Logo

REKLAMA
Plik banneru

Dział - Na sygnale

Podsumowanie akcji "Pasy"

Artykul dodany: Środa, 5 czerwca 2013
Podsumowanie akcji Wczoraj, tj. 4 czerwca, policjanci "drogówki" z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie przeprowadzili wzmożone działania pod kryptonimem "Pasy". Skontrolowano 107 samochodów.

Zatoka to nie parking!

Artykul dodany: Wtorek, 4 czerwca 2013
Zatoka to nie parking! Trudności z prawidłowym parkowaniem mają nie tylko gnieźnieńscy kierowcy ale również z innych miast. Niemniej ustawodawca nie przewidział dla tej grupy taryfy ulgowej. Za zaparkowanie pojazdu w zatoce autobusowej grozi kara grzywny w wysokości 100 zł oraz 1-den punkt karny.

Zarabiał na prostytucji. Teraz trafi za kratki!

Artykul dodany: Wtorek, 4 czerwca 2013
Zarabiał na prostytucji. Teraz trafi za kratki! Poszukiwanego listem gończym 38-letniego mężczyznę zatrzymali dzisiaj funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego gnieźnieńskiej Policji. Gnieźnianin poszukiwany był za udział w zorganizowanej grupie przestępczej oraz czerpanie korzyści majątkowej z prostytucji.

Podsumowanie Lednica 2000

Artykul dodany: Poniedziałek, 3 czerwca 2013
Podsumowanie Lednica 2000 25 interwencji, 1-dna osoba zatrzymana z narkotykami, 2-oje zatrzymanych podejrzewanych o kradzież, skierowany 1-den wniosek o ukaranie do Sądu Rejonowego - tak gnieźnieńscy policjanci podsumowali XVII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych w miejscowości Imiołki.

Dachowanie w Dziekanowicach. Jedna osoba w szpitalu!

Artykul dodany: Poniedziałek, 3 czerwca 2013
Dachowanie w Dziekanowicach. Jedna osoba w szpitalu! W sobotę, 1 czerwca, o godz. 15.00 w Dziekanowicach w gminie Łubowo doszło do wypadku drogowego, w którym dachował Opel. Ranna została jedna osoba. Policja wyjaśnia okoliczności i przyczyny wypadku.

Zderzenie czołowe samochodu osobowego z ciężarówką w Jankówku

Artykul dodany: Niedziela, 2 czerwca 2013
Zderzenie czołowe samochodu osobowego z ciężarówką w Jankówku W nocy z soboty na niedzielę samochód osobowy zderzył się ciężarówką na Drodze Krajowej nr 5 - na wysokości Jankówka. W wyniku zderzenia do szpitala przewieziono 4 osoby. Na miejscu pracowało 5 zastępów Straży Pożarnej, Policja oraz Pogotowie Ratunkowe.

Aktualności Straży Miejskiej

Artykul dodany: Piątek, 31 maja 2013
Aktualności Straży Miejskiej Operatorzy obserwują miasto przez całą dobę. Również w niedzielę i święta. Często wyłapują wykroczenia nie związane z komunikacją, np.: włamanie do kiosku, leżącego człowieka na ulicy lub spożywaniu alkoholu w miejscu publicznym.

Powalone drzewo w Popielewie i pożar mieszkania w Trzemesznie

Artykul dodany: Piątek, 31 maja 2013
Powalone drzewo w Popielewie i pożar mieszkania w Trzemesznie 30 maja, mimo, że w tym dniu wszyscy mają dzień wolny od pracy z okazji Bożego Ciała, strażacy mieli pełne ręce pracy. Poranek zaczął się od uczestniczenia we Mszy Świętej oraz procesji Bożego Ciała. Z jednostki OSP Trzemeszno w uroczystościach brał udział poczet sztandarowy oraz 4-ech druhów, którzy nieśli baldachim.

OSP Niechanowo walczyło ze skutkami nawałnicy

Artykul dodany: Piątek, 31 maja 2013
OSP Niechanowo walczyło ze skutkami nawałnicy Wczoraj około godziny 17.00 OSP Niechanowo zostaje zadysponowana do usuwania skutków nawałnic jakie przeszły nad naszym powiatem. W pierwszej kolejności strażacy udali się na teren Gniezna, gdzie wypompowali wodę z zalanych piwnic prywatnych mieszkań.

Spalony bus na ul. 3 Maja

Artykul dodany: Czwartek, 30 maja 2013
Spalony bus na ul. 3 Maja Dzisiaj w nocy o godz. 2.34 do Powiatowego Stanowiska Kierowania wpłynęło zgłoszenie, z którego wynikało, że w Gnieźnie na skrzyżowaniu ulic 3 Maja z Łącznicą pali się auto. Dyżurny zadysponował jeden zastęp JRG Gniezno.

Burza nad powiatem - 5 podtopień i powalone drzewo

Artykul dodany: Czwartek, 30 maja 2013
Burza nad powiatem - 5 podtopień i powalone drzewo Dzisiejsza burza, która przeszła nad Gnieznem przysporzyła strażakom wiele pracy. Funkcjonariusze z Państwowej Straży Pożarnej w Gnieźnie oraz Ochotniczych Straży Pożarnych interweniowali 5 razy w ciągu kilku godzin, wyjeżdżając do podtopień.

Odzyskany rower. Zatrzymany złodziej i paser

Artykul dodany: Środa, 29 maja 2013
Odzyskany rower. Zatrzymany złodziej i paser Gdy 6 maja ukradł rower nie przypuszczał, że już po kilku zostanie zatrzymany przez policjantów. Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego gnieźnieńskiej komendy ustalili i zatrzymali 18-letniego sprawcę kradzieży i 22-letniego pasera. Odzyskali również cenny rower. Złodziej i paser usłyszeli już zarzuty, za co grozi do 5-ciu lat pozbawienia wolności.

Pijany kierował skradzionym rowerem

Artykul dodany: Wtorek, 28 maja 2013
Pijany kierował skradzionym rowerem Za jazdę w stanie nietrzeźwości, złamanie sądowego zakazu i kradzież roweru z terenu posesji odpowie 41-letni mieszkaniec gminy Niechanowo. Mężczyzna wpadł w ręce policjantów z Witkowa w miejscowości Mikołajewice. Teraz nietrzeźwy mężczyzna, u którego stwierdzono ponad promil alkoholu w organizmie, trzeźwieje w policyjnym areszcie. Za popełnione przestępstwa odpowie przed sądem.

Wtargnęli na płytę stadionu żużlowego. Trafią do więzienia?

Artykul dodany: Poniedziałek, 27 maja 2013
Wtargnęli na płytę stadionu żużlowego. Trafią do więzienia? Pracownicy ochrony zatrzymali, a następnie przekazali policji dwóch mężczyzn, sympatyków swoich drużyn, którzy podczas wczorajszego meczu żużlowego pomiędzy zespołami Lechma Start Gniezno a Unibax Toruń nie podporządkowali się poleceniom ochrony. Jeden z nich wtargnął na płytę boiska, drugi na pas bezpieczeństwa. O ich dalszym losie zdecyduje w najbliższym czasie sąd.

Pożar kotłowni przy szklarniach na ul. Mnichowskiej

Artykul dodany: Sobota, 25 maja 2013
Pożar kotłowni przy szklarniach na ul. Mnichowskiej 25 maja do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Gnieźnie wpłynęło zgłoszenie o pożarze kotłowni w Gnieźnie na ul. Mnichowskiej. Po przyjeździe zastępów Straży Pożarnej zastano budynek cały objęty ogniem, który był zagrożeniem dla przyległych szklarni pokrytych folią.

Uratowali kobietę, która chciała wyskoczyć z okna

Artykul dodany: Piątek, 24 maja 2013
Uratowali kobietę, która chciała wyskoczyć z okna Policjanci uratowali kobietę, która chciała wyskoczyć z okna na I piętrze. Funkcjonariusze po otrzymaniu zgłoszenia pojechali pod wskazany adres, jeden z nich podjął negocjacje, a drugi w tym czasie wszedł do pokoju i ściągnął desperatkę z taboretu, na którym się znajdowała. Cała i zdrowa 52-latka została przekazana pod opiekę lekarską.

Narkotyki w samochodzie

Artykul dodany: Piątek, 24 maja 2013
Narkotyki w samochodzie Gnieźnieńscy policjanci zatrzymali czterech mężczyzn, którzy w samochodzie przewozili narkotyki. Dwóch z nich usłyszało zarzuty. Za posiadanie narkotyków grozi do 3-ech lat pozbawienia wolności.

Aktualności Straży Miejskiej

Artykul dodany: Czwartek, 23 maja 2013
Aktualności Straży Miejskiej W minionym tygodniu strażnicy miejscy natrafili na kolejne dzikie wysypisko śmieci w naszym mieście. Wśród śmieci są m.in. odpady budowlane oraz bardzo duże ilości dokumentów - świadectwa szkolne, rachunki oraz urzędowe pisma. Trwa postępowanie wyjaśniające w tej sprawie.

W trosce o bezpieczeństwo pieszych

Artykul dodany: Środa, 22 maja 2013
W trosce o bezpieczeństwo pieszych Wczoraj na terenie powiatu gnieźnieńskiego policjanci "drogówki" przeprowadzili działania, których celem była troska o bezpieczeństwo niechronionych uczestników ruchu drogowego - w szczególności pieszych. Policjanci mieli za zadanie reagować na popełniane przez pieszych wykroczenia, a także im zapobiegać.

Zgon w mieszkaniu

Artykul dodany: Środa, 22 maja 2013
Zgon w mieszkaniu 21 maja około godziny 10.00 strażacy z Trzemeszna zostali poproszeni o pomoc w otwarciu mieszkania w miejscowości Płaczkowo. Do zdarzenia został zadysponowany zastęp z OSP Trzemeszno, a także Policja oraz lekarz.

Uciekał Policji z 2-oma promilami i zderzył się z radiowozem

Artykul dodany: Wtorek, 21 maja 2013
Uciekał Policji z 2-oma promilami i zderzył się z radiowozem W sobotę, 18 maja, po godzinie 19.00 pijany, 51-letni motorowerzysta podczas ucieczki przed radiowozem uszkodził jego lewe lusterko. Teraz mężczyzna odpowie przed sądem za jazdę w stanie nietrzeźwości i spowodowanie kolizji drogowej.

12-stu nietrzeźwych rowerzystów. Rekordzista miał 2,8 promila!

Artykul dodany: Wtorek, 21 maja 2013
12-stu nietrzeźwych rowerzystów. Rekordzista miał 2,8 promila! Do roku pozbawienia wolności grozi 12-stu nietrzeźwym rowerzystom, zatrzymanym w miniony weekend przez patrole gnieźnieńskiej Policji. Policjanci uniemożliwili również dalszą jazdę 2-óm nietrzeźwym kierowcom samochodów i jednemu motorowerzyście. Zatrzymani odpowiedzą przed sądem.

Dachowanie osobówki. Cztery osoby ranne!

Artykul dodany: Poniedziałek, 20 maja 2013
Dachowanie osobówki. Cztery osoby ranne! 20 maja o godz. 10.03 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Gnieźnie wpłynęła informacja o wypadku drogowym. Ze zgłoszenia wynikało, że samochód osobowy dachował na drodze Witkowo-Skorzęcin. Dyżurny do zdarzenia natychmiast wysłał dwa zastępy OSP: z Witkowa oraz Skorzęcina.

Policja ostrzega przed dzikimi zwierzętami

Artykul dodany: Poniedziałek, 20 maja 2013
Policja ostrzega przed dzikimi zwierzętami Gnieźnieńska policja apeluje do kierowców o zachowanie czujności i zdjęcie nogi z gazu podczas podróży przez kompleksy leśne. Tylko w ciągu minionego weekendu doszło do trzech kolizji samochodów z dzikimi zwierzętami. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Mercedes zderzył się z czołgiem. Kierowca w szpitalu!

Artykul dodany: Niedziela, 19 maja 2013
Mercedes zderzył się z czołgiem. Kierowca w szpitalu! W sobotę, 18 maja ok. godz. 14.00 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Gnieźnie wpłynęło zgłoszenie o kolizji drogowej na skrzyżowaniu w miejscowości Trzemeszno. Do zdarzenia Dyżurny Operacyjny Powiatu zadysponował strażaków z Gniezna i Trzemeszna, Pogotowie Ratunkowe oraz Policję.

Niebezpieczny pożar poddasza

Artykul dodany: Sobota, 18 maja 2013
Niebezpieczny pożar poddasza 15 maja około godz. 19.30 do Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Gnieźnie wpłynęło zgłoszenie o pożarze poddasza w domu jednorodzinnym w Gnieźnie. W momencie dojazdu strażaków pożar obejmował pomieszczenie mieszkalne ok. 25 metrów kwadratowych na poddaszu.

Zatrzymany za włamania

Artykul dodany: Sobota, 18 maja 2013
Zatrzymany za włamania Policjanci kryminalni ustalili, że 33-letni gnieźnianin włamał się do dwóch altan ogrodowych, z których ukradł elementy metalowe. Za kradzież grozi do 5-ciu lat pozbawienia wolności.

Pożar garażu w Węgorzewie

Artykul dodany: Piątek, 17 maja 2013
Pożar garażu w Węgorzewie Dzisiaj ok. godz. 14.00 do Powiatowego Stanowiska Kierowania wpłynęło zgłoszenie, z którego wynikało, że w miejscowości Węgorzewo, w gminie Kiszkowo, palą się budynki gospodarcze. Do zdarzenia dyżurny zadysponował zastępy z OSP Lednogóra, OSP Kłecko, OSP Sławno, OSP Skrzetuszewo oraz JRG Gniezno.

Posiadał marihuanę

Artykul dodany: Piątek, 17 maja 2013
Posiadał marihuanę Marihuanę posiadał przy sobie 18-latek, który wczoraj został zatrzymany przez gnieźnieńskich dzielnicowych. Za posiadanie narkotyków grozi kara do trzech lat pozbawienia wolności.

Pobili i okradli - trafili za kratki

Artykul dodany: Środa, 15 maja 2013
Pobili i okradli - trafili za kratki Trzech 18-latków usłyszało zarzuty udziału w pobiciu 15-latka. Dodatkowo dwóch z nich kradzieży temu samemu nastolatkowi mienia. Za te przestępstwa grozi do 5-ciu lat pozbawienia wolności.

« poprzednia 1 2103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113123 124 następna »REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno