył. Ponieważ istniało zagrożenie dla jego zdrowia i życia na miejsce zdarzenia zadysponowane zostały Policja, Straż Pożarna i karetka Pogotowia Ratunkowego.

39 mandatów dla kierowców i 26 dla pieszych

Artykul dodany: Poniedziałek, 20 listopada 2017
39 mandatów dla kierowców i 26 dla pieszych Gnieźnieńscy policjanci podsumowali działania "NURD". Działania prowadzone były na terenie naszego powiatu, a ich celem była poprawa bezpieczeństwa pieszych i rowerzystów, czyli niechronionych uczestników ruchu drogowego.

Stracił panowanie nad ciężarówką! Zakończył jazdę "na boku"

Artykul dodany: Poniedziałek, 20 listopada 2017
Stracił panowanie nad ciężarówką! Zakończył jazdę W czwartek, 16 listopada, w godzinach wieczornych na wjeździe na drogę ekspresową S5 doszło do kolizji z udziałem samochodu ciężarowego. Pojazd przewrócił się na bok. Na miejsce wysłano Policję oraz Straż Pożarną.

66 mandatów i wniosek do Sądu! Podsumowanie policyjnej akcji

Artykul dodany: Poniedziałek, 20 listopada 2017
66 mandatów i wniosek do Sądu! Podsumowanie policyjnej akcji Policjanci gnieźnieńskiej drogówki przeprowadzili akcję "Bus & Truck". Podczas działań funkcjonariusze skontrolowali 99 pojazdów. Nie wszystkie kontrole zakończyły się pomyślnie dla kierowców.

Zderzenie dwóch samochodów w Lednogórze

Artykul dodany: Niedziela, 19 listopada 2017
Zderzenie dwóch samochodów w Lednogórze W sobotę, 18 listopada, o godz. 14.10 do służb ratunkowych wpłynęła informacja o zderzeniu dwóch samochodów osobowych na drodze krajowej nr 5 w Lednogórze. Do akcji wysłano Policję oraz Straż Pożarną.

Poszukiwany Andrzej Sikorski

Artykul dodany: Czwartek, 16 listopada 2017
Poszukiwany Andrzej Sikorski Komenda Powiatowa Policji w Gnieźnie na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy Wydział II Karny w Gnieźnie, sygnatura akt II Wp 148/12 kwalifikacja prawna art. 244 kodeksu karnego prowadzi poszukiwania Andrzej Sikorskiego.

Policjant zawsze na służbie

Artykul dodany: Czwartek, 16 listopada 2017
Policjant zawsze na służbie Policjant Ogniwa do spraw Wykroczeń, w czasie wolnym od służby, będąc na zakupach rozpoznał sprawcę kradzieży. Rabuś kilka dni wcześniej dwukrotnie wszedł do jednej ze stacji paliw w Gnieźnie i ukradł baniak z olejem silnikowym. Za swój występek 34-latek niebawem odpowie przed Sądem.

Grzywna i zakaz prowadzenia pojazdów za jazdę pod prąd

Artykul dodany: Czwartek, 16 listopada 2017
Grzywna i zakaz prowadzenia pojazdów za jazdę pod prąd Na początku września 2017 roku w internecie pojawiło się nagranie, na którym kierowca TiR-a jechał pod prąd na obwodnicy Gniezna. Dzięki nagraniu funkcjonariusze szybko ustalili sprawcę. 29-latek poddał się dobrowolnie karze tysiąca złotych grzywny i zakazowi prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych na okres 6 miesięcy.

« poprzednia 1 24 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14112 113 następna »REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Newsletter
Podaj swój adres e-mail aby otrzymywać newsletter z najnowszymi informacjami lub usunąć już dodany e-mail.
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno