Logo

Dział - Na sygnale

Pożar auta w Witkowie

Artykul dodany: Niedziela, 11 marca 2018
Pożar auta w Witkowie W sobotę, 10 marca, przed godziną 7.00 do Straży Pożarnej wpłynęła informacja o pożarze samochodu osobowego na ul. Gnieźnieńskiej w Witkowie. Na miejsce wysłano Straż Pożarną oraz Policję.

Pożar balotów słomy w Zdziechowie

Artykul dodany: Niedziela, 11 marca 2018
Pożar balotów słomy w Zdziechowie W sobotę, w godzinach wieczornych do Straży Pożarnej wpłynęła informacja o pożarze balotów słomy w Zdziechowie. Na miejsce wysłano zastępy z miejscowego OSP, a także z Modliszewa i Gniezna. Sytuację udało się szybko opanować.

Rowerzystka pod kołami Renault

Artykul dodany: Niedziela, 11 marca 2018
Rowerzystka pod kołami Renault W środę na ul. Żabiej w Gnieźnie kierujący samochodem marki Renault Clio potrącił rowerzystkę. Auto zakończyło jazdę na skraju drogi, zawisając na skarpie. Kobieta jadąca jednośladem trafiła do szpitala.

Wypadek motocyklisty na "piętnastce"! Jednoślad stanął w ogniu

Artykul dodany: Niedziela, 11 marca 2018
Wypadek motocyklisty na W niedzielę na drodze krajowej nr 15 między Gnieznem a Trzemesznem doszło do wypadku z udziałem motocyklisty. Po upadku jednoślad stanął w ogniu. Na miejsce wysłano Policję, Pogotowie Ratunkowe oraz Straż Pożarną.

Uzbrojony mężczyzna sterroryzował portierów bronią i wtargnął na teren fabryki baterii

Artykul dodany: Sobota, 10 marca 2018
Uzbrojony mężczyzna sterroryzował portierów bronią i wtargnął na teren fabryki baterii W sobotę ok. godz. 19.00 do Komendy Powiatowej Policji wpłynęła informacja, z której wynikało, że na teren firmy Panasonic przy ul. Słonecznej w Gnieźnie wtargnął uzbrojony mężczyzna. Sytuacja zrobiła się bardzo niebezpieczna. Na miejsce wysłano kilkudziesięciu funkcjonariuszy.

Burmistrz Trzemeszna zatrzymany pod wpływem alkoholu! Wydmuchał 1 promil!

Artykul dodany: Piątek, 9 marca 2018
Burmistrz Trzemeszna zatrzymany pod wpływem alkoholu! Wydmuchał 1 promil! W czwartek przed godz. 22.00 na Alei Odzyskania Niepodległości w Trzemesznie policjanci zatrzymali do kontroli drogowej samochód osobowy marki Chevrolet. Podczas badania stanu trzeźwości kierowca wydmuchał 1 promil alkoholu. Auto prowadził Krzysztof Dereziński - Burmistrz Miasta i Gminy Trzemeszno.

Uszkodził drzwi. Kto rozpoznaje sprawcę?

Artykul dodany: Czwartek, 8 marca 2018
Uszkodził drzwi. Kto rozpoznaje sprawcę? Gnieźnieńscy policjanci poszukują mężczyzny, którego zarejestrowały kamery monitoringu. Na nagraniu widać jak wybija szybę w drzwiach wejściowych do budynku. Wszystkich, którzy rozpoznają osobę z nagrania, prosimy o kontakt z Policją.

Policyjne działania "Smog". Zatrzymano 12 dowodów rejestracyjnych

Artykul dodany: Czwartek, 8 marca 2018
Policyjne działania Policjanci z gnieźnieńskiej drogówki wspólnie z funkcjonariuszami ITD i Żandarmerii Wojskowej przeprowadzili działania "Smog". Akcja miała na celu eliminowanie z ruchu aut, których stan techniczny wskazuje na nieprawidłowe działanie silnika lub uszkodzenie układu wydechowego co może wpływać na zwiększoną emisję spalin.

Przekroczył prędkość w terenie zabudowanym o 62 km/h. Stracił prawko na trzy miesiące

Artykul dodany: Czwartek, 8 marca 2018
Przekroczył prędkość w terenie zabudowanym o 62 km/h. Stracił prawko na trzy miesiące 34-latek z Witkowa pędził w obszarze zabudowanym 112 km/h mimo ograniczenia prędkości do 50 km/h. Mężczyzna stracił prawo jazdy na trzy miesiące.

Kierowcy nie przestrzegali przepisów na przejazdach kolejowych

Artykul dodany: Środa, 7 marca 2018
Kierowcy nie przestrzegali przepisów na przejazdach kolejowych W poniedziałek gnieźnieńscy policjanci ruchu drogowego realizowali wspólnie z funkcjonariuszami Straży Ochrony Kolei wzmożone działania ukierunkowane na bezpieczeństwo na strzeżonych i niestrzeżonych przejazdach kolejowych.

Napad na sklep przy ul. Ludwiczaka! Napastnik groził obsłudze nożem

Artykul dodany: Poniedziałek, 5 marca 2018
Napad na sklep przy ul. Ludwiczaka! Napastnik groził obsłudze nożem W poniedziałek ok. godz. 18.00 na ul. Ludwiczaka w Gnieźnie doszło do napadu na sklep spożywczy. Jak udało nam się ustalić, napastnik miał nóż. Na miejsce wysłano kilka radiowozów Policji oraz przewodnika z psem tropiącym.

Dziecko w szpitalu po wypadku w Bojanicach

Artykul dodany: Sobota, 3 marca 2018
Dziecko w szpitalu po wypadku w Bojanicach Dzisiaj ok. godz. 13.30 na skrzyżowaniu w Bojanicach zderzyły się dwa samochody osobowe. Siła uderzenia była tak duża, że jeden z pojazdów zatrzymał się na pobliskim polu. Jedną z poszkodowanych osób było dziecko. Na miejsce wysłano Policję, Pogotowie Ratunkowe oraz Straż Pożarną z Gniezna, Kłecka i Zdziechowy.

Wybuch pieca w budynku wielorodzinnym!

Artykul dodany: Sobota, 3 marca 2018
Wybuch pieca w budynku wielorodzinnym! W sobotę, 3 marca, o godz. 10.45 służby ratunkowe zostały powiadomione o wybuchu pieca w budynku wielorodzinnym. Na miejsce wysłano Policję, Pogotowie Ratunkowe, zastępy Straży Pożarnej z Czerniejewa, Łubowa, Gniezna, inspektora nadzoru budowlanego oraz prokuratora.

Włamali się do automatu z zabawkami. Grozi im do 10 lat więzienia

Artykul dodany: Piątek, 2 marca 2018
Włamali się do automatu z zabawkami. Grozi im do 10 lat więzienia Gnieźnieńscy policjanci zajmujący się nieletnimi ustalili sprawców włamania do automatu z zabawkami dla dzieci. Złodzieje ukradli pieniądze i zabawki. W ustaleniu tożsamości sprawców pomógł monitoring. Dwaj bracia usłyszeli już zarzut kradzieży z włamaniem. Za to przestępstwo grozi nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Pożar w Ujeździe! Ogień niespodziewanie się rozprzestrzenił

Artykul dodany: Czwartek, 1 marca 2018
Pożar w Ujeździe! Ogień niespodziewanie się rozprzestrzenił Dzisiaj, około godziny 20.20 do Straży Pożarnej wpłynęło zgłoszenie o pożarze domu jednorodzinnego w miejscowości Ujazd (gm. Kiszkowo). Na miejsce wysłano zastępy z Gniezna, Kiszkowa oraz Kłecka. Zanim strażacy dojechali na miejsce, sytuacja znacząco się pogorszyła.

Wypadek w Szczytnikach Czerniejewskich! 3 osoby w szpitalu

Artykul dodany: Czwartek, 1 marca 2018
Wypadek w Szczytnikach Czerniejewskich! 3 osoby w szpitalu Dzisiaj ok. godz. 15.30 w Szczytnikach Czerniejewskich doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych. W zderzeniu ucierpiały trzy osoby, w tym jedna ciężko. Na miejsce wysłano Policję, Pogotowie Ratunkowe oraz Straż Pożarną.

Policjanci zatrzymali 10 dowodów rejestracyjnych

Artykul dodany: Czwartek, 1 marca 2018
Policjanci zatrzymali 10 dowodów rejestracyjnych We wtorek, 27 lutego, w całym województwie wielkopolskim policjanci drogówki prowadzili działania Truck & Bus. Na drogach powiatu gnieźnieńskiego podczas akcji mundurowi skontrolowali 58 pojazdów związanych z transportem drogowym.

Temat wagi ciężkiej, czyli kontrole ITD

Artykul dodany: Środa, 28 lutego 2018
Temat wagi ciężkiej, czyli kontrole ITD Duże ciągniki siodłowe z naczepami przeładowane ponad miarę rozjeżdżają drogi. Nie ustępują im małe busy, które za ciężkie stanowią zagrożenie na drodze przy wykonywaniu wszelkich manewrów. Niektórym z takich przeładowań ponad miarę przyjrzeli się w lutym wielkopolscy inspektorzy transportu drogowego.

Ukradli grzejniki. Będą tłumaczyć się przed Sądem

Artykul dodany: Środa, 28 lutego 2018
Ukradli grzejniki. Będą tłumaczyć się przed Sądem Kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności grozi 3 mieszkańcom Gniezna. Mężczyźni wspólnie i w porozumieniu kradli grzejniki z terenu PKP. Wynosili je i sprzedawali na skupie złomu, żeby mieć na swoje wydatki.

Potrącił pieszego i uciekł! Policjanci znaleźli samochód sprawcy

Artykul dodany: Środa, 28 lutego 2018
Potrącił pieszego i uciekł! Policjanci znaleźli samochód sprawcy Mężczyzna odpowiedzialny za potrącenie pieszego, do którego doszło wczoraj w Gnieźnie odjechał z miejsca zdarzenia. Poszkodowany trafił do szpitala. Nad sprawą pracują policjanci, którzy znaleźli i zabezpieczyli pojazd, który najprawdopodobniej brał udział w zdarzeniu. Trwają czynności zmierzające do zatrzymania sprawcy potrącenia.

Potrącenie pieszego na ul. Witkowskiej

Artykul dodany: Wtorek, 27 lutego 2018
Potrącenie pieszego na ul. Witkowskiej Dzisiaj ok. godz. 15.10 na ul. witkowskiej w Gnieźnie samochód osobowy potrącił pieszego. Na miejsce wysłano Policję oraz Pogotowie Ratunkowe.

Pożar domu przy ul. Witkowskiej w Gnieźnie

Artykul dodany: Poniedziałek, 26 lutego 2018
Pożar domu przy ul. Witkowskiej w Gnieźnie W poniedziałek po godzinie 16.00 dyżurny Straży Pożarnej odebrał zgłoszenie o pożarze piwnicy w domu jednorodzinnym przy ulicy Witkowskiej w Gnieźnie. Do zdarzenia zadysponowano trzy wozy bojowe.

Dwie osoby zmarły z powodu mrozu! Jedna ofiara w Gnieźnie, druga w Czerniejewie

Artykul dodany: Poniedziałek, 26 lutego 2018
Dwie osoby zmarły z powodu mrozu! Jedna ofiara w Gnieźnie, druga w Czerniejewie W związku z pogorszeniem się warunków pogodowych i znacznym spadkiem temperatur, policjanci sprawdzają miejsca przebywania bezdomnych. Szczególnie w okresie chłodów, każdego kto ma informacje o osobach przebywających w warunkach zagrażających ich życiu i zdrowiu prosimy o kontakt z policją lub wyspecjalizowanymi instytucjami Może w ten sposób uratujemy czyjeś życie.

Renault uderzyło w drzewo i przewróciło się na bok

Artykul dodany: Niedziela, 25 lutego 2018
Renault uderzyło w drzewo i przewróciło się na bok W niedzielę ok. godz. 22.20 służby ratunkowe zostały powiadomione o wypadku samochodowym na drodze krajowej nr 15 w Wymysłowie. Z uzyskanych informacji wynikało, że auto wypadło z drogi i uderzyło w drzewo. Na miejsce wysłano Policję oraz Straż Pożarną z Gniezna i Trzemeszna.

Pożar samochodu w Gorzykowie

Artykul dodany: Niedziela, 25 lutego 2018
Pożar samochodu w Gorzykowie W niedzielę, 25 lutego, po godzinie 15.00 w miejscowości Gorzykowo na bocznej drodze, przy zabudowaniach gospodarczych zapalił się samochód osobowy marki Ford Galaxy. Do zdarzenia dyżurny straży Pożarnej zadysponował zastępy gaśnicze z OSP Witkowo i OSP Mielżyn.

Pożar zakładu stolarskiego w Gnieźnie

Artykul dodany: Sobota, 24 lutego 2018
Pożar zakładu stolarskiego w Gnieźnie W piątek przy ul. Witkowskiej w Gnieźnie doszło do pożaru poddasza w przydomowym zakładzie stolarskim. Na miejsce wysłano 5 zastępów Straży Pożarnej.

Fałszywy policjant oszukał seniorkę na 30 tys. zł!

Artykul dodany: Sobota, 24 lutego 2018
Fałszywy policjant oszukał seniorkę na 30 tys. zł! Oszust, który podawał się za funkcjonariusza CBŚP namówił seniorkę do zaciągnięcia pożyczki w banku. Naciągacz, który był w stałym kontakcie ze swoją ofiarą był tak przekonujący, że namówił pokrzywdzoną, by ta przekazała mu kody umożliwiające wejście na konto. Ku przestrodze podajemy szczegóły zuchwałego oszustwa!

Kolizja na ul. Łaskiego! Auto wypadło z drogi i uderzyło w drzewo

Artykul dodany: Piątek, 23 lutego 2018
Kolizja na ul. Łaskiego! Auto wypadło z drogi i uderzyło w drzewo W czwartek ok. godz. 15.40 na ul. Łaskiego w Gnieźnie doszło do kolizji drogowej. Kierująca Oplem Astrą wypadła z jezdni i uderzyła w drzewo.

Próbowali oszukać metodą na funkcjonariusza CBA

Artykul dodany: Czwartek, 22 lutego 2018
Próbowali oszukać metodą na funkcjonariusza CBA Oszuści mają nową metodę wyłudzania pieniędzy od starszych ludzi. Seniorzy już nie dają się nabrać na fałszywego wnuczka, więc teraz oszuści podają się za oficera CBA. Wczoraj próbowali oszukać seniorkę w Gnieźnie.

Pijany rowerzysta wjechał w linę między holowanymi samochodami

Artykul dodany: Środa, 21 lutego 2018
Pijany rowerzysta wjechał w linę między holowanymi samochodami We wtorek, 20 lutego, o godzinie 9.20 na ul. Witkowskiej w Gnieźnie doszło do wypadku drogowego z udziałem rowerzysty i dwóch samochodów. Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia.

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10115 116 następna »REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno