Logo

Dział - Na sygnale

Zatrzymany złodziej papierosów

Artykul dodany: Piątek, 23 listopada 2012
Zatrzymany złodziej papierosów Gnieźnieńscy policjanci kryminalni zatrzymali 22-latka, który w listopadzie tego roku ukradł ze sklepów papierosy. Za kradzież grozi mu do 5-ciu lat pozbawienia wolności.

Aktualności Straży Miejskiej

Artykul dodany: Czwartek, 22 listopada 2012
Aktualności Straży Miejskiej Parkowanie na przejściu dla pieszych jest wykroczeniem drogowym, za które można otrzymać mandat karny w wysokości od 100 do 300 zł. Niektórzy beztrosko wybierają ten sposób parkowania nie licząc się z konsekwencjami oraz z tym, że operatorzy kamer obserwują miasto przez 24 godziny na dobę. Tym razem zawiadomienia o popełnionym wykroczeniu może się spodziewać kierowca pojazdu zaparkowanego na przejściu dla pieszych na ul. Warszawskiej.

Oszukany podczas zakupów w sieci

Artykul dodany: Czwartek, 22 listopada 2012
Oszukany podczas zakupów w sieci Wczoraj gnieźnieńscy policjanci przyjęli zawiadomienie od 24-letniego mieszkańca Gniezna o popełnieniu przestępstwa - oszustwa komputerowego.

Nie daj się oszukać metodą "na wnuczka"

Artykul dodany: Środa, 21 listopada 2012
Nie daj się oszukać metodą Tylko w ciągu jednego dnia na terenie Gniezna trzykrotnie oszuści próbowali wyłudzić pieniądze metodą na tzw. wnuczka. Za każdym razem osoba dzwoniła do seniorek i podając się za wnuczkę, chciała oszukać je łącznie na ponad kilkanaście tysięcy złotych. Na szczęście w dwóch przypadkach nestorki wykazywały się czujnością i nie dały się oszukać, w jednym przypadku kobieta przekazała oszustom prawie 4 tysiące złotych.

Potrącenie pieszej

Artykul dodany: Wtorek, 20 listopada 2012
Potrącenie pieszej W poniedziałek, 19 listopada o godz. 9.35 na ulicy Witkowskiej w Gnieźnie samochód osobowy potrącił 78-letnią pieszą. Kobieta z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala.

Pijany wbiegł pod pędzące auto

Artykul dodany: Poniedziałek, 19 listopada 2012
Pijany wbiegł pod pędzące auto W sobotę, 17 listopada, o godz. 20.30 na Trasie Zjazdu Gnieźnieńskiego samochód osobowy potrącił pieszego, który prawdopodobnie wbiegł pod auto.

Aktualności Straży Miejskiej

Artykul dodany: Piątek, 16 listopada 2012
Aktualności Straży Miejskiej System monitorujący miasto Gniezno kojarzy się najczęściej z mandatami karnymi wystawianymi za złe parkowanie w centrum miasta. Jednak operatorzy wychwytują nie tylko wykroczenia drogowe. Rejestrują oni włamania, spożywanie alkoholu, próby pobicia, wybryki nieobyczajne i inne wykroczenia.

Szukamy właściciela telefonu HTC

Artykul dodany: Piątek, 16 listopada 2012
Szukamy właściciela telefonu HTC Komenda Powiatowa Policji w Gnieźnie szuka właściciela telefonu komórkowego marki HTC.

Nietrzeźwy spowodował kolizję

Artykul dodany: Czwartek, 15 listopada 2012
Nietrzeźwy spowodował kolizję Nietrzeźwy kierowca Opla zderzył się z samochodem nauki jazdy. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń. Do zdarzenia doszło 13 listopada o godz. 17.45 na skrzyżowaniu ulicy Łaskiego z ulicą Poznańską.

Tragiczny wypadek w miejscowości Czechy

Artykul dodany: Czwartek, 15 listopada 2012
Tragiczny wypadek w miejscowości Czechy Wczoraj o godz. 18.00 w miejscowości Czechy w gminie Kłecko doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. W wyniku uderzenia autem w drzewo nie żyje 33-letni kierujący, 19-letni pasażer przebywa w szpitalu.

Pożar kombajnu

Artykul dodany: Środa, 14 listopada 2012
Pożar kombajnu 14 listopada do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Gnieźnie wpłynęło zgłoszenie o pożarze kombajnu buraczanego w miejscowości Goraniec. Do zdarzenia Dyżurny Operacyjny Powiatu natychmiast zadysponował dwa zastępy gaśnicze: z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej w Gnieźnie i Ochotniczej Straży Pożarnej w Czerniejewie.

Pierwsze zatrucie tlenkiem węgla

Artykul dodany: Środa, 14 listopada 2012
Pierwsze zatrucie tlenkiem węgla 14 listopada o godz. 09.52 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Gnieźnie wpłynęło zgłoszenie od dyspozytora ratownictwa medycznego, że prawdopodobnie w miejscowości Ruchocinek w jednej z kamienic doszło do zatrucia tlenkiem węgla. Dyżurny do zdarzenia natychmiast wysyła jeden zastęp OSP z Witkowa jeden zastęp PSP z Gniezna.

Zatrzymali dwóch mężczyzn poszukiwanych listami gończymi

Artykul dodany: Wtorek, 13 listopada 2012
Zatrzymali dwóch mężczyzn poszukiwanych listami gończymi Gnieźnieńscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn poszukiwanych listami gończymi, ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości. Obydwaj zastali już przewiezieni do Zakładów Karnych, gdzie będą odbywać kary pozbawienia wolności.

Uroczyste spotkanie z pracownikami Korpusu Służby Cywilnej

Artykul dodany: Wtorek, 13 listopada 2012
Uroczyste spotkanie z pracownikami Korpusu Służby Cywilnej 11 listopada obchodzony jest Dzień Służby Cywilnej. Z tej okazji, dzisiaj w świetlicy komendy, Komendant Powiatowy Policji insp. Artur Sobolewski osobiście złożył życzenia pracownikom cywilnym Policji.

Pijany operator koparki

Artykul dodany: Poniedziałek, 12 listopada 2012
Pijany operator koparki Czerniejewscy stróże prawa otrzymali informację o pijanym operatorze koparki. Mieszkaniec Nowej Wsi Kwidzyńskiej pracujący sprzętem budowlanym w Fałkowie w chwili zatrzymania wydmuchał 1,7 promila alkoholu w organizmie.

Arsenał w mieszkaniu

Artykul dodany: Poniedziałek, 12 listopada 2012
Arsenał w mieszkaniu Dwie jednostki broni palnej bez wymaganego zezwolenia posiadał 47-letni gnieźnianin. Mężczyzna przechowywał ją w szafie pancernej w swoim mieszkaniu. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara nawet do 8-miu lat pozbawienia wolności.

Pijany kierował busem

Artykul dodany: Piątek, 9 listopada 2012
Pijany kierował busem Gnieźnieńscy policjanci drogówki zatrzymali pijanego mężczyznę, który w tym stanie kierował busem. Przeprowadzone badanie wykazało u kierującego 1,62 promila alkoholu. Grozi mu do dwóch lat pozbawienia wolności.

Aktualności Straży Miejskiej

Artykul dodany: Czwartek, 8 listopada 2012
Aktualności Straży Miejskiej Dzień Wszystkich Świętych oraz Dzień Zaduszny były dla Straży Miejskiej okresem pełnej gotowości do pracy. Funkcjonariusze wspomagali gnieźnieńską Policję - zwłaszcza w czynnościach mających na celu zapewnienie płynności ruchu drogowego w okolicach cmentarzy. Zmiana organizacji ruchu w tych dniach dezorientowała niektórych kierowców. Strażnicy Miejscy służyli im pomocą.

To nie misie ukradły ul z pszczołami

Artykul dodany: Czwartek, 8 listopada 2012
To nie misie ukradły ul z pszczołami Zarzut usiłowania kradzieży ula z pszczelą rodziną oraz kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości usłyszał wczoraj 59-letni mieszkaniec gminy Witkowo.

Policja poszukuje świadków rozboju

Artykul dodany: Czwartek, 8 listopada 2012
Policja poszukuje świadków rozboju Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie prowadzi sprawę rozboju na 25-letnim mężczyźnie. Przestępstwa dokonano wieczorem, 9 sierpnia, w okolicy przejścia między sklepem Kaufland a Prokuraturą Rejonową przy ulicy Roosevelta w Gnieźnie.

Wypadek w Trzemesznie

Artykul dodany: Środa, 7 listopada 2012
Wypadek w Trzemesznie 7 listopada około godziny 13.55 strażacy zostali poinformowani o wypadku w miejscowości Trzemeszno przy ulicy Mogileńskiej. Do zdarzenia dyżurny Powiatowego Stanowiska Kierowania Gniezno zadysponował jeden zastęp strażaków z Trzemeszna oraz zastęp z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Gniezno, a także Policję, dwie karetki Pogotowia Ratunkowego oraz Pogotowie Energetyczne.

Próbował przekupić policjantów

Artykul dodany: Środa, 7 listopada 2012
Próbował przekupić policjantów Za próbę wręczenia policjantom 100 złotych łapówki odpowie 27-letni mężczyzna zatrzymany kilka dni temu w Trzemżalu w gminie Trzemeszno. Grozi mu za to do 10-ciu lat więzienia.

Potrącenie pieszego w Wydartowie

Artykul dodany: Środa, 7 listopada 2012
Potrącenie pieszego w Wydartowie W niedzielę, 4 października, o godz. 19.10 w miejscowości Wydartowo w gminie Trzemeszno doszło do potrącenia pieszego przez samochód osobowy.

Pijana matka (ponad 3 promile) "opiekowała" się dziećmi

Artykul dodany: Wtorek, 6 listopada 2012
Pijana matka (ponad 3 promile) Ponad 3 promile alkoholu miała w organizmie 31-letnia mieszkanka Gniezna, która w tym stanie "opiekowała" się swoimi dziećmi w wieku 5-ciu i 6-ciu lat. Sprawą zajęli się policjanci z Zespołu Prewencji Kryminalnej, Nieletnich i Patologii.

Pomóż odnaleźć Klaudię

Artykul dodany: Wtorek, 6 listopada 2012
Pomóż odnaleźć Klaudię Pomóż odnaleźć Klaudię Olejnik. 17-latka z Czastar wyjechała w poniedziałek autobusem do szkoły w Wieluniu i tam nie dotarła. Dziewczyna ostatni raz widziana była na dworcu autobusowym w Wieluniu. Nie ma z nią kontaktu. Pojawiła się informacja, że dziewczyna może przebywać w Gnieźnie.

Groźny wypadek w Charbowie

Artykul dodany: Poniedziałek, 5 listopada 2012
Groźny wypadek w Charbowie 4 listopada do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Gnieźnie wpłynęło zgłoszenie o kolizji drogowej w miejscowości Charbowo. Do zdarzenia Dyżurny Operacyjny Powiatu natychmiast zadysponował zastęp PSP Gniezno, OSP Kłecko, Pogotowie Ratunkowe oraz Policję.

Potrącenie pieszego w Niechanowie

Artykul dodany: Poniedziałek, 5 listopada 2012
Potrącenie pieszego w Niechanowie W piątek, 2 listopada, w Niechanowie przy ulicy Parkowej samochód osobowy potrącił pieszego. 65-letni mężczyzna z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

Podsumowanie akcji "Znicz"

Artykul dodany: Poniedziałek, 5 listopada 2012
Podsumowanie akcji Od środy do niedzieli na drogach powiatu gnieźnieńskiego doszło do dwóch wypadków drogowych oraz ośmiu kolizji, w których dwie osoby zostały ranne. Policja zatrzymała 20 osób kierujących pojazdami lub rowerami, które wcześniej spożywały alkohol.

Dwie kolizje i dwóch pijanych rowerzystów

Artykul dodany: Piątek, 2 listopada 2012
Dwie kolizje i dwóch pijanych rowerzystów Akcja "Znicz" trwa do poniedziałku, jednak już dzisiaj wiadomo, że w Gnieźnie tegoroczny świąteczny weekend przebiegał stosunkowo spokojnie. Policjanci odnotowali zdecydowanie mniej zdarzeń niż w minionych latach.

Pożar sklepu przy ul. Rzeźnickiej

Artykul dodany: Środa, 31 października 2012
Pożar sklepu przy ul. Rzeźnickiej Dzisiaj w centrum Gniezna wybuchł pożar. Było to jedno z pierwszych zdarzeń w tym sezonie spowodowane urządzeniem grzewczym. W akcji uczestniczyły 3 zastępy Straży Pożarnej.

« poprzednia 1 2104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 następna »REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Newsletter
Podaj swój adres e-mail aby otrzymywać newsletter z najnowszymi informacjami lub usunąć już dodany e-mail.
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno