Logo

Dział - Na sygnale

Pożar i ewakuacja osób w budynku wielorodzinnym. Trzy osoby w szpitalu

Artykul dodany: Wtorek, 23 stycznia 2018
Pożar i ewakuacja osób w budynku wielorodzinnym. Trzy osoby w szpitalu Trzy osoby, w tym jedno dziecko z podejrzeniem zatrucia tlenkiem węgla trafiły dzisiaj rano do szpitala. Do pożaru doszło w Gorzuchowie w gminie Kłecko. Ogień pojawił się w piwnicy wielorodzinnego budynku, z którego ewakuowano 23 osoby. Sprawą zajmuje się Policja, która wyjaśnia okoliczności i przyczyny pożaru.

Uszkodzona turbina powodem zamieszania

Artykul dodany: Poniedziałek, 22 stycznia 2018
Uszkodzona turbina powodem zamieszania W niedzielę ok. godz. 10.30 do służb ratunkowych wpłynęła informacja o pożarze samochodu osobowego na drodze ekspresowej S5 w pobliżu węzła Czerniejewo. Na miejsce wysłano zastępy Straży Pożarnej z Łubowa, Czerniejewa oraz Gniezna (ostatni został zawrócony z trasy), a także Patrol S5.

Policja prosi o kontakt świadków wypadku

Artykul dodany: Poniedziałek, 22 stycznia 2018
Policja prosi o kontakt świadków wypadku Policjanci proszą o pilny kontakt świadków potrącenia pieszego, do którego doszło 31 grudnia 2017, około godziny 16.50 na ul. Żwirki i Wigury w Gnieźnie. W szczególności proszone są osoby, które udzielały pomocy pokrzywdzonemu.

Ciężarówki utknęły na przejeździe i drogach gminy Kiszkowo

Artykul dodany: Piątek, 19 stycznia 2018
Ciężarówki utknęły na przejeździe i drogach gminy Kiszkowo W czwartek strażacy z Kiszkowa mieli pełne ręce roboty. Wszystko przez śnieżną nawałnicę, która przeszła nad naszym powiatem. Dwukrotnie pomagali kierowcom ciężarówek, którzy utknęli na drogach.

Zwłoki mężczyzny w Ganinie! W drugim pokoju była niepełnosprawna kobieta

Artykul dodany: Piątek, 19 stycznia 2018
Zwłoki mężczyzny w Ganinie! W drugim pokoju była niepełnosprawna kobieta W czwartek, ok. godz. 22.00, do służb ratunkowych wpłynęła informacja, z której wynikało, że w domu w miejscowości Ganina znajduje się osoba nie dająca oznak życia. Na miejsce wysłano Policję oraz Straż Pożarną z Modliszewa oraz Strzyżewa Smykowego. Niestety w lokalu ujawniono zwłoki mężczyzny.

Ciężarówka blokująca rondo, problem kierowcy karetki i zerwane linie energetyczne

Artykul dodany: Piątek, 19 stycznia 2018
Ciężarówka blokująca rondo, problem kierowcy karetki i zerwane linie energetyczne W czwartek, w godzinach wieczornych nad powiatem gnieźnieńskim przeszła śnieżna nawałnica. Służby ratunkowe zostały powiadomione m.in. o zerwanych liniach energetycznych w Woźnikach, zablokowanym rondzie im. Lecha Wałęsy przez ciężarówkę oraz problemach Zespołu Ratownictwa Medycznego, który utknął w śniegu. Doszło również do wielu kolizji drogowych. Do akcji wyjechały zastępy Straży Pożarnej i Policja.

Wtargnął pod samochód na przejściu dla pieszych

Artykul dodany: Czwartek, 18 stycznia 2018
Wtargnął pod samochód na przejściu dla pieszych W środę, 17 stycznia, po godzinie 18.00 na ul. Krzywe Koło w Gnieźnie doszło do potrącenia przez samochód osobowy pieszego, który wtargnął na przejście dla pieszych.

Uciekał samochodem przed Policją! Próbował potrącić funkcjonariusza! Był trzeźwy

Artykul dodany: Czwartek, 18 stycznia 2018
Uciekał samochodem przed Policją! Próbował potrącić funkcjonariusza! Był trzeźwy Kierujący Renault Clio nie zatrzymał się w Komorowie do kontroli drogowej i uciekał przed policjantami. Podczas ucieczki próbował potrącić funkcjonariusza, któremu na szczęście udało się odskoczyć. 28-letni mieszkaniec Poznania został zatrzymany po około 30-kilometrowym pościgu. Był trzeźwy.

Trzy auta zderzyły się w Cielimowie

Artykul dodany: Środa, 17 stycznia 2018
Trzy auta zderzyły się w Cielimowie We wtorek, 16 stycznia, przed godziną 9.00 na drodze krajowej nr 15 w miejscowości Cielimowo w gminie Niechanowo doszło do zderzenia trzech pojazdów. Na miejsce wysłano Policję, Pogotowie Ratunkowe oraz Straż Pożarną.

Ewakuacja Biedronki przy ul. Roosevelta w Gnieźnie! Na miejscu są strażacy

Artykul dodany: Środa, 17 stycznia 2018
Ewakuacja Biedronki przy ul. Roosevelta w Gnieźnie! Na miejscu są strażacy Dzisiaj ok. godz. 14.50 Straż Pożarna została zaalarmowana o zadymieniu w markecie Biedronka przy ul. Roosevelta w Gnieźnie. Na miejsce wysłano 3 zastępy.

Pościg za kierowcą, który nie zatrzymał się do kontroli! Uciekiniera złapano w Kłecku

Artykul dodany: Środa, 17 stycznia 2018
Pościg za kierowcą, który nie zatrzymał się do kontroli! Uciekiniera złapano w Kłecku Dzisiaj w godzinach południowych, w Komorowie patrol Policji chciał zatrzymać do kontroli drogowej samochód osobowy. Niestety, kierujący pojazdem postanowił zlekceważyć funkcjonariuszy. Rozpoczął się kilkudziesięciokilometrowy pościg.

Pożar przy ul. Wawrzyńca w Gnieźnie! Dwie osoby w szpitalu

Artykul dodany: Środa, 17 stycznia 2018
Pożar przy ul. Wawrzyńca w Gnieźnie! Dwie osoby w szpitalu Dzisiaj (środa) ok. godz. 12.00 strażacy zostali zaalarmowani o zadymieniu w kamienicy przy ul. Wawrzyńca w Gnieźnie. Na miejsce wysłano 3 zastępy ratowniczo-gaśnicze, Policję oraz Pogotowie Ratunkowe.

Akcja ratunkowa na Jeziorze Winiary! Na miejsce wezwano nurków z Poznania

Artykul dodany: Środa, 17 stycznia 2018
Akcja ratunkowa na Jeziorze Winiary! Na miejsce wezwano nurków z Poznania We wtorek, w godzinach wieczornych służby ratunkowe zostały powiadomione o pustym wózku dziecięcym stojącym na zamarzniętym Jeziorze Winiary. Ślady na lodzie miały prowadzić do dużego przerębla. Na miejsce wysłano zastępy Straży Pożarnej z Gniezna i Poznania (Specjalistyczną Grupę Ratownictwa Wodno-Nurkowego), a także Policję.

Pożar suszarni kukurydzy! W akcji udział brało 9 zastępów Straży Pożarnej

Artykul dodany: Wtorek, 16 stycznia 2018
Pożar suszarni kukurydzy! W akcji udział brało 9 zastępów Straży Pożarnej We wtorek o godz. 6.45 do Straży Pożarnej wpłynęła informacja o pożarze suszarni kukurydzy w miejscowości Radomice. Chociaż jest to już powiat wrzesiński, na miejsce zadysponowano również jednostki z Czerniejewa oraz Marzenina, ponieważ znajdowały się blisko miejsca zdarzenia.

Zapadła się ziemia nad szambem przy placu zabaw! Pracownik urzędu wpadł do środka!

Artykul dodany: Wtorek, 16 stycznia 2018
Zapadła się ziemia nad szambem przy placu zabaw! Pracownik urzędu wpadł do środka! W sobotę, ok. godz. 9.00 w Gurowie (gm. Niechanowo) zapadła się ziemia nad szambem przy placu zabaw. O sytuacji została powiadomiona sołtys miejscowości, która powiadomiła służby ratunkowe. Chwilę później prawie doszło do tragedii.

Nie daj się zrobić na wnuczka!

Artykul dodany: Poniedziałek, 15 stycznia 2018
Nie daj się zrobić na wnuczka! Oszuści na "wnuczka" wciąż próbują oszukać starsze osoby. W miniony piątek oficer dyżurny gnieźnieńskiej policji odebrał trzy takie informacje. Nie bądźmy obojętni i wcześniej ostrzegajmy naszych krewnych, że mogą do nich telefonować osoby podszywające się pod członków rodziny. Nigdy nie przekazujmy pieniędzy osobom, których nie znamy.

Przekroczył prędkość w terenie zabudowanym o 53 km/h. Stracił prawko na trzy miesiące

Artykul dodany: Poniedziałek, 15 stycznia 2018
Przekroczył prędkość w terenie zabudowanym o 53 km/h. Stracił prawko na trzy miesiące 58-latek z Wrześni pędził w obszarze zabudowanym 103 km/h mimo ograniczenia prędkości do 50 km/h. Mężczyzna stracił prawo jazdy na trzy miesiące.

Jesteś świadkiem tego zdarzenia? Skontaktuj się z Policją

Artykul dodany: Poniedziałek, 15 stycznia 2018
Jesteś świadkiem tego zdarzenia? Skontaktuj się z Policją Policjanci proszą o pilny kontakt świadków wypadku drogowego, do którego doszło w czwartek, 11 stycznia, około godziny 13.30 w Lulkowie w gminie Gniezno. W szczególności proszone są osoby, które mają informacje na temat cech identyfikacyjnych samochodu ciężarowego z naczepą, który bezpośrednio przed zdarzeniem był wyprzedzany przez Opla Vectrę, który następnie dachował.

Kolizja na oblodzonej drodze

Artykul dodany: Sobota, 13 stycznia 2018
Kolizja na oblodzonej drodze W piątek na drogach panowały bardzo ciężkie warunki do jazdy. Przekonali się o tym kierujący Fiatem Ducato i Skodą Octavia, którzy zderzyli się w Zieleniu.

Wypadek w Lulkowie! Na miejsce wezwano śmigłowiec LPR

Artykul dodany: Czwartek, 11 stycznia 2018
Wypadek w Lulkowie! Na miejsce wezwano śmigłowiec LPR Dzisiaj ok. godz. 13.30 w Lulkowie, na prostym odcinku drogi samochód osobowy uderzył w drzewo, a następnie dachował. Z uzyskanych informacji wynikało, że w zdarzeniu poszkodowane zostały cztery osoby, z czego jedna była uwięziona w aucie. W wypadku uczestniczyło dwoje dzieci. Na miejsce zdarzenia wysłano zastępy Straży Pożarnej z Gniezna i Trzemeszna, Policję a także Pogotowie Ratunkowe oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Niestety, ze względu na złe warunki atmosferyczne, helikopter został zawrócony do bazy.

Śmierć na drodze ekspresowej S5

Artykul dodany: Czwartek, 11 stycznia 2018
Śmierć na drodze ekspresowej S5 Dzisiaj w godzinach przedpołudniowych na drodze ekspresowej S5, ok. 3 km od węzła Gniezno Południu w kierunku Poznania kierowcy zauważyli busa stojącego na prawym pasie. Okazało się, że w środku znajdował się mężczyzna, który nie dawał oznak życia. Na miejsce wezwano Pogotowie Ratunkowe.

88 mandatów w ramach akcji "NURD"

Artykul dodany: Czwartek, 11 stycznia 2018
88 mandatów w ramach akcji Gnieźnieńska drogówka podsumowała wczorajsze działania "Niechronieni Uczestnicy Ruchu Drogowego" Mundurowi nałożyli łącznie 88 mandatów karnych. Celem akcji jest poprawa bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Mazda skradziona w Niemczech, rozbita w Trzemesznie

Artykul dodany: Czwartek, 11 stycznia 2018
Mazda skradziona w Niemczech, rozbita w Trzemesznie W środę ok. godz. 19.00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie odebrał zgłoszenie o rozbitym samochodzie osobowym, który utrudnia ruch na skrzyżowaniu w Trzemesznie. Na miejsce wysłano patrol.

Dachowanie w Trzemesznie

Artykul dodany: Czwartek, 11 stycznia 2018
Dachowanie w Trzemesznie W środę ok. godz. 7.00 służby ratunkowe zostały powiadomione o dachowaniu przy Parku "Baba" w Trzemesznie. Autem jechały dwie kobiety. Na miejsce wysłano Policję oraz Straż Pożarną z Trzemeszna.

Auto uderzyło w słup energetyczny pozbawiając prądu okolicznych mieszkańców

Artykul dodany: Wtorek, 9 stycznia 2018
Auto uderzyło w słup energetyczny pozbawiając prądu okolicznych mieszkańców W poniedziałek ok. godz. 23.00 służby ratunkowe zostały powiadomione o wypadku na ul. Park Kościuszki w Witkowie. Auto osobowe uderzyło w słup energetyczny, powodując zerwanie linii. Na miejsce wysłano zastępy Straży Pożarnej z Witkowa, Policję oraz Pogotowie Energetyczne.

68-latek potrącił kobietę na przejściu dla pieszych

Artykul dodany: Wtorek, 9 stycznia 2018
68-latek potrącił kobietę na przejściu dla pieszych W poniedziałek, 8 stycznia, przed godziną 9.00 na ul. Orzeszkowej w Gnieźnie, na oznakowanym przejściu dla pieszych doszło do potrącenia kobiety. Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia.

W terenie zabudowanym jechała ponad 100 km/h. Straciła prawo jazdy

Artykul dodany: Wtorek, 9 stycznia 2018
W terenie zabudowanym jechała ponad 100 km/h. Straciła prawo jazdy Od 18 maja 2015 roku obowiązują surowsze kary dla jeżdżących z nadmierną prędkością. Przekonała się o tym 24-letnia mieszkanka Czerniejewa, której policjanci gnieźnieńskiej drogówki odebrali prawo jazdy. Kobieta jechała w obszarze zabudowanym z prędkością 101 km/h.

Rozszczelniona instalacja gazowa w domu jednorodzinnym

Artykul dodany: Wtorek, 9 stycznia 2018
Rozszczelniona instalacja gazowa w domu jednorodzinnym W poniedziałek o godz. 10.20 strażacy zostali zaalarmowani o wyczuwalnym gazie w domu jednorodzinnym, w miejscowości Żydówko. Na miejsce wysłano zastępy z Gniezna i Łubowa.

W weekend zatrzymano dwóch nietrzeźwych kierowców

Artykul dodany: Poniedziałek, 8 stycznia 2018
W weekend zatrzymano dwóch nietrzeźwych kierowców Mimo poważnych sankcji wciąż nie brakuje kierujących, którzy siadają za kierownicę po alkoholu. W miniony weekend gnieźnieńscy policjanci zatrzymali dwóch takich kierowców.

Zgłoszenie o pożarze lasu. Do akcji wysłano zastępy z 5 jednostek!

Artykul dodany: Niedziela, 7 stycznia 2018
Zgłoszenie o pożarze lasu. Do akcji wysłano zastępy z 5 jednostek! 5 stycznia przed godziną 22.00 do Straży Pożarnej w Gnieźnie wpłynęło zgłoszenie o pożarze lasu w miejscowości Ruchocinek (gm. Witkowo). Na miejsce zdarzenia zadysponowane zostały liczne zastępy jednostek gaśniczych.

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10112 113 następna »REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Newsletter
Podaj swój adres e-mail aby otrzymywać newsletter z najnowszymi informacjami lub usunąć już dodany e-mail.
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno