Logo

Dział - Na sygnale

Rozbój na ul. Spokojnej w Gnieźnie!

Artykul dodany: Wtorek, 31 lipca 2018
Rozbój na ul. Spokojnej w Gnieźnie! Dzisiaj (wtorek) ok. godz. 11.00 na ul. Spokojnej w Gnieźnie (w okolicach Jeziora Winiary) doszło do rozboju na kobiecie. Poszkodowanej skradziono telefon komórkowy oraz pieniądze (150 zł). Policjanci poszukują zarówno sprawcy, jak i świadków zdarzenia. Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje w powyższej sprawie proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Gnieźnie pod numerem telefonu 997 lub 426 02 11.

15-letni motorowerzysta potrącił 6-latka na przejściu dla pieszych! Dziecko trafiło do poznańskiego szpitala

Artykul dodany: Wtorek, 31 lipca 2018
15-letni motorowerzysta potrącił 6-latka na przejściu dla pieszych! Dziecko trafiło do poznańskiego szpitala W poniedziałek, 30 lipca, około godz. 17.30 na ul. Roosevelta w Gnieźnie doszło do potrącenia przez 15-letniego motorowerzystę 6-letniego chłopca. Pieszy z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala w Poznaniu. Policja w Gnieźnie wyjaśnia okoliczności wypadku.

Pożar ścierniska w Oborze

Artykul dodany: Wtorek, 31 lipca 2018
Pożar ścierniska w Oborze W poniedziałek o godz. 16.15 strażacy zostali powiadomieni o pożarze ścierniska w Oborze. Na miejsce wysłano zastępy z Gniezna, Łubowa i Zdziechowy.

Obywatelskie ujęcie pijanego kierowcy! Miał prawie 4 promile alkoholu

Artykul dodany: Wtorek, 31 lipca 2018
Obywatelskie ujęcie pijanego kierowcy! Miał prawie 4 promile alkoholu Postawą godną naśladowania wykazało się czterech mieszkańców powiatu gnieźnieńskiego, który ujęli nietrzeźwego kierowcę, a następnie powiadomili policjantów. Kierujący pojazdem mechanicznym Aixam miał prawie 4 promile alkoholu w organizmie.

Pijana, bez prawa jazdy i poszukiwana przez Policję spowodowała kolizję prawie pod komendą

Artykul dodany: Wtorek, 31 lipca 2018
Pijana, bez prawa jazdy i poszukiwana przez Policję spowodowała kolizję prawie pod komendą Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie zatrzymali 33-letnią mieszkankę Orchowa, która kierując pojazdem marki Opel Agila, mając w organizmie 2 promile alkoholu uderzyła w zaparkowane prawidłowo dwa samochody. Kobieta nie miała nawet prawa jazdy. Nieodpowiedzialna kierująca mogła doprowadzić do tragedii. Teraz odpowie przed Sądem. Grozi jej do 2 lat pozbawienia wolności.

Trzy akcje strażaków z Witkowa

Artykul dodany: Poniedziałek, 30 lipca 2018
Trzy akcje strażaków z Witkowa W piątek, 27 lipca, ok. godz. 14.00 strażacy zostali zaalarmowani o pożarze na polu w miejscowości Małachowo Wierzbiczany, a następnie Czajki. Do akcji wyjechały zastępy z Gniezna, Mielżyna i Witkowa.

Śmiertelne porażenie prądem w Sokołowie! Nie żyje 28-letni mężczyzna

Artykul dodany: Poniedziałek, 30 lipca 2018
Śmiertelne porażenie prądem w Sokołowie! Nie żyje 28-letni mężczyzna W sobotę ok. godz. 14.30 do dyspozytora Centrum Powiadamiania Ratunkowego w Koninie wpłynęła informacja o wypadku w Sokołowie (gmina Witkowo) podczas prac w stodole. Ze zgłoszenia wynikało, ze 28-letniego mężczyznę poraził prąd. Na miejsce wysłano Zespoły Ratownictwa Medycznego z Trzemeszna, Gniezna, a także Policję i Pogotowie Energetyczne.

Zabrakło karetek - na pomoc ruszyli strażacy. Niestety było za późno

Artykul dodany: Poniedziałek, 30 lipca 2018
Zabrakło karetek - na pomoc ruszyli strażacy. Niestety było za późno Dzisiaj ok. godz. 13.00 strażacy zostali wezwani na ratunek osobie, u której - jak wynikało ze zgłoszenia - doszło do nagłego zatrzymania krążenia. Zdarzenie miało miejsce w mieszkaniu przy ul. Wyszyńskiego w Gnieźnie. Okazało się, że na terenie miasta nie ma wolnego Zespołu Ratownictwa Medycznego.

Zabójstwo czy samobójstwo przy ul. Zabłockiego w Gnieźnie?

Artykul dodany: Poniedziałek, 30 lipca 2018
Zabójstwo czy samobójstwo przy ul. Zabłockiego w Gnieźnie? Jak udało nam się nieoficjalnie ustalić, jedną z głównych wersji zgonu mężczyzny przy ul. Zabłockiego jest samobójstwo. Na jutro zaplanowana jest sekcja zwłok w Zakładzie Medycyny Sądowej w Poznaniu.

Mieszkańcy powiatu gnieźnieńskiego porzucili psa k. Nowogardu?

Artykul dodany: Poniedziałek, 30 lipca 2018
Mieszkańcy powiatu gnieźnieńskiego porzucili psa k. Nowogardu? Kilka dni temu do naszej redakcji dotarł e-mail od mieszkanki miejscowości Dobra k. Nowogardu (woj. zachodniopomorskie). Z jego treści wynika, że mieszkańcy powiatu gnieźnieńskiego porzucili tam psa.

Znaleziono zwłoki mężczyzny z poderżniętym gardłem! Do tragedii doszło na os. Ustronie

Artykul dodany: Poniedziałek, 30 lipca 2018
Znaleziono zwłoki mężczyzny z poderżniętym gardłem! Do tragedii doszło na os. Ustronie Dzisiaj ok. godz. 5.20 na trawniku przy ul. Zabłockiego w Gnieźnie znaleziono zwłoki mężczyzny z poderżniętym gardłem. Na miejsce wezwano Pogotowie Ratunkowe, Policję oraz prokuratora. Ściągnięto również specjalistyczny sprzęt z Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu.

Dwa auta spłonęły w Michalczy

Artykul dodany: Piątek, 27 lipca 2018
Dwa auta spłonęły w Michalczy Minionej nocy, o godz. 3.00 strażacy zostali zaalarmowani o pożarze samochodu osobowego w Michalczy. Do akcji wysłano zastępy z Gniezna, Kłecka i Ułanowa oraz Policję.

15-latka i 18-latek zaatakowali mężczyznę w Trzemesznie!

Artykul dodany: Piątek, 27 lipca 2018
15-latka i 18-latek zaatakowali mężczyznę w Trzemesznie! W poniedziałek wieczorem na ul. Kopernika w Trzemesznie doszło do bójki, w której uczestniczyła 15-letnia dziewczyna, 18-latek oraz 22-latek. Jedna z osób trafiła do szpitala.

Pożar w Trzemesznie

Artykul dodany: Piątek, 27 lipca 2018
Pożar w Trzemesznie Dzisiaj po godz. 10.00 do Straży Pożarnej wpłynęła informacja o pożarze w firmie Servcom przy ul. Foluskiej w Trzemesznie. Do akcji niezwłocznie wyjechały zastępy z Gniezna i Trzemeszna.

Kolejny pożar zboża na pniu

Artykul dodany: Czwartek, 26 lipca 2018
Kolejny pożar zboża na pniu Dzisiaj o godzinie 15.34 strażacy zostali zadysponowani przez do pożaru zboża na pniu w miejscowości Sulin. Do akcji wyjechały zastępy z Gniezna, Kłecka, Dębnicy i Owieczek.

Areszt dla kierowcy Ukrainy po spowodowaniu wypadku w Lulkowie

Artykul dodany: Czwartek, 26 lipca 2018
Areszt dla kierowcy Ukrainy po spowodowaniu wypadku w Lulkowie Jak już informowaliśmy, wczoraj ok. godz. 14.00 w Lulkowie doszło do zderzenia motorowerzysty z samochodem ciężarowym. Dzisiaj znamy szczegóły zdarzenia. Po wypadku zatrzymano kierowcę z Ukrainy.

Strażacy z Witkowa ratowali plony rolników

Artykul dodany: Czwartek, 26 lipca 2018
Strażacy z Witkowa ratowali plony rolników W środę strażacy z Witkowa dwukrotnie wyjeżdżali do pożarów na polach.

Pożar na polu w Berkowie

Artykul dodany: Czwartek, 26 lipca 2018
Pożar na polu w Berkowie Wczoraj (środa) o godz. 16.15 strażacy zostali powiadomieni o kolejnym pożarze ścierniska i prasy. Tym razem ogień pojawił się na polu w Berkowie. Do akcji wysłano zastępy z Gniezna, Łubowa, Kiszkowa i Lednogóry.

Kolejna kolizja na trasie S5

Artykul dodany: Czwartek, 26 lipca 2018
Kolejna kolizja na trasie S5 Wczoraj o godzinie 19.10 służby ratunkowe zostały powiadomione o wypadku samochodu osobowego na drodze ekspresowej S5, na węźle Gniezno-Południe. Do akcji wyjechały zastępy strażaków z Gniezna i Łubowa, Policja oraz Zespół Ratownictwa Medycznego.

Volkswagen uderzył w drzewo

Artykul dodany: Czwartek, 26 lipca 2018
Volkswagen uderzył w drzewo Dzisiaj o godz. 10.00 do służb ratunkowych wpłynęła informacja o wypadku samochodu osobowego w miejscowości Żydowo. Na miejsce wysłano zastępy Straży Pożarnej z Gniezna, Czerniejewa, Żydowa, Policję oraz Pogotowie Ratunkowe.

Pożar kombajnu i ścierniska

Artykul dodany: Środa, 25 lipca 2018
Pożar kombajnu i ścierniska We wtorek o godz. 13.40 strażacy zostali powiadomieni o pożarze kombajnu i ścierniska w miejscowości Kłecko Kolonia. Do akcji wyjechały zastępy z Gniezna i Kłecka.

Motorowerzysta uderzył w samochód ciężarowy! Odniósł poważne obrażenia

Artykul dodany: Środa, 25 lipca 2018
Motorowerzysta uderzył w samochód ciężarowy! Odniósł poważne obrażenia Dzisiaj ok. godz. 14.00 na do służb ratunkowych wpłynęła informacja o zderzeniu motorowerzysty z samochodem ciężarowym. Do wypadku doszło na drodze krajowej nr 15 w Lulkowie. Na miejsce wysłano zastępy Straży Pożarnej z Gniezna i Trzemeszna, Policję oraz Pogotowie Ratunkowe.

Wypadek w Skorzęcinie! Turysta wypadł z roweru wodnego do wody

Artykul dodany: Wtorek, 24 lipca 2018
Wypadek w Skorzęcinie! Turysta wypadł z roweru wodnego do wody Dzisiaj ok. godz. 18.00 do Straży Pożarnej wpłynęła informacja o turyście, który wypadł z roweru wodnego do Jeziora Niedzięgiel. Do Skorzęcina wyruszyły zastępy Straży Pożarnej z łodziami z Gniezna i Witkowa, Policja oraz Pogotowie Ratunkowe. Tym razem nie był to fałszywy alarm.

Policjanci szukają właściciela aparatu fotograficznego

Artykul dodany: Wtorek, 24 lipca 2018
Policjanci szukają właściciela aparatu fotograficznego Dzielnicowi z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie poszukują właściciela torby Nike, w której znajdował się aparat fotograficzny marki HP pozostawionego na myjni samochodowej przy ul. Gdańskiej w Gnieźnie.

Wypadek motocyklisty na ul. Poznańskiej!

Artykul dodany: Wtorek, 24 lipca 2018
Wypadek motocyklisty na ul. Poznańskiej! Dzisiaj po godz. 14.00 na ul. Poznańskiej w Gnieźnie doszło do zderzenia motocyklisty z samochodami osobowymi. Na miejsce wysłano Policję oraz karetki Pogotowia Ratunkowego.

Policjanci skontrolowali ponad 2 tys. pojazdów

Artykul dodany: Wtorek, 24 lipca 2018
Policjanci skontrolowali ponad 2 tys. pojazdów Wielkopolscy policjanci przeprowadzili na terenie województwa działania "Prędkość". Funkcjonariusze zwracali szczególną uwagę na wszelkie przypadki łamania ograniczeń szybkości, zwłaszcza w terenie zabudowanym. Tylko przez jeden dzień prowadzenia działań, mundurowi ujawnili 1059 przypadków przekroczenia prędkości.

Fałszywy policjant ponownie zaatakował seniorów

Artykul dodany: Wtorek, 24 lipca 2018
Fałszywy policjant ponownie zaatakował seniorów Komenda Powiatowa Policji w Gnieźnie ostrzega! W ciągu kilku ostatnich dni fałszywy wnuczek kolejny raz zaatakował starszych mieszkańców powiatu gnieźnieńskiego. Oszust podszywa się pod policjanta. Nie dajmy się nabrać! Nie ma praktycznie tygodnia, by do gnieźnieńskich stróżów prawa nie dotarła informacja o próbie oszustwa.

Festyny, osy, szerszenie, pożar i krowa w piwnicy! Pracowita niedziela strażaków z Witkowa

Artykul dodany: Wtorek, 24 lipca 2018
Festyny, osy, szerszenie, pożar i krowa w piwnicy! Pracowita niedziela strażaków z Witkowa W niedzielę, 22 lipca, jednostka OSP Witkowo została poproszona o pomoc w zabezpieczeniu przemarszu korowodu pszczelarzy, którzy świętowali Regionalne Dni Pszczelarzy oraz 20. rocznicę poświęcenia sztandaru w Witkowie (godz. 11.30). Sielankowy klimat był - jak się okazało - zapowiedzią bardzo intensywnego dnia dla strażaków.

Spłonęły 3 hektary zboża

Artykul dodany: Poniedziałek, 23 lipca 2018
Spłonęły 3 hektary zboża Dzisiaj o godz. 12.40 do Straży Pożarnej wpłynęła informacja o pożarze zboża w miejscowości Ujazd. Do akcji wyjechały zastępy z Kiszkowa, Sławna, Kłecka i Gniezna.

Strażacy z Gniezna rozpoczęli działania w Szwecji! Kilka lat temu przyglądaliśmy się ich ćwiczeniom

Artykul dodany: Poniedziałek, 23 lipca 2018
Strażacy z Gniezna rozpoczęli działania w Szwecji! Kilka lat temu przyglądaliśmy się ich ćwiczeniom Strażacy z Polski gaszą pożary lasów w Szwecji. Do akcji wysłano 2 z 6 modułów GFFFV - w sumie 44 pojazdy, w tym 2 zastępy z PSP Gniezno. My mieliśmy okazję przyjrzeć się ćwiczeniom strażaków z modułu gaszenia lasów, które odbyły się w okolicach Gniezna.

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10119 120 następna »REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno