Logo

Dział - Na sygnale

Uwaga kierowcy! Drogi są śliskie. Są już pierwsze kolizje!

Artykul dodany: Piątek, 8 marca 2013
Uwaga kierowcy! Drogi są śliskie. Są już pierwsze kolizje! Uwaga kierowcy! W nocy spadł śnieg, co spowodowało, że drogi są śliskie. Przekonali się o tym już niektórzy kierowcy, m.in. ok. godz. 7.00 na ul. Słonecznej, gdzie doszło do niegroźnej w skutkach kolizji.

Wypadek na drodze Niechanowo - Karsewo. Jedna osoba w szpitalu!

Artykul dodany: Czwartek, 7 marca 2013
Wypadek na drodze Niechanowo - Karsewo. Jedna osoba w szpitalu! Wczoraj około godziny 7.45 Powiatowe Stanowisko Kierowania w Gnieźnie zaalarmowało jednostkę OSP Niechanowo o wypadku drogowym na drodze Niechanowo - Karsewo w kierunku Arcugowa. Zadysponowano jeden zastęp OSP. Na miejscu obecna była także Policja oraz Zespół Ratownictwa Medycznego. Jedna osoba została przetransportowana do szpitala na badania.

Podsumowanie akcji "Prędkość"

Artykul dodany: Czwartek, 7 marca 2013
Podsumowanie akcji Wczoraj na drogach powiatu gnieźnieńskiego funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego przeprowadzili akcję "Prędkość" - działania ukierunkowane na ujawnianie i karanie amatorów szybkiej jazdy. Nie obyło się bez mandatów i punktów karnych.

Aktualności Straży Miejskiej

Artykul dodany: Środa, 6 marca 2013
Aktualności Straży Miejskiej Na osiedlu Piekary w Gnieźnie pojawił się problem związany z parkowaniem pojazdów. Właściciele aut parkują na chodnikach, czasami w taki sposób, że uniemożliwiają swobodne korzystanie z nich. Jest to dużym utrapieniem, zwłaszcza dla rodziców, którzy mają małe dzieci i wyjeżdżają wózeczkami dziecięcymi.

Zaginiona Edyta Malinger

Artykul dodany: Środa, 6 marca 2013
Zaginiona Edyta Malinger Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie poszukują zaginionej Edyty Malinger.

Maluchem w ciężarówkę

Artykul dodany: Środa, 6 marca 2013
Maluchem w ciężarówkę Wczoraj do Powiatowego Stanowiska Kierowania ok. godz. 9.00 wpłynęło zgłoszenie, z którego wynikało, że w miejscowości Obora doszło do zderzenia trzech samochodów. Dyżurny zadysponował jeden zastęp JRG Gniezno oraz OSP Kłecko.

Potrącenie pieszego

Artykul dodany: Środa, 6 marca 2013
Potrącenie pieszego 4 marca o godzinie 17.10 w Gnieźnie przy ulicy Poznańskiej samochód osobowy potrącił pieszego, który z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala w Poznaniu.

Komunikat Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie

Artykul dodany: Środa, 6 marca 2013
Komunikat Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie prowadzi śledztwo w sprawie śmiertelnego potrącenia pojazdem marki Opel Vivaro 17-letniego pieszego na oznaczonym przejściu dla pieszych, do którego doszło 28 lutego o godzinie 6.00 w miejscowości Łabiszynek w gminie Gniezno.

Pożar auta przy kościele Farnym

Artykul dodany: Wtorek, 5 marca 2013
Pożar auta przy kościele Farnym Dzisiaj około południa do Powiatowego Stanowska Kierowania wpłynęło zgłoszenie, z którego wynikało, że przy kościele Farnym w Gnieźnie pali się samochód. Dyżurny do zdarzenia wysłał jeden zastęp z JRG Gniezno.

Kolejny pożar sadzy w kominie

Artykul dodany: Niedziela, 3 marca 2013
Kolejny pożar sadzy w kominie 2 marca dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Gnieźnie zadysponował zastęp Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej do palących się sadzy w kominie w miejscowości Rakowo (gmina Czerniejewo).

Pożar sadzy w Jankowie Dolnym

Artykul dodany: Piątek, 1 marca 2013
Pożar sadzy w Jankowie Dolnym 28 lutego, około godz. 22.10 strażacy zostali zaalarmowani o pożarze sadzy w kominie w miejscowości Jankowo Dolne, gm. Gniezno. Ze zgłoszenia wynikało, że palą się sadze w kominie oraz istnieje podejrzenie przedostawania się do mieszkania tlenku węgla. Do zdarzenia Dyżurny PSK Gniezno zadysponował 2 zastępy gaśnicze z OSP Trzemeszno i PSP Gniezno.

Aktualności Straży Miejskiej

Artykul dodany: Piątek, 1 marca 2013
Aktualności Straży Miejskiej Z inicjatywy przewodniczącej Rady Osiedla Konikowo Marleny Podlawskiej oraz Rady Osiedla Arkuszewo, w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Papieża Jana Pawła II przy ul. Cieszkowskiego 17 w Gnieźnie zorganizowane zostało 26 lutego spotkanie z Policją i Strażą Miejską. Było ono adresowane przede wszystkim do starszych mieszkańców tychże osiedli. Miało ono na celu poprawę bezpieczeństwa mieszkańców.

Dwie osoby trafiły do szpitala w wyniku zatrucia tlenkiem węgla

Artykul dodany: Czwartek, 28 lutego 2013
Dwie osoby trafiły do szpitala w wyniku zatrucia tlenkiem węgla 27 lutego dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Gnieźnie wysłał zastęp do pomiaru zawartości tlenku węgla w domu wielorodzinnym, po włączeniu się czujki tlenku węgla w mieszkaniu. Po przybyciu na miejsce zdarzenia zastano dwie przytomne osoby w mieszkaniu na parterze (kobieta uskarżała się na ból i zawroty głowy oraz nudności).

Wypadek na trasie Trzemeszno-Trzemżal

Artykul dodany: Czwartek, 28 lutego 2013
Wypadek na trasie Trzemeszno-Trzemżal 23 lutego, we wczesnych godzinach porannych, strażacy zostali poinformowani o wypadku drogowym na trasie Trzemeszno-Trzemżal. Do zdarzenia Dyżurny Powiatowego Stanowiska Kierowania w Gnieźnie zadysponował wóz ratownictwa drogowego z OSP Trzemeszno oraz 1 zastęp z JRG Gniezno, a także Pogotowie Ratunkowe i Policję.

Zatrzymani złodzieje złomu

Artykul dodany: Czwartek, 28 lutego 2013
Zatrzymani złodzieje złomu Policjanci z Trzemeszna zatrzymali dwóch sprawców kradzieży mienia. Mężczyźni ukradli złom stalowy, złączki oraz 2 zawory zwrotne o wartości 950 zł. Skradzione mienie odzyskano w całości. Sprawcom za popełnione przestępstwo grozi do 5-ciu lat pozbawienia wolności.

Tragiczny wypadek w Łabiszynku

Artykul dodany: Czwartek, 28 lutego 2013
Tragiczny wypadek w Łabiszynku Dzisiaj o godzinie 6.00 w miejscowości Łabiszynek w gminie Gniezno kierujący samochodem ciężarowym potrącił przechodzącego na pasach 17-letniego mieszkańca Łabiszynka, który w wyniku poniesionych obrażeń zmarł w szpitalu.

Pożar kotłowni w domu jednorodzinnym w Pyszczynku

Artykul dodany: Czwartek, 28 lutego 2013
Pożar kotłowni w domu jednorodzinnym w Pyszczynku 26 lutego do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Gnieźnie wpłynęło zgłoszenie o pożarze kotłowni w miejscowości Pyszczynek. Po przybyciu na miejsce zdarzenia zastano dom jednorodzinny w całości wypełniony dymem pożarowym (dym pod ciśnieniem wydobywał się ze szczelin dachowych), płomienie w środkowej części domu w kotłowni (na parterze).

Pożar autobusu w Łubowie

Artykul dodany: Wtorek, 26 lutego 2013
Pożar autobusu w Łubowie Dzisiaj o godz. 6.42 do Powiatowego Stanowiska Kierowania wpłynęło zgłoszenie, z którego wynikało, że w miejscowości Łubowo, na rondzie, pali się autobus szkolny. Do zdarzenia dyżurny natychmiast zadysponował jeden zastęp JRG Gniezno oraz dwa zastępy OSP Łubowo.

Przez 30 lat znęcał się nad rodziną

Artykul dodany: Wtorek, 26 lutego 2013
Przez 30 lat znęcał się nad rodziną Policjanci walczą z przemocą domową. W Gnieźnie zatrzymano 59-latka, po tym jak znajdując się w stanie nietrzeźwości pobił swoją żonę. Niestety wciąż nie wszystkie ofiary przemocy domowej decydują się na ujawnienie swojej sytuacji rodzinnej.

18-latek włamał się do kolektury Lotto

Artykul dodany: Wtorek, 26 lutego 2013
18-latek włamał się do kolektury Lotto Na łut szczęścia liczył zapewne 18-latek, który w nocy z niedzieli na poniedziałek włamał się do kolektury Lotto w Gnieźnie. Mocno się przeliczył, bo na gorącym uczynku przestępstwa zatrzymali go policjanci z referatu patrolowo-interwencyjnego. Za kradzież z włamaniem grozi do 10-ciu lat pozbawienia wolności.

Znęcał się nad matką - został zatrzymany

Artykul dodany: Poniedziałek, 25 lutego 2013
Znęcał się nad matką - został zatrzymany Do 5-ciu lat pozbawienia wolności grozi 30-letniemu mieszkańcowi Gniezna, który znęcał się psychicznie i groził pozbawieniem życia i zdrowia swojej matce.

Kradli prąd

Artykul dodany: Poniedziałek, 25 lutego 2013
Kradli prąd W miniony weekend na osiedlu Winiary w Gnieźnie, w dwóch sąsiadujących ze sobą mieszkaniach ujawniono nielegalny pobór energii elektrycznej. Sprawcami okazali się dwaj mężczyźni w wieku 20 i 62 lat. Za kradzież energii elektrycznej grozi do 5-ciu lat pozbawienia wolności.

Aktualności Straży Miejskiej

Artykul dodany: Sobota, 23 lutego 2013
Aktualności Straży Miejskiej Straż Miejska pisała już o wiosennych porządkach, tymczasem zima przepuściła kolejny (miejmy nadzieję, że ostatni już) atak. Strażnicy podczas rutynowych kontroli stwierdzili, że niektórzy właściciele posesji, mający obowiązek odśnieżania chodników, nie dopełnili go w ostatnim czasie.

3-latek pod kołami

Artykul dodany: Piątek, 22 lutego 2013
3-latek pod kołami W czwartek, 21 lutego, o godz. 14.45 w Gnieźnie na ulicy Chrobrego kierujący samochodem osobowym potrącił znajdujące się pod opieką matki 3-letnie dziecko.

W Gnieźnie giną auta - chroń swój samochód!

Artykul dodany: Czwartek, 21 lutego 2013
W Gnieźnie giną auta - chroń swój samochód! W ciągu zaledwie jednego tygodnia z terenu powiatu gnieźnieńskiego skradziono trzy samochody. Policja apeluje o zachowanie ostrożności.

Wypadek w miejscowości Malenin

Artykul dodany: Środa, 20 lutego 2013
Wypadek w miejscowości Malenin 20 lutego o godz. 13.03 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Gnieźnie wpłynęła informacja o wypadku drogowym na drodze z Witkowa do Wrześni. Dyżurny do zdarzenia natychmiast wysyła dwa zastępy: z OSP Witkowo i z PSP Gniezno.

2,6 promila i drzewo "na drodze"

Artykul dodany: Środa, 20 lutego 2013
2,6 promila i drzewo We wtorek, 19 lutego, o godz. 14.40 w miejscowości Trzemżal w gminie Trzemeszno nietrzeźwy kierowca uderzył autem w przydrożne drzewo.

Pijana babcia

Artykul dodany: Wtorek, 19 lutego 2013
Pijana babcia Ostatnie wydarzenia dotyczące małych dzieci uczuliły nas na niecodzienne sytuacje. Gdy wczoraj po południu na ulicy Pustachowskiej w Gnieźnie 57-letni mężczyzna zauważył samotnie idącego chodnikiem chłopca w wieku około 3-ech lat, zabrał go do domu i zadzwonił na Policję. Zaalarmowani policjanci szybko wyjaśnili sytuację. Okazało się, że malec znajdował się pod opieką nietrzeźwej babci.

Uwaga, oszust!

Artykul dodany: Wtorek, 19 lutego 2013
Uwaga, oszust! Mowa o 88-letniej mieszkance ul. Budowlanych. Kobieta padła ofiarą oszustwa mężczyzny, który zaoferował pomoc w załatwieniu zapomogi na leczenie z Unii Europejskiej.

Uwaga kierowcy! Drogi są śliskie

Artykul dodany: Wtorek, 19 lutego 2013
Uwaga kierowcy! Drogi są śliskie Policja ostrzega kierowców: na drogach jest ślisko. Od rana na drogach powiatu gnieźnieńskiego doszło do kilku kolizji drogowych.

« poprzednia 1 2106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116121 122 następna »REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno