Logo

REKLAMA
Plik banneru

Dział - Na sygnale

Pożar łodzi w Cytrynowie. 100 litrów paliwa na pokładzie!

Artykul dodany: Czwartek, 27 czerwca 2013
Pożar łodzi w Cytrynowie. 100 litrów paliwa na pokładzie! 27 czerwca, krótko przed godziną 13.00 strażacy zostali poinformowani o pożarze łodzi w miejscowości Cytrynowo. Ze zgłoszenia wynikało, że pali się łódź motorowa. Dyżurny Powiatowego Stanowiska Kierowania w Gnieźnie zadysponował zastępy OSP Trzemeszno oraz PSP Gniezno.

Katastrofa budowlana, wypadek drogowy i zalania - pracowity wtorek dla OSP

Artykul dodany: Czwartek, 27 czerwca 2013
Katastrofa budowlana, wypadek drogowy i zalania - pracowity wtorek dla OSP 25 czerwca był bardzo pracowitym dniem dla strażaków z Trzemeszna. Wszystko zaczęło się tuż po godzinie 8.00 rano, gdy strażacy zostali poinformowani o zalaniu posesji przy ul. Prusa. Do zdarzenia dyżurny Powiatowego Stanowiska Kierowania w Gnieźnie zadysponował zastęp Ratownictwa Wodnego.

Wypadek drogowy w Cytrynowie. 3 osoby w szpitalu!

Artykul dodany: Czwartek, 27 czerwca 2013
Wypadek drogowy w Cytrynowie. 3 osoby w szpitalu! 21 czerwca około godziny 11.15 w miejscowości Cytrynowo doszło do wypadku drogowego. Do zdarzenia zadysponowany został zastęp OSP Trzemeszno, który w tym czasie przebywał na Stadionie Miejskim na zawodach grup ppoż. jednej z trzemeszeńskich firm.

Skutki wtorkowej ulewy

Artykul dodany: Czwartek, 27 czerwca 2013
Skutki wtorkowej ulewy 25 czerwca po intensywnych opadach deszczu - około 60 litrów na metr kwadratowy w dość krótkim czasie - doszło do wielu zalań i podtopień. Strażacy z OSP Niechanowo przystąpili do usuwania skutków ulewy. Wypompowywano wodę z zalanej obory w gospodarstwie w Trzuskołoniu, zalanego gospodarstwa oraz warsztatu samochodowego.

Komunikat Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie

Artykul dodany: Środa, 26 czerwca 2013
Komunikat Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie Zespół do spraw Wykroczeń poszukuje świadków zdarzenia drogowego, do którego doszło w niedzielę, 16 czerwca około godziny 16.30 w Gnieźnie na skrzyżowaniu ulicy Wolności z Wiosny Ludów. W zdarzeniu brały udział samochody Renault Twingo i Audi S8. Wszystkie osoby, które widziały zdarzenie proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Gnieźnie w pod numerem telefonu 61 426 02 57.

Groźny wypadek w Jankowie Dolnym. Dwie osoby w szpitalu!

Artykul dodany: Środa, 26 czerwca 2013
Groźny wypadek w Jankowie Dolnym. Dwie osoby w szpitalu! Wczoraj o godzinie 8.30 na drodze krajowej nr 15 a, w okolicy Jankowa Dolnego, gmina Gniezno, doszło zderzenia samochodu ciężarowego z osobowym. Dwie osoby z obrażeniami ciała przebywają w szpitalu. Policja wyjaśnia przyczyny i okoliczności wypadku.

Aż 25 interwencji strażaków po ulewie nad powiatem

Artykul dodany: Wtorek, 25 czerwca 2013
Aż 25 interwencji strażaków po ulewie nad powiatem Dzisiaj od godz. 8.00 do 14.00 do Powiatowego Stanowiska Kierowania w Gnieźnie wpłynęło aż 25 zgłoszeń dotyczących zalanych piwnic, garaży i parkingów po nawałnicy, która przeszła nad naszym powiatem. Strażacy do teraz walczą ze skutkami ulewy.

Pijany kierowca ciągnął za sobą 400 kg stali

Artykul dodany: Wtorek, 25 czerwca 2013
Pijany kierowca ciągnął za sobą 400 kg stali Czego to ludzie nie wymyślą, albo jak to było w tym przypadku nie podczepią do auta. A był to ciągnięty za Volkswagenem Sharan długi na sześć metrów, szeroki na półtora metra i ważący 400 kilogramów stalowy element, który na zakręcie zatrzymał się na Oplu Corsie. Policjanci natomiast zatrzymali jego nietrzeźwego właściciela.

Czujny pies wystraszył złodzieja

Artykul dodany: Wtorek, 25 czerwca 2013
Czujny pies wystraszył złodzieja 23 czerwca mieszkańcy Dziekanowic ujęli i przekazali policjantom z Czerniejewa 31-letniego mieszkańca Tczewa, który podejrzewany jest o usiłowanie włamania do pomieszczenia gospodarczego i kradzież torebki z sąsiedniej miejscowości z zawartością różnych przedmiotów.

Wypadek w centrum Trzemeszna. Dwie osoby nieprzytomne!

Artykul dodany: Sobota, 22 czerwca 2013
Wypadek w centrum Trzemeszna. Dwie osoby nieprzytomne! 16 czerwca, około godz. 23.00 strażacy zostali powiadomieni o wypadku drogowym w centrum Trzemeszna. Ze zgłoszenia wynikało, że doszło do zderzenia dwóch aut - osobowego i dostawczego oraz, że są co najmniej 2-wie osoby poszkodowane.

Niebezpieczny ładunek na ORLEN-ie

Artykul dodany: Sobota, 22 czerwca 2013
Niebezpieczny ładunek na ORLEN-ie 16 czerwca, około godziny 22.00 strażacy zostali powiadomieni przez obsługę stacji ORLEN w Trzemesznie o substancji wyciekającej z jednej z naczep. Do zdarzenia dyżurny Powiatowego Stanowiska Kierowania w Gnieźnie zadysponował zastęp OSP Trzemeszno oraz grupę chemiczną z Gniezna w sile wozu chemicznego i ciężkiego wozu gaśniczego.

Wypalanie śmieci w Jarząbkowie

Artykul dodany: Sobota, 22 czerwca 2013
Wypalanie śmieci w Jarząbkowie W sobotę, około godziny 16.00 Powiatowe Stanowisko Kierowania w Gnieźnie otrzymało informację od kierowcy pojazdu przejeżdżającego przez miejscowość Mierzewo o bardzo dużym zadymieniu w kierunku na Jarząbkowo. Dyspozytor zaalarmował OSP Niechanowo i nakazał udać się jednym zastępem na rozpoznanie sytuacji.

Groźny wypadek w Jelitowie

Artykul dodany: Piątek, 21 czerwca 2013
Groźny wypadek w Jelitowie Dzisiaj około południa do Powiatowego Stanowiska Kierowania w Gnieźnie wpłynęło zgłoszenie, z którego wynikało, że w miejscowości Jelitowo doszło do wypadku drogowego. Dyżurny na miejsce zdarzenia wysłał zastępy z OSP Niechanowo oraz JRG Gniezno.

Pożar śmieci w Witkowie

Artykul dodany: Wtorek, 18 czerwca 2013
Pożar śmieci w Witkowie 18 czerwca o godz. 8.30 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Gnieźnie wpłynęło zgłoszenie o pożarze tymczasowego składowiska odpadów na ul. Jasnej w Witkowie. Dyżurny do zdarzenia natychmiast wysłał dwa zastępy OSP z Witkowa.

Kolizja dwóch aut na ul. Wolności. Trzy osoby w szpitalu!

Artykul dodany: Wtorek, 18 czerwca 2013
Kolizja dwóch aut na ul. Wolności. Trzy osoby w szpitalu! Na ul. Wolności doszło do kolizji dwóch aut osobowych. W wyniku zdarzenia poszkodowane zostały trzy osoby, które zostały przewiezione do szpitala na badania.

VW Passat uderzył w autobus

Artykul dodany: Wtorek, 18 czerwca 2013
VW Passat uderzył w autobus W poniedziałek, 17 czerwca, do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Gnieźnie wpłynęło zgłoszenie o kolizji drogowej w miejscowości Jankowo Dolne. Ze zgłoszenia wynikało, że w kolizji uczestniczył autokar oraz samochód osobowy. Do zdarzenia Dyżurny Operacyjny Powiatu natychmiast zadysponował dwa zastępy Ratownictwa technicznego z JRG Gniezno oraz zastęp OSP Trzemeszno, następnie Pogotowie Ratunkowe i Policję.

Aktualności Straży Miejskiej

Artykul dodany: Niedziela, 16 czerwca 2013
Aktualności Straży Miejskiej Trwa postępowanie wyjaśniające w sprawie nielegalnie naklejonych plakatów na większość skrzynek sterujących sygnalizacja świetlną w centrum miasta. Naklejanie ogłoszeń na tego typu urządzenia lub np. lampy uliczne, wymaga zgody ich właścicieli. Samowola w tym zakresie jest wykroczeniem. W tym przypadku problem jest poważny ponieważ plakaty są przyklejone na tak silny klej, że ich zerwanie wiąże się z uszkodzeniem farby która pokryte są urządzenia.

Zatrzymana za kradzież i posiadanie narkotyków

Artykul dodany: Niedziela, 16 czerwca 2013
Zatrzymana za kradzież i posiadanie narkotyków Gnieźnieńscy policjanci referatu patrolowo - interwencyjnego zatrzymali 39-letnią kobietę bez stałego miejsca zamieszkania, która jest podejrzana o kradzież elektronarzędzi o wartości prawie 3-ech tysiące złotych i posiadanie narkotyków. Za te przestępstwa zatrzymanej grozi do 5-ciu lat pozbawienia wolności.

"Na wnuczka" - spotkanie z seniorami

Artykul dodany: Niedziela, 16 czerwca 2013
14 czerwca w auli Spółdzielni Mieszkaniowej przy ulicy Budowlanych gnieźnieńscy policjanci przeprowadzili spotkanie z seniorami. Głównym celem spotkania było uświadomienie starszych osób i przekazanie im wiedzy na temat zagrożeń, jakie mogą spotkać ich w codziennym życiu, w tym związanych z oszustwami metodą "na wnuczka, krewnego czy na legendę". To nie pierwsze tego typu spotkanie zorganizowane przez gnieźnieńskich policjantów.

Podsumowanie działań "Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego"

Artykul dodany: Czwartek, 13 czerwca 2013
Podsumowanie działań Po raz kolejny gnieźnieńscy policjanci brali udział w działaniach pod nazwą "Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego". Celem działań jest poprawa bezpieczeństwa pieszych i rowerzystów. Ogółem ujawniono 62 wykroczenia. Sprawcami 23-ech z nich byli piesi, a 3-ech rowerzyści.

Przechodziła na pasach - rowerzysta złamał jej rękę i uciekł!

Artykul dodany: Czwartek, 13 czerwca 2013
Przechodziła na pasach - rowerzysta złamał jej rękę i uciekł! W środę, 12 czerwca, o godz. 13.40 na ulicy Warszawskiej w Gnieźnie rowerzysta potrącił pieszą, która z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala.

Nierozwaga przyczyną nocnego alarmu!

Artykul dodany: Wtorek, 11 czerwca 2013
Nierozwaga przyczyną nocnego alarmu! 9 czerwca około godziny 00.03 dyżurny Straży Pożarnej w Gnieźnie otrzymał zgłoszenie o palących się budynkach gospodarczych w miejscowości Chłądowo. Dyżurny do zdarzenia wysłał dwa zastępy z OSP Witkowo, jeden zastęp z OSP Skorzęcin, oraz jeden zastęp z PSP Gniezno.

Pijana 19-latka bez prawa jazdy sprawczynią groźnego wypadku!

Artykul dodany: Poniedziałek, 10 czerwca 2013
Pijana 19-latka bez prawa jazdy sprawczynią groźnego wypadku! W niedzielę, 9 czerwca o godz. 17.00 w okolicy Charzewa w gminie Kłecko auto uderzyło w drzewo. Liczne obrażenia ciała odniosła 19-latka kierująca pojazdem i 25-letni pasażer. Kobieta była nietrzeźwa, nie posiadała również prawa jazdy. Policja wyjaśnia okoliczności i przyczyny wypadku.

Zakupy odjechały na krótko

Artykul dodany: Poniedziałek, 10 czerwca 2013
Zakupy odjechały na krótko Policjanci z Kłecka zatrzymali jednego ze sprawców kradzieży artykułów spożywczo-przemysłowych w markecie. Dane personalne pozostałych dwóch mężczyzn ustalono krótko po przestępstwie. Za kradzież grozi do 5-ciu lat pozbawienia wolności.

Mariusz Masłowski komendantem Komisariatu Policji w Witkowie

Artykul dodany: Sobota, 8 czerwca 2013
Mariusz Masłowski komendantem Komisariatu Policji w Witkowie W czwartek, w siedzibie witkowskiego komisariatu, Komendant Powiatowy Policji w Gnieźnie - insp. Artur Sobolewski wręczył st. asp. Mariuszowi Masłowskiemu rozkaz powołujący go z dniem 1 czerwca 2013 roku na Komendanta Komisariatu Policji w Witkowie.

Policjant przed służbą zatrzymał pijanego kierowcę

Artykul dodany: Sobota, 8 czerwca 2013
Policjant przed służbą zatrzymał pijanego kierowcę 39-letni mieszkaniec Kostrzyna Wielkopolskiego miał prawie dwa promile alkoholu w organizmie. Zatrzymał go będący przed służbą policjant Czerniejewa. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2-óch lat pozbawienia wolności.

Pożar na ul. Topolowej w Witkowie

Artykul dodany: Piątek, 7 czerwca 2013
Pożar na ul. Topolowej w Witkowie 6 czerwca około godziny 18.23 dyżurny Straży Pożarnej w Gnieźnie otrzymał zgłoszenie o palących się śmieciach w pobliżu budynków mieszkalnych. Do zdarzenia wysłał zastępy z OSP Witkowo oraz jeden zastęp z PSP Gniezno.

Aktualności Straży Miejskiej

Artykul dodany: Czwartek, 6 czerwca 2013
Aktualności Straży Miejskiej 5 czerwca dwa patrole Straży Miejskiej wzięły udział w pikniku szkolnym zorganizowanym na cześć dzieci w Szkole Podstawowej nr 9. Na boisku szkolnym strażnicy zaprezentowali dzieciom samochód służbowy oraz dwa skutery. Szczególne zainteresowanie pojazdy wzbudziły wśród chłopców, choć i wśród dziewczynek nie zabrakło entuzjastek. Strażnicy opowiedzieli dzieciom o swojej pracy i o najczęściej podejmowanych interwencjach.

Okradali pielgrzymów na Polach Lednickich

Artykul dodany: Środa, 5 czerwca 2013
Okradali pielgrzymów na Polach Lednickich Policjanci z Kłecka zatrzymali cztery osoby w wieku od 19-stu do 28-miu lat, które są podejrzane o liczne kradzieże podczas uroczystości religijnych na Polach Lednickich.

Podsumowanie akcji "Pasy"

Artykul dodany: Środa, 5 czerwca 2013
Podsumowanie akcji Wczoraj, tj. 4 czerwca, policjanci "drogówki" z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie przeprowadzili wzmożone działania pod kryptonimem "Pasy". Skontrolowano 107 samochodów.

« poprzednia 1 2102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112123 124 następna »REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno