Logo

Dział - Na sygnale

W Żydowie małoletni rowerzysta zderzył się z samochodem

Artykul dodany: Czwartek, 4 października 2012
W Żydowie małoletni rowerzysta zderzył się z samochodem 5-latek kierując rowerem zderzył się z samochodem osobowym. Do zdarzenia doszło we wtorek, 2 października, o godz. 18.30 w Żydowie.

Podsumowanie działań "Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego"

Artykul dodany: Środa, 3 października 2012
Podsumowanie działań "Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego" to akcja, którą wczoraj przeprowadzili policjanci z gnieźnieńskiej drogówki na terenie powiatu. Podczas działań policjanci sprawdzali zachowanie się kierujących pojazdami, w szczególności na przejściach dla pieszych oraz zachowanie samych niechronionych uczestników ruchu drogowego - pieszych i rowerzystów.

Potrącenie 15-latka na ulicy Sobieskiego w Gnieźnie

Artykul dodany: Środa, 3 października 2012
Potrącenie 15-latka na ulicy Sobieskiego w Gnieźnie Wczoraj na ulicy Sobieskiego w Gnieźnie doszło do potrącenia przez samochód osobowy 15-letniego gnieźnianina. Chłopak z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala w Poznaniu.

Były agresywne bez powodu

Artykul dodany: Wtorek, 2 października 2012
Były agresywne bez powodu Dwie odurzone alkoholem nastolatki pobiły chłopaka. Do zdarzenia doszło na osiedlu Winiary. Gdy ten chciał zadzwonić na policję uszkodziły jego telefon komórkowy. Teraz za swoje czyny odpowiedzą przed sądem dla nieletnich.

Pożar w Goczałkowie

Artykul dodany: Poniedziałek, 1 października 2012
Pożar w Goczałkowie 30 września (niedziela) około godziny 15.30 Powiatowe Stanowisko Kierowania Gniezno zaalarmowało jednostkę OSP Niechanowo o pożarze w miejscowości Goczałkowo. Zadysponowane zostały dwa samochody OSP oraz jeden z PSP Gniezno.

Dachowanie Audi

Artykul dodany: Poniedziałek, 1 października 2012
Dachowanie Audi 29 września, krótko po godzinie 4.00 strażacy zostali poinformowani o wypadku drogowym w miejscowości Trzemeszno przy stacji paliw Lotos-Optima. Do zdarzenia zostały zadysponowane 2 zastępy ratowniczo-gaśnicze z Trzemeszna i 1 zastęp z JRG Gniezno.

Pożar nielegalnego wysypiska

Artykul dodany: Poniedziałek, 1 października 2012
Pożar nielegalnego wysypiska 30 września (niedziela) o godz. 19.42 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Gnieźnie wpłynęło zgłoszenie o pożarze nieużytków na działkach przy ulicy Spokojnej w Witkowie. Do zdarzenia zostały zadysponowane dwa zastępy OSP Witkowo.

Pożar ciągników rolniczych

Artykul dodany: Poniedziałek, 1 października 2012
Pożar ciągników rolniczych 30 września (niedziela) o godz.7.07 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Gnieźnie w wpłynęło zgłoszenie o pożarze ciągników rolniczych znajdujących się w zwartej zabudowie w miejscowości Ostrowite (gm. Trzemeszno). Dyżurny natychmiast zadysponował wszystkie dostępne siły i środki znajdujące się w pobliżu miejsca pożaru. Z Witkowa wyjechały 3 zastępy OSP, z Gniezna 3 zastępy PSP, 2 zastępy OSP z Trzemeszna, 1 zastęp OSP z Niechanowa i 1 zastęp PSP z Mogilna.

Uczciwa 10-latka

Artykul dodany: Poniedziałek, 1 października 2012
Uczciwa 10-latka Znaleziony, wartościowy telefon zwróciła właścicielowi. To zachowanie godne naśladowania, a mowa o 10-letniej wychowance gnieźnieńskiego Domu Dziecka.

Wolał alkohol niż opiekę nad córką

Artykul dodany: Poniedziałek, 1 października 2012
Wolał alkohol niż opiekę nad córką 23-letnia mieszkanka gminy Gniezno zadzwoniła na Policję z informacją, że w okolicy Jeziora Winiary znalazła 5-letnią dziewczynkę, która spacerowała bez opieki. Jak ustalili policjanci dzieckiem "opiekował się" pijany tatuś, jego mama była w tym czasie w pracy. Sprawą zajęli się gnieźnieńscy policjanci.

15-latek wymuszał papierosy stosując groźby

Artykul dodany: Piątek, 28 września 2012
15-latek wymuszał papierosy stosując groźby Gnieźnieńscy policjanci zajmujący się nieletnimi ujawnili 15-latka, który grożąc pobiciem zmuszał dwóch młodszych kolegów z osiedla by przynosili mu papierosy. Teraz za swoje czyny stanie przed sądem rodzinnym.

Aktualności Straży Miejskiej

Artykul dodany: Piątek, 28 września 2012
Aktualności Straży Miejskiej 24 września strażnicy miejscy pomagali w usunięciu ważącej 60 ton specjalistycznej maszyny z ulicy Wawrzyńca, gdzie rozpoczęły się prace budowlane na jednej z posesji. Funkcjonariusze usunęli wszystkie pojazdy na całej długości ulicy aby umożliwić swobodny wyjazd urządzenia.

Podsumowanie akcji "Pasy"

Artykul dodany: Czwartek, 27 września 2012
Podsumowanie akcji Wczoraj policjanci z gnieźnieńskiej drogówki przeprowadzili akcję pod nazwą "Pasy". Działania miały na celu egzekwowanie od kierowców i pasażerów jazdy w pasach bezpieczeństwa oraz stosowania urządzeń do przewożenia dzieci. Niestety aż 51 osób przemierzało drogi nie zapinając pasów. Ich tłumaczenia były najróżniejsze.

Pijany, bez uprawnień kierował ciężarówką

Artykul dodany: Środa, 26 września 2012
Pijany, bez uprawnień kierował ciężarówką Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali kierowcę ciężarówki. Mężczyzna miał 3 promile alkoholu w organizmie, w dodatku nie posiadał prawa jazdy. Czekają go teraz dotkliwe kary.

Świadkowie proszeni o kontakt

Artykul dodany: Środa, 26 września 2012
Świadkowie proszeni o kontakt Komenda Powiatowa Policji w Gnieźnie, pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Gnieźnie prowadzi śledztwo dotyczące usiłowania rozboju na 43-letniej kobiecie, gdzie sprawca używając przemocy usiłował dokonać kradzieży torebki. Zdarzenie miało miejsce w sobotę, 28 lipca 2012 roku około godziny 5.15 przy ulicy Witkowskiej, w okolicy sklepu Victoria. Świadkowie tego zdarzenia, którzy widzieli zdarzenie proszeni są o kontakt pod numerem telefonu (61) 426-02-89 lub 997.

Kosztowna pomoc kolegi

Artykul dodany: Środa, 26 września 2012
Kosztowna pomoc kolegi Podobno prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie. Tak można by powiedzieć o 27-letnim mieszkańcu gminy Niechanowo, który przyszedł pomóc koledze przenosić meble, gdyby nie fakt, że przy okazji ukradł mu 700 zł. Za kradzież grozi do 5-ciu lat pozbawienia wolności.

Policjanci z komendy wojewódzkiej kontrolowali kierujących

Artykul dodany: Wtorek, 25 września 2012
Policjanci z komendy wojewódzkiej kontrolowali kierujących Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego z Komendy Wojewódzkiej Policji przeprowadzili działania na terenie gminy Kłecko i Kiszkowo. Akcja miała na celu przeciwdziałanie kierowcom przekraczającym dozwoloną prędkość i ukierunkowana była na poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Tragiczny wypadek pomiędzy Neklą a Czerniejewem

Artykul dodany: Sobota, 22 września 2012
Tragiczny wypadek pomiędzy Neklą a Czerniejewem 22 września do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Gnieźnie wpłynęło zgłoszenie o zderzeniu czołowym dwóch aut między Czerniejewem a Neklą. Niestety wypadek okazał się tragiczny dla jednego z kierowców.

Wypadek drogowy w Łubowie

Artykul dodany: Piątek, 21 września 2012
Wypadek drogowy w Łubowie Dzisiaj o godz. 6.00 w miejscowości Łubowo na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 5 z drogą prowadzącą do Pierzysk doszło do zderzenia samochodu osobowego z busem. 31-letnia kobieta z poważnymi obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala.

Groźny pożar w Szkole Podstawowej w Mielżynie

Artykul dodany: Czwartek, 20 września 2012
Groźny pożar w Szkole Podstawowej w Mielżynie O pożarze powiadomione zostało Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Gnieźnie. Na miejsce zadysponowano zastęp OSP Mielżyn i jeden zastęp OSP Witkowo.

Zderzenie na ul. Strzałkowskiej w Witkowie

Artykul dodany: Czwartek, 20 września 2012
Zderzenie na ul. Strzałkowskiej w Witkowie 17 września około godziny 18.48 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Gnieźnie wpłynęło zgłoszenie dotyczące wypadku drogowego, w którym uczestniczy samochód osobowy oraz bus na trasie Witkowo Słupca. Do zdarzenia dyżurny zadysponował zastęp OSP Witkowo.

Odzyskany ciągnik

Artykul dodany: Czwartek, 20 września 2012
Odzyskany ciągnik 16 września z terenu budowy w Dziekanowicach skradziono ciągnik rolniczy o wartości 9 tysięcy złotych. Pojazd udało się odzyskać.

Pożar Urzędu Miasta

Artykul dodany: Środa, 19 września 2012
Pożar Urzędu Miasta Dzisiaj o godz. 14.00 do Powiatowego Stanowiska Kierowania w Gnieźnie wpłynęło zgłoszenie o pożarze w Urzędzie Miejskim. Dyżurny natychmiast zadysponował trzy zastępy z JRG Gniezno.

Mężczyzna przybity do ławki

Artykul dodany: Środa, 19 września 2012
Mężczyzna przybity do ławki Niecodzienną interwencję przeprowadzili wczoraj wieczorem policjanci referatu patrolowo-interwencyjnego. Otrzymali informację o mężczyźnie z gwoździem w dłoni przybitym do ławki.

Policjanci uratowali życie niedoszłemu samobójcy

Artykul dodany: Wtorek, 18 września 2012
Policjanci uratowali życie niedoszłemu samobójcy Gnieźnieńscy policjanci i strażnik miejski uratowali 51-letniego mężczyznę, który próbował targnąć się na własne życie. Dzięki szybkiej i sprawnej akcji służby dyżurnej oraz funkcjonariuszy nie doszło do tragedii. Policjanci w ostatniej chwili ściągnęli pętlę z szyi 51-latka. Niedoszły samobójca został przekazany załodze karetki pogotowia.

Nietrzeźwy, bez uprawnień wiózł czterech mężczyzn

Artykul dodany: Wtorek, 18 września 2012
Nietrzeźwy, bez uprawnień wiózł czterech mężczyzn Gnieźnieńscy policjanci prowadzą intensywne kontrole stanu trzeźwości kierujących pojazdami. Tylko wczoraj na terenie powiatu zatrzymali 3-ech nietrzeźwych kierowców, z czego 39-letni mieszkaniec Janowca Wielkopolskiego kierując w tym stanie samochodem dostawczym, w dodatku bez uprawnień, wiózł czterech mężczyzn.

Kolizja w Witkowie

Artykul dodany: Wtorek, 18 września 2012
Kolizja w Witkowie W poniedziałek, 17 września o godz. 7.02 do Powiatowego Stanowiska Kierowania wpłynęło zgłoszenie dotyczące kolizji drogowej na skrzyżowaniu ulic Jana Pawła i Podgórnej w Witkowie. Do zdarzenia dyżurny natychmiast zadysponował samochód ratowniczo-gaśniczy z OSP Witkowo.

Czołówka na Rynku w Witkowie

Artykul dodany: Niedziela, 16 września 2012
Czołówka na Rynku w Witkowie 14 września około godziny 11.31 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Gnieźnie wpłynęło zgłoszenie dotyczące wypadku drogowego na Rynku w Witkowie. Do zdarzenia dyżurny zadysponował zastęp ratowniczo-gaśniczy z OSP Witkowo.

Groźny wypadek autobusu w Charbowie

Artykul dodany: Niedziela, 16 września 2012
Groźny wypadek autobusu w Charbowie    12 września o godz. 10.35 do Powiatowego Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego wpłynęło zgłoszenie, z którego wynikało, że samochód osobowy zderzył się z autobusem na drodze 190 w miejscowości Chabrowo, gmina Kłecko. Do zdarzenia dyżurny natychmiast zadysponował dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Gnieźnie oraz powiadomił pozostałe służby ratownicze.

Aktualności Straży Miejskiej

Artykul dodany: Piątek, 14 września 2012
Aktualności Straży Miejskiej O sprawach porządkowych pisaliśmy już wiele razy. Zarzuca się Straży Miejskiej brak skuteczności w działaniu. Strażnicy sprawy porządkowe w mieście stawiają zawsze na pierwszym miejscu. Niestety procedury związane z wyegzekwowaniem porządku nie zawsze są proste.

« poprzednia 1 2111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 następna »REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno