Logo

Dział - Na sygnale

Wypadek w Owieczkach

Artykul dodany: Piątek, 20 lipca 2012
Wypadek w Owieczkach Wczoraj do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego wpłynęło zgłoszenia o wypadku samochodu osobowego w miejscowości Owieczki.

Nietrzeźwy spowodował kolizję

Artykul dodany: Piątek, 20 lipca 2012
Nietrzeźwy spowodował kolizję W czwartek, 19 lipca na skrzyżowaniu ulicy Witkowskiej z ulicą Wolności doszło kolizji drogowej z udziałem nietrzeźwego kierowcy.

Ukradły i oszukały

Artykul dodany: Piątek, 20 lipca 2012
Ukradły i oszukały Trzy kobiety narodowości romskiej w wieku od 16-stu do 22-óch lat ukradły artykuły spożywcze wartości prawie 400 zł w markecie i oszukały na 100 zł sprzedawczynię. Za kradzież grozi do 5-ciu lat, a za oszustwo do 8-miu lat pozbawienia wolności.

Ranna piesza na ulicy Poznańskiej w Gnieźnie

Artykul dodany: Czwartek, 19 lipca 2012
Ranna piesza na ulicy Poznańskiej w Gnieźnie W środę, 18 lipca o godz. 10.55 na ulicy Poznańskiej w Gnieźnie w wyniku potrącenia przez samochód ranna została 62-letnia piesza.

Uczciwy znalazca

Artykul dodany: Wtorek, 17 lipca 2012
Uczciwy znalazca Mieszkaniec miejscowości Tuchola znalazł portfel z dokumentami i pieniędzmi. Przywiózł go na ulicę Jana Pawła II i przekazał policjantom. Mundurowi ustalili, że zguba jest własnością mieszkańca miejscowości Modliszewko. Dzięki właściwej postawie uczciwego znalazcy i szybkiej reakcji policjantów zguba trafiła do właściciela w ciągu godziny.

O krok od tragedii

Artykul dodany: Poniedziałek, 16 lipca 2012
O krok od tragedii Dzięki szybkim i sprawnym działaniom policjanci referatu patrolowego uratowali życie 58-letniemu mężczyźnie, który chciał popełnić samobójstwo. Mundurowi dotarli na czas do miejsca, gdzie mężczyzna próbował się powiesić. Desperat trafił do szpitala, gdzie teraz wraca do zdrowia.

Śmierć dziecka

Artykul dodany: Niedziela, 15 lipca 2012
Śmierć dziecka Wczoraj (sobota) po godz. 14.00 dyżurny Pogotowia Ratunkowego w Gnieźnie odebrał zgłoszenie dotyczące dziecka, które powiesiło się w mieszkaniu na przewodzie elektrycznym. Na miejsce natychmiast wysłano karetkę pogotowia. Niestety półtoraroczne dziecko zmarło.

Pościg za nietrzeźwym kierowcą

Artykul dodany: Piątek, 13 lipca 2012
Pościg za nietrzeźwym kierowcą Kierowca mający 2 promile alkoholu w organizmie uciekał przed radiowozem gnieźnieńskiej drogówki. Teraz odpowie przed sądem za jazdę w stanie nietrzeźwości i popełnione wykroczenia drogowe.

Rowerzysta z 4-ema promilami alkoholu

Artykul dodany: Piątek, 13 lipca 2012
Rowerzysta z 4-ema promilami alkoholu 11 lipca roku od godziny 6.00 do 22.00 policjanci gnieźnieńskiej drogówki prowadzili działania prewencyjne pod kryptonimem "Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego". Efektem tych działań było nałożenie 16-stu mandatów karnych na pieszych, 34-ech na kierujących pojazdami oraz skierowali 2 wnioski o ukaranie do sądu.

Motorowerzysta uderzył w ciężarówkę

Artykul dodany: Czwartek, 12 lipca 2012
Motorowerzysta uderzył w ciężarówkę Dzisiaj przed godziną 10.00 w miejscowości Gołąbki w gminie Trzemeszno 16-letni motorowerzysta uderzył w ciężarówkę. Policja wyjaśnia okoliczności i przyczyny zdarzenia.

Dwa promile, a jaka siła

Artykul dodany: Wtorek, 10 lipca 2012
Dwa promile, a jaka siła Ponad 2 promile alkoholu miał 19-letni mieszkaniec województwa łódzkiego, który demolował zaparkowany przy Ośrodku Wypoczynkowym w Skorzęcinie samochód. Mężczyzna został zatrzymany w pościgu przez policjantów z Komisariatu Policji w Witkowie. Za uszkodzenie mienia grozi do 5-ciu lat pozbawienia wolności.

Aresztowani za rozbój na kobiecie

Artykul dodany: Poniedziałek, 9 lipca 2012
Aresztowani za rozbój na kobiecie Policjanci z Witkowa i kryminalni z Gniezna zatrzymali 21-letniego Roberta K. i 19-letniego Bartosza S., mieszkańców powiatu inowrocławskiego. Obaj mężczyźni podejrzani są o dokonanie rozboju na 50-letniej kobiecie. W wyniku przestępstwa pokrzywdzona straciła pieniądze. Zatrzymanym może grozić kara do 12-stu lat pozbawienia wolności.

Apel o rozwagę nad wodą

Artykul dodany: Poniedziałek, 9 lipca 2012
Apel o rozwagę nad wodą Ostatnie dni są upalne i chętnie odpoczywamy nad wodą. Niestety od początku wakacji w całym kraju utonęło już około 100 osób. Apelujemy o rozwagę podczas relaksu nad wodą i wzmożoną opiekę nad małymi dziećmi. Bezpieczna kąpiel zależy tylko od nas samych!

Aktualności Straży Miejskiej

Artykul dodany: Niedziela, 8 lipca 2012
Aktualności Straży Miejskiej 5 lipca pojawiły się na lampach oświetleniowych w centrum miasta ogłoszenia dotyczące taniego kredytu. Strażnicy przypominają po raz kolejny: Umieszczanie na słupach ogłoszeń jest możliwe tylko i wyłącznie za zgodą ich właścicieli! Kto umieszcza ogłoszenie bez wymaganej zgody popełnia wykroczenie w myśl art. 93a §1 Kodeksu Wykroczeń.

Wypadek w Czeluścinie

Artykul dodany: Sobota, 7 lipca 2012
Wypadek w Czeluścinie Dzisiaj do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego wpłynęło zgłoszenia o wypadku na drodze krajowej nr 15 w miejscowości Czeluścin.

Wypadek drogowy na ulicy Grunwaldzkiej w Gnieźnie

Artykul dodany: Sobota, 7 lipca 2012
Wypadek drogowy na ulicy Grunwaldzkiej w Gnieźnie W czwartek o godz. 14.00 na ulicy Grunwaldzkiej w Gnieźnie rowerzysta zderzył się z małoletnim motorowerzystą, który z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala w Poznaniu.

Utonięcie w Skorzęcinie

Artykul dodany: Sobota, 7 lipca 2012
Utonięcie w Skorzęcinie W dniu 5 lipca na Jeziorze Niedzięgiel w Skorzęcinie doszło do wypadku, podczas którego 21-letni mężczyzna wypadł z roweru wodnego do wody. Wczoraj służby ratunkowe znalazły ciało zaginionego.

Przewoził autem 100 gram amfetaminy

Artykul dodany: Czwartek, 5 lipca 2012
Przewoził autem 100 gram amfetaminy Gnieźnieńscy policjanci referatu patrolowo-interwencyjnego zatrzymali 21-letniego mężczyznę, u którego w samochodzie w trakcie kontroli drogowej ujawnili prawie 100 gram amfetaminy. Wczoraj Sąd Rejonowy w Gnieźnie aresztował zatrzymanego na okres 3-ech miesięcy. Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających grozi kara do 8-miu lat pozbawienia wolności.

Kolejne ranne osoby w Skorzęcinie

Artykul dodany: Czwartek, 5 lipca 2012
Kolejne ranne osoby w Skorzęcinie W środę, 4 lipca o godzinie 20.40 w Skorzęcinie, niecały kilometr od ośrodka wypoczynkowego, 21-letnia gnieźnianka uderzyła pojazdem w drzewo. Dwie osoby przebywają w szpitalu.

Akcja "Prędkość"

Artykul dodany: Środa, 4 lipca 2012
Akcja 2 lipca na drogach powiatu gnieźnieńskiego przeprowadzono policyjną akcję "Prędkość". Jej głównym założeniem było zminimalizowanie liczby zdarzeń drogowych oraz zdyscyplinowanie kierujących, zwłaszcza tych jeżdżących z nadmierną prędkością.

Areszt za rozbój

Artykul dodany: Środa, 4 lipca 2012
Areszt za rozbój Trzy najbliższe miesiące spędzą w areszcie dwaj 20-latkowie, którzy są podejrzani o dokonanie rozboju na 59-letnim mężczyźnie na os. Grunwaldzkim w Gnieźnie.

Wypadek drogowy w Skorzęcinie

Artykul dodany: Wtorek, 3 lipca 2012
Wypadek drogowy w Skorzęcinie W sobotę, 30 czerwca o godz. 20.30 w Skorzęcinie na skrzyżowaniu dróg powiatowych małoletni rowerzysta zderzył się samochodem dostawczym. 13-latek w ciężkim stanie został przetransportowany śmigłowcem pogotowia ratunkowego do szpitala w Poznaniu.

Kolizja na ul. Roosevelta w Gnieźnie

Artykul dodany: Wtorek, 3 lipca 2012
Kolizja na ul. Roosevelta w Gnieźnie W niedzielę, 1 lipca o godz. 21.30 na ul. Roosevelta w Gnieźnie nietrzeźwy kierujący podróżując Fiatem Marea z trzema pasażerami spowodował kolizję drogową.

Aktualności Straży Miejskiej

Artykul dodany: Sobota, 30 czerwca 2012
Aktualności Straży Miejskiej W związku z pracami ziemnymi prowadzonymi w rejonie targowiska przy Pl. 21 Stycznia wprowadzona została zmiana organizacji ruchu w rejonie ulic: Czysta, Jeziorna, Garbarska i Bednarski Rynek. Strażnicy miejscy od poniedziałku patrolują tamten rejon. Informują oni kierowców o wprowadzonych zmianach oraz czuwają nad właściwym parkowaniem w okolicach targowiska. W razie jakichkolwiek wątpliwości można zwrócić się do funkcjonariuszy, którzy udzielą wszelkich informacji.

Okradli hurtownię

Artykul dodany: Wtorek, 26 czerwca 2012
Okradli hurtownię Pięciu młodych gnieźnian w wieku od 17-stu do 19-stu lat, którzy kilka razy włamali się do hurtowni i ukradli wart 17 tys. zł tytoń usłyszało już zarzuty. Za kradzież z włamaniem grozi do 10-ciu lat pozbawienia wolności.

Policjanci udaremnili szantaż

Artykul dodany: Poniedziałek, 25 czerwca 2012
Policjanci udaremnili szantaż Trzymiesięczny areszt zastosował w miniony weekend Sąd Rejonowy w Gnieźnie wobec 29-letniego mężczyzny podejrzanego o to, że wspólnie ze swoją konkubiną zmuszali pokrzywdzonego do płacenia im pieniędzy. W sumie w okresie kilku miesięcy wyłudzili prawie 30 tys. zł.

Wypadek drogowy w Gnieźnie

Artykul dodany: Poniedziałek, 25 czerwca 2012
Wypadek drogowy w Gnieźnie W niedzielę, 24 czerwca o godz. 13.30 w Gnieźnie na skrzyżowaniu ulicy Wolności z ulicą Pułkową doszło do zderzenia samochodu osobowego z motocyklem.

Wypadek drogowy w Lednogórze

Artykul dodany: Poniedziałek, 25 czerwca 2012
Wypadek drogowy w Lednogórze W niedzielę, 24 czerwca o godz. 15.15 w Lednogórze w gminie Łubowo nietrzeźwy kierujący Oplem potrącił dwie małoletnie rowerzystki, po czym oddalił się z miejsca zdarzenia. Dziewczynki z obrażeniami ciała zostały przewiezione do szpitala w Gnieźnie, a następnie przetransportowano je do Poznania. Sprawca wypadku miał zakaz prowadzenia pojazdów.

Kolizja na ul. Wolności

Artykul dodany: Niedziela, 24 czerwca 2012
Kolizja na ul. Wolności Wczoraj do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego wpłynęło zgłoszenia o zderzeniu się dwóch samochodów osobowych na ul. Wolności w Gnieźnie.

Po pijanemu uderzył w Opla

Artykul dodany: Środa, 20 czerwca 2012
Po pijanemu uderzył w Opla W Mielnie, w gminie Mieleszyn we wtorek, 19 czerwca nietrzeźwy motorowerzysta podczas jazdy uderzył w tył pojazdu marki Opel Vectra. Mężczyzna miał 2,7 promila alkoholu w organizmie.

« poprzednia 1 2111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 następna »REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno