Logo

Dział - Na sygnale

Poparzony chłopczyk zabrany przez śmigłowiec LPR

Artykul dodany: Niedziela, 7 stycznia 2018
Poparzony chłopczyk zabrany przez śmigłowiec LPR W sobotę ok. godz. 13.00 śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego przetransportował do szpitala 3-letniego chłopca. Podniebna karetka lądowała na boisku w Żydowie. Mały pacjent uległ poważnemu poparzeniu.

Włamał się do domu i ukradł repliki broni oraz alkohol

Artykul dodany: Piątek, 5 stycznia 2018
Włamał się do domu i ukradł repliki broni oraz alkohol Policjanci z Czerniejewa zatrzymali 50-letniego sprawcę kradzieży z włamaniem. Mężczyzna wykorzystując nieobecność właścicieli włamał się do jednorodzinnego domu. Jego łupem stały się torba, repliki broni myśliwskiej i litr alkoholu, który najprawdopodobniej wypił. Sprawca uszkodził również drzwi. Łączne straty wyniosły ponad 4 tysiące złotych.

Zgwałcił 15-letnią córkę, kiedy żona po udarze była w szpitalu! Wcześniej nie miał konfliktu z prawem

Artykul dodany: Czwartek, 4 stycznia 2018
Zgwałcił 15-letnią córkę, kiedy żona po udarze była w szpitalu! Wcześniej nie miał konfliktu z prawem Przed Świętami Bożego Narodzenia w Szczytnikach Czerniejewskich doszło do niewyobrażalnej tragedii. 40-letni Mirosław K. zgwałcił swoją 15-letnią córkę. Dziewczyna znalazła pomoc u sąsiadów. Jej matka w tym czasie przebywała w szpitalu.

Seicento zakończyło jazdę na drzewie! Kierowca nie był w stanie wyjść z auta

Artykul dodany: Czwartek, 4 stycznia 2018
Seicento zakończyło jazdę na drzewie! Kierowca nie był w stanie wyjść z auta Dzisiaj ok. godz. 15.00 w miejscowości Bojanice kierujący samochodem osobowym marki Fiat Seicento z niewyjaśnionych przyczyn zjechał z drogi i uderzył w przydrożne drzewo. Mężczyzna nie był w stanie opuścić pojazdu o własnych siłach. Na miejsce wysłano Policję, Pogotowie Ratunkowe oraz Straż Pożarną z Gniezna i Kłecka.

12 zarzutów za kradzieże i kradzieże z włamaniem

Artykul dodany: Czwartek, 4 stycznia 2018
12 zarzutów za kradzieże i kradzieże z włamaniem Aż 12 zarzutów kradzieży i kradzieży w włamaniem przedstawili gnieźnieńscy policjanci wydziału kryminalnego 32-letniemu mieszkańcowi Pierwszej Stolicy Polski. Za te przestępstwa grozi nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Brutalnie zgwałcił 15-letnią córkę!

Artykul dodany: Środa, 3 stycznia 2018
Brutalnie zgwałcił 15-letnią córkę! 20 grudnia ok. godz. 17.00 15-letnia mieszkanka Szczytnik Czerniejewskich uciekła z domu i szukała schronienia u sąsiadów po tym, jak została zgwałcona przez własnego ojca.

Podsumowanie Sylwestrowej Nocy! Potrącenie pieszego i pościg za pijanym kierowcą

Artykul dodany: Wtorek, 2 stycznia 2018
Podsumowanie Sylwestrowej Nocy! Potrącenie pieszego i pościg za pijanym kierowcą Sylwestrowa noc w powiecie gnieźnieńskim przebiegła dość spokojnie, ale co najważniejsze - bezpiecznie. Przyczyniła się do tego praca policjantów, ale także odpowiedzialne zachowanie mieszkańców. Poza interwencjami dotyczącymi głośnych, Sylwestrowych zabaw, nietrzeźwych osób zakłócających porządek publiczny, policjanci odnotowali 1 wypadek drogowy i zatrzymali 3 nietrzeźwych kierujących.

Gnieźnianie w Rejestrze Sprawców Przestępstw na Tle Seksualnym

Artykul dodany: Wtorek, 2 stycznia 2018
Gnieźnianie w Rejestrze Sprawców Przestępstw na Tle Seksualnym Ministerstwo Sprawiedliwości opublikowało Rejestr Sprawców Przestępstw na Tle Seksualnym. Wśród ok. 800 osób znalazło się 4 gnieźnian.

Obywatel Ukrainy zginął pod kołami pociągu

Artykul dodany: Poniedziałek, 1 stycznia 2018
Obywatel Ukrainy zginął pod kołami pociągu W Nowy Rok ok. godz. 18.00 służby ratunkowe zostały powiadomione o potrąceniu przez pociąg mężczyzny. Zdarzenie miało miejsce w Rudkach (gm. Trzemeszno). Niestety, 47-latek zginął na miejscu.

Kolejne czołowe zderzenie na Trasie Zjazdu Gnieźnieńskiego?

Artykul dodany: Piątek, 29 grudnia 2017
Kolejne czołowe zderzenie na Trasie Zjazdu Gnieźnieńskiego? W czwartek, w godzinach wieczornych zostaliśmy poinformowani przez naszych Czytelników, że na Trasie Zjazdu Gnieźnieńskiego doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych. Z relacji świadków wynikało, że jeden z pojazdów jechał pod prąd.

Kobieta chciała skoczyć z wieżowca! Wszystko zakończyło się szczęśliwie

Artykul dodany: Piątek, 29 grudnia 2017
Kobieta chciała skoczyć z wieżowca! Wszystko zakończyło się szczęśliwie Dzisiaj ok. godz. 15.15 do służb ratunkowych wpłynęła informacja, z której wynikało, że na os. Winiary w Gnieźnie kobieta grozi, że skoczy z okna wieżowca. Na miejsce wysłano Policję, Pogotowie Ratunkowe oraz Straż Pożarną.

Jechała bez prawa jazdy i ubezpieczenia OC

Artykul dodany: Piątek, 29 grudnia 2017
Jechała bez prawa jazdy i ubezpieczenia OC Kobietę jadącą Mercedesem zatrzymała do kontroli drogowej gnieźnieńska drogówka. Okazało się, że 20-letnia poznanianka nie posiadała prawa jazdy, obowiązkowego ubezpieczenia OC oraz przy sobie dokumentów od pojazdu. Została ukarana 500-złotowym mandatem karnym. Policjanci powiadomią również o braku ubezpieczenia OC Fundusz Gwarancyjny.

Areszt za znęcanie nad matką

Artykul dodany: Piątek, 29 grudnia 2017
Areszt za znęcanie nad matką Gnieźnieński Sąd na wniosek Prokuratury i Policji zdecydował o trzymiesięcznym aresztowaniu sprawcy przemocy domowej. Mężczyzna jest podejrzany o znęcanie się nad swoją matką i rozbój na jej osobie. Grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności.

3 wypadki i 14 kolizji

Artykul dodany: Czwartek, 28 grudnia 2017
3 wypadki i 14 kolizji Przez całe święta prowadzona była akcja "Bezpieczny Weekend Boże Narodzenie 2017". W dniach 22 grudnia do 26 grudnia nad bezpieczeństwem na drogach powiatu gnieźnieńskiego czuwało ponad 70 policjantów.

Pożar autobusu MPK!

Artykul dodany: Środa, 27 grudnia 2017
Pożar autobusu MPK! Dzisiaj ok. godz. 17.00 do Straży Pożarnej wpłynęło zgłoszenie o pożarze autobusu na ul. Gdańskiej w Gnieźnie. Na miejsce natychmiast wysłano zastęp PSP.

Tlenek węgla w mieszkaniu i wypadek motocyklisty

Artykul dodany: Sobota, 23 grudnia 2017
Tlenek węgla w mieszkaniu i wypadek motocyklisty 23 grudnia strażacy z OSP Witkowo interweniowali do południa dwukrotnie. Najpierw w jednym z domów przy ul. Kosynierów Miłosławskich sprawdzali stężenie tlenku węgla. Miernik wykazał 0 PPM. Mieszkańcy zaalarmowali nas po uruchomieniu się alarmu w domowym czujniku CO. Następnie zostali zadysponowani do zdarzenia drogowego na ul. Nowej w kierunku na Kołaczkowo.

Mężczyzna zasłabł w piwnicy!

Artykul dodany: Piątek, 22 grudnia 2017
Mężczyzna zasłabł w piwnicy! W czwartek ok. godz. 17.00 strażacy zostali poinformowani o zasłabnięciu mężczyzny w Niewolnie. Przypuszczano, że powodem może być tlenek węgla. Na miejsce wysłano zastępy Straży Pożarnej z Gniezna i Trzemeszna oraz Pogotowie Ratunkowe.

Zderzenie ciężarówki z busem! 4 osoby w szpitalu

Artykul dodany: Środa, 20 grudnia 2017
Zderzenie ciężarówki z busem! 4 osoby w szpitalu Dzisiaj przed godz. 17.00 służby ratunkowe zostały powiadomione o wypadku na drodze krajowej w miejscowości Lulkowo między Gnieznem a Trzemesznem. Już według pierwszych informacji było wiadomo, że są osoby poszkodowane. Na miejsce wysłano Policję, Pogotowie Ratunkowe oraz zastępy Straży Pożarnej z Gniezna, Trzemeszna, Strzyżewa Smykowego i Kruchowa.

Wpadł w poślizg i wypadł z drogi

Artykul dodany: Poniedziałek, 18 grudnia 2017
Wpadł w poślizg i wypadł z drogi W poniedziałek, ok. godz. 16.30, do służb ratunkowych wpłynęła informacja o wypadku na drodze krajowej nr 15 w Wydartowie. Na miejsce wysłano Straż Pożarną z Gniezna, Mogilna i Trzemeszna, Policję oraz Pogotowie Ratunkowe.

Motorowerzysta wydmuchał 2,2 promila alkoholu

Artykul dodany: Poniedziałek, 18 grudnia 2017
Motorowerzysta wydmuchał 2,2 promila alkoholu W piątek, 15 grudnia, około godziny 16.00 w Gorzuchowie w gminie Kłecko nietrzeźwy motorowerzysta przewrócił się na pobocze drogi. Mężczyzna został przewieziony do szpitala, gdzie odmówił leczenia.

Czołowe zderzenie w Witkówku

Artykul dodany: Poniedziałek, 18 grudnia 2017
Czołowe zderzenie w Witkówku Po godzinie 8.00 w miejscowości Witkówko zderzyły się czołowo dwa samochody osobowe - Citroen i Peugeot. Na miejsce wysłano Pogotowie Ratunkowe, Policję i Straż Pożarną.

Autolaweta z samochodami zakończyła jazdę na boku

Artykul dodany: Poniedziałek, 18 grudnia 2017
Autolaweta z samochodami zakończyła jazdę na boku Dzisiaj, ok. godz. 10.00, do Straży Pożarnej wpłynęła informacja o wypadku autolawety w Maleninie. Na miejsce wysłano zastępy z Gniezna i Witkowa oraz Policję.

Tlenek węgla w kamienicy przy ul. Łubieńskiego

Artykul dodany: Niedziela, 17 grudnia 2017
Tlenek węgla w kamienicy przy ul. Łubieńskiego W piątek strażacy zostali powiadomieni o zadymieniu klatki schodowej w kamienicy przy ul. Łubieńskiego w Gnieźnie. Na miejsce wysłano zastępy PSP. Okazało się, że niewiele brakowało do tragedii.

Dachowanie w Żydowie

Artykul dodany: Sobota, 16 grudnia 2017
Dachowanie w Żydowie Dzisiaj ok. godz. 15.00 na drodze krajowej nr 15 w Żydowie dachował samochód osobowy marki Citroen Berlingo. Do akcji wysłano zastępy Straży Pożarnej z Gniezna i Żydowa, Policję oraz Pogotowie Ratunkowe.

Wypadek w centrum Gniezna! Dwie osoby w szpitalu

Artykul dodany: Sobota, 16 grudnia 2017
Wypadek w centrum Gniezna! Dwie osoby w szpitalu Dzisiaj ok. godz. 18.00 służby ratunkowe zostały powiadomione o wypadku na skrzyżowaniu ulic Chrobrego, Lecha i Sobieskiego w Gnieźnie. Na miejsce wysłano Policję, dwa zastępy Straży Pożarnej oraz dwie karetki Pogotowia Ratunkowego.

Utonięcie w Kłecku! Topielca wyciągnęli strażacy

Artykul dodany: Sobota, 16 grudnia 2017
Utonięcie w Kłecku! Topielca wyciągnęli strażacy Dzisiaj po. godz. 10.00 służby ratunkowe zostały powiadomione o możliwym utonięciu kobiety w jeziorze w Kłecku. Na miejsce wysłano Policję, zastępy Straży Pożarnej z Kłecka, Gniezna i grupę nurków z Poznania, a także Pogotowie Ratunkowe.

Straciła ok. 2 tys. zł na parkingu Galerii Gniezno

Artykul dodany: Piątek, 15 grudnia 2017
Straciła ok. 2 tys. zł na parkingu Galerii Gniezno Dzisiaj w godzinach popołudniowych na parkingu Galerii Gniezno doszło do kolejnej kradzieży. Tym razem ofiara straciła ok. 2 tys. zł. Złodzieje nie mają żadnych skrupułów.

Mężczyzna rzucił się pod pociąg w Pierzyskach

Artykul dodany: Piątek, 15 grudnia 2017
Mężczyzna rzucił się pod pociąg w Pierzyskach Dzisiaj o godz. 9.30 do służb ratunkowych wpłynęła informacja o mężczyźnie, który w miejscowości Pierzyska rzucił się pod pociąg osobowy. Na miejsce wysłano Policję, Pogotowie Ratunkowe oraz Straż Pożarną z Gniezna i Łubowa.

Bus zderzył się z ciężarówką! Jedna osoba trafiła do szpitala

Artykul dodany: Czwartek, 14 grudnia 2017
Bus zderzył się z ciężarówką! Jedna osoba trafiła do szpitala W czwartek ok. godz. 18.20 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu busa z samochodem ciężarowym na drodze krajowej nr 15 w Cielimowie. Na miejsce natychmiast wysłano zastępy Straży Pożarnej z Gniezna, Żydowa i Niechanowa Policję oraz Pogotowie Ratunkowe.

Pożar w Kłecku

Artykul dodany: Czwartek, 14 grudnia 2017
Pożar w Kłecku W środę o godz. 23.05 strażacy zostali poinformowani o pożarze podkładów kolejowych w Kłecku. Na miejsce wysłano dwa zastępy miejscowego OSP oraz PSP Gniezno.

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10112 113 następna »REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Newsletter
Podaj swój adres e-mail aby otrzymywać newsletter z najnowszymi informacjami lub usunąć już dodany e-mail.
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno