Logo

Dział - Na sygnale

Kolejny pracowity weekend OSP Trzemeszno

Artykul dodany: Wtorek, 23 października 2012
Kolejny pracowity weekend OSP Trzemeszno To już drugi z kolei pracowity weekend dla strażaków z Trzemeszna.

Okradł swojego teścia

Artykul dodany: Wtorek, 23 października 2012
Okradł swojego teścia Zarzut kradzieży z włamaniem usłyszał 37-letni mieszkaniec gminy Trzemeszno. Mężczyzna wykazał się wielkim tupetem i pod nieobecność swojego teścia wszedł do jego domu i z sejfu ukradł 19 tysięcy złotych. Dzięki szybkiej reakcji trzemeszeńskich policjantów prawie wszystkie pieniądze udało się odzyskać. Pokrzywdzony, bardzo zawiedziony zachowaniem swojego zięcia, złożył wniosek o jego ściganie i ukaranie.

Zatrzymany podejrzewany o zabójstwo

Artykul dodany: Poniedziałek, 22 października 2012
Zatrzymany podejrzewany o zabójstwo Policjanci z Gniezna zatrzymali 66-letniego mężczyznę, któremu zarzuca się, że podczas spotkania zaatakował tępym narzędziem swojego kompana. W wyniku odniesionych obrażeń, 56-letni mieszkaniec gminy Gniezno zmarł. Sprawca przyznał się do zabójstwa. Grozi mu nawet dożywocie.

Tragiczny wypadek w Trzemesznie

Artykul dodany: Poniedziałek, 22 października 2012
Tragiczny wypadek w Trzemesznie W Trzemesznie, na ulicy Wyszyńskiego, zginął 24-letni motocyklista, który - nie posiadając uprawnień - nie opanował jednośladu i uderzył w betonowy słupek przystanku PKS. Do wypadku doszło w sobotę, 20 października o godz. 12.55.

Samochód w rowie

Artykul dodany: Niedziela, 21 października 2012
Samochód w rowie W piątek około godziny 7.00 Ochotnicza Straż Pożarna z Niechanowa została zaalarmowana o wypadku na drodze Niechanowo - Karsewo. Do akcji zadysponowano samochód ratunkowy.

Strażackie szkolenie w Niechanowie

Artykul dodany: Piątek, 19 października 2012
Strażackie szkolenie w Niechanowie W ramach realizacji programu edukacyjnego "Poznajemy pracę służb odpowiedzialnych za bezpieczeństwo" w Ośrodku Szkolenia i Wychowania Ochotniczych Hufców Pracy w Niechanowie połączono teorię z praktyką.

Uszkodzili instalację odgromową

Artykul dodany: Piątek, 19 października 2012
Uszkodzili instalację odgromową Policjanci referatu patrolowo-interwencyjnego zatrzymali trzech mężczyzn w wieku od 19-stu do 22-óch lat, którzy uszkodzili instalację odgromową zamieszczoną na budynku Starej Winiarni w Gnieźnie.

Pijana matka - dziecko trafiło pod opiekę babci

Artykul dodany: Czwartek, 18 października 2012
Pijana matka - dziecko trafiło pod opiekę babci Dzisiejszej nocy sąsiedzi jednego z budynków na osiedlu Grunwaldzkim w Gnieźnie zaalarmowali Policję, że od dłuższego czasu słyszą płacz małego dziecka, które dochodzi z jednego z mieszkań. Dziecko wołało mamę. Przybyli na miejsce policjanci potwierdzili zgłoszenie.

Uderzył ciężarną kobietę - trafił do aresztu

Artykul dodany: Środa, 17 października 2012
Uderzył ciężarną kobietę - trafił do aresztu Trzymiesięczny areszt, taką decyzję podjął gnieźnieński sąd w stosunku do 52-letniego mężczyzny podejrzanego o znęcanie się psychiczne i fizyczne nad swoją partnerką życiową. Jak ustalili policjanci z komisariatu w Czerniejewie, mężczyzna w miniony weekend szarpał i uderzył swoją ciężarną konkubinę. Za znęcanie grozi mu kara pozbawienia wolności nawet do 5-ciu lat.

Akcja "Pasy"

Artykul dodany: Środa, 17 października 2012
Akcja Wczoraj funkcjonariusze gnieźnieńskiej drogówki prowadzili działania pod nazwą "Pasy". Policjanci sprawdzali czy kierujący przestrzegają obowiązku jazdy w zapiętych pasach bezpieczeństwa. Przeprowadzono 71 kontroli pojazdów. Aż w 28-miu przypadkach kierowcy poruszali się bez zapiętych pasów.

Pożar domu w Kiszkowie

Artykul dodany: Wtorek, 16 października 2012
Pożar domu w Kiszkowie 15 października do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego wpłynęło zgłoszenie dotyczące pożaru domu jednorodzinnego. Do zdarzenia dyżurny natychmiast zadysponował cztery zastępy ratowniczo-gaśnicze z Ochotniczych Straży Pożarnych i dwa zastępy gaśnicze oraz autodrabinę z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Gnieźnie.

Wypadek na terenie podziemnego magazynu gazu

Artykul dodany: Wtorek, 16 października 2012
Wypadek na terenie podziemnego magazynu gazu 50 zastępów i prawie 300-stu strażaków zostało wysłanych do wypadku, który miał miejsce na terenie Kawernowego Podziemnego Magazynu Gazu.

Zderzenie trzech aut w Rudkach

Artykul dodany: Wtorek, 16 października 2012
Zderzenie trzech aut w Rudkach W piątek, około godziny 14.45 strażacy z Trzemeszna zostali poinformowani o wypadku drogowym w miejscowości Rudki na Drodze Krajowej nr 15. Do zdarzenia wyjechał jeden zastęp straży z Trzemeszna, w czasie, gdy inny zastęp brał udział w ćwiczeniach "KAWERNA 2012".

Pożar mieszkania w Dziadkowie

Artykul dodany: Wtorek, 16 października 2012
Pożar mieszkania w Dziadkowie W czwartek, 11 października, ok. godz. 16.30 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Gnieźnie wpłynęło zgłoszenie o pożarze pokoju w budynku mieszkalnym. Do zdarzenia Dyżurny Operacyjny Powiatu zadysponował 3 zastępy gaśnicze Straży Pożarnej.

Podejrzany o handel narkotykami w rękach policjantów

Artykul dodany: Poniedziałek, 15 października 2012
Podejrzany o handel narkotykami w rękach policjantów Gnieźnieńscy policjanci zatrzymali 24-letniego dilera narkotykowego. Podczas przeszukania jego auta stróże prawa znaleźli około 50 gram amfetaminy i 70 gram marihuany. Decyzją sądu rejonowego mężczyzna został tymczasowo aresztowany. Za kratkami może spędzić nawet 10 lat.

Ukradł rower sąsiadom swojej znajomej

Artykul dodany: Poniedziałek, 15 października 2012
Ukradł rower sąsiadom swojej znajomej W piątek policjanci referatu patrolowo-interwencyjnego odzyskali skradziony dzień wcześniej rower trekkingowy. Jak się okazało, 47-latek ukradł jednoślad, bo nie miał czym wrócić do domu. Teraz grozi mu za to kara do pięciu lat więzienia.

Jak Spiderman zamienił się w wiaderko

Artykul dodany: Poniedziałek, 15 października 2012
Jak Spiderman zamienił się w wiaderko Klientka jednego z gnieźnieńskich marketów zamieniła kody kreskowe na towarach. Usiłowała w ten sposób oszukać sklep na 140 zł. Jej postępowanie oceni sąd.

Wypadek drogowy w Kruchowie w gminie Trzemeszno

Artykul dodany: Poniedziałek, 15 października 2012
Wypadek drogowy w Kruchowie w gminie Trzemeszno 12 października o godzinie 5.50 w miejscowości Kruchowo doszło do poważnego wypadku drogowego. Kierujący i pasażerka przebywają w szpitalu.

Mają na koncie 20 włamań

Artykul dodany: Poniedziałek, 15 października 2012
Mają na koncie 20 włamań Gnieźnieńscy policjanci zatrzymali trzech mężczyzn w wieku od 18-ego do 21-ego roku życia, którzy regularnie włamywali się do piwnic i innych obiektów, a następnie okradali je. Najczęściej ich łupem padały rowery i elektronarzędzia. Za kradzież z włamaniem grozi do 10-ciu lat pozbawienia wolności.

Akcja "Truck"

Artykul dodany: Poniedziałek, 15 października 2012
Akcja Głównym celem akcji przeprowadzonej 11 października przez policjantów drogówki na terenie powiatu gnieźnieńskiego było zmniejszenie liczby osób rannych i zabitych w wypadkach drogowych oraz wyeliminowanie nieprawidłowości w przewozie osób i towarów.

Potrącenie pieszego

Artykul dodany: Czwartek, 11 października 2012
Potrącenie pieszego Wczoraj o godz. 19.20 w Gnieźnie przy ulicy Dalkoskiej w rejonie skrzyżowania z ulicą Strumykową samochód potrącił nietrzeźwego pieszego.

Zatrzymano trzech poszukiwanych

Artykul dodany: Czwartek, 11 października 2012
Zatrzymano trzech poszukiwanych Gnieźnieńscy policjanci zatrzymali wczoraj 3-ech mężczyzn ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości.

Aktualności Straży Miejskiej

Artykul dodany: Czwartek, 11 października 2012
Aktualności Straży Miejskiej Straż Miejska zwraca się z prośbą do wszystkich mieszkańców naszego miasta o zgłaszanie miejsc przebywania osób bezdomnych. Najczęściej są to pustostany, opuszczone altany, prowizoryczne baraki i szałasy. Z uwagi na coraz niższe temperatury panujące na dworze, mieszkanie w takich prowizorycznych warunkach jest dużym zagrożeniem dla życia i zdrowia tych osób. Prosimy o przekazywanie informacji pod nr tel. 61 424 10 70 (od poniedziałku do piątku od godz. 7.30 do 15.30), tel. kom. 604 512 000 (od godz. 7.00 do 22.00 od poniedziałku do soboty, oraz od godz. 11.00 do 19.00 w niedzielę).

Pożar stogu w gminie Trzemeszno

Artykul dodany: Środa, 10 października 2012
Pożar stogu w gminie Trzemeszno 9 października o godz. 18.01 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Gnieźnie wpłynęło zgłoszenie o pożarze stogu w miejscowości Miaty (gmina Trzemeszno). Do zdarzenia dyżurny wysłał jeden zastęp Straży Pożarnej z Witkowa, jeden zastęp z Gniezna i dwa zastępy z Trzemeszna.

Nietrzeźwy spowodował kolizję

Artykul dodany: Środa, 10 października 2012
Nietrzeźwy spowodował kolizję W Trzemesznie nietrzeźwy kierujący doprowadził do kolizji drogowej. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń.

Ranny motorowerzysta

Artykul dodany: Wtorek, 9 października 2012
Ranny motorowerzysta W niedzielę, 7 października, o godz. 15.20 na ulicy Gajowej w Gnieźnie 16-latek doznał obrażeń ciała w wyniku wywrócenia motoroweru.

Pijany kierował ciężarówką

Artykul dodany: Wtorek, 9 października 2012
Pijany kierował ciężarówką Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego gnieźnieńskiej komendy zatrzymali 32-letniego obywatela Łotwy, który pijany kierował Scanią.

Poszukiwany listem gończym zatrzymany

Artykul dodany: Poniedziałek, 8 października 2012
Poszukiwany listem gończym zatrzymany Wczoraj policjanci gnieźnieńskiej drogówki zatrzymali 27-letniego mężczyznę, obywatela Bułgarii, który był poszukiwany listem gończym przez Sąd Rejonowy w Bydgoszczy.

Kleik zamiast konsoli

Artykul dodany: Poniedziałek, 8 października 2012
Kleik zamiast konsoli O tym, że ryzykowne mogą okazać się zakupy przez internet przekonała się 28-letnia mieszkanka Gniezna. Po wpłacie 740 złotych za wylicytowaną na portalu internetowym konsolę do gier komputerowych PS 3, w zamian otrzymała 10 paczek kleiku dla dzieci. Policjanci apelują o ostrożność podczas zakupów w sieci.

Podsumowanie akcji "Prędkość"

Artykul dodany: Poniedziałek, 8 października 2012
Podsumowanie akcji W niedzielę gnieźnieńscy policjanci prowadzili działania, których celem było zmniejszenie zagrożenia wypadkami spowodowanymi przez nadmierną prędkość. Akcja "Prędkość" zakończyła się późnym wieczorem. Funkcjonariusze ukarali mandatami 44-ech kierowców.

« poprzednia 1 2106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 następna »REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Newsletter
Podaj swój adres e-mail aby otrzymywać newsletter z najnowszymi informacjami lub usunąć już dodany e-mail.
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno