Logo

Dział - Na sygnale

Mężczyzna doznał udaru mózgu trakcie jazdy autem! Pomocy udzielił przejeżdżający ZRM

Artykul dodany: Poniedziałek, 19 marca 2018
Mężczyzna doznał udaru mózgu  trakcie jazdy autem! Pomocy udzielił przejeżdżający ZRM Dzisiaj w godzinach przedpołudniowych na wiadukcie im. ks. Jerzego Popiełuszki w Gnieźnie mężczyzna doznał udaru mózgu. Pomocy udzielił przejeżdżający Zespół Ratownictwa Medycznego.

Martwy pies zawinięty w worek, włożony w karton i porzucony w okolicach szkoły

Artykul dodany: Poniedziałek, 19 marca 2018
Martwy pies zawinięty w worek, włożony w karton i porzucony w okolicach szkoły W ubiegłą niedzielę mieszkaniec Gniezna, podczas spaceru ze swoim pupilem, znalazł martwego psa, którego ktoś porzucił zawiniętego w worek znajdujący się dodatkowo w kartonie. Sprawą zajęła się Policja.

Podsumowanie działań "Piesi"! 77 mandatów karnych

Artykul dodany: Poniedziałek, 19 marca 2018
Podsumowanie działań Jednym z głównych zadań Policji jest zapewnienie bezpieczeństwa pieszym, rowerzystom, a więc osobom, które w konfrontacji z autem mają ograniczone możliwości ochrony. Stąd też policjanci cyklicznie podejmują działania w tym zakresie i kontrolują przestrzeganie przepisów przez pieszych i kierujących.

Pożar trawy w Baranowie

Artykul dodany: Niedziela, 18 marca 2018
Pożar trawy w Baranowie W sobotę o godz. 11.55 strażacy zostali powiadomieni o pożarze trawy w Baranowie. Na miejsce wysłano zastęp z OSP Łubowo.

Pożar sadzy w kominie

Artykul dodany: Niedziela, 18 marca 2018
Pożar sadzy w kominie W sobotę o godzinie 6.56 strażacy zostali zadysponowani do pożaru sadzy w przewodzie kominowym przy ul. Poznańskiej w Czerniejewie. Na miejsce wysłano zastępy z Gniezna i Czerniejewa.

Pożar w opuszczonym hotelu Mieszko! Tym razem interweniowało Pogotowie Ratunkowe

Artykul dodany: Niedziela, 18 marca 2018
Pożar w opuszczonym hotelu Mieszko! Tym razem interweniowało Pogotowie Ratunkowe W niedzielę przed godz. 12.00 do Straży Pożarnej wpłynęła informacja o pożarze w nieczynnym hotelu Mieszko przy ul. Strumykowej w Gnieźnie. Na miejsce wysłano zastępy z Gniezna, Niechanowa i Zdziechowy, Policję oraz Pogotowie Ratunkowe.

Zastępy Straży Pożarnej z 3 jednostek walczyły z ogniem w Trzemesznie

Artykul dodany: Niedziela, 18 marca 2018
Zastępy Straży Pożarnej z 3 jednostek walczyły z ogniem w Trzemesznie W niedzielę przed godz. 13.00 do Straży Pożarnej wpłynęło zgłoszenie o pożarze trawy w Trzemesznie. Ogień rozprzestrzeniał się między firmą Paroc a stacją paliw Orlen. Na miejsce wysłano zastęp z miejscowego OSP, jednak okazało się, że pożar jest większy niż przypuszczano.

Posypały się mandaty za niezapięte pasy

Artykul dodany: Piątek, 16 marca 2018
Posypały się mandaty za niezapięte pasy Wczoraj na terenie naszego powiatu jak i całego województwa prowadzone były działania pod nazwą "Pasy". W ramach akcji mundurowi przeprowadzali kontrole drogowe, podczas których zwracali uwagę na obowiązek używania pasów bezpieczeństwa przez kierujących i pasażerów oraz stosowania zasad bezpiecznego przewożenia dzieci.

W odwiedziny do szpitala z ... narkotykami

Artykul dodany: Piątek, 16 marca 2018
W odwiedziny do szpitala z ... narkotykami Gnieźnieńscy policjanci zatrzymali 34-letniego mieszkańca Poznania, który w prezencie do swojego kuzyna przebywającego w szpitalu przyniósł amfetaminę. Sprawca usłyszał już zarzut posiadania narkotyków. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Kontrolowali punkty skupu złomu

Artykul dodany: Czwartek, 15 marca 2018
Kontrolowali punkty skupu złomu Gnieźnieńscy dzielnicowi wspólnie z funkcjonariuszami Straży Ochrony Kolei prowadzili dzisiaj kontrole punktów skupu złomu. Są one dokonywane sukcesywnie w związku z kradzieżami elementów infrastruktury kolejowej.

Uwaga na dzikie zwierzęta

Artykul dodany: Czwartek, 15 marca 2018
Uwaga na dzikie zwierzęta Policjanci apelują do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności w okolicach lasów, ale także łąk i pól, gdzie na drogę często wychodzą dzikie zwierzęta. W ostatnim czasie na drogach naszego powiatu odnotowuje się więcej kolizji ze zwierzyną. Na szczęście żaden z uczestników tych kolizji nie doznał obrażeń.

Strażacy uratowali pieska

Artykul dodany: Czwartek, 15 marca 2018
Strażacy uratowali pieska Dzięki wrażliwej postawie mieszkańców Brudzewka, strażaków z OSP Kiszkowo i pracowników Urzędu Gminy w Kiszkowie w środę udało się uratować małego pieska, który siedział na krze.

Potrącenie pieszej w Gnieźnie

Artykul dodany: Środa, 14 marca 2018
Potrącenie pieszej w Gnieźnie We wtorek, 13 marca, przed godziną 6.00 na ulicy Kościuszki w Gnieźnie doszło do potrącenia 24-letniej pieszej, która przechodziła przez jezdnię w miejscu niedozwolonym. Na szczęście kobieta nie odniosła poważniejszych obrażeń, skończyło się na potłuczeniach.

Gaz w budynku urzędu! Reakcja pracownika zapobiegła nieszczęściu

Artykul dodany: Wtorek, 13 marca 2018
Gaz w budynku urzędu! Reakcja pracownika zapobiegła nieszczęściu W poniedziałek, 12 marca, po godz. 16.00 do Straży Pożarnej wpłynął alarm, z którego wynikało, że w budynku Urzędu Miasta i Gminy Witkowo ulatnia się gaz. Na miejsce wysłano zastępy z Gniezna i Witkowa oraz Pogotowie Ratunkowe.

Motocyklista stracił motocykl i prawo jazdy, ale uszedł z życiem

Artykul dodany: Poniedziałek, 12 marca 2018
Motocyklista stracił motocykl i prawo jazdy, ale uszedł z życiem Pierwsze ciepłe dni w marcu stały się dla wielu amatorów dwóch kółek otwarciem sezonu. Na ulicach spotkać można było motocyklistów i rowerzystów korzystających z przyjemnych przejażdżek na świeżym powietrzu. Doszło również do pierwszego zdarzenia z udziałem motocyklisty, o czym informowaliśmy już w niedzielę. Dzisiaj podajemy więcej szczegółów. Policja apeluje o ostrożność.

Potrącenie 12-latki w Gnieźnie

Artykul dodany: Poniedziałek, 12 marca 2018
Potrącenie 12-latki w Gnieźnie W piątek, 9 marca, po godzinie 16.00 na przejściu dla pieszych w rejonie skrzyżowania ulicy Mickiewicza z ulicą Mieszka I w Gnieźnie doszło do potrącenia pieszej 12-latki. Dziewczynka trafiła do szpitala. Policja wyjaśnia okoliczności i przyczyny wypadku.

Mężczyzna, który wjechał na teren fabryki baterii z bronią miał ... zabawki

Artykul dodany: Poniedziałek, 12 marca 2018
Mężczyzna, który wjechał na teren fabryki baterii z bronią miał ... zabawki W sobotę o godz. 18.15 dyżurny Policji odebrał zgłoszenie, z którego wynikało, że na teren firmy Panasonic przy ul. Słonecznej w Gnieźnie wtargnął uzbrojony mężczyzna. Sytuacja wydawała się bardzo niebezpieczna. Na miejsce wysłano kilkudziesięciu funkcjonariuszy.

Pożar auta w Witkowie

Artykul dodany: Niedziela, 11 marca 2018
Pożar auta w Witkowie W sobotę, 10 marca, przed godziną 7.00 do Straży Pożarnej wpłynęła informacja o pożarze samochodu osobowego na ul. Gnieźnieńskiej w Witkowie. Na miejsce wysłano Straż Pożarną oraz Policję.

Pożar balotów słomy w Zdziechowie

Artykul dodany: Niedziela, 11 marca 2018
Pożar balotów słomy w Zdziechowie W sobotę, w godzinach wieczornych do Straży Pożarnej wpłynęła informacja o pożarze balotów słomy w Zdziechowie. Na miejsce wysłano zastępy z miejscowego OSP, a także z Modliszewa i Gniezna. Sytuację udało się szybko opanować.

Rowerzystka pod kołami Renault

Artykul dodany: Niedziela, 11 marca 2018
Rowerzystka pod kołami Renault W środę na ul. Żabiej w Gnieźnie kierujący samochodem marki Renault Clio potrącił rowerzystkę. Auto zakończyło jazdę na skraju drogi, zawisając na skarpie. Kobieta jadąca jednośladem trafiła do szpitala.

Wypadek motocyklisty na "piętnastce"! Jednoślad stanął w ogniu

Artykul dodany: Niedziela, 11 marca 2018
Wypadek motocyklisty na W niedzielę na drodze krajowej nr 15 między Gnieznem a Trzemesznem doszło do wypadku z udziałem motocyklisty. Po upadku jednoślad stanął w ogniu. Na miejsce wysłano Policję, Pogotowie Ratunkowe oraz Straż Pożarną.

Uzbrojony mężczyzna sterroryzował portierów bronią i wtargnął na teren fabryki baterii

Artykul dodany: Sobota, 10 marca 2018
Uzbrojony mężczyzna sterroryzował portierów bronią i wtargnął na teren fabryki baterii W sobotę ok. godz. 19.00 do Komendy Powiatowej Policji wpłynęła informacja, z której wynikało, że na teren firmy Panasonic przy ul. Słonecznej w Gnieźnie wtargnął uzbrojony mężczyzna. Sytuacja zrobiła się bardzo niebezpieczna. Na miejsce wysłano kilkudziesięciu funkcjonariuszy.

Burmistrz Trzemeszna zatrzymany pod wpływem alkoholu! Wydmuchał 1 promil!

Artykul dodany: Piątek, 9 marca 2018
Burmistrz Trzemeszna zatrzymany pod wpływem alkoholu! Wydmuchał 1 promil! W czwartek przed godz. 22.00 na Alei Odzyskania Niepodległości w Trzemesznie policjanci zatrzymali do kontroli drogowej samochód osobowy marki Chevrolet. Podczas badania stanu trzeźwości kierowca wydmuchał 1 promil alkoholu. Auto prowadził Krzysztof Dereziński - Burmistrz Miasta i Gminy Trzemeszno.

Uszkodził drzwi. Kto rozpoznaje sprawcę?

Artykul dodany: Czwartek, 8 marca 2018
Uszkodził drzwi. Kto rozpoznaje sprawcę? Gnieźnieńscy policjanci poszukują mężczyzny, którego zarejestrowały kamery monitoringu. Na nagraniu widać jak wybija szybę w drzwiach wejściowych do budynku. Wszystkich, którzy rozpoznają osobę z nagrania, prosimy o kontakt z Policją.

Policyjne działania "Smog". Zatrzymano 12 dowodów rejestracyjnych

Artykul dodany: Czwartek, 8 marca 2018
Policyjne działania Policjanci z gnieźnieńskiej drogówki wspólnie z funkcjonariuszami ITD i Żandarmerii Wojskowej przeprowadzili działania "Smog". Akcja miała na celu eliminowanie z ruchu aut, których stan techniczny wskazuje na nieprawidłowe działanie silnika lub uszkodzenie układu wydechowego co może wpływać na zwiększoną emisję spalin.

Przekroczył prędkość w terenie zabudowanym o 62 km/h. Stracił prawko na trzy miesiące

Artykul dodany: Czwartek, 8 marca 2018
Przekroczył prędkość w terenie zabudowanym o 62 km/h. Stracił prawko na trzy miesiące 34-latek z Witkowa pędził w obszarze zabudowanym 112 km/h mimo ograniczenia prędkości do 50 km/h. Mężczyzna stracił prawo jazdy na trzy miesiące.

Kierowcy nie przestrzegali przepisów na przejazdach kolejowych

Artykul dodany: Środa, 7 marca 2018
Kierowcy nie przestrzegali przepisów na przejazdach kolejowych W poniedziałek gnieźnieńscy policjanci ruchu drogowego realizowali wspólnie z funkcjonariuszami Straży Ochrony Kolei wzmożone działania ukierunkowane na bezpieczeństwo na strzeżonych i niestrzeżonych przejazdach kolejowych.

Napad na sklep przy ul. Ludwiczaka! Napastnik groził obsłudze nożem

Artykul dodany: Poniedziałek, 5 marca 2018
Napad na sklep przy ul. Ludwiczaka! Napastnik groził obsłudze nożem W poniedziałek ok. godz. 18.00 na ul. Ludwiczaka w Gnieźnie doszło do napadu na sklep spożywczy. Jak udało nam się ustalić, napastnik miał nóż. Na miejsce wysłano kilka radiowozów Policji oraz przewodnika z psem tropiącym.

Dziecko w szpitalu po wypadku w Bojanicach

Artykul dodany: Sobota, 3 marca 2018
Dziecko w szpitalu po wypadku w Bojanicach Dzisiaj ok. godz. 13.30 na skrzyżowaniu w Bojanicach zderzyły się dwa samochody osobowe. Siła uderzenia była tak duża, że jeden z pojazdów zatrzymał się na pobliskim polu. Jedną z poszkodowanych osób było dziecko. Na miejsce wysłano Policję, Pogotowie Ratunkowe oraz Straż Pożarną z Gniezna, Kłecka i Zdziechowy.

Wybuch pieca w budynku wielorodzinnym!

Artykul dodany: Sobota, 3 marca 2018
Wybuch pieca w budynku wielorodzinnym! W sobotę, 3 marca, o godz. 10.45 służby ratunkowe zostały powiadomione o wybuchu pieca w budynku wielorodzinnym. Na miejsce wysłano Policję, Pogotowie Ratunkowe, zastępy Straży Pożarnej z Czerniejewa, Łubowa, Gniezna, inspektora nadzoru budowlanego oraz prokuratora.

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10112 113 następna »REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Newsletter
Podaj swój adres e-mail aby otrzymywać newsletter z najnowszymi informacjami lub usunąć już dodany e-mail.
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno