Logo

Dział - Na sygnale

Niebezpieczny pożar w Trzemesznie

Artykul dodany: Środa, 10 kwietnia 2013
Niebezpieczny pożar w Trzemesznie Dzisiaj o godz. 16.40 do Powiatowego Stanowiska Kierowania wpłynęło zgłoszenie, z którego wynikało, że w Trzemesznie, przy ul. T. Kościuszki 26 pali się pustostan. Dyżurny zadysponował 4 zastępy JRG Gniezno oraz 3 zastępy OSP Trzemeszno.

Pożar domu na Pustachowie

Artykul dodany: Środa, 10 kwietnia 2013
Pożar domu na Pustachowie Dzisiaj o godz. 11.19 do Powiatowego Stanowiska Kierowania wpłynęło zgłoszenie, z którego wynikało, że w dzielnicy Pustachowa pali się dom jednorodzinny. Na miejsce zdarzenia dyżurny zadysponował 4 zastępy z PSP Gniezno.

Potrącenie pieszego w Gnieźnie

Artykul dodany: Środa, 10 kwietnia 2013
Potrącenie pieszego w Gnieźnie We wtorek, 9 kwietnia o godzinie 13.10 w Gnieźnie na osiedlu Władysława Łokietka doszło do potrącenia pieszego.

Akcja "Pieszy"

Artykul dodany: Środa, 10 kwietnia 2013
Akcja We wtorek gnieźnieńscy policjanci wydziału ruchu drogowego przeprowadzili na terenie miasta i powiatu działania "Pieszy". W ramach prowadzonych działań funkcjonariusze stanowczo reagowali na każde wykroczenie w ruchu drogowym, a w szczególności na naruszanie przepisów dotyczących właściwego zachowania się kierujących wobec pieszych oraz na wykroczenia popełniane przez samych pieszych.

Włamywali się do przyczep letniskowych

Artykul dodany: Wtorek, 9 kwietnia 2013
Włamywali się do przyczep letniskowych Policjanci z Komisariatu Policji w Kłecku ustalili sprawców czterech włamań do przyczep letniskowych znajdujących się w pobliżu jeziora w Kłecku. Grupa składała się z sześciu chłopaków w wieku od 12-stego do 16-stego roku życia. Teraz czeka ich odpowiedzialność przed Sądem Rodzinnym.

Jechał quadem - trafił do szpitala!

Artykul dodany: Wtorek, 9 kwietnia 2013
Jechał quadem - trafił do szpitala! Do zdarzenia drogowego z udziałem kierowcy czterokołowca w stanie po spożyciu alkoholu doszło wczoraj o godz. 19.30 w Małachowie Złych Miejsc w gminie Witkowo.

11-stu pijanych rowerzystów i 3-ech nietrzeźwych kierowców

Artykul dodany: Poniedziałek, 8 kwietnia 2013
11-stu pijanych rowerzystów i 3-ech nietrzeźwych kierowców Miniony weekend obfitował w powiecie gnieźnieńskim w nietrzeźwych uczestników ruchu drogowego. Dominowali wśród nich rowerzyści, ale nie zabrakło też kierowców samochodów i motorowerzysty. Rekordową liczbę promili - 2,3 w organizmie miał 44-letni rowerzysta. Jeden z zatrzymanych złamał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów, a dwóch spowodowało kolizje drogowe.

Rozbój na 14-latku

Artykul dodany: Poniedziałek, 8 kwietnia 2013
Rozbój na 14-latku Na trzy miesiące do aresztu trafił 30-letni sprawca rozboju zatrzymany przez gnieźnieńskich policjantów kryminalnych. Mężczyzna jest podejrzany o rozbój na 14-latku. Za to przestępstwo grozi do 12-stu lat pozbawienia wolności.

Lądowanie Śmigłowca LPR

Artykul dodany: Poniedziałek, 8 kwietnia 2013
Lądowanie Śmigłowca LPR 6 kwietnia o godzinie 13.42 jednostka OSP Witkowo została zadysponowana przez Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego w Gnieźnie do zabezpieczenia lądowiska dla śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Do akcji wyruszył jeden zastęp.

Pożar w Łopiennie

Artykul dodany: Piątek, 5 kwietnia 2013
Pożar w Łopiennie Dzisiaj o godz. 11.30 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Gnieźnie wpłynęło zgłoszenie, z którego wynikało, że w miejscowości Łopienno pali się dom jednorodzinny. Dyżurny natychmiast zadysponował 4 zastępy z PSP Gniezno oraz dwa zastępy OSP.

Aktualności Straży Miejskiej

Artykul dodany: Piątek, 5 kwietnia 2013
Aktualności Straży Miejskiej W okresie przedświątecznym Straż Miejska po raz kolejny wyszła z inicjatywą pomocy rodzinie w ciężkiej sytuacji materialnej. Wcześniej strażnicy pomogli tej samej rodzinie organizując jej opał. Tym razem tuż przed świętami zorganizowali zbiórkę pieniędzy, za które dokonali zakupów.

Pod mężczyzną załamał się lód - sąsiad uratował mu życie!

Artykul dodany: Piątek, 5 kwietnia 2013
Pod mężczyzną załamał się lód - sąsiad uratował mu życie! 4 kwietnia w godzinach przedpołudniowych do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego wpłynęła informacja dotycząca zdarzenia na lodzie w miejscowości Żydówko (gmina Łubowo). Pod mężczyzną, który wszedł przy swojej posesji na zamarznięty staw załamał się lód. Do zdarzenia dyżurny natychmiast zadysponował trzy zastępy z JRG w Gnieźnie oraz zastęp z OSP Łubowo i OSP Lednogóra.

Duże zadymienie w centrum miasta

Artykul dodany: Czwartek, 4 kwietnia 2013
Duże zadymienie w centrum miasta 29 marca strażacy zostali poinformowani o pożarze przy ulicy Mickiewicza w Trzemesznie. Ze zgłoszenia wynikało, że palą się najprawdopodobniej sadze w kominie oraz panuje duże zadymienie w budynku jak i poza nim.

Wypadek drogowy w Żelazkowie

Artykul dodany: Czwartek, 4 kwietnia 2013
Wypadek drogowy w Żelazkowie Dzisiaj o godzinie 7.00 na drodze wojewódzkiej nr 260 w miejscowości Żelazkowo samochód ciężarowy uderzył w drzewo. Jedna osoba została ranna.

Tragiczny wypadek w okolicy Działynia

Artykul dodany: Czwartek, 4 kwietnia 2013
Tragiczny wypadek w okolicy Działynia Dzisiaj o godzinie 5.30 na odcinku Obora - Działyń w gminie Kłecko doszło do zderzenia samochodu osobowego z busem, w wyniku czego śmierć na miejscu poniósł 20-letni mężczyzna.

Zgłosił kradzież samochodu, bo chciał wyłudzić odszkodowanie

Artykul dodany: Wtorek, 2 kwietnia 2013
Zgłosił kradzież samochodu, bo chciał wyłudzić odszkodowanie Gnieźnieńscy policjanci operacyjni zatrzymali 31-latka, który jest podejrzewany o fikcyjne zgłoszenie kradzieży pojazdu. Jak wynika z ustaleń śledczych historia została wymyślona, żeby wyłudzić odszkodowanie. Za zawiadomienie o niepopełnionym przestępstwie kradzieży grozi do 2-óch lat pozbawienia wolności.

7 kolizji i 2,7 promila w organizmie

Artykul dodany: Wtorek, 2 kwietnia 2013
7 kolizji i 2,7 promila w organizmie Święta Wielkanocne w powiecie gnieźnieńskim minęły spokojnie i bezpiecznie. Nie doszło do żadnego wypadku drogowego. Policjanci zatrzymali za to kilku nietrzeźwych kierowców.

Wypadek na obwodnicy Gniezna

Artykul dodany: Piątek, 29 marca 2013
Wypadek na obwodnicy Gniezna Dzisiaj o godzinie 10.11 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego wpłynęła informacja o wypadku drogowym na obwodnicy Gniezna. Do zdarzenia dyżurny natychmiast zadysponował trzy zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Gnieźnie.

Pożar piwnicy w Witkowie

Artykul dodany: Piątek, 29 marca 2013
Pożar piwnicy w Witkowie 29 marca po godzinie 2:00 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Gnieźnie wpłynęło zgłoszenie o pożarze piwnicy w miejscowości Witkowo. Do zdarzenia Dyżurny Operacyjny Powiatu natychmiast zadysponował dwa zastępy gaśnicze z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej w Gnieźnie oraz dwa z Ochotniczej Straży Pożarnej w Witkowie.

Włamali się do piwnicy

Artykul dodany: Czwartek, 28 marca 2013
Włamali się do piwnicy Zarzuty kradzieży z włamaniem otrzymało dwóch mężczyzn w wieku 22-óch i 32-óch lat, którzy dwukrotnie włamali się do tego samego domu w budowie i ukradli druty zbrojeniowe, wannę oraz metalową klatkę. Za kradzież z włamaniem grozi do 10-ciu lat pozbawienia wolności.

Kolejna kolizja na skrzyżowaniu ul. Surowieckiego z ul. Słoneczną

Artykul dodany: Czwartek, 28 marca 2013
Kolejna kolizja na skrzyżowaniu ul. Surowieckiego z ul. Słoneczną We wtorek na skrzyżowaniu ulic Surowieckiego i Słonecznej doszło do kolejnej kolizji drogowej. Skrzyżowanie to należy do wyjątkowo "pechowych".

Potrącony pięciolatek

Artykul dodany: Środa, 27 marca 2013
Potrącony pięciolatek Dzisiaj, kilka minut po godz. 15.00 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Gnieźnie wpłynęła informacja o potrąconym dziecku w miejscowości Ruchocinek. Dyżurny do zdarzenia natychmiast wysyła zastęp z OSP Witkowo.

Włamali się do myjni samochodowych

Artykul dodany: Środa, 27 marca 2013
Włamali się do myjni samochodowych Policjanci wydziału kryminalnego zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 20-óch i 33-ech lat, którzy na przełomie sierpnia i września ubiegłego roku włamywali się myjni samochodowych na terenie powiatu gnieźnieńskiego. Za kradzież z włamaniem grozi do 10-ciu lat pozbawienia wolności.

Tragiczny wypadek kolejowy na Dalkach

Artykul dodany: Środa, 27 marca 2013
Tragiczny wypadek kolejowy na Dalkach We wtorek, 26 marca, o godzinie 14.40 w rejonie skrzyżowania ulicy Dalkoskiej z Piotrowskiego w Gnieźnie pociąg potrącił mężczyznę, który w wyniku doznanych obrażeń poniósł śmierć na miejscu.

Wypadek w Trzemżalu - 3-letnie dziecko w szpitalu

Artykul dodany: Środa, 27 marca 2013
Wypadek w Trzemżalu - 3-letnie dziecko w szpitalu 25 marca w godzinach popołudniowcyh strażacy zostali poinformowani o wypadku drogowym w miejscowości Trzemżal. Ze zgłoszenia wynikało, że doszło do wypadku na trasie Trzemżal-Orchowo, w pojazdach nie ma osób uwięzionych, ale są poszkodowane. Kilka minut po godz. 16.00 do zdarzenia wyjechały 3 zastępy Straży Pożarnej z Trzemeszna, Gniezna i Trzemżala.

Mężczyzna wtargnął pod pociąg - zginął na miejscu

Artykul dodany: Wtorek, 26 marca 2013
Mężczyzna wtargnął pod pociąg - zginął na miejscu Dzisiaj kilka minut przed godziną 15.00 na ul. Dalkoskiej pod pociąg osobowy relacji Toruń - Poznań wtargnął mężczyzna. Niestety poniósł śmierć na miejscu.

Kolizja autobusu z osobówką

Artykul dodany: Wtorek, 26 marca 2013
Kolizja autobusu z osobówką W poniedziałek, 25 marca, o godz. 16.20 w Gnieźnie na skrzyżowaniu ulicy Gdańskiej z Biskupińską doszło do kolizji autobusu z samochodem osobowym.

Legalna praca dilera narkotyków

Artykul dodany: Wtorek, 26 marca 2013
Legalna praca dilera narkotyków Policjanci Kryminalni zatrzymali 26-letniego Ukraińca poszukiwanego za posiadanie i obrót narkotykami przez Biuro Międzynarodowej Współpracy Policji.

Podsumowanie działań "Alkohol"

Artykul dodany: Poniedziałek, 25 marca 2013
Podsumowanie działań W piątek na terenie powiatu gnieźnieńskiego policjanci przeprowadzili działania prewencyjno-kontrolne pod nazwą "Alkohol". Działania te miały na celu eliminowanie z ruchu drogowego kierowców, którzy nie zważając na bezpieczeństwo własne i innych uczestników ruchu, wsiedli za kierownicę będąc pod wpływem alkoholu. Tego typu akcje organizowane są cykliczne i będą kontynuowane w ciągu całego roku.

Aktualności Straży Miejskiej

Artykul dodany: Sobota, 23 marca 2013
Aktualności Straży Miejskiej Jak miasto długie i szerokie właściciele budynków usuwają sople i zwisy śnieżne z dachów, które mogą stanowić zagrożenie dla zdrowia i życia mieszkańców. Nie wszyscy jednak pamiętają o obowiązku dlatego funkcjonariusze Straży Miejskiej podczas codziennych patroli zwracają szczególną uwagę nie tylko na odśnieżanie chodników, ale również oczyszczanie gzymsów.

« poprzednia 1 298 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108115 116 następna »REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno