Logo

Dział - Na sygnale

Nieznany motocyklista z pijanym pasażerem najechał na pijanego 20-latka

Artykul dodany: Wtorek, 1 maja 2018
Nieznany motocyklista z pijanym pasażerem najechał na pijanego 20-latka W poniedziałek, kilka minut po północy, w Niechanowie doszło do poważnego wypadku drogowego. Kierujący motocyklem najechał na leżącego na jezdni młodego mężczyznę. Policja wyjaśnia okoliczności i przyczyny wypadku.

Spowodował kolizję i uciekł do lasu! Po godzinie wrócił i wydmuchał 2 promile alkoholu

Artykul dodany: Sobota, 28 kwietnia 2018
Spowodował kolizję i uciekł do lasu! Po godzinie wrócił i wydmuchał 2 promile alkoholu W piątek, 27 kwietnia, ok. godz. 15.40 służby ratunkowe zostały powiadomione o kolizji drogowej na drodze krajowej nr 15 w Lulkowie. Na miejsce wysłano Policję.

Przeładowany i do rozładunku

Artykul dodany: Sobota, 28 kwietnia 2018
Przeładowany i do rozładunku Niewielki Ford, a przeładowany tak, że wystarczyło jedno spojrzenie na ugięta oponę, by inspektorzy z gnieźnieńskiego oddziału Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Poznaniu skierowali samochód na przenośna wagę do pomiarów statycznych.

Zderzenie dwóch aut na ul. Wrzesińskiej! Jeden z pojazdów ściął latarnię i uderzył w drzewo

Artykul dodany: Czwartek, 26 kwietnia 2018
Zderzenie dwóch aut na ul. Wrzesińskiej! Jeden z pojazdów ściął latarnię i uderzył w drzewo Dzisiaj ok. godz. 17.00 na ul. Wrzesińskiej w Gnieźnie doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Auta uległy poważnym uszkodzeniom. Jeden z pojazdów "ściął" przydrożną latarnię. Na miejsce wysłano Straż Pożarną oraz Policję.

Pożar auta na ul. Sienkiewicza w Gnieźnie

Artykul dodany: Czwartek, 26 kwietnia 2018
Pożar auta na ul. Sienkiewicza w Gnieźnie Dzisiaj przed godz. 11.00 na ul. Sienkiewicza w Gnieźnie w ogniu stanął zaparkowany samochód osobowy. Do akcji wysłano Straż Pożarną oraz Policję.

Zapalił racę na meczu - dostał stadionowy zakaz i dozór Policji

Artykul dodany: Czwartek, 26 kwietnia 2018
Zapalił racę na meczu - dostał stadionowy zakaz i dozór Policji Gnieźnieńscy policjanci zatrzymali 24-letniego mieszkańca Piły, który podczas niedzielnego meczu żużlowego odbywającego się w Pierwszej Stolicy Polski złamał przepisy ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych wnosząc na stadion racę świetlną. Z godnie z obowiązującymi przepisami, może mu grozić kara do 5 lat więzienia.

Kolejny wypadek w Szczytnikach Czerniejewskich! 4 osoby w szpitalu

Artykul dodany: Czwartek, 26 kwietnia 2018
Kolejny wypadek w Szczytnikach Czerniejewskich! 4 osoby w szpitalu W środę o godzinie 7.30 do służb ratunkowych wpłynęła informacja o wypadku drogowym na skrzyżowaniu dróg w miejscowości Szczytniki Czerniejewskie. Doszło tam do zderzenia dwóch samochodów osobowych oraz samochodu ciężarowego, w wyniku którego 4 osoby zostały przetransportowane do szpitala.

Policjanci odzyskali skradziony motorower

Artykul dodany: Wtorek, 24 kwietnia 2018
Policjanci odzyskali skradziony motorower Policjanci z Komisariatu Policji w Witkowie odzyskali skradziony kilka dni temu na terenie tego miasta motorower. Funkcjonariusze namierzyli skradziony jednoślad w Gnieźnie. Pojazd został zabezpieczony na parkingu depozytowym. Trwają czynności zmierzające do zatrzymania sprawcy.

Nie żyje motocyklista, który uległ wypadkowi w Kosowie

Artykul dodany: Wtorek, 24 kwietnia 2018
Nie żyje motocyklista, który uległ wypadkowi w Kosowie Jak udało nam się ustalić, zmarł 36-letni mężczyzna, który w niedzielę, kilka minut po godz. 15.00 miał wypadek na drodze krajowej nr 15 w Kosowie. Przypomnijmy, że motocyklista jadąc na jednym kole stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze, a następnie uderzył w drzewo.

Burmistrz Miasta i Gminy Trzemeszno z zarzutami!

Artykul dodany: Wtorek, 24 kwietnia 2018
Burmistrz Miasta i Gminy Trzemeszno z zarzutami! Kilka dni temu Krzysztof D. - Burmistrz Miasta i Gminy Trzemeszno usłyszał zarzut popełnienia przestępstwa w postaci prowadzenia samochodu w stanie nietrzeźwości. Do zdarzenia doszło 8 marca w Trzemesznie. Włodarz gminy odpowie za swój występek przed Sądem.

Trzynastego prawie na trzeźwo

Artykul dodany: Poniedziałek, 23 kwietnia 2018
Trzynastego prawie na trzeźwo Kolejna akcja inspektorów transportu drogowego przeprowadzana wspólnie z Policją zakończyła się sukcesem. O jednego nietrzeźwego kierowcę na drodze było mniej, co dobrze wróżyło bezpieczeństwu na autostradzie.

Pijani kierowcy na drogach. Rekordzista miał 3 promile

Artykul dodany: Poniedziałek, 23 kwietnia 2018
Pijani kierowcy na drogach. Rekordzista miał 3 promile Pięciu kierowców na podwójnym gazie zatrzymali policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie podczas minionego weekendu. Rekordzista miał 3 promile alkoholu. Dodatkowo stróże prawa zatrzymali kierowcę motoroweru posiadającego sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Jechał na jednym kole i uderzył w drzewo! Motocykl nie miał ważnego przeglądu

Artykul dodany: Poniedziałek, 23 kwietnia 2018
Jechał na jednym kole i uderzył w drzewo! Motocykl nie miał ważnego przeglądu W niedzielę, 22 kwietnia, kilka minut po godz. 15.00 na drodze krajowej nr 15 w miejscowości Kosowo w gminie Czerniejewo motocyklista jadąc na jednym kole uderzył w drzewo. Mężczyzna z ciężkimi obrażeniami został przewieziony karetką pogotowia do szpitala w Gnieźnie. Policja ustala okoliczności zdarzenia.

Pracowity czwartek dla strażaków

Artykul dodany: Niedziela, 22 kwietnia 2018
Pracowity czwartek dla strażaków W czwartek strażacy mieli "pełne ręce roboty". Interweniowali kilkukrotnie, w tym przy tragicznym wypadku w Jankowie Dolnym.

Strażacy ponownie interweniowali w Hotelu Mieszko

Artykul dodany: Niedziela, 22 kwietnia 2018
Strażacy ponownie interweniowali w Hotelu Mieszko W sobotę ponownie w ogniu stanął dawny Hotel Mieszko przy ul. Strumykowej w Gnieźnie. Na miejsce wysłano zastępy z PSP Gniezno oraz Policję.

Wypadek BMW i busa w Miroszcze!

Artykul dodany: Niedziela, 22 kwietnia 2018
Wypadek BMW i busa w Miroszcze! W piątek po godz. 18.00 strażacy zostali poinformowani o wypadku dwóch samochodów w miejscowości Miroszka (gmina Niechanowo). Na miejsce wysłano zastępy z Gniezna, Niechanowa, Witkowa i Trzuskołonia, Policję oraz Pogotowie Ratunkowe.

Wypadek na S5 i problem z ustaleniem miejsca zdarzenia

Artykul dodany: Piątek, 20 kwietnia 2018
Wypadek na S5 i problem z ustaleniem miejsca zdarzenia Dzisiaj ok. godz. 11.50 do Straży Pożarnej wpłynęło zgłoszenie o wypadku na drodze ekspresowej S5. Niestety służby ratunkowe miały problem z lokalizacją miejsca zdarzenia. Do akcji wyjechały zastępy z Gniezna, Modliszewa, Łubowa, Pobiedzisk oraz Kostrzyna.

Tragiczny wypadek w Jankowie Dolnym! Nie żyje 55-latek

Artykul dodany: Piątek, 20 kwietnia 2018
Tragiczny wypadek w Jankowie Dolnym! Nie żyje 55-latek W czwartek, 19 kwietnia, o godzinie 14.00 w miejscowości Jankowo Dolne doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Jak wynika ze wstępnych ustaleń Policji, kierujący motorowerem marki Zipp, 55-letni mieszkaniec Gniezna, na prostym odcinku drogi, jadąc od strony Jankowa Dolnego w kierunku miejscowości Wierzbiczany z nieustalonej na chwilę obecną przyczyny zjechał na pobocze, gdzie uderzył w zaparkowany we wjeździe pojazd marki Volkswagen Passat. W wyniku uderzenia motorowerzysta wywrócił się doznając obrażeń ciała. Po przewiezieniu mężczyzny do szpitala, pomimo czynności reanimacyjnych, poszkodowany zmarł.

Spowodował kolizję! Wydmuchał 2,5 promila alkoholu

Artykul dodany: Piątek, 20 kwietnia 2018
Spowodował kolizję! Wydmuchał 2,5 promila alkoholu 18 kwietnia o godzinie 7.10 w Gnieźnie na skrzyżowaniu z ulicą 17 Dywizji Piechoty doszło zderzenia dwóch samochodów osobowych. Okazało się, że sprawca miał 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna odpowie przed Sądem za jazdę w stanie nietrzeźwości i spowodowanie kolizji drogowej.

Nie żyje mężczyzna potrącony w lutym na ul. Witkowskiej

Artykul dodany: Czwartek, 19 kwietnia 2018
Nie żyje mężczyzna potrącony w lutym na ul. Witkowskiej 27 lutego 2018 roku ok. godz. 15.00 na ul. Witkowskiej w Gnieźnie doszło do potrącenia pieszego. Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia. Policjanci jednak szybko ustalili jaki pojazd uczestniczył w wypadku.

Pożar samochodu w Zakrzewie! Pojazd doszczętnie spłonął

Artykul dodany: Czwartek, 19 kwietnia 2018
Pożar samochodu w Zakrzewie! Pojazd doszczętnie spłonął W środę ok. godz. 21.00 do Straży Pożarnej wpłynęło zgłoszenie o pożarze samochodu osobowego w miejscowości Zakrzewo. Do akcji wysłano dwa zastępy z OSP Kłecko.

Na pomoc druhowi

Artykul dodany: Czwartek, 19 kwietnia 2018
Na pomoc druhowi Niedziela nie zawsze przebiega na spokojnym grillowaniu. Tym razem pomocy potrzebował jeden z tych, którzy na co dzień są gotowi tę pomoc nieść.

Ciężarówka przewróciła się na drodze S5! Ranny został kierowca

Artykul dodany: Środa, 18 kwietnia 2018
Ciężarówka przewróciła się na drodze S5! Ranny został kierowca W środę, w godzinach popołudniowych dyżurny Straży Pożarnej przyjął zgłoszenie o wypadku pojazdu ciężarowego na drodze ekspresowej S5. Ze zgłoszenia wynikało, że w kabinie pojazdu uwięziony jest kierowca.

Kolejna kolizja na drodze krajowej nr 15

Artykul dodany: Środa, 18 kwietnia 2018
Kolejna kolizja na drodze krajowej nr 15 We wtorek ok. godz. 9.50 służby ratunkowe zostały powiadomione o wypadku na drodze krajowej nr 15 w Jankowie Dolnym. Z uzyskanych informacji wynikało, że doszło do zderzenia samochodu osobowego i dwóch ciężarówek. Na miejsce wysłano Policję oraz zastępy Straży Pożarnej z Gniezna i Strzyżewa Smykowego.

Trzy ciężarówki zderzyły się w Cytrynowie!

Artykul dodany: Poniedziałek, 16 kwietnia 2018
Trzy ciężarówki zderzyły się w Cytrynowie! Dzisiaj o godz. 10.45 w Cytrynowie doszło do zderzenia trzech samochodów ciężarowych. Jeden z pojazdów zakończył jazdę w przydrożnym rowie.

Policjanci z Gniezna w czasie wolnym zatrzymali pijanego kierowcę!

Artykul dodany: Poniedziałek, 16 kwietnia 2018
Policjanci z Gniezna w czasie wolnym zatrzymali pijanego kierowcę! Gnieźnieńscy policjanci operacyjni, w czasie wolnym od służby, wspólnie z funkcjonariuszami z Międzyrzecza, po pościgu na terenie tego powiatu, zatrzymali pijanego kierowcę. Pijany mężczyzna kierując Tico całą szerokością drogi zmuszał jadących rowerzystów, w tym dzieci i pieszych do ucieczki na pobocze oraz rowów melioracyjnych. Po jego zatrzymaniu okazało się, że miał 3 promile alkoholu w organizmie. Teraz 34-latek odpowie za swoje zachowanie przed Sądem. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.

Kolejny pożar w hotelu Mieszko

Artykul dodany: Poniedziałek, 16 kwietnia 2018
Kolejny pożar w hotelu Mieszko W sobotę około godz. 18.00 doszło do kolejnego pożaru w opuszczonym hotelu Mieszko.

Piorun uderzył w budynek mieszkalny! Do akcji ruszyli strażacy

Artykul dodany: Piątek, 13 kwietnia 2018
Piorun uderzył w budynek mieszkalny! Do akcji ruszyli strażacy Dzisiaj ok. godz. 18.45 służby ratunkowe odebrały zgłoszenie, z którego wynikało, że na os. Pogodnym w miejscowości Wełnica piorun uderzył w budynek mieszkalny. Uszkodzeniu uległ komin. Na miejsce wysłano zastępy Straży Pożarnej z Gniezna i Strzyżewa Smykowego.

Pożar mieszkania w Czerniejewie! Na miejscu 5 zastępów Straży Pożarnej

Artykul dodany: Piątek, 13 kwietnia 2018
Pożar mieszkania w Czerniejewie! Na miejscu 5 zastępów Straży Pożarnej W czwartek, 12 kwietnia, o godz. 16.15 do Straży Pożarnej wpłynęła informacja o pożarze mieszkania przy Placu Wiosny Ludów w Czerniejewie. Ze zgłoszenia wynikało, że pożar jest już silnie rozwinięty. Na miejsce wysłano zastępy z Gniezna, Czerniejewa oraz Żydowa.

"Posypały się" mandaty od policjantów z Gniezna, Wrześni i Poznania

Artykul dodany: Piątek, 13 kwietnia 2018
Gnieźnieńscy policjanci wydziału ruchu drogowego wspomagani przez funkcjonariuszy drogówki z Poznania i Wrześni prowadzili na terenie powiatu gnieźnieńskiego ponadpowiatowe działania mające na celu poprawę bezpieczeństwa.

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10119 120 następna »REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno