Logo

REKLAMA
Plik banneru
Najnowsze artykuły

Dział - Na sygnale

"Krokodylki" na Lednicy, czyli Bezpieczny Autokar

Artykul dodany: Środa, 6 czerwca 2018
Inspektorzy Oddziału Wydziału Inspekcji w Gnieźnie Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Poznaniu dbali o bezpieczeństwo uczestników przybywających na czuwanie do Lednicy w związku z odbywającym się tam XXII Spotkaniem Młodych w czasie od 2 do 3 czerwca 2018 roku.

Kobieta spowodowała kolizję. Miała 2,8 promila alkoholu

Artykul dodany: Środa, 6 czerwca 2018
Kobieta spowodowała kolizję. Miała 2,8 promila alkoholu Za kierowanie pojazdem pod wpływem alkoholu i spowodowanie kolizji odpowie 40-letnia mieszkanka Gniezna. Kobieta prowadziła Renault i miała 2,8 promila alkoholu w organizmie. Na ulicy Kostrzewskiego uderzyła w znak drogowy. Teraz za popełnione przestępstwo i wykroczenie grozi jej do 2 lat pozbawienia wolności.

Chciał przygotować sobie obiad, a omal nie zginął

Artykul dodany: Wtorek, 5 czerwca 2018
Chciał przygotować sobie obiad, a omal nie zginął W sobotę, 2 czerwca, o godzinie 14.00 strażacy zostali powiadomieni o pożarze mieszkania przy ul. Poznańskiej w Czerniejewie. Na miejsce wysłano zastępy z Gniezna, Czerniejewa oraz Policję. Ze wstępnych informacji wynikało, że lokal nie jest pusty.

Uwaga na oszustów wyłudzających pieniądze! Tylko dzisiaj policjanci odebrali dwa zgłoszenia

Artykul dodany: Wtorek, 5 czerwca 2018
Uwaga na oszustów wyłudzających pieniądze! Tylko dzisiaj policjanci odebrali dwa zgłoszenia Uwaga na oszustów "na wnuczka", "na policjanta", "na urzędnika". Dzisiaj gnieźnieńscy policjanci już otrzymali dwie informacje od seniorów, od których oszuści chcieli wyłudzić pieniądze. Mundurowi apelują zwłaszcza do osób starszych oraz ich rodzin o czujność.

Wypadek na drodze do Skorzęcina! Volkswagen zakończył jazdę na drzewie

Artykul dodany: Poniedziałek, 4 czerwca 2018
Wypadek na drodze do Skorzęcina! Volkswagen zakończył jazdę na drzewie W piątek, 1 czerwca, godzinie 8.30 na drodze dojazdowej do Ośrodka Wypoczynkowego Skorzęcin kierujący osobowym Volkswagenem uderzył w drzewo. Na miejsce udały się zastępy OSP Witkowo, OSP Skorzęcin, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz Policja.

Pożar Skody! Na miejsce wysłano zastępy z dwóch OSP

Artykul dodany: Poniedziałek, 4 czerwca 2018
Pożar Skody! Na miejsce wysłano zastępy z dwóch OSP W sobotę, podczas spotkania Lednica 2000, strażacy z OSP Witkowo i OSP Rybno Wielkie zostali zadysponowani do pożaru samochodu osobowego na drodze w okolicy pół lednickich.

6 zastępów Straży Pożarnej szukało topielców

Artykul dodany: Poniedziałek, 4 czerwca 2018
6 zastępów Straży Pożarnej szukało topielców W sobotę do służb ratunkowych wpłynęła informacja, z której wynikało, że na Jeziorze Niedzięgiel przewróciła się łódź, na której wcześniej znajdowały się dwie osoby. Do zdarzenia miało dojść w okolicach Wiekowa. Na miejsce wysłano sześć zastępów Straży Pożarnej z łodziami z Gniezna, Witkowa, Wiekowa, Konia, Słupcy i Powidza.

Zderzenie dwóch aut w Lubiniu! Trzy osoby w szpitalu

Artykul dodany: Poniedziałek, 4 czerwca 2018
Zderzenie dwóch aut w Lubiniu! Trzy osoby w szpitalu W czwartek ok. godz. 18.00 służby ratunkowe zostały powiadomione o wypadku w Lubiniu. Ze zgłoszenia wynikało, ze zderzyły się tam dwa samochody osobowe. Na miejsce wysłano Policję, Pogotowie Ratunkowe oraz zastępy Straży Pożarnej z Gniezna, Trzemeszna i Mogilna.

Sarna (koziołek) z odciętą głową przy ul. Poznańskiej

Artykul dodany: Poniedziałek, 4 czerwca 2018
Sarna (koziołek) z odciętą głową przy ul. Poznańskiej Dzisiaj do Straży Miejskiej w Gnieźnie wpłynęła informacja o tuszy sarny (koziołka) z odciętą głową, która leży przy ul. Poznańskiej. Na miejsce wysłano patrol.

Napadli i pobili bezdomnych! Mężczyzna w cięzkim stanie trafił do szpitala

Artykul dodany: Środa, 30 maja 2018
Napadli i pobili bezdomnych! Mężczyzna w cięzkim stanie trafił do szpitala 39-latek i 53-latka zostali tymczasowo aresztowani za dokonanie rozboju na bezdomnym mężczyźnie i uszkodzeniu ciała bezdomnej kobiecie. Pokrzywdzony 43-latek w ciężkim stanie przebywa w szpitalu. Intensywne działania gnieźnieńskich kryminalnych pozwoliły na szybkie wytypowanie i zatrzymanie sprawców tego przestępstwa. Przestępstwo rozboju zagrożone jest karą do 12 lat pozbawienia wolności.

Andrzej Pawlikowski odnaleziony

Artykul dodany: Środa, 30 maja 2018
Andrzej Pawlikowski odnaleziony Andrzej Pawlikowski, który zaginął w dniu wczorajszym, odnalazł się cały i zdrowy. Rodzina dziękuje za pomoc w rozpowszechnieniu informacji o zaginięciu.

Zaginął Andrzej Pawlikowski

Artykul dodany: Wtorek, 29 maja 2018
Zaginął Andrzej Pawlikowski W dniu wczorajszym (28 maja 2018), około godziny 8.00 rano, samowolnie opuścił szpital w Gnieźnie Andrzej Pawlikowski i do tej pory nie skontaktował się z rodziną. Ma 190 cm wzrostu, niebieskie oczy, jest szczupły, ma 37 lat. Ubrany był w dżinsy i sportową bluzę. Na nogach miał białe sportowe buty do kostki (nie ma przy sobie dowodu osobistego, ani telefonu). Zaginiony jest chory.

Koty postrzelone z wiatrówki

Artykul dodany: Wtorek, 29 maja 2018
Koty postrzelone z wiatrówki W okolicy ul. Powstańców Wielkopolskich, konkretnie w rejonie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego, ogrodów działkowych, cmentarza i ul. Górnej zauważono wczoraj dwa koty postrzelone w głowę z wiatrówki! Ekspertyza weterynaryjna bezsprzecznie wykazała postrzelenie śrutem. Sprawa została zgłoszona gnieźnieńskiej Policji, która ustala sprawców.

Ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości! Teraz spędzi ponad rok w więzieniu

Artykul dodany: Wtorek, 29 maja 2018
Ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości! Teraz spędzi ponad rok w więzieniu Gnieźnieńscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który przez 4 lata ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Mężczyzna był poszukiwany listem gończym, a na swym koncie ma oszustwo i przywłaszczenie. Po zatrzymaniu trafił do zakładu karnego.

Spłonął kontener z odzieżą dla osób potrzebujących

Artykul dodany: Poniedziałek, 28 maja 2018
Spłonął kontener z odzieżą dla osób potrzebujących Minionej nocy o godzinie 2.30 strażacy zostaliśmy zadysponowani ulicę Armii Poznań w Czerniejewie. Ze zgłoszenia wynikało, iż w tamtym miejscu palą się śmieci.

Policjanci zabezpieczyli ponad 100 gramów narkotyków

Artykul dodany: Poniedziałek, 28 maja 2018
Policjanci zabezpieczyli ponad 100 gramów narkotyków Gnieźnieńscy policjanci operacyjni wspólnie z funkcjonariuszami z Czerniejewa zatrzymali 33-letniego mieszkańca Wrześni podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków. Funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 100 gramów marihuany. Część narkotyków Za to przestępstwo ustawodawca przewidział karę do 10 lat więzienia.

9-latek wtargnął pod samochód! Trafił do poznańskiego szpitala

Artykul dodany: Poniedziałek, 28 maja 2018
9-latek wtargnął pod samochód! Trafił do poznańskiego szpitala W niedzielę, 27 maja, o godz. 13.45 w Lednogórze w gminie Łubowo 9-letni chłopiec wtargnął pod nadjeżdżające auto. W wyniku zderzenia z samochodem małoletni doznał obrażeń ciała. Karetką Pogotowia Ratunkowego został przetransportowany do szpitala w Poznaniu.

Wpadł w poślizg i "zaparkował" Jaguara w rowie

Artykul dodany: Niedziela, 27 maja 2018
Wpadł w poślizg i W sobotę przed godziną 23.00 służby ratunkowe zostały powiadomione o rozbitym aucie znajdującym się w przydrożnym rowie. Zdarzenie miało miejsce w Gorzykowie. Na miejsce wysłano Policję oraz Straż Pożarną.

Wypadek na ul. Dalkoskiej! Trzy osoby w szpitalu

Artykul dodany: Niedziela, 27 maja 2018
Wypadek na ul. Dalkoskiej! Trzy osoby w szpitalu W sobotę, 26 maja, około godziny 22.08 do Stanowiska Kierowania Straży Pożarnej w Gnieźnie wpłynęło zgłoszenie o zderzeniu dwóch samochodów osobowych na ul. Dalkoskiej w Gnieźnie. Na miejsce wysłano dwa zastępy straży, Policję i Pogotowie Ratunkowe.

Złodziej płacił skradzioną kartą przez kilkadziesiąt minut

Artykul dodany: Sobota, 26 maja 2018
Złodziej płacił skradzioną kartą przez kilkadziesiąt minut W miniony weekend na ul. Półwiejskiej w Gnieźnie doszło do zuchwałej kradzieży. W niezamkniętego auta osobowego marki Volkswagen skradziono kartę debetową oraz nawigację samochodową. Na tym jednak nie koniec.

Motocyklista potrącił rowerzystę

Artykul dodany: Czwartek, 24 maja 2018
Motocyklista potrącił rowerzystę W środę, 23 maja, o godzinie 15.40 na ul. Różanej w Niechanowie doszło do zderzenia motocyklisty z rowerzystą. W wyniku wypadku obrażeń ciała doznał kierujący rowerem. Policja wyjaśnia okoliczności wypadku.

Zderzenie dwóch aut w Darmoszewie

Artykul dodany: Czwartek, 24 maja 2018
Zderzenie dwóch aut w Darmoszewie W niedzielę o godz. 15.30 w Darmoszewie k. Kiszkowa doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Na miejsce wysłano Policję, Pogotowie Ratunkowe oraz zastępy Straży Pożarnej z Gniezna, Kiszkowa i Dąbrówki Kościelnej.

Złodziejka weszła do otwartego mieszkania. Wzbogaciła się o 200 euro

Artykul dodany: Czwartek, 24 maja 2018
Złodziejka weszła do otwartego mieszkania. Wzbogaciła się o 200 euro Policjanci ostrzegają, by nie ułatwiać złodziejom pracy. Pozbądźmy się nawyków, takich jak trzymanie klucza pod wycieraczką, na parapecie, czy pod doniczką z kwiatami. By nie paść łupem złodziei na tzw. "klamkę" tak jak wczoraj rodzina z Gniezna zamykajmy drzwi na klucz!

Nie żyje kobieta poszkodowana w wypadku w Żelazkowie

Artykul dodany: Czwartek, 24 maja 2018
Nie żyje kobieta poszkodowana w wypadku w Żelazkowie 25-letnia mieszkanka gminy Niechanowo, która 17 maja kierowała Fordem biorącym udział w wypadku w Żelazkowie, zmarła w szpitalu.

Policyjna obława na nocnych włamywaczy! Dzięki czujności mieszkańców udało się ująć sprawców

Artykul dodany: Czwartek, 24 maja 2018
Policyjna obława na nocnych włamywaczy! Dzięki czujności mieszkańców udało się ująć sprawców Gnieźnieński Sąd aresztował na trzy miesiące trzech włamywaczy, którzy okradli 7 sklepów na terenie powiatu gnieźnieńskiego. Złodzieje w ręce stróżów prawa wpadli w nocy, na "gorącym uczynku". Grozi im do 15 lat więzienia.

Ustalono właściciela psa przywiązanego do drzewa

Artykul dodany: Czwartek, 24 maja 2018
Ustalono właściciela psa przywiązanego do drzewa 13 maja patrol Straży Miejskiej znalazł w lasku przy ul. Kokoszki i ul. Kostrzewskiego przywiązanego do drzewa psa. Pupil trafił do schroniska dla bezdomnych zwierząt przy ul. Kawiary 38 w Gnieźnie. Udało się ustalić właściciela czworonoga. Teraz odpowie on za pozostawienie przywiązanego do drzewa psa bez opieki.

Wypadek w Goślinowie! 3 osoby w szpitalu

Artykul dodany: Poniedziałek, 21 maja 2018
Wypadek w Goślinowie! 3 osoby w szpitalu W piątek, 18 maja, w Goślinowie zderzyły się dwa samochody osobowe. Na miejsce zadysponowano strażaków z Gniezna, Modliszewa, Zdziechowy, Policję oraz Pogotowie Ratunkowe.

Kierowca autobusu podczas planowanej kontroli był pod wpływem alkoholu

Artykul dodany: Poniedziałek, 21 maja 2018
Kierowca autobusu podczas planowanej kontroli był pod wpływem alkoholu Dzięki kontroli funkcjonariuszy Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie udało się wyeliminować z ruchu kierowcę autobusu, który miał przewozić pasażerów po użyciu alkoholu.

Podsumowanie działań "Prędkość". 21 kierowców ukaranych

Artykul dodany: Poniedziałek, 21 maja 2018
Podsumowanie działań W miniony piątek na terenie powiatu gnieźnieńskiego policjanci przeprowadzili akcję pod nazwą "Prędkość". Wzmożone działania miały na celu kontrolę przestrzegania przez kierujących przepisów ruchu drogowego, a w szczególności zwrócenie uwagi na przekraczających dozwoloną prędkość.

Poważny wypadek w Żelazkowie! 3 osoby w szpitalu

Artykul dodany: Czwartek, 17 maja 2018
Poważny wypadek w Żelazkowie! 3 osoby w szpitalu Dzisiaj w godzinach porannych w Żelazkowie na drodze wojewódzkiej DW 260 doszło do zdarzenia, w którym poszkodowane zostały trzy osoby. Na miejsce wysłano strażaków z Gniezna i Niechanowa, Policję oraz karetki Pogotowia Ratunkowego.

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10115 116 następna »REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno