Logo

Dział - Na sygnale

Podsumowanie sylwestrowej nocy

Artykul dodany: Środa, 2 stycznia 2013
Podsumowanie sylwestrowej nocy Sylwester i pierwsze godziny Nowego Roku upłynęły na terenie Gniezna i powiatu dość spokojnie. Gnieźnieńscy policjanci nie odnotowali poważniejszych zdarzeń kryminalnych związanych z obchodami nadejścia Nowego Roku. Na drogach doszło do 1 kolizji drogowej. Policjanci zatrzymali także nietrzeźwego kierowcę.

Pożar w domku letniskowym

Artykul dodany: Wtorek, 1 stycznia 2013
Pożar w domku letniskowym 30 grudnia około godziny 13.30 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Gnieźnie wpłynęło zgłoszenie o zadymieniu w jednym z domków letniskowych na pograniczu gmin Witkowo-Trzemeszno. Dyżurny wysłał do zdarzenia zastęp PSP z Gniezna oraz po jednym zastępie z OSP Witkowo i OSP Trzemeszno.

Ostrożnie z fajerwerkami

Artykul dodany: Piątek, 28 grudnia 2012
Ostrożnie z fajerwerkami Zbliżający się czas Sylwestra i Nowego Roku to okres, kiedy wielu z nas kupuje petardy, sztuczne ognie i inne fajerwerki. Ale oprócz radości związanej ze świętowaniem, niekiedy dochodzi do nieszczęśliwych wypadków. Pamiętajmy, że zgodnie z prawem materiały pirotechniczne mogą zakupić tylko osoby, które ukończyły 18 lat.

Potrącenie pieszego

Artykul dodany: Piątek, 28 grudnia 2012
Potrącenie pieszego W czwartek, 27 grudnia o godz. 16.35 w Gnieźnie na ulicy Wrzesińskiej doszło do potrącenia 53-letniego pieszego, który z poważnymi obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

Śmiertelne zatrucia alkoholem - 2 lub 3 osoby nie żyją

Artykul dodany: Czwartek, 27 grudnia 2012
Śmiertelne zatrucia alkoholem - 2 lub 3 osoby nie żyją Pod koniec grudnia doszło do dwóch śmiertelnych zatruć, prawdopodobnie w wyniku spożycia alkoholu metylowego. Trzeci mężczyzna w ciężkim stanie przebywa w gnieźnieńskim szpitalu.

Pęknięta rura i zalana piwnica

Artykul dodany: Czwartek, 27 grudnia 2012
Pęknięta rura i zalana piwnica 25 grudnia (wtorek) o godz. 8.17 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Gnieźnie w wpłynęło zgłoszenie o zalanej piwnicy. Dyżurny do zdarzenia wysłał zastęp z OSP Witkowo.

Wyczuwalny czad

Artykul dodany: Czwartek, 27 grudnia 2012
Wyczuwalny czad W środę, 26 grudnia, około godz. 4.00 nad ranem Powiatowe Stanowisko Kierowania w Gnieźnie zaalarmowało jednostkę OSP Niechanowo o prawdopodobnym zaczadzeniu w miejscowości Arcugowo.

Wisielec w Trzemżalu

Artykul dodany: Wtorek, 25 grudnia 2012
Wisielec w Trzemżalu W Wigilię, o godzinie 17.15 strażacy z Trzemeszna zostali poproszeni o dokonanie dostępu do jednego z budynków w miejscowości Trzemżal.

Wypadek na światłach początkiem świątecznego weekendu

Artykul dodany: Niedziela, 23 grudnia 2012
Wypadek na światłach początkiem świątecznego weekendu 22 grudnia przed godziną 6.00 rano strażacy zostali powiadomieni o wypadku drogowym koło TESCO w miejscowości Trzemeszno. Do zdarzenia dyżurny Powiatowego Stanowiska Kierowania w Gnieźnie zadysponował zastęp ratownictwa drogowego z OSP Trzemeszno, zastęp z PSP Gniezno oraz powiadomił Policję.

Pożar kotłowni w Żelazkowie

Artykul dodany: Piątek, 21 grudnia 2012
Pożar kotłowni w Żelazkowie 19 grudnia w godzinach popołudniowych PSK Gniezno zaalarmował straż pożarną o pożarze w miejscowości Żelazkowo. Po przyjeździe na miejsce zdarzenia jednostki z OSP Niechanowo okazało się, że pali się kotłownia.

Znęcał się nad matką

Artykul dodany: Piątek, 21 grudnia 2012
Znęcał się nad matką Dzięki zaangażowaniu pracowników Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, policjantów Referatu Patrolowo-Interwencyjnego, prokuratury i sądu aresztowano 45-letniego mężczyznę, który od dłuższego czasu znęcał się fizycznie i psychicznie nad 77-letnią matką.

Potrącenie 13-latka

Artykul dodany: Piątek, 21 grudnia 2012
Potrącenie 13-latka W czwartek, 20 grudnia, o godz. 14.30 na ulicy Chudoby w Gnieźnie samochód osobowy potrącił 13-latka. Chłopak z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala w Poznaniu.

Ziemniaki na drodze

Artykul dodany: Piątek, 21 grudnia 2012
Ziemniaki na drodze W środę, 19 grudnia o godz. 17.30 na Trasie Zjazdu Gnieźnieńskiego doszło do zanieczyszczenia drogi przewożonym towarem. Z przyczepy wysypało się około 2 000 kg ziemniaków.

Uwaga! Kradzież torebki na tzw. "wyrwę"

Artykul dodany: Środa, 19 grudnia 2012
Uwaga! Kradzież torebki na tzw. Gnieźnieńscy policjanci ostrzegają przed kradzieżami torebek metodą na tzw. " wyrwę ". Wczoraj na ulicy Żeromskiego w Gnieźnie nieznany mężczyzna podbiegł do idącej chodnikiem 72-letniej kobiety i próbował wyrwać jej torebkę. Prosimy o zachowanie ostrożności.

Zabrał telefon znajomej

Artykul dodany: Środa, 19 grudnia 2012
Zabrał telefon znajomej Gnieźnieńscy policjanci odzyskali skradziony na przystanku autobusowym przez 18-latka telefon komórkowy. Młody mężczyzna przyznał się do kradzieży. Za kradzież grozi do 5-ciu lat pozbawienia wolności.

Zatrzymano poszukiwanego ENA

Artykul dodany: Poniedziałek, 17 grudnia 2012
Zatrzymano poszukiwanego ENA 28-letni gnieźnianin poszukiwany był Europejskim Nakazem Aresztowania i krajowym listem gończym. Wpadł na terenie Wielkiej Brytanii. Zatrzymany ma na swoim koncie kradzież rozbójniczą.

Wypadek koło Witkowa - dwie osoby w szpitalu

Artykul dodany: Niedziela, 16 grudnia 2012
Wypadek koło Witkowa - dwie osoby w szpitalu 16 grudnia o godz. 12.07 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Gnieźnie wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym na drodze między Ćwierdzinem a Witkowem. Dyżurny do zdarzenia natychmiast wysłał zastęp OSP z Witkowa oraz poinformował Ratownictwo Medyczne i Policję.

Pożar w Witkowie

Artykul dodany: Sobota, 15 grudnia 2012
Pożar w Witkowie 14 grudnia do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Gnieźnie około godziny 18.55 wpłynęło zgłoszenie od Policji o zadymieniu w jednym z mieszkań w Witkowie przy ulicy Poznańskiej. Dyżurny do zdarzenia wysłał zastęp OSP Witkowo.

Aktualności Straży Miejskiej

Artykul dodany: Piątek, 14 grudnia 2012
Aktualności Straży Miejskiej Za wypadki na nieodśnieżonym lub oblodzonym chodniku odpowiedzialność ponosi właściciel budynku, do którego chodnik przylega. Ciąży na nim obowiązek usuwania śniegu i lodu z chodnika. Odpowiada on za szkodę nawet wówczas, gdy czynności związane z odśnieżaniem i odladzaniem chodnika powierzył dozorcy lub innej osobie.

Wypadek drogowy w Dziekanowicach

Artykul dodany: Piątek, 14 grudnia 2012
Wypadek drogowy w Dziekanowicach W czwartek, 13 grudnia o godz. 7.55 na drodze krajowej nr 5, w miejscowości Dziekanowice w gminie Łubowo doszło do wypadku drogowego, w którym uczestniczyły cztery samochody osobowe.

Uwaga na kieszonkowców

Artykul dodany: Piątek, 14 grudnia 2012
Uwaga na kieszonkowców Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Okres przedświąteczny to czas, w którym wszyscy intensywnie przygotowują się do świąt. Towarzysząca nam w tym czasie "gorączka zakupów" sprzyja kieszonkowcom. Dla nich to czas wytężonej pracy. Poniżej policjanci radzą jak nie stać się ofiarą kieszonkowca.

Aktualności Straży Miejskiej

Artykul dodany: Środa, 12 grudnia 2012
Aktualności Straży Miejskiej 4 grudnia pomysłowością w parkowaniu wykazał się kierowca pojazdu na ul Św. Jana. Biorąc pod uwagę bliskość szkoły i przejście dla pieszych nie było to do końca przemyślane z jego strony.

Ukradli drewno opałowe

Artykul dodany: Środa, 12 grudnia 2012
Ukradli drewno opałowe Policjanci kryminalni zatrzymali dwóch złodziei, mieszkańców Gniezna w wieku 28 i 37 lat, którzy ukradli drewno opałowe. Teraz mężczyźni za swoje postępowanie odpowiedzą przed sądem.

Marihuana w pojeździe

Artykul dodany: Środa, 12 grudnia 2012
Marihuana w pojeździe Gnieźnieńscy policjanci operacyjni przechwycili marihuanę, z której można było uzyskać prawie 900 porcji handlowych. Narkotyki znaleziono w samochodzie i w mieszkaniu jednego z czterech zatrzymanych w tej sprawie mężczyzn. Funkcjonariusze zabezpieczyli także wagę elektroniczną do porcjowania środków odurzających oraz młynek do rozdrabniania suszu.

Auto dachowało na Mnichowskiej w Gnieźnie

Artykul dodany: Wtorek, 11 grudnia 2012
Auto dachowało na Mnichowskiej w Gnieźnie W poniedziałek, 10 grudnia, o godz. 15.45 w Gnieźnie przy ulicy Mnichowskiej doszło do dachowania Nissana Primera. Kierująca autem doznała ogólnych potłuczeń.

Pożar mieszkania przy ul. Sienkiewicza w Gnieźnie

Artykul dodany: Poniedziałek, 10 grudnia 2012
Pożar mieszkania przy ul. Sienkiewicza w Gnieźnie 10 grudnia o godz. 8.10 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego wpłynęło zgłoszenie dotyczące pożaru mieszkania przy ul. Sienkiewicza w Gnieźnie. W momencie przybycia zastępów PSP Gniezno zastano pożar mieszkania na parterze, lokatorka znajdowała się na zewnątrz przy drzwiach wejściowych.

Pierwsza kolizja na tegorocznym śniegu

Artykul dodany: Wtorek, 4 grudnia 2012
Pierwsza kolizja na tegorocznym śniegu 4 grudnia o godz. 12.13 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Gnieźnie wpłynęło zgłoszenie od Policji o kolizji drogowej samochodu ciężarowego i busa. Dyżurny do zdarzenia wysłał zastęp OSP Witkowo.

Pożar kotłowni w domu jednorodzinnym

Artykul dodany: Wtorek, 4 grudnia 2012
Pożar kotłowni w domu jednorodzinnym 4 grudnia o godz. 9.15 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Gnieźnie wpłynęło zgłoszenie o dużym zadymieniu w pomieszczeniu kotłowni domu jednorodzinnego w Wiekowie. Po przyjęciu zgłoszenia natychmiast zostały zadysponowane w to miejsce trzy zastępy PSP Gniezno, dwa zastępy OSP Witkowo oraz OSP Wiekowo.

Trzy pożary w jednym dniu

Artykul dodany: Wtorek, 4 grudnia 2012
Trzy pożary w jednym dniu 3 grudnia (poniedziałek) doszło do trzech pożarów na terenie powiatu: warsztatu samochodowego w Żydowie, sklepu z odzieżą w Mieleszynie i poddasza w domu jednorodzinnym w Gnieźnie.

Oplem w knura

Artykul dodany: Poniedziałek, 3 grudnia 2012
Oplem w knura Do zderzenia auta osobowego ze zwierzęciem gospodarskim doszło w sobotę, 1 grudnia, o godz. 17.00 w Fałkowie w gminie Łubowo.

« poprzednia 1 2109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119121 122 następna »REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno