Logo

REKLAMA
Plik banneru

Dział - Na sygnale

Ukradli drewno opałowe

Artykul dodany: Środa, 12 grudnia 2012
Ukradli drewno opałowe Policjanci kryminalni zatrzymali dwóch złodziei, mieszkańców Gniezna w wieku 28 i 37 lat, którzy ukradli drewno opałowe. Teraz mężczyźni za swoje postępowanie odpowiedzą przed sądem.

Marihuana w pojeździe

Artykul dodany: Środa, 12 grudnia 2012
Marihuana w pojeździe Gnieźnieńscy policjanci operacyjni przechwycili marihuanę, z której można było uzyskać prawie 900 porcji handlowych. Narkotyki znaleziono w samochodzie i w mieszkaniu jednego z czterech zatrzymanych w tej sprawie mężczyzn. Funkcjonariusze zabezpieczyli także wagę elektroniczną do porcjowania środków odurzających oraz młynek do rozdrabniania suszu.

Auto dachowało na Mnichowskiej w Gnieźnie

Artykul dodany: Wtorek, 11 grudnia 2012
Auto dachowało na Mnichowskiej w Gnieźnie W poniedziałek, 10 grudnia, o godz. 15.45 w Gnieźnie przy ulicy Mnichowskiej doszło do dachowania Nissana Primera. Kierująca autem doznała ogólnych potłuczeń.

Pożar mieszkania przy ul. Sienkiewicza w Gnieźnie

Artykul dodany: Poniedziałek, 10 grudnia 2012
Pożar mieszkania przy ul. Sienkiewicza w Gnieźnie 10 grudnia o godz. 8.10 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego wpłynęło zgłoszenie dotyczące pożaru mieszkania przy ul. Sienkiewicza w Gnieźnie. W momencie przybycia zastępów PSP Gniezno zastano pożar mieszkania na parterze, lokatorka znajdowała się na zewnątrz przy drzwiach wejściowych.

Pierwsza kolizja na tegorocznym śniegu

Artykul dodany: Wtorek, 4 grudnia 2012
Pierwsza kolizja na tegorocznym śniegu 4 grudnia o godz. 12.13 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Gnieźnie wpłynęło zgłoszenie od Policji o kolizji drogowej samochodu ciężarowego i busa. Dyżurny do zdarzenia wysłał zastęp OSP Witkowo.

Pożar kotłowni w domu jednorodzinnym

Artykul dodany: Wtorek, 4 grudnia 2012
Pożar kotłowni w domu jednorodzinnym 4 grudnia o godz. 9.15 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Gnieźnie wpłynęło zgłoszenie o dużym zadymieniu w pomieszczeniu kotłowni domu jednorodzinnego w Wiekowie. Po przyjęciu zgłoszenia natychmiast zostały zadysponowane w to miejsce trzy zastępy PSP Gniezno, dwa zastępy OSP Witkowo oraz OSP Wiekowo.

Trzy pożary w jednym dniu

Artykul dodany: Wtorek, 4 grudnia 2012
Trzy pożary w jednym dniu 3 grudnia (poniedziałek) doszło do trzech pożarów na terenie powiatu: warsztatu samochodowego w Żydowie, sklepu z odzieżą w Mieleszynie i poddasza w domu jednorodzinnym w Gnieźnie.

Oplem w knura

Artykul dodany: Poniedziałek, 3 grudnia 2012
Oplem w knura Do zderzenia auta osobowego ze zwierzęciem gospodarskim doszło w sobotę, 1 grudnia, o godz. 17.00 w Fałkowie w gminie Łubowo.

Odpowiedzą za włamania

Artykul dodany: Poniedziałek, 3 grudnia 2012
Odpowiedzą za włamania Zakończyło się postępowanie dotyczące kradzieży z włamaniem do piwnic i innych obiektów, o którym informowaliśmy 12 października br. W tej sprawie Sąd Rejonowy zastosował 2 tymczasowe areszty.

Uwaga na pieszych! Ranni w Gnieźnie i Trzemesznie

Artykul dodany: Sobota, 1 grudnia 2012
Uwaga na pieszych! Ranni w Gnieźnie i Trzemesznie Kierowcy nie przyzwyczaili się jeszcze do nowych warunków jazdy. Zmrok zapada coraz szybciej, w dodatku drogi stają się śliskie i niebezpieczne. Brak rozwagi ze strony pieszych i kierowców jest główną przyczyną potrąceń. Tak było również 29 listopada. Do potrącenia pieszych doszło w Gnieźnie i Trzemesznie.

Aktualności Straży Miejskiej

Artykul dodany: Czwartek, 29 listopada 2012
Aktualności Straży Miejskiej W minionym tygodniu na prośbę mieszkańców Al. Reymonta Straż Miejska podjęła interwencję dotyczącą parkowania. Kierowcy parkowali tam swoje pojazdy w sposób uniemożliwiający swobodne korzystanie z chodnika. Aby ominąć parkujące tam pojazdy zachodziła konieczność wejścia na jezdnię, co stanowiło zagrożenie dla przechodzących tamtędy osób. Dwukrotna interwencja strażników miejskich "wyleczyła" tą sytuacje. Kierowcy parkują tam równolegle do krawędzi jezdni.

Zostawili w aucie 7-miesięczne dziecko, a sami poszli na zakupy

Artykul dodany: Czwartek, 29 listopada 2012
Zostawili w aucie 7-miesięczne dziecko, a sami poszli na zakupy Zostawili kilkumiesięczne dziecko bez opieki w samochodzie, a sami poszli na zakupy. Maleństwem zainteresował się przechodzień, który powiadomił Policję. Matka została ukarana mandatem. Sprawa trafi również do Sądu Rodzinnego.

Potrącenie mężczyzny w Trzemesznie

Artykul dodany: Środa, 28 listopada 2012
Potrącenie mężczyzny w Trzemesznie We wtorek, 27 listopada o godz. 15.45 w Trzemesznie przy ulicy Konopnickiej samochód osobowy najechał na leżącego we wjeździe mężczyznę, który z poważnymi obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala w Gnieźnie.

Bus zderzył się z osobówką

Artykul dodany: Środa, 28 listopada 2012
Bus zderzył się z osobówką 27 listopada (wtorek) o godz. 11.28 Do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Gnieźnie wpłynęło zgłoszenie o kolizji drogowej na skrzyżowaniu ulic Czerniejewskiej, Płk. Hynka i Braci Łukowskich w Witkowie. Dyżurny do zdarzenia natychmiast wysyła zastęp OSP z Witkowa.

Pożar śmieci

Artykul dodany: Środa, 28 listopada 2012
Pożar śmieci 26 listopada o godz. 10.26 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Gnieźnie wpłynęło zgłoszenie o pożarze nielegalnego wysypiska na ul. Kosynierów Miłosławskich w Witkowie. Dyżurny do zdarzenia natychmiast wysyła zastęp OSP z Witkowa.

Złodziej w Przedszkolu

Artykul dodany: Wtorek, 27 listopada 2012
Złodziej w Przedszkolu Policjanci kryminalni zatrzymali złodzieja radioodtwarzacza i śpiewników. Do kradzieży doszło na terenie jednego z gnieźnieńskich przedszkoli. Straty wyceniono na 260 złotych. Za kradzież grozi do 5-ciu lat pozbawienia wolności.

Komunikat Policji

Artykul dodany: Poniedziałek, 26 listopada 2012
Komunikat Policji Gnieźnieńscy policjanci zajmujący się nieletnimi szukają dwóch nastoletnich dziewczyn, którym w wakacje letnie podczas pobytu w Mc Donaldzie skradziono dotykowy telefon komórkowy marki Samsung.

46-latek kradł energię elektryczną

Artykul dodany: Poniedziałek, 26 listopada 2012
46-latek kradł energię elektryczną Gnieźnieńscy dzielnicowi zatrzymali 46-letniego Zbigniewa W. Mężczyzna bezprawnie korzystał z energii elektrycznej w swoim mieszkaniu. Trwa szacowanie strat. Za kradzież grozi kara do 5-ciu lat pozbawienia wolności.

Zderzenie ciągnika z pociągiem

Artykul dodany: Poniedziałek, 26 listopada 2012
Zderzenie ciągnika z pociągiem W piątek, 23 listopada o godz. 12.00 w Wydartowie, w gminie Trzemeszno doszło do zderzenia ciągnika rolniczego z pociągiem. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń.

Mgła przyczyną wypadku w Kosowie

Artykul dodany: Poniedziałek, 26 listopada 2012
Mgła przyczyną wypadku w Kosowie 23 listopada w godzinach nocnych do Powiatowego Stanowiska Kierowania wpłynęło zgłoszenie dotyczące wypadku drogowego w miejscowości Kosowo. Do zdarzenia dyżurny natychmiast zadysponował samochód ratownictwa drogowego z JRG w Gnieźnie oraz zastęp ratowniczo - gaśniczy z OSP Czerniejewo.

Wypadek w Wymysłowie

Artykul dodany: Poniedziałek, 26 listopada 2012
Wypadek w Wymysłowie 23 listopada w godzinach rannych do Powiatowego Stanowiska Kierowania wpłynęło zgłoszenie dotyczące wypadku drogowego w miejscowości Wymysłowo. Do zdarzenia dyżurny natychmiast zadysponował samochód ratownictwa drogowego z JRG w Gnieźnie oraz dwa zastępy ratowniczo-gaśniczy z OSP Trzemeszno.

Policyjna akcja "Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego"

Artykul dodany: Piątek, 23 listopada 2012
Policyjna akcja 65 wykroczeń, z czego sprawcami 25-ciu byli piesi - to efekt policyjnej akcji "Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego", która została przeprowadzona w czwartek na terenie powiatu gnieźnieńskiego.

Zatrzymany złodziej papierosów

Artykul dodany: Piątek, 23 listopada 2012
Zatrzymany złodziej papierosów Gnieźnieńscy policjanci kryminalni zatrzymali 22-latka, który w listopadzie tego roku ukradł ze sklepów papierosy. Za kradzież grozi mu do 5-ciu lat pozbawienia wolności.

Aktualności Straży Miejskiej

Artykul dodany: Czwartek, 22 listopada 2012
Aktualności Straży Miejskiej Parkowanie na przejściu dla pieszych jest wykroczeniem drogowym, za które można otrzymać mandat karny w wysokości od 100 do 300 zł. Niektórzy beztrosko wybierają ten sposób parkowania nie licząc się z konsekwencjami oraz z tym, że operatorzy kamer obserwują miasto przez 24 godziny na dobę. Tym razem zawiadomienia o popełnionym wykroczeniu może się spodziewać kierowca pojazdu zaparkowanego na przejściu dla pieszych na ul. Warszawskiej.

Oszukany podczas zakupów w sieci

Artykul dodany: Czwartek, 22 listopada 2012
Oszukany podczas zakupów w sieci Wczoraj gnieźnieńscy policjanci przyjęli zawiadomienie od 24-letniego mieszkańca Gniezna o popełnieniu przestępstwa - oszustwa komputerowego.

Nie daj się oszukać metodą "na wnuczka"

Artykul dodany: Środa, 21 listopada 2012
Nie daj się oszukać metodą Tylko w ciągu jednego dnia na terenie Gniezna trzykrotnie oszuści próbowali wyłudzić pieniądze metodą na tzw. wnuczka. Za każdym razem osoba dzwoniła do seniorek i podając się za wnuczkę, chciała oszukać je łącznie na ponad kilkanaście tysięcy złotych. Na szczęście w dwóch przypadkach nestorki wykazywały się czujnością i nie dały się oszukać, w jednym przypadku kobieta przekazała oszustom prawie 4 tysiące złotych.

Potrącenie pieszej

Artykul dodany: Wtorek, 20 listopada 2012
Potrącenie pieszej W poniedziałek, 19 listopada o godz. 9.35 na ulicy Witkowskiej w Gnieźnie samochód osobowy potrącił 78-letnią pieszą. Kobieta z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala.

Pijany wbiegł pod pędzące auto

Artykul dodany: Poniedziałek, 19 listopada 2012
Pijany wbiegł pod pędzące auto W sobotę, 17 listopada, o godz. 20.30 na Trasie Zjazdu Gnieźnieńskiego samochód osobowy potrącił pieszego, który prawdopodobnie wbiegł pod auto.

Aktualności Straży Miejskiej

Artykul dodany: Piątek, 16 listopada 2012
Aktualności Straży Miejskiej System monitorujący miasto Gniezno kojarzy się najczęściej z mandatami karnymi wystawianymi za złe parkowanie w centrum miasta. Jednak operatorzy wychwytują nie tylko wykroczenia drogowe. Rejestrują oni włamania, spożywanie alkoholu, próby pobicia, wybryki nieobyczajne i inne wykroczenia.

Szukamy właściciela telefonu HTC

Artykul dodany: Piątek, 16 listopada 2012
Szukamy właściciela telefonu HTC Komenda Powiatowa Policji w Gnieźnie szuka właściciela telefonu komórkowego marki HTC.

« poprzednia 1 2111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121123 124 następna »REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno