Logo

Dział - Na sygnale

Pożar ciężarówki w Kiszkowie

Artykul dodany: Wtorek, 1 sierpnia 2017
Pożar ciężarówki w Kiszkowie W poniedziałek o godz. 7.43 do Straży Pożarnej wpłynęła informacja o pożarze samochodu ciężarowego na drodze wojewódzkiej nr 197 w Kiszkowie. Na miejsce wysłano zastępy z Gniezna, Kiszkowa i Kłecka.

Kierował samochodem będąc pod wpływem narkotyków! Policjanci znaleźli marihuanę i amfetaminę

Artykul dodany: Wtorek, 1 sierpnia 2017
Kierował samochodem będąc pod wpływem narkotyków! Policjanci znaleźli marihuanę i amfetaminę W środę policjanci z Trzemeszna zatrzymali w miejscowości Ochodza samochód osobowy marki Mazda. Podczas kontroli drogowej okazało się, że kierujący nim 31-letni mieszkaniec powiatu mogileńskiego, jest pod wpływem środków odurzających.

Rozszczelniona instalacja gazowa w centrum Gniezna

Artykul dodany: Wtorek, 1 sierpnia 2017
Rozszczelniona instalacja gazowa w centrum Gniezna W poniedziałek ok. godz. 22.00 do służb ratunkowych wpłynęła informacja o wyczuwalnym gazie w budynku przy ul. Warszawskiej 26 w Gnieźnie. Na miejsce natychmiast wysłano Straż Pożarną oraz Pogotowie Gazowe. Konieczne okazało się również zadysponowanie Policji i Pogotowia Ratunkowego.

Kobieta utonęła na żwirowni w Cielimowie

Artykul dodany: Poniedziałek, 31 lipca 2017
Kobieta utonęła na żwirowni w Cielimowie Dzisiaj ok. godz. 19.00 do służb ratunkowych wpłynęła informacja o utonięciu na terenie zalanej żwirowni w Cielimowie. Na miejsce wysłano Policję, Pogotowie Ratunkowe oraz zastępy Straży Pożarnej z Gniezna, Niechanowa, Witkowa oraz Poznania. Ofiarą okazała się 19-letnia kobieta, mieszkanka Żydowa.

3 osoby w szpitalu po wypadku na skrzyżowaniu w Gnieźnie

Artykul dodany: Poniedziałek, 31 lipca 2017
3 osoby w szpitalu po wypadku na skrzyżowaniu w Gnieźnie Dzisiaj ok. godz. 17.00 na skrzyżowaniu ulic Roosevelta i Fabrycznej doszło do zderzenia trzech samochodów: BMW, Mercedesa i ciężarowego MAN-a. To już drugi wypadek dzisiaj, w którym jedną z poszkodowanych osób musieli uwalniać strażacy przy użyciu narzędzi hydraulicznych.

3 osoby poszkodowane w wypadku na ul. Wschodniej! Strażacy wycinali jedną z ofiar

Artykul dodany: Poniedziałek, 31 lipca 2017
3 osoby poszkodowane w wypadku na ul. Wschodniej! Strażacy wycinali jedną z ofiar Dzisiaj ok. godz. 13.45 służby ratunkowe zostały powiadomione o wypadku na ul. Wschodniej w Gnieźnie. Doszło tam do czołowego zderzenie dwóch samochodów. Na miejsce wysłano Policję, Pogotowie Ratunkowe oraz Straż Pożarną.

Mężczyzna wypadł z okna hotelu w Skorzęcinie! Śmigłowiec zabrał go do szpitala

Artykul dodany: Poniedziałek, 31 lipca 2017
Mężczyzna wypadł z okna hotelu w Skorzęcinie! Śmigłowiec zabrał go do szpitala W sobotę o godz. 15.15 na terenie Ośrodka Wypoczynkowego w Skorzęcinie doszło do wypadku. Mężczyzna wypadł z okna jednego z hoteli.

359 mandatów w 3 dni!

Artykul dodany: Poniedziałek, 31 lipca 2017
359 mandatów w 3 dni! Funkcjonariusze Policji z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie podsumowali akcję "Prędkość - zero tolerancji" trwającą w dniach od 26 do 29 lipca. Mundurowi nałożyli 359 mandatów karnych, w tym większość za przekroczenie dozwolonej prędkości.

Wypadek na ul. Pustachowskiej. Nie żyje 71-letnia kobieta

Artykul dodany: Poniedziałek, 31 lipca 2017
Wypadek na ul. Pustachowskiej. Nie żyje 71-letnia kobieta W piątek o godz. 9.20 na ul. Pustachowskiej w Gnieźnie doszło do wypadku, w wyniku którego zmarła jedna z uczestniczek zdarzenia.

Zderzenie Citroena z autobusem. Dwie osoby w szpitalu

Artykul dodany: Piątek, 28 lipca 2017
Zderzenie Citroena z autobusem. Dwie osoby w szpitalu Dzisiaj ok. godz. 11.40 w Wymysłowie doszło do zderzenia samochodu osobowego z autobusem. Na miejsce wysłano Policję, Pogotowie Ratunkowe oraz Straż Pożarną z Gniezna i Trzemeszna.

Zderzenie dwóch aut w Brzózkach

Artykul dodany: Piątek, 28 lipca 2017
Zderzenie dwóch aut w Brzózkach W środę o godzinie 15:52 strażacy zostali zadysponowani do wypadku drogowego w miejscowości Brzózki. Z uzyskanych informacji wynikało, że zderzyły się tam dwa samochody osobowe.

Wypadek między Witkowem a Wrześnią

Artykul dodany: Piątek, 28 lipca 2017
Wypadek między Witkowem a Wrześnią W czwartek, 27 lipca, po godzinie 14.00 do Straży Pożarnej wpłynęła informacja o wypadku na drodze z Witkowa w kierunku Wrześni. Na łuku drogi (skręt na Odrowąż) doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Co najmniej jedna osoba była poszkodowana. Na miejsce wysłano Policję, Pogotowie Ratunkowe oraz strażaków z Gniezna i Witkowa.

Kobieta ugodziła konkubenta nożem, bo znęcał się nad nią

Artykul dodany: Środa, 26 lipca 2017
Kobieta ugodziła konkubenta nożem, bo znęcał się nad nią Jak informuje portal Trzemeszno24.info, w piątek ok. godz. 21.20 policjanci otrzymali nietypowe zgłoszenie. Wynikało z niego, że kobieta przez przypadek skaleczyła nożem swojego konkubenta. Na miejsce wysłano patrol.

Oszukują kierowców! Uważajcie na fałszywą biżuterię

Artykul dodany: Środa, 26 lipca 2017
Oszukują kierowców! Uważajcie na fałszywą biżuterię Na drogach powiatu gnieźnieńskiego w ostatnim czasie pojawili się oszuści, którzy zatrzymują podróżujących na drogach. Każdy kto się zatrzyma słyszy różne historie - najczęściej, że zabrakło paliwa i proszą o pomoc.

Pożar na działkach w Witkowie

Artykul dodany: Środa, 26 lipca 2017
Pożar na działkach w Witkowie 25 lipca około godziny 2.25 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Gnieźnie wpłynęło zgłoszenie o widocznym pożarze na ogródkach działkowych w Witkowie. Zgłaszający nie był w stanie określić co dokładnie się pali. Dyspozytor wysłał na miejsce jeden zastęp OSP Witkowo.

Auto wypadło z drogi! Spod maski wydobywał się dym

Artykul dodany: Środa, 26 lipca 2017
Auto wypadło z drogi! Spod maski wydobywał się dym We wtorek po godz. 21.00 do Straży Pożarnej wpłynęła informacja o wypadku samochodu osobowego w Dziekanowicach. Ze zgłoszenia wynikało, że auto wypadło z drogi i stanęło w ogniu. Na miejsce wysłano zastępy PSP Gniezno, OSP Łubowo, OSP Lednogóra, Policję oraz Pogotowie Ratunkowe.

Potrącił dwóch chłopców na przejściu dla pieszych i uciekł z miejsca zdarzenia

Artykul dodany: Wtorek, 25 lipca 2017
Potrącił dwóch chłopców na przejściu dla pieszych i uciekł z miejsca zdarzenia Dzisiaj w godzinach południowych na oznakowanym przejściu dla pieszych na ul. Wrzesińskiej w Gnieźnie doszło do potrącenia dwóch chłopców. Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia. Na miejsce wysłano Policję oraz Pogotowie Ratunkowe.

Alarm bombowy na gnieźnieńskim dworcu! Znamy więcej szczegółów akcji

Artykul dodany: Poniedziałek, 24 lipca 2017
Alarm bombowy na gnieźnieńskim dworcu! Znamy więcej szczegółów akcji W okresie letnim wielu z nas podróżuje i czasem coś zapomni zabrać ze sobą. Tak też się stało w pociągu relacji Poznań-Toruń na stacji Poznań Główny, gdzie wszedł do wagonu mężczyzna i pozostawił walizkę, a następnie z niego wyszedł. Pociąg ruszył, a walizka została. I co tu robić?

Mężczyzna narodowości ukraińskiej utonął w Jeziorze Popielewskim

Artykul dodany: Niedziela, 23 lipca 2017
Mężczyzna narodowości ukraińskiej utonął w Jeziorze Popielewskim Dzisiaj po godz. 16.00 do Straży Pożarnej wpłynęła informacja o prawdopodobnym utonięciu mężczyzny w Jeziorze Popielewskim, w miejscowości Lubiń. Na miejsce wysłano zastępy z PSP Gniezno, OSP Trzemeszno, PSP Mogilno, Pogotowie Ratunkowe, Policję, a także Powiatową Straż Rybacką.

Alarm bombowy w pociągu! Ewakuowano gnieźnieński dworzec!

Artykul dodany: Niedziela, 23 lipca 2017
Alarm bombowy w pociągu! Ewakuowano gnieźnieński dworzec! Dzisiaj w godzinach południowych służby ratunkowe zostały zaalarmowane o podejrzanym bagażu znajdującym się w pociągu jadącym z Poznania do Gniezna. Zapadła decyzja o ewakuacji gnieźnieńskiego dworca oraz przeszukaniu zbliżającego się do stacji składu.

Rowerzysta potrącony przez samochód! Mężczyzna trafił do szpitala

Artykul dodany: Piątek, 21 lipca 2017
Rowerzysta potrącony przez samochód! Mężczyzna trafił do szpitala W piątek rano na skrzyżowaniu ulic Gdańskiej i Spichrzowej kierująca samochodem osobowym potrąciła rowerzystę. 52-latek został przewieziony do szpitala.

6-letnie dziecko w szpitalu po zderzeniu dwóch samochodów w Gnieźnie

Artykul dodany: Piątek, 21 lipca 2017
6-letnie dziecko w szpitalu po zderzeniu dwóch samochodów w Gnieźnie W czwartek, w godzinach popołudniowych na drodze krajowej nr 5 (wylot z Gniezna w kierunku Bydgoszczy) doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Na miejsce wysłano Policję, Pogotowie Ratunkowe oraz Straż Pożarną z Gniezna i Modliszewa.

Podpalacz trafił za kratki!

Artykul dodany: Czwartek, 20 lipca 2017
Podpalacz trafił za kratki! Gnieźnieńscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o podpalenie mieszkania w budynku wielorodzinnym oraz narażenia zdrowia i życia u zamieszkującego tam mężczyzny. Podejrzany 29-latek został tymczasowo aresztowany. Mężczyźnie grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Utonięcie w Jeziorze Działyńskim!

Artykul dodany: Czwartek, 20 lipca 2017
Utonięcie w Jeziorze Działyńskim! Dzisiaj ok. godz. 18.30 do służb ratunkowych wpłynęła informacja o topielcu znajdującym się w Jeziorze Działyńskim. Na miejsce wysłano Policję, Straż Pożarną z Kłecka oraz Pogotowie Ratunkowe.

Sypki ładunek bez zabezpieczenia. Kierowca ciągnika zasypywał drogę żwirem

Artykul dodany: Czwartek, 20 lipca 2017
Sypki ładunek bez zabezpieczenia. Kierowca ciągnika zasypywał drogę żwirem Przewożony ładunek sypki może być umieszczony tylko w szczelnej skrzyni ładunkowej, zabezpieczonej dodatkowo odpowiednimi zasłonami uniemożliwiającymi wysypywanie się ładunku na drogę. Niestety, kierowca ciągnika rolniczego z przyczepą, który w czwartek jechał drogą od strony Witkowa do Niechanowa za nic miał ten przepis.

MPK komentuje zdarzenie na os. Winiary. Będą zmiany w systemie!

Artykul dodany: Środa, 19 lipca 2017
MPK komentuje zdarzenie na os. Winiary. Będą zmiany w systemie! Po opublikowaniu filmu, który przedstawia zachowanie kierowców autobusów MPK na os. Winiary w Gnieźnie, poprosiliśmy spółkę o komentarz. Dzisiaj otrzymaliśmy odpowiedź.

Kierowcy autobusów MPK łamią przepisy? Zobaczcie nagranie z rejestratora!

Artykul dodany: Wtorek, 18 lipca 2017
Kierowcy autobusów MPK łamią przepisy? Zobaczcie nagranie z rejestratora! Jedna z naszych Czytelniczek przysłała nam link do filmu z rejestratora zamontowanego w samochodzie, na którym uwieczniono jak kierowcy autobusów MPK Gniezno łamią przepisy ruchu drogowego. Dwa pojazdy przejeżdżają przez skrzyżowanie ulic Gdańskiej i Biskupińskiej w momencie, kiedy na sygnalizatorze jest czerwone światło. Dodatkowo jeden z pojazdów jedzie prosto z pasa do skrętu w prawo.

Pies z cegłami przywiązanymi do szyi w Jeziorze Wierzbiczańskim! Kim byli oprawcy?

Artykul dodany: Wtorek, 18 lipca 2017
Pies z cegłami przywiązanymi do szyi w Jeziorze Wierzbiczańskim! Kim byli oprawcy? 9 lipca w godzinach popołudniowych do Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie wpłynęła informacja, z której wynikało, że niedaleko brzegu w Jeziorze Wierzbiczańskim unoszą się zwłoki zwierzęcia. Zgłaszający nie był pewny co to za zwierzę. Na miejsce wysłano patrol.

Gnieźnieńska policjantka po służbie zatrzymała pijanego kierowcę

Artykul dodany: Wtorek, 18 lipca 2017
Gnieźnieńska policjantka po służbie zatrzymała pijanego kierowcę Gnieźnieńska policjantka z Wydziału do walki z Przestępstwami Gospodarczymi, sierż. sztab. Kinga Kasprzyk-Wrzosek, przejeżdżając po służbie przez Witkowo zatrzymała nietrzeźwego kierowcę, który spowodował kolizję drogową. Funkcjonariuszka widząc zachowanie 21-latka od razu podjęła decyzję o uniemożliwieniu mu dalszej jazdy.

Prawie 200 mandatów w 3 dni!

Artykul dodany: Wtorek, 18 lipca 2017
Prawie 200 mandatów w 3 dni! Podczas minionego weekendu w całym kraju trwały działania "Prędkość". Na terenie Gniezna i powiatu policjanci ukarali mandatami prawie 200 kierowców.

« poprzednia 1 24 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14105 106 następna »REKLAMA

REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Newsletter
Podaj swój adres e-mail aby otrzymywać newsletter z najnowszymi informacjami lub usunąć już dodany e-mail.
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2017 Moje Gniezno