Logo

REKLAMA
Plik banneru

Dział - Na sygnale

Motorowerzysta uderzył w samochód ciężarowy! Odniósł poważne obrażenia

Artykul dodany: Środa, 25 lipca 2018
Motorowerzysta uderzył w samochód ciężarowy! Odniósł poważne obrażenia Dzisiaj ok. godz. 14.00 na do służb ratunkowych wpłynęła informacja o zderzeniu motorowerzysty z samochodem ciężarowym. Do wypadku doszło na drodze krajowej nr 15 w Lulkowie. Na miejsce wysłano zastępy Straży Pożarnej z Gniezna i Trzemeszna, Policję oraz Pogotowie Ratunkowe.

Wypadek w Skorzęcinie! Turysta wypadł z roweru wodnego do wody

Artykul dodany: Wtorek, 24 lipca 2018
Wypadek w Skorzęcinie! Turysta wypadł z roweru wodnego do wody Dzisiaj ok. godz. 18.00 do Straży Pożarnej wpłynęła informacja o turyście, który wypadł z roweru wodnego do Jeziora Niedzięgiel. Do Skorzęcina wyruszyły zastępy Straży Pożarnej z łodziami z Gniezna i Witkowa, Policja oraz Pogotowie Ratunkowe. Tym razem nie był to fałszywy alarm.

Policjanci szukają właściciela aparatu fotograficznego

Artykul dodany: Wtorek, 24 lipca 2018
Policjanci szukają właściciela aparatu fotograficznego Dzielnicowi z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie poszukują właściciela torby Nike, w której znajdował się aparat fotograficzny marki HP pozostawionego na myjni samochodowej przy ul. Gdańskiej w Gnieźnie.

Wypadek motocyklisty na ul. Poznańskiej!

Artykul dodany: Wtorek, 24 lipca 2018
Wypadek motocyklisty na ul. Poznańskiej! Dzisiaj po godz. 14.00 na ul. Poznańskiej w Gnieźnie doszło do zderzenia motocyklisty z samochodami osobowymi. Na miejsce wysłano Policję oraz karetki Pogotowia Ratunkowego.

Policjanci skontrolowali ponad 2 tys. pojazdów

Artykul dodany: Wtorek, 24 lipca 2018
Policjanci skontrolowali ponad 2 tys. pojazdów Wielkopolscy policjanci przeprowadzili na terenie województwa działania "Prędkość". Funkcjonariusze zwracali szczególną uwagę na wszelkie przypadki łamania ograniczeń szybkości, zwłaszcza w terenie zabudowanym. Tylko przez jeden dzień prowadzenia działań, mundurowi ujawnili 1059 przypadków przekroczenia prędkości.

Fałszywy policjant ponownie zaatakował seniorów

Artykul dodany: Wtorek, 24 lipca 2018
Fałszywy policjant ponownie zaatakował seniorów Komenda Powiatowa Policji w Gnieźnie ostrzega! W ciągu kilku ostatnich dni fałszywy wnuczek kolejny raz zaatakował starszych mieszkańców powiatu gnieźnieńskiego. Oszust podszywa się pod policjanta. Nie dajmy się nabrać! Nie ma praktycznie tygodnia, by do gnieźnieńskich stróżów prawa nie dotarła informacja o próbie oszustwa.

Festyny, osy, szerszenie, pożar i krowa w piwnicy! Pracowita niedziela strażaków z Witkowa

Artykul dodany: Wtorek, 24 lipca 2018
Festyny, osy, szerszenie, pożar i krowa w piwnicy! Pracowita niedziela strażaków z Witkowa W niedzielę, 22 lipca, jednostka OSP Witkowo została poproszona o pomoc w zabezpieczeniu przemarszu korowodu pszczelarzy, którzy świętowali Regionalne Dni Pszczelarzy oraz 20. rocznicę poświęcenia sztandaru w Witkowie (godz. 11.30). Sielankowy klimat był - jak się okazało - zapowiedzią bardzo intensywnego dnia dla strażaków.

Spłonęły 3 hektary zboża

Artykul dodany: Poniedziałek, 23 lipca 2018
Spłonęły 3 hektary zboża Dzisiaj o godz. 12.40 do Straży Pożarnej wpłynęła informacja o pożarze zboża w miejscowości Ujazd. Do akcji wyjechały zastępy z Kiszkowa, Sławna, Kłecka i Gniezna.

Strażacy z Gniezna rozpoczęli działania w Szwecji! Kilka lat temu przyglądaliśmy się ich ćwiczeniom

Artykul dodany: Poniedziałek, 23 lipca 2018
Strażacy z Gniezna rozpoczęli działania w Szwecji! Kilka lat temu przyglądaliśmy się ich ćwiczeniom Strażacy z Polski gaszą pożary lasów w Szwecji. Do akcji wysłano 2 z 6 modułów GFFFV - w sumie 44 pojazdy, w tym 2 zastępy z PSP Gniezno. My mieliśmy okazję przyjrzeć się ćwiczeniom strażaków z modułu gaszenia lasów, które odbyły się w okolicach Gniezna.

Zderzył się z sarną

Artykul dodany: Poniedziałek, 23 lipca 2018
Zderzył się z sarną Niefortunnie rozpoczął tydzień kierowca Audi, który dzisiaj ok. godz. 7.00 na drodze Czerniejewo - Nekla zderzył się z sarną. Siła uderzenia była tak duża, że auto uległo poważnemu uszkodzeniu. Na miejscu interweniowała Policja oraz strażacy z Czerniejewa.

Strażacy z Gniezna gaszą lasy w Szwecji

Artykul dodany: Sobota, 21 lipca 2018
Strażacy z Gniezna gaszą lasy w Szwecji W piątek po godz. 15.00 dwa zastępy gnieźnieńskiej Straży Pożarnej wyjechały do Szwecji, gdzie będą walczyć z pożarami lasów. Strażacy nie wiedzą kiedy wrócą do Polski. Na przygotowanie się do wyjazdu mieli 3 godziny.

Spowodował kolizję, uciekł z miejsca zdarzenia, napił się wódki i ...? Czy taksówkarz pozostanie bezkarny?

Artykul dodany: Czwartek, 19 lipca 2018
Spowodował kolizję, uciekł z miejsca zdarzenia, napił się wódki i ...? Czy taksówkarz pozostanie bezkarny? Spłynęła do nas dzisiaj lawina wiadomości od Czytelników z prośbą o zajęcie się sprawą Pani Darii. Historia niczym z ... właśnie nie wiemy - chyba bardzo podchodzi pod komedię, chociaż okoliczności wcale nie są zabawne. Zresztą przeczytajcie sami. Naprawdę warto.

Pocisk przeciwpancerny i szkielet konia pod zajezdnią MPK

Artykul dodany: Środa, 18 lipca 2018
Pocisk przeciwpancerny i szkielet konia pod zajezdnią MPK Patrol saperski, który we wtorek wieczorem przyjechał do zajezdni MPK w Gnieźnie odkrył poniemieckie "skarby". W znalezisku, o którym informowaliśmy jako pierwsi, odkryto m.in. granaty nasadkowe do moździerzy, amunicję, granatniki przeciwpancerne Panzerfaust, elementy pistoletów, ampułki z nieznaną substancją, pozostałości po maskach przeciwgazowych oraz szkielet konia.

Poszukiwany sprawca uszkodzenia auta

Artykul dodany: Wtorek, 17 lipca 2018
Poszukiwany sprawca uszkodzenia auta Dzisiaj (17 lipca) ok. godz. 13.25 - 13.45 na parkingu przy szpitalu przy ul. św. Jana nieznany sprawca uszkodził samochód marki Opel Vectra. Właściciel zauważył uszkodzenie lecz sprawcy już nie było na miejscu. Parking jest monitorowany. Sprawca proszony jest o kontakt pod numerem telefonu: 781 421 460. Jeśli kierowca, który uszkodził samochód nie odezwie się, sprawą zajmie się Policja.

Arsenał pod zajezdnią MPK! Budowa została zatrzymana

Artykul dodany: Wtorek, 17 lipca 2018
Arsenał pod zajezdnią MPK! Budowa została zatrzymana Amunicję, granaty oraz podejrzaną substancję w butelce wykopali dzisiaj ok. godz. 18.00 pracownicy na terenie budowy zajezdni Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacji w Gnieźnie. Na miejsce natychmiast wezwano patrol Policji. Budowa została zatrzymana.

Zderzenie trzech samochodów na ul. Dalkoskiej

Artykul dodany: Wtorek, 17 lipca 2018
Zderzenie trzech samochodów na ul. Dalkoskiej Dzisiaj ok. godz. 15.00 na ul. Dalkoskiej w Gnieźnie doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych. Na miejsce wysłano Policję, Pogotowie Ratunkowe oraz Straż Pożarną.

Pędziła autem przez Wydartowo. Straciła prawo jazdy

Artykul dodany: Wtorek, 17 lipca 2018
Pędziła autem przez Wydartowo. Straciła prawo jazdy W miniony poniedziałek policjanci Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali kobietę jadącą Skodą przez Wydartowo z prędkością ponad 100 km/h. Brawura za kierownicą przełożyła się na zatrzymanie kierującej prawa jazdy. Teraz przez 3 miesiące mieszkanka Torunia zmuszona będzie do powstrzymania się od jazdy za kierownicą. W przypadku ponownego zatrzymania w czasie obowiązującego zakazu pozbędzie się uprawnień na 6 miesięcy.

Zajechał drogę motocykliście i doprowadził do wypadku

Artykul dodany: Poniedziałek, 16 lipca 2018
Zajechał drogę motocykliście i doprowadził do wypadku W niedzielę, 15 lipca, po godz. 17.00 w Goślinowie doszło do zderzenia motocykla z samochodem osobowym. Motocyklista z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Policja w Gnieźnie wyjaśnia okoliczności wypadku. To kolejne zdarzenia z udziałem jednośladu, do którego doszło w miniony weekend.

Motocyklem w Skodę! Jedna osoba w szpitalu

Artykul dodany: Poniedziałek, 16 lipca 2018
Motocyklem w Skodę! Jedna osoba w szpitalu W sobotę, 14 lipca, po godz. 16.00 w Rudkach w gminie Trzemeszno doszło do zderzenia motocykla z samochodem osobowym. W wyniku wypadku jedna osoba odniosła obrażenia ciała. Postępowanie w sprawie wypadku prowadzi Komisariat Policji w Trzemesznie.

Śmigłowiec LPR lądował w Skorzęcinie! Co się stało?

Artykul dodany: Poniedziałek, 16 lipca 2018
Śmigłowiec LPR lądował w Skorzęcinie! Co się stało? W piątek ok. godz. 19.50 służby ratunkowe zostały powiadomione o planowanym lądowaniu śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego na plaży w Skorzęcinie. "Ratownik 9" z Poznania leciał po dziecko, którego stan zdrowia uległ nagłemu pogorszeniu. Do zabezpieczenia lądowiska wysłano zastępy Straży Pożarnej z Witkowa i Skorzęcina.

Auto po wypadku stanęło w ogniu! Kierowca uciekł z miejsca zdarzenia

Artykul dodany: Poniedziałek, 16 lipca 2018
Auto po wypadku stanęło w ogniu! Kierowca uciekł z miejsca zdarzenia W niedzielę o godz. 13.30 do Straży Pożarnej wpłynęła informacja o wypadku samochodu osobowego na drodze między Wierzycami a Pobiedziskami. Na miejsce wyjechały zastępy z Gniezna, Łubowa, Czerniejewa i Pobiedzisk oraz Policja.

Dwie kradzieże w jeden dzień

Artykul dodany: Piątek, 13 lipca 2018
Dwie kradzieże w jeden dzień Pomimo wysokich sankcji karnych jakie grożą za kradzież złodzieje nie zaprzestają swojej przestępczej działalności. Część z nich wykorzystuje okazje. Wczoraj w Gnieźnie doszło do dwóch takich przypadków. Dlatego warto zastanowić się, czy we właściwy sposób dbamy o zabezpieczenie naszego majątku. Policjanci z Gniezna apelują o rozwagę i radzą, jak nie dać się okraść.

Kolizja na rondzie w Mielnie

Artykul dodany: Piątek, 13 lipca 2018
Kolizja na rondzie w Mielnie Dzisiaj w godzinach popołudniowych na rondzie w Mielnie (wjazd z drogi ekspresowej S5 na drogę krajową nr 5) doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Na miejsce wysłano służby ratunkowe.

Pożar auta w Czerniejewie

Artykul dodany: Czwartek, 12 lipca 2018
Pożar auta w Czerniejewie W środę przed godz. 11.00 strażacy z Czerniejewa zostali zadysponowani do pożaru auta przy ul. Pałacowej. Dzięki szybkiej akcji udało się zminimalizować szkody. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał. W działaniach udział brały dwa zastępy OSP.

Wypadek w Modliszewie! Auto uderzyło w przydrożne drzewo

Artykul dodany: Środa, 11 lipca 2018
Wypadek w Modliszewie! Auto uderzyło w przydrożne drzewo Dzisiaj ok. godz. 14.00 w Modliszewie doszło do wypadku samochodu - podnośnika koszowego. Na miejsce wysłano Policję, Pogotowie Ratunkowe oraz zastępy Straży Pożarnej z Gniezna i Modliszewa. Jedna z osób była uwięziona w pojeździe.

Obywatel Ukrainy rozbił auto na drodze S5

Artykul dodany: Środa, 11 lipca 2018
Obywatel Ukrainy rozbił auto na drodze S5 Dzisiaj ok. godz. 3.00 do służb ratunkowych wpłynęła informacja o wypadku samochodu osobowego na drodze ekspresowej S5. Na miejsce wysłano Policję oraz strażaków z OSP Zdziechowa.

Pożar lasu w Powidzu! W akcji samolot gaśniczy

Artykul dodany: Wtorek, 10 lipca 2018
Pożar lasu w Powidzu! W akcji samolot gaśniczy W niedzielę ok. godz. 13.30 do Straży Pożarnej wpłynęło zgłoszenie z wieży obserwacyjnej Lasów Państwowych o zadymieniu w okolicach Ruchocinka. Okazało się, że płonął las między oczyszczalnią ścieków a 33. Bazą Lotnictwa Transportowego w Powidzu. Na miejsce wysłano jednostki z dwóch powiatów: gnieźnieńskiego i słupeckiego.

Pożar stogu w Charbinie! W akcji 9 zastępów Straży Pożarnej

Artykul dodany: Wtorek, 10 lipca 2018
Pożar stogu w Charbinie! W akcji 9 zastępów Straży Pożarnej W niedzielę o godz. 22.30 strażacy zostali poproszeni przez kolegów z powiatu słupeckiego o wsparcie przy pożarze stogu w Charbinie (gmina Powidz). Na miejsce wysłano dwa zastępy z OSP Witkowo.

Pożar auta w Ruchocinku

Artykul dodany: Wtorek, 10 lipca 2018
Pożar auta w Ruchocinku W sobotę, 7 lipca, ok. godz. 12.15 do Straży Pożarnej wpłynęła informacja o pożarze samochodu osobowego w Ruchocinku. Pojazd był wyposażony w instalację gazową i dodatkowo znajdował się na polnej drodze, co zwiększało ryzyko przerzucenia się ognia np. na pobliskie pole. Na miejsce wysłano zastępy z Gniezna, Witkowa, Mielżyna i Skorzęcina.

Policjanci zatrzymali auto do kontroli. Nie spodziewali się co znajdą podczas przeszukania

Artykul dodany: Wtorek, 10 lipca 2018
Policjanci zatrzymali auto do kontroli. Nie spodziewali się co znajdą podczas przeszukania Policjanci z Trzemeszna, podczas kontroli pojazdu znaleźli marihuanę. Zatrzymali też trzech młodych mężczyzn przebywających w tym samochodzie. Mieszkańcy gminy Rogowo usłyszeli zarzuty posiadania środków odurzających, za co grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat.

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10123 124 następna »REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno