Logo

Dział - Na sygnale

Strażacy z Gniezna gaszą lasy w Szwecji

Artykul dodany: Sobota, 21 lipca 2018
Strażacy z Gniezna gaszą lasy w Szwecji W piątek po godz. 15.00 dwa zastępy gnieźnieńskiej Straży Pożarnej wyjechały do Szwecji, gdzie będą walczyć z pożarami lasów. Strażacy nie wiedzą kiedy wrócą do Polski. Na przygotowanie się do wyjazdu mieli 3 godziny.

Spowodował kolizję, uciekł z miejsca zdarzenia, napił się wódki i ...? Czy taksówkarz pozostanie bezkarny?

Artykul dodany: Czwartek, 19 lipca 2018
Spowodował kolizję, uciekł z miejsca zdarzenia, napił się wódki i ...? Czy taksówkarz pozostanie bezkarny? Spłynęła do nas dzisiaj lawina wiadomości od Czytelników z prośbą o zajęcie się sprawą Pani Darii. Historia niczym z ... właśnie nie wiemy - chyba bardzo podchodzi pod komedię, chociaż okoliczności wcale nie są zabawne. Zresztą przeczytajcie sami. Naprawdę warto.

Pocisk przeciwpancerny i szkielet konia pod zajezdnią MPK

Artykul dodany: Środa, 18 lipca 2018
Pocisk przeciwpancerny i szkielet konia pod zajezdnią MPK Patrol saperski, który we wtorek wieczorem przyjechał do zajezdni MPK w Gnieźnie odkrył poniemieckie "skarby". W znalezisku, o którym informowaliśmy jako pierwsi, odkryto m.in. granaty nasadkowe do moździerzy, amunicję, granatniki przeciwpancerne Panzerfaust, elementy pistoletów, ampułki z nieznaną substancją, pozostałości po maskach przeciwgazowych oraz szkielet konia.

Poszukiwany sprawca uszkodzenia auta

Artykul dodany: Wtorek, 17 lipca 2018
Poszukiwany sprawca uszkodzenia auta Dzisiaj (17 lipca) ok. godz. 13.25 - 13.45 na parkingu przy szpitalu przy ul. św. Jana nieznany sprawca uszkodził samochód marki Opel Vectra. Właściciel zauważył uszkodzenie lecz sprawcy już nie było na miejscu. Parking jest monitorowany. Sprawca proszony jest o kontakt pod numerem telefonu: 781 421 460. Jeśli kierowca, który uszkodził samochód nie odezwie się, sprawą zajmie się Policja.

Arsenał pod zajezdnią MPK! Budowa została zatrzymana

Artykul dodany: Wtorek, 17 lipca 2018
Arsenał pod zajezdnią MPK! Budowa została zatrzymana Amunicję, granaty oraz podejrzaną substancję w butelce wykopali dzisiaj ok. godz. 18.00 pracownicy na terenie budowy zajezdni Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacji w Gnieźnie. Na miejsce natychmiast wezwano patrol Policji. Budowa została zatrzymana.

Zderzenie trzech samochodów na ul. Dalkoskiej

Artykul dodany: Wtorek, 17 lipca 2018
Zderzenie trzech samochodów na ul. Dalkoskiej Dzisiaj ok. godz. 15.00 na ul. Dalkoskiej w Gnieźnie doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych. Na miejsce wysłano Policję, Pogotowie Ratunkowe oraz Straż Pożarną.

Pędziła autem przez Wydartowo. Straciła prawo jazdy

Artykul dodany: Wtorek, 17 lipca 2018
Pędziła autem przez Wydartowo. Straciła prawo jazdy W miniony poniedziałek policjanci Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali kobietę jadącą Skodą przez Wydartowo z prędkością ponad 100 km/h. Brawura za kierownicą przełożyła się na zatrzymanie kierującej prawa jazdy. Teraz przez 3 miesiące mieszkanka Torunia zmuszona będzie do powstrzymania się od jazdy za kierownicą. W przypadku ponownego zatrzymania w czasie obowiązującego zakazu pozbędzie się uprawnień na 6 miesięcy.

Zajechał drogę motocykliście i doprowadził do wypadku

Artykul dodany: Poniedziałek, 16 lipca 2018
Zajechał drogę motocykliście i doprowadził do wypadku W niedzielę, 15 lipca, po godz. 17.00 w Goślinowie doszło do zderzenia motocykla z samochodem osobowym. Motocyklista z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Policja w Gnieźnie wyjaśnia okoliczności wypadku. To kolejne zdarzenia z udziałem jednośladu, do którego doszło w miniony weekend.

Motocyklem w Skodę! Jedna osoba w szpitalu

Artykul dodany: Poniedziałek, 16 lipca 2018
Motocyklem w Skodę! Jedna osoba w szpitalu W sobotę, 14 lipca, po godz. 16.00 w Rudkach w gminie Trzemeszno doszło do zderzenia motocykla z samochodem osobowym. W wyniku wypadku jedna osoba odniosła obrażenia ciała. Postępowanie w sprawie wypadku prowadzi Komisariat Policji w Trzemesznie.

Śmigłowiec LPR lądował w Skorzęcinie! Co się stało?

Artykul dodany: Poniedziałek, 16 lipca 2018
Śmigłowiec LPR lądował w Skorzęcinie! Co się stało? W piątek ok. godz. 19.50 służby ratunkowe zostały powiadomione o planowanym lądowaniu śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego na plaży w Skorzęcinie. "Ratownik 9" z Poznania leciał po dziecko, którego stan zdrowia uległ nagłemu pogorszeniu. Do zabezpieczenia lądowiska wysłano zastępy Straży Pożarnej z Witkowa i Skorzęcina.

Auto po wypadku stanęło w ogniu! Kierowca uciekł z miejsca zdarzenia

Artykul dodany: Poniedziałek, 16 lipca 2018
Auto po wypadku stanęło w ogniu! Kierowca uciekł z miejsca zdarzenia W niedzielę o godz. 13.30 do Straży Pożarnej wpłynęła informacja o wypadku samochodu osobowego na drodze między Wierzycami a Pobiedziskami. Na miejsce wyjechały zastępy z Gniezna, Łubowa, Czerniejewa i Pobiedzisk oraz Policja.

Dwie kradzieże w jeden dzień

Artykul dodany: Piątek, 13 lipca 2018
Dwie kradzieże w jeden dzień Pomimo wysokich sankcji karnych jakie grożą za kradzież złodzieje nie zaprzestają swojej przestępczej działalności. Część z nich wykorzystuje okazje. Wczoraj w Gnieźnie doszło do dwóch takich przypadków. Dlatego warto zastanowić się, czy we właściwy sposób dbamy o zabezpieczenie naszego majątku. Policjanci z Gniezna apelują o rozwagę i radzą, jak nie dać się okraść.

Kolizja na rondzie w Mielnie

Artykul dodany: Piątek, 13 lipca 2018
Kolizja na rondzie w Mielnie Dzisiaj w godzinach popołudniowych na rondzie w Mielnie (wjazd z drogi ekspresowej S5 na drogę krajową nr 5) doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Na miejsce wysłano służby ratunkowe.

Pożar auta w Czerniejewie

Artykul dodany: Czwartek, 12 lipca 2018
Pożar auta w Czerniejewie W środę przed godz. 11.00 strażacy z Czerniejewa zostali zadysponowani do pożaru auta przy ul. Pałacowej. Dzięki szybkiej akcji udało się zminimalizować szkody. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał. W działaniach udział brały dwa zastępy OSP.

Wypadek w Modliszewie! Auto uderzyło w przydrożne drzewo

Artykul dodany: Środa, 11 lipca 2018
Wypadek w Modliszewie! Auto uderzyło w przydrożne drzewo Dzisiaj ok. godz. 14.00 w Modliszewie doszło do wypadku samochodu - podnośnika koszowego. Na miejsce wysłano Policję, Pogotowie Ratunkowe oraz zastępy Straży Pożarnej z Gniezna i Modliszewa. Jedna z osób była uwięziona w pojeździe.

Obywatel Ukrainy rozbił auto na drodze S5

Artykul dodany: Środa, 11 lipca 2018
Obywatel Ukrainy rozbił auto na drodze S5 Dzisiaj ok. godz. 3.00 do służb ratunkowych wpłynęła informacja o wypadku samochodu osobowego na drodze ekspresowej S5. Na miejsce wysłano Policję oraz strażaków z OSP Zdziechowa.

Pożar lasu w Powidzu! W akcji samolot gaśniczy

Artykul dodany: Wtorek, 10 lipca 2018
Pożar lasu w Powidzu! W akcji samolot gaśniczy W niedzielę ok. godz. 13.30 do Straży Pożarnej wpłynęło zgłoszenie z wieży obserwacyjnej Lasów Państwowych o zadymieniu w okolicach Ruchocinka. Okazało się, że płonął las między oczyszczalnią ścieków a 33. Bazą Lotnictwa Transportowego w Powidzu. Na miejsce wysłano jednostki z dwóch powiatów: gnieźnieńskiego i słupeckiego.

Pożar stogu w Charbinie! W akcji 9 zastępów Straży Pożarnej

Artykul dodany: Wtorek, 10 lipca 2018
Pożar stogu w Charbinie! W akcji 9 zastępów Straży Pożarnej W niedzielę o godz. 22.30 strażacy zostali poproszeni przez kolegów z powiatu słupeckiego o wsparcie przy pożarze stogu w Charbinie (gmina Powidz). Na miejsce wysłano dwa zastępy z OSP Witkowo.

Pożar auta w Ruchocinku

Artykul dodany: Wtorek, 10 lipca 2018
Pożar auta w Ruchocinku W sobotę, 7 lipca, ok. godz. 12.15 do Straży Pożarnej wpłynęła informacja o pożarze samochodu osobowego w Ruchocinku. Pojazd był wyposażony w instalację gazową i dodatkowo znajdował się na polnej drodze, co zwiększało ryzyko przerzucenia się ognia np. na pobliskie pole. Na miejsce wysłano zastępy z Gniezna, Witkowa, Mielżyna i Skorzęcina.

Policjanci zatrzymali auto do kontroli. Nie spodziewali się co znajdą podczas przeszukania

Artykul dodany: Wtorek, 10 lipca 2018
Policjanci zatrzymali auto do kontroli. Nie spodziewali się co znajdą podczas przeszukania Policjanci z Trzemeszna, podczas kontroli pojazdu znaleźli marihuanę. Zatrzymali też trzech młodych mężczyzn przebywających w tym samochodzie. Mieszkańcy gminy Rogowo usłyszeli zarzuty posiadania środków odurzających, za co grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat.

Niezapięte pasy i złe przewożenie dziecka w samochodzie

Artykul dodany: Poniedziałek, 9 lipca 2018
Niezapięte pasy i złe przewożenie dziecka w samochodzie Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie przeprowadzili akcję pod nazwą "Pasy". Podczas działań funkcjonariusze sprawdzali przede wszystkim czy kierowcy i pasażerowie przestrzegają obowiązku jazdy w pasach bezpieczeństwa oraz czy dzieci przewożone są w odpowiednich fotelikach ochronnych.

32 mandaty karne, zatrzymane prawo jazdy i 3 dowody rejestracyjne

Artykul dodany: Poniedziałek, 9 lipca 2018
32 mandaty karne, zatrzymane prawo jazdy i 3 dowody rejestracyjne W ramach akcji "Prędkość - Zero Tolerancji", która odbyła się 8 lipca br. na wielkopolskich drogach, w tym w powiecie gnieźnieńskim, policjanci przeprowadzili działania w celu egzekwowania przepisów dotyczących obowiązujących ograniczeń prędkości. Przypominano kierowcom o zagrożeniach wynikających z nadmiernej prędkości, która jest najczęstszą przyczyną wypadków.

Pożar zboża przy ul. Pustachowskiej w Gnieźnie

Artykul dodany: Poniedziałek, 9 lipca 2018
Pożar zboża przy ul. Pustachowskiej w Gnieźnie Dzisiaj (poniedziałek) ok. godz. 19.00 strażacy zostali powiadomieni o pożarze zboża przy ul. Pustachowskiej w Gnieźnie. Na miejsce wysłano zastępy z Gniezna, Żydowa, Czerniejewa, Zdziechowy, Mnichowa i Niechanowa.

Wypadek na skrzyżowaniu w centrum Gniezna!

Artykul dodany: Poniedziałek, 9 lipca 2018
Wypadek na skrzyżowaniu w centrum Gniezna! Dzisiaj (poniedziałek) o godz. 7.30 do służb ratunkowych wpłynęła informacja i zderzeniu dwóch samochodów na skrzyżowaniu ulic Warszawskiej i Mickiewicza. Na miejsce wysłano Policję, Pogotowie Ratunkowe oraz Straż Pożarną.

Pożar zboża w Powiadaczach! Zastępy OSP uratowały plony rolników

Artykul dodany: Niedziela, 8 lipca 2018
Pożar zboża w Powiadaczach! Zastępy OSP uratowały plony rolników W sobotę ok. godz. 18.50 strażacy zostali powiadomieni o pożarze zboża w Powiadaczach. To kolejne tego typu zgłoszenie w ostatnich dniach. Na miejsce wysłano sześć zastępów z Trzemeszna, Kruchowa, Ławek i Mogilna.

Obywatel Ukrainy okradał gnieźnieńskie markety

Artykul dodany: Niedziela, 8 lipca 2018
Obywatel Ukrainy okradał gnieźnieńskie markety Gnieźnieńscy policjanci zatrzymali sprawcę kradzieży elektronarzędzi i narzędzi przemysłowych. Mężczyzna ukradł sprzęt w dwóch gnieźnieńskich marketach. Był wart około 2 500 złotych. 26-letni sprawca - obywatel Ukrainy już usłyszał zarzut. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Wypadek w Trzemesznie! Dwie osoby w szpitalu

Artykul dodany: Sobota, 7 lipca 2018
Wypadek w Trzemesznie! Dwie osoby w szpitalu W piątek, 6 lipca, ok. godz. 19.30 do służb ratunkowych wpłynęła informacja o wypadku dwóch samochodów osobowych w Trzemesznie. Do akcji wyjechali strażacy z Gniezna, Trzemeszna i Kruchowa oraz Policja.

Pożar balotów w Golimowie

Artykul dodany: Sobota, 7 lipca 2018
Pożar balotów w Golimowie 7 lipca o godz. 1.40 do Straży Pożarnej wpłynęło zgłoszenie o pożarze balotów na ściernisku w Golimowie. Na miejsce wysłano zastępy z Gniezna i Czerniejewa oraz Policję.

Dwa duże pożary zboża! Spłonęło prawie 40 hektarów

Artykul dodany: Piątek, 6 lipca 2018
Dwa duże pożary zboża! Spłonęło prawie 40 hektarów Dzisiaj o godz. 14.20 do Straży Pożarnej wpłynęła informacja o dużym pożarze zboża na pniu w Kawęczynie. Na miejsce wysłano jednostki z powiatu wrzesińskiego: PSP Września, OSP OSP Marzenin, OSP Węgierki, OSP Nekla, OSP Kaczanowo oraz z powiatu gnieźnieńskiego: OSP Żydowo i OSP Czerniejewo.

Uderzyła w zaparkowane auta

Artykul dodany: Piątek, 6 lipca 2018
Uderzyła w zaparkowane auta W środę w godzinach przedpołudniowych dyżurny gnieźnieńskiej komendy odebrał zgłoszenie o kolizji na al. Reymonta w Gnieźnie. Na miejsce wysłano patrol drogówki.

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10119 120 następna »REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno