Logo

REKLAMA
Plik banneru

Dział - Na sygnale

Pożar altany na Kalinie

Artykul dodany: Środa, 15 maja 2013
Pożar altany na Kalinie Wczoraj w nocy do Powiatowego Stanowiska Kierowania wpłynęło zgłoszenie o pożarze domku letniskowego w miejscowości Kalina. Dyżurny zadysponował zastępy z JRG Gniezno oraz OSP Modliszewo.

Pijana chciała odebrać swoje dziecko

Artykul dodany: Środa, 15 maja 2013
Pijana chciała odebrać swoje dziecko Policjanci z Witkowa zostali wezwani na interwencję domową. Powodem była pijana matka, która chciała odebrać 1,5 roczną córkę od jej babci. Policjanci poddali ją badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Wynik - 2 promile. Sprawa trafiła do Sądu Rodzinnego i Nieletnich.

Złodziej ukradł i zamierzał sprzedać psa

Artykul dodany: Wtorek, 14 maja 2013
Złodziej ukradł i zamierzał sprzedać psa Policjanci z Zespołu Prewencji Kryminalnej, Nieletnich i Patologii odzyskali skradzioną z podwórza suczkę rasy york. Zatrzymano również 19-letniego mieszkańca Gniezna, który jest podejrzewany o kradzież. Nelli, bo tak wabi się suczka, cała i zdrowa wróciła do szczęśliwych właścicieli.

Wypadek w Łubowie - jedna osoba w szpitalu

Artykul dodany: Niedziela, 12 maja 2013
Wypadek w Łubowie - jedna osoba w szpitalu Wczoraj o godz. 12.40 do Powiatowego Stanowiska Kierowania wpłynęło zgłoszenie, z którego wynikało, że w miejscowości Łubowo doszło do wypadku samochodowego. Dyżurny na miejsce zdarzenia zadysponował zastępy JRG Gniezno oraz OSP Łubowo.

Topielec na Wenecji

Artykul dodany: Niedziela, 12 maja 2013
Topielec na Wenecji Wczoraj wieczorem wyłowiono ciało, które od dłuższego czasu znajdowało się w Jeziorze Jelonek w Gnieźnie. Jak wynika z wstępnych ustaleń był to mężczyzna w wieku ok 50-ciu lat. Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia oraz prowadzi czynności potwierdzające dane personalne denata.

Pracownice Urzędu Gminy w Trzemesznie pijane

Artykul dodany: Piątek, 10 maja 2013
Pracownice Urzędu Gminy w Trzemesznie pijane 7 maja Komenda Powiatowa Policji w Gnieźnie otrzymała zgłoszenie od osoby, która będąc w Urzędzie Gminy w Trzemesznie, stwierdziła, że pracownicy tam wykonujący czynności znajdują się po spożyciu alkoholu. Na miejsce skierowano patrol policyjny z Komisariatu w Trzemesznie oraz powiadomiono burmistrza.

Kolizja na skrzyżowaniu

Artykul dodany: Piątek, 10 maja 2013
Kolizja na skrzyżowaniu Wczoraj ok. godz. 14.30 do Powiatowego Stanowiska Kierowania w Gnieźnie wpłynęło zgłoszenie o kolizji drogowej, w której uczestniczyły dwa auta osobowe. Dyżurny Operacyjny Powiatu do zdarzenia natychmiast zadysponował dwa zastępy JRG Gniezno, Pogotowie Ratunkowe oraz Policję.

Aktualności Straży Miejskiej

Artykul dodany: Czwartek, 9 maja 2013
Aktualności Straży Miejskiej W okresie letnim gnieźnieńska Straż Miejska strzec będzie porządku publicznego pełniąc służbę w patrolach zmotoryzowanych na skuterach. Patrol poruszający się na skuterach jest bez wątpienia bardziej mobilny i nie ma kłopotów ze znalezieniem wolnego miejsca do zaparkowania.

Wypadek w Goślinowie. Mercedes zderzył się z motorowerzystą!

Artykul dodany: Czwartek, 9 maja 2013
Wypadek w Goślinowie. Mercedes zderzył się z motorowerzystą! W środę, 8 maja, o godzinie 18.30 w Goślinowie samochód osobowy zderzył się z motorowerzystą.

Niebezpieczna zabawa. Dziecko wpadło na samochód!

Artykul dodany: Czwartek, 9 maja 2013
Niebezpieczna zabawa. Dziecko wpadło na samochód! Wczoraj o godzinie 15.30 na gnieźnieńskim Rynku doszło do zdarzenia drogowego z udziałem małoletniego chłopca i samochodu osobowego. 12-latek przebywał w Gnieźnie na wycieczce szkolnej ze Słupska i wpadł na auto w wyniku popchnięcia go przez kolegę.

Rozbójnicy w rękach Policji. Grozi im 12 lat więzienia

Artykul dodany: Środa, 8 maja 2013
Rozbójnicy w rękach Policji. Grozi im 12 lat więzienia Gnieźnieńscy policjanci Wydziału Kryminalnego zatrzymali sprawców rozboju na 20-letnim mieszkańcu Gniezna. Napastnicy wtargnęli do mieszkania poszkodowanego, pobili go i skradli pieniądze, 2 telefony komórkowe i modem internetowy. Rozbójnikami okazali się trzej młodzi mężczyźni w wieku 20, 22 i 23 lata. Za rozbój grozi kara pozbawienia wolności do lat 12-stu.

Podsumowanie "Bezpiecznego Majowego Weekendu"

Artykul dodany: Wtorek, 7 maja 2013
Podsumowanie Majowy weekend za nami - czas zatem na podsumowania. Na drogach powiatu gnieźnieńskiego doszło do 12-stu kolizji drogowych. Policjanci nałożyli kilkadziesiąt mandatów karnych za popełnione wykroczenia w ruchu drogowym. Zatrzymanych zostało 27-miu kierujących będących pod wpływem alkoholu.

Pomoc medyczna pobitemu w parku

Artykul dodany: Wtorek, 7 maja 2013
Pomoc medyczna pobitemu w parku 1 maja kilka minut po godz. 13.00 zastęp OSP Witkowo wyruszył do Gniezna na pokaz swoich umiejętności podczas festynu sportowo-rekreacyjnego "Majówka 2013". Zaraz po wyjeździe na ulicy Park Kościuszki pojazd zatrzymał jeden z naszych strażaków informując, że na ławce w parku siedzi pobity mężczyzna. Fakt ten został zgłoszony dyspozytorowi Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Gnieźnie, a następnie ratownicy przystąpili do działań.

Szkolenie podstawowe OSP

Artykul dodany: Poniedziałek, 6 maja 2013
Szkolenie podstawowe OSP 27 kwietnia strażacy z terenu powiatu gnieźnieńskiego spędzili bardzo aktywny dzień na terenie strażnicy oraz Parku Miejskiego.

Groźny wypadek w Cielimowie

Artykul dodany: Niedziela, 5 maja 2013
Groźny wypadek w Cielimowie Wczoraj do Powiatowego Stanowiska Kierowania wpłynęło zgłoszenie, z którego wynikało, że w miejscowości Cielimowo doszło do groźnego wypadku. Dyżurny natychmiast zadysponował zastępy z JRG Gniezno i OSP Niechanowo.

Wypadek z udziałem sarny. 3 samochody uszkodzone

Artykul dodany: Czwartek, 2 maja 2013
Wypadek z udziałem sarny. 3 samochody uszkodzone 28 kwietnia do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Gnieźnie wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym na trasie Gniezno - Witkowo, z udziałem 3-ech samochodów osobowych. Dyżurny do zdarzenia zadysponował zastępy z PSP Gniezno, OSP Witkowo.

Zastrzelił kurę należącą do sąsiada

Artykul dodany: Czwartek, 2 maja 2013
Zastrzelił kurę należącą do sąsiada Policjanci z Witkowa prowadzą postępowanie dotyczące zastrzelenia przez 62-letniego mężczyznę z wiatrówki śrutowej kury należącej do jego sąsiada.

Pożar Domu Kultury w Trzemesznie

Artykul dodany: Wtorek, 30 kwietnia 2013
Pożar Domu Kultury w Trzemesznie 29 kwietnia o godzinie 00.20 Stanowisko Kierowania PSP w Gnieźnie otrzymało informację o palącej się elewacji na budynku Domu Kultury w Trzemesznie.

Gnieźnieńska policja ostrzega przed złodziejem

Artykul dodany: Wtorek, 30 kwietnia 2013
Gnieźnieńska policja ostrzega przed złodziejem Gnieźnieńscy policjanci ostrzegają, szczególnie seniorki, przed mężczyzną oferującym pomoc przy wniesieniu zakupów do mieszkania. Wczoraj jego ofiarą padła 88-letnia gnieźnianka, która w ten sposób straciła około 300 złotych.

Kolizja z udziałej nietrzeźwej kierującej

Artykul dodany: Poniedziałek, 29 kwietnia 2013
Kolizja z udziałej nietrzeźwej kierującej W niedzielę, 28 kwietnia, o godzinie 22.15 na drodze wojewódzkiej nr 260 w okolicy Niechanowa, 54-letnia kierująca Oplem Astrą, znajdując się w stanie nietrzeźwości spowodowała kolizję drogową.

Ukradła telefon komórkowy koleżance z klasy

Artykul dodany: Poniedziałek, 29 kwietnia 2013
Ukradła telefon komórkowy koleżance z klasy 14-letnia uczennica jednego z gimnazjów w Gnieźnie stanie przed Sądem dla nieletnich. W szkole ukradła swojej koleżance z klasy telefon komórkowy.

Rozszczelniony zbiornik z paliwem

Artykul dodany: Czwartek, 25 kwietnia 2013
Rozszczelniony zbiornik z paliwem 25 kwietnia około godziny 16.20 strażacy z Trzemeszna zostali poinformowani o rozszczelnionym zbiorniku z paliwem w ciężarówce.

Akcja "Pasy"

Artykul dodany: Czwartek, 25 kwietnia 2013
Akcja Wczoraj na terenie naszego powiatu gnieźnieńscy policjanci wydziału ruchu drogowego zwracali szczególną uwagę na wykroczenia drogowe związane z nieprzestrzeganiem obowiązku zapinania pasów bezpieczeństwa. W ramach akcji "Pasy" przeprowadzono 105 kontroli drogowych, podczas których policjanci ujawnili 72 wykroczenia, z czego aż 38 dotyczących obowiązku zapinania pasów bezpieczeństwa.

Odzyskane mienie

Artykul dodany: Czwartek, 25 kwietnia 2013
Odzyskane mienie Gnieźnieńscy policjanci zajmujący się nieletnimi, wspólnie z funkcjonariuszami kryminalnymi ustalili sprawcę kradzieży. 18-latek podczas pobytu w jednym z gnieźnieńskich lokali okradł 27-latka. Większość skradzionych przedmiotów odzyskano. Za kradzież grozi do 5-ciu lat pozbawienia wolności.

Pożar gospodarstwa w Trzuskołoniu

Artykul dodany: Środa, 24 kwietnia 2013
Pożar gospodarstwa w Trzuskołoniu Wczoraj około godz. 16.00 do Powiatowego Stanowiska Kierowania wpłynęło zgłoszenie, z którego wynikało, że w miejscowości Trzuskołoń pali się budynek gospodarczy. Do akcji dyżurny zadysponował dwa zastępy z PSP Gniezno, dwa zastępy z OSP Niechanowo oraz OSP Trzuskołoń.

Zatrzymany Poszukiwany Europejskim Nakazem Aresztowania

Artykul dodany: Wtorek, 23 kwietnia 2013
Zatrzymany Poszukiwany Europejskim Nakazem Aresztowania Komenda Powiatowa Policji w Gnieźnie została powiadomiona przez Biuro Międzynarodowej Współpracy Policji na terenie Unii Europejskiej o zatrzymaniu 45-letniego mieszkańca Gniezna. Mężczyzna odsiaduje obecnie w zakładzie karnym karę 2-óch lat pozbawienia wolności.

2000 zł łapówki dla policjantów

Artykul dodany: Wtorek, 23 kwietnia 2013
2000 zł łapówki dla policjantów 2 000 złotych łapówki zaproponował gnieźnieńskim policjantom 52-letni pijany kierowca. Mężczyzna trafił do policyjnej celi. Teraz odpowie za dwa przestępstwa. Za jazdę w stanie nietrzeźwości i obietnicę wręczenia korzyści majątkowej policjantom grozi kara od roku do 10-ciu lat pozbawienia wolności.

Potrącenie pieszego

Artykul dodany: Wtorek, 23 kwietnia 2013
Potrącenie pieszego W sobotę, 20 kwietnia o godz. 21.35 na ulicy Gdańskiej w Gnieźnie kierujący samochodem osobowym potrącił przechodzącego przez przejście dla pieszych mężczyznę.

Kolejny pożar traw

Artykul dodany: Poniedziałek, 22 kwietnia 2013
Kolejny pożar traw 21 kwietnia około godziny 15.00 strażacy zostali poinformowani o pożarze w miejscowości Zieleń. Ze zgłoszenia wynikało, że pali się łąka za sklepem w Zieleniu. Do zdarzenia Dyżurny Powiatowego Stanowiska Kierowania w Gnieźnie zadysponował zastęp gaśniczy z OSP Trzemeszno.

2 pożary trzcin w jednym dniu

Artykul dodany: Niedziela, 21 kwietnia 2013
2 pożary trzcin w jednym dniu 20 kwietnia do Powiatowego Stanowiska Kierowania wpłynęły dwa zgłoszenia o pożarach trzcin w miejscowości Trzemeszno. Do zdarzenia dyżurny zadysponował zastępy OSP Trzemeszno.

« poprzednia 1 2104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114123 124 następna »REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno