Logo

Dział - Na sygnale

Pożar zboża w Turostowie

Artykul dodany: Czwartek, 5 lipca 2018
Pożar zboża w Turostowie W środę o godz. 14.45 strażacy otrzymali informację o pożarze zboża na pniu w Turostowie. Do akcji wyjechały zastępy z Kiszkowa, Rybna Wielkiego oraz Dąbrówki Kościelnej.

Pożar przy lesie w Cielimowie! Stary sprzęt OSP nie zawiódł

Artykul dodany: Czwartek, 5 lipca 2018
Pożar przy lesie w Cielimowie! Stary sprzęt OSP nie zawiódł Dzisiaj (czwartek) o godz. 17.30 do Straży Pożarnej wpłynęła informacja o pożarze przy granicy lasu w Cielimowie. Na miejsce wysłano zastępy z Gniezna, Niechanowa i Żydowa.

Gang konwojentów skazany! "Aktorzy" trafią za kratki

Artykul dodany: Czwartek, 5 lipca 2018
Gang konwojentów skazany! O gangu konwojentów zrobiło się głośno w 2016 roku, kiedy mężczyźni popełnili błąd, który zaważył na ich dalszym losie. W ubiegłym tygodniu Sąd Okręgowy w Poznaniu wydał wyrok w sprawie. Mężczyźni trafią do więzienia.

Strażacy gonili kota! Kiciuś nie dał za wygraną

Artykul dodany: Czwartek, 5 lipca 2018
Strażacy gonili kota! Kiciuś nie dał za wygraną Wczoraj Fundacja Przyjaciele Zwierząt w Gnieźnie została powiadomiona, że przy ul. Rybnej w Gnieźnie kot wpadł do studzienki i nie może samodzielnie wyjść. Na miejsce udały się osoby z fundacji. Ponieważ studzienka była bardzo głęboka, podjęto decyzję o wezwaniu służb.

36-latka zginęła w wannie od porażenia prądem

Artykul dodany: Środa, 4 lipca 2018
36-latka zginęła w wannie od porażenia prądem 3 lipca w godzinach wieczornych na os. Winiary w Gnieźnie ujawniono zwłoki 36-letniej kobiety. Ciało, które znajdowało się w wannie znaleźli członkowie rodziny. Wszystkie okoliczności wskazują na nieszczęśliwy wypadek.

Tragedia przy ul. Jolenty. Nie żyje ptak

Artykul dodany: Środa, 4 lipca 2018
Tragedia przy ul. Jolenty. Nie żyje ptak Dzisiaj strażacy zostali wezwani do kolejnej nietypowej akcji. Przy ul. Jolenty małemu ptakowi ugrzęzła nóżka. Na miejsce wyjechał zastęp Państwowej Straży Pożarnej.

Komu przeszkadzał lub spodobał się śmietnik?

Artykul dodany: Wtorek, 3 lipca 2018
Komu przeszkadzał lub spodobał się śmietnik? Kradzież sadzonek z gnieźnieńskich skwerów, zniszczona ławka nad Jeziorem Winiary, a teraz skradziony śmietnik przy stadionie hokejowym. W ostatnich dniach nasilają się akty wandalizmu w Pierwszej Stolicy. Władze, Policja i Straż Miejska wydają się bezsilne w tej nierównej walce.

Wypadek w okolicy Mielżyna! Jedno z aut dachowało

Artykul dodany: Wtorek, 3 lipca 2018
Wypadek w okolicy Mielżyna! Jedno z aut dachowało Dzisiaj (wtorek) o godz. 16.15 do służb ratunkowych wpłynęła informacja o zderzeniu dwóch samochodów osobowych w okolicy Mielżyna. Na miejsce wyjechały zastępy Straży Pożarnej z Gniezna, Witkowa i Mielżyna, Policja oraz Pogotowie Ratunkowe.

Pożar w Pakszynie! Spłonęła maszyna rolnicza

Artykul dodany: Wtorek, 3 lipca 2018
Pożar w Pakszynie! Spłonęła maszyna rolnicza Dzisiaj o godz. 13.20 strażacy zostali zaalarmowani o pożarze opryskiwacza na polu w miejscowości Pakszyn. Na miejsce wysłano zastępy z Gniezna, Żydowa i Czerniejewa.

Ciąg dalszy dewastacji miejskiego mienia

Artykul dodany: Wtorek, 3 lipca 2018
Ciąg dalszy dewastacji miejskiego mienia Niestety wczorajsza informacja o kradzieżach sadzonek ze skwerów nie była ostatnią złą wiadomością. Dzisiaj prezydent Tomasz Budasz poinformował na swoim facebook'owym fanpage'u o kolejnych aktach wandalizmu.

Giną sadzonki z gnieźnieńskich skwerów

Artykul dodany: Poniedziałek, 2 lipca 2018
Giną sadzonki z gnieźnieńskich skwerów Prezydent Tomasz Budasz poinformował za pośrednictwem swojego fanpage'u na facebook'u, że z gnieźnieńskich skwerów giną sadzonki. Chociaż sprawa może wydawać się z pozoru błaha, tak naprawdę są to spore nieplanowane koszty, które miasto musi znaleźć w budżecie.

Tragiczny finał poszukiwań 44-latki

Artykul dodany: Niedziela, 1 lipca 2018
Tragiczny finał poszukiwań 44-latki Zakończono poszukiwania 44-letniej mieszkanki Osińca. Ciało kobiety znaleziono w zagajniku w pobliżu miejscowości Powidz - Osiedle. Okoliczności jej śmierci wyjaśni Prokuratura. Policja dziękuje wszystkim biorącym udział w poszukiwaniach.

"Gigantyczny" pożar trawy i ptak, który wypadł z gniazda

Artykul dodany: Niedziela, 1 lipca 2018
W sobotę o godz. 16.40 strażacy interweniowali z powodu pożaru trawy przy ul. Orcholskiej w Gnieźnie. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie powierzchnia pożaru.

Znaleziono samochód zaginionej 44-latki z Osińca! Trwają poszukiwania kobiety

Artykul dodany: Niedziela, 1 lipca 2018
Znaleziono samochód zaginionej 44-latki z Osińca! Trwają poszukiwania kobiety W sobotę w lesie, w pobliżu oczyszczalni ścieków w Powidzu, niedaleko lotniska wojskowego odnaleziono samochód zaginionej 44-letniej Justyny Janickiej z Osińca k. Gniezna. Do akcji poszukiwawczej wysłano Policję, zastępy Straży Pożarnej oraz wojsko.

Bawił się zapałkami i podpalił skatepark

Artykul dodany: Sobota, 30 czerwca 2018
Bawił się zapałkami i podpalił skatepark 22 czerwca o godzinie 17.00 do Straży Pożarnej wpłynęło zgłoszenie o pożarze śmieci w parku przy ul. Czerniejewskiej w Witkowie. Do akcji wyjechał zastęp OSP.

Rozbił auto o bariery energochłonne

Artykul dodany: Sobota, 30 czerwca 2018
Rozbił auto o bariery energochłonne W sobotę o godz. 8.20 na drodze ekspresowej S5 samochód osobowy rozbił się o bariery energochłonne. Do zdarzenia doszło na wysokości węzła Woźniki. Do akcji wyjechali strażacy z Łubowa, Policja oraz Patrol S5.

Dachowanie na S5!

Artykul dodany: Sobota, 30 czerwca 2018
Dachowanie na S5! W piątek o godz. 7.40 służby ratunkowe zostały powiadomione o wypadku na drodze ekspresowej S5 w okolicy węzła Łubowo. Z uzyskanych informacji wynikało, że na jezdni dachował samochód osobowy. Do akcji wyjechały zastępy Straży Pożarnej z Gniezna i Łubowa, Policja, Pogotowie Ratunkowe oraz Patrol S5.

Pożar w restauracji Źródełko w Skorzęcinie

Artykul dodany: Piątek, 29 czerwca 2018
Pożar w restauracji Źródełko w Skorzęcinie Dzisiaj ok. godz. 11.30 do Straży Pożarnej wpłynęła informacja o pożarze w restauracji Źródełko w Skorzęcinie. Na miejsce wysłano zastępy z Gniezna, Witkowa i Skorzęcina. W pomieszczeniu, w którym pojawił się ogień znajdowała się butla z gazem.

Areszt za szereg przestępstw

Artykul dodany: Czwartek, 28 czerwca 2018
Areszt za szereg przestępstw Sąd Rejonowy w Gnieźnie zastosował wobec 33-latka bez stałego miejsca zamieszkania tymczasowy trzymiesięczny areszt. Mężczyzna jest podejrzany o kradzież, kradzież z włamaniem, posługiwanie się skradzioną kartą kredytową, niszczenie dokumentów i jazdę w stanie nietrzeźwości. Za te przestępstwa grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Groził, że popełni samobójstwo

Artykul dodany: Czwartek, 28 czerwca 2018
Groził, że popełni samobójstwo W środę, w godzinach popołudniowych mieszkaniec Czechowa groził, że popełni samobójstwo. Na miejsce wysłano Policję, Pogotowie Ratunkowe oraz Straż Pożarną.

Zaginęła Justyna Janicka. Rodzina i Policja proszą o pomoc

Artykul dodany: Czwartek, 28 czerwca 2018
Zaginęła Justyna Janicka. Rodzina i Policja proszą o pomoc 44-letnia Justyna Janicka zamieszkała w miejscowości Osiniec zaginęła w środę, 27 czerwca 2018 roku około godziny 18.00. Rodzina i policja proszą o pomoc w poszukiwaniach kobiety. Zaginiona prawdopodobnie porusza się niebieskim Fiatem Panda o numerach rejestracyjnych PGN 56CG.

Jechali "w ciemno", żeby uratować życie kobiety! Udało się!

Artykul dodany: Środa, 27 czerwca 2018
Jechali Dzisiaj w godzinach wieczornych na numer 112 zadzwoniła mieszkanka os. Kazimierza Wielkiego z informacją, że źle się czuje. W trakcie rozmowy z dyspozytorem kobieta zasłabła. Niestety nie zdążyła podać adresu zamieszkania. Do akcji ratunkowej wyjechały zastępy Straży Pożarnej, Policja oraz Pogotowie Ratunkowe.

Wypadek na skrzyżowaniu w Charbowie

Artykul dodany: Środa, 27 czerwca 2018
Wypadek na skrzyżowaniu w Charbowie W niedzielę o godz. 12.50 służby ratunkowe zostały powiadomione o wypadku w Charbowie w gminie Kłecko. Na miejsce zadysponowano Policję, Pogotowie Ratunkowe oraz Straż Pożarną z Gniezna, Kłecka i Ułanowa.

Kolejny wypadek na krajowej "Piętnastce"

Artykul dodany: Środa, 27 czerwca 2018
Kolejny wypadek na krajowej W niedzielę ok. godz. 16.45 na drodze krajowej nr 15 w Lulkowie zderzyły się dwa samochody osobowe. Na miejsce wysłano Policę, Pogotowie Ratunkowe oraz Straż Pożarną z Gniezna, Trzemeszna i Strzyżewa Smykowego.

70 kierowców złapanych podczas policyjnej akcji

Artykul dodany: Wtorek, 26 czerwca 2018
70 kierowców złapanych podczas policyjnej akcji Policjanci z Gniezna kontrolowali prędkość, z jaką poruszają się kierowcy na drogach powiatu. Funkcjonariusze skontrolowali 78 pojazdów. Za "zbyt ciężką nogę" 70 kierowców zostało ukaranych mandatami.

Policjanci zatrzymali seryjnych włamywaczy

Artykul dodany: Wtorek, 26 czerwca 2018
Policjanci zatrzymali seryjnych włamywaczy Trzemeszeńscy policjanci zatrzymali dwóch włamywaczy. Mężczyźni w wieku 27 i 31 lat podejrzani są o kradzieże z włamaniami do różnych budynków i kradzież roweru. Sąd Rejonowy w Gnieźnie na wniosek Policji i Prokuratury zastosował wobec podejrzanych trzymiesięczne areszty.

Podsumowanie działań "Pasy"! Policjanci ujawnili 55 wykroczeń

Artykul dodany: Wtorek, 26 czerwca 2018
Podsumowanie działań Wczoraj policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie prowadzili akcję pod nazwą "Pasy". Podczas działań funkcjonariusze sprawdzali przede wszystkim czy kierowcy i pasażerowie przestrzegają obowiązku jazdy w pasach bezpieczeństwa oraz czy dzieci przewożone są w odpowiednich fotelikach ochronnych.

Policja ostrzega! Nie daj się nabrać na fałszywe kupony

Artykul dodany: Wtorek, 26 czerwca 2018
Policja ostrzega! Nie daj się nabrać na fałszywe kupony Gnieźnieńscy policjanci ostrzegają. W ciągu dwóch dni otrzymali dwa zgłoszenia o oszustwach. Na aplikacji WhatsApp trwa szeroka akcja spamerska. Użytkownicy otrzymują wiadomości o rzekomym kuponie wartym 2 000 zł rozdawanym przez sieć sklepów Biedronka lub inne firmy (Carrefour, Energylandia, Rolex, Starbucks, Ryanair, Legoland, Toyota, Lufthansa).

Groził kierowcy nożem! Usłyszał zarzut

Artykul dodany: Wtorek, 26 czerwca 2018
Groził kierowcy nożem! Usłyszał zarzut Funkcjonariusze referatu patrolowo-interwencyjnego zatrzymali 57-letniego mężczyznę bez stałego miejsca zamieszkania, który w autobusie MPK groził kierowcy rozkładanym nożem (scyzorykiem) pozbawieniem życia. Mężczyzna usłyszał już zarzut gróź karalnych.

Wypadek w Szczytnikach Czerniejewskich! Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia

Artykul dodany: Poniedziałek, 25 czerwca 2018
Wypadek w Szczytnikach Czerniejewskich! Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia W niedzielę ok. godz. 14.40 służby ratunkowe zostały powiadomione o wypadku w Szczytnikach Czerniejewskich. Na miejsce wysłano Policję, Pogotowie Ratunkowe oraz Straż Pożarną.

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10119 120 następna »REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno