Logo

Dział - Na sygnale

Autobus potrącił kobietę na przejściu dla pieszych

Artykul dodany: Czwartek, 6 września 2018
Autobus potrącił kobietę na przejściu dla pieszych Dzisiaj (czwartek) ok. godz. 14.10 na ul. Roosevelta w Gnieźnie autobus potrącił kobietę znajdującą się na oznakowanym przejściu dla pieszych. Na miejsce wysłano Policję, Pogotowie Ratunkowe oraz strażaków, którzy wracali z innych działań.

Jedna kontrola - 4 zatrzymane dowody rejestracyjne

Artykul dodany: Czwartek, 6 września 2018
Jedna kontrola - 4 zatrzymane dowody rejestracyjne W środę, w godzinach popołudniowych patrol Policji zatrzymał w Gorzuchowie (gmina Kłecko) do kontroli drogowej samochód osobowy oraz trzy pojazdy rolnicze. Funkcjonariusze podczas działań zatrzymali cztery dowody rejestracyjne.

Transporty drewna pod specjalnym nadzorem

Artykul dodany: Środa, 5 września 2018
Transporty drewna pod specjalnym nadzorem Nowe zadania dla inspektorów transportu drogowego dotyczą ostatnio współpracy ze Strażą Leśną i kontroli dużych transportów drewna. Takie ładunki podlegają szczególnym rygorom bezpieczeństwa.

Odpalili race dymne podczas meczu żużlowego w Gnieźnie. Usłyszeli zarzuty

Artykul dodany: Środa, 5 września 2018
Odpalili race dymne podczas meczu żużlowego w Gnieźnie. Usłyszeli zarzuty Dwaj kibice ROW Rybnik zostali zatrzymani przez Policję za posługiwanie się materiałami pirotechnicznymi na stadionie przy ul. Wrzesińskiej w Gnieźnie. Do zdarzenia doszło w trakcie meczu żużlowego. Wczoraj stanęli przed prokuratorem, który podjął decyzję o objęciu ich dozorem Policji, wydał też stadionowy zakaz i ukarał grzywną.

Trwa akcja Policji

Artykul dodany: Wtorek, 4 września 2018
Trwa akcja Policji Policjanci ruchu drogowego w całym kraju prowadzą dzisiaj ogólnopolskie działania kontrolno-prewencyjne pn. "Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego". Mają one na celu poprawę bezpieczeństwa pieszych i rowerzystów - grupy użytkowników dróg, która podczas wypadków jest szczególnie narażona na tragiczne konsekwencje tych zdarzeń.

Fałszowali recepty by zdobyć morfinę

Artykul dodany: Poniedziałek, 3 września 2018
Fałszowali recepty by zdobyć morfinę Gnieźnieńscy policjanci do walki z przestępczością gospodarczą zatrzymali cztery młode osoby w wieku od 18 do 22 lat, które posługiwały się sfałszowanymi receptami na morfinę. Funkcjonariusze ustalili, że oszukali kilka aptek na terenie województwa wielkopolskiego, w tym cztery na terenie Gniezna. Wobec trzech podejrzanych za oszustwa prokurator zastosował policyjny dozór, wobec czwartego, któremu dodatkowo zarzuca się handel narkotykami Sąd Rejonowy w Gnieźnie zastosował tymczasowy trzymiesięczny areszt.

Odnalazł sie zaginiony gnieźnianin

Artykul dodany: Poniedziałek, 3 września 2018
Odnalazł sie zaginiony gnieźnianin Zaginiony 23-letni mieszkaniec Gniezna został odnaleziony w Poznaniu. Jest cały. Trafił pod opiekę lekarzy.

Dwie próby samobójcze jednego dnia

Artykul dodany: Piątek, 31 sierpnia 2018
Dwie próby samobójcze jednego dnia Tylko dzisiaj służby ratunkowe dwukrotnie były wzywane do prób samobójczych. Pierwsze zdarzenie miało miejsce przy ul. Orzeszkowej w Gnieźnie, drugie w Czechowie.

Straciła panowanie nad pojazdem i zakończyła jazdę "na boku"

Artykul dodany: Piątek, 31 sierpnia 2018
Straciła panowanie nad pojazdem i zakończyła jazdę Dzisiaj o godz. 6.15 do służb ratunkowych wpłynęła informacja o wypadku samochodu osobowego w Mielnie. Na miejsce wysłano Policję oraz zastępy Straży Pożarnej.

Podsumowanie policyjnej akcji "smog"! Zatrzymano 13 dowodów rejestracyjnych

Artykul dodany: Piątek, 31 sierpnia 2018
Podsumowanie policyjnej akcji W środę, 29 sierpnia, o godz. 22.00 zakończyły się działania mające na celu wyeliminowanie z ruchu niesprawnych technicznie pojazdów. W szczególności tych, które charakteryzują się nadmierną emisją spalin do atmosfery. Tylko na terenie naszego powiatu tego dnia przeprowadzono 74 kontrole pojazdów.

Zaginął Przemysław Superczyński

Artykul dodany: Piątek, 31 sierpnia 2018
Zaginął Przemysław Superczyński Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie poszukują zaginionego 23-letniego Przemysława Superczyńskiego.

Spowodował kolizję, nie miał prawa jazdy, był pijany i próbował uciekać

Artykul dodany: Czwartek, 30 sierpnia 2018
Spowodował kolizję, nie miał prawa jazdy, był pijany i próbował uciekać W miniony weekend na skrzyżowaniu ulic Wolności i Armii Poznań w Gnieźnie doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Jeden z uczestników był pijany oraz stawiał opór przy zatrzymaniu.

Ponad 150 tabletek metamfetaminy posiadali ratownicy WOPR-u w Skorzęcinie

Artykul dodany: Czwartek, 30 sierpnia 2018
Ponad 150 tabletek metamfetaminy posiadali ratownicy WOPR-u w Skorzęcinie Funkcjonariusze kryminalni z Gniezna zatrzymali dwóch mężczyzn i znaleźli przy nich narkotyki. Do zdarzenia doszło na terenie Ośrodka Wypoczynkowego w Skorzęcinie. Łącznie policjanci zabezpieczyli 156 i pół tabletki metamfetaminy. Sprawcy usłyszeli zarzuty. Za posiadanie środków odurzających grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Przestrzegamy przed oszustwami metodą "na policjanta"

Artykul dodany: Środa, 29 sierpnia 2018
Przestrzegamy przed oszustwami metodą Policjanci z Gniezna przypominają i przestrzegają przed oszustami, którzy dzwonią dzisiaj do mieszkańców naszego miasta i podając się za policjanta, próbują wyłudzić pieniądze. Były już 3 takie sytuacje ? we wszystkich przypadkach osoby, które odebrały takie telefony, nie dały się oszukać!

18 i 21-latek próbowali okraść sklep

Artykul dodany: Środa, 29 sierpnia 2018
18 i 21-latek próbowali okraść sklep Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy z marketu budowlanego w Gnieźnie ukradli elektronarzędzia. Sprzęt warty był prawie 2 tysiące złotych. Mężczyznom w wieku 18 i 21 lat grozi teraz do 5 lat więzienia.

Zgubiony portfel z pieniędzmi trafił do właściciela

Artykul dodany: Środa, 29 sierpnia 2018
Zgubiony portfel z pieniędzmi trafił do właściciela Wczoraj po zagubiony wcześniej portfel z gotówką zgłosił się 49-letni mieszkaniec gminy Łubowo. Zgubę udało się odzyskać dzięki uczciwej kobiecie, która znalazła go i przyniosła na Policję.

Przekroczył prędkość o 67 km/h. Stracił prawo jazdy

Artykul dodany: Poniedziałek, 27 sierpnia 2018
Przekroczył prędkość o 67 km/h. Stracił prawo jazdy Kolejny kierowca zatrzymany na przekroczeniu prędkości w obszarze zabudowanym w Mąkownicy. 40-letni mieszkaniec Witkowa jechał tam z prędkością 117 km/h. To o 67 km/h za szybko. Teraz poczeka na swoje prawo jazdy trzy miesiące.

Lekarka "wydmuchała" 2 promile alkoholu

Artykul dodany: Poniedziałek, 27 sierpnia 2018
Lekarka 11 sierpnia po godz. 1.00 gnieźnieńscy policjanci otrzymali informację, że w Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych "Dziekanka" w Gnieźnie może przebywać lekarz znajdujący się pod wpływem alkoholu. Na miejsce wysłano patrol referatu patrolowo-interwencyjnego.

Paweł P. stanął przed wymiarem sprawiedliwości! Ruszył proces brata "Bestii" z Gniezna

Artykul dodany: Poniedziałek, 27 sierpnia 2018
Paweł P. stanął przed wymiarem sprawiedliwości! Ruszył proces brata W ubiegłym tygodniu, w gnieźnieńskim Sądzie odbyła się rozprawa Pawła P., brata "Bestii" z Gniezna. Mężczyzna odpowiada przed wymiarem sprawiedliwości za nieudzielenie pomocy Milenie W., którą Grzegorz P. ("Bestia") przetrzymywał najpierw w piwnicy, a potem w mieszkaniu, oślepił oraz zgwałcił.

Pożar domu w Niewolnie

Artykul dodany: Niedziela, 26 sierpnia 2018
Pożar domu w Niewolnie W niedzielę o godz. 3.40 do Straży Pożarnej wpłynęła informacja o pożarze domu w miejscowości Niewolno. Na miejsce natychmiast wysłano zastępy z Gniezna, Trzemeszna i Kruchowa.

Próba samobójcza na przejeździe kolejowym

Artykul dodany: Niedziela, 26 sierpnia 2018
Próba samobójcza na przejeździe kolejowym Jak poinformował nas Czytelnik, dzisiaj ok. godz. 18.00 na przejeździe na Dalkach doszło do próby samobójczej. Kobieta próbowała rzucić się pod nadjeżdżający pociąg.

Zderzenie skutera z samochodem osobowym! Dwie osoby w szpitalu

Artykul dodany: Niedziela, 26 sierpnia 2018
Zderzenie skutera z samochodem osobowym! Dwie osoby w szpitalu W sobotę o godz. 21.00 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu samochodu osobowego ze skuterem na ul. Gnieźnieńskiej w Niechanowie. Na miejsce wysłano Policję, dwa Zespoły Ratownictwa Medycznego oraz strażaków z OSP Niechanowo.

Przewrócili auto na bok

Artykul dodany: Niedziela, 26 sierpnia 2018
Przewrócili auto na bok Niemiłe powitanie czekało w sobotę rano na jednego z mieszkańców Gniezna. Jego samochód zaparkowany na parkingu między blokami przy ul. Budowlanych / Staszica został przewrócony na bok. Nie wiadomo czy wandale wybrali pojazd przypadkowo, czy było to wymierzone w konkretną osobę.

Żonglerka kartami kierowcy

Artykul dodany: Niedziela, 26 sierpnia 2018
Żonglerka kartami kierowcy Kolejny kierowca pracujący dla jednej z firm przewozowych, posługiwał się oprócz swojej, cudzą kartą, którą zatrzymali inspektorzy ITD z Gniezna. To już trzeci taki przypadek, gdy kierowca przewoźnika z powiatu gnieźnieńskiego traci kartę kolegi i płaci mandat.

Strażacy podsumowali żniwa

Artykul dodany: Niedziela, 26 sierpnia 2018
Strażacy podsumowali żniwa Okres żniw w powiecie gnieźnieńskim dobiegł końca. Płody rolne z większości pól zostały już zebrane, a rolnicy przygotowują się do obchodów dożynkowych, tj. uroczystości dziękczynnych za ukończenie żniw i prac polowych. Jest to również okazja dla funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Gnieźnie by podsumować tegoroczne żniwa pod kątem bezpieczeństwa pożarowego i interwencji na polach w roku 2018.

Zderzenie samochodu osobowego z motocyklem

Artykul dodany: Niedziela, 26 sierpnia 2018
Zderzenie samochodu osobowego z motocyklem W piątek do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym w miejscowości Pawłowo. Ze zgłoszenia wynikało, że samochód zderzył się z motocyklem na łuku drogi. Dyżurny wysłał w to miejsce zastęp Straży Pożarnej z Gniezna oraz OSP Czerniejewo, powiadomił Policję oraz Pogotowie Ratunkowe.

Pożar w domu jednorodzinnym! Kobieta i dwójka dzieci w szpitalu

Artykul dodany: Niedziela, 26 sierpnia 2018
Pożar w domu jednorodzinnym! Kobieta i dwójka dzieci w szpitalu W sobotę, 25 sierpnia, do Straży Pożarnej w Gnieźnie wpłynęło zgłoszenie o pożarze w domu jednorodzinnym przy ul. Żabiej. Na miejsce wysłano 2 zastępy gaśnicze oraz 1 zastęp specjalistyczny - autodrabinę.

Policjanci odzyskali skradzione auto

Artykul dodany: Niedziela, 26 sierpnia 2018
Policjanci odzyskali skradzione auto Kilka godzin po kradzieży, do której doszło na terenie gminy Białe Błota, na terenie jednej z okolicznych gmin gnieźnieńscy policjanci wydziału kryminalnego odzyskali wart 50 tysięcy samochód Fiat Ducato.

Wszedł do domu przez otwarte okno. Policja ostrzega

Artykul dodany: Czwartek, 23 sierpnia 2018
Wszedł do domu przez otwarte okno. Policja ostrzega Wszedł do domu przez otwarte okno piwniczne. Skradł dwa tablety o wartości 2 200 zł. Policjanci przekazują kilka istotnych wskazówek. Pozwolą one w większym stopniu zabezpieczyć swoje mienie.

104 skontrolowane pojazdy i 16 zatrzymanych dowodów rejestracyjnych

Artykul dodany: Środa, 22 sierpnia 2018
104 skontrolowane pojazdy i 16 zatrzymanych dowodów rejestracyjnych Policjanci drogówki z Gniezna, Wrześni i KWP w Poznaniu wspólnie dbali o bezpieczeństwo i porządek na drogach powiatu gnieźnieńskiego. Funkcjonariusze skontrolowali 104 pojazdy, zatrzymali 16 dowodów rejestracyjnych. Policjanci apelują o rozwagę na drodze - za kilka dni powroty z letniego wypoczynku.

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10123 124 następna »REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno