Logo

REKLAMA
Plik banneru

Dział - Na sygnale

Wypadek na trasie Trzemeszno-Trzemżal

Artykul dodany: Czwartek, 28 lutego 2013
Wypadek na trasie Trzemeszno-Trzemżal 23 lutego, we wczesnych godzinach porannych, strażacy zostali poinformowani o wypadku drogowym na trasie Trzemeszno-Trzemżal. Do zdarzenia Dyżurny Powiatowego Stanowiska Kierowania w Gnieźnie zadysponował wóz ratownictwa drogowego z OSP Trzemeszno oraz 1 zastęp z JRG Gniezno, a także Pogotowie Ratunkowe i Policję.

Zatrzymani złodzieje złomu

Artykul dodany: Czwartek, 28 lutego 2013
Zatrzymani złodzieje złomu Policjanci z Trzemeszna zatrzymali dwóch sprawców kradzieży mienia. Mężczyźni ukradli złom stalowy, złączki oraz 2 zawory zwrotne o wartości 950 zł. Skradzione mienie odzyskano w całości. Sprawcom za popełnione przestępstwo grozi do 5-ciu lat pozbawienia wolności.

Tragiczny wypadek w Łabiszynku

Artykul dodany: Czwartek, 28 lutego 2013
Tragiczny wypadek w Łabiszynku Dzisiaj o godzinie 6.00 w miejscowości Łabiszynek w gminie Gniezno kierujący samochodem ciężarowym potrącił przechodzącego na pasach 17-letniego mieszkańca Łabiszynka, który w wyniku poniesionych obrażeń zmarł w szpitalu.

Pożar kotłowni w domu jednorodzinnym w Pyszczynku

Artykul dodany: Czwartek, 28 lutego 2013
Pożar kotłowni w domu jednorodzinnym w Pyszczynku 26 lutego do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Gnieźnie wpłynęło zgłoszenie o pożarze kotłowni w miejscowości Pyszczynek. Po przybyciu na miejsce zdarzenia zastano dom jednorodzinny w całości wypełniony dymem pożarowym (dym pod ciśnieniem wydobywał się ze szczelin dachowych), płomienie w środkowej części domu w kotłowni (na parterze).

Pożar autobusu w Łubowie

Artykul dodany: Wtorek, 26 lutego 2013
Pożar autobusu w Łubowie Dzisiaj o godz. 6.42 do Powiatowego Stanowiska Kierowania wpłynęło zgłoszenie, z którego wynikało, że w miejscowości Łubowo, na rondzie, pali się autobus szkolny. Do zdarzenia dyżurny natychmiast zadysponował jeden zastęp JRG Gniezno oraz dwa zastępy OSP Łubowo.

Przez 30 lat znęcał się nad rodziną

Artykul dodany: Wtorek, 26 lutego 2013
Przez 30 lat znęcał się nad rodziną Policjanci walczą z przemocą domową. W Gnieźnie zatrzymano 59-latka, po tym jak znajdując się w stanie nietrzeźwości pobił swoją żonę. Niestety wciąż nie wszystkie ofiary przemocy domowej decydują się na ujawnienie swojej sytuacji rodzinnej.

18-latek włamał się do kolektury Lotto

Artykul dodany: Wtorek, 26 lutego 2013
18-latek włamał się do kolektury Lotto Na łut szczęścia liczył zapewne 18-latek, który w nocy z niedzieli na poniedziałek włamał się do kolektury Lotto w Gnieźnie. Mocno się przeliczył, bo na gorącym uczynku przestępstwa zatrzymali go policjanci z referatu patrolowo-interwencyjnego. Za kradzież z włamaniem grozi do 10-ciu lat pozbawienia wolności.

Znęcał się nad matką - został zatrzymany

Artykul dodany: Poniedziałek, 25 lutego 2013
Znęcał się nad matką - został zatrzymany Do 5-ciu lat pozbawienia wolności grozi 30-letniemu mieszkańcowi Gniezna, który znęcał się psychicznie i groził pozbawieniem życia i zdrowia swojej matce.

Kradli prąd

Artykul dodany: Poniedziałek, 25 lutego 2013
Kradli prąd W miniony weekend na osiedlu Winiary w Gnieźnie, w dwóch sąsiadujących ze sobą mieszkaniach ujawniono nielegalny pobór energii elektrycznej. Sprawcami okazali się dwaj mężczyźni w wieku 20 i 62 lat. Za kradzież energii elektrycznej grozi do 5-ciu lat pozbawienia wolności.

Aktualności Straży Miejskiej

Artykul dodany: Sobota, 23 lutego 2013
Aktualności Straży Miejskiej Straż Miejska pisała już o wiosennych porządkach, tymczasem zima przepuściła kolejny (miejmy nadzieję, że ostatni już) atak. Strażnicy podczas rutynowych kontroli stwierdzili, że niektórzy właściciele posesji, mający obowiązek odśnieżania chodników, nie dopełnili go w ostatnim czasie.

3-latek pod kołami

Artykul dodany: Piątek, 22 lutego 2013
3-latek pod kołami W czwartek, 21 lutego, o godz. 14.45 w Gnieźnie na ulicy Chrobrego kierujący samochodem osobowym potrącił znajdujące się pod opieką matki 3-letnie dziecko.

W Gnieźnie giną auta - chroń swój samochód!

Artykul dodany: Czwartek, 21 lutego 2013
W Gnieźnie giną auta - chroń swój samochód! W ciągu zaledwie jednego tygodnia z terenu powiatu gnieźnieńskiego skradziono trzy samochody. Policja apeluje o zachowanie ostrożności.

Wypadek w miejscowości Malenin

Artykul dodany: Środa, 20 lutego 2013
Wypadek w miejscowości Malenin 20 lutego o godz. 13.03 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Gnieźnie wpłynęła informacja o wypadku drogowym na drodze z Witkowa do Wrześni. Dyżurny do zdarzenia natychmiast wysyła dwa zastępy: z OSP Witkowo i z PSP Gniezno.

2,6 promila i drzewo "na drodze"

Artykul dodany: Środa, 20 lutego 2013
2,6 promila i drzewo We wtorek, 19 lutego, o godz. 14.40 w miejscowości Trzemżal w gminie Trzemeszno nietrzeźwy kierowca uderzył autem w przydrożne drzewo.

Pijana babcia

Artykul dodany: Wtorek, 19 lutego 2013
Pijana babcia Ostatnie wydarzenia dotyczące małych dzieci uczuliły nas na niecodzienne sytuacje. Gdy wczoraj po południu na ulicy Pustachowskiej w Gnieźnie 57-letni mężczyzna zauważył samotnie idącego chodnikiem chłopca w wieku około 3-ech lat, zabrał go do domu i zadzwonił na Policję. Zaalarmowani policjanci szybko wyjaśnili sytuację. Okazało się, że malec znajdował się pod opieką nietrzeźwej babci.

Uwaga, oszust!

Artykul dodany: Wtorek, 19 lutego 2013
Uwaga, oszust! Mowa o 88-letniej mieszkance ul. Budowlanych. Kobieta padła ofiarą oszustwa mężczyzny, który zaoferował pomoc w załatwieniu zapomogi na leczenie z Unii Europejskiej.

Uwaga kierowcy! Drogi są śliskie

Artykul dodany: Wtorek, 19 lutego 2013
Uwaga kierowcy! Drogi są śliskie Policja ostrzega kierowców: na drogach jest ślisko. Od rana na drogach powiatu gnieźnieńskiego doszło do kilku kolizji drogowych.

Znowu plaga pijanych kierowców

Artykul dodany: Poniedziałek, 18 lutego 2013
Znowu plaga pijanych kierowców Gnieźnieńscy policjanci po raz kolejny zatrzymali w ciągu weekendu kilkunastu pijanych kierowców, którzy teraz odpowiedzą za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości. Za przestępstwo to grozi kara do 2-óch lat pozbawienia wolności.

Zatrzymani młodzi grafficiarze

Artykul dodany: Poniedziałek, 18 lutego 2013
Zatrzymani młodzi grafficiarze Stacja transformatorowa została pomalowana farbą w sprayu. Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali trzech młodych gnieźnian. Dwóm dorosłym autorom malowideł grozi teraz grzywna do 5 000 złotych, nieletni odpowie przed Sądem Rodzinnym.

Tragiczny wypadek w Węgorzewie w gminie Kiszkowo

Artykul dodany: Poniedziałek, 18 lutego 2013
Tragiczny wypadek w Węgorzewie w gminie Kiszkowo 26-letni mężczyzna kierując samochodem osobowym uderzył w przydrożne drzewo. Zmarł, pomimo długiej reanimacji. Do tragedii doszło dzisiaj około godziny 11.00 w Węgorzewie w gminie Kiszkowo.

Rozbity radiowóz w Trzemesznie

Artykul dodany: Piątek, 15 lutego 2013
Rozbity radiowóz w Trzemesznie We wtorek w Trzemesznie, podczas próby zatrzymania sprawcy wykroczenia, policjant nie opanował samochodu i spowodował kolizję. Nikomu nic się nie stało. Funkcjonariusz został ukarany mandatem.

Zarzut za uszkodzenie auta

Artykul dodany: Piątek, 15 lutego 2013
Zarzut za uszkodzenie auta Gnieźnieńscy śledczy przedstawili zarzut 28-letniemu mężczyźnie, który rzucił butelką w zaparkowany samochód uszkadzając go. Za ten czyn grozi do 5-ciu lat pozbawienia wolności.

Policjanci skontrolowali 99 pojazdów

Artykul dodany: Piątek, 15 lutego 2013
Policjanci skontrolowali 99 pojazdów Gnieźnieńscy policjanci Wydziału Ruchu Drogowego skontrolowali 99 pojazdów, w tym 46 samochodów ciężarowych i 1-den autobus. W sumie nałożyli 56 mandatów i zatrzymali 17 dowodów rejestracyjnych. Czterech kierujących było nietrzeźwych. Akcja "Truck" prowadzona była 13 lutego na drogach powiatu gnieźnieńskiego.

Wybił 3 szyby - może trafić do więzienia

Artykul dodany: Czwartek, 14 lutego 2013
Wybił 3 szyby - może trafić do więzienia Gnieźnieńscy policjanci Referatu Patrolowo-Interwencyjnego zatrzymali 51-letniego wandala, który wybił trzy szyby w jednym z mieszkań na ulicy Świętokrzyskiej w Gnieźnie. Mężczyzna niebawem zostanie przesłuchany. Za uszkodzenia mienia grozi kara pozbawienia wolności od 3-ech miesięcy do 5-ciu lat.

Uderzył autem w betonowy płot

Artykul dodany: Środa, 13 lutego 2013
Uderzył autem w betonowy płot Dzisiaj przed południem w Lubochni w gminie Gniezno Citroen Xantia uderzył w słup energetyczny, a następnie w betonowy płot. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń.

Uszkodził drzwi i rzucił się na funkcjonariusza

Artykul dodany: Wtorek, 12 lutego 2013
Uszkodził drzwi i rzucił się na funkcjonariusza Gnieźnieńscy policjanci zatrzymali 51-letniego mieszkańca Witkowa podejrzewanego o uszkodzenie drzwi do jednego z pomieszczeń komendy oraz naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariusza. Za te przestępstwa kodeks karny przewiduje karę do 5-ciu lat pozbawienia wolności.

Kolizja drogowa w miejscowości Rudki

Artykul dodany: Wtorek, 12 lutego 2013
Kolizja drogowa w miejscowości Rudki W poniedziałek, 11 lutego, w Rudkach w gminie Trzemeszno doszło do kolizji drogowej z udziałem pieszego i samochodu osobowego.

7-miu pijanych kierujących zatrzymano w weekend

Artykul dodany: Poniedziałek, 11 lutego 2013
7-miu pijanych kierujących zatrzymano w weekend Aż 7-miu kierujących pod wpływem alkoholu oraz 1-nego rowerzystę z sądowym zakazem zatrzymali policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego i Prewencji w powiecie gnieźnieńskim. Zatrzymani przez Policję mężczyźni mieli od 0,28 promila do 1,7 promila alkoholu w organizmie. Za popełnione przestępstwa i wykroczenia drogowe grożą im grzywny, kary ograniczenia wolności, pozbawienia wolności do 2-óch lat (rowerzystom do 1-nego roku) oraz utrata uprawnień. Policjanci przestrzegają innych kierowców przez taką patologią i apelują o zdrowy rozsądek.

Jechała pod prąd

Artykul dodany: Poniedziałek, 11 lutego 2013
Jechała pod prąd 54-letnia mieszkanka Witkowa kierując Oplem Astrą pod prąd uderzyła w prawidłowo zaparkowany Peugeot 407, na szkodę 60-letniego mieszkańca Witkowa. Do zdarzenia doszło na ulicy Warszawskiej w Gnieźnie.

15,5 godziny trwała akcja Straży Pożarnej

Artykul dodany: Piątek, 8 lutego 2013
15,5 godziny trwała akcja Straży Pożarnej 6 lutego (środa) o godz. 17.44 do Powiatowego Stanowiska Kierowania wpłynęło zgłoszenie, z którego wynikało, że w miejscowości Ułanowo pali się garaż. Dyżurny do zdarzenia zadysponował 4 zastęp PSP Gniezno oraz 5 zastępów OSP.

« poprzednia 1 2108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118123 124 następna »REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno