Logo

REKLAMA
Plik banneru

Dział - Na sygnale

Dachowanie w Królewcu

Artykul dodany: Czwartek, 2 sierpnia 2018
Dachowanie w Królewcu W środę o godzinie 18.16 do służb ratunkowych wpłynęła informacja o dachowaniu samochodu osobowego na trasie Witkowo - Września w miejscowości Królewiec. Na miejsce wysłano Policję, Pogotowie Ratunkowe oraz strażaków z Gniezna i Witkowa.

Słup blokujący drogę

Artykul dodany: Czwartek, 2 sierpnia 2018
Słup blokujący drogę W czwartek, w godzinach popołudniowych do Straży Pożarnej wpłynęło zgłoszenie o zablokowanej trasie Witkowo - Folwark. Rondo zablokował przechylony na drogę słup telekomunikacyjny. Na miejsce zdarzenia wysłano OSP Witkowo i patrol Policji. Zagrożenie szybko zostało usunięte.

Tragiczny wypadek na przejeździe kolejowym

Artykul dodany: Czwartek, 2 sierpnia 2018
Tragiczny wypadek na przejeździe kolejowym Dzisiaj ok. godz. 16.20 na przejeździe kolejowym przy ul. Gajowej w Gnieźnie (os. Dalki) doszło do tragicznego wypadku. Około 60-letnia kobieta wjechała rowerem wprost pod nadjeżdżający pociąg. Jak wynika z relacji świadków - zapory w momencie zdarzenia nie były opuszczony.

Policjanci uratowali życie młodemu mężczyźnie

Artykul dodany: Czwartek, 2 sierpnia 2018
Policjanci uratowali życie młodemu mężczyźnie Dzięki szybkiej interwencji policjantów z Kłecka: asp. sztab. Rafała Staszaka i st. sierż. Szymona Sądej nie doszło do tragedii. Funkcjonariusze uratowali życie 22-letniego mężczyzny, który chciał popełnić samobójstwo. Chłopak został przekazany pod opiekę specjalistów.

Zostawił dwa psy w zamkniętym aucie! Na miejsce przyjechała Policja

Artykul dodany: Czwartek, 2 sierpnia 2018
Zostawił dwa psy w zamkniętym aucie! Na miejsce przyjechała Policja Wczoraj około godziny 18.00 oficer dyżurny Policji otrzymał informację o tym, że na ulicy Toruńskiej w Trzemesznie w zamkniętym samochodzie znajdują się dwa psy, którym ze względu na wysoką temperaturę może grozić niebezpieczeństwo. Policjanci, którzy przyjechali pod wskazany adres potwierdzili zgłoszenie. Ustalili właściciela samochodu, który przybył na miejsce i zaopiekował się zwierzętami. Mężczyzna został pouczony.

Kolejne obywatelskie ujęcie. Tym razem wpadł pijany obywatel Ukrainy

Artykul dodany: Środa, 1 sierpnia 2018
Kolejne obywatelskie ujęcie. Tym razem wpadł pijany obywatel Ukrainy Dwaj mieszkańcy Torunia ujęli na gorącym uczynku nietrzeźwego kierowcę - 37-letniego obywatela Ukrainy podróżującego osobową Skodą. Mężczyzna próbował jeszcze odjechać, ale został zatrzymany przez policjantów z drogówki. Obywatelska postawa mężczyzn być może zapobiegła tragedii, ponieważ okazało się, że zatrzymany wykonywał niebezpieczne manewry na drodze. Nieodpowiedzialnemu kierowcy pobrano krew do badań. Policjanci zatrzymali mu uprawnienia do kierowania pojazdami. Sprawa jest w toku.

Działania na przejazdach kolejowych

Artykul dodany: Środa, 1 sierpnia 2018
Działania na przejazdach kolejowych Gnieźnieńscy policjanci przeprowadzili działania ukierunkowane na podniesienie bezpieczeństwa na przejazdach kolejowych, a w szczególności na niestrzeżonych przejazdach. Działania te miały na celu podniesienie świadomości uczestników ruchu drogowego na temat zagrożeń związanych z nieprawidłowymi zachowaniami kierujących i pieszych przy przejazdach, czy przechodzeniu przez torowiska oraz przypomnienie przepisów z tym związanych.

Pożar auta w Rybnie Wielkim

Artykul dodany: Środa, 1 sierpnia 2018
Pożar auta w Rybnie Wielkim We wtorek o godz. 15.10 do Straży Pożarnej wpłynęła informacja o pożarze samochodu osobowego w Rybnie Wielkim. Na miejsce wysłano zastępy z Gniezna i Kiszkowa. Sytuację udało się szybko opanować, jednak pojazd uległ spaleniu. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

Śmierć przy ul. Roosevelta! Znaleziono ciało 66-latka

Artykul dodany: Wtorek, 31 lipca 2018
Śmierć przy ul. Roosevelta! Znaleziono ciało 66-latka We wtorek rano dyżurny gnieźnieńskiej komendy Policji otrzymał informację, że przy jednym z pubów przy ul. Roosevelta, w okolicy Parku Trzech Kultur znaleziono ciało mężczyzny. Ofiara nie dawała oznak życia. Na miejsce natychmiast wysłano patrol oraz zawiadomiono Pogotowie Ratunkowe.

Rozbój na ul. Spokojnej w Gnieźnie!

Artykul dodany: Wtorek, 31 lipca 2018
Rozbój na ul. Spokojnej w Gnieźnie! Dzisiaj (wtorek) ok. godz. 11.00 na ul. Spokojnej w Gnieźnie (w okolicach Jeziora Winiary) doszło do rozboju na kobiecie. Poszkodowanej skradziono telefon komórkowy oraz pieniądze (150 zł). Policjanci poszukują zarówno sprawcy, jak i świadków zdarzenia. Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje w powyższej sprawie proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Gnieźnie pod numerem telefonu 997 lub 426 02 11.

15-letni motorowerzysta potrącił 6-latka na przejściu dla pieszych! Dziecko trafiło do poznańskiego szpitala

Artykul dodany: Wtorek, 31 lipca 2018
15-letni motorowerzysta potrącił 6-latka na przejściu dla pieszych! Dziecko trafiło do poznańskiego szpitala W poniedziałek, 30 lipca, około godz. 17.30 na ul. Roosevelta w Gnieźnie doszło do potrącenia przez 15-letniego motorowerzystę 6-letniego chłopca. Pieszy z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala w Poznaniu. Policja w Gnieźnie wyjaśnia okoliczności wypadku.

Pożar ścierniska w Oborze

Artykul dodany: Wtorek, 31 lipca 2018
Pożar ścierniska w Oborze W poniedziałek o godz. 16.15 strażacy zostali powiadomieni o pożarze ścierniska w Oborze. Na miejsce wysłano zastępy z Gniezna, Łubowa i Zdziechowy.

Obywatelskie ujęcie pijanego kierowcy! Miał prawie 4 promile alkoholu

Artykul dodany: Wtorek, 31 lipca 2018
Obywatelskie ujęcie pijanego kierowcy! Miał prawie 4 promile alkoholu Postawą godną naśladowania wykazało się czterech mieszkańców powiatu gnieźnieńskiego, który ujęli nietrzeźwego kierowcę, a następnie powiadomili policjantów. Kierujący pojazdem mechanicznym Aixam miał prawie 4 promile alkoholu w organizmie.

Pijana, bez prawa jazdy i poszukiwana przez Policję spowodowała kolizję prawie pod komendą

Artykul dodany: Wtorek, 31 lipca 2018
Pijana, bez prawa jazdy i poszukiwana przez Policję spowodowała kolizję prawie pod komendą Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie zatrzymali 33-letnią mieszkankę Orchowa, która kierując pojazdem marki Opel Agila, mając w organizmie 2 promile alkoholu uderzyła w zaparkowane prawidłowo dwa samochody. Kobieta nie miała nawet prawa jazdy. Nieodpowiedzialna kierująca mogła doprowadzić do tragedii. Teraz odpowie przed Sądem. Grozi jej do 2 lat pozbawienia wolności.

Trzy akcje strażaków z Witkowa

Artykul dodany: Poniedziałek, 30 lipca 2018
Trzy akcje strażaków z Witkowa W piątek, 27 lipca, ok. godz. 14.00 strażacy zostali zaalarmowani o pożarze na polu w miejscowości Małachowo Wierzbiczany, a następnie Czajki. Do akcji wyjechały zastępy z Gniezna, Mielżyna i Witkowa.

Śmiertelne porażenie prądem w Sokołowie! Nie żyje 28-letni mężczyzna

Artykul dodany: Poniedziałek, 30 lipca 2018
Śmiertelne porażenie prądem w Sokołowie! Nie żyje 28-letni mężczyzna W sobotę ok. godz. 14.30 do dyspozytora Centrum Powiadamiania Ratunkowego w Koninie wpłynęła informacja o wypadku w Sokołowie (gmina Witkowo) podczas prac w stodole. Ze zgłoszenia wynikało, ze 28-letniego mężczyznę poraził prąd. Na miejsce wysłano Zespoły Ratownictwa Medycznego z Trzemeszna, Gniezna, a także Policję i Pogotowie Energetyczne.

Zabrakło karetek - na pomoc ruszyli strażacy. Niestety było za późno

Artykul dodany: Poniedziałek, 30 lipca 2018
Zabrakło karetek - na pomoc ruszyli strażacy. Niestety było za późno Dzisiaj ok. godz. 13.00 strażacy zostali wezwani na ratunek osobie, u której - jak wynikało ze zgłoszenia - doszło do nagłego zatrzymania krążenia. Zdarzenie miało miejsce w mieszkaniu przy ul. Wyszyńskiego w Gnieźnie. Okazało się, że na terenie miasta nie ma wolnego Zespołu Ratownictwa Medycznego.

Zabójstwo czy samobójstwo przy ul. Zabłockiego w Gnieźnie?

Artykul dodany: Poniedziałek, 30 lipca 2018
Zabójstwo czy samobójstwo przy ul. Zabłockiego w Gnieźnie? Jak udało nam się nieoficjalnie ustalić, jedną z głównych wersji zgonu mężczyzny przy ul. Zabłockiego jest samobójstwo. Na jutro zaplanowana jest sekcja zwłok w Zakładzie Medycyny Sądowej w Poznaniu.

Mieszkańcy powiatu gnieźnieńskiego porzucili psa k. Nowogardu?

Artykul dodany: Poniedziałek, 30 lipca 2018
Mieszkańcy powiatu gnieźnieńskiego porzucili psa k. Nowogardu? Kilka dni temu do naszej redakcji dotarł e-mail od mieszkanki miejscowości Dobra k. Nowogardu (woj. zachodniopomorskie). Z jego treści wynika, że mieszkańcy powiatu gnieźnieńskiego porzucili tam psa.

Znaleziono zwłoki mężczyzny z poderżniętym gardłem! Do tragedii doszło na os. Ustronie

Artykul dodany: Poniedziałek, 30 lipca 2018
Znaleziono zwłoki mężczyzny z poderżniętym gardłem! Do tragedii doszło na os. Ustronie Dzisiaj ok. godz. 5.20 na trawniku przy ul. Zabłockiego w Gnieźnie znaleziono zwłoki mężczyzny z poderżniętym gardłem. Na miejsce wezwano Pogotowie Ratunkowe, Policję oraz prokuratora. Ściągnięto również specjalistyczny sprzęt z Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu.

Dwa auta spłonęły w Michalczy

Artykul dodany: Piątek, 27 lipca 2018
Dwa auta spłonęły w Michalczy Minionej nocy, o godz. 3.00 strażacy zostali zaalarmowani o pożarze samochodu osobowego w Michalczy. Do akcji wysłano zastępy z Gniezna, Kłecka i Ułanowa oraz Policję.

15-latka i 18-latek zaatakowali mężczyznę w Trzemesznie!

Artykul dodany: Piątek, 27 lipca 2018
15-latka i 18-latek zaatakowali mężczyznę w Trzemesznie! W poniedziałek wieczorem na ul. Kopernika w Trzemesznie doszło do bójki, w której uczestniczyła 15-letnia dziewczyna, 18-latek oraz 22-latek. Jedna z osób trafiła do szpitala.

Pożar w Trzemesznie

Artykul dodany: Piątek, 27 lipca 2018
Pożar w Trzemesznie Dzisiaj po godz. 10.00 do Straży Pożarnej wpłynęła informacja o pożarze w firmie Servcom przy ul. Foluskiej w Trzemesznie. Do akcji niezwłocznie wyjechały zastępy z Gniezna i Trzemeszna.

Kolejny pożar zboża na pniu

Artykul dodany: Czwartek, 26 lipca 2018
Kolejny pożar zboża na pniu Dzisiaj o godzinie 15.34 strażacy zostali zadysponowani przez do pożaru zboża na pniu w miejscowości Sulin. Do akcji wyjechały zastępy z Gniezna, Kłecka, Dębnicy i Owieczek.

Areszt dla kierowcy Ukrainy po spowodowaniu wypadku w Lulkowie

Artykul dodany: Czwartek, 26 lipca 2018
Areszt dla kierowcy Ukrainy po spowodowaniu wypadku w Lulkowie Jak już informowaliśmy, wczoraj ok. godz. 14.00 w Lulkowie doszło do zderzenia motorowerzysty z samochodem ciężarowym. Dzisiaj znamy szczegóły zdarzenia. Po wypadku zatrzymano kierowcę z Ukrainy.

Strażacy z Witkowa ratowali plony rolników

Artykul dodany: Czwartek, 26 lipca 2018
Strażacy z Witkowa ratowali plony rolników W środę strażacy z Witkowa dwukrotnie wyjeżdżali do pożarów na polach.

Pożar na polu w Berkowie

Artykul dodany: Czwartek, 26 lipca 2018
Pożar na polu w Berkowie Wczoraj (środa) o godz. 16.15 strażacy zostali powiadomieni o kolejnym pożarze ścierniska i prasy. Tym razem ogień pojawił się na polu w Berkowie. Do akcji wysłano zastępy z Gniezna, Łubowa, Kiszkowa i Lednogóry.

Kolejna kolizja na trasie S5

Artykul dodany: Czwartek, 26 lipca 2018
Kolejna kolizja na trasie S5 Wczoraj o godzinie 19.10 służby ratunkowe zostały powiadomione o wypadku samochodu osobowego na drodze ekspresowej S5, na węźle Gniezno-Południe. Do akcji wyjechały zastępy strażaków z Gniezna i Łubowa, Policja oraz Zespół Ratownictwa Medycznego.

Volkswagen uderzył w drzewo

Artykul dodany: Czwartek, 26 lipca 2018
Volkswagen uderzył w drzewo Dzisiaj o godz. 10.00 do służb ratunkowych wpłynęła informacja o wypadku samochodu osobowego w miejscowości Żydowo. Na miejsce wysłano zastępy Straży Pożarnej z Gniezna, Czerniejewa, Żydowa, Policję oraz Pogotowie Ratunkowe.

Pożar kombajnu i ścierniska

Artykul dodany: Środa, 25 lipca 2018
Pożar kombajnu i ścierniska We wtorek o godz. 13.40 strażacy zostali powiadomieni o pożarze kombajnu i ścierniska w miejscowości Kłecko Kolonia. Do akcji wyjechały zastępy z Gniezna i Kłecka.

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10123 124 następna »REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno