Logo

Dział - Na sygnale

Taksówka potrąciła pieszego

Artykul dodany: Poniedziałek, 20 sierpnia 2012
Taksówka potrąciła pieszego Dzisiaj ok. godz. 20.00 na przejściu dla pieszych na ul. Dworcowej taksówka potrąciła pieszego. Mężczyzna - 27-letni mieszkaniec Osińca, trafił do szpitala.

Kolejna nawałnica nad Gnieznem

Artykul dodany: Poniedziałek, 20 sierpnia 2012
Kolejna nawałnica nad Gnieznem Kilkadziesiąt powalonych drzew - w tym kilka blokujących drogi, gałęzie spadające na samochody oraz brak prądu to najświeższy bilans kilkunastominutowej burzy, która przeszła pomiędzy godz. 19.00 a 20.00 nad Gnieznem.

Kolejne utonięcie na jeziorze powidzkim

Artykul dodany: Niedziela, 19 sierpnia 2012
Kolejne utonięcie na jeziorze powidzkim Wczoraj na jeziorze powidzkim, niedaleko miejscowości Budzisław Kościelny utonęła kolejna osoba. Prawdopodobnie 31-letnia Białorusinka nie odkręciła butli z tlenem podczas nurkowania. Na miejscu obecna była policja i prokurator.

Pożar prasy do balotów

Artykul dodany: Wtorek, 14 sierpnia 2012
Pożar prasy do balotów 13 sierpnia o godzinie 15.00 strażacy zostali poinformowani o pożarze prasy rolniczej do robienia balotów w miejscowości Strzyżewo Paczkowe.

Śmiertelny wypadek w Łagiewnikach Kościelnych

Artykul dodany: Poniedziałek, 13 sierpnia 2012
Śmiertelny wypadek w Łagiewnikach Kościelnych Wczoraj ok. 16.30 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego wpłynęło zgłoszenia o potrąceniu przez samochód osobowy czterech osób w miejscowości Łagiewniki Kościelne. Jak się później okazało dwie osoby poniosły śmierć na miejscu, a pozostałe dwie z stanie ciężkim zostały przewiezione do szpitala. Kierowca miał 2,7 promila alkoholu i zbiegł z innego miejsca kolizji.

Pracowity weekend trzemeszeńskich strażaków

Artykul dodany: Poniedziałek, 13 sierpnia 2012
Pracowity weekend trzemeszeńskich strażaków W miniony weekend trzemeszeńscy strażacy aż trzykrotnie interweniowali na terenie miasta i gminy Trzemeszno.

Śmiertelny wypadek w Jankowie Dolnym

Artykul dodany: Poniedziałek, 6 sierpnia 2012
Śmiertelny wypadek w Jankowie Dolnym Dzisiaj ok. godz. 11.40 do Powiatowego Stanowiska Kierowania wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym w miejscowości Jankowo Dolne. Ze zgłoszenia wynikało, że w wypadku samochodowym uczestniczył samochód osobowy, który zderzył się czołowo z nadjeżdżającym TIR-em, po czym zapalił się. Niestety 49-letni kierowca samochodu osobowego nie wydostał się z auta i zginął na miejscu.

Pracowita niedziela dla strażaków

Artykul dodany: Poniedziałek, 6 sierpnia 2012
Pracowita niedziela dla strażaków Wczorajsza nawałnica, która przeszła nad Gnieznem spowodowała dużo strat. Gnieźnieńscy strażacy wyjeżdżali na interwencje ponad 50 razy, głównie na zalania i podtopienia. Największe spustoszenie nawałnica zostawiła jednak w centrum handlowym Galeria Gniezno, gdzie pod ciężarem wody zawalił się dach.

Zawalony dach w Galerii Gniezno

Artykul dodany: Niedziela, 5 sierpnia 2012
Zawalony dach w Galerii Gniezno Dzisiaj ok. godziny 19.00 podczas nawałnicy, jaka przeszła przez miasto zawalił się dach w centrum handlowym Galeria Gniezno. Część dachu, która znajdowała się nad sklepem CCC, w wyniku ciężaru wody spadła.

Kolejne utonięcie w Skorzęcinie

Artykul dodany: Niedziela, 5 sierpnia 2012
Kolejne utonięcie w Skorzęcinie Dzisiaj ok. godz. 11.00 do Powiatowego Stanowska Kierowania w Gnieźnie wpłynęło zgłoszenie, z którego wynikało, że nad jeziorem Niedzięgiel w Skorzęcinie prawdopodobnie utonęły dwie osoby. Świadkowie zdarzenia wyciągnęli jedną osobę na brzeg i przeprowadzili reanimację, druga osoba jest cały czas poszukiwana przez nurków.

Pożar słomy na przyczepach w Zieleniu

Artykul dodany: Czwartek, 2 sierpnia 2012
Pożar słomy na przyczepach w Zieleniu Wczoraj po godzinie 18.00 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego wpłynęła informacja o pożarze balotów słomy na przyczepach rolniczych. Zgłaszający pożar poinformował dyżurnego, że ogień szybko się rozwija. Na miejsce zdarzenia niezwłocznie wysłano dwa zastępy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Trzemesznie oraz jeden zastęp z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Gnieźnie.

Kolejne utonięcie

Artykul dodany: Wtorek, 31 lipca 2012
Kolejne utonięcie W sobotę o godz. 12.20 gnieźnieńska Policja przyjęła zgłoszenie o topiącym się mężczyźnie. 58-letni mieszkaniec gminy Gniezno skoczył z pomostu do jeziora. Na miejsce wysłano Policję, Straż Pożarną i Pogotowie Ratunkowe.

Pożar słomy na przyczepie

Artykul dodany: Poniedziałek, 30 lipca 2012
Pożar słomy na przyczepie 28 lipca około godziny 11.00 strażacy z Trzemeszna zostali poinformowani o pożarze słomy w miejscowości Wydartowo.

Pracownik budowlany spadł z rusztowania do silosu

Artykul dodany: Czwartek, 26 lipca 2012
Pracownik budowlany spadł z rusztowania do silosu 25 lipca ok. godz. 14.45 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Gnieźnie wpłynęło zgłoszenie o upadku pracownika budowlanego z rusztowania o wysokości ok. 6m. Do zdarzenia Dyżurny Operacyjny Powiatu natychmiast zadysponował 3 zastępy Straży Pożarnej z Gniezna.

Tragiczny wypadek w Witkowie

Artykul dodany: Poniedziałek, 23 lipca 2012
Tragiczny wypadek w Witkowie Tragiczny w skutkach wypadek drogowy wydarzył się o godz. 3.00 w nocy z soboty na niedzielę w Witkowie na ulicy Gnieźnieńskiej. Auto osobowe uderzyło w drzewo. W wypadku zginął pasażer.

Wypadek w Owieczkach

Artykul dodany: Piątek, 20 lipca 2012
Wypadek w Owieczkach Wczoraj do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego wpłynęło zgłoszenia o wypadku samochodu osobowego w miejscowości Owieczki.

Nietrzeźwy spowodował kolizję

Artykul dodany: Piątek, 20 lipca 2012
Nietrzeźwy spowodował kolizję W czwartek, 19 lipca na skrzyżowaniu ulicy Witkowskiej z ulicą Wolności doszło kolizji drogowej z udziałem nietrzeźwego kierowcy.

Ukradły i oszukały

Artykul dodany: Piątek, 20 lipca 2012
Ukradły i oszukały Trzy kobiety narodowości romskiej w wieku od 16-stu do 22-óch lat ukradły artykuły spożywcze wartości prawie 400 zł w markecie i oszukały na 100 zł sprzedawczynię. Za kradzież grozi do 5-ciu lat, a za oszustwo do 8-miu lat pozbawienia wolności.

Ranna piesza na ulicy Poznańskiej w Gnieźnie

Artykul dodany: Czwartek, 19 lipca 2012
Ranna piesza na ulicy Poznańskiej w Gnieźnie W środę, 18 lipca o godz. 10.55 na ulicy Poznańskiej w Gnieźnie w wyniku potrącenia przez samochód ranna została 62-letnia piesza.

Uczciwy znalazca

Artykul dodany: Wtorek, 17 lipca 2012
Uczciwy znalazca Mieszkaniec miejscowości Tuchola znalazł portfel z dokumentami i pieniędzmi. Przywiózł go na ulicę Jana Pawła II i przekazał policjantom. Mundurowi ustalili, że zguba jest własnością mieszkańca miejscowości Modliszewko. Dzięki właściwej postawie uczciwego znalazcy i szybkiej reakcji policjantów zguba trafiła do właściciela w ciągu godziny.

O krok od tragedii

Artykul dodany: Poniedziałek, 16 lipca 2012
O krok od tragedii Dzięki szybkim i sprawnym działaniom policjanci referatu patrolowego uratowali życie 58-letniemu mężczyźnie, który chciał popełnić samobójstwo. Mundurowi dotarli na czas do miejsca, gdzie mężczyzna próbował się powiesić. Desperat trafił do szpitala, gdzie teraz wraca do zdrowia.

Śmierć dziecka

Artykul dodany: Niedziela, 15 lipca 2012
Śmierć dziecka Wczoraj (sobota) po godz. 14.00 dyżurny Pogotowia Ratunkowego w Gnieźnie odebrał zgłoszenie dotyczące dziecka, które powiesiło się w mieszkaniu na przewodzie elektrycznym. Na miejsce natychmiast wysłano karetkę pogotowia. Niestety półtoraroczne dziecko zmarło.

Pościg za nietrzeźwym kierowcą

Artykul dodany: Piątek, 13 lipca 2012
Pościg za nietrzeźwym kierowcą Kierowca mający 2 promile alkoholu w organizmie uciekał przed radiowozem gnieźnieńskiej drogówki. Teraz odpowie przed sądem za jazdę w stanie nietrzeźwości i popełnione wykroczenia drogowe.

Rowerzysta z 4-ema promilami alkoholu

Artykul dodany: Piątek, 13 lipca 2012
Rowerzysta z 4-ema promilami alkoholu 11 lipca roku od godziny 6.00 do 22.00 policjanci gnieźnieńskiej drogówki prowadzili działania prewencyjne pod kryptonimem "Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego". Efektem tych działań było nałożenie 16-stu mandatów karnych na pieszych, 34-ech na kierujących pojazdami oraz skierowali 2 wnioski o ukaranie do sądu.

Motorowerzysta uderzył w ciężarówkę

Artykul dodany: Czwartek, 12 lipca 2012
Motorowerzysta uderzył w ciężarówkę Dzisiaj przed godziną 10.00 w miejscowości Gołąbki w gminie Trzemeszno 16-letni motorowerzysta uderzył w ciężarówkę. Policja wyjaśnia okoliczności i przyczyny zdarzenia.

Dwa promile, a jaka siła

Artykul dodany: Wtorek, 10 lipca 2012
Dwa promile, a jaka siła Ponad 2 promile alkoholu miał 19-letni mieszkaniec województwa łódzkiego, który demolował zaparkowany przy Ośrodku Wypoczynkowym w Skorzęcinie samochód. Mężczyzna został zatrzymany w pościgu przez policjantów z Komisariatu Policji w Witkowie. Za uszkodzenie mienia grozi do 5-ciu lat pozbawienia wolności.

Aresztowani za rozbój na kobiecie

Artykul dodany: Poniedziałek, 9 lipca 2012
Aresztowani za rozbój na kobiecie Policjanci z Witkowa i kryminalni z Gniezna zatrzymali 21-letniego Roberta K. i 19-letniego Bartosza S., mieszkańców powiatu inowrocławskiego. Obaj mężczyźni podejrzani są o dokonanie rozboju na 50-letniej kobiecie. W wyniku przestępstwa pokrzywdzona straciła pieniądze. Zatrzymanym może grozić kara do 12-stu lat pozbawienia wolności.

Apel o rozwagę nad wodą

Artykul dodany: Poniedziałek, 9 lipca 2012
Apel o rozwagę nad wodą Ostatnie dni są upalne i chętnie odpoczywamy nad wodą. Niestety od początku wakacji w całym kraju utonęło już około 100 osób. Apelujemy o rozwagę podczas relaksu nad wodą i wzmożoną opiekę nad małymi dziećmi. Bezpieczna kąpiel zależy tylko od nas samych!

Aktualności Straży Miejskiej

Artykul dodany: Niedziela, 8 lipca 2012
Aktualności Straży Miejskiej 5 lipca pojawiły się na lampach oświetleniowych w centrum miasta ogłoszenia dotyczące taniego kredytu. Strażnicy przypominają po raz kolejny: Umieszczanie na słupach ogłoszeń jest możliwe tylko i wyłącznie za zgodą ich właścicieli! Kto umieszcza ogłoszenie bez wymaganej zgody popełnia wykroczenie w myśl art. 93a §1 Kodeksu Wykroczeń.

Wypadek w Czeluścinie

Artykul dodany: Sobota, 7 lipca 2012
Wypadek w Czeluścinie Dzisiaj do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego wpłynęło zgłoszenia o wypadku na drodze krajowej nr 15 w miejscowości Czeluścin.

« poprzednia 1 299 100 101 102 103 104 105 106 107 108 następna »REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Newsletter
Podaj swój adres e-mail aby otrzymywać newsletter z najnowszymi informacjami lub usunąć już dodany e-mail.
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno