Logo

Dział - Na sygnale

Włamali się do automatu z zabawkami. Grozi im do 10 lat więzienia

Artykul dodany: Piątek, 2 marca 2018
Włamali się do automatu z zabawkami. Grozi im do 10 lat więzienia Gnieźnieńscy policjanci zajmujący się nieletnimi ustalili sprawców włamania do automatu z zabawkami dla dzieci. Złodzieje ukradli pieniądze i zabawki. W ustaleniu tożsamości sprawców pomógł monitoring. Dwaj bracia usłyszeli już zarzut kradzieży z włamaniem. Za to przestępstwo grozi nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Pożar w Ujeździe! Ogień niespodziewanie się rozprzestrzenił

Artykul dodany: Czwartek, 1 marca 2018
Pożar w Ujeździe! Ogień niespodziewanie się rozprzestrzenił Dzisiaj, około godziny 20.20 do Straży Pożarnej wpłynęło zgłoszenie o pożarze domu jednorodzinnego w miejscowości Ujazd (gm. Kiszkowo). Na miejsce wysłano zastępy z Gniezna, Kiszkowa oraz Kłecka. Zanim strażacy dojechali na miejsce, sytuacja znacząco się pogorszyła.

Wypadek w Szczytnikach Czerniejewskich! 3 osoby w szpitalu

Artykul dodany: Czwartek, 1 marca 2018
Wypadek w Szczytnikach Czerniejewskich! 3 osoby w szpitalu Dzisiaj ok. godz. 15.30 w Szczytnikach Czerniejewskich doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych. W zderzeniu ucierpiały trzy osoby, w tym jedna ciężko. Na miejsce wysłano Policję, Pogotowie Ratunkowe oraz Straż Pożarną.

Policjanci zatrzymali 10 dowodów rejestracyjnych

Artykul dodany: Czwartek, 1 marca 2018
Policjanci zatrzymali 10 dowodów rejestracyjnych We wtorek, 27 lutego, w całym województwie wielkopolskim policjanci drogówki prowadzili działania Truck & Bus. Na drogach powiatu gnieźnieńskiego podczas akcji mundurowi skontrolowali 58 pojazdów związanych z transportem drogowym.

Temat wagi ciężkiej, czyli kontrole ITD

Artykul dodany: Środa, 28 lutego 2018
Temat wagi ciężkiej, czyli kontrole ITD Duże ciągniki siodłowe z naczepami przeładowane ponad miarę rozjeżdżają drogi. Nie ustępują im małe busy, które za ciężkie stanowią zagrożenie na drodze przy wykonywaniu wszelkich manewrów. Niektórym z takich przeładowań ponad miarę przyjrzeli się w lutym wielkopolscy inspektorzy transportu drogowego.

Ukradli grzejniki. Będą tłumaczyć się przed Sądem

Artykul dodany: Środa, 28 lutego 2018
Ukradli grzejniki. Będą tłumaczyć się przed Sądem Kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności grozi 3 mieszkańcom Gniezna. Mężczyźni wspólnie i w porozumieniu kradli grzejniki z terenu PKP. Wynosili je i sprzedawali na skupie złomu, żeby mieć na swoje wydatki.

Potrącił pieszego i uciekł! Policjanci znaleźli samochód sprawcy

Artykul dodany: Środa, 28 lutego 2018
Potrącił pieszego i uciekł! Policjanci znaleźli samochód sprawcy Mężczyzna odpowiedzialny za potrącenie pieszego, do którego doszło wczoraj w Gnieźnie odjechał z miejsca zdarzenia. Poszkodowany trafił do szpitala. Nad sprawą pracują policjanci, którzy znaleźli i zabezpieczyli pojazd, który najprawdopodobniej brał udział w zdarzeniu. Trwają czynności zmierzające do zatrzymania sprawcy potrącenia.

Potrącenie pieszego na ul. Witkowskiej

Artykul dodany: Wtorek, 27 lutego 2018
Potrącenie pieszego na ul. Witkowskiej Dzisiaj ok. godz. 15.10 na ul. witkowskiej w Gnieźnie samochód osobowy potrącił pieszego. Na miejsce wysłano Policję oraz Pogotowie Ratunkowe.

Pożar domu przy ul. Witkowskiej w Gnieźnie

Artykul dodany: Poniedziałek, 26 lutego 2018
Pożar domu przy ul. Witkowskiej w Gnieźnie W poniedziałek po godzinie 16.00 dyżurny Straży Pożarnej odebrał zgłoszenie o pożarze piwnicy w domu jednorodzinnym przy ulicy Witkowskiej w Gnieźnie. Do zdarzenia zadysponowano trzy wozy bojowe.

Dwie osoby zmarły z powodu mrozu! Jedna ofiara w Gnieźnie, druga w Czerniejewie

Artykul dodany: Poniedziałek, 26 lutego 2018
Dwie osoby zmarły z powodu mrozu! Jedna ofiara w Gnieźnie, druga w Czerniejewie W związku z pogorszeniem się warunków pogodowych i znacznym spadkiem temperatur, policjanci sprawdzają miejsca przebywania bezdomnych. Szczególnie w okresie chłodów, każdego kto ma informacje o osobach przebywających w warunkach zagrażających ich życiu i zdrowiu prosimy o kontakt z policją lub wyspecjalizowanymi instytucjami Może w ten sposób uratujemy czyjeś życie.

Renault uderzyło w drzewo i przewróciło się na bok

Artykul dodany: Niedziela, 25 lutego 2018
Renault uderzyło w drzewo i przewróciło się na bok W niedzielę ok. godz. 22.20 służby ratunkowe zostały powiadomione o wypadku samochodowym na drodze krajowej nr 15 w Wymysłowie. Z uzyskanych informacji wynikało, że auto wypadło z drogi i uderzyło w drzewo. Na miejsce wysłano Policję oraz Straż Pożarną z Gniezna i Trzemeszna.

Pożar samochodu w Gorzykowie

Artykul dodany: Niedziela, 25 lutego 2018
Pożar samochodu w Gorzykowie W niedzielę, 25 lutego, po godzinie 15.00 w miejscowości Gorzykowo na bocznej drodze, przy zabudowaniach gospodarczych zapalił się samochód osobowy marki Ford Galaxy. Do zdarzenia dyżurny straży Pożarnej zadysponował zastępy gaśnicze z OSP Witkowo i OSP Mielżyn.

Pożar zakładu stolarskiego w Gnieźnie

Artykul dodany: Sobota, 24 lutego 2018
Pożar zakładu stolarskiego w Gnieźnie W piątek przy ul. Witkowskiej w Gnieźnie doszło do pożaru poddasza w przydomowym zakładzie stolarskim. Na miejsce wysłano 5 zastępów Straży Pożarnej.

Fałszywy policjant oszukał seniorkę na 30 tys. zł!

Artykul dodany: Sobota, 24 lutego 2018
Fałszywy policjant oszukał seniorkę na 30 tys. zł! Oszust, który podawał się za funkcjonariusza CBŚP namówił seniorkę do zaciągnięcia pożyczki w banku. Naciągacz, który był w stałym kontakcie ze swoją ofiarą był tak przekonujący, że namówił pokrzywdzoną, by ta przekazała mu kody umożliwiające wejście na konto. Ku przestrodze podajemy szczegóły zuchwałego oszustwa!

Kolizja na ul. Łaskiego! Auto wypadło z drogi i uderzyło w drzewo

Artykul dodany: Piątek, 23 lutego 2018
Kolizja na ul. Łaskiego! Auto wypadło z drogi i uderzyło w drzewo W czwartek ok. godz. 15.40 na ul. Łaskiego w Gnieźnie doszło do kolizji drogowej. Kierująca Oplem Astrą wypadła z jezdni i uderzyła w drzewo.

Próbowali oszukać metodą na funkcjonariusza CBA

Artykul dodany: Czwartek, 22 lutego 2018
Próbowali oszukać metodą na funkcjonariusza CBA Oszuści mają nową metodę wyłudzania pieniędzy od starszych ludzi. Seniorzy już nie dają się nabrać na fałszywego wnuczka, więc teraz oszuści podają się za oficera CBA. Wczoraj próbowali oszukać seniorkę w Gnieźnie.

Pijany rowerzysta wjechał w linę między holowanymi samochodami

Artykul dodany: Środa, 21 lutego 2018
Pijany rowerzysta wjechał w linę między holowanymi samochodami We wtorek, 20 lutego, o godzinie 9.20 na ul. Witkowskiej w Gnieźnie doszło do wypadku drogowego z udziałem rowerzysty i dwóch samochodów. Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia.

4 zastępy Straży Pożarnej gasiły pożar domu w Witkowie

Artykul dodany: Środa, 21 lutego 2018
4 zastępy Straży Pożarnej gasiły pożar domu w Witkowie We wtorek, 20 lutego, o godzinie 22.30 do Straży Pożarnej wpłynęło zgłoszenie o pożarze domu jednorodzinnego w Witkowie przy ul. Zielonej. Z informacji wynikało, ze ogień widoczny jest na dachu budynku. Na miejsce wysłano strażaków z Gniezna i Witkowa oraz Policję.

Zwierzęta zginęły w pożarze domu jednorodzinnego

Artykul dodany: Środa, 21 lutego 2018
Zwierzęta zginęły w pożarze domu jednorodzinnego We wtorek ok. godz. 7.00 do Straży Pożarnej wpłynęła informacja o pożarze w miejscowości Zieleń. Ogień objął piwnicę domu jednorodzinnego. Na miejsce wysłano zastępy z Gniezna, Trzemeszna, Trzemżala oraz Policję.

Sąd Okręgowy uchylił tymczasowy areszt dla 33-letniego mieszkańca Trzemeszna!

Artykul dodany: Piątek, 16 lutego 2018
Sąd Okręgowy uchylił tymczasowy areszt dla 33-letniego mieszkańca Trzemeszna! 15 lutego 2018 roku Sąd Okręgowy w Poznaniu uchylił w całości postanowienie Sądu Rejonowego w Gnieźnie w sprawie aresztowania 33-letniego mieszkańca Trzemeszna, który jest podejrzany o dokonanie rozboju w nocy z 25 na 26 stycznia 2018 r. w Trzemesznie przy ulicy Wyszyńskiego.

Młodzi wandale uszkodzili kosz. Zareagował przechodzień

Artykul dodany: Czwartek, 15 lutego 2018
Młodzi wandale uszkodzili kosz. Zareagował przechodzień Policjanci referatu patrolowo-interwencyjnego z Gniezna zatrzymali dwóch młodych wandali, którzy uszkodzili kosz na nieczystości od zwierząt wraz z zasobnikiem. Było to możliwe dzięki reakcji przechodnia. Straty zostały oszacowane na kwotę 1 100 złotych. Niebawem nastolatkowie za swój czyn odpowiedzą przed Sądem.

Brat "Bestii" z Gniezna usłyszał zarzuty! Nadal jednak cieszy się wolnością!

Artykul dodany: Czwartek, 15 lutego 2018
Brat Brat Grzegorza P. - "Bestii" z Gniezna, który przez 3 dni więził, oślepił i zgwałcił Milenę W., 23-letnią gnieźniankę - usłyszał zarzuty. Mężczyzna odpowie za nieudzielenie nie udzielenie pomocy. Nadal jednak cieszy się wolnością. Można go spotkać praktycznie codziennie na ul. Budowlanych.

Pożar auta obok przychodni lekarskiej

Artykul dodany: Środa, 14 lutego 2018
Pożar auta obok przychodni lekarskiej We wtorek o godz. 19.40 przy przychodni lekarskiej w Trzemesznie doszło do pożaru zaparkowanego Fiata Punto. Płomienie błyskawicznie objęły przednią część pojazdu. Na miejsce wysłano Straż Pożarną i Policję.

Napadli z wiatrówką na Marokańczyków! Trafili za kratki!

Artykul dodany: Wtorek, 13 lutego 2018
Napadli z wiatrówką na Marokańczyków! Trafili za kratki! Gnieźnieńscy policjanci w wyniku podjętej interwencji zatrzymali na gorącym uczynku przestępstwa dwóch mężczyzn, którzy przy użyciu wiatrówki grozili obywatelom Maroka. Nie ma przyzwolenia na tego rodzaju mowę nienawiści. Gnieźnieńscy policjanci są stanowczy w przypadku tego rodzaju przestępstw. Obaj zatrzymani w związku z podejrzeniem przestępstwa z nienawiści, trafili do policyjnego aresztu.

Zderzenie dwóch aut w Piaskach

Artykul dodany: Wtorek, 13 lutego 2018
Zderzenie dwóch aut w Piaskach W poniedziałek ok. godz. 6.30 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku dwóch samochodów w miejscowości Piaski (gm. Witkowo). Na miejsce wysłano Policję, Pogotowie Ratunkowe oraz zastępy Straży Pożarnej z Gniezna i Trzemeszna.

Ewakuacja banku w centrum Gniezna!

Artykul dodany: Wtorek, 13 lutego 2018
Ewakuacja banku w centrum Gniezna! W poniedziałek ok. godz. 11.40 do Straży Pożarnej wpłynęła informacja o zadymieniu występującym w banku na rogu ul. Mieszka I i Chrobrego. Na miejsce wysłano zastępy PSP Gniezno. Przystąpiono również do ewakuacji klientów.

Kolizja w Czechach

Artykul dodany: Poniedziałek, 12 lutego 2018
Kolizja w Czechach Dzisiaj (poniedziałek) ok. godz. 6.30 do służb ratunkowych wpłynęła informacja, z której wynikało, że w miejscowości Czechy auto osobowe wypadło z drogi. Na miejsce wysłano Policję oraz Straż Pożarną z Kłecka.

Z nożem na ekspedientkę!

Artykul dodany: Poniedziałek, 12 lutego 2018
Z nożem na ekspedientkę! W czwartek, ok. godz. 20.00, dwóch mężczyzn napadło na sklep spożywczy przy ul. Mickiewicza w Trzemesznie. Jeden z napastników groził ekspedientce nożem. Łupem rabusiów padł utarg znajdujący się w kasie.

Ewakuacja dworca PKP i MOPS-u w Gnieźnie

Artykul dodany: Poniedziałek, 12 lutego 2018
Ewakuacja dworca PKP i MOPS-u w Gnieźnie Jak udało nam się ustalić, ewakuowano dworzec PKP oraz Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Gnieźnie. Nie wiemy jeszcze co jest przyczyną. Czekamy na informację od Policji.

Pożar w Rzegnowie

Artykul dodany: Sobota, 10 lutego 2018
Pożar w Rzegnowie W sobotę ok. godz. 10.00 strażacy zostali zaalarmowani o pożarze sadzy w kominie w miejscowości Rzegnowo. Na miejsce wysłano zastępy z Gniezna i Łubowa.

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10112 113 następna »REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Newsletter
Podaj swój adres e-mail aby otrzymywać newsletter z najnowszymi informacjami lub usunąć już dodany e-mail.
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno