Logo

Dział - Na sygnale

Pożar mieszkania w Dziadkowie

Artykul dodany: Wtorek, 16 października 2012
Pożar mieszkania w Dziadkowie W czwartek, 11 października, ok. godz. 16.30 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Gnieźnie wpłynęło zgłoszenie o pożarze pokoju w budynku mieszkalnym. Do zdarzenia Dyżurny Operacyjny Powiatu zadysponował 3 zastępy gaśnicze Straży Pożarnej.

Podejrzany o handel narkotykami w rękach policjantów

Artykul dodany: Poniedziałek, 15 października 2012
Podejrzany o handel narkotykami w rękach policjantów Gnieźnieńscy policjanci zatrzymali 24-letniego dilera narkotykowego. Podczas przeszukania jego auta stróże prawa znaleźli około 50 gram amfetaminy i 70 gram marihuany. Decyzją sądu rejonowego mężczyzna został tymczasowo aresztowany. Za kratkami może spędzić nawet 10 lat.

Ukradł rower sąsiadom swojej znajomej

Artykul dodany: Poniedziałek, 15 października 2012
Ukradł rower sąsiadom swojej znajomej W piątek policjanci referatu patrolowo-interwencyjnego odzyskali skradziony dzień wcześniej rower trekkingowy. Jak się okazało, 47-latek ukradł jednoślad, bo nie miał czym wrócić do domu. Teraz grozi mu za to kara do pięciu lat więzienia.

Jak Spiderman zamienił się w wiaderko

Artykul dodany: Poniedziałek, 15 października 2012
Jak Spiderman zamienił się w wiaderko Klientka jednego z gnieźnieńskich marketów zamieniła kody kreskowe na towarach. Usiłowała w ten sposób oszukać sklep na 140 zł. Jej postępowanie oceni sąd.

Wypadek drogowy w Kruchowie w gminie Trzemeszno

Artykul dodany: Poniedziałek, 15 października 2012
Wypadek drogowy w Kruchowie w gminie Trzemeszno 12 października o godzinie 5.50 w miejscowości Kruchowo doszło do poważnego wypadku drogowego. Kierujący i pasażerka przebywają w szpitalu.

Mają na koncie 20 włamań

Artykul dodany: Poniedziałek, 15 października 2012
Mają na koncie 20 włamań Gnieźnieńscy policjanci zatrzymali trzech mężczyzn w wieku od 18-ego do 21-ego roku życia, którzy regularnie włamywali się do piwnic i innych obiektów, a następnie okradali je. Najczęściej ich łupem padały rowery i elektronarzędzia. Za kradzież z włamaniem grozi do 10-ciu lat pozbawienia wolności.

Akcja "Truck"

Artykul dodany: Poniedziałek, 15 października 2012
Akcja Głównym celem akcji przeprowadzonej 11 października przez policjantów drogówki na terenie powiatu gnieźnieńskiego było zmniejszenie liczby osób rannych i zabitych w wypadkach drogowych oraz wyeliminowanie nieprawidłowości w przewozie osób i towarów.

Potrącenie pieszego

Artykul dodany: Czwartek, 11 października 2012
Potrącenie pieszego Wczoraj o godz. 19.20 w Gnieźnie przy ulicy Dalkoskiej w rejonie skrzyżowania z ulicą Strumykową samochód potrącił nietrzeźwego pieszego.

Zatrzymano trzech poszukiwanych

Artykul dodany: Czwartek, 11 października 2012
Zatrzymano trzech poszukiwanych Gnieźnieńscy policjanci zatrzymali wczoraj 3-ech mężczyzn ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości.

Aktualności Straży Miejskiej

Artykul dodany: Czwartek, 11 października 2012
Aktualności Straży Miejskiej Straż Miejska zwraca się z prośbą do wszystkich mieszkańców naszego miasta o zgłaszanie miejsc przebywania osób bezdomnych. Najczęściej są to pustostany, opuszczone altany, prowizoryczne baraki i szałasy. Z uwagi na coraz niższe temperatury panujące na dworze, mieszkanie w takich prowizorycznych warunkach jest dużym zagrożeniem dla życia i zdrowia tych osób. Prosimy o przekazywanie informacji pod nr tel. 61 424 10 70 (od poniedziałku do piątku od godz. 7.30 do 15.30), tel. kom. 604 512 000 (od godz. 7.00 do 22.00 od poniedziałku do soboty, oraz od godz. 11.00 do 19.00 w niedzielę).

Pożar stogu w gminie Trzemeszno

Artykul dodany: Środa, 10 października 2012
Pożar stogu w gminie Trzemeszno 9 października o godz. 18.01 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Gnieźnie wpłynęło zgłoszenie o pożarze stogu w miejscowości Miaty (gmina Trzemeszno). Do zdarzenia dyżurny wysłał jeden zastęp Straży Pożarnej z Witkowa, jeden zastęp z Gniezna i dwa zastępy z Trzemeszna.

Nietrzeźwy spowodował kolizję

Artykul dodany: Środa, 10 października 2012
Nietrzeźwy spowodował kolizję W Trzemesznie nietrzeźwy kierujący doprowadził do kolizji drogowej. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń.

Ranny motorowerzysta

Artykul dodany: Wtorek, 9 października 2012
Ranny motorowerzysta W niedzielę, 7 października, o godz. 15.20 na ulicy Gajowej w Gnieźnie 16-latek doznał obrażeń ciała w wyniku wywrócenia motoroweru.

Pijany kierował ciężarówką

Artykul dodany: Wtorek, 9 października 2012
Pijany kierował ciężarówką Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego gnieźnieńskiej komendy zatrzymali 32-letniego obywatela Łotwy, który pijany kierował Scanią.

Poszukiwany listem gończym zatrzymany

Artykul dodany: Poniedziałek, 8 października 2012
Poszukiwany listem gończym zatrzymany Wczoraj policjanci gnieźnieńskiej drogówki zatrzymali 27-letniego mężczyznę, obywatela Bułgarii, który był poszukiwany listem gończym przez Sąd Rejonowy w Bydgoszczy.

Kleik zamiast konsoli

Artykul dodany: Poniedziałek, 8 października 2012
Kleik zamiast konsoli O tym, że ryzykowne mogą okazać się zakupy przez internet przekonała się 28-letnia mieszkanka Gniezna. Po wpłacie 740 złotych za wylicytowaną na portalu internetowym konsolę do gier komputerowych PS 3, w zamian otrzymała 10 paczek kleiku dla dzieci. Policjanci apelują o ostrożność podczas zakupów w sieci.

Podsumowanie akcji "Prędkość"

Artykul dodany: Poniedziałek, 8 października 2012
Podsumowanie akcji W niedzielę gnieźnieńscy policjanci prowadzili działania, których celem było zmniejszenie zagrożenia wypadkami spowodowanymi przez nadmierną prędkość. Akcja "Prędkość" zakończyła się późnym wieczorem. Funkcjonariusze ukarali mandatami 44-ech kierowców.

Powalone słupy telekomunikacyjne

Artykul dodany: Niedziela, 7 października 2012
Powalone słupy telekomunikacyjne 6 października o godz. 19.38 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Gnieźnie wpłynęło kolejne zgłoszenie o skutkach burzy, która przeszła nad Witkowem. Tym razem zgłoszenie dotyczyło linii energetycznych, które zostały podczas burzy zerwane i znajdowały się na trasie Witkowo-Trzemeszno. Do zdarzenia dyżurny wysłał zastęp OSP z Witkowa.

Wichura nad Witkowem

Artykul dodany: Niedziela, 7 października 2012
Wichura nad Witkowem 6 października o godz. 19.38 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Gnieźnie wpłynęło zgłoszenie o powalonym drzewie w miejscowości Kołaczkowo. Do zdarzenia dyżurny wysłał strażaków z OSP Witkowo.

Aktualności Straży Miejskiej

Artykul dodany: Sobota, 6 października 2012
Aktualności Straży Miejskiej 26 września patrol Straży Miejskiej przewiózł do schroniska rannego psa znalezionego w okolicach ul. Tumskiej. Pierwszej pomocy udzielił mu jeden z gnieźnieńskich lekarzy weterynarii, który wykonał prześwietlenie i postawił diagnozę: pęknięta miednica. Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami zakupiło dla rannego zwierzęcia środki przeciwbólowe i przyspieszające zrastanie kości. Ranny pies przebywa w schronisku.

Terrorysta w zakładzie "Paroc"

Artykul dodany: Piątek, 5 października 2012
Terrorysta w zakładzie Wczoraj na terenie zakładu Paroc i Dynea w Trzemesznie odbyły się ćwiczenia obronne "Gepard". Ćwiczenia zostały zarządzone przez Starostwo Powiatowe, a temat ćwiczeń to "Organizacja i funkcjonowanie organów samorządu terytorialnego w czasie podwyższania gotowości obronnej państwa". W działaniach udział brały zastępy PSP, OSP, Policja i Pogotowie Ratunkowe.

Kradł paliwo ze stacji benzynowych

Artykul dodany: Piątek, 5 października 2012
Kradł paliwo ze stacji benzynowych Kilkanaście kradzieży paliwa ma na koncie 37-letni mieszkaniec powiatu poznańskiego zatrzymany przez gnieźnieńskich policjantów kryminalnych. Mężczyzna przyjeżdżał na stacje paliw pożyczonymi samochodami z kradzionymi tablicami rejestracyjnymi, tankował, po czym odjeżdżał bez płacenia. Za kradzież grozi do 5-ciu lat pozbawienia wolności.

Narkotyki nie trafią na rynek

Artykul dodany: Czwartek, 4 października 2012
Narkotyki nie trafią na rynek Już od pewnego czasu do gnieźnieńskich policjantów operacyjnych docierały informacje o tym, że w mieszkaniach dwóch gnieźnian w wieku 21-den i 25-ciu lat może dochodzić do transakcji narkotykowych. Gdy mężczyźni zostali zatrzymani, w ich lokalach zabezpieczono między innymi 100 gram surowca i produktu końcowego marihuany.

W Żydowie małoletni rowerzysta zderzył się z samochodem

Artykul dodany: Czwartek, 4 października 2012
W Żydowie małoletni rowerzysta zderzył się z samochodem 5-latek kierując rowerem zderzył się z samochodem osobowym. Do zdarzenia doszło we wtorek, 2 października, o godz. 18.30 w Żydowie.

Podsumowanie działań "Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego"

Artykul dodany: Środa, 3 października 2012
Podsumowanie działań "Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego" to akcja, którą wczoraj przeprowadzili policjanci z gnieźnieńskiej drogówki na terenie powiatu. Podczas działań policjanci sprawdzali zachowanie się kierujących pojazdami, w szczególności na przejściach dla pieszych oraz zachowanie samych niechronionych uczestników ruchu drogowego - pieszych i rowerzystów.

Potrącenie 15-latka na ulicy Sobieskiego w Gnieźnie

Artykul dodany: Środa, 3 października 2012
Potrącenie 15-latka na ulicy Sobieskiego w Gnieźnie Wczoraj na ulicy Sobieskiego w Gnieźnie doszło do potrącenia przez samochód osobowy 15-letniego gnieźnianina. Chłopak z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala w Poznaniu.

Były agresywne bez powodu

Artykul dodany: Wtorek, 2 października 2012
Były agresywne bez powodu Dwie odurzone alkoholem nastolatki pobiły chłopaka. Do zdarzenia doszło na osiedlu Winiary. Gdy ten chciał zadzwonić na policję uszkodziły jego telefon komórkowy. Teraz za swoje czyny odpowiedzą przed sądem dla nieletnich.

Pożar w Goczałkowie

Artykul dodany: Poniedziałek, 1 października 2012
Pożar w Goczałkowie 30 września (niedziela) około godziny 15.30 Powiatowe Stanowisko Kierowania Gniezno zaalarmowało jednostkę OSP Niechanowo o pożarze w miejscowości Goczałkowo. Zadysponowane zostały dwa samochody OSP oraz jeden z PSP Gniezno.

Dachowanie Audi

Artykul dodany: Poniedziałek, 1 października 2012
Dachowanie Audi 29 września, krótko po godzinie 4.00 strażacy zostali poinformowani o wypadku drogowym w miejscowości Trzemeszno przy stacji paliw Lotos-Optima. Do zdarzenia zostały zadysponowane 2 zastępy ratowniczo-gaśnicze z Trzemeszna i 1 zastęp z JRG Gniezno.

Pożar nielegalnego wysypiska

Artykul dodany: Poniedziałek, 1 października 2012
Pożar nielegalnego wysypiska 30 września (niedziela) o godz. 19.42 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Gnieźnie wpłynęło zgłoszenie o pożarze nieużytków na działkach przy ulicy Spokojnej w Witkowie. Do zdarzenia zostały zadysponowane dwa zastępy OSP Witkowo.

« poprzednia 1 2113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 następna »REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno