Logo

Dział - Na sygnale

Wypadek w Goślinowie! 3 osoby w szpitalu

Artykul dodany: Poniedziałek, 21 maja 2018
Wypadek w Goślinowie! 3 osoby w szpitalu W piątek, 18 maja, w Goślinowie zderzyły się dwa samochody osobowe. Na miejsce zadysponowano strażaków z Gniezna, Modliszewa, Zdziechowy, Policję oraz Pogotowie Ratunkowe.

Kierowca autobusu podczas planowanej kontroli był pod wpływem alkoholu

Artykul dodany: Poniedziałek, 21 maja 2018
Kierowca autobusu podczas planowanej kontroli był pod wpływem alkoholu Dzięki kontroli funkcjonariuszy Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie udało się wyeliminować z ruchu kierowcę autobusu, który miał przewozić pasażerów po użyciu alkoholu.

Podsumowanie działań "Prędkość". 21 kierowców ukaranych

Artykul dodany: Poniedziałek, 21 maja 2018
Podsumowanie działań W miniony piątek na terenie powiatu gnieźnieńskiego policjanci przeprowadzili akcję pod nazwą "Prędkość". Wzmożone działania miały na celu kontrolę przestrzegania przez kierujących przepisów ruchu drogowego, a w szczególności zwrócenie uwagi na przekraczających dozwoloną prędkość.

Poważny wypadek w Żelazkowie! 3 osoby w szpitalu

Artykul dodany: Czwartek, 17 maja 2018
Poważny wypadek w Żelazkowie! 3 osoby w szpitalu Dzisiaj w godzinach porannych w Żelazkowie na drodze wojewódzkiej DW 260 doszło do zdarzenia, w którym poszkodowane zostały trzy osoby. Na miejsce wysłano strażaków z Gniezna i Niechanowa, Policję oraz karetki Pogotowia Ratunkowego.

"Strażnicy nie gęsi ...", czyli mundurowi ratują zwierzęta

Artykul dodany: Wtorek, 15 maja 2018
14 maja Straż Miejska w Gnieźnie podejmowała kilka interwencji związanych ze zwierzętami. Porzucony pies i zabłąkana gęś, to tylko niektóre z nich.

Czujność kierowcy uratowała wartościowy transport

Artykul dodany: Wtorek, 15 maja 2018
Czujność kierowcy uratowała wartościowy transport W sobotę, 12 maja, o godzinie 7.00 strażacy zostali zadysponowani do miejscowości Strzyżewo Witkowskie, gdzie kierowca samochodu ciężarowego podczas jazdy zauważył dym, a następnie ogień wydobywający się spod kół. Na miejsce wysłano zastęp OSP Witkowo.

O włos od tragedii! Strażacy wyciągnęli człowieka ze studni

Artykul dodany: Wtorek, 15 maja 2018
O włos od tragedii! Strażacy wyciągnęli człowieka ze studni We wtorek, 15 maja, około godziny 8.00 do Straży Pożarnej wpłynęło zgłoszenie o osobie, którą znaleziono w przydomowej studni, w miejscowości Małachowo-Wierzbiczany. Na miejsce natychmiast wysłano zastępy straży z Gniezna i Witkowa oraz Pogotowie Ratunkowe.

Zawór bezpieczeństwa powodem małej paniki

Artykul dodany: Poniedziałek, 14 maja 2018
Zawór bezpieczeństwa powodem małej paniki W czwartek na stacji paliw LPG przy ul. Sobieskiego w Gnieźnie doszło do wyrzutu gazu przez zawór bezpieczeństwa. Sytuacja, chociaż wyglądała bardzo niebezpiecznie, nie stanowiła większego zagrożenia.

Pożar mieszkania przy ul. Budowlanych w Gnieźnie

Artykul dodany: Niedziela, 13 maja 2018
Pożar mieszkania przy ul. Budowlanych w Gnieźnie W niedzielę ok. godz. 15.00 strażacy zostali zaalarmowani o pożarze mieszkania w bloku przy ul. Budowlanych w Gnieźnie. Na miejsce wysłano 3 zastępy PSP.

Pożar auta w Fałkowie

Artykul dodany: Niedziela, 13 maja 2018
Pożar auta w Fałkowie W sobotę o godz. 11.30 Straż Pożarna została poinformowana o pożarze samochodu dostawczego w miejscowości Fałkowo. Na miejsce wysłano zastępy z Gniezna i Łubowa.

Zasłabnięcie przyczyną kolizji

Artykul dodany: Niedziela, 13 maja 2018
Zasłabnięcie przyczyną kolizji W sobotę po godz. 16.00 służby ratunkowe zostały powiadomione o kolizji na ul. Toruńskiej w Trzemesznie. Ze zgłoszenia wynikało, że kierowca Peugeota uderzył w zaparkowanego Opla. Na miejsce wysłano Policję, Pogotowie Ratunkowe i Straż Pożarną.

Mieszkanka Szczytnik Czerniejewskich groziła, że wysadzi dom w powietrze

Artykul dodany: Sobota, 12 maja 2018
Mieszkanka Szczytnik Czerniejewskich groziła, że wysadzi dom w powietrze W czwartek, w godzinach wieczornych do służb ratunkowych wpłynęła informacja, że jedna z mieszkanek Szczytnik Czerniejewskich grozi, że wysadzi dom w powietrze. Miała w tym celu użyć butli z gazem. Na miejsce wysłano Policję i Straż Pożarną.

Kolejny wypadek w Rudkach! Dwie osoby w szpitalu

Artykul dodany: Piątek, 11 maja 2018
Kolejny wypadek w Rudkach! Dwie osoby w szpitalu Dzisiaj (piątek) przed godz. 12.00 do służb ratunkowych wpłynęła informacja o wypadku samochodu osobowego i ciężarówki w miejscowości Rudki k. Trzemeszna. Do zdarzenia doszło w tym samym miejscu, w którym dzień wcześniej zderzyły się dwa samochody osobowe. Na miejsce wysłano Policję, Pogotowie Ratunkowe oraz straż Pożarną z Gniezna i Trzemeszna.

Zderzenie w Rudkach! Auto wjechało na skrzyżowanie na czerwonym świetle

Artykul dodany: Piątek, 11 maja 2018
Zderzenie w Rudkach! Auto wjechało na skrzyżowanie na czerwonym świetle W czwartek ok. godz. 16.00 służby ratunkowe zostały powiadomione o zderzeniu dwóch samochodów osobowych w Rudkach k. Trzemeszna. Na miejsce wysłano Policję oraz Straż Pożarną z Gniezna i Trzemeszna.

Gang konwojentów na ławie oskarżonych! Ukradli ponad milion złotych

Artykul dodany: Czwartek, 10 maja 2018
Gang konwojentów na ławie oskarżonych! Ukradli ponad milion złotych W Sądzie Okręgowym w Poznaniu toczy się proces konwojentów, którzy są oskarżeni o kradzież ponad miliona złotych. Jeden z nich to Marcin W. - mieszkaniec Jelitowa w gminie Niechanowo. Kolejny, Krzysztof K., mieszka w Goczałkowie. Trzeci, Bartosz N., to natomiast mieszkaniec Gniezna. Wszystko zaczęło się od napadu na konwojenta firmy Hunters w marcu 2012 roku w Pierwszej Stolicy.

Pożar szkoły w Szczytnikach Duchownych

Artykul dodany: Czwartek, 10 maja 2018
Pożar szkoły w Szczytnikach Duchownych W środę, 9 maja, do Stanowiska Kierowania Państwowej Straży Pożarnej w Gnieźnie wpłynęło zgłoszenie o pożarze dachu w budynku szkoły w Szczytnikach Duchownych. Na miejsce natychmiast wyjechały zastępy ratowniczo-gaśnicze.

Zatrzymany kierowca był nietrzeźwy, a pasażer posiadał narkotyki

Artykul dodany: Środa, 9 maja 2018
Zatrzymany kierowca był nietrzeźwy, a pasażer posiadał narkotyki Prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości - taki zarzut niebawem usłyszy 18-letni mieszkaniec Trzemeszna, który w tym stanie wiózł samochodem trzech swoich kolegów. Pasażer auta najprawdopodobniej odpowie za posiadanie środków odurzających.

Wypadek w Komorowie! Jedna osoba w szpitalu

Artykul dodany: Środa, 9 maja 2018
Wypadek w Komorowie! Jedna osoba w szpitalu We wtorek ok. godz. 23.00 służby ratunkowe zostały powiadomione o wypadku w Komorowie. NA miejsce wysłano Policję, Pogotowie Ratunkowe oraz Straż Pożarną z Gniezna, Łubowa i Kłecka.

Kolizja na skrzyżowaniu. Pokrzywdzony uciekł w miejsca zdarzenia

Artykul dodany: Wtorek, 8 maja 2018
Kolizja na skrzyżowaniu. Pokrzywdzony uciekł w miejsca zdarzenia W poniedziałek o godz. 20.25 na skrzyżowaniu ulic Witkowskiej, Słonecznej i 17 Dywizji Piechoty doszło do kolizji dwóch aut. Do akcji wysłano Policję i Straż Pożarną. W międzyczasie okazało się, że jeden z uczestników oddalił się z miejsca zdarzenia.

46 kierowców "wpadło" podczas policyjnej akcji

Artykul dodany: Wtorek, 8 maja 2018
46 kierowców W poniedziałek na terenie powiatu gnieźnieńskiego policjanci drogówki przeprowadzili akcję pod nazwą "Prędkość". Wzmożone działania miały na celu kontrolę przestrzegania przez kierujących przepisów ruchu drogowego, a w szczególności zwrócenie uwagi na przekraczających dozwoloną prędkość.

10 pijanych rowerzystów i 8 kierowców aut, 41 kolizji oraz 5 wypadków w majowy weekend

Artykul dodany: Wtorek, 8 maja 2018
10 pijanych rowerzystów i 8 kierowców aut, 41 kolizji oraz 5 wypadków w majowy weekend Kilka wolnych dni od pracy sprzyjało licznym wyjazdom za miasto. W tym czasie funkcjonariusze ruchu drogowego odnotowali 5 wypadków drogowych i 41 kolizji. Niestety apele o rozwagę za kierownicą nie dotarły do wszystkich kierowców, o czym świadczy znaczna liczba zatrzymanych nietrzeźwych na naszych drogach.

Szczur na klatce, pies, który okazał się karpiem i groźna żmija

Artykul dodany: Wtorek, 8 maja 2018
Szczur na klatce, pies, który okazał się karpiem i groźna żmija W ostatnich dniach strażacy odebrali kilka zgłoszeń dotyczących różnego rodzaju zdarzeń ze zwierzętami. Za "groteskowe" wyjazdy niestety płacą podatnicy.

Policjanci zapobiegli tragedii

Artykul dodany: Poniedziałek, 7 maja 2018
Policjanci zapobiegli tragedii Dzięki gnieźnieńskim funkcjonariuszom drogówki nie doszło do tragedii. W ostatniej chwili auto jadące przed nimi, a zaraz potem oni sami ominęli leżącego na jezdni 55-letniego mężczyznę, po czym zatrzymali swój pojazd. Za radiowozem jechały dwa TIR-y, które najprawdopodobniej nie uniknęłyby najechania na pieszego.

Ciało mężczyzny w rowie

Artykul dodany: Poniedziałek, 7 maja 2018
Ciało mężczyzny w rowie W sobotę, w godzinach popołudniowych, w Jankówku k. Gniezna ujawniono zwłoki mężczyzny. Ciało znajdowało się w przydrożnym rowie.

Włamywacz ukradł 10 tys. zł! Część pieniędzy była przeznaczona na leczenie ofiary wypadku

Artykul dodany: Czwartek, 3 maja 2018
Włamywacz ukradł 10 tys. zł! Część pieniędzy była przeznaczona na leczenie ofiary wypadku Między 28 a 30 kwietnia, podczas nieobecności mieszkańców, doszło do włamania do domu jednorodzinnego w Szczytnikach Czerniejewskich. Złodziej ukradł 10 tys. zł w gotówce. Część pieniędzy była przeznaczona na leczenie mężczyzny, który 1 marca ucierpiał w wypadku w Szczytnikach Czerniejewskich.

Dwie kolizje ciężarówek w odstępie kilkunastu minut

Artykul dodany: Czwartek, 3 maja 2018
Dwie kolizje ciężarówek w odstępie kilkunastu minut W poniedziałek służby ratunkowe odnotowały w odstępie 15 minut dwie kolizje z udziałem samochodów ciężarowych. Do obydwu doszło w Wydartowie.

Pożar auta w Jankowie Dolnym

Artykul dodany: Czwartek, 3 maja 2018
Pożar auta w Jankowie Dolnym W niedzielę, 29 kwietnia, ok. godz. 12.40 strażacy zostali powiadomieni o pożarze samochodu osobowego w Jankowie Dolnym. Na miejsce wysłano zastępy z Gniezna i Strzyżewa Smykowego oraz Policję.

Cztery Volkswageny zderzyły się w Trzemesznie

Artykul dodany: Środa, 2 maja 2018
Cztery Volkswageny zderzyły się w Trzemesznie W środę, 2 maja, ok. godz. 14.20 na skrzyżowaniu ul. Kościuszki i Chrobrego w Trzemesznie doszło do zderzenia 4 samochodów osobowych marki Volkswagen. Na miejsce wysłano Policję oraz zastęp Straży Pożarnej z Trzemeszna.

Wypadek na trasie S5! Audi "zmiotło" Hyundaia z przyczepką

Artykul dodany: Środa, 2 maja 2018
Wypadek na trasie S5! Audi We wtorek, 1 maja, o godz. 9.50 do służb ratunkowych wpłynęła informacja o wypadku na drodze ekspresowej S5. Z wstępnych ustaleń wynikało, że na nitce w kierunku Poznania zderzyły się dwa samochody osobowe. Na miejsce wysłano Policję, Pogotowie Ratunkowe, zastępy Straży Pożarnej z Gniezna i Łubowa, patrol S5 i pomoc drogową.

Kolejny pożar przy cmentarzu w Łubowie

Artykul dodany: Środa, 2 maja 2018
Kolejny pożar przy cmentarzu w Łubowie 2 maja o godz. 14.40 strażacy zostali powiadomieni o pożarze śmietnika przy cmentarzu w Łubowie. Na miejsce wysłano zastęp OSP. Po dotarciu na miejsce okazało się, że płonie kontener wypełniony śmieciami. Działania strażaków polegały na podaniu prądu wody, rozgarnięciu sterty, dogaszeniu śmieci oraz zabezpieczeniu miejsca zdarzenia.

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10119 120 następna »REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno