Logo

REKLAMA
Plik banneru

Dział - Na sygnale

Zatrzymani za kradzież

Artykul dodany: Poniedziałek, 18 marca 2013
Zatrzymani za kradzież Policjanci referatu patrolowo-interwencyjnego zatrzymali dwóch gnieźnian w wieku 31 i 56 lat, którzy są podejrzewani o kradzież przęsła opłotowania. Sprawa jest w toku.

Podsumowanie akcji "Pasy"

Artykul dodany: Poniedziałek, 18 marca 2013
Podsumowanie akcji W piątek (15.03) policjanci z gnieźnieńskiej drogówki przeprowadzili akcję pod kryptonimem "Pasy". Działania miały na celu egzekwowanie od kierowców i pasażerów jazdy w pasach bezpieczeństwa oraz stosowania urządzeń do przewożenia dzieci. Niestety aż 30-stu kierowców przemierzało drogi nie zapinając pasów.

Pożar sadzy w kominie

Artykul dodany: Sobota, 16 marca 2013
Pożar sadzy w kominie 15 marca, kilka minut przed północą strażacy zostali poinformowani o pożarze na ul. Osiedlowej w Trzemesznie. Ze zgłoszenia wynikało, że palą się sadze w kominie w domku jednorodzinnym. Dostęp do komina jest utrudniony. Na miejsce zdarzenia dyżurny Powiatowego Stanowiska Kierowania w Gnieźnie zadysponował 2 zastępy gaśnicze z Trzemeszna i Gniezna oraz jeden specjalny z Gniezna.

Wypił płyn do spryskiwaczy - zatruł się metanolem

Artykul dodany: Piątek, 15 marca 2013
Wypił płyn do spryskiwaczy - zatruł się metanolem W czwartek, 14 marca, nad ranem do gnieźnieńskiego szpitala trafił 38-latek z podejrzeniem zatrucia alkoholem metylowym. Lekarze walczą o jego życie.

Przywłaszczył auto?

Artykul dodany: Czwartek, 14 marca 2013
Przywłaszczył auto? Policjanci w Witkowa zabezpieczyli BMW, które w policyjnej bazie danych figuruje jako przywłaszczone. Sprawa jest w toku.

Uszkodził samochód - usłyszał zarzut

Artykul dodany: Czwartek, 14 marca 2013
Uszkodził samochód - usłyszał zarzut Kara do 5-ciu lat pozbawienia wolności grozi 21-letniemu mężczyźnie, który na Starym Rynku w Witkowie kopnął w karoserię zaparkowanego tam samochodu, uszkadzając go. Witkowianin zrobił to z pobudek osobistych. Wcześniej nie był notowany przez Policję. Teraz jego zachowanie oceni sąd.

Podrobiona odzież za prawie pół miliona złotych

Artykul dodany: Czwartek, 14 marca 2013
Podrobiona odzież za prawie pół miliona złotych Blisko 400 sztuk podrabianej odzieży, obuwia i biżuterii zabezpieczyli policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie. To efekt wczorajszego (13 marca 2013 roku) przeszukania w jednym z gnieźnieńskich sklepów.

Spowodował kolizję i odjechał. Był pijany

Artykul dodany: Środa, 13 marca 2013
Spowodował kolizję i odjechał. Był pijany Ponad dwa promile alkoholu wydmuchał 27-letni mieszkaniec powiatu żnińskiego, który dzisiejszej nocy spowodował kolizję drogową. Gdy okazało się, że auto nie nadaje się do dalszej jazdy mężczyzna pieszo ruszył w kierunku swojego domu.

Pożar magazynu meblowego - nowe zdjęcia

Artykul dodany: Wtorek, 12 marca 2013
Pożar magazynu meblowego - nowe zdjęcia Jak już informowaliśmy, dzisiaj w Gnieźnie, przy ul. Kostrzyńskiej doszło do dużego pożaru magazynu meblowego. Działania straży pożarnej jeszcze trwają. Na miejscu zdarzenia została jednostka z PSP Gniezno, która schładza butlę z acetylenem znajdującą się w magazynie podczas pożaru.

Ukradł sprzęt budowlany

Artykul dodany: Wtorek, 12 marca 2013
Ukradł sprzęt budowlany Policjanci referatu patrolowo - interwencyjnego zatrzymali 27-letniego mieszkańca gminy Gniezno, który jest podejrzewany o włamanie do budynku w miejscowości Braciszewo i kradzież sprzętu budowlanego o wartości 2 800 zł. Część narzędzi odzyskano i zwrócono właścicielowi. Za kradzież z włamaniem grozi do 10-ciu lat pozbawienia wolności.

Pożar magazynu meblowego - 15 jednostek straży na miejscu

Artykul dodany: Wtorek, 12 marca 2013
Pożar magazynu meblowego - 15 jednostek straży na miejscu Dzisiaj przed godz. 13.00 15 jednostek Straży Pożarnej walczyło z pożarem, który wybuchł w magazynie meblowym przy ul. Kostrzyńskiej w Gnieźnie. Do zdarzenia zostało zadysponowanych większość OSP z terenu powiatu.

Działania "Alkohol i Narkotyki"

Artykul dodany: Poniedziałek, 11 marca 2013
Działania W sobotę policjanci z gnieźnieńskiej drogówki prowadzili akcję pod nazwą "Alkohol i narkotyki". W sumie skontrolowano 180-ciu kierowców i udaremniono dalszą jazdę trojgu z nich.

Potrącenie pieszych przy ulicy Budowlanych w Gnieźnie

Artykul dodany: Poniedziałek, 11 marca 2013
Potrącenie pieszych przy ulicy Budowlanych w Gnieźnie W niedzielę, 10 marca o godzinie 19.00 w Gnieźnie przy ulicy Budowlanych samochód osobowy na przejściu dla pieszych potrącił dwie osoby, które z obrażeniami ciała zostały przewiezione do szpitala. Policja wyjaśnia przyczyny i okoliczności wypadku.

Pożar w miejscowości Wierzbiczany

Artykul dodany: Poniedziałek, 11 marca 2013
Pożar w miejscowości Wierzbiczany Dzisiaj 50 min. po północy, do Powiatowego Stanowiska Kierowania wpłynęło zgłoszenie, z którego wynikało, że w miejscowości Wierzbiczany pali się wiata garażowa. Dyżurny wysłał dwa zastępy PSP Gniezno i jeden zastęp OSP Niechanowo.

Wypadek w Szczytnikach Czerniejewskich - niestety tragiczny

Artykul dodany: Poniedziałek, 11 marca 2013
Wypadek w Szczytnikach Czerniejewskich - niestety tragiczny W sobotę, 9 marca, w Szczytnikach Czerniejewskich doszło do groźnego wypadku. W wyniku zderzenia dwóch auto osobowych do szpitala trafiło 5 osób. Dzisiaj potwierdziła się informacja, że jeden z poszkodowanych zmarł w szpitalu.

Pieszy pod kołami samochodu

Artykul dodany: Niedziela, 10 marca 2013
Pieszy pod kołami samochodu Dzisiaj ok. godz. 19.00 na ul. Budowlanych samochód osobowy potrącił pieszego na przejściu. Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia. Poszkodowany został zabrany do szpitala. Patrole Policji przez półtorej godziny prowadziły czynności na miejscu zdarzenia.

Groźny wypadek w Szczytnikach Czerniejewskich - 5 osób w szpitalu!

Artykul dodany: Sobota, 9 marca 2013
Groźny wypadek w Szczytnikach Czerniejewskich - 5 osób w szpitalu! Dzisiaj o godz. 14.17 do Powiatowego Stanowiska Kierowania wpłynęło zgłoszenie, z którego wynikało, że na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 15 z drogą gminną, w miejscowości Szczytniki Czerniejewskie doszło do groźnego wypadku. Na miejsce zdarzenia dyżurny zadysponował dwa zastępy PSP Gniezno, OSP Niechanowo i OSP Czerniejewo. Na miejsce wysłano także Policję, Pogotowie Ratunkowe oraz Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.

Uwaga kierowcy! Drogi są śliskie. Są już pierwsze kolizje!

Artykul dodany: Piątek, 8 marca 2013
Uwaga kierowcy! Drogi są śliskie. Są już pierwsze kolizje! Uwaga kierowcy! W nocy spadł śnieg, co spowodowało, że drogi są śliskie. Przekonali się o tym już niektórzy kierowcy, m.in. ok. godz. 7.00 na ul. Słonecznej, gdzie doszło do niegroźnej w skutkach kolizji.

Wypadek na drodze Niechanowo - Karsewo. Jedna osoba w szpitalu!

Artykul dodany: Czwartek, 7 marca 2013
Wypadek na drodze Niechanowo - Karsewo. Jedna osoba w szpitalu! Wczoraj około godziny 7.45 Powiatowe Stanowisko Kierowania w Gnieźnie zaalarmowało jednostkę OSP Niechanowo o wypadku drogowym na drodze Niechanowo - Karsewo w kierunku Arcugowa. Zadysponowano jeden zastęp OSP. Na miejscu obecna była także Policja oraz Zespół Ratownictwa Medycznego. Jedna osoba została przetransportowana do szpitala na badania.

Podsumowanie akcji "Prędkość"

Artykul dodany: Czwartek, 7 marca 2013
Podsumowanie akcji Wczoraj na drogach powiatu gnieźnieńskiego funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego przeprowadzili akcję "Prędkość" - działania ukierunkowane na ujawnianie i karanie amatorów szybkiej jazdy. Nie obyło się bez mandatów i punktów karnych.

Aktualności Straży Miejskiej

Artykul dodany: Środa, 6 marca 2013
Aktualności Straży Miejskiej Na osiedlu Piekary w Gnieźnie pojawił się problem związany z parkowaniem pojazdów. Właściciele aut parkują na chodnikach, czasami w taki sposób, że uniemożliwiają swobodne korzystanie z nich. Jest to dużym utrapieniem, zwłaszcza dla rodziców, którzy mają małe dzieci i wyjeżdżają wózeczkami dziecięcymi.

Zaginiona Edyta Malinger

Artykul dodany: Środa, 6 marca 2013
Zaginiona Edyta Malinger Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie poszukują zaginionej Edyty Malinger.

Maluchem w ciężarówkę

Artykul dodany: Środa, 6 marca 2013
Maluchem w ciężarówkę Wczoraj do Powiatowego Stanowiska Kierowania ok. godz. 9.00 wpłynęło zgłoszenie, z którego wynikało, że w miejscowości Obora doszło do zderzenia trzech samochodów. Dyżurny zadysponował jeden zastęp JRG Gniezno oraz OSP Kłecko.

Potrącenie pieszego

Artykul dodany: Środa, 6 marca 2013
Potrącenie pieszego 4 marca o godzinie 17.10 w Gnieźnie przy ulicy Poznańskiej samochód osobowy potrącił pieszego, który z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala w Poznaniu.

Komunikat Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie

Artykul dodany: Środa, 6 marca 2013
Komunikat Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie prowadzi śledztwo w sprawie śmiertelnego potrącenia pojazdem marki Opel Vivaro 17-letniego pieszego na oznaczonym przejściu dla pieszych, do którego doszło 28 lutego o godzinie 6.00 w miejscowości Łabiszynek w gminie Gniezno.

Pożar auta przy kościele Farnym

Artykul dodany: Wtorek, 5 marca 2013
Pożar auta przy kościele Farnym Dzisiaj około południa do Powiatowego Stanowska Kierowania wpłynęło zgłoszenie, z którego wynikało, że przy kościele Farnym w Gnieźnie pali się samochód. Dyżurny do zdarzenia wysłał jeden zastęp z JRG Gniezno.

Kolejny pożar sadzy w kominie

Artykul dodany: Niedziela, 3 marca 2013
Kolejny pożar sadzy w kominie 2 marca dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Gnieźnie zadysponował zastęp Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej do palących się sadzy w kominie w miejscowości Rakowo (gmina Czerniejewo).

Pożar sadzy w Jankowie Dolnym

Artykul dodany: Piątek, 1 marca 2013
Pożar sadzy w Jankowie Dolnym 28 lutego, około godz. 22.10 strażacy zostali zaalarmowani o pożarze sadzy w kominie w miejscowości Jankowo Dolne, gm. Gniezno. Ze zgłoszenia wynikało, że palą się sadze w kominie oraz istnieje podejrzenie przedostawania się do mieszkania tlenku węgla. Do zdarzenia Dyżurny PSK Gniezno zadysponował 2 zastępy gaśnicze z OSP Trzemeszno i PSP Gniezno.

Aktualności Straży Miejskiej

Artykul dodany: Piątek, 1 marca 2013
Aktualności Straży Miejskiej Z inicjatywy przewodniczącej Rady Osiedla Konikowo Marleny Podlawskiej oraz Rady Osiedla Arkuszewo, w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Papieża Jana Pawła II przy ul. Cieszkowskiego 17 w Gnieźnie zorganizowane zostało 26 lutego spotkanie z Policją i Strażą Miejską. Było ono adresowane przede wszystkim do starszych mieszkańców tychże osiedli. Miało ono na celu poprawę bezpieczeństwa mieszkańców.

Dwie osoby trafiły do szpitala w wyniku zatrucia tlenkiem węgla

Artykul dodany: Czwartek, 28 lutego 2013
Dwie osoby trafiły do szpitala w wyniku zatrucia tlenkiem węgla 27 lutego dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Gnieźnie wysłał zastęp do pomiaru zawartości tlenku węgla w domu wielorodzinnym, po włączeniu się czujki tlenku węgla w mieszkaniu. Po przybyciu na miejsce zdarzenia zastano dwie przytomne osoby w mieszkaniu na parterze (kobieta uskarżała się na ból i zawroty głowy oraz nudności).

« poprzednia 1 2107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117123 124 następna »REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno