Logo

REKLAMA
Plik banneru

Dział - Na sygnale

Kosztowna pomoc kolegi

Artykul dodany: Środa, 26 września 2012
Kosztowna pomoc kolegi Podobno prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie. Tak można by powiedzieć o 27-letnim mieszkańcu gminy Niechanowo, który przyszedł pomóc koledze przenosić meble, gdyby nie fakt, że przy okazji ukradł mu 700 zł. Za kradzież grozi do 5-ciu lat pozbawienia wolności.

Policjanci z komendy wojewódzkiej kontrolowali kierujących

Artykul dodany: Wtorek, 25 września 2012
Policjanci z komendy wojewódzkiej kontrolowali kierujących Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego z Komendy Wojewódzkiej Policji przeprowadzili działania na terenie gminy Kłecko i Kiszkowo. Akcja miała na celu przeciwdziałanie kierowcom przekraczającym dozwoloną prędkość i ukierunkowana była na poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Tragiczny wypadek pomiędzy Neklą a Czerniejewem

Artykul dodany: Sobota, 22 września 2012
Tragiczny wypadek pomiędzy Neklą a Czerniejewem 22 września do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Gnieźnie wpłynęło zgłoszenie o zderzeniu czołowym dwóch aut między Czerniejewem a Neklą. Niestety wypadek okazał się tragiczny dla jednego z kierowców.

Wypadek drogowy w Łubowie

Artykul dodany: Piątek, 21 września 2012
Wypadek drogowy w Łubowie Dzisiaj o godz. 6.00 w miejscowości Łubowo na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 5 z drogą prowadzącą do Pierzysk doszło do zderzenia samochodu osobowego z busem. 31-letnia kobieta z poważnymi obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala.

Groźny pożar w Szkole Podstawowej w Mielżynie

Artykul dodany: Czwartek, 20 września 2012
Groźny pożar w Szkole Podstawowej w Mielżynie O pożarze powiadomione zostało Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Gnieźnie. Na miejsce zadysponowano zastęp OSP Mielżyn i jeden zastęp OSP Witkowo.

Zderzenie na ul. Strzałkowskiej w Witkowie

Artykul dodany: Czwartek, 20 września 2012
Zderzenie na ul. Strzałkowskiej w Witkowie 17 września około godziny 18.48 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Gnieźnie wpłynęło zgłoszenie dotyczące wypadku drogowego, w którym uczestniczy samochód osobowy oraz bus na trasie Witkowo Słupca. Do zdarzenia dyżurny zadysponował zastęp OSP Witkowo.

Odzyskany ciągnik

Artykul dodany: Czwartek, 20 września 2012
Odzyskany ciągnik 16 września z terenu budowy w Dziekanowicach skradziono ciągnik rolniczy o wartości 9 tysięcy złotych. Pojazd udało się odzyskać.

Pożar Urzędu Miasta

Artykul dodany: Środa, 19 września 2012
Pożar Urzędu Miasta Dzisiaj o godz. 14.00 do Powiatowego Stanowiska Kierowania w Gnieźnie wpłynęło zgłoszenie o pożarze w Urzędzie Miejskim. Dyżurny natychmiast zadysponował trzy zastępy z JRG Gniezno.

Mężczyzna przybity do ławki

Artykul dodany: Środa, 19 września 2012
Mężczyzna przybity do ławki Niecodzienną interwencję przeprowadzili wczoraj wieczorem policjanci referatu patrolowo-interwencyjnego. Otrzymali informację o mężczyźnie z gwoździem w dłoni przybitym do ławki.

Policjanci uratowali życie niedoszłemu samobójcy

Artykul dodany: Wtorek, 18 września 2012
Policjanci uratowali życie niedoszłemu samobójcy Gnieźnieńscy policjanci i strażnik miejski uratowali 51-letniego mężczyznę, który próbował targnąć się na własne życie. Dzięki szybkiej i sprawnej akcji służby dyżurnej oraz funkcjonariuszy nie doszło do tragedii. Policjanci w ostatniej chwili ściągnęli pętlę z szyi 51-latka. Niedoszły samobójca został przekazany załodze karetki pogotowia.

Nietrzeźwy, bez uprawnień wiózł czterech mężczyzn

Artykul dodany: Wtorek, 18 września 2012
Nietrzeźwy, bez uprawnień wiózł czterech mężczyzn Gnieźnieńscy policjanci prowadzą intensywne kontrole stanu trzeźwości kierujących pojazdami. Tylko wczoraj na terenie powiatu zatrzymali 3-ech nietrzeźwych kierowców, z czego 39-letni mieszkaniec Janowca Wielkopolskiego kierując w tym stanie samochodem dostawczym, w dodatku bez uprawnień, wiózł czterech mężczyzn.

Kolizja w Witkowie

Artykul dodany: Wtorek, 18 września 2012
Kolizja w Witkowie W poniedziałek, 17 września o godz. 7.02 do Powiatowego Stanowiska Kierowania wpłynęło zgłoszenie dotyczące kolizji drogowej na skrzyżowaniu ulic Jana Pawła i Podgórnej w Witkowie. Do zdarzenia dyżurny natychmiast zadysponował samochód ratowniczo-gaśniczy z OSP Witkowo.

Czołówka na Rynku w Witkowie

Artykul dodany: Niedziela, 16 września 2012
Czołówka na Rynku w Witkowie 14 września około godziny 11.31 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Gnieźnie wpłynęło zgłoszenie dotyczące wypadku drogowego na Rynku w Witkowie. Do zdarzenia dyżurny zadysponował zastęp ratowniczo-gaśniczy z OSP Witkowo.

Groźny wypadek autobusu w Charbowie

Artykul dodany: Niedziela, 16 września 2012
Groźny wypadek autobusu w Charbowie    12 września o godz. 10.35 do Powiatowego Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego wpłynęło zgłoszenie, z którego wynikało, że samochód osobowy zderzył się z autobusem na drodze 190 w miejscowości Chabrowo, gmina Kłecko. Do zdarzenia dyżurny natychmiast zadysponował dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Gnieźnie oraz powiadomił pozostałe służby ratownicze.

Aktualności Straży Miejskiej

Artykul dodany: Piątek, 14 września 2012
Aktualności Straży Miejskiej O sprawach porządkowych pisaliśmy już wiele razy. Zarzuca się Straży Miejskiej brak skuteczności w działaniu. Strażnicy sprawy porządkowe w mieście stawiają zawsze na pierwszym miejscu. Niestety procedury związane z wyegzekwowaniem porządku nie zawsze są proste.

Pożar gospodarstwa w Jankowie Dolnym

Artykul dodany: Środa, 12 września 2012
Pożar gospodarstwa w Jankowie Dolnym Wczoraj wieczorem do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Gnieźnie wpłynęło zgłoszenie o pożarze gospodarstwa w miejscowości Jankowo Dolne. Dyżurny natychmiast zadysponował jednostki z JRG w Gnieźnie oraz OSP z terenu powiatu.

Groźny wypadek na ul. Słonecznej

Artykul dodany: Wtorek, 11 września 2012
Groźny wypadek na ul. Słonecznej Dzisiaj wieczorem do Powiatowego Stanowiska Kierowania w Gnieźnie wpłynęło zgłoszenie, z którego wynikało, że na ul. Słonecznej w Gnieźnie, podczas burzy, doszło do wypadku drogowego. Na miejsce dyżurny zadysponował zastęp z JRG Gniezno.

Podsumowanie akcji "Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego"

Artykul dodany: Poniedziałek, 10 września 2012
Podsumowanie akcji W piątek na terenie powiatu policjanci wydziału ruchu drogowego przeprowadzili akcję "Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego", która miała na celu egzekwowanie od kierujących pojazdami i pieszych przestrzegania przepisów o ruchu drogowym. W wyniku podjętych działań funkcjonariusze ujawnili 37 wykroczeń.

Ukradli pieniądze i pobili

Artykul dodany: Poniedziałek, 10 września 2012
Ukradli pieniądze i pobili Gnieźnieńscy policjanci kryminalni zatrzymali trzech mężczyzn w wieku od 26-ciu do 42-óch lat, którzy dokonali kradzieży rozbójniczej na ulicy Sobieralskiego w Gnieźnie. Podejrzani po wejściu do mieszkania ukradli klika tysięcy złotych, a następnie, gdy uciekali z łupem pobili domowników. Sprawcom prokurator przedstawił zarzuty kradzieży rozbójniczej. Decyzją sądu trafili do aresztu na 3 miesiące.

Mężczyzna został ranny podczas pracy

Artykul dodany: Sobota, 8 września 2012
Mężczyzna został ranny podczas pracy Z obrażeniami ciała trafił do szpitala 54-letni mężczyzna, który został ranny podczas wypadku przy pracy w Zdziechowie w gminie Gniezno. Policjanci ustalają przyczynę tego zdarzenia.

3 miesiące - ponad 300 kontroli jednośladów

Artykul dodany: Sobota, 8 września 2012
3 miesiące - ponad 300 kontroli jednośladów Policjanci Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie prowadzą kontrole samochodów, ale zatrzymują też do kontroli motocyklistów, motorowerzystów i rowerzystów. Pasjonaci jednośladów lekceważą przepisy ruchu drogowego. Zapominają o tym, że należy posiadać uprawnienia do kierowania i coraz częściej prowadzą w stanie po spożyciu alkoholu.

Pijany uciekał "maluchem" przed Policją

Artykul dodany: Sobota, 8 września 2012
Pijany uciekał Gnieźnieńscy policjanci ruchu drogowego prowadzili pościg za drogowym piratem. 40-letni mieszkaniec gminy Trzemeszno, uciekający m.in. drogą krajową nr 15, miał w organizmie 2,5 promila alkoholu. Można sobie tylko wyobrazić jak ogromne zagrożenie dla życia i zdrowia innych stanowią tacy kierowcy.

Śmiertelnie ugodził nożem sąsiadkę

Artykul dodany: Sobota, 8 września 2012
Śmiertelnie ugodził nożem sąsiadkę Gnieźnieńscy policjanci zatrzymali 53-letniego mężczyznę, podejrzewanego o śmiertelne ugodzenie nożem sąsiadki. Do tragedii doszło 4 września po południu w miejscowości Piekary koło Gniezna.

Volkswagen wjechał do stawku

Artykul dodany: Sobota, 8 września 2012
Volkswagen wjechał do stawku Do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Gnieźnie 6 września ok. północy wpłynęło zgłoszenie o samochodzie osobowym, który wpadł do stawku na ulicy Słonecznej w Witkowie. Dyżurny na miejsce wysłał zastęp OSP Witkowo.

Aktualności Straży Miejskiej

Artykul dodany: Czwartek, 6 września 2012
Aktualności Straży Miejskiej Do głównych zadań Straży Miejskiej należy kontrola czystości i porządku w mieście. Widok niektórych terenów jest wyjątkowo nieestetyczny. Rozrośnięte chwasty, nierzadko wrastające w chodnik, papiery, plastikowe butelki, pierwsze jesienne liście i niedopałki papierosów na naszych ulicach to codzienność.

Kradzież obrazu z Katedry

Artykul dodany: Wtorek, 4 września 2012
Kradzież obrazu z Katedry Dzisiaj około godziny 12.00 do Policji w Gnieźnie dotarła informacja o kradzieży kopii XVIII wiecznego obrazu Matki Boskiej z Katedry Gnieźnieńskiej.

Wypadek na trasie Gniezno - Witkowo

Artykul dodany: Wtorek, 4 września 2012
Wypadek na trasie Gniezno - Witkowo Dzisiaj, około godziny 7.20 doszło do wypadku drogowego na trasie Gniezno - Witkowo. Po przyjeździe na miejsce zdarzenia OSP Niechanowo, zastano samochód marki Fiat Punto na dachu. Kierowca opuścił auto o własnych siłach przed przybyciem ratowników.

Sierpień pracowitym miesiącem dla OSP Trzemeszno

Artykul dodany: Wtorek, 4 września 2012
Sierpień pracowitym miesiącem dla OSP Trzemeszno W sierpniu 2012 roku strażacy z Trzemeszna wyjeżdżali do akcji ratowniczo-gaśniczych 23 razy, 1 raz brali udział w ćwiczeniach, 2 razy zabezpieczali imprezy masowe.

Pożar pomieszczenia biurowego

Artykul dodany: Wtorek, 4 września 2012
Pożar pomieszczenia biurowego Wczoraj do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego wpłynęło zgłoszenie dotyczące pożaru pomieszczenia biurowego. Do zdarzenia dyżurny natychmiast zadysponował dwa zastępy gaśnicze z JRG w Gnieźnie.

Odpowiedzą za rozbój

Artykul dodany: Wtorek, 4 września 2012
Odpowiedzą za rozbój Policjanci z komisariatu w Witkowie zatrzymali dwóch młodych mężczyzn, którym zarzuca się zaatakowanie i pobicie 26-latka. Napastnicy pobili i zerwali z pokrzywdzonego odzież z zawartością telefonu komórkowego i pieniędzy. Na końcu zdjęli z palca obrączkę. Sprawcy usłyszeli zarzut rozboju. W obliczu zebranych przez funkcjonariuszy dowodów sąd zdecydował, że najbliższe trzy miesiące spędzą w areszcie.

« poprzednia 1 2115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 następna »REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno