Logo

REKLAMA
Plik banneru

Dział - Na sygnale

Niezapięte pasy i złe przewożenie dziecka w samochodzie

Artykul dodany: Poniedziałek, 9 lipca 2018
Niezapięte pasy i złe przewożenie dziecka w samochodzie Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie przeprowadzili akcję pod nazwą "Pasy". Podczas działań funkcjonariusze sprawdzali przede wszystkim czy kierowcy i pasażerowie przestrzegają obowiązku jazdy w pasach bezpieczeństwa oraz czy dzieci przewożone są w odpowiednich fotelikach ochronnych.

32 mandaty karne, zatrzymane prawo jazdy i 3 dowody rejestracyjne

Artykul dodany: Poniedziałek, 9 lipca 2018
32 mandaty karne, zatrzymane prawo jazdy i 3 dowody rejestracyjne W ramach akcji "Prędkość - Zero Tolerancji", która odbyła się 8 lipca br. na wielkopolskich drogach, w tym w powiecie gnieźnieńskim, policjanci przeprowadzili działania w celu egzekwowania przepisów dotyczących obowiązujących ograniczeń prędkości. Przypominano kierowcom o zagrożeniach wynikających z nadmiernej prędkości, która jest najczęstszą przyczyną wypadków.

Pożar zboża przy ul. Pustachowskiej w Gnieźnie

Artykul dodany: Poniedziałek, 9 lipca 2018
Pożar zboża przy ul. Pustachowskiej w Gnieźnie Dzisiaj (poniedziałek) ok. godz. 19.00 strażacy zostali powiadomieni o pożarze zboża przy ul. Pustachowskiej w Gnieźnie. Na miejsce wysłano zastępy z Gniezna, Żydowa, Czerniejewa, Zdziechowy, Mnichowa i Niechanowa.

Wypadek na skrzyżowaniu w centrum Gniezna!

Artykul dodany: Poniedziałek, 9 lipca 2018
Wypadek na skrzyżowaniu w centrum Gniezna! Dzisiaj (poniedziałek) o godz. 7.30 do służb ratunkowych wpłynęła informacja i zderzeniu dwóch samochodów na skrzyżowaniu ulic Warszawskiej i Mickiewicza. Na miejsce wysłano Policję, Pogotowie Ratunkowe oraz Straż Pożarną.

Pożar zboża w Powiadaczach! Zastępy OSP uratowały plony rolników

Artykul dodany: Niedziela, 8 lipca 2018
Pożar zboża w Powiadaczach! Zastępy OSP uratowały plony rolników W sobotę ok. godz. 18.50 strażacy zostali powiadomieni o pożarze zboża w Powiadaczach. To kolejne tego typu zgłoszenie w ostatnich dniach. Na miejsce wysłano sześć zastępów z Trzemeszna, Kruchowa, Ławek i Mogilna.

Obywatel Ukrainy okradał gnieźnieńskie markety

Artykul dodany: Niedziela, 8 lipca 2018
Obywatel Ukrainy okradał gnieźnieńskie markety Gnieźnieńscy policjanci zatrzymali sprawcę kradzieży elektronarzędzi i narzędzi przemysłowych. Mężczyzna ukradł sprzęt w dwóch gnieźnieńskich marketach. Był wart około 2 500 złotych. 26-letni sprawca - obywatel Ukrainy już usłyszał zarzut. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Wypadek w Trzemesznie! Dwie osoby w szpitalu

Artykul dodany: Sobota, 7 lipca 2018
Wypadek w Trzemesznie! Dwie osoby w szpitalu W piątek, 6 lipca, ok. godz. 19.30 do służb ratunkowych wpłynęła informacja o wypadku dwóch samochodów osobowych w Trzemesznie. Do akcji wyjechali strażacy z Gniezna, Trzemeszna i Kruchowa oraz Policja.

Pożar balotów w Golimowie

Artykul dodany: Sobota, 7 lipca 2018
Pożar balotów w Golimowie 7 lipca o godz. 1.40 do Straży Pożarnej wpłynęło zgłoszenie o pożarze balotów na ściernisku w Golimowie. Na miejsce wysłano zastępy z Gniezna i Czerniejewa oraz Policję.

Dwa duże pożary zboża! Spłonęło prawie 40 hektarów

Artykul dodany: Piątek, 6 lipca 2018
Dwa duże pożary zboża! Spłonęło prawie 40 hektarów Dzisiaj o godz. 14.20 do Straży Pożarnej wpłynęła informacja o dużym pożarze zboża na pniu w Kawęczynie. Na miejsce wysłano jednostki z powiatu wrzesińskiego: PSP Września, OSP OSP Marzenin, OSP Węgierki, OSP Nekla, OSP Kaczanowo oraz z powiatu gnieźnieńskiego: OSP Żydowo i OSP Czerniejewo.

Uderzyła w zaparkowane auta

Artykul dodany: Piątek, 6 lipca 2018
Uderzyła w zaparkowane auta W środę w godzinach przedpołudniowych dyżurny gnieźnieńskiej komendy odebrał zgłoszenie o kolizji na al. Reymonta w Gnieźnie. Na miejsce wysłano patrol drogówki.

Pożar zboża w Turostowie

Artykul dodany: Czwartek, 5 lipca 2018
Pożar zboża w Turostowie W środę o godz. 14.45 strażacy otrzymali informację o pożarze zboża na pniu w Turostowie. Do akcji wyjechały zastępy z Kiszkowa, Rybna Wielkiego oraz Dąbrówki Kościelnej.

Pożar przy lesie w Cielimowie! Stary sprzęt OSP nie zawiódł

Artykul dodany: Czwartek, 5 lipca 2018
Pożar przy lesie w Cielimowie! Stary sprzęt OSP nie zawiódł Dzisiaj (czwartek) o godz. 17.30 do Straży Pożarnej wpłynęła informacja o pożarze przy granicy lasu w Cielimowie. Na miejsce wysłano zastępy z Gniezna, Niechanowa i Żydowa.

Gang konwojentów skazany! "Aktorzy" trafią za kratki

Artykul dodany: Czwartek, 5 lipca 2018
Gang konwojentów skazany! O gangu konwojentów zrobiło się głośno w 2016 roku, kiedy mężczyźni popełnili błąd, który zaważył na ich dalszym losie. W ubiegłym tygodniu Sąd Okręgowy w Poznaniu wydał wyrok w sprawie. Mężczyźni trafią do więzienia.

Strażacy gonili kota! Kiciuś nie dał za wygraną

Artykul dodany: Czwartek, 5 lipca 2018
Strażacy gonili kota! Kiciuś nie dał za wygraną Wczoraj Fundacja Przyjaciele Zwierząt w Gnieźnie została powiadomiona, że przy ul. Rybnej w Gnieźnie kot wpadł do studzienki i nie może samodzielnie wyjść. Na miejsce udały się osoby z fundacji. Ponieważ studzienka była bardzo głęboka, podjęto decyzję o wezwaniu służb.

36-latka zginęła w wannie od porażenia prądem

Artykul dodany: Środa, 4 lipca 2018
36-latka zginęła w wannie od porażenia prądem 3 lipca w godzinach wieczornych na os. Winiary w Gnieźnie ujawniono zwłoki 36-letniej kobiety. Ciało, które znajdowało się w wannie znaleźli członkowie rodziny. Wszystkie okoliczności wskazują na nieszczęśliwy wypadek.

Tragedia przy ul. Jolenty. Nie żyje ptak

Artykul dodany: Środa, 4 lipca 2018
Tragedia przy ul. Jolenty. Nie żyje ptak Dzisiaj strażacy zostali wezwani do kolejnej nietypowej akcji. Przy ul. Jolenty małemu ptakowi ugrzęzła nóżka. Na miejsce wyjechał zastęp Państwowej Straży Pożarnej.

Komu przeszkadzał lub spodobał się śmietnik?

Artykul dodany: Wtorek, 3 lipca 2018
Komu przeszkadzał lub spodobał się śmietnik? Kradzież sadzonek z gnieźnieńskich skwerów, zniszczona ławka nad Jeziorem Winiary, a teraz skradziony śmietnik przy stadionie hokejowym. W ostatnich dniach nasilają się akty wandalizmu w Pierwszej Stolicy. Władze, Policja i Straż Miejska wydają się bezsilne w tej nierównej walce.

Wypadek w okolicy Mielżyna! Jedno z aut dachowało

Artykul dodany: Wtorek, 3 lipca 2018
Wypadek w okolicy Mielżyna! Jedno z aut dachowało Dzisiaj (wtorek) o godz. 16.15 do służb ratunkowych wpłynęła informacja o zderzeniu dwóch samochodów osobowych w okolicy Mielżyna. Na miejsce wyjechały zastępy Straży Pożarnej z Gniezna, Witkowa i Mielżyna, Policja oraz Pogotowie Ratunkowe.

Pożar w Pakszynie! Spłonęła maszyna rolnicza

Artykul dodany: Wtorek, 3 lipca 2018
Pożar w Pakszynie! Spłonęła maszyna rolnicza Dzisiaj o godz. 13.20 strażacy zostali zaalarmowani o pożarze opryskiwacza na polu w miejscowości Pakszyn. Na miejsce wysłano zastępy z Gniezna, Żydowa i Czerniejewa.

Ciąg dalszy dewastacji miejskiego mienia

Artykul dodany: Wtorek, 3 lipca 2018
Ciąg dalszy dewastacji miejskiego mienia Niestety wczorajsza informacja o kradzieżach sadzonek ze skwerów nie była ostatnią złą wiadomością. Dzisiaj prezydent Tomasz Budasz poinformował na swoim facebook'owym fanpage'u o kolejnych aktach wandalizmu.

Giną sadzonki z gnieźnieńskich skwerów

Artykul dodany: Poniedziałek, 2 lipca 2018
Giną sadzonki z gnieźnieńskich skwerów Prezydent Tomasz Budasz poinformował za pośrednictwem swojego fanpage'u na facebook'u, że z gnieźnieńskich skwerów giną sadzonki. Chociaż sprawa może wydawać się z pozoru błaha, tak naprawdę są to spore nieplanowane koszty, które miasto musi znaleźć w budżecie.

Tragiczny finał poszukiwań 44-latki

Artykul dodany: Niedziela, 1 lipca 2018
Tragiczny finał poszukiwań 44-latki Zakończono poszukiwania 44-letniej mieszkanki Osińca. Ciało kobiety znaleziono w zagajniku w pobliżu miejscowości Powidz - Osiedle. Okoliczności jej śmierci wyjaśni Prokuratura. Policja dziękuje wszystkim biorącym udział w poszukiwaniach.

"Gigantyczny" pożar trawy i ptak, który wypadł z gniazda

Artykul dodany: Niedziela, 1 lipca 2018
W sobotę o godz. 16.40 strażacy interweniowali z powodu pożaru trawy przy ul. Orcholskiej w Gnieźnie. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie powierzchnia pożaru.

Znaleziono samochód zaginionej 44-latki z Osińca! Trwają poszukiwania kobiety

Artykul dodany: Niedziela, 1 lipca 2018
Znaleziono samochód zaginionej 44-latki z Osińca! Trwają poszukiwania kobiety W sobotę w lesie, w pobliżu oczyszczalni ścieków w Powidzu, niedaleko lotniska wojskowego odnaleziono samochód zaginionej 44-letniej Justyny Janickiej z Osińca k. Gniezna. Do akcji poszukiwawczej wysłano Policję, zastępy Straży Pożarnej oraz wojsko.

Bawił się zapałkami i podpalił skatepark

Artykul dodany: Sobota, 30 czerwca 2018
Bawił się zapałkami i podpalił skatepark 22 czerwca o godzinie 17.00 do Straży Pożarnej wpłynęło zgłoszenie o pożarze śmieci w parku przy ul. Czerniejewskiej w Witkowie. Do akcji wyjechał zastęp OSP.

Rozbił auto o bariery energochłonne

Artykul dodany: Sobota, 30 czerwca 2018
Rozbił auto o bariery energochłonne W sobotę o godz. 8.20 na drodze ekspresowej S5 samochód osobowy rozbił się o bariery energochłonne. Do zdarzenia doszło na wysokości węzła Woźniki. Do akcji wyjechali strażacy z Łubowa, Policja oraz Patrol S5.

Dachowanie na S5!

Artykul dodany: Sobota, 30 czerwca 2018
Dachowanie na S5! W piątek o godz. 7.40 służby ratunkowe zostały powiadomione o wypadku na drodze ekspresowej S5 w okolicy węzła Łubowo. Z uzyskanych informacji wynikało, że na jezdni dachował samochód osobowy. Do akcji wyjechały zastępy Straży Pożarnej z Gniezna i Łubowa, Policja, Pogotowie Ratunkowe oraz Patrol S5.

Pożar w restauracji Źródełko w Skorzęcinie

Artykul dodany: Piątek, 29 czerwca 2018
Pożar w restauracji Źródełko w Skorzęcinie Dzisiaj ok. godz. 11.30 do Straży Pożarnej wpłynęła informacja o pożarze w restauracji Źródełko w Skorzęcinie. Na miejsce wysłano zastępy z Gniezna, Witkowa i Skorzęcina. W pomieszczeniu, w którym pojawił się ogień znajdowała się butla z gazem.

Areszt za szereg przestępstw

Artykul dodany: Czwartek, 28 czerwca 2018
Areszt za szereg przestępstw Sąd Rejonowy w Gnieźnie zastosował wobec 33-latka bez stałego miejsca zamieszkania tymczasowy trzymiesięczny areszt. Mężczyzna jest podejrzany o kradzież, kradzież z włamaniem, posługiwanie się skradzioną kartą kredytową, niszczenie dokumentów i jazdę w stanie nietrzeźwości. Za te przestępstwa grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Groził, że popełni samobójstwo

Artykul dodany: Czwartek, 28 czerwca 2018
Groził, że popełni samobójstwo W środę, w godzinach popołudniowych mieszkaniec Czechowa groził, że popełni samobójstwo. Na miejsce wysłano Policję, Pogotowie Ratunkowe oraz Straż Pożarną.

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10123 124 następna »REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno