Logo

Dział - Na sygnale

Podsumowanie działań "Prędkość". 21 kierowców ukaranych

Artykul dodany: Poniedziałek, 21 maja 2018
Podsumowanie działań W miniony piątek na terenie powiatu gnieźnieńskiego policjanci przeprowadzili akcję pod nazwą "Prędkość". Wzmożone działania miały na celu kontrolę przestrzegania przez kierujących przepisów ruchu drogowego, a w szczególności zwrócenie uwagi na przekraczających dozwoloną prędkość.

Poważny wypadek w Żelazkowie! 3 osoby w szpitalu

Artykul dodany: Czwartek, 17 maja 2018
Poważny wypadek w Żelazkowie! 3 osoby w szpitalu Dzisiaj w godzinach porannych w Żelazkowie na drodze wojewódzkiej DW 260 doszło do zdarzenia, w którym poszkodowane zostały trzy osoby. Na miejsce wysłano strażaków z Gniezna i Niechanowa, Policję oraz karetki Pogotowia Ratunkowego.

"Strażnicy nie gęsi ...", czyli mundurowi ratują zwierzęta

Artykul dodany: Wtorek, 15 maja 2018
14 maja Straż Miejska w Gnieźnie podejmowała kilka interwencji związanych ze zwierzętami. Porzucony pies i zabłąkana gęś, to tylko niektóre z nich.

Czujność kierowcy uratowała wartościowy transport

Artykul dodany: Wtorek, 15 maja 2018
Czujność kierowcy uratowała wartościowy transport W sobotę, 12 maja, o godzinie 7.00 strażacy zostali zadysponowani do miejscowości Strzyżewo Witkowskie, gdzie kierowca samochodu ciężarowego podczas jazdy zauważył dym, a następnie ogień wydobywający się spod kół. Na miejsce wysłano zastęp OSP Witkowo.

O włos od tragedii! Strażacy wyciągnęli człowieka ze studni

Artykul dodany: Wtorek, 15 maja 2018
O włos od tragedii! Strażacy wyciągnęli człowieka ze studni We wtorek, 15 maja, około godziny 8.00 do Straży Pożarnej wpłynęło zgłoszenie o osobie, którą znaleziono w przydomowej studni, w miejscowości Małachowo-Wierzbiczany. Na miejsce natychmiast wysłano zastępy straży z Gniezna i Witkowa oraz Pogotowie Ratunkowe.

Zawór bezpieczeństwa powodem małej paniki

Artykul dodany: Poniedziałek, 14 maja 2018
Zawór bezpieczeństwa powodem małej paniki W czwartek na stacji paliw LPG przy ul. Sobieskiego w Gnieźnie doszło do wyrzutu gazu przez zawór bezpieczeństwa. Sytuacja, chociaż wyglądała bardzo niebezpiecznie, nie stanowiła większego zagrożenia.

Pożar mieszkania przy ul. Budowlanych w Gnieźnie

Artykul dodany: Niedziela, 13 maja 2018
Pożar mieszkania przy ul. Budowlanych w Gnieźnie W niedzielę ok. godz. 15.00 strażacy zostali zaalarmowani o pożarze mieszkania w bloku przy ul. Budowlanych w Gnieźnie. Na miejsce wysłano 3 zastępy PSP.

Pożar auta w Fałkowie

Artykul dodany: Niedziela, 13 maja 2018
Pożar auta w Fałkowie W sobotę o godz. 11.30 Straż Pożarna została poinformowana o pożarze samochodu dostawczego w miejscowości Fałkowo. Na miejsce wysłano zastępy z Gniezna i Łubowa.

Zasłabnięcie przyczyną kolizji

Artykul dodany: Niedziela, 13 maja 2018
Zasłabnięcie przyczyną kolizji W sobotę po godz. 16.00 służby ratunkowe zostały powiadomione o kolizji na ul. Toruńskiej w Trzemesznie. Ze zgłoszenia wynikało, że kierowca Peugeota uderzył w zaparkowanego Opla. Na miejsce wysłano Policję, Pogotowie Ratunkowe i Straż Pożarną.

Mieszkanka Szczytnik Czerniejewskich groziła, że wysadzi dom w powietrze

Artykul dodany: Sobota, 12 maja 2018
Mieszkanka Szczytnik Czerniejewskich groziła, że wysadzi dom w powietrze W czwartek, w godzinach wieczornych do służb ratunkowych wpłynęła informacja, że jedna z mieszkanek Szczytnik Czerniejewskich grozi, że wysadzi dom w powietrze. Miała w tym celu użyć butli z gazem. Na miejsce wysłano Policję i Straż Pożarną.

Kolejny wypadek w Rudkach! Dwie osoby w szpitalu

Artykul dodany: Piątek, 11 maja 2018
Kolejny wypadek w Rudkach! Dwie osoby w szpitalu Dzisiaj (piątek) przed godz. 12.00 do służb ratunkowych wpłynęła informacja o wypadku samochodu osobowego i ciężarówki w miejscowości Rudki k. Trzemeszna. Do zdarzenia doszło w tym samym miejscu, w którym dzień wcześniej zderzyły się dwa samochody osobowe. Na miejsce wysłano Policję, Pogotowie Ratunkowe oraz straż Pożarną z Gniezna i Trzemeszna.

Zderzenie w Rudkach! Auto wjechało na skrzyżowanie na czerwonym świetle

Artykul dodany: Piątek, 11 maja 2018
Zderzenie w Rudkach! Auto wjechało na skrzyżowanie na czerwonym świetle W czwartek ok. godz. 16.00 służby ratunkowe zostały powiadomione o zderzeniu dwóch samochodów osobowych w Rudkach k. Trzemeszna. Na miejsce wysłano Policję oraz Straż Pożarną z Gniezna i Trzemeszna.

Gang konwojentów na ławie oskarżonych! Ukradli ponad milion złotych

Artykul dodany: Czwartek, 10 maja 2018
Gang konwojentów na ławie oskarżonych! Ukradli ponad milion złotych W Sądzie Okręgowym w Poznaniu toczy się proces konwojentów, którzy są oskarżeni o kradzież ponad miliona złotych. Jeden z nich to Marcin W. - mieszkaniec Jelitowa w gminie Niechanowo. Kolejny, Krzysztof K., mieszka w Goczałkowie. Trzeci, Bartosz N., to natomiast mieszkaniec Gniezna. Wszystko zaczęło się od napadu na konwojenta firmy Hunters w marcu 2012 roku w Pierwszej Stolicy.

Pożar szkoły w Szczytnikach Duchownych

Artykul dodany: Czwartek, 10 maja 2018
Pożar szkoły w Szczytnikach Duchownych W środę, 9 maja, do Stanowiska Kierowania Państwowej Straży Pożarnej w Gnieźnie wpłynęło zgłoszenie o pożarze dachu w budynku szkoły w Szczytnikach Duchownych. Na miejsce natychmiast wyjechały zastępy ratowniczo-gaśnicze.

Zatrzymany kierowca był nietrzeźwy, a pasażer posiadał narkotyki

Artykul dodany: Środa, 9 maja 2018
Zatrzymany kierowca był nietrzeźwy, a pasażer posiadał narkotyki Prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości - taki zarzut niebawem usłyszy 18-letni mieszkaniec Trzemeszna, który w tym stanie wiózł samochodem trzech swoich kolegów. Pasażer auta najprawdopodobniej odpowie za posiadanie środków odurzających.

Wypadek w Komorowie! Jedna osoba w szpitalu

Artykul dodany: Środa, 9 maja 2018
Wypadek w Komorowie! Jedna osoba w szpitalu We wtorek ok. godz. 23.00 służby ratunkowe zostały powiadomione o wypadku w Komorowie. NA miejsce wysłano Policję, Pogotowie Ratunkowe oraz Straż Pożarną z Gniezna, Łubowa i Kłecka.

Kolizja na skrzyżowaniu. Pokrzywdzony uciekł w miejsca zdarzenia

Artykul dodany: Wtorek, 8 maja 2018
Kolizja na skrzyżowaniu. Pokrzywdzony uciekł w miejsca zdarzenia W poniedziałek o godz. 20.25 na skrzyżowaniu ulic Witkowskiej, Słonecznej i 17 Dywizji Piechoty doszło do kolizji dwóch aut. Do akcji wysłano Policję i Straż Pożarną. W międzyczasie okazało się, że jeden z uczestników oddalił się z miejsca zdarzenia.

46 kierowców "wpadło" podczas policyjnej akcji

Artykul dodany: Wtorek, 8 maja 2018
46 kierowców W poniedziałek na terenie powiatu gnieźnieńskiego policjanci drogówki przeprowadzili akcję pod nazwą "Prędkość". Wzmożone działania miały na celu kontrolę przestrzegania przez kierujących przepisów ruchu drogowego, a w szczególności zwrócenie uwagi na przekraczających dozwoloną prędkość.

10 pijanych rowerzystów i 8 kierowców aut, 41 kolizji oraz 5 wypadków w majowy weekend

Artykul dodany: Wtorek, 8 maja 2018
10 pijanych rowerzystów i 8 kierowców aut, 41 kolizji oraz 5 wypadków w majowy weekend Kilka wolnych dni od pracy sprzyjało licznym wyjazdom za miasto. W tym czasie funkcjonariusze ruchu drogowego odnotowali 5 wypadków drogowych i 41 kolizji. Niestety apele o rozwagę za kierownicą nie dotarły do wszystkich kierowców, o czym świadczy znaczna liczba zatrzymanych nietrzeźwych na naszych drogach.

Szczur na klatce, pies, który okazał się karpiem i groźna żmija

Artykul dodany: Wtorek, 8 maja 2018
Szczur na klatce, pies, który okazał się karpiem i groźna żmija W ostatnich dniach strażacy odebrali kilka zgłoszeń dotyczących różnego rodzaju zdarzeń ze zwierzętami. Za "groteskowe" wyjazdy niestety płacą podatnicy.

Policjanci zapobiegli tragedii

Artykul dodany: Poniedziałek, 7 maja 2018
Policjanci zapobiegli tragedii Dzięki gnieźnieńskim funkcjonariuszom drogówki nie doszło do tragedii. W ostatniej chwili auto jadące przed nimi, a zaraz potem oni sami ominęli leżącego na jezdni 55-letniego mężczyznę, po czym zatrzymali swój pojazd. Za radiowozem jechały dwa TIR-y, które najprawdopodobniej nie uniknęłyby najechania na pieszego.

Ciało mężczyzny w rowie

Artykul dodany: Poniedziałek, 7 maja 2018
Ciało mężczyzny w rowie W sobotę, w godzinach popołudniowych, w Jankówku k. Gniezna ujawniono zwłoki mężczyzny. Ciało znajdowało się w przydrożnym rowie.

Włamywacz ukradł 10 tys. zł! Część pieniędzy była przeznaczona na leczenie ofiary wypadku

Artykul dodany: Czwartek, 3 maja 2018
Włamywacz ukradł 10 tys. zł! Część pieniędzy była przeznaczona na leczenie ofiary wypadku Między 28 a 30 kwietnia, podczas nieobecności mieszkańców, doszło do włamania do domu jednorodzinnego w Szczytnikach Czerniejewskich. Złodziej ukradł 10 tys. zł w gotówce. Część pieniędzy była przeznaczona na leczenie mężczyzny, który 1 marca ucierpiał w wypadku w Szczytnikach Czerniejewskich.

Dwie kolizje ciężarówek w odstępie kilkunastu minut

Artykul dodany: Czwartek, 3 maja 2018
Dwie kolizje ciężarówek w odstępie kilkunastu minut W poniedziałek służby ratunkowe odnotowały w odstępie 15 minut dwie kolizje z udziałem samochodów ciężarowych. Do obydwu doszło w Wydartowie.

Pożar auta w Jankowie Dolnym

Artykul dodany: Czwartek, 3 maja 2018
Pożar auta w Jankowie Dolnym W niedzielę, 29 kwietnia, ok. godz. 12.40 strażacy zostali powiadomieni o pożarze samochodu osobowego w Jankowie Dolnym. Na miejsce wysłano zastępy z Gniezna i Strzyżewa Smykowego oraz Policję.

Cztery Volkswageny zderzyły się w Trzemesznie

Artykul dodany: Środa, 2 maja 2018
Cztery Volkswageny zderzyły się w Trzemesznie W środę, 2 maja, ok. godz. 14.20 na skrzyżowaniu ul. Kościuszki i Chrobrego w Trzemesznie doszło do zderzenia 4 samochodów osobowych marki Volkswagen. Na miejsce wysłano Policję oraz zastęp Straży Pożarnej z Trzemeszna.

Wypadek na trasie S5! Audi "zmiotło" Hyundaia z przyczepką

Artykul dodany: Środa, 2 maja 2018
Wypadek na trasie S5! Audi We wtorek, 1 maja, o godz. 9.50 do służb ratunkowych wpłynęła informacja o wypadku na drodze ekspresowej S5. Z wstępnych ustaleń wynikało, że na nitce w kierunku Poznania zderzyły się dwa samochody osobowe. Na miejsce wysłano Policję, Pogotowie Ratunkowe, zastępy Straży Pożarnej z Gniezna i Łubowa, patrol S5 i pomoc drogową.

Kolejny pożar przy cmentarzu w Łubowie

Artykul dodany: Środa, 2 maja 2018
Kolejny pożar przy cmentarzu w Łubowie 2 maja o godz. 14.40 strażacy zostali powiadomieni o pożarze śmietnika przy cmentarzu w Łubowie. Na miejsce wysłano zastęp OSP. Po dotarciu na miejsce okazało się, że płonie kontener wypełniony śmieciami. Działania strażaków polegały na podaniu prądu wody, rozgarnięciu sterty, dogaszeniu śmieci oraz zabezpieczeniu miejsca zdarzenia.

Nieznany motocyklista z pijanym pasażerem najechał na pijanego 20-latka

Artykul dodany: Wtorek, 1 maja 2018
Nieznany motocyklista z pijanym pasażerem najechał na pijanego 20-latka W poniedziałek, kilka minut po północy, w Niechanowie doszło do poważnego wypadku drogowego. Kierujący motocyklem najechał na leżącego na jezdni młodego mężczyznę. Policja wyjaśnia okoliczności i przyczyny wypadku.

Spowodował kolizję i uciekł do lasu! Po godzinie wrócił i wydmuchał 2 promile alkoholu

Artykul dodany: Sobota, 28 kwietnia 2018
Spowodował kolizję i uciekł do lasu! Po godzinie wrócił i wydmuchał 2 promile alkoholu W piątek, 27 kwietnia, ok. godz. 15.40 służby ratunkowe zostały powiadomione o kolizji drogowej na drodze krajowej nr 15 w Lulkowie. Na miejsce wysłano Policję.

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10115 116 następna »REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno