Logo

Dział - Na sygnale

Pijany rowerzysta wjechał w linę między holowanymi samochodami

Artykul dodany: Środa, 21 lutego 2018
Pijany rowerzysta wjechał w linę między holowanymi samochodami We wtorek, 20 lutego, o godzinie 9.20 na ul. Witkowskiej w Gnieźnie doszło do wypadku drogowego z udziałem rowerzysty i dwóch samochodów. Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia.

4 zastępy Straży Pożarnej gasiły pożar domu w Witkowie

Artykul dodany: Środa, 21 lutego 2018
4 zastępy Straży Pożarnej gasiły pożar domu w Witkowie We wtorek, 20 lutego, o godzinie 22.30 do Straży Pożarnej wpłynęło zgłoszenie o pożarze domu jednorodzinnego w Witkowie przy ul. Zielonej. Z informacji wynikało, ze ogień widoczny jest na dachu budynku. Na miejsce wysłano strażaków z Gniezna i Witkowa oraz Policję.

Zwierzęta zginęły w pożarze domu jednorodzinnego

Artykul dodany: Środa, 21 lutego 2018
Zwierzęta zginęły w pożarze domu jednorodzinnego We wtorek ok. godz. 7.00 do Straży Pożarnej wpłynęła informacja o pożarze w miejscowości Zieleń. Ogień objął piwnicę domu jednorodzinnego. Na miejsce wysłano zastępy z Gniezna, Trzemeszna, Trzemżala oraz Policję.

Sąd Okręgowy uchylił tymczasowy areszt dla 33-letniego mieszkańca Trzemeszna!

Artykul dodany: Piątek, 16 lutego 2018
Sąd Okręgowy uchylił tymczasowy areszt dla 33-letniego mieszkańca Trzemeszna! 15 lutego 2018 roku Sąd Okręgowy w Poznaniu uchylił w całości postanowienie Sądu Rejonowego w Gnieźnie w sprawie aresztowania 33-letniego mieszkańca Trzemeszna, który jest podejrzany o dokonanie rozboju w nocy z 25 na 26 stycznia 2018 r. w Trzemesznie przy ulicy Wyszyńskiego.

Młodzi wandale uszkodzili kosz. Zareagował przechodzień

Artykul dodany: Czwartek, 15 lutego 2018
Młodzi wandale uszkodzili kosz. Zareagował przechodzień Policjanci referatu patrolowo-interwencyjnego z Gniezna zatrzymali dwóch młodych wandali, którzy uszkodzili kosz na nieczystości od zwierząt wraz z zasobnikiem. Było to możliwe dzięki reakcji przechodnia. Straty zostały oszacowane na kwotę 1 100 złotych. Niebawem nastolatkowie za swój czyn odpowiedzą przed Sądem.

Brat "Bestii" z Gniezna usłyszał zarzuty! Nadal jednak cieszy się wolnością!

Artykul dodany: Czwartek, 15 lutego 2018
Brat Brat Grzegorza P. - "Bestii" z Gniezna, który przez 3 dni więził, oślepił i zgwałcił Milenę W., 23-letnią gnieźniankę - usłyszał zarzuty. Mężczyzna odpowie za nieudzielenie nie udzielenie pomocy. Nadal jednak cieszy się wolnością. Można go spotkać praktycznie codziennie na ul. Budowlanych.

Pożar auta obok przychodni lekarskiej

Artykul dodany: Środa, 14 lutego 2018
Pożar auta obok przychodni lekarskiej We wtorek o godz. 19.40 przy przychodni lekarskiej w Trzemesznie doszło do pożaru zaparkowanego Fiata Punto. Płomienie błyskawicznie objęły przednią część pojazdu. Na miejsce wysłano Straż Pożarną i Policję.

Napadli z wiatrówką na Marokańczyków! Trafili za kratki!

Artykul dodany: Wtorek, 13 lutego 2018
Napadli z wiatrówką na Marokańczyków! Trafili za kratki! Gnieźnieńscy policjanci w wyniku podjętej interwencji zatrzymali na gorącym uczynku przestępstwa dwóch mężczyzn, którzy przy użyciu wiatrówki grozili obywatelom Maroka. Nie ma przyzwolenia na tego rodzaju mowę nienawiści. Gnieźnieńscy policjanci są stanowczy w przypadku tego rodzaju przestępstw. Obaj zatrzymani w związku z podejrzeniem przestępstwa z nienawiści, trafili do policyjnego aresztu.

Zderzenie dwóch aut w Piaskach

Artykul dodany: Wtorek, 13 lutego 2018
Zderzenie dwóch aut w Piaskach W poniedziałek ok. godz. 6.30 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku dwóch samochodów w miejscowości Piaski (gm. Witkowo). Na miejsce wysłano Policję, Pogotowie Ratunkowe oraz zastępy Straży Pożarnej z Gniezna i Trzemeszna.

Ewakuacja banku w centrum Gniezna!

Artykul dodany: Wtorek, 13 lutego 2018
Ewakuacja banku w centrum Gniezna! W poniedziałek ok. godz. 11.40 do Straży Pożarnej wpłynęła informacja o zadymieniu występującym w banku na rogu ul. Mieszka I i Chrobrego. Na miejsce wysłano zastępy PSP Gniezno. Przystąpiono również do ewakuacji klientów.

Kolizja w Czechach

Artykul dodany: Poniedziałek, 12 lutego 2018
Kolizja w Czechach Dzisiaj (poniedziałek) ok. godz. 6.30 do służb ratunkowych wpłynęła informacja, z której wynikało, że w miejscowości Czechy auto osobowe wypadło z drogi. Na miejsce wysłano Policję oraz Straż Pożarną z Kłecka.

Z nożem na ekspedientkę!

Artykul dodany: Poniedziałek, 12 lutego 2018
Z nożem na ekspedientkę! W czwartek, ok. godz. 20.00, dwóch mężczyzn napadło na sklep spożywczy przy ul. Mickiewicza w Trzemesznie. Jeden z napastników groził ekspedientce nożem. Łupem rabusiów padł utarg znajdujący się w kasie.

Ewakuacja dworca PKP i MOPS-u w Gnieźnie

Artykul dodany: Poniedziałek, 12 lutego 2018
Ewakuacja dworca PKP i MOPS-u w Gnieźnie Jak udało nam się ustalić, ewakuowano dworzec PKP oraz Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Gnieźnie. Nie wiemy jeszcze co jest przyczyną. Czekamy na informację od Policji.

Pożar w Rzegnowie

Artykul dodany: Sobota, 10 lutego 2018
Pożar w Rzegnowie W sobotę ok. godz. 10.00 strażacy zostali zaalarmowani o pożarze sadzy w kominie w miejscowości Rzegnowo. Na miejsce wysłano zastępy z Gniezna i Łubowa.

Wypadek w Świniarach! 4 osoby w szpitalu!

Artykul dodany: Sobota, 10 lutego 2018
Wypadek w Świniarach! 4 osoby w szpitalu! W sobotę ok. godz. 11.45 służby ratunkowe zostały powiadomione o wypadku na skrzyżowaniu w miejscowości Świniary. Ze wstępnych informacji wynikało, że w zdarzeniu brały udział dwa samochody osobowe. Poszkodowane były aż cztery osoby. Na miejsce wysłano Policję, karetki Pogotowia Ratunkowego oraz Straż Pożarną z Gniezna, Mieleszyna, Ułanowa i Kłecka.

Dwa dni policyjnej akcji za nami

Artykul dodany: Piątek, 9 lutego 2018
Dwa dni policyjnej akcji za nami 8 lutego był drugim dniem, kolejnej edycji policyjnej akcji NURD, czyli działań ukierunkowanych na Niechronionych Uczestników Ruchu Drogowego. Wzajemna korelacja między pieszymi, rowerzystami i kierowcami, wzajemny szacunek i przestrzeganie przepisów, mają ogromny wpływ na wspólne bezpieczeństwo na drogach. Poniżej prezentujemy efekty pracy policjantów pierwszego i drugiego dnia akcji.

Młodociani wandale zidentyfikowani

Artykul dodany: Piątek, 9 lutego 2018
Młodociani wandale zidentyfikowani Zniszczeń ozdobnego murku szacowanych na co najmniej 2 tys. zł dokonali na Placu św. Wojciecha nastoletni sprawcy. Straż Miejska, po otrzymaniu zgłoszenia o dewastacji, ustaliła tożsamość grupy 13 - 15-latków dzięki obserwacji terenu za pośrednictwem monitoringu.

Pożar chlewni w Obórce

Artykul dodany: Czwartek, 8 lutego 2018
Pożar chlewni w Obórce W czwartek ok. godz. 22.30 do Straży Pożarnej wpłynęła informacja o pożarze chlewni w miejscowości Obórka. Na miejsce wysłano zastępy z Gniezna i Zdziechowy.

Działania priorytetowe dzielnicowych z Trzemeszna

Artykul dodany: Środa, 7 lutego 2018
Działania priorytetowe dzielnicowych z Trzemeszna Dzielnicowi z Komisariatu Policji w Trzemesznie prowadzą działania w oparciu o opracowane plany działań priorytetowych dla swoich rejonów służbowych. Plan działań priorytetowych to nowe narzędzie, które ma poprawić skuteczność współdziałania dzielnicowego z mieszkańcami na rzecz poprawy bezpieczeństwa w danym rejonie. Plany działań priorytetowych i określone w nich zadania opracowywane są i wynikają z informacji uzyskanych m.in. ze spotkań dzielnicowego ze społeczeństwem, czy z bieżącego rozpoznania.

Łapali pijanych kierowców

Artykul dodany: Środa, 7 lutego 2018
Łapali pijanych kierowców Policjanci wydziału ruchu drogowego prowadzili na drogach powiatu gnieźnieńskiego akcję pod nazwą "Alkohol i Narkotyki". Głównym jej celem było eliminowanie z dróg nietrzeźwych kierujących, jak i osób będących pod wpływem środków działających podobnie do alkoholu. Wzmożone działania miały również za zadanie ograniczyć liczbę zdarzeń drogowych. Mundurowi podczas kontroli drogowych sprawdzili trzeźwość prawie 400 kierowców. Wszyscy byli trzeźwi.

Już jutro kolejna akcja Policji

Artykul dodany: Wtorek, 6 lutego 2018
Już jutro kolejna akcja Policji Na wielkopolskich drogach Policja cały czas odnotowuje wysoką ilość zdarzeń drogowych. Najbardziej narażoną na niebezpieczeństwo na drogach kategorią uczestników ruchu są piesi i rowerzyści. Co czwarta osoba, która ginie na drogach to pieszy, a co piąta osoba ranna biorąca udział w zdarzeniu drogowym, to również niechroniony uczestnik ruchu drogowego. W związku z tym, już 7 lutego br. w całej Wielkopolsce rusza kolejna edycja działań NURD, której zadaniem jest eliminowanie negatywnych zachowań uczestników ruchu drogowego.

Wpadł w poślizg i zakończył jazdę w rowie

Artykul dodany: Piątek, 2 lutego 2018
Wpadł w poślizg i zakończył jazdę w rowie W piątek, 2 lutego, o godz. 5.45 służby ratunkowe zostały powiadomione o wypadku w Fałkowie. Z uzyskanych informacji wynikało, że auto osobowe wpadło do rowu. Jedna osoba była poszkodowana. Na miejsce wysłano Policję, Pogotowie Ratunkowe oraz zastępy Straży Pożarnej z Gniezna, Łubowa i Czerniejewa.

Policjanci odzyskali skradzionego laptopa

Artykul dodany: Piątek, 2 lutego 2018
Policjanci odzyskali skradzionego laptopa Dzięki dociekliwości policjantów referatu patrolowo-interwencyjnego odzyskano laptopa, który wcześniej 44-latek ukradł z terenu jednej z kamienic. Odnaleziony sprzęt dwa dni później wrócił do prawowitego właściciela - obywatela Ukrainy, a sprawca usłyszał zarzut kradzieży.

Kolejny "niewidomy" kierowca wjechał pod pociąg

Artykul dodany: Piątek, 2 lutego 2018
Kolejny Dzisiaj ok. godz. 12.00 na przejeździe kolejowym na ul. Ludwiczaka w Gnieźnie (os. Dalki) samochód ciężarowy wjechał pod pociąg. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

Czujny także po służbie

Artykul dodany: Czwartek, 1 lutego 2018
Czujny także po służbie Asp. sztab. Dariusz Pawłowski - technik kryminalistyki z gnieźnieńskiej komendy nie dopuścił, żeby dziwnie zachowujący się kierowca Volkswagena Tourana kontynuował jazdę samochodem, bez skontrolowania go przez policjantów. Policjant w czasie wolnym od służby, swoim prywatnym samochodem jechał za podejrzanym autem, które starało się go zgubić na osiedlowych uliczkach, a następnie zatrzymał kierującego i przekazał przybyłemu na miejsce patrolowi. Okazało się, że pojazd, którym poruszał się 30-letni gnieźnianin był poszukiwany przez Policję niemiecką do celów karnych.

Widziałeś to zdarzenie? Skontaktuj się z Policją

Artykul dodany: Środa, 31 stycznia 2018
Widziałeś to zdarzenie? Skontaktuj się z Policją Policjanci proszą o pilny kontakt świadków uszkodzenia ciała, do którego doszło z 16 na 17 grudnia 2017 roku około godziny 2.45 przed Klubem Młyn na ul. Roosevelta w Gnieźnie. W szczególności proszone są osoby, które widziały szarpaninę pomiędzy dwoma młodymi mężczyznami.

Areszt za rozbój

Artykul dodany: Środa, 31 stycznia 2018
Areszt za rozbój Policjanci z Trzemeszna zatrzymali sprawcę rozboju. 33-latek napadł na mieszkańca Trzemeszna, a następnie ukradł mu telefon i okulary. Trafił już na 3 miesiące do aresztu. Postępowanie w niniejszej sprawie jest kontynuowane. Podejrzanemu za zarzucane mu przestępstwo grozi do 12 lat pozbawienia wolności.

Ciężarówka wjechała wprost pod nadjeżdżający pociąg

Artykul dodany: Wtorek, 30 stycznia 2018
Ciężarówka wjechała wprost pod nadjeżdżający pociąg Dzisiaj ok. godz. 8.40 na przejeździe kolejowym w Żydowie doszło do zderzenia pociągu towarowego z samochodem ciężarowym. Na miejsce wysłano Policję, karetki Pogotowia Ratunkowego oraz Straż Pożarną z Gniezna, Czerniejewa i Żydowa.

Wpadł w poślizg i zakończył jazdę na poboczu

Artykul dodany: Poniedziałek, 29 stycznia 2018
Wpadł w poślizg i zakończył jazdę na poboczu W sobotę ok. godz. 17.00 służby ratunkowe zostały powiadomione o wypadku samochodu osobowego na drodze między Karsewem a Niechanowem. Na miejsce wysłano zastępy Straży Pożarnej z Gniezna i Niechanowa, Policję oraz Pogotowie Ratunkowe.

Pożar przy ul. Cymsa w Gnieźnie

Artykul dodany: Niedziela, 28 stycznia 2018
Pożar przy ul. Cymsa w Gnieźnie W sobotę, ok. godz. 17.00, do Straży Pożarnej w Gnieźnie wpłynęła informacja o pożarze budynku przy ul. Cymsa w Gnieźnie. Na miejsce wysłano 3 zastępy PSP oraz Policję.

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10115 116 następna »REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno