Logo

Dział - Na sygnale

Pijany operator koparki

Artykul dodany: Poniedziałek, 12 listopada 2012
Pijany operator koparki Czerniejewscy stróże prawa otrzymali informację o pijanym operatorze koparki. Mieszkaniec Nowej Wsi Kwidzyńskiej pracujący sprzętem budowlanym w Fałkowie w chwili zatrzymania wydmuchał 1,7 promila alkoholu w organizmie.

Arsenał w mieszkaniu

Artykul dodany: Poniedziałek, 12 listopada 2012
Arsenał w mieszkaniu Dwie jednostki broni palnej bez wymaganego zezwolenia posiadał 47-letni gnieźnianin. Mężczyzna przechowywał ją w szafie pancernej w swoim mieszkaniu. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara nawet do 8-miu lat pozbawienia wolności.

Pijany kierował busem

Artykul dodany: Piątek, 9 listopada 2012
Pijany kierował busem Gnieźnieńscy policjanci drogówki zatrzymali pijanego mężczyznę, który w tym stanie kierował busem. Przeprowadzone badanie wykazało u kierującego 1,62 promila alkoholu. Grozi mu do dwóch lat pozbawienia wolności.

Aktualności Straży Miejskiej

Artykul dodany: Czwartek, 8 listopada 2012
Aktualności Straży Miejskiej Dzień Wszystkich Świętych oraz Dzień Zaduszny były dla Straży Miejskiej okresem pełnej gotowości do pracy. Funkcjonariusze wspomagali gnieźnieńską Policję - zwłaszcza w czynnościach mających na celu zapewnienie płynności ruchu drogowego w okolicach cmentarzy. Zmiana organizacji ruchu w tych dniach dezorientowała niektórych kierowców. Strażnicy Miejscy służyli im pomocą.

To nie misie ukradły ul z pszczołami

Artykul dodany: Czwartek, 8 listopada 2012
To nie misie ukradły ul z pszczołami Zarzut usiłowania kradzieży ula z pszczelą rodziną oraz kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości usłyszał wczoraj 59-letni mieszkaniec gminy Witkowo.

Policja poszukuje świadków rozboju

Artykul dodany: Czwartek, 8 listopada 2012
Policja poszukuje świadków rozboju Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie prowadzi sprawę rozboju na 25-letnim mężczyźnie. Przestępstwa dokonano wieczorem, 9 sierpnia, w okolicy przejścia między sklepem Kaufland a Prokuraturą Rejonową przy ulicy Roosevelta w Gnieźnie.

Wypadek w Trzemesznie

Artykul dodany: Środa, 7 listopada 2012
Wypadek w Trzemesznie 7 listopada około godziny 13.55 strażacy zostali poinformowani o wypadku w miejscowości Trzemeszno przy ulicy Mogileńskiej. Do zdarzenia dyżurny Powiatowego Stanowiska Kierowania Gniezno zadysponował jeden zastęp strażaków z Trzemeszna oraz zastęp z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Gniezno, a także Policję, dwie karetki Pogotowia Ratunkowego oraz Pogotowie Energetyczne.

Próbował przekupić policjantów

Artykul dodany: Środa, 7 listopada 2012
Próbował przekupić policjantów Za próbę wręczenia policjantom 100 złotych łapówki odpowie 27-letni mężczyzna zatrzymany kilka dni temu w Trzemżalu w gminie Trzemeszno. Grozi mu za to do 10-ciu lat więzienia.

Potrącenie pieszego w Wydartowie

Artykul dodany: Środa, 7 listopada 2012
Potrącenie pieszego w Wydartowie W niedzielę, 4 października, o godz. 19.10 w miejscowości Wydartowo w gminie Trzemeszno doszło do potrącenia pieszego przez samochód osobowy.

Pijana matka (ponad 3 promile) "opiekowała" się dziećmi

Artykul dodany: Wtorek, 6 listopada 2012
Pijana matka (ponad 3 promile) Ponad 3 promile alkoholu miała w organizmie 31-letnia mieszkanka Gniezna, która w tym stanie "opiekowała" się swoimi dziećmi w wieku 5-ciu i 6-ciu lat. Sprawą zajęli się policjanci z Zespołu Prewencji Kryminalnej, Nieletnich i Patologii.

Pomóż odnaleźć Klaudię

Artykul dodany: Wtorek, 6 listopada 2012
Pomóż odnaleźć Klaudię Pomóż odnaleźć Klaudię Olejnik. 17-latka z Czastar wyjechała w poniedziałek autobusem do szkoły w Wieluniu i tam nie dotarła. Dziewczyna ostatni raz widziana była na dworcu autobusowym w Wieluniu. Nie ma z nią kontaktu. Pojawiła się informacja, że dziewczyna może przebywać w Gnieźnie.

Groźny wypadek w Charbowie

Artykul dodany: Poniedziałek, 5 listopada 2012
Groźny wypadek w Charbowie 4 listopada do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Gnieźnie wpłynęło zgłoszenie o kolizji drogowej w miejscowości Charbowo. Do zdarzenia Dyżurny Operacyjny Powiatu natychmiast zadysponował zastęp PSP Gniezno, OSP Kłecko, Pogotowie Ratunkowe oraz Policję.

Potrącenie pieszego w Niechanowie

Artykul dodany: Poniedziałek, 5 listopada 2012
Potrącenie pieszego w Niechanowie W piątek, 2 listopada, w Niechanowie przy ulicy Parkowej samochód osobowy potrącił pieszego. 65-letni mężczyzna z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

Podsumowanie akcji "Znicz"

Artykul dodany: Poniedziałek, 5 listopada 2012
Podsumowanie akcji Od środy do niedzieli na drogach powiatu gnieźnieńskiego doszło do dwóch wypadków drogowych oraz ośmiu kolizji, w których dwie osoby zostały ranne. Policja zatrzymała 20 osób kierujących pojazdami lub rowerami, które wcześniej spożywały alkohol.

Dwie kolizje i dwóch pijanych rowerzystów

Artykul dodany: Piątek, 2 listopada 2012
Dwie kolizje i dwóch pijanych rowerzystów Akcja "Znicz" trwa do poniedziałku, jednak już dzisiaj wiadomo, że w Gnieźnie tegoroczny świąteczny weekend przebiegał stosunkowo spokojnie. Policjanci odnotowali zdecydowanie mniej zdarzeń niż w minionych latach.

Pożar sklepu przy ul. Rzeźnickiej

Artykul dodany: Środa, 31 października 2012
Pożar sklepu przy ul. Rzeźnickiej Dzisiaj w centrum Gniezna wybuchł pożar. Było to jedno z pierwszych zdarzeń w tym sezonie spowodowane urządzeniem grzewczym. W akcji uczestniczyły 3 zastępy Straży Pożarnej.

Wypadek drogowy w Łopiennie

Artykul dodany: Poniedziałek, 29 października 2012
Wypadek drogowy w Łopiennie W sobotę, 27 października, o godz. 14.00 w Łopiennie doszło do zderzenia motoroweru z samochodem osobowym. W wyniku wypadku do szpitala trafił 16-letni motorowerzysta wraz z pasażerką.

Policyjny pościg za 16-latkiem

Artykul dodany: Poniedziałek, 29 października 2012
Policyjny pościg za 16-latkiem Jeden promil w wydychanym powietrzu miał 16-letni mieszkaniec Gniezna, który kilkanaście kilometrów uciekał Daewoo Tico przed policyjnym pościgiem. Dodatkowo auto miało założone tablice rejestracyjne od innego pojazdu.

Odzyskany Mercedes Sprinter

Artykul dodany: Sobota, 27 października 2012
Odzyskany Mercedes Sprinter Policjanci z Komisariatu Policji w Trzemesznie odzyskali skradzionego kilkadziesiąt minut wcześniej w Poznaniu Mercedesa Sprinter.

Odzyskano skradziony rower

Artykul dodany: Sobota, 27 października 2012
Odzyskano skradziony rower Trzemeszeńscy policjanci zatrzymali wczoraj 24-letnią kobietę, która dwa dni wcześniej ukradła rower o wartości 400-stu złotych pozostawiony na klatce schodowej. Skradziony jednoślad odzyskano. Za kradzież grozi do 5-ciu lat pozbawienia wolności.

Ukradli bluzy w markecie

Artykul dodany: Sobota, 27 października 2012
Ukradli bluzy w markecie Przyjechali na zakupy, za które nie mieli zamiaru zapłacić. Policjanci z Gniezna zatrzymali dwóch młodych mieszkańców Kołodziejewa koło Janikowa, którzy w jednym ze sklepów centrum handlowego w Gnieźnie ukradli 2-wie bluzy i koszulkę. W sumie spowodowali straty szacowane na kwotę prawie 270-ciu złotych.

Aktualności Straży Miejskiej

Artykul dodany: Czwartek, 25 października 2012
Aktualności Straży Miejskiej 20 października patrol Straży Miejskiej otrzymał zgłoszenie o nieprawidłowo zaparkowanym pojeździe na ul. Słomianki. Na miejscu okazało się, że pojazd całkowicie uniemożliwił swobodne korzystanie z chodnika. Kierowca pojazdu został ukarany mandatem karnym w wysokości 100zł.

Wypadek drogowy w Kiszkowie

Artykul dodany: Środa, 24 października 2012
Wypadek drogowy w Kiszkowie We wtorek, 23 października, o godz. 11.55 w Kiszkowie przy ulicy Rynek doszło do wypadku drogowego, w którym ranny został 21-letni motocyklista.

Policjanci dyscyplinowali pieszych

Artykul dodany: Środa, 24 października 2012
Policjanci dyscyplinowali pieszych Policjanci drogówki na terenie powiatu gnieźnieńskiego przeprowadzili wczoraj działania pod kryptonimem "Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego". Funkcjonariusze reagowali na każde wykroczenie popełniane przez pieszych i rowerzystów oraz dyscyplinowali kierowców stwarzających zagrożenie dla tej grupy uczestników ruchu drogowego. Policjanci w ramach działań ujawnili 51 wykroczeń. Sprawcami 15-stu byli piesi, którzy zostali ukarani za przechodzenie przez jezdnię w miejscach niedozwolonych.

Kolejny pracowity weekend OSP Trzemeszno

Artykul dodany: Wtorek, 23 października 2012
Kolejny pracowity weekend OSP Trzemeszno To już drugi z kolei pracowity weekend dla strażaków z Trzemeszna.

Okradł swojego teścia

Artykul dodany: Wtorek, 23 października 2012
Okradł swojego teścia Zarzut kradzieży z włamaniem usłyszał 37-letni mieszkaniec gminy Trzemeszno. Mężczyzna wykazał się wielkim tupetem i pod nieobecność swojego teścia wszedł do jego domu i z sejfu ukradł 19 tysięcy złotych. Dzięki szybkiej reakcji trzemeszeńskich policjantów prawie wszystkie pieniądze udało się odzyskać. Pokrzywdzony, bardzo zawiedziony zachowaniem swojego zięcia, złożył wniosek o jego ściganie i ukaranie.

Zatrzymany podejrzewany o zabójstwo

Artykul dodany: Poniedziałek, 22 października 2012
Zatrzymany podejrzewany o zabójstwo Policjanci z Gniezna zatrzymali 66-letniego mężczyznę, któremu zarzuca się, że podczas spotkania zaatakował tępym narzędziem swojego kompana. W wyniku odniesionych obrażeń, 56-letni mieszkaniec gminy Gniezno zmarł. Sprawca przyznał się do zabójstwa. Grozi mu nawet dożywocie.

Tragiczny wypadek w Trzemesznie

Artykul dodany: Poniedziałek, 22 października 2012
Tragiczny wypadek w Trzemesznie W Trzemesznie, na ulicy Wyszyńskiego, zginął 24-letni motocyklista, który - nie posiadając uprawnień - nie opanował jednośladu i uderzył w betonowy słupek przystanku PKS. Do wypadku doszło w sobotę, 20 października o godz. 12.55.

Samochód w rowie

Artykul dodany: Niedziela, 21 października 2012
Samochód w rowie W piątek około godziny 7.00 Ochotnicza Straż Pożarna z Niechanowa została zaalarmowana o wypadku na drodze Niechanowo - Karsewo. Do akcji zadysponowano samochód ratunkowy.

Strażackie szkolenie w Niechanowie

Artykul dodany: Piątek, 19 października 2012
Strażackie szkolenie w Niechanowie W ramach realizacji programu edukacyjnego "Poznajemy pracę służb odpowiedzialnych za bezpieczeństwo" w Ośrodku Szkolenia i Wychowania Ochotniczych Hufców Pracy w Niechanowie połączono teorię z praktyką.

« poprzednia 1 2109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 następna »REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno