Logo

Dział - Na sygnale

Wypadek drogowy w Łopiennie

Artykul dodany: Poniedziałek, 29 października 2012
Wypadek drogowy w Łopiennie W sobotę, 27 października, o godz. 14.00 w Łopiennie doszło do zderzenia motoroweru z samochodem osobowym. W wyniku wypadku do szpitala trafił 16-letni motorowerzysta wraz z pasażerką.

Policyjny pościg za 16-latkiem

Artykul dodany: Poniedziałek, 29 października 2012
Policyjny pościg za 16-latkiem Jeden promil w wydychanym powietrzu miał 16-letni mieszkaniec Gniezna, który kilkanaście kilometrów uciekał Daewoo Tico przed policyjnym pościgiem. Dodatkowo auto miało założone tablice rejestracyjne od innego pojazdu.

Odzyskany Mercedes Sprinter

Artykul dodany: Sobota, 27 października 2012
Odzyskany Mercedes Sprinter Policjanci z Komisariatu Policji w Trzemesznie odzyskali skradzionego kilkadziesiąt minut wcześniej w Poznaniu Mercedesa Sprinter.

Odzyskano skradziony rower

Artykul dodany: Sobota, 27 października 2012
Odzyskano skradziony rower Trzemeszeńscy policjanci zatrzymali wczoraj 24-letnią kobietę, która dwa dni wcześniej ukradła rower o wartości 400-stu złotych pozostawiony na klatce schodowej. Skradziony jednoślad odzyskano. Za kradzież grozi do 5-ciu lat pozbawienia wolności.

Ukradli bluzy w markecie

Artykul dodany: Sobota, 27 października 2012
Ukradli bluzy w markecie Przyjechali na zakupy, za które nie mieli zamiaru zapłacić. Policjanci z Gniezna zatrzymali dwóch młodych mieszkańców Kołodziejewa koło Janikowa, którzy w jednym ze sklepów centrum handlowego w Gnieźnie ukradli 2-wie bluzy i koszulkę. W sumie spowodowali straty szacowane na kwotę prawie 270-ciu złotych.

Aktualności Straży Miejskiej

Artykul dodany: Czwartek, 25 października 2012
Aktualności Straży Miejskiej 20 października patrol Straży Miejskiej otrzymał zgłoszenie o nieprawidłowo zaparkowanym pojeździe na ul. Słomianki. Na miejscu okazało się, że pojazd całkowicie uniemożliwił swobodne korzystanie z chodnika. Kierowca pojazdu został ukarany mandatem karnym w wysokości 100zł.

Wypadek drogowy w Kiszkowie

Artykul dodany: Środa, 24 października 2012
Wypadek drogowy w Kiszkowie We wtorek, 23 października, o godz. 11.55 w Kiszkowie przy ulicy Rynek doszło do wypadku drogowego, w którym ranny został 21-letni motocyklista.

Policjanci dyscyplinowali pieszych

Artykul dodany: Środa, 24 października 2012
Policjanci dyscyplinowali pieszych Policjanci drogówki na terenie powiatu gnieźnieńskiego przeprowadzili wczoraj działania pod kryptonimem "Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego". Funkcjonariusze reagowali na każde wykroczenie popełniane przez pieszych i rowerzystów oraz dyscyplinowali kierowców stwarzających zagrożenie dla tej grupy uczestników ruchu drogowego. Policjanci w ramach działań ujawnili 51 wykroczeń. Sprawcami 15-stu byli piesi, którzy zostali ukarani za przechodzenie przez jezdnię w miejscach niedozwolonych.

Kolejny pracowity weekend OSP Trzemeszno

Artykul dodany: Wtorek, 23 października 2012
Kolejny pracowity weekend OSP Trzemeszno To już drugi z kolei pracowity weekend dla strażaków z Trzemeszna.

Okradł swojego teścia

Artykul dodany: Wtorek, 23 października 2012
Okradł swojego teścia Zarzut kradzieży z włamaniem usłyszał 37-letni mieszkaniec gminy Trzemeszno. Mężczyzna wykazał się wielkim tupetem i pod nieobecność swojego teścia wszedł do jego domu i z sejfu ukradł 19 tysięcy złotych. Dzięki szybkiej reakcji trzemeszeńskich policjantów prawie wszystkie pieniądze udało się odzyskać. Pokrzywdzony, bardzo zawiedziony zachowaniem swojego zięcia, złożył wniosek o jego ściganie i ukaranie.

Zatrzymany podejrzewany o zabójstwo

Artykul dodany: Poniedziałek, 22 października 2012
Zatrzymany podejrzewany o zabójstwo Policjanci z Gniezna zatrzymali 66-letniego mężczyznę, któremu zarzuca się, że podczas spotkania zaatakował tępym narzędziem swojego kompana. W wyniku odniesionych obrażeń, 56-letni mieszkaniec gminy Gniezno zmarł. Sprawca przyznał się do zabójstwa. Grozi mu nawet dożywocie.

Tragiczny wypadek w Trzemesznie

Artykul dodany: Poniedziałek, 22 października 2012
Tragiczny wypadek w Trzemesznie W Trzemesznie, na ulicy Wyszyńskiego, zginął 24-letni motocyklista, który - nie posiadając uprawnień - nie opanował jednośladu i uderzył w betonowy słupek przystanku PKS. Do wypadku doszło w sobotę, 20 października o godz. 12.55.

Samochód w rowie

Artykul dodany: Niedziela, 21 października 2012
Samochód w rowie W piątek około godziny 7.00 Ochotnicza Straż Pożarna z Niechanowa została zaalarmowana o wypadku na drodze Niechanowo - Karsewo. Do akcji zadysponowano samochód ratunkowy.

Strażackie szkolenie w Niechanowie

Artykul dodany: Piątek, 19 października 2012
Strażackie szkolenie w Niechanowie W ramach realizacji programu edukacyjnego "Poznajemy pracę służb odpowiedzialnych za bezpieczeństwo" w Ośrodku Szkolenia i Wychowania Ochotniczych Hufców Pracy w Niechanowie połączono teorię z praktyką.

Uszkodzili instalację odgromową

Artykul dodany: Piątek, 19 października 2012
Uszkodzili instalację odgromową Policjanci referatu patrolowo-interwencyjnego zatrzymali trzech mężczyzn w wieku od 19-stu do 22-óch lat, którzy uszkodzili instalację odgromową zamieszczoną na budynku Starej Winiarni w Gnieźnie.

Pijana matka - dziecko trafiło pod opiekę babci

Artykul dodany: Czwartek, 18 października 2012
Pijana matka - dziecko trafiło pod opiekę babci Dzisiejszej nocy sąsiedzi jednego z budynków na osiedlu Grunwaldzkim w Gnieźnie zaalarmowali Policję, że od dłuższego czasu słyszą płacz małego dziecka, które dochodzi z jednego z mieszkań. Dziecko wołało mamę. Przybyli na miejsce policjanci potwierdzili zgłoszenie.

Uderzył ciężarną kobietę - trafił do aresztu

Artykul dodany: Środa, 17 października 2012
Uderzył ciężarną kobietę - trafił do aresztu Trzymiesięczny areszt, taką decyzję podjął gnieźnieński sąd w stosunku do 52-letniego mężczyzny podejrzanego o znęcanie się psychiczne i fizyczne nad swoją partnerką życiową. Jak ustalili policjanci z komisariatu w Czerniejewie, mężczyzna w miniony weekend szarpał i uderzył swoją ciężarną konkubinę. Za znęcanie grozi mu kara pozbawienia wolności nawet do 5-ciu lat.

Akcja "Pasy"

Artykul dodany: Środa, 17 października 2012
Akcja Wczoraj funkcjonariusze gnieźnieńskiej drogówki prowadzili działania pod nazwą "Pasy". Policjanci sprawdzali czy kierujący przestrzegają obowiązku jazdy w zapiętych pasach bezpieczeństwa. Przeprowadzono 71 kontroli pojazdów. Aż w 28-miu przypadkach kierowcy poruszali się bez zapiętych pasów.

Pożar domu w Kiszkowie

Artykul dodany: Wtorek, 16 października 2012
Pożar domu w Kiszkowie 15 października do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego wpłynęło zgłoszenie dotyczące pożaru domu jednorodzinnego. Do zdarzenia dyżurny natychmiast zadysponował cztery zastępy ratowniczo-gaśnicze z Ochotniczych Straży Pożarnych i dwa zastępy gaśnicze oraz autodrabinę z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Gnieźnie.

Wypadek na terenie podziemnego magazynu gazu

Artykul dodany: Wtorek, 16 października 2012
Wypadek na terenie podziemnego magazynu gazu 50 zastępów i prawie 300-stu strażaków zostało wysłanych do wypadku, który miał miejsce na terenie Kawernowego Podziemnego Magazynu Gazu.

Zderzenie trzech aut w Rudkach

Artykul dodany: Wtorek, 16 października 2012
Zderzenie trzech aut w Rudkach W piątek, około godziny 14.45 strażacy z Trzemeszna zostali poinformowani o wypadku drogowym w miejscowości Rudki na Drodze Krajowej nr 15. Do zdarzenia wyjechał jeden zastęp straży z Trzemeszna, w czasie, gdy inny zastęp brał udział w ćwiczeniach "KAWERNA 2012".

Pożar mieszkania w Dziadkowie

Artykul dodany: Wtorek, 16 października 2012
Pożar mieszkania w Dziadkowie W czwartek, 11 października, ok. godz. 16.30 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Gnieźnie wpłynęło zgłoszenie o pożarze pokoju w budynku mieszkalnym. Do zdarzenia Dyżurny Operacyjny Powiatu zadysponował 3 zastępy gaśnicze Straży Pożarnej.

Podejrzany o handel narkotykami w rękach policjantów

Artykul dodany: Poniedziałek, 15 października 2012
Podejrzany o handel narkotykami w rękach policjantów Gnieźnieńscy policjanci zatrzymali 24-letniego dilera narkotykowego. Podczas przeszukania jego auta stróże prawa znaleźli około 50 gram amfetaminy i 70 gram marihuany. Decyzją sądu rejonowego mężczyzna został tymczasowo aresztowany. Za kratkami może spędzić nawet 10 lat.

Ukradł rower sąsiadom swojej znajomej

Artykul dodany: Poniedziałek, 15 października 2012
Ukradł rower sąsiadom swojej znajomej W piątek policjanci referatu patrolowo-interwencyjnego odzyskali skradziony dzień wcześniej rower trekkingowy. Jak się okazało, 47-latek ukradł jednoślad, bo nie miał czym wrócić do domu. Teraz grozi mu za to kara do pięciu lat więzienia.

Jak Spiderman zamienił się w wiaderko

Artykul dodany: Poniedziałek, 15 października 2012
Jak Spiderman zamienił się w wiaderko Klientka jednego z gnieźnieńskich marketów zamieniła kody kreskowe na towarach. Usiłowała w ten sposób oszukać sklep na 140 zł. Jej postępowanie oceni sąd.

Wypadek drogowy w Kruchowie w gminie Trzemeszno

Artykul dodany: Poniedziałek, 15 października 2012
Wypadek drogowy w Kruchowie w gminie Trzemeszno 12 października o godzinie 5.50 w miejscowości Kruchowo doszło do poważnego wypadku drogowego. Kierujący i pasażerka przebywają w szpitalu.

Mają na koncie 20 włamań

Artykul dodany: Poniedziałek, 15 października 2012
Mają na koncie 20 włamań Gnieźnieńscy policjanci zatrzymali trzech mężczyzn w wieku od 18-ego do 21-ego roku życia, którzy regularnie włamywali się do piwnic i innych obiektów, a następnie okradali je. Najczęściej ich łupem padały rowery i elektronarzędzia. Za kradzież z włamaniem grozi do 10-ciu lat pozbawienia wolności.

Akcja "Truck"

Artykul dodany: Poniedziałek, 15 października 2012
Akcja Głównym celem akcji przeprowadzonej 11 października przez policjantów drogówki na terenie powiatu gnieźnieńskiego było zmniejszenie liczby osób rannych i zabitych w wypadkach drogowych oraz wyeliminowanie nieprawidłowości w przewozie osób i towarów.

Potrącenie pieszego

Artykul dodany: Czwartek, 11 października 2012
Potrącenie pieszego Wczoraj o godz. 19.20 w Gnieźnie przy ulicy Dalkoskiej w rejonie skrzyżowania z ulicą Strumykową samochód potrącił nietrzeźwego pieszego.

Zatrzymano trzech poszukiwanych

Artykul dodany: Czwartek, 11 października 2012
Zatrzymano trzech poszukiwanych Gnieźnieńscy policjanci zatrzymali wczoraj 3-ech mężczyzn ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości.

« poprzednia 1 2104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 następna »REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Newsletter
Podaj swój adres e-mail aby otrzymywać newsletter z najnowszymi informacjami lub usunąć już dodany e-mail.
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno