Logo

Dział - Na sygnale

Śmierć w centrum Gniezna

Artykul dodany: Niedziela, 28 stycznia 2018
Śmierć w centrum Gniezna W sobotę, w godzinach wieczornych, służby ratunkowe zostały zadysponowane na ul. Chrobrego w Gnieźnie, gdzie na chodniku zasłabł mężczyzna. Niestety mimo szybkiej pomocy nie udało się go uratować.

7 lat więzienia za napaść na policjantów! Wyrok jest prawomocny!

Artykul dodany: Sobota, 27 stycznia 2018
7 lat więzienia za napaść na policjantów! Wyrok jest prawomocny! Sąd Apelacyjny w Poznaniu podtrzymał wyrok 7 lat pozbawienia wolności dla mężczyzny oskarżonego o czynną napaść na funkcjonariuszy Policji.

Wypadek w Komorowie. Dwie osoby w szpitalu

Artykul dodany: Piątek, 26 stycznia 2018
Wypadek w Komorowie. Dwie osoby w szpitalu W czwartek, 25 stycznia, o godzinie 11.00 w miejscowości Komorowo w gminie Kłecko doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. W wyniku wypadku do szpitala z obrażeniami ciała trafiły dwie osoby. Policja wyjaśnia okoliczności wypadku.

Mieszkanka Wierzbiczan odnalazła zaginioną kobietę

Artykul dodany: Piątek, 26 stycznia 2018
Mieszkanka Wierzbiczan odnalazła zaginioną kobietę Poszukiwana od kilkunastu godzin 39-letnia mieszkanka gminy Trzemeszno odnalazła się. Informację o tym, gdzie znajduje się zaginiona przekazała Policji mieszkanka Wierzbiczan.

Zaginiona Sylwia Pawlak

Artykul dodany: Piątek, 26 stycznia 2018
Zaginiona Sylwia Pawlak Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie poszukują zaginionej 39-letniej Sylwii Pawlak, zamieszkałej w Kruchowie w gminie Trzemeszno.

Wybuch gazociągu w Murowanej Goślinie! Do akcji wysłano zastępy PSP Gniezno

Artykul dodany: Piątek, 26 stycznia 2018
Wybuch gazociągu w Murowanej Goślinie! Do akcji wysłano zastępy PSP Gniezno 48 zastępów Straży Pożarnej walczyło z ogniem, który pojawił się na skutek wybuchu gazociągu wysokiego ciśnienia w Murowanej Goślinie. Na miejsce wysłano także zastępy z Gniezna.

Kierowca nie opanował pojazdu na śliskiej drodze

Artykul dodany: Czwartek, 25 stycznia 2018
Kierowca nie opanował pojazdu na śliskiej drodze W czwartek o godz. 7.35 strażacy zostali powiadomieni o wypadku na drodze Charbowo - Kamieniec w miejscowości Wilkowyja. Z wstępnych informacji wynikało, że auto wypadło z drogi i uderzyło w drzewo.

Wypadł z drogi i uderzył w drzewo

Artykul dodany: Czwartek, 25 stycznia 2018
Wypadł z drogi i uderzył w drzewo W czwartek ok. godz. 6.15 do służb ratunkowych wpłynęła informacja o wypadku w Węgorzewie. Na miejsce wysłano Policję, Pogotowie Ratunkowe oraz zastępy Straży Pożarnej z Gniezna i Kiszkowa.

Pożar zmywarki

Artykul dodany: Czwartek, 25 stycznia 2018
Pożar zmywarki W poniedziałek przed godziną 21.00 strażacy otrzymali informację o pożarze w kuchni, w miejscowość Mąkownica. Na miejsce wysłano zastępy z Witkowa i Gniezna.

Jeden dzień, dwóch pijanych kierowców

Artykul dodany: Środa, 24 stycznia 2018
Jeden dzień, dwóch pijanych kierowców Dwóch pijanych za kółkiem zatrzymali wczoraj gnieźnieńscy policjanci. Kierowca Microcara miał 1,9 promila, a kierujący Oplem miał 1,6 promila. Za łamanie prawa odpowiedzą stosownie do swojej winy przed Sądem.

Tragiczny wypadek w Świątnikach Małych

Artykul dodany: Wtorek, 23 stycznia 2018
Tragiczny wypadek w Świątnikach Małych Dzisiaj ok. godz. 11.30 na skrzyżowaniu w miejscowości Świątniki Małe doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Jeden z pojazdów dachował. Na miejsce wysłano Policję, Pogotowie Ratunkowe oraz Straż Pożarną. Niestety, jedna z ofiar zmarła.

Pożar i ewakuacja osób w budynku wielorodzinnym. Trzy osoby w szpitalu

Artykul dodany: Wtorek, 23 stycznia 2018
Pożar i ewakuacja osób w budynku wielorodzinnym. Trzy osoby w szpitalu Trzy osoby, w tym jedno dziecko z podejrzeniem zatrucia tlenkiem węgla trafiły dzisiaj rano do szpitala. Do pożaru doszło w Gorzuchowie w gminie Kłecko. Ogień pojawił się w piwnicy wielorodzinnego budynku, z którego ewakuowano 23 osoby. Sprawą zajmuje się Policja, która wyjaśnia okoliczności i przyczyny pożaru.

Uszkodzona turbina powodem zamieszania

Artykul dodany: Poniedziałek, 22 stycznia 2018
Uszkodzona turbina powodem zamieszania W niedzielę ok. godz. 10.30 do służb ratunkowych wpłynęła informacja o pożarze samochodu osobowego na drodze ekspresowej S5 w pobliżu węzła Czerniejewo. Na miejsce wysłano zastępy Straży Pożarnej z Łubowa, Czerniejewa oraz Gniezna (ostatni został zawrócony z trasy), a także Patrol S5.

Policja prosi o kontakt świadków wypadku

Artykul dodany: Poniedziałek, 22 stycznia 2018
Policja prosi o kontakt świadków wypadku Policjanci proszą o pilny kontakt świadków potrącenia pieszego, do którego doszło 31 grudnia 2017, około godziny 16.50 na ul. Żwirki i Wigury w Gnieźnie. W szczególności proszone są osoby, które udzielały pomocy pokrzywdzonemu.

Ciężarówki utknęły na przejeździe i drogach gminy Kiszkowo

Artykul dodany: Piątek, 19 stycznia 2018
Ciężarówki utknęły na przejeździe i drogach gminy Kiszkowo W czwartek strażacy z Kiszkowa mieli pełne ręce roboty. Wszystko przez śnieżną nawałnicę, która przeszła nad naszym powiatem. Dwukrotnie pomagali kierowcom ciężarówek, którzy utknęli na drogach.

Zwłoki mężczyzny w Ganinie! W drugim pokoju była niepełnosprawna kobieta

Artykul dodany: Piątek, 19 stycznia 2018
Zwłoki mężczyzny w Ganinie! W drugim pokoju była niepełnosprawna kobieta W czwartek, ok. godz. 22.00, do służb ratunkowych wpłynęła informacja, z której wynikało, że w domu w miejscowości Ganina znajduje się osoba nie dająca oznak życia. Na miejsce wysłano Policję oraz Straż Pożarną z Modliszewa oraz Strzyżewa Smykowego. Niestety w lokalu ujawniono zwłoki mężczyzny.

Ciężarówka blokująca rondo, problem kierowcy karetki i zerwane linie energetyczne

Artykul dodany: Piątek, 19 stycznia 2018
Ciężarówka blokująca rondo, problem kierowcy karetki i zerwane linie energetyczne W czwartek, w godzinach wieczornych nad powiatem gnieźnieńskim przeszła śnieżna nawałnica. Służby ratunkowe zostały powiadomione m.in. o zerwanych liniach energetycznych w Woźnikach, zablokowanym rondzie im. Lecha Wałęsy przez ciężarówkę oraz problemach Zespołu Ratownictwa Medycznego, który utknął w śniegu. Doszło również do wielu kolizji drogowych. Do akcji wyjechały zastępy Straży Pożarnej i Policja.

Wtargnął pod samochód na przejściu dla pieszych

Artykul dodany: Czwartek, 18 stycznia 2018
Wtargnął pod samochód na przejściu dla pieszych W środę, 17 stycznia, po godzinie 18.00 na ul. Krzywe Koło w Gnieźnie doszło do potrącenia przez samochód osobowy pieszego, który wtargnął na przejście dla pieszych.

Uciekał samochodem przed Policją! Próbował potrącić funkcjonariusza! Był trzeźwy

Artykul dodany: Czwartek, 18 stycznia 2018
Uciekał samochodem przed Policją! Próbował potrącić funkcjonariusza! Był trzeźwy Kierujący Renault Clio nie zatrzymał się w Komorowie do kontroli drogowej i uciekał przed policjantami. Podczas ucieczki próbował potrącić funkcjonariusza, któremu na szczęście udało się odskoczyć. 28-letni mieszkaniec Poznania został zatrzymany po około 30-kilometrowym pościgu. Był trzeźwy.

Trzy auta zderzyły się w Cielimowie

Artykul dodany: Środa, 17 stycznia 2018
Trzy auta zderzyły się w Cielimowie We wtorek, 16 stycznia, przed godziną 9.00 na drodze krajowej nr 15 w miejscowości Cielimowo w gminie Niechanowo doszło do zderzenia trzech pojazdów. Na miejsce wysłano Policję, Pogotowie Ratunkowe oraz Straż Pożarną.

Ewakuacja Biedronki przy ul. Roosevelta w Gnieźnie! Na miejscu są strażacy

Artykul dodany: Środa, 17 stycznia 2018
Ewakuacja Biedronki przy ul. Roosevelta w Gnieźnie! Na miejscu są strażacy Dzisiaj ok. godz. 14.50 Straż Pożarna została zaalarmowana o zadymieniu w markecie Biedronka przy ul. Roosevelta w Gnieźnie. Na miejsce wysłano 3 zastępy.

Pościg za kierowcą, który nie zatrzymał się do kontroli! Uciekiniera złapano w Kłecku

Artykul dodany: Środa, 17 stycznia 2018
Pościg za kierowcą, który nie zatrzymał się do kontroli! Uciekiniera złapano w Kłecku Dzisiaj w godzinach południowych, w Komorowie patrol Policji chciał zatrzymać do kontroli drogowej samochód osobowy. Niestety, kierujący pojazdem postanowił zlekceważyć funkcjonariuszy. Rozpoczął się kilkudziesięciokilometrowy pościg.

Pożar przy ul. Wawrzyńca w Gnieźnie! Dwie osoby w szpitalu

Artykul dodany: Środa, 17 stycznia 2018
Pożar przy ul. Wawrzyńca w Gnieźnie! Dwie osoby w szpitalu Dzisiaj (środa) ok. godz. 12.00 strażacy zostali zaalarmowani o zadymieniu w kamienicy przy ul. Wawrzyńca w Gnieźnie. Na miejsce wysłano 3 zastępy ratowniczo-gaśnicze, Policję oraz Pogotowie Ratunkowe.

Akcja ratunkowa na Jeziorze Winiary! Na miejsce wezwano nurków z Poznania

Artykul dodany: Środa, 17 stycznia 2018
Akcja ratunkowa na Jeziorze Winiary! Na miejsce wezwano nurków z Poznania We wtorek, w godzinach wieczornych służby ratunkowe zostały powiadomione o pustym wózku dziecięcym stojącym na zamarzniętym Jeziorze Winiary. Ślady na lodzie miały prowadzić do dużego przerębla. Na miejsce wysłano zastępy Straży Pożarnej z Gniezna i Poznania (Specjalistyczną Grupę Ratownictwa Wodno-Nurkowego), a także Policję.

Pożar suszarni kukurydzy! W akcji udział brało 9 zastępów Straży Pożarnej

Artykul dodany: Wtorek, 16 stycznia 2018
Pożar suszarni kukurydzy! W akcji udział brało 9 zastępów Straży Pożarnej We wtorek o godz. 6.45 do Straży Pożarnej wpłynęła informacja o pożarze suszarni kukurydzy w miejscowości Radomice. Chociaż jest to już powiat wrzesiński, na miejsce zadysponowano również jednostki z Czerniejewa oraz Marzenina, ponieważ znajdowały się blisko miejsca zdarzenia.

Zapadła się ziemia nad szambem przy placu zabaw! Pracownik urzędu wpadł do środka!

Artykul dodany: Wtorek, 16 stycznia 2018
Zapadła się ziemia nad szambem przy placu zabaw! Pracownik urzędu wpadł do środka! W sobotę, ok. godz. 9.00 w Gurowie (gm. Niechanowo) zapadła się ziemia nad szambem przy placu zabaw. O sytuacji została powiadomiona sołtys miejscowości, która powiadomiła służby ratunkowe. Chwilę później prawie doszło do tragedii.

Nie daj się zrobić na wnuczka!

Artykul dodany: Poniedziałek, 15 stycznia 2018
Nie daj się zrobić na wnuczka! Oszuści na "wnuczka" wciąż próbują oszukać starsze osoby. W miniony piątek oficer dyżurny gnieźnieńskiej policji odebrał trzy takie informacje. Nie bądźmy obojętni i wcześniej ostrzegajmy naszych krewnych, że mogą do nich telefonować osoby podszywające się pod członków rodziny. Nigdy nie przekazujmy pieniędzy osobom, których nie znamy.

Przekroczył prędkość w terenie zabudowanym o 53 km/h. Stracił prawko na trzy miesiące

Artykul dodany: Poniedziałek, 15 stycznia 2018
Przekroczył prędkość w terenie zabudowanym o 53 km/h. Stracił prawko na trzy miesiące 58-latek z Wrześni pędził w obszarze zabudowanym 103 km/h mimo ograniczenia prędkości do 50 km/h. Mężczyzna stracił prawo jazdy na trzy miesiące.

Jesteś świadkiem tego zdarzenia? Skontaktuj się z Policją

Artykul dodany: Poniedziałek, 15 stycznia 2018
Jesteś świadkiem tego zdarzenia? Skontaktuj się z Policją Policjanci proszą o pilny kontakt świadków wypadku drogowego, do którego doszło w czwartek, 11 stycznia, około godziny 13.30 w Lulkowie w gminie Gniezno. W szczególności proszone są osoby, które mają informacje na temat cech identyfikacyjnych samochodu ciężarowego z naczepą, który bezpośrednio przed zdarzeniem był wyprzedzany przez Opla Vectrę, który następnie dachował.

Kolizja na oblodzonej drodze

Artykul dodany: Sobota, 13 stycznia 2018
Kolizja na oblodzonej drodze W piątek na drogach panowały bardzo ciężkie warunki do jazdy. Przekonali się o tym kierujący Fiatem Ducato i Skodą Octavia, którzy zderzyli się w Zieleniu.

« poprzednia 1 24 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14115 116 następna »REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno