Logo

REKLAMA
Plik banneru

Dział - Na sygnale

Dachowanie w Strzyżewie Witkowskim

Artykul dodany: Poniedziałek, 7 stycznia 2013
Dachowanie w Strzyżewie Witkowskim 6 stycznia o godz. 16.50 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Gnieźnie wpłynęło zgłoszenie o dachowaniu pojazdu osobowego w miejscowości Strzyżewo Witkowskie. Dyżurny do zdarzenia natychmiast wysłał zastęp OSP z Witkowa oraz zastęp ratownictwa drogowego z Gniezna.

Pożar sadzy w kominie

Artykul dodany: Poniedziałek, 7 stycznia 2013
Pożar sadzy w kominie 6 stycznia około godziny 18.05 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Gnieźnie wpłynęło zgłoszenie o pożarze domu jednorodzinnego w miejscowości Malenin, przy drodze na Wrześnię. Osoba zgłaszająca twierdziła, że widzi ogień na wysokości dachu. Dyżurny do zdarzenia wysłał trzy zastępy z Witkowa i trzy z Gniezna, w tym zastęp z drabiną.

Wypadek drogowy w Kłecku

Artykul dodany: Poniedziałek, 7 stycznia 2013
Wypadek drogowy w Kłecku W sobotę, 5 stycznia, o godzinie 8.55 w Kłecku przy ulicy Czarnieckiego, na skrzyżowaniu z drogą dojazdową doszło do zderzenia motoroweru z samochodem osobowym. Ranny, 31-letni kierowca jednośladu z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

Pożar w Świniarach

Artykul dodany: Sobota, 5 stycznia 2013
Pożar w Świniarach Wczoraj o godz. 17.22 do Powiatowego Stanowiska Kierowania wpłynęło zgłoszenie, z którego wynikało, że w miejscowości Świniary pali się budynek inwentaryzacyjny. Dyżurny natychmiast zadysponował zastępy z JRG Gniezno, OSP Kłecko oraz OSP Mieleszyn.

Tragiczne potrącenie przez pociąg

Artykul dodany: Sobota, 5 stycznia 2013
Tragiczne potrącenie przez pociąg 4 stycznia w godzinach wieczornych, strażacy zostali poinformowani o potrąceniu osoby przez pociąg w miejscowości Rudki.

Tragiczny wypadek pod Trzemesznem - mężczyzna wpadł pod pociąg

Artykul dodany: Piątek, 4 stycznia 2013
Tragiczny wypadek pod Trzemesznem - mężczyzna wpadł pod pociąg Dzisiaj w godzinach wieczornych na przejeździe kolejowym koło Trzemeszna doszło do tragicznego wypadku. Zginął mężczyzna potrącony przez pociąg. Mężczyzna prawdopodobnie nie słyszał nadjeżdżającego pociągu, nie zareagował także na sygnały wydawane przez maszynistę. Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia.

Kolizja w Modliszewie

Artykul dodany: Piątek, 4 stycznia 2013
Kolizja w Modliszewie W czwartek, 3 stycznia, o godz. 8.20 w Modliszewie na skrzyżowaniu dróg gminnych Modliszewo - Krzyszczewo doszło do kolizji drogowej z udziałem kierującego, którego stan wskazywał na spożycie alkoholu.

Aktualności Straży Miejskiej

Artykul dodany: Czwartek, 3 stycznia 2013
Aktualności Straży Miejskiej Śniegu jak na razie się nie spodziewamy, ale jego brak obnaża bezlitośnie wszystkie miejsca, w których gromadzą się śmieci na skutek zaniedbań właścicieli posesji. Straż Miejska prowadzi kontrolę mająca na celu poprawienie wizerunku miasta. Szczególny nacisk położony jest na chodniki przylegające do posesji. O konieczności ich sprzątania i odśnieżania pisaliśmy już wielokrotnie.

Podsumowanie sylwestrowej nocy

Artykul dodany: Środa, 2 stycznia 2013
Podsumowanie sylwestrowej nocy Sylwester i pierwsze godziny Nowego Roku upłynęły na terenie Gniezna i powiatu dość spokojnie. Gnieźnieńscy policjanci nie odnotowali poważniejszych zdarzeń kryminalnych związanych z obchodami nadejścia Nowego Roku. Na drogach doszło do 1 kolizji drogowej. Policjanci zatrzymali także nietrzeźwego kierowcę.

Pożar w domku letniskowym

Artykul dodany: Wtorek, 1 stycznia 2013
Pożar w domku letniskowym 30 grudnia około godziny 13.30 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Gnieźnie wpłynęło zgłoszenie o zadymieniu w jednym z domków letniskowych na pograniczu gmin Witkowo-Trzemeszno. Dyżurny wysłał do zdarzenia zastęp PSP z Gniezna oraz po jednym zastępie z OSP Witkowo i OSP Trzemeszno.

Ostrożnie z fajerwerkami

Artykul dodany: Piątek, 28 grudnia 2012
Ostrożnie z fajerwerkami Zbliżający się czas Sylwestra i Nowego Roku to okres, kiedy wielu z nas kupuje petardy, sztuczne ognie i inne fajerwerki. Ale oprócz radości związanej ze świętowaniem, niekiedy dochodzi do nieszczęśliwych wypadków. Pamiętajmy, że zgodnie z prawem materiały pirotechniczne mogą zakupić tylko osoby, które ukończyły 18 lat.

Potrącenie pieszego

Artykul dodany: Piątek, 28 grudnia 2012
Potrącenie pieszego W czwartek, 27 grudnia o godz. 16.35 w Gnieźnie na ulicy Wrzesińskiej doszło do potrącenia 53-letniego pieszego, który z poważnymi obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

Śmiertelne zatrucia alkoholem - 2 lub 3 osoby nie żyją

Artykul dodany: Czwartek, 27 grudnia 2012
Śmiertelne zatrucia alkoholem - 2 lub 3 osoby nie żyją Pod koniec grudnia doszło do dwóch śmiertelnych zatruć, prawdopodobnie w wyniku spożycia alkoholu metylowego. Trzeci mężczyzna w ciężkim stanie przebywa w gnieźnieńskim szpitalu.

Pęknięta rura i zalana piwnica

Artykul dodany: Czwartek, 27 grudnia 2012
Pęknięta rura i zalana piwnica 25 grudnia (wtorek) o godz. 8.17 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Gnieźnie w wpłynęło zgłoszenie o zalanej piwnicy. Dyżurny do zdarzenia wysłał zastęp z OSP Witkowo.

Wyczuwalny czad

Artykul dodany: Czwartek, 27 grudnia 2012
Wyczuwalny czad W środę, 26 grudnia, około godz. 4.00 nad ranem Powiatowe Stanowisko Kierowania w Gnieźnie zaalarmowało jednostkę OSP Niechanowo o prawdopodobnym zaczadzeniu w miejscowości Arcugowo.

Wisielec w Trzemżalu

Artykul dodany: Wtorek, 25 grudnia 2012
Wisielec w Trzemżalu W Wigilię, o godzinie 17.15 strażacy z Trzemeszna zostali poproszeni o dokonanie dostępu do jednego z budynków w miejscowości Trzemżal.

Wypadek na światłach początkiem świątecznego weekendu

Artykul dodany: Niedziela, 23 grudnia 2012
Wypadek na światłach początkiem świątecznego weekendu 22 grudnia przed godziną 6.00 rano strażacy zostali powiadomieni o wypadku drogowym koło TESCO w miejscowości Trzemeszno. Do zdarzenia dyżurny Powiatowego Stanowiska Kierowania w Gnieźnie zadysponował zastęp ratownictwa drogowego z OSP Trzemeszno, zastęp z PSP Gniezno oraz powiadomił Policję.

Pożar kotłowni w Żelazkowie

Artykul dodany: Piątek, 21 grudnia 2012
Pożar kotłowni w Żelazkowie 19 grudnia w godzinach popołudniowych PSK Gniezno zaalarmował straż pożarną o pożarze w miejscowości Żelazkowo. Po przyjeździe na miejsce zdarzenia jednostki z OSP Niechanowo okazało się, że pali się kotłownia.

Znęcał się nad matką

Artykul dodany: Piątek, 21 grudnia 2012
Znęcał się nad matką Dzięki zaangażowaniu pracowników Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, policjantów Referatu Patrolowo-Interwencyjnego, prokuratury i sądu aresztowano 45-letniego mężczyznę, który od dłuższego czasu znęcał się fizycznie i psychicznie nad 77-letnią matką.

Potrącenie 13-latka

Artykul dodany: Piątek, 21 grudnia 2012
Potrącenie 13-latka W czwartek, 20 grudnia, o godz. 14.30 na ulicy Chudoby w Gnieźnie samochód osobowy potrącił 13-latka. Chłopak z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala w Poznaniu.

Ziemniaki na drodze

Artykul dodany: Piątek, 21 grudnia 2012
Ziemniaki na drodze W środę, 19 grudnia o godz. 17.30 na Trasie Zjazdu Gnieźnieńskiego doszło do zanieczyszczenia drogi przewożonym towarem. Z przyczepy wysypało się około 2 000 kg ziemniaków.

Uwaga! Kradzież torebki na tzw. "wyrwę"

Artykul dodany: Środa, 19 grudnia 2012
Uwaga! Kradzież torebki na tzw. Gnieźnieńscy policjanci ostrzegają przed kradzieżami torebek metodą na tzw. " wyrwę ". Wczoraj na ulicy Żeromskiego w Gnieźnie nieznany mężczyzna podbiegł do idącej chodnikiem 72-letniej kobiety i próbował wyrwać jej torebkę. Prosimy o zachowanie ostrożności.

Zabrał telefon znajomej

Artykul dodany: Środa, 19 grudnia 2012
Zabrał telefon znajomej Gnieźnieńscy policjanci odzyskali skradziony na przystanku autobusowym przez 18-latka telefon komórkowy. Młody mężczyzna przyznał się do kradzieży. Za kradzież grozi do 5-ciu lat pozbawienia wolności.

Zatrzymano poszukiwanego ENA

Artykul dodany: Poniedziałek, 17 grudnia 2012
Zatrzymano poszukiwanego ENA 28-letni gnieźnianin poszukiwany był Europejskim Nakazem Aresztowania i krajowym listem gończym. Wpadł na terenie Wielkiej Brytanii. Zatrzymany ma na swoim koncie kradzież rozbójniczą.

Wypadek koło Witkowa - dwie osoby w szpitalu

Artykul dodany: Niedziela, 16 grudnia 2012
Wypadek koło Witkowa - dwie osoby w szpitalu 16 grudnia o godz. 12.07 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Gnieźnie wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym na drodze między Ćwierdzinem a Witkowem. Dyżurny do zdarzenia natychmiast wysłał zastęp OSP z Witkowa oraz poinformował Ratownictwo Medyczne i Policję.

Pożar w Witkowie

Artykul dodany: Sobota, 15 grudnia 2012
Pożar w Witkowie 14 grudnia do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Gnieźnie około godziny 18.55 wpłynęło zgłoszenie od Policji o zadymieniu w jednym z mieszkań w Witkowie przy ulicy Poznańskiej. Dyżurny do zdarzenia wysłał zastęp OSP Witkowo.

Aktualności Straży Miejskiej

Artykul dodany: Piątek, 14 grudnia 2012
Aktualności Straży Miejskiej Za wypadki na nieodśnieżonym lub oblodzonym chodniku odpowiedzialność ponosi właściciel budynku, do którego chodnik przylega. Ciąży na nim obowiązek usuwania śniegu i lodu z chodnika. Odpowiada on za szkodę nawet wówczas, gdy czynności związane z odśnieżaniem i odladzaniem chodnika powierzył dozorcy lub innej osobie.

Wypadek drogowy w Dziekanowicach

Artykul dodany: Piątek, 14 grudnia 2012
Wypadek drogowy w Dziekanowicach W czwartek, 13 grudnia o godz. 7.55 na drodze krajowej nr 5, w miejscowości Dziekanowice w gminie Łubowo doszło do wypadku drogowego, w którym uczestniczyły cztery samochody osobowe.

Uwaga na kieszonkowców

Artykul dodany: Piątek, 14 grudnia 2012
Uwaga na kieszonkowców Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Okres przedświąteczny to czas, w którym wszyscy intensywnie przygotowują się do świąt. Towarzysząca nam w tym czasie "gorączka zakupów" sprzyja kieszonkowcom. Dla nich to czas wytężonej pracy. Poniżej policjanci radzą jak nie stać się ofiarą kieszonkowca.

Aktualności Straży Miejskiej

Artykul dodany: Środa, 12 grudnia 2012
Aktualności Straży Miejskiej 4 grudnia pomysłowością w parkowaniu wykazał się kierowca pojazdu na ul Św. Jana. Biorąc pod uwagę bliskość szkoły i przejście dla pieszych nie było to do końca przemyślane z jego strony.

« poprzednia 1 2110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120123 124 następna »REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno