Logo

Dział - Na sygnale

Zostawili w aucie 7-miesięczne dziecko, a sami poszli na zakupy

Artykul dodany: Czwartek, 29 listopada 2012
Zostawili w aucie 7-miesięczne dziecko, a sami poszli na zakupy Zostawili kilkumiesięczne dziecko bez opieki w samochodzie, a sami poszli na zakupy. Maleństwem zainteresował się przechodzień, który powiadomił Policję. Matka została ukarana mandatem. Sprawa trafi również do Sądu Rodzinnego.

Potrącenie mężczyzny w Trzemesznie

Artykul dodany: Środa, 28 listopada 2012
Potrącenie mężczyzny w Trzemesznie We wtorek, 27 listopada o godz. 15.45 w Trzemesznie przy ulicy Konopnickiej samochód osobowy najechał na leżącego we wjeździe mężczyznę, który z poważnymi obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala w Gnieźnie.

Bus zderzył się z osobówką

Artykul dodany: Środa, 28 listopada 2012
Bus zderzył się z osobówką 27 listopada (wtorek) o godz. 11.28 Do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Gnieźnie wpłynęło zgłoszenie o kolizji drogowej na skrzyżowaniu ulic Czerniejewskiej, Płk. Hynka i Braci Łukowskich w Witkowie. Dyżurny do zdarzenia natychmiast wysyła zastęp OSP z Witkowa.

Pożar śmieci

Artykul dodany: Środa, 28 listopada 2012
Pożar śmieci 26 listopada o godz. 10.26 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Gnieźnie wpłynęło zgłoszenie o pożarze nielegalnego wysypiska na ul. Kosynierów Miłosławskich w Witkowie. Dyżurny do zdarzenia natychmiast wysyła zastęp OSP z Witkowa.

Złodziej w Przedszkolu

Artykul dodany: Wtorek, 27 listopada 2012
Złodziej w Przedszkolu Policjanci kryminalni zatrzymali złodzieja radioodtwarzacza i śpiewników. Do kradzieży doszło na terenie jednego z gnieźnieńskich przedszkoli. Straty wyceniono na 260 złotych. Za kradzież grozi do 5-ciu lat pozbawienia wolności.

Komunikat Policji

Artykul dodany: Poniedziałek, 26 listopada 2012
Komunikat Policji Gnieźnieńscy policjanci zajmujący się nieletnimi szukają dwóch nastoletnich dziewczyn, którym w wakacje letnie podczas pobytu w Mc Donaldzie skradziono dotykowy telefon komórkowy marki Samsung.

46-latek kradł energię elektryczną

Artykul dodany: Poniedziałek, 26 listopada 2012
46-latek kradł energię elektryczną Gnieźnieńscy dzielnicowi zatrzymali 46-letniego Zbigniewa W. Mężczyzna bezprawnie korzystał z energii elektrycznej w swoim mieszkaniu. Trwa szacowanie strat. Za kradzież grozi kara do 5-ciu lat pozbawienia wolności.

Zderzenie ciągnika z pociągiem

Artykul dodany: Poniedziałek, 26 listopada 2012
Zderzenie ciągnika z pociągiem W piątek, 23 listopada o godz. 12.00 w Wydartowie, w gminie Trzemeszno doszło do zderzenia ciągnika rolniczego z pociągiem. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń.

Mgła przyczyną wypadku w Kosowie

Artykul dodany: Poniedziałek, 26 listopada 2012
Mgła przyczyną wypadku w Kosowie 23 listopada w godzinach nocnych do Powiatowego Stanowiska Kierowania wpłynęło zgłoszenie dotyczące wypadku drogowego w miejscowości Kosowo. Do zdarzenia dyżurny natychmiast zadysponował samochód ratownictwa drogowego z JRG w Gnieźnie oraz zastęp ratowniczo - gaśniczy z OSP Czerniejewo.

Wypadek w Wymysłowie

Artykul dodany: Poniedziałek, 26 listopada 2012
Wypadek w Wymysłowie 23 listopada w godzinach rannych do Powiatowego Stanowiska Kierowania wpłynęło zgłoszenie dotyczące wypadku drogowego w miejscowości Wymysłowo. Do zdarzenia dyżurny natychmiast zadysponował samochód ratownictwa drogowego z JRG w Gnieźnie oraz dwa zastępy ratowniczo-gaśniczy z OSP Trzemeszno.

Policyjna akcja "Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego"

Artykul dodany: Piątek, 23 listopada 2012
Policyjna akcja 65 wykroczeń, z czego sprawcami 25-ciu byli piesi - to efekt policyjnej akcji "Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego", która została przeprowadzona w czwartek na terenie powiatu gnieźnieńskiego.

Zatrzymany złodziej papierosów

Artykul dodany: Piątek, 23 listopada 2012
Zatrzymany złodziej papierosów Gnieźnieńscy policjanci kryminalni zatrzymali 22-latka, który w listopadzie tego roku ukradł ze sklepów papierosy. Za kradzież grozi mu do 5-ciu lat pozbawienia wolności.

Aktualności Straży Miejskiej

Artykul dodany: Czwartek, 22 listopada 2012
Aktualności Straży Miejskiej Parkowanie na przejściu dla pieszych jest wykroczeniem drogowym, za które można otrzymać mandat karny w wysokości od 100 do 300 zł. Niektórzy beztrosko wybierają ten sposób parkowania nie licząc się z konsekwencjami oraz z tym, że operatorzy kamer obserwują miasto przez 24 godziny na dobę. Tym razem zawiadomienia o popełnionym wykroczeniu może się spodziewać kierowca pojazdu zaparkowanego na przejściu dla pieszych na ul. Warszawskiej.

Oszukany podczas zakupów w sieci

Artykul dodany: Czwartek, 22 listopada 2012
Oszukany podczas zakupów w sieci Wczoraj gnieźnieńscy policjanci przyjęli zawiadomienie od 24-letniego mieszkańca Gniezna o popełnieniu przestępstwa - oszustwa komputerowego.

Nie daj się oszukać metodą "na wnuczka"

Artykul dodany: Środa, 21 listopada 2012
Nie daj się oszukać metodą Tylko w ciągu jednego dnia na terenie Gniezna trzykrotnie oszuści próbowali wyłudzić pieniądze metodą na tzw. wnuczka. Za każdym razem osoba dzwoniła do seniorek i podając się za wnuczkę, chciała oszukać je łącznie na ponad kilkanaście tysięcy złotych. Na szczęście w dwóch przypadkach nestorki wykazywały się czujnością i nie dały się oszukać, w jednym przypadku kobieta przekazała oszustom prawie 4 tysiące złotych.

Potrącenie pieszej

Artykul dodany: Wtorek, 20 listopada 2012
Potrącenie pieszej W poniedziałek, 19 listopada o godz. 9.35 na ulicy Witkowskiej w Gnieźnie samochód osobowy potrącił 78-letnią pieszą. Kobieta z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala.

Pijany wbiegł pod pędzące auto

Artykul dodany: Poniedziałek, 19 listopada 2012
Pijany wbiegł pod pędzące auto W sobotę, 17 listopada, o godz. 20.30 na Trasie Zjazdu Gnieźnieńskiego samochód osobowy potrącił pieszego, który prawdopodobnie wbiegł pod auto.

Aktualności Straży Miejskiej

Artykul dodany: Piątek, 16 listopada 2012
Aktualności Straży Miejskiej System monitorujący miasto Gniezno kojarzy się najczęściej z mandatami karnymi wystawianymi za złe parkowanie w centrum miasta. Jednak operatorzy wychwytują nie tylko wykroczenia drogowe. Rejestrują oni włamania, spożywanie alkoholu, próby pobicia, wybryki nieobyczajne i inne wykroczenia.

Szukamy właściciela telefonu HTC

Artykul dodany: Piątek, 16 listopada 2012
Szukamy właściciela telefonu HTC Komenda Powiatowa Policji w Gnieźnie szuka właściciela telefonu komórkowego marki HTC.

Nietrzeźwy spowodował kolizję

Artykul dodany: Czwartek, 15 listopada 2012
Nietrzeźwy spowodował kolizję Nietrzeźwy kierowca Opla zderzył się z samochodem nauki jazdy. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń. Do zdarzenia doszło 13 listopada o godz. 17.45 na skrzyżowaniu ulicy Łaskiego z ulicą Poznańską.

Tragiczny wypadek w miejscowości Czechy

Artykul dodany: Czwartek, 15 listopada 2012
Tragiczny wypadek w miejscowości Czechy Wczoraj o godz. 18.00 w miejscowości Czechy w gminie Kłecko doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. W wyniku uderzenia autem w drzewo nie żyje 33-letni kierujący, 19-letni pasażer przebywa w szpitalu.

Pożar kombajnu

Artykul dodany: Środa, 14 listopada 2012
Pożar kombajnu 14 listopada do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Gnieźnie wpłynęło zgłoszenie o pożarze kombajnu buraczanego w miejscowości Goraniec. Do zdarzenia Dyżurny Operacyjny Powiatu natychmiast zadysponował dwa zastępy gaśnicze: z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej w Gnieźnie i Ochotniczej Straży Pożarnej w Czerniejewie.

Pierwsze zatrucie tlenkiem węgla

Artykul dodany: Środa, 14 listopada 2012
Pierwsze zatrucie tlenkiem węgla 14 listopada o godz. 09.52 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Gnieźnie wpłynęło zgłoszenie od dyspozytora ratownictwa medycznego, że prawdopodobnie w miejscowości Ruchocinek w jednej z kamienic doszło do zatrucia tlenkiem węgla. Dyżurny do zdarzenia natychmiast wysyła jeden zastęp OSP z Witkowa jeden zastęp PSP z Gniezna.

Zatrzymali dwóch mężczyzn poszukiwanych listami gończymi

Artykul dodany: Wtorek, 13 listopada 2012
Zatrzymali dwóch mężczyzn poszukiwanych listami gończymi Gnieźnieńscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn poszukiwanych listami gończymi, ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości. Obydwaj zastali już przewiezieni do Zakładów Karnych, gdzie będą odbywać kary pozbawienia wolności.

Uroczyste spotkanie z pracownikami Korpusu Służby Cywilnej

Artykul dodany: Wtorek, 13 listopada 2012
Uroczyste spotkanie z pracownikami Korpusu Służby Cywilnej 11 listopada obchodzony jest Dzień Służby Cywilnej. Z tej okazji, dzisiaj w świetlicy komendy, Komendant Powiatowy Policji insp. Artur Sobolewski osobiście złożył życzenia pracownikom cywilnym Policji.

Pijany operator koparki

Artykul dodany: Poniedziałek, 12 listopada 2012
Pijany operator koparki Czerniejewscy stróże prawa otrzymali informację o pijanym operatorze koparki. Mieszkaniec Nowej Wsi Kwidzyńskiej pracujący sprzętem budowlanym w Fałkowie w chwili zatrzymania wydmuchał 1,7 promila alkoholu w organizmie.

Arsenał w mieszkaniu

Artykul dodany: Poniedziałek, 12 listopada 2012
Arsenał w mieszkaniu Dwie jednostki broni palnej bez wymaganego zezwolenia posiadał 47-letni gnieźnianin. Mężczyzna przechowywał ją w szafie pancernej w swoim mieszkaniu. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara nawet do 8-miu lat pozbawienia wolności.

Pijany kierował busem

Artykul dodany: Piątek, 9 listopada 2012
Pijany kierował busem Gnieźnieńscy policjanci drogówki zatrzymali pijanego mężczyznę, który w tym stanie kierował busem. Przeprowadzone badanie wykazało u kierującego 1,62 promila alkoholu. Grozi mu do dwóch lat pozbawienia wolności.

Aktualności Straży Miejskiej

Artykul dodany: Czwartek, 8 listopada 2012
Aktualności Straży Miejskiej Dzień Wszystkich Świętych oraz Dzień Zaduszny były dla Straży Miejskiej okresem pełnej gotowości do pracy. Funkcjonariusze wspomagali gnieźnieńską Policję - zwłaszcza w czynnościach mających na celu zapewnienie płynności ruchu drogowego w okolicach cmentarzy. Zmiana organizacji ruchu w tych dniach dezorientowała niektórych kierowców. Strażnicy Miejscy służyli im pomocą.

To nie misie ukradły ul z pszczołami

Artykul dodany: Czwartek, 8 listopada 2012
To nie misie ukradły ul z pszczołami Zarzut usiłowania kradzieży ula z pszczelą rodziną oraz kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości usłyszał wczoraj 59-letni mieszkaniec gminy Witkowo.

« poprzednia 1 2100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 następna »REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Newsletter
Podaj swój adres e-mail aby otrzymywać newsletter z najnowszymi informacjami lub usunąć już dodany e-mail.
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno