Logo

Dział - Na sygnale

6 prób oszustwa w jeden dzień

Artykul dodany: Środa, 22 sierpnia 2018
6 prób oszustwa w jeden dzień W związku z licznymi, powtarzającymi się przypadkami usiłowania oszustw, których ofiarami mogą lub stają się starsze osoby, samotnie mieszkające i życzliwe w stosunku do nieznajomych, apelujemy do Państwa o ostrożność i zdrowy rozsądek podczas kontaktów telefonicznych z osobami nieznajomymi. Tylko wczoraj policjanci w Gnieźnie otrzymali 6 zgłoszeń od mieszkańców powiatu usiłowania wyłudzenia metodą na tzw. "wnuczka".

Pędził samochodem w terenie zabudowanym 142 km/h

Artykul dodany: Środa, 22 sierpnia 2018
Pędził samochodem w terenie zabudowanym 142 km/h Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego z Gniezna zatrzymali do kontroli kierowcę samochodu marki Mercedes, który przekroczył w obszarze zabudowanym dopuszczalną prędkość o 92 km/h. Kierującemu zatrzymano prawo jazdy. Ponadto będzie musiał on zapłacić grzywnę w formie mandatu, a jego konto powiększy się o 10 punktów karnych.

Sprawcy napadu na sklep w Trzemżalu nadal na wolności

Artykul dodany: Środa, 22 sierpnia 2018
Sprawcy napadu na sklep w Trzemżalu nadal na wolności Policja zatrzymała dwóch mężczyzn podejrzanych o napad na sklep w Trzemżalu, do którego doszło 14 sierpnia. Niestety zebrany materiał dowodowy nie pozwolił na postawienie im zarzutów.

Wypadek w Gorzykowie

Artykul dodany: Środa, 22 sierpnia 2018
Wypadek w Gorzykowie W poniedziałek strażacy otrzymali zgłoszenie o zderzeniu dwóch samochodów osobowych w Gorzykowie. Do akcji wyjechały zastępy z Witkowa, Mielżyna i Gniezna, Policja oraz Pogotowie Ratunkowe.

Wypadek w Szczytnikach Czerniejewskich

Artykul dodany: Środa, 22 sierpnia 2018
Wypadek w Szczytnikach Czerniejewskich W niedzielę, 19 sierpnia, o godz. 17.30 do służb ratunkowych wpłynęła informacja o wypadku na drodze krajowej nr 15 w Szczytnikach Czerniejewskich. Na miejsce wysłano Policję, Pogotowie Ratunkowe oraz zastępy Straży Pożarnej z Gniezna i Czerniejewa.

Policjanci z Poznania i Gniezna zabezpieczyli kilka tysięcy podrobionych rzeczy

Artykul dodany: Środa, 22 sierpnia 2018
Policjanci z Poznania i Gniezna zabezpieczyli kilka tysięcy podrobionych rzeczy Policjanci z Wydziału do Walki z Cyberprzestępczością Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu, wspólnie z funkcjonariuszami z Gniezna zajmującymi się przestępczością gospodarczą, zabezpieczyli kilka tysięcy sztuk podrobionych rzeczy. Straty jakie mogły ponieść firmy, produkujące oryginały, mogły wynieść nawet 200 tys. zł. Osoby odpowiedzialne za ten proceder usłyszały zarzuty z ustawy prawo własności przemysłowej. Za to przestępstwo grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Wolał więzienie niż kłótnię z matką

Artykul dodany: Wtorek, 21 sierpnia 2018
Wolał więzienie niż kłótnię z matką Gnieźnieńscy policjanci zatrzymali, a następnie przetransportowali 33-letniego gnieźnianina do Zakładu Karnego. Mężczyzna po awanturze z matką powiedział policjantom, że chce jechać z nimi, bo ma do odbycia karę 15 dni aresztu.

Rogatki były podniesione

Artykul dodany: Sobota, 18 sierpnia 2018
Rogatki były podniesione Na obrazie z kamery zamontowanej w lokomotywie pociągu, pod który 2 sierpnia br. wjechała rowerem mieszkanka Gniezna widać, że rogatki na przejeździe kolejowym były podniesione. Teraz śledczy ustalają czy paliło się czerwone światło.

Zatrzymano dwie osoby podejrzane o napad na sklep w Trzemżalu

Artykul dodany: Czwartek, 16 sierpnia 2018
Zatrzymano dwie osoby podejrzane o napad na sklep w Trzemżalu We wtorek w Trzemżalu doszło do napadu na sklep. Udało się zatrzymać dwie osoby podejrzane o udział w przestępstwie.

Napad na sklep w Trzemżalu! Sprawca użył gazu łzawiącego

Artykul dodany: Wtorek, 14 sierpnia 2018
Napad na sklep w Trzemżalu! Sprawca użył gazu łzawiącego Dzisiaj po godz.9.00 policjanci odebrali zgłoszenie o napadzie na sklep w Trzemżalu. Nieznany, zamaskowany sprawca obezwładnił ekspedientkę przy użyciu gazu łzawiącego, następnie uderzył ją w głowę, po czym zabrał pieniądze z kasy i uciekł.

Pożar auta w Lipkach

Artykul dodany: Wtorek, 14 sierpnia 2018
Pożar auta w Lipkach W piątek o godz. 22.44 do Straży Pożarnej wpłynęła informacja o pożarze samochodu osobowego w miejscowości Lipki. Do akcji wyjechały zastępy z Gniezna, Łubowa i Czerniejewa oraz Policja.

Prokuratura wnioskuje o warunkowe umorzenie sprawy wobec dyżurnej ruchu winnej wykolejenia pociągu

Artykul dodany: Wtorek, 14 sierpnia 2018
Prokuratura wnioskuje o warunkowe umorzenie sprawy wobec dyżurnej ruchu winnej wykolejenia pociągu 23 października 2017 roku w Gnieźnie wykoleił się pociąg przewożący płynną /siarkę. Z torów wypadła lokomotywa i trzy wagony. Teraz do Sądu trafił wniosek, w którym jako winną zdarzenia Prokuratura wskazuje dyżurną ruchu.

Wspólne kontrole przewozu drewna

Artykul dodany: Poniedziałek, 13 sierpnia 2018
Wspólne kontrole przewozu drewna Źle zabezpieczone drewno, za długi zespół pojazdów, przekroczenie dopuszczalnej masy całkowitej, to najcięższe naruszenia ujawnione podczas wspólnej kontroli inspektorów transportu drogowego i strażników leśnych.

Nieudany skok do wody w Skorzęcinie! Na miejsce wezwano śmigłowiec LPR

Artykul dodany: Poniedziałek, 13 sierpnia 2018
Nieudany skok do wody w Skorzęcinie! Na miejsce wezwano śmigłowiec LPR W sobotę około godziny 14.00 służby ratunkowe zostały powiadomione o wypadku w Skorzęcinie. Młody mężczyzna oddał nieudany skok do wody. Na miejsce leciał śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

16-latek dopuścił się "innej czynności seksualnej" na 4-latce

Artykul dodany: Piątek, 10 sierpnia 2018
16-latek dopuścił się Jak informuje portal Trzemeszno24.info, pod koniec lipca na terenie gminy Trzemeszno doszło do "innej czynności seksualnej" na 4-latce. Sprawcą był 16-latek. Sprawa została zgłoszona Policji dopiero w czwartek, 9 sierpnia.

Wypadek w Łopiennie! Motorower wjechał wprost pod nadjeżdżający samochód

Artykul dodany: Piątek, 10 sierpnia 2018
Wypadek w Łopiennie! Motorower wjechał wprost pod nadjeżdżający samochód Wczoraj (czwartek) ok. godz. 17.35 służby ratunkowe zostały powiadomione o wypadku w miejscowości Łopienno. Z uzyskanych informacji wynikało, że doszło tam do zderzenia samochodu osobowego z motorowerem, którym jechały dwie osoby. Na miejsce wysłano strażaków z Kłecka, Łopienna, Mieleszyna i Gniezna, Policję z Gniezna i Kłecka oraz Zespołu Ratownictwa Medycznego z Kiszkowa i Gniezna.

Gnieźnianin zginął w katastrofie samolotu na Alasce

Artykul dodany: Piątek, 10 sierpnia 2018
Gnieźnianin zginął w katastrofie samolotu na Alasce 4 sierpnia w Parku Narodowym Denali na Alasce rozbił się samolot, na pokładzie którego znajdowali się m.in. Polacy. Jak udało nam się ustalić, jedną z ofiar jest mieszkaniec Gniezna.

Co dalej ze sprawą taksówkarza, który spowodował kolizję?

Artykul dodany: Czwartek, 9 sierpnia 2018
Co dalej ze sprawą taksówkarza, który spowodował kolizję? Kilka tygodni temu pisaliśmy o sprawie naszej Czytelniczki. Pani Daria uczestniczyła w kolizji, której sprawca oddalił się z miejsca zdarzenia. Dzisiaj przedstawiamy stanowisko Policji w tej sprawie.

Słoma na rondzie w Witkowie

Artykul dodany: Czwartek, 9 sierpnia 2018
Słoma na rondzie w Witkowie W piątek przed godziną 7.00 strażacy z Witkowa otrzymali zgłoszenie o balotach słomy w okolicy ronda Jana Pawła II w Witkowie. Wysłany na miejsce zastęp rozpoznał miejsce ze zgłoszenia i odnalazł zagubioną słomę.

Śmigłowiec LPR zabrał dziecko, które uległo wypadkowi na rowerze

Artykul dodany: Czwartek, 9 sierpnia 2018
Śmigłowiec LPR zabrał dziecko, które uległo wypadkowi na rowerze W czwartek, 9 sierpnia, po godzinie 11.00 śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego lądował na murawie boiska we wsi Skorzęcin, skąd zabrał do szpitala dziecko z urazem głowy.

Tragiczny wypadek w Bystrzycy! Nie żyje kierowca busa

Artykul dodany: Środa, 8 sierpnia 2018
Tragiczny wypadek w Bystrzycy! Nie żyje kierowca busa Dzisiaj (środa) po godz. 6.00 na drodze krajowej nr 15 w Bystrzycy doszło do wypadku, w którym zginęła jedna osoba. Zderzyły się tam czołowo dwa samochody - bus i cysterna. Na miejsce wysłano Policję, Pogotowie Ratunkowe oraz strażaków z Gniezna i Trzemeszna.

Motocyklista uderzył w samochód! W akcji śmigłowiec LPR

Artykul dodany: Środa, 8 sierpnia 2018
Motocyklista uderzył w samochód! W akcji śmigłowiec LPR We wtorek ok. godz. 13.30 w Małachowie Złych Miejsc (między Witkowem a Gnieznem) doszło do wypadku motocyklisty z samochodem dostawczym. Kierujący jednośladem został śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego przetransportowany do szpitala.

Zabójstwo czy samobójstwo? Sekcja nie dała odpowiedzi

Artykul dodany: Poniedziałek, 6 sierpnia 2018
Zabójstwo czy samobójstwo? Sekcja nie dała odpowiedzi Nadal nie wiadomo co stało się 30 lipca przy ul. Zabłockiego w Gnieźnie. Przypomnijmy, że znaleziono tam ciało mężczyzny z poderżniętym gardłem.

Zderzenie dwóch osobówek i ciężarówki na ul. Kłeckoskiej

Artykul dodany: Poniedziałek, 6 sierpnia 2018
Zderzenie dwóch osobówek i ciężarówki na ul. Kłeckoskiej W Gnieźnie na ul. Kłeckoskiej doszło do kolizji 2 samochodów osobowych i jednego ciężarowego. Obyło się bez osób poszkodowanych.

Kolejny wypadek na skrzyżowaniu w Szczytnikach Czerniejewskich

Artykul dodany: Piątek, 3 sierpnia 2018
Kolejny wypadek na skrzyżowaniu w Szczytnikach Czerniejewskich W czwartek, 2 sierpnia, o godzinie 21.46 służby ratunkowe zostały powiadomione o zderzeniu dwóch samochodów osobowych na skrzyżowaniu w miejscowości Szczytniki Czerniejewskie. Do akcji wyjechali strażacy z OSP Czerniejewo, Policja oraz Pogotowie Ratunkowe.

Policjanci "polują" na kierowców ciężarówek

Artykul dodany: Piątek, 3 sierpnia 2018
Policjanci Od dzisiaj (piątek) policjanci Wydziału Ruchu Drogowego z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie prowadzą akcję "TIR" na drodze ekspresowej S5.

Rowerzysta pod kołami Forda

Artykul dodany: Piątek, 3 sierpnia 2018
Rowerzysta pod kołami Forda Dzisiaj (piątek) po godz. 21.00 na ul. Lecha w Gnieźnie, na oznakowanym przejściu dla pieszych samochód osobowy potrącił rowerzystę. Nastolatek został zabrany do szpitala.

Dachowanie w Królewcu

Artykul dodany: Czwartek, 2 sierpnia 2018
Dachowanie w Królewcu W środę o godzinie 18.16 do służb ratunkowych wpłynęła informacja o dachowaniu samochodu osobowego na trasie Witkowo - Września w miejscowości Królewiec. Na miejsce wysłano Policję, Pogotowie Ratunkowe oraz strażaków z Gniezna i Witkowa.

Słup blokujący drogę

Artykul dodany: Czwartek, 2 sierpnia 2018
Słup blokujący drogę W czwartek, w godzinach popołudniowych do Straży Pożarnej wpłynęło zgłoszenie o zablokowanej trasie Witkowo - Folwark. Rondo zablokował przechylony na drogę słup telekomunikacyjny. Na miejsce zdarzenia wysłano OSP Witkowo i patrol Policji. Zagrożenie szybko zostało usunięte.

Tragiczny wypadek na przejeździe kolejowym

Artykul dodany: Czwartek, 2 sierpnia 2018
Tragiczny wypadek na przejeździe kolejowym Dzisiaj ok. godz. 16.20 na przejeździe kolejowym przy ul. Gajowej w Gnieźnie (os. Dalki) doszło do tragicznego wypadku. Około 60-letnia kobieta wjechała rowerem wprost pod nadjeżdżający pociąg. Jak wynika z relacji świadków - zapory w momencie zdarzenia nie były opuszczony.

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10123 124 następna »REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno