Logo

Dział - Na sygnale

Potrącenie pieszego

Artykul dodany: Piątek, 28 grudnia 2012
Potrącenie pieszego W czwartek, 27 grudnia o godz. 16.35 w Gnieźnie na ulicy Wrzesińskiej doszło do potrącenia 53-letniego pieszego, który z poważnymi obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

Śmiertelne zatrucia alkoholem - 2 lub 3 osoby nie żyją

Artykul dodany: Czwartek, 27 grudnia 2012
Śmiertelne zatrucia alkoholem - 2 lub 3 osoby nie żyją Pod koniec grudnia doszło do dwóch śmiertelnych zatruć, prawdopodobnie w wyniku spożycia alkoholu metylowego. Trzeci mężczyzna w ciężkim stanie przebywa w gnieźnieńskim szpitalu.

Pęknięta rura i zalana piwnica

Artykul dodany: Czwartek, 27 grudnia 2012
Pęknięta rura i zalana piwnica 25 grudnia (wtorek) o godz. 8.17 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Gnieźnie w wpłynęło zgłoszenie o zalanej piwnicy. Dyżurny do zdarzenia wysłał zastęp z OSP Witkowo.

Wyczuwalny czad

Artykul dodany: Czwartek, 27 grudnia 2012
Wyczuwalny czad W środę, 26 grudnia, około godz. 4.00 nad ranem Powiatowe Stanowisko Kierowania w Gnieźnie zaalarmowało jednostkę OSP Niechanowo o prawdopodobnym zaczadzeniu w miejscowości Arcugowo.

Wisielec w Trzemżalu

Artykul dodany: Wtorek, 25 grudnia 2012
Wisielec w Trzemżalu W Wigilię, o godzinie 17.15 strażacy z Trzemeszna zostali poproszeni o dokonanie dostępu do jednego z budynków w miejscowości Trzemżal.

Wypadek na światłach początkiem świątecznego weekendu

Artykul dodany: Niedziela, 23 grudnia 2012
Wypadek na światłach początkiem świątecznego weekendu 22 grudnia przed godziną 6.00 rano strażacy zostali powiadomieni o wypadku drogowym koło TESCO w miejscowości Trzemeszno. Do zdarzenia dyżurny Powiatowego Stanowiska Kierowania w Gnieźnie zadysponował zastęp ratownictwa drogowego z OSP Trzemeszno, zastęp z PSP Gniezno oraz powiadomił Policję.

Pożar kotłowni w Żelazkowie

Artykul dodany: Piątek, 21 grudnia 2012
Pożar kotłowni w Żelazkowie 19 grudnia w godzinach popołudniowych PSK Gniezno zaalarmował straż pożarną o pożarze w miejscowości Żelazkowo. Po przyjeździe na miejsce zdarzenia jednostki z OSP Niechanowo okazało się, że pali się kotłownia.

Znęcał się nad matką

Artykul dodany: Piątek, 21 grudnia 2012
Znęcał się nad matką Dzięki zaangażowaniu pracowników Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, policjantów Referatu Patrolowo-Interwencyjnego, prokuratury i sądu aresztowano 45-letniego mężczyznę, który od dłuższego czasu znęcał się fizycznie i psychicznie nad 77-letnią matką.

Potrącenie 13-latka

Artykul dodany: Piątek, 21 grudnia 2012
Potrącenie 13-latka W czwartek, 20 grudnia, o godz. 14.30 na ulicy Chudoby w Gnieźnie samochód osobowy potrącił 13-latka. Chłopak z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala w Poznaniu.

Ziemniaki na drodze

Artykul dodany: Piątek, 21 grudnia 2012
Ziemniaki na drodze W środę, 19 grudnia o godz. 17.30 na Trasie Zjazdu Gnieźnieńskiego doszło do zanieczyszczenia drogi przewożonym towarem. Z przyczepy wysypało się około 2 000 kg ziemniaków.

Uwaga! Kradzież torebki na tzw. "wyrwę"

Artykul dodany: Środa, 19 grudnia 2012
Uwaga! Kradzież torebki na tzw. Gnieźnieńscy policjanci ostrzegają przed kradzieżami torebek metodą na tzw. " wyrwę ". Wczoraj na ulicy Żeromskiego w Gnieźnie nieznany mężczyzna podbiegł do idącej chodnikiem 72-letniej kobiety i próbował wyrwać jej torebkę. Prosimy o zachowanie ostrożności.

Zabrał telefon znajomej

Artykul dodany: Środa, 19 grudnia 2012
Zabrał telefon znajomej Gnieźnieńscy policjanci odzyskali skradziony na przystanku autobusowym przez 18-latka telefon komórkowy. Młody mężczyzna przyznał się do kradzieży. Za kradzież grozi do 5-ciu lat pozbawienia wolności.

Zatrzymano poszukiwanego ENA

Artykul dodany: Poniedziałek, 17 grudnia 2012
Zatrzymano poszukiwanego ENA 28-letni gnieźnianin poszukiwany był Europejskim Nakazem Aresztowania i krajowym listem gończym. Wpadł na terenie Wielkiej Brytanii. Zatrzymany ma na swoim koncie kradzież rozbójniczą.

Wypadek koło Witkowa - dwie osoby w szpitalu

Artykul dodany: Niedziela, 16 grudnia 2012
Wypadek koło Witkowa - dwie osoby w szpitalu 16 grudnia o godz. 12.07 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Gnieźnie wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym na drodze między Ćwierdzinem a Witkowem. Dyżurny do zdarzenia natychmiast wysłał zastęp OSP z Witkowa oraz poinformował Ratownictwo Medyczne i Policję.

Pożar w Witkowie

Artykul dodany: Sobota, 15 grudnia 2012
Pożar w Witkowie 14 grudnia do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Gnieźnie około godziny 18.55 wpłynęło zgłoszenie od Policji o zadymieniu w jednym z mieszkań w Witkowie przy ulicy Poznańskiej. Dyżurny do zdarzenia wysłał zastęp OSP Witkowo.

Aktualności Straży Miejskiej

Artykul dodany: Piątek, 14 grudnia 2012
Aktualności Straży Miejskiej Za wypadki na nieodśnieżonym lub oblodzonym chodniku odpowiedzialność ponosi właściciel budynku, do którego chodnik przylega. Ciąży na nim obowiązek usuwania śniegu i lodu z chodnika. Odpowiada on za szkodę nawet wówczas, gdy czynności związane z odśnieżaniem i odladzaniem chodnika powierzył dozorcy lub innej osobie.

Wypadek drogowy w Dziekanowicach

Artykul dodany: Piątek, 14 grudnia 2012
Wypadek drogowy w Dziekanowicach W czwartek, 13 grudnia o godz. 7.55 na drodze krajowej nr 5, w miejscowości Dziekanowice w gminie Łubowo doszło do wypadku drogowego, w którym uczestniczyły cztery samochody osobowe.

Uwaga na kieszonkowców

Artykul dodany: Piątek, 14 grudnia 2012
Uwaga na kieszonkowców Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Okres przedświąteczny to czas, w którym wszyscy intensywnie przygotowują się do świąt. Towarzysząca nam w tym czasie "gorączka zakupów" sprzyja kieszonkowcom. Dla nich to czas wytężonej pracy. Poniżej policjanci radzą jak nie stać się ofiarą kieszonkowca.

Aktualności Straży Miejskiej

Artykul dodany: Środa, 12 grudnia 2012
Aktualności Straży Miejskiej 4 grudnia pomysłowością w parkowaniu wykazał się kierowca pojazdu na ul Św. Jana. Biorąc pod uwagę bliskość szkoły i przejście dla pieszych nie było to do końca przemyślane z jego strony.

Ukradli drewno opałowe

Artykul dodany: Środa, 12 grudnia 2012
Ukradli drewno opałowe Policjanci kryminalni zatrzymali dwóch złodziei, mieszkańców Gniezna w wieku 28 i 37 lat, którzy ukradli drewno opałowe. Teraz mężczyźni za swoje postępowanie odpowiedzą przed sądem.

Marihuana w pojeździe

Artykul dodany: Środa, 12 grudnia 2012
Marihuana w pojeździe Gnieźnieńscy policjanci operacyjni przechwycili marihuanę, z której można było uzyskać prawie 900 porcji handlowych. Narkotyki znaleziono w samochodzie i w mieszkaniu jednego z czterech zatrzymanych w tej sprawie mężczyzn. Funkcjonariusze zabezpieczyli także wagę elektroniczną do porcjowania środków odurzających oraz młynek do rozdrabniania suszu.

Auto dachowało na Mnichowskiej w Gnieźnie

Artykul dodany: Wtorek, 11 grudnia 2012
Auto dachowało na Mnichowskiej w Gnieźnie W poniedziałek, 10 grudnia, o godz. 15.45 w Gnieźnie przy ulicy Mnichowskiej doszło do dachowania Nissana Primera. Kierująca autem doznała ogólnych potłuczeń.

Pożar mieszkania przy ul. Sienkiewicza w Gnieźnie

Artykul dodany: Poniedziałek, 10 grudnia 2012
Pożar mieszkania przy ul. Sienkiewicza w Gnieźnie 10 grudnia o godz. 8.10 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego wpłynęło zgłoszenie dotyczące pożaru mieszkania przy ul. Sienkiewicza w Gnieźnie. W momencie przybycia zastępów PSP Gniezno zastano pożar mieszkania na parterze, lokatorka znajdowała się na zewnątrz przy drzwiach wejściowych.

Pierwsza kolizja na tegorocznym śniegu

Artykul dodany: Wtorek, 4 grudnia 2012
Pierwsza kolizja na tegorocznym śniegu 4 grudnia o godz. 12.13 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Gnieźnie wpłynęło zgłoszenie od Policji o kolizji drogowej samochodu ciężarowego i busa. Dyżurny do zdarzenia wysłał zastęp OSP Witkowo.

Pożar kotłowni w domu jednorodzinnym

Artykul dodany: Wtorek, 4 grudnia 2012
Pożar kotłowni w domu jednorodzinnym 4 grudnia o godz. 9.15 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Gnieźnie wpłynęło zgłoszenie o dużym zadymieniu w pomieszczeniu kotłowni domu jednorodzinnego w Wiekowie. Po przyjęciu zgłoszenia natychmiast zostały zadysponowane w to miejsce trzy zastępy PSP Gniezno, dwa zastępy OSP Witkowo oraz OSP Wiekowo.

Trzy pożary w jednym dniu

Artykul dodany: Wtorek, 4 grudnia 2012
Trzy pożary w jednym dniu 3 grudnia (poniedziałek) doszło do trzech pożarów na terenie powiatu: warsztatu samochodowego w Żydowie, sklepu z odzieżą w Mieleszynie i poddasza w domu jednorodzinnym w Gnieźnie.

Oplem w knura

Artykul dodany: Poniedziałek, 3 grudnia 2012
Oplem w knura Do zderzenia auta osobowego ze zwierzęciem gospodarskim doszło w sobotę, 1 grudnia, o godz. 17.00 w Fałkowie w gminie Łubowo.

Odpowiedzą za włamania

Artykul dodany: Poniedziałek, 3 grudnia 2012
Odpowiedzą za włamania Zakończyło się postępowanie dotyczące kradzieży z włamaniem do piwnic i innych obiektów, o którym informowaliśmy 12 października br. W tej sprawie Sąd Rejonowy zastosował 2 tymczasowe areszty.

Uwaga na pieszych! Ranni w Gnieźnie i Trzemesznie

Artykul dodany: Sobota, 1 grudnia 2012
Uwaga na pieszych! Ranni w Gnieźnie i Trzemesznie Kierowcy nie przyzwyczaili się jeszcze do nowych warunków jazdy. Zmrok zapada coraz szybciej, w dodatku drogi stają się śliskie i niebezpieczne. Brak rozwagi ze strony pieszych i kierowców jest główną przyczyną potrąceń. Tak było również 29 listopada. Do potrącenia pieszych doszło w Gnieźnie i Trzemesznie.

Aktualności Straży Miejskiej

Artykul dodany: Czwartek, 29 listopada 2012
Aktualności Straży Miejskiej W minionym tygodniu na prośbę mieszkańców Al. Reymonta Straż Miejska podjęła interwencję dotyczącą parkowania. Kierowcy parkowali tam swoje pojazdy w sposób uniemożliwiający swobodne korzystanie z chodnika. Aby ominąć parkujące tam pojazdy zachodziła konieczność wejścia na jezdnię, co stanowiło zagrożenie dla przechodzących tamtędy osób. Dwukrotna interwencja strażników miejskich "wyleczyła" tą sytuacje. Kierowcy parkują tam równolegle do krawędzi jezdni.

« poprzednia 1 296 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106108 109 następna »REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Newsletter
Podaj swój adres e-mail aby otrzymywać newsletter z najnowszymi informacjami lub usunąć już dodany e-mail.
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno