Logo

Dział - Na sygnale

Pijana matka spacerowała w centrum miasta

Artykul dodany: Czwartek, 5 września 2013
Pijana matka spacerowała w centrum miasta Pijana matka wpadła w ręce Policji dzięki temu, że funkcjonariuszy powiadomili przechodnie. 32-letnia kobieta spacerowała z wózkiem w centrum miasta. Miała 2,5 promila alkoholu w organizmie. W takim stanie opiekowała się swoją 2-letnią córeczką.

Podsumowanie działań "Pasy". Połowa kierowców ukarana mandatami!

Artykul dodany: Środa, 4 września 2013
Podsumowanie działań Gnieźnieńscy policjanci ruchu drogowego po raz kolejny przeprowadzili działania "Pasy" mające na celu sprawdzenie przestrzegania przez uczestników ruchu drogowego obowiązku jazdy w pasach bezpieczeństwa. Ujawniono 40 wykroczeń niekorzystania z pasów bezpieczeństwa.

Kierowca zasnął za kierownicą! Zderzył się czołowo z Fiatem!

Artykul dodany: Środa, 4 września 2013
Kierowca zasnął za kierownicą! Zderzył się czołowo z Fiatem! Dzisiaj około godziny 7.00 w Kłecku przy ulicy Paderewskiego doszło do wypadku drogowego, w którym ranne zostały dwie osoby.

Kolizja w Ruchocinku

Artykul dodany: Wtorek, 3 września 2013
Kolizja w Ruchocinku 2 września o godz. 14.42 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Gnieźnie wpłynęła informacja od Policji, że w miejscowości Ruchocinek jest do neutralizacji plama oleju, która powstała na skutek wcześniejszej kolizji dwóch pojazdów. Dyżurny wysłał zastęp OSP Witkowo.

Drogówka podsumowała wakacje

Artykul dodany: Poniedziałek, 2 września 2013
Drogówka podsumowała wakacje W czasie tegorocznych wakacji (od 29 czerwca do 31 sierpnia) na terenie powiatu gnieźnieńskiego doszło do 16-stu wypadków drogowych, w wyniku których zginęły 3 osoby, a 20 zostało rannych. Zatrzymano 94-ech nietrzeźwych kierujących. Policjanci byli bezlitośni dla wszystkich, którzy - łamiąc prawo - narażali na niebezpieczeństwo siebie i innych.

Wypadek, spalone auto i dwie kobiety w szpitalu!

Artykul dodany: Poniedziałek, 2 września 2013
Wypadek, spalone auto i dwie kobiety w szpitalu! W sobotę, 31 sierpnia, po godzinie 12.00 na skrzyżowaniu dróg w Myślęcinie w gminie Łubowo doszło do wypadku drogowego, w którym ranne zostały kierujące pojazdami.

Wpadł mężczyzna poszukiwany przez 17 lat

Artykul dodany: Poniedziałek, 2 września 2013
Wpadł mężczyzna poszukiwany przez 17 lat Przez 17 lat policjanci z gnieźnieńskiej komendy szukali 49-letniego obywatela Armenii poszukiwanego listem gończym wydanym przez sąd w Gnieźnie. Mężczyzna wpadł w ręce policjantów na terenie województwa zachodniopomorskiego. Zatrzymany poszukiwany był za kradzież, groźby i pozbawienie człowieka wolności. Najbliższy czas spędzi w areszcie śledczym.

Wczasowicz zaginął w lesie

Artykul dodany: Niedziela, 1 września 2013
Wczasowicz zaginął w lesie Wczoraj o godz. 7.05 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Gnieźnie wpłynęło zgłoszenie od osoby, która zgubiła się w lesie i nie potrafi odnaleźć drogi powrotnej. Dyżurny do poszukiwań zadysponował strażaków z OSP Witkowo oraz z OSP Skorzęcin.

Zderzenie 4-ech aut na krajowej 15-stce. Jedna osoba w szpitalu!

Artykul dodany: Sobota, 31 sierpnia 2013
Zderzenie 4-ech aut na krajowej 15-stce. Jedna osoba w szpitalu! 30 sierpnia (piątek) około godziny 19.00 strażacy zostali poinformowani o wypadku drogowym na trasie Trzemeszno-Gniezno. Do zdarzenia Dyżurny Powiatowego Stanowiska Kierowania w Gnieźnie zadysponował zastępy Straży Pożarnej z Trzemeszna i Gniezna. Ze zgłoszenia wynikało, że zderzyły się 4 auta osobowe.

Nowe fakty w sprawie tragicznego wypadku na Placu 21 Stycznia

Artykul dodany: Piątek, 30 sierpnia 2013
Nowe fakty w sprawie tragicznego wypadku na Placu 21 Stycznia Wczoraj na Plcu 21 Stycznia podczas budowy związanej z rewitalizacją targowiska doszło do tragicznego wypadku. Dzisiaj podajemy nowe fakty w tej sprawie.

Podsumowanie działań "Prędkość"

Artykul dodany: Piątek, 30 sierpnia 2013
Podsumowanie działań Wczoraj policjanci gnieźnieńskiej drogówki przeprowadzili na drogach naszego powiatu działania pod kryptonimem "Prędkość". Działania miały na celu przeciwdziałanie kierowcom przekraczającym dozwoloną prędkość.

Tragiczny wypadek na budowie targowiska. Zginął 18-letni pracownik!

Artykul dodany: Czwartek, 29 sierpnia 2013
Tragiczny wypadek na budowie targowiska. Zginął 18-letni pracownik! Dzisiaj o godz. 13.36 Komenda Powiatowa Policji w Gnieźnie została powiadomiona, że do szpitala trafił 18-letni pracownik z budowy targowiska na Placu 21 Stycznia. Niestety mężczyzna zmarł. Policja pod nadzorem Prokuratury bada okoliczności wypadku.

Agresywny pieszy

Artykul dodany: Czwartek, 29 sierpnia 2013
Agresywny pieszy Policjanci z referatu patrolowo-interwencyjnego zatrzymali 28-letniego mężczyznę, który uszkodził pojazd mieszkańca Leszna oraz naruszył jego nietykalność cielesną. Do zdarzenia doszło na ulicy Poznańskiej w Gnieźnie.

Policjanci zabezpieczyli podrobioną odzież

Artykul dodany: Czwartek, 29 sierpnia 2013
Policjanci zabezpieczyli podrobioną odzież 30 sztuk odzieży sportowej z podrobionymi znakami towarowymi trzech znanych marek ujawnili i zabezpieczyli wczoraj policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą. Nielegalny towar oferowany był do sprzedaży przez jednego właściciela w dwóch gnieźnieńskich sklepach. Obecnie szacowana jest wartość ujawnionych produktów.Za wprowadzanie do obrotu towaru z podrobionymi zastrzeżonymi znakami towarowymi może grozić nawet do 2-óch lat pozbawienia wolności.

Grozili pobiciem i śmiercią

Artykul dodany: Czwartek, 29 sierpnia 2013
Grozili pobiciem i śmiercią Wczoraj zarzuty dotyczące gróźb karalnych usłyszeli dwaj gnieźnianie w wieku 20-stu i 23-ech lat. Dodatkowo młodszy usłyszał zarzut uszkodzenia mienia. Sprawa jest w toku.

Pożar słomy na przyczepie w Kędzierzynie

Artykul dodany: Czwartek, 29 sierpnia 2013
Pożar słomy na przyczepie w Kędzierzynie Wczoraj około godz. 19.00 do Powiatowego Stanowiska Kierowania wpłynęło zgłoszenie, z którego wynikało, że w miejscowości Kędzierzyn, na drodze w kierunku Szczytnik Duchownych, pali się przyczepa ze słomą. Do zdarzenia dyżurny zadysponował dwa zastępy OSP Niechanowo.

Aktualności Straży Miejskiej

Artykul dodany: Czwartek, 29 sierpnia 2013
Aktualności Straży Miejskiej Mieszkańcy ul. Wrzesińskiej zauważyli rannego jelonka. Przekazali informację o zwierzęciu do Straży Miejskiej, która powiadomiła pracowników nadleśnictwa. Zwierzę zostało przez nich zabrane.

Pożar na ul. Kochanowskiego w Trzemesznie

Artykul dodany: Środa, 28 sierpnia 2013
Pożar na ul. Kochanowskiego w Trzemesznie 24 sierpnia około godz. 20.00 strażacy z Trzemeszna zostali poinformowani o pożarze na ul. Kochanowskiego w Trzemesznie. Do zdarzenia Dyżurny PSK Gniezno zadysponował zastęp gaśniczy z OSP Trzemeszno. Po dojeździe na miejsce zdarzenia okazało się, że ktoś wypalał kable miedziane, a pożar jest już ugaszony.

Wybuch gazu w Popowie Tomkowym. Dom wyleciał w powietrze!

Artykul dodany: Środa, 28 sierpnia 2013
Wybuch gazu w Popowie Tomkowym. Dom wyleciał w powietrze! Dzisiaj po godz. 6.00 rano w Popowie Tomkowym doszło do wybuchu butli z gazem. Dom został doszczętnie zniszczony. 3-osobowa rodzina została bez dachu nad głową.

Pożar samochodu w Trzemesznie

Artykul dodany: Wtorek, 27 sierpnia 2013
Pożar samochodu w Trzemesznie Wczoraj po godz. 9.00 do Powiatowego Stanowiska Kierowania w Gnieźnie wpłynęło zgłoszenie, z którego wynikało, że niedaleko marketu Tesco w Trzemesznie pali się samochód dostawczy. Dyżurny powiatu natychmiast wysłał na miejsce zastęp OSP Trzemeszno.

Wypadek w Trzemesznie. 43-letni rowerzysta w szpitalu!

Artykul dodany: Wtorek, 27 sierpnia 2013
Wypadek w Trzemesznie. 43-letni rowerzysta w szpitalu! W poniedziałek, 26 sierpnia, przed godziną 7.00 w Trzemesznie, na drodze krajowej nr 15 samochód ciężarowy potrącił 43-letniego rowerzystę, który z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

Policjanci szukali zaginionego chłopca w Skorzęcinie

Artykul dodany: Wtorek, 27 sierpnia 2013
Policjanci szukali zaginionego chłopca w Skorzęcinie W miniony weekend na terenie Ośrodka Wypoczynkowego w Skorzęcinie odbyły się XIII Mistrzostwa Wielkopolski w Plażowej Piłce Nożnej. Podobnie jak w latach ubiegłych podczas ich trwania funkcjonowało stoisko gnieźnieńskiej Policji.

Pijani opiekunowie. 1,8 i ponad 3 promile alkoholu!

Artykul dodany: Poniedziałek, 26 sierpnia 2013
Pijani opiekunowie. 1,8 i ponad 3 promile alkoholu! Ostatnie wydarzenia dotyczące małych dzieci wyczuliły nas na niecodzienne sytuacje. O pijanych opiekunach dwójki małych dzieci spacerujących w sobotnie popołudnie przy jeziorze Jelonek powiadomił Policję przypadkowy świadek.

Podsumowanie działań "Prędkość"

Artykul dodany: Poniedziałek, 26 sierpnia 2013
Podsumowanie działań Wczoraj na drogach powiatu gnieźnieńskiego prowadzone były działania "Prędkość". Akcja przebiegła spokojnie, jednak mandatami ukarano aż 61-den kierowców.

Nietrzeźwy woźnica na drodze S5

Artykul dodany: Poniedziałek, 26 sierpnia 2013
Nietrzeźwy woźnica na drodze S5 Nietypowe zdarzenie pod Gnieznem. Policjanci zatrzymali do kontroli woźnicę, który nietrzeźwy jechał konnym zaprzęgiem.

Tragiczny wypadek na przejeździe kolejowym przed Pierzyskami

Artykul dodany: Czwartek, 22 sierpnia 2013
Tragiczny wypadek na przejeździe kolejowym przed Pierzyskami O godz. 15.43 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie przyjął zgłoszenie od dyżurnego Pogotowia Ratunkowego, z którego wynikało, że na niestrzeżonym przejeździe kolejowym przed Pierzyskami w miejscowości Woźniki doszło do wypadku z udziałem pociągu i rowerzysty. Niestety był to wypadek tragiczny.

Samobójca w centrum Gniezna

Artykul dodany: Czwartek, 22 sierpnia 2013
Samobójca w centrum Gniezna Natychmiastowa reakcja policjantów referatu patrolowo-interwencyjnego pozwoliła uratować 20-letniego mężczyznę. Mieszkaniec Gniezna, będąc najprawdopodobniej pod wpływem alkoholu i narkotyków, postanowił odebrać sobie życie skacząc z IV piętra. Funkcjonariusze wciągnęli go na balkon i wezwali pogotowie. Mężczyzna został przewieziony do szpitala na obserwację.

Kamieniami w samochody, czyli niebezpieczna "zabawa" w Jankowie Dolnym

Artykul dodany: Środa, 21 sierpnia 2013
Kamieniami w samochody, czyli niebezpieczna Trzech 13-latków rzucało z wiaduktu kamieniami w przejeżdżające samochody. Niebezpieczną "zabawę" nieletni mieszkańcy gminy Gniezno urządzili sobie w Jankowie Dolnym. Dzięki szybkiej interwencji Policji nikomu nic się nie stało.

Wypadek w Skorzecinie. Dwoje dzieci w szpitalu!

Artykul dodany: Wtorek, 20 sierpnia 2013
Wypadek w Skorzecinie. Dwoje dzieci w szpitalu! 13 sierpnia na karuzeli w wesołym miasteczku w Skorzęcinie doszło do groźnego wypadku. Niezabezpieczona lina owinęła się wokół szyi dwóch chłopców, którzy przebywali na karuzeli. Zostali oni przewiezieni do szpitala w Gnieźnie, a następnie w Poznaniu. Sprawę wyjaśnia gnieźnieńska Policja.

Podsumowanie sierpniowego weekendu

Artykul dodany: Wtorek, 20 sierpnia 2013
Podsumowanie sierpniowego weekendu Od czwartku do niedzieli na drogach naszego powiatu trwały policyjne działania "Bezpieczny Sierpniowy Weekend". W tym czasie doszło do jednego wypadku drogowego, zatrzymano 11-stu nietrzeźwych kierujących, w tym 7-miu rowerzystów.

« poprzednia 1 297 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107121 122 następna »REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno