Logo

Dział - Na sygnale

Podsumowanie "Bezpiecznego Majowego Weekendu"

Artykul dodany: Wtorek, 7 maja 2013
Podsumowanie Majowy weekend za nami - czas zatem na podsumowania. Na drogach powiatu gnieźnieńskiego doszło do 12-stu kolizji drogowych. Policjanci nałożyli kilkadziesiąt mandatów karnych za popełnione wykroczenia w ruchu drogowym. Zatrzymanych zostało 27-miu kierujących będących pod wpływem alkoholu.

Pomoc medyczna pobitemu w parku

Artykul dodany: Wtorek, 7 maja 2013
Pomoc medyczna pobitemu w parku 1 maja kilka minut po godz. 13.00 zastęp OSP Witkowo wyruszył do Gniezna na pokaz swoich umiejętności podczas festynu sportowo-rekreacyjnego "Majówka 2013". Zaraz po wyjeździe na ulicy Park Kościuszki pojazd zatrzymał jeden z naszych strażaków informując, że na ławce w parku siedzi pobity mężczyzna. Fakt ten został zgłoszony dyspozytorowi Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Gnieźnie, a następnie ratownicy przystąpili do działań.

Szkolenie podstawowe OSP

Artykul dodany: Poniedziałek, 6 maja 2013
Szkolenie podstawowe OSP 27 kwietnia strażacy z terenu powiatu gnieźnieńskiego spędzili bardzo aktywny dzień na terenie strażnicy oraz Parku Miejskiego.

Groźny wypadek w Cielimowie

Artykul dodany: Niedziela, 5 maja 2013
Groźny wypadek w Cielimowie Wczoraj do Powiatowego Stanowiska Kierowania wpłynęło zgłoszenie, z którego wynikało, że w miejscowości Cielimowo doszło do groźnego wypadku. Dyżurny natychmiast zadysponował zastępy z JRG Gniezno i OSP Niechanowo.

Wypadek z udziałem sarny. 3 samochody uszkodzone

Artykul dodany: Czwartek, 2 maja 2013
Wypadek z udziałem sarny. 3 samochody uszkodzone 28 kwietnia do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Gnieźnie wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym na trasie Gniezno - Witkowo, z udziałem 3-ech samochodów osobowych. Dyżurny do zdarzenia zadysponował zastępy z PSP Gniezno, OSP Witkowo.

Zastrzelił kurę należącą do sąsiada

Artykul dodany: Czwartek, 2 maja 2013
Zastrzelił kurę należącą do sąsiada Policjanci z Witkowa prowadzą postępowanie dotyczące zastrzelenia przez 62-letniego mężczyznę z wiatrówki śrutowej kury należącej do jego sąsiada.

Pożar Domu Kultury w Trzemesznie

Artykul dodany: Wtorek, 30 kwietnia 2013
Pożar Domu Kultury w Trzemesznie 29 kwietnia o godzinie 00.20 Stanowisko Kierowania PSP w Gnieźnie otrzymało informację o palącej się elewacji na budynku Domu Kultury w Trzemesznie.

Gnieźnieńska policja ostrzega przed złodziejem

Artykul dodany: Wtorek, 30 kwietnia 2013
Gnieźnieńska policja ostrzega przed złodziejem Gnieźnieńscy policjanci ostrzegają, szczególnie seniorki, przed mężczyzną oferującym pomoc przy wniesieniu zakupów do mieszkania. Wczoraj jego ofiarą padła 88-letnia gnieźnianka, która w ten sposób straciła około 300 złotych.

Kolizja z udziałej nietrzeźwej kierującej

Artykul dodany: Poniedziałek, 29 kwietnia 2013
Kolizja z udziałej nietrzeźwej kierującej W niedzielę, 28 kwietnia, o godzinie 22.15 na drodze wojewódzkiej nr 260 w okolicy Niechanowa, 54-letnia kierująca Oplem Astrą, znajdując się w stanie nietrzeźwości spowodowała kolizję drogową.

Ukradła telefon komórkowy koleżance z klasy

Artykul dodany: Poniedziałek, 29 kwietnia 2013
Ukradła telefon komórkowy koleżance z klasy 14-letnia uczennica jednego z gimnazjów w Gnieźnie stanie przed Sądem dla nieletnich. W szkole ukradła swojej koleżance z klasy telefon komórkowy.

Rozszczelniony zbiornik z paliwem

Artykul dodany: Czwartek, 25 kwietnia 2013
Rozszczelniony zbiornik z paliwem 25 kwietnia około godziny 16.20 strażacy z Trzemeszna zostali poinformowani o rozszczelnionym zbiorniku z paliwem w ciężarówce.

Akcja "Pasy"

Artykul dodany: Czwartek, 25 kwietnia 2013
Akcja Wczoraj na terenie naszego powiatu gnieźnieńscy policjanci wydziału ruchu drogowego zwracali szczególną uwagę na wykroczenia drogowe związane z nieprzestrzeganiem obowiązku zapinania pasów bezpieczeństwa. W ramach akcji "Pasy" przeprowadzono 105 kontroli drogowych, podczas których policjanci ujawnili 72 wykroczenia, z czego aż 38 dotyczących obowiązku zapinania pasów bezpieczeństwa.

Odzyskane mienie

Artykul dodany: Czwartek, 25 kwietnia 2013
Odzyskane mienie Gnieźnieńscy policjanci zajmujący się nieletnimi, wspólnie z funkcjonariuszami kryminalnymi ustalili sprawcę kradzieży. 18-latek podczas pobytu w jednym z gnieźnieńskich lokali okradł 27-latka. Większość skradzionych przedmiotów odzyskano. Za kradzież grozi do 5-ciu lat pozbawienia wolności.

Pożar gospodarstwa w Trzuskołoniu

Artykul dodany: Środa, 24 kwietnia 2013
Pożar gospodarstwa w Trzuskołoniu Wczoraj około godz. 16.00 do Powiatowego Stanowiska Kierowania wpłynęło zgłoszenie, z którego wynikało, że w miejscowości Trzuskołoń pali się budynek gospodarczy. Do akcji dyżurny zadysponował dwa zastępy z PSP Gniezno, dwa zastępy z OSP Niechanowo oraz OSP Trzuskołoń.

Zatrzymany Poszukiwany Europejskim Nakazem Aresztowania

Artykul dodany: Wtorek, 23 kwietnia 2013
Zatrzymany Poszukiwany Europejskim Nakazem Aresztowania Komenda Powiatowa Policji w Gnieźnie została powiadomiona przez Biuro Międzynarodowej Współpracy Policji na terenie Unii Europejskiej o zatrzymaniu 45-letniego mieszkańca Gniezna. Mężczyzna odsiaduje obecnie w zakładzie karnym karę 2-óch lat pozbawienia wolności.

2000 zł łapówki dla policjantów

Artykul dodany: Wtorek, 23 kwietnia 2013
2000 zł łapówki dla policjantów 2 000 złotych łapówki zaproponował gnieźnieńskim policjantom 52-letni pijany kierowca. Mężczyzna trafił do policyjnej celi. Teraz odpowie za dwa przestępstwa. Za jazdę w stanie nietrzeźwości i obietnicę wręczenia korzyści majątkowej policjantom grozi kara od roku do 10-ciu lat pozbawienia wolności.

Potrącenie pieszego

Artykul dodany: Wtorek, 23 kwietnia 2013
Potrącenie pieszego W sobotę, 20 kwietnia o godz. 21.35 na ulicy Gdańskiej w Gnieźnie kierujący samochodem osobowym potrącił przechodzącego przez przejście dla pieszych mężczyznę.

Kolejny pożar traw

Artykul dodany: Poniedziałek, 22 kwietnia 2013
Kolejny pożar traw 21 kwietnia około godziny 15.00 strażacy zostali poinformowani o pożarze w miejscowości Zieleń. Ze zgłoszenia wynikało, że pali się łąka za sklepem w Zieleniu. Do zdarzenia Dyżurny Powiatowego Stanowiska Kierowania w Gnieźnie zadysponował zastęp gaśniczy z OSP Trzemeszno.

2 pożary trzcin w jednym dniu

Artykul dodany: Niedziela, 21 kwietnia 2013
2 pożary trzcin w jednym dniu 20 kwietnia do Powiatowego Stanowiska Kierowania wpłynęły dwa zgłoszenia o pożarach trzcin w miejscowości Trzemeszno. Do zdarzenia dyżurny zadysponował zastępy OSP Trzemeszno.

Pożar gospodarstwa w Popielewie

Artykul dodany: Niedziela, 21 kwietnia 2013
Pożar gospodarstwa w Popielewie 18 kwietnia, krótko przed godziną 5.00 rano do Powiatowego Stanowiska Kierowania wpłynęło zgłoszenie, z którego wynikało, że w miejscowości Popielewo pali się budynek inwentarski. Dyżurny natychmiast zadysponował 3 zastępy z PSP Gniezno oraz 2 zastępy OSP Trzemeszno.

Interwencja w UMiG w Trzemesznie

Artykul dodany: Niedziela, 21 kwietnia 2013
Interwencja w UMiG w Trzemesznie 16 kwietnia OSP Trzemeszno została zadysponowana przez Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Gnieźnie do Urzędu Miasta i Gminy w Trzemesznie. Ze zgłoszenia wynikało, że jednego z pomieszczeń wydobywa się dym.

Dachowanie w Arcugowie

Artykul dodany: Niedziela, 21 kwietnia 2013
Dachowanie w Arcugowie 19 kwietnia tuż przed godziną 19.00 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego wpłynęła informacja o wypadku drogowym w miejscowości Arcugowo. Do zdarzenia dyżurny natychmiast zadysponował zastęp ratownictwa technicznego z JRG w Gnieźnie oraz zastęp z OSP Niechanowo.

Areszt za kradzież ładowarki

Artykul dodany: Sobota, 20 kwietnia 2013
Areszt za kradzież ładowarki Choć polski kodeks wykroczeń dopuszcza karę aresztu, sądy rzadko sięgają po to rozwiązanie. Jednak inaczej było wczoraj, gdzie za kradzież ładowarki akumulatorowej wartości 70 złotych Sąd Rejonowy w Gnieźnie skazał 52-letniego Waldemara P. na 15 dni pozbawienia wolności. To już 7-my taki przypadek w powiecie gnieźnieńskim w tym roku.

Policjanci wykryli kolejne fikcyjne zgłoszenie o kradzieży samochodu

Artykul dodany: Czwartek, 18 kwietnia 2013
Policjanci wykryli kolejne fikcyjne zgłoszenie o kradzieży samochodu Policjanci z Gniezna zatrzymali dwie osoby za fikcyjne zawiadomienie o kradzieży samochodu i składanie fałszywych zeznań. VW Passat miał być skradziony z parkingu podczas zawodów żużlowych.

Drugi pożar w tym samym miejscu

Artykul dodany: Wtorek, 16 kwietnia 2013
Drugi pożar w tym samym miejscu 12 kwietnia około południa strażacy zostali poinformowani o pożarze budynku w miejscowości Trzemeszno. Ze zgłoszenia wynikało, że pali się w tym samym budynku, w którym miał miejsce pożar w minioną środę. Na miejsce zdarzenia zadysponowane zostały 2 zastępy: OSP Trzemeszno i PSP Gniezno.

Krok od tragedii

Artykul dodany: Wtorek, 16 kwietnia 2013
Krok od tragedii 15 kwietnia o godz. 6.01 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Gnieźnie wpłynęło zgłoszenie o wyczuwalnym gazie na klatce schodowej w jednym z bloków przy ul. Płk. Hynka w Witkowie. Dyżurny zadysponował 2 zastępy z OSP Witkowo oraz jeden zastęp PSP z Gniezna.

Kolizja z udziałem motocyklisty

Artykul dodany: Poniedziałek, 15 kwietnia 2013
Kolizja z udziałem motocyklisty Na drogach na dobre rozpoczął się już tzw. "sezon motocyklowy". Mając na uwadze zapewnienie bezpieczeństwa wszystkim uczestnikom ruchu drogowego, gnieźnieńscy policjanci prowadzą działania ukierunkowane szczególnie na tę grupę.

8 jednostek Straży Pożarnej gasiło pożar stolarni w Modliszewku

Artykul dodany: Sobota, 13 kwietnia 2013
8 jednostek Straży Pożarnej gasiło pożar stolarni w Modliszewku Dzisiaj do Powiatowego Stanowiska Kierowania wpłynęło zgłoszenie, z którego wynikało, że w Miejscowości Modliszewko pali się stolarnia. Dyżurny natychmiast zadysponował zastępy z JRG Gniezno oraz OSP Modliszewo i OSP Zdziechowa.

Groźny wypadek na S5

Artykul dodany: Sobota, 13 kwietnia 2013
Groźny wypadek na S5 Na drodze krajowej S5 doszło do poważnego wypadku, w którym uczestniczył autobus oraz samochód osobowy. W wyniku wypadku w autobusie uwięzionych zostało 20-stu pasażerów. W akcji uczestniczyło ponad 20-stu strażaków oraz kilka Zespołów Ratownictwa Medycznego.

Przewodniczący Rady Powiatu zatrzymany przez Policję!

Artykul dodany: Czwartek, 11 kwietnia 2013
Przewodniczący Rady Powiatu zatrzymany przez Policję! Dzisiaj w nocy gnieźnieńscy policjanci po krótkim pościgu zatrzymali 51-letniego nietrzeźwego kierującego, który dodatkowo uszkodził radiowóz. Jak się okazało był to Przewodniczący Rady Powiatu Gnieźnieńskiego, Prezes Gnieźnieńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej - Zdzisław K. Za jazdę w stanie nietrzeźwości i spowodowanie kolizji drogowej grozi do 2-óch lat pozbawienia wolności.

« poprzednia 1 297 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107115 116 następna »REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno