Logo

Dział - Na sygnale

Zdewastowali groby na cmentarzu Św. Krzyża! Mają 13 i 17 lat

Artykul dodany: Czwartek, 14 grudnia 2017
Zdewastowali groby na cmentarzu Św. Krzyża! Mają 13 i 17 lat Mają 13 i 17 lat. Dzisiejszej nocy zostali zatrzymani przez policjantów wydziału ruchu drogowego na cmentarzu św. Krzyża w Gnieźnie, gdzie najprawdopodobniej dla zabawy rzucali zniczami i doniczkami z kwiatami. Funkcjonariusze ustalają osoby pokrzywdzone i liczą straty, jakie spowodowali młodzi mieszkańcy miasta. Teraz młodszym zajmie się Sąd Rodzinny, starszym prokurator.

Pożar w kamienicy przy ul. Sienkiewicza! W mieszkaniu była starsza kobieta

Artykul dodany: Środa, 13 grudnia 2017
Pożar w kamienicy przy ul. Sienkiewicza! W mieszkaniu była starsza kobieta Dzisiaj ok. godz. 15.00 do Straży Pożarnej wpłynęła informacja o pożarze mieszkania w kamienicy przy ul. Sienkiewicza w Gnieźnie. Na miejsce wysłano 4 zastępy PSP, Policję oraz Pogotowie Ratunkowe. W środku znajdowała się starsza osoba.

Wspólne patrole Policji i Straży Leśnej

Artykul dodany: Środa, 13 grudnia 2017
Wspólne patrole Policji i Straży Leśnej Policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu, Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie i Nadleśnictwa Gniezno przeprowadzili wczoraj przedświąteczne działania "CHOINKA". Wspólne patrole z funkcjonariuszami Straży Leśnej służą działaniom profilaktycznym i poprawie bezpieczeństwa. Chodzi również o niedopuszczenie do naruszeń prawa na terenach leśnych m.in. kontrolę legalności pozyskiwanych choinek.

Renault uderzyło w bariery energochłonne! Z auta wyrwało silnik

Artykul dodany: Wtorek, 12 grudnia 2017
Renault uderzyło w bariery energochłonne! Z auta wyrwało silnik W poniedziałek o godz. 17.45 na drodze ekspresowej S5 w Braciszewie kierujący samochodem osobowym marki Renault Laguna wpadł w poślizg i uderzył w bariery energochłonne. Siła uderzenia była tak duża, że z auta został wyrwany silnik. W pojeździe znajdowały się 3 osoby, w tym 7-miesięczne dziecko. Na miejsce wysłano Policję, Pogotowie Ratunkowe oraz Straż Pożarną z Gniezna i Łubowa.

Zderzenie trzech ciężarówek w Bystrzycy

Artykul dodany: Wtorek, 12 grudnia 2017
Zderzenie trzech ciężarówek w Bystrzycy Minionej nocy, ok. godz. 3.00, strażacy odebrali zgłoszenie o zderzeniu trzech samochodów ciężarowych na drodze krajowej nr 15 w Bystrzycy (gm. Trzemeszno). Na miejsce wysłano Policję, Pogotowie Ratunkowe oraz Straż Pożarną z Gniezna i Trzemeszna.

Pijany kierowca MPK wiózł pasażerów! Spółka zaostrza kontrole

Artykul dodany: Poniedziałek, 11 grudnia 2017
Pijany kierowca MPK wiózł pasażerów! Spółka zaostrza kontrole W piątek, w godzinach popołudniowych na ul. Wrzesińskiej policjanci z gnieźnieńskiej drogówki zatrzymali do kontroli autobus MPK Gniezno. Powodem było zgłoszenie od jednego z pasażerów, który podejrzewał, że kierowca może znajdować się pod wpływem alkoholu. Badanie alkomatem wykazało 0,4 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Ciężarówką wymusił pierwszeństwo! Jeden z poszkodowanych nie posiadał prawa jazdy

Artykul dodany: Poniedziałek, 11 grudnia 2017
Ciężarówką wymusił pierwszeństwo! Jeden z poszkodowanych nie posiadał prawa jazdy Dzisiaj o godzinie 8.25 do służb ratunkowych wpłynęła informacja o wypadku trzech samochodów na drodze krajowej nr 15 w Szczytnikach Czerniejewskich. Na miejsce wysłano Policję, Pogotowie Ratunkowe oraz Straż Pożarną z Gniezna i Czerniejewa. Sprawcy zatrzymano prawo jazdy, natomiast jeden z poszkodowanych nie posiadał uprawnień do prowadzenia samochodu.

Zakończyła jazdę w rowie. Miała sporo szczęścia

Artykul dodany: Poniedziałek, 11 grudnia 2017
Zakończyła jazdę w rowie. Miała sporo szczęścia 9 grudnia po godzinie 9.00 do Straży Pożarnej wpłynęła informacja o samochodzie osobowym, który wypadł z drogi w miejscowości Strzyżewo Witkowskie. Kierująca pojazdem opuściła pojazd przed przybyciem służb o własnych siłach. Podczas działań ruch na trasie Witkowo - Powidz odbywał się wahadłowo.

Ciężarówka zakończyła jazdę na barierach energochłonnych

Artykul dodany: Poniedziałek, 11 grudnia 2017
Ciężarówka zakończyła jazdę na barierach energochłonnych W niedzielę o godz. 22.45 do służb ratunkowych wpłynęła informacja o samochodzie ciężarowym, który wypadł z drogi i zatrzymał się na barierach energochłonnych na rondzie w Łubowie. Na miejsce wysłano Policję oraz OSP Łubowo.

Oplem czołowo w drzewo! Dwie osoby w szpitalu

Artykul dodany: Niedziela, 10 grudnia 2017
Oplem czołowo w drzewo! Dwie osoby w szpitalu W niedzielę o godz. 6.30 do służb ratunkowych wpłynęła informacja o czołowym zderzeniu samochodu osobowego z drzewem. Do wypadku doszło w Fałkowie. Autem podróżowały 3 osoby. Na miejsce wysłano Policję, dwie karetki Pogotowia Ratunkowego oraz strażaków z Gniezna i Łubowa.

Zadzwoń jeśli rozpoznajesz tego mężczyznę

Artykul dodany: Piątek, 8 grudnia 2017
Zadzwoń jeśli rozpoznajesz tego mężczyznę Policjanci z Wydziału Kryminalnego proszą o kontakt wszystkich tych, którzy rozpoznają wizerunek mężczyzny. Osoba ta uszkodziła roletę na Targowisku Miejskim w Gnieźnie. Jeśli ktokolwiek rozpoznaje osobę na zdjęciach, prosimy o kontakt z Policją.

Zakończył jazdę w rowie

Artykul dodany: Piątek, 8 grudnia 2017
Zakończył jazdę w rowie We wtorek o godz. 15.20 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o kolizji samochodu osobowego na drodze krajowej w Czeluścinie. Na miejsce wysłano Policję, Pogotowie Ratunkowe oraz Straż Pożarną z Gniezna, Czerniejewa i Żydowa.

Dachował w Myślęcinie i nie zaczekał na ratowników

Artykul dodany: Piątek, 8 grudnia 2017
Dachował w Myślęcinie i nie zaczekał na ratowników W piątek o godz. 11.15 służby ratunkowe zostały powiadomione o wypadku w Myślęcinie. Po dotarciu na miejsce zdarzenia ratownicy zastali samochód osobowy, który dachował na przydrożnym polu. W pobliżu nikogo jednak nie było.

Ukradła buty. W portmonetce miała fałszywe banknoty

Artykul dodany: Piątek, 8 grudnia 2017
Ukradła buty. W portmonetce miała fałszywe banknoty Policjanci z Gniezna prowadzą czynności w związku z ujęciem przez ekspedientki w jednym z miejscowych sklepów osoby, która ukradła buty o wartości kilkuset złotych. Dodatkowo podczas przeszukania funkcjonariusze znaleźli przy zatrzymanej 47-latce fałszywe banknoty. Teraz sprawczyni musi się niestety liczyć się z odpowiedzialnością karną. Za przestępstwo podrabiania środka płatniczego i kradzieży grozi jej kara do 25 lat pozbawienia wolności.

81-latek potrącił pieszą na przejściu

Artykul dodany: Piątek, 8 grudnia 2017
81-latek potrącił pieszą na przejściu We wtorek, 5 grudnia, przed godziną 17.00 na ul. Gnieźnieńskiej w Witkowie kierujący Fiatem Punto potrącił pieszą przechodzącą przez przejście dla pieszych. W wyniku wypadku poszkodowana z obrażeniami ciała została przetransportowana do szpitala w Gnieźnie.

Tragiczny wypadek koło Żydowa

Artykul dodany: Piątek, 8 grudnia 2017
Tragiczny wypadek koło Żydowa W czwartek, 7 grudnia, około godziny 1.40 na drodze krajowej nr 15 w okolicy Żydowa doszło do zderzenia samochodu ciężarowego z pieszym prowadzącym motorower. W wyniku wypadku pieszy poniósł śmierć na miejscu. Policja pod nadzorem Prokuratury wyjaśnia okoliczności i przyczyny tego tragicznego wypadku.

Kolejny wypadek na trasie Gniezno - Trzemeszno

Artykul dodany: Środa, 6 grudnia 2017
Kolejny wypadek na trasie Gniezno - Trzemeszno Dzisiaj ok. godz. 9.00 na drodze krajowej nr 15, na granicy gmin Gniezno i Trzemeszno doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Jeden z pojazdów zakończył jazdę "na boku". Na miejsce wysłano Policję, Pogotowie Ratunkowe oraz Straż Pożarną z Gniezna i Trzemeszna.

Strzelał z wiatrówki do autobusu - usłyszał prokuratorskie zarzuty

Artykul dodany: Środa, 6 grudnia 2017
Strzelał z wiatrówki do autobusu - usłyszał prokuratorskie zarzuty Gnieźnieńscy policjanci ustalili i zatrzymali 18-letniego mężczyznę podejrzanego o strzelanie z pistoletu pneumatycznego do autobusu MPK. Do zdarzenia doszło w miniony weekend na osiedlu Grunwaldzkim w Gnieźnie. Prokurator przedstawił zatrzymanemu zarzut sprowadzenia bezpośredniego niebezpieczeństwa katastrofy w ruchu lądowym, uszkodzenia mienia i narażenia na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Za to przestępstwo grozi do 8 lat pozbawienia wolności.

Dźwig runął na blok, auta i kamienicę!

Artykul dodany: Środa, 6 grudnia 2017
Dźwig runął na blok, auta i kamienicę! Dzisiaj ok. godz. 11.00 przy ul. Żuławy w Gnieźnie doszło do katastrofy budowlanej. Złamaniu uległ wieżowy żuraw budowlany. Konstrukcja runęła na budowany blok wielorodzinny, zaparkowane samochody oraz jedną z kamienic.

Pijany kierowca zakończył jazdę "na boku"

Artykul dodany: Wtorek, 5 grudnia 2017
Pijany kierowca zakończył jazdę W niedzielę o godz. 18.30 służby ratunkowe zostały powiadomione o wypadku w Sławnie. Na miejsce wysłano Policję, Pogotowie Ratunkowe oraz Straż Pożarną z Gniezna i Kiszkowa.

Miała 2,6 promila alkoholu i kierowała autem

Artykul dodany: Poniedziałek, 4 grudnia 2017
Miała 2,6 promila alkoholu i kierowała autem 2,6 promila alkoholu w organizmie miała 45-letnia mieszkanka gminy Trzemeszno kierująca Nissanem. Kobieta zatrzymana została dzięki czujności innego kierowcy, który udaremnił jej dalszą jazdę. Wkrótce 45-latkę czeka odpowiedzialność przed Sądem. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności i utrata uprawnień nawet na 10 lat.

Zderzenie trzech aut na skrzyżowaniu! Kobieta z dzieckiem w szpitalu

Artykul dodany: Niedziela, 3 grudnia 2017
Zderzenie trzech aut na skrzyżowaniu! Kobieta z dzieckiem w szpitalu W niedzielę ok. godz. 18.00 na skrzyżowaniu ulic Wrzesińskiej, Wolności i Wiejskiej doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych. Do szpitala trafiła kobieta z dzieckiem.

Raz ciężarówka, raz holownik w rowie, czyli kolejne problemy amerykańskich żołnierzy

Artykul dodany: Sobota, 2 grudnia 2017
Raz ciężarówka, raz holownik w rowie, czyli kolejne problemy amerykańskich żołnierzy W sobotę, w godzinach dopołudniowych kolejne amerykańskie pojazdy ugrzęzły w błocie. Tym razem zdarzenie miało miejsce w Lubiniu. Cała sytuacja przybrała nieoczekiwany obrót.

Ktoś strzelał do autobusu MPK przewożącego pasażerów! Pociski przeszły przez szyby!

Artykul dodany: Sobota, 2 grudnia 2017
Ktoś strzelał do autobusu MPK przewożącego pasażerów! Pociski przeszły przez szyby! W piątek wieczorem autobus Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacji w został ostrzelany przez nieznanych dotąd sprawców najprawdopodobniej z broni pneumatycznej. W pojeździe znajdował się kierowca oraz pasażerowie.

Pożar sadzy w kominie. W akcji zastępy z trzech jednostek

Artykul dodany: Piątek, 1 grudnia 2017
Pożar sadzy w kominie. W akcji zastępy z trzech jednostek W czwartek o godz. 19.50 do Straży Pożarnej wpłynęła informacja o pożarze sadzy w kominie w miejscowości Fałkowo. Do akcji wysłano zastępy z Gniezna, Lednogóry i Łubowa.

Odpowiedzą za włamanie i usiłowanie kradzieży z włamaniem

Artykul dodany: Piątek, 1 grudnia 2017
Odpowiedzą za włamanie i usiłowanie kradzieży z włamaniem Po włamaniu i dwóch próbach włamań w ręce policjantów z Kłecka wpadli dwaj mieszkańcy gminy w wieku 38 i 48 lat. Mężczyźni usłyszeli zarzuty włamania i usiłowania dwóch kradzieży z włamaniem. Za to przestępstwo grozi nawet 10 lat więzienia.

Dachowanie w Jankowie Dolnym

Artykul dodany: Piątek, 1 grudnia 2017
Dachowanie w Jankowie Dolnym Dzisiaj ok. godz. 13.00 na drodze krajowej nr 15 w Jankowie Dolnym dachował samochód osobowy. to kolejne zdarzenie drogowe na odcinku Gniezno - Trzemeszno w ostatnich dniach.

Potrąciła meżczyznę - nie miała prawa jazdy!

Artykul dodany: Czwartek, 30 listopada 2017
Potrąciła meżczyznę - nie miała prawa jazdy! W środę, 29 listopada, o godzinie 7.50 na osiedlu Orła Białego w Gnieźnie doszło do potrącenia pieszego przez samochód osobowy. Okazało się, że kierująca pojazdem nie posiadała uprawnień do kierowania. Policja wyjaśnia okoliczności wypadku.

Autobusy MPK Gniezno bez AdBlue i ważnego przeglądu technicznego!

Artykul dodany: Czwartek, 30 listopada 2017
Autobusy MPK Gniezno bez AdBlue i ważnego przeglądu technicznego! Kontrola autobusów komunikacji miejskiej w Gnieźnie wykazała dwie nieprawidłowości. W jednym pojeździe stwierdzono podłączenie emulatora AdBlue. Drugi autobus nie miał badań technicznych.

Wypadek w Wymysłowie! Dwie osoby w szpitalu

Artykul dodany: Środa, 29 listopada 2017
Wypadek w Wymysłowie! Dwie osoby w szpitalu We wtorek, 28 listopada, o godzinie 16.20 w miejscowości Wymysłowo w gminie Trzemeszno, na drodze krajowej nr 15, doszło do zderzenia dwóch samochodów. Dwie osoby z obrażeniami ciała zostały przewiezione do szpitala.

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10112 113 następna »REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Newsletter
Podaj swój adres e-mail aby otrzymywać newsletter z najnowszymi informacjami lub usunąć już dodany e-mail.
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno