Logo

REKLAMA
Plik banneru

Dział - Na sygnale

Dachowanie na drodze do Skorzęcina

Artykul dodany: Poniedziałek, 15 lipca 2013
Dachowanie na drodze do Skorzęcina 12 lipca o godz. 7.55 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Gnieźnie wpłynęła informacja o wypadku drogowym. Ze zgłoszenia wynikało, że samochód osobowy dachował, a zdarzenie ma miejsce na drodze Witkowo - Skorzęcin. Dyżurny natychmiast wysłał zastępy OSP z Witkowa, Skorzęcina oraz PSP z Gniezna.

Rowerzystka spowodowała wypadek

Artykul dodany: Poniedziałek, 15 lipca 2013
Rowerzystka spowodowała wypadek W niedzielę, 13 lipca, około godziny 13.00 na terenie Ośrodka Wypoczynkowego w Skorzęcinie mały chłopiec w wyniku potrącenia rowerem przez małoletnią rowerzystę doznał złamania nogi.

Zderzenie i osobówka w ogniu na skrzyżowaniu w Gnieźnie

Artykul dodany: Piątek, 12 lipca 2013
Zderzenie i osobówka w ogniu na skrzyżowaniu w Gnieźnie Dzisiaj w godzinach rannych doszło do groźnie wyglądającego zderzenia dwóch aut na skrzyżowaniu ulic Łącznik Dalkoska i Kostrzewskiego w Gnieźnie. Kierujący opuścili pojazdy przed przybyciem ratowników. Osoby postronne przystąpiły do gaszenia samochodu osobowego przy pomocy gaśnic proszkowych.

Pracownica poczty przywłaszczyła pieniądze klientów

Artykul dodany: Piątek, 12 lipca 2013
Pracownica poczty przywłaszczyła pieniądze klientów Policjanci Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie skierowali akt oskarżenia do prokuratury wobec 38-letniej pracownicy poczty, która przez kilka miesięcy swojej działalności przywłaszczyła sobie prawie 8 tysięcy złotych z rachunków opłacanych przez klientów. Teraz o wysokości kary jaką poniesie zadecyduje sąd. Grozi jej do 5-ciu lat więzienia.

Zarzut za kradzież roweru

Artykul dodany: Piątek, 12 lipca 2013
Zarzut za kradzież roweru Zarzut kradzieży roweru przedstawili gnieźnieńscy śledczy młodemu, 21-letniemu mężczyźnie. Skradzione mienie odzyskano. Za kradzież grozi do 5-CIU lat pozbawienia wolności.

61-latka pod kołami samochodu

Artykul dodany: Piątek, 12 lipca 2013
61-latka pod kołami samochodu Wczoraj o godzinie 15.40 na ulicy Moniuszki w Gnieźnie samochód osobowy na przejściu dla pieszych potrącił pieszą.

Chroń swoje mienie

Artykul dodany: Czwartek, 11 lipca 2013
Chroń swoje mienie Gnieźnieńska policja ostrzega przed złodziejami, którzy dają o sobie znać podczas wakacji letnich.

Pijany kierowca spowodował kolizję drogową

Artykul dodany: Czwartek, 11 lipca 2013
Pijany kierowca spowodował kolizję drogową Wczoraj około godziny 14.00 w Dziekanowicach, w gminie Łubowo doszło do kolizji z udziałem trzech pojazdów. Sprawcą zdarzenia był nietrzeźwy kierowca.

Wypadek w Witkówku. 3 osoby w szpitalu

Artykul dodany: Środa, 10 lipca 2013
Wypadek w Witkówku. 3 osoby w szpitalu Dzisiaj ok. godz. 14.00 Dyżurny Operacyjny Powiatu odebrał zgłoszenie o wypadku drogowym w miejscowości Witkówko. Do zdarzenia wysłano zastępy z JRG Gniezno, OSP Witkowo, Policję i Pogotowie Ratunkowe.

Złodziejski duet w rękach policji

Artykul dodany: Środa, 10 lipca 2013
Złodziejski duet w rękach policji 47-letniego mieszkańca Bydgoszczy zamieszkałego obecnie w Gnieźnie i 35-letnią kobietę zatrzymali funkcjonariusze wydziału do walki z przestępczością gospodarczą gnieźnieńskiej komendy. Para wyłudziła meble na podstawie fałszywych dokumentów. Działania jakie przeprowadzili policjanci zapobiegły stratom finansowym na ponad 10 tysięcy złotych. Sąd po rozpatrzeniu sprawy zastosował tymczasowy 3-miesięczny areszt wobec mężczyzny, natomiast kobietę prokurator poddał dozorowi policji.

Bus stanął w płomieniach!

Artykul dodany: Wtorek, 9 lipca 2013
Bus stanął w płomieniach! 6 lipca do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Gnieźnie wpłynęło zgłoszenie o pożarze samochodu w miejscowości Małachowo. Dyżurny natychmiast wysłał zastęp OSP Witkowo.

Kolizja i pożar auta

Artykul dodany: Wtorek, 9 lipca 2013
Kolizja i pożar auta 6 lipca o godz. 22.56 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Gnieźnie wpłynęło zgłoszenie o kolizji drogowej i palącym się samochodzie. Dyżurny natychmiast wysłał na miejsce zdarzenia zastęp OSP Witkowo.

Dziadek ukradł rower wnuczce, żeby miał za co pić

Artykul dodany: Wtorek, 9 lipca 2013
Dziadek ukradł rower wnuczce, żeby miał za co pić 61-letni dziadek ukradł swojej wnuczce rower i sprzedał go w sklepie. Pieniądze wydał na alkohol. Za kradzież grozi do 5-ciu lat pozbawienia wolności.

Dwie osoby zatrzymane przed meczem żużlowym

Artykul dodany: Wtorek, 9 lipca 2013
Dwie osoby zatrzymane przed meczem żużlowym W niedzielę gnieźnieńscy policjanci zatrzymali dwie osoby w związku z incydentami, do których doszło przed meczem żużlowym Start Gniezno - Stal Gorzów Wlkp. 16-latka i 23-latek naruszyli przepisy Ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych.

Wypadek w Jarząbkowie. 13-latek i 12-latka w szpitalu!

Artykul dodany: Wtorek, 9 lipca 2013
Wypadek w Jarząbkowie. 13-latek i 12-latka w szpitalu! W poniedziałek, 8 lipca, o godzinie 21.00 w Jarząbkowie w gminie Niechanowo doszło do wypadku drogowego z udziałem motorowerzysty.

Rozbite Porsche w Skorzęcinie

Artykul dodany: Sobota, 6 lipca 2013
Rozbite Porsche w Skorzęcinie Dzisiaj tuż przed godz. 8 rano do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Gnieźnie wpłynęło zgłoszenie dotyczące wypadku drogowego w Skorzęcinie na terenie ośrodka wypoczynkowego. Do zdarzenia Dyżurny Operacyjny Powiatu natychmiast zadysponował trzy zastępy ratowniczo - gaśnicze z JRG w Gnieźnie, OSP Skorzęcin oraz OSP Witkowo.

Skradzione auto i policyjny pościg

Artykul dodany: Sobota, 6 lipca 2013
Skradzione auto i policyjny pościg 38-letniego mężczyznę podejrzewanego o kradzież samochodu Citroen Berlingo zatrzymali w pościgu gnieźnieńscy policjanci. Mężczyzna podczas ucieczki spowodował kolizję drogową i dalej próbował oddalić się na pieszo.

Samobójstwo na Winiarach? Zginął 17-latek...

Artykul dodany: Czwartek, 4 lipca 2013
Samobójstwo na Winiarach? Zginął 17-latek... Wczoraj po godz. 21.00 na os. Piastowskim z 11-tego piętra wieżowca wyskoczył młody mężczyzna w wieku 17-stu lat. Prawdopodobnie było to samobójstwo. Policja pod nadzorem prokuratury wyjaśnia okoliczności zdarzenia.

Skutki nawałnicy nad Gnieznem

Artykul dodany: Środa, 3 lipca 2013
Skutki nawałnicy nad Gnieznem Wczoraj w godzinach popołudniowych nad Gnieznem przeszła nawałnica z gradem, niosąc za sobą podtopienia i połamane drzewa. Najbardziej ucierpieli mieszkańcy południowej części Gniezna. Przy usuwaniu skutków burzy pracowali strażacy z Gniezna oraz OSP Niechanowo, OSP Mnichowo i OSP Modliszewo.

Wjechał na posesję przez zamkniętą bramę i furtkę

Artykul dodany: Środa, 3 lipca 2013
Wjechał na posesję przez zamkniętą bramę i furtkę 2 lipca strażacy z Trzemeszna zostali poinformowani o wypadku na ulicy Sportowej. Do zdarzenia dyżurny Powiatowego Stanowiska Kierowania w Gnieźnie wysłał zastęp OSP Trzemeszno. Ze zgłoszenia wynika, że pojazd wypadł z drogi i się pali.

Samochód wjechał pod pociąg towarowy

Artykul dodany: Środa, 3 lipca 2013
Samochód wjechał pod pociąg towarowy Wczoraj do Powiatowego Stanowiska Kierowania wpłynęło zgłoszenie, z którego wynikało, że w miejscowości Cytrynowo doszło do zderzenia samochodu osobowego z pociągiem towarowym. Do zdarzenia dyżurny zadysponował zastęp OSP Trzemeszno.

Opel Corsa uderzył w Tira. 1 osoba w szpitalu!

Artykul dodany: Środa, 3 lipca 2013
Opel Corsa uderzył w Tira. 1 osoba w szpitalu! Wczoraj do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Gnieźnie wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym na ul. Poznańskiej w Gnieźnie. Do zdarzenia dyżurny zadysponował dwa zastępy JRG Gniezno, Pogotowie Ratunkowe oraz Policję.

Wypadek w centrum Trzemeszna

Artykul dodany: Środa, 3 lipca 2013
Wypadek w centrum Trzemeszna Wczoraj około godziny 13.30 doszło do kolizji na ulicy Kościuszki w Trzemesznie. Do zdarzenia dyżurny Powiatowego Stanowiska Kierowania w Gnieźnie zadysponował zastęp OSP Trzemeszno.

Ciężarówka staranowała samochód służb porządkowych!

Artykul dodany: Wtorek, 2 lipca 2013
Ciężarówka staranowała samochód służb porządkowych! Do groźnie wyglądającej kolizji drogowej doszło wczoraj po południu na drodze krajowej nr 5 w okolicy Gniezna. Samochód ciężarowy staranował zaparkowane na pasie ruchu auto osobowe należące do służb drogowych.

5-ciu zatrzymanych pijanych kierowców i 9-ciu rowerzystów

Artykul dodany: Poniedziałek, 1 lipca 2013
5-ciu zatrzymanych pijanych kierowców i 9-ciu rowerzystów Gnieźnieńscy policjanci zatrzymali w weekend 5-ciu nietrzeźwych kierowców i 9-ciu rowerzystów. Za jazdę pod wpływem alkoholu tym pierwszym grozi kara do 2-óch lat, cyklistom do 1-ego roku pozbawienia wolności.

Prośba o pomoc w ustaleniu danych personalnych mężczyzny

Artykul dodany: Poniedziałek, 1 lipca 2013
Prośba o pomoc w ustaleniu danych personalnych mężczyzny Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Nowym Tomyślu prowadzą czynności mające na celu ustalenie i zatrzymanie sprawcy kradzieży kilkunastu złotych łańcuszków wartości blisko 25 tysięcy złotych.

Pożar w Malczewie

Artykul dodany: Niedziela, 30 czerwca 2013
Pożar w Malczewie 26 czerwca jednostka z OSP Niechanowo została zadysponowana do zadymienia w bloku wielorodzinnym w Malczewie. Jak się okazało zapaliła się instalacja PCV.

17 jednostek straży na pożarze magazynu słomy w Ostrowitem

Artykul dodany: Niedziela, 30 czerwca 2013
17 jednostek straży na pożarze magazynu słomy w Ostrowitem Dzisiaj przed godz. 5.00 do Powiatowego Stanowiska Kierowania w Gnieźnie wpłynęło zgłoszenie o pożarze magazynu słomy w miejscowości Ostrowite. Dyżurny na miejsce zdarzenia wysłał 17 zastępów straży pożarnej.

"Lubię zapierdalać"... wziął to zbyt dosłownie

Artykul dodany: Czwartek, 27 czerwca 2013
Rozbite auto, złamanie nogi i zaskakujący, niecenzuralny napis na pojeździe. Z takim zdarzeniem drogowym mieli do czynienia dzisiaj wcześnie rano na ulicy Wrzesińskiej w Gnieźnie policjanci Wydziału Ruchu Drogowego.

Kierował autem mając 2,5 promila

Artykul dodany: Czwartek, 27 czerwca 2013
Kierował autem mając 2,5 promila Wczoraj gnieźnieńscy policjanci Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali nietrzeźwego kierowcę, obywatela Ukrainy, zamieszkałego obecnie w jednej z miejscowości na terenie powiatu gnieźnieńskiego. Jadący Ładą 28-latek miał 2,5 promila alkoholu w organizmie. Teraz mężczyzna za swój czyn odpowie przed sądem. Grozi mu do 2-óch lat pozbawienia wolności oraz utrata prawa jazdy.

« poprzednia 1 2101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111123 124 następna »REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno