Logo

Dział - Na sygnale

82-óch kierowców przekroczyło prędkość

Artykul dodany: Poniedziałek, 23 września 2013
82-óch kierowców przekroczyło prędkość Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego z Gniezna w piątek przeprowadzili działania "Prędkość". Była to kolejna edycja cyklicznej akcji policyjnej mającej na celu wyeliminowanie piratów drogowych z dróg naszego powiatu.

Wypadek w Malczewie. Samochód uderzył w drzewo!

Artykul dodany: Piątek, 20 września 2013
Wypadek w Malczewie. Samochód uderzył w drzewo! 19 września około godz. 23.00 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego wpłynęła informacja o wypadku drogowym w miejscowości Malczewo. Do zdarzenia dyżurny natychmiast zadysponował dwa zastępy ratownictwa technicznego.

Aktualności Straży Miejskiej

Artykul dodany: Piątek, 20 września 2013
Aktualności Straży Miejskiej O parkowaniu w Gnieźnie pisaliśmy już wiele razy. Jak trudno jest znaleźć miejsce parkingowe - zwłaszcza w centrum, przekonał się chyba każdy kierowca. Brak miejsca nie zwalnia jednak z przestrzegania prawa. Jak z tym jest w naszym mieście obrazują zdjęcia. Straż miejska po raz kolejny przypomina o tym, że miasto jest monitorowane. Kierowcy popełniający wykroczenia muszą liczyć się z tym, że konsekwencją tego może być wystawienie mandatu karnego wraz z punktami karnymi.

Gnieźnianka odzyskała rower. Interweniowała Policja!

Artykul dodany: Piątek, 20 września 2013
Gnieźnianka odzyskała rower. Interweniowała Policja! Mieszkanka Gniezna odzyskała skradziony na początku września br. rower. Nie obyło się bez interwencji policjantów z referatu patrolowo-interwencyjnego.

Spłonął Mercedes na ul. Witkowskiej

Artykul dodany: Czwartek, 19 września 2013
Spłonął Mercedes na ul. Witkowskiej 18 września o godzinie 11.44 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego wpłynęło zgłoszenie dotyczące wypadku drogowego na ul. Witkowskiej w Gnieźnie. Do zdarzenia Dyżurny Operacyjny Powiatu natychmiast zadysponował samochód ratowniczo-gaśniczy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Gnieźnie. Okazało się, że płonie Mercedes Vito.

Zatrzymany poszukiwany listem gończym

Artykul dodany: Czwartek, 19 września 2013
Zatrzymany poszukiwany listem gończym Gnieźnieńscy policjanci Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali 30-letniego mieszkańca Bydgoszczy, który bez prawa jazdy kierował Peugeotem. Okazało się, że mężczyzna poszukiwany był listem gończym. Na swoim koncie ma oszustwo, przywłaszczenie i sfałszowanie dokumentu.

Zatrzymane 2 prawa jazdy i 9 dowodów rejestracyjnych

Artykul dodany: Czwartek, 19 września 2013
Zatrzymane 2 prawa jazdy i 9 dowodów rejestracyjnych Wczoraj gnieźnieńscy policjanci na drogach naszego regionu kontrolowali pojazdy ciężarowe. Celem działań było ujawnianie i eliminowanie nieprawidłowości związanych z przewozem osób.

Porzucone auto na krajowej 15-tce

Artykul dodany: Środa, 18 września 2013
Porzucone auto na krajowej 15-tce 15 września około godziny 9.00 strażacy zostali poproszeni przez Policję o pomoc przy usunięciu auta z drogi. Do zdarzenia dyżurny Powiatowego Stanowiska Kierowania w Gnieźnie zadysponował zastęp OSP Trzemeszno.

Pożar straganu na tymczasowym targowisku przy ul. Jeziornej

Artykul dodany: Środa, 18 września 2013
Pożar straganu na tymczasowym targowisku przy ul. Jeziornej Przy ul. Jeziornej w Gnieźnie paliły się stragany handlowe na targowisku. Po przybyciu na miejsce zdarzenia zastępów Straży Pożarnej zastano stragan na targowisku objęty pożarem, który zagrażał sąsiednim straganom.

Poszukiwany rowerzysta! Policja prosi o pomoc

Artykul dodany: Poniedziałek, 16 września 2013
Poszukiwany rowerzysta! Policja prosi o pomoc Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie prosi o zgłoszenie się osób, które na załączonym zdjęciu rozpoznają mężczyznę kierującego rowerem.

O krok od tragedii!

Artykul dodany: Niedziela, 15 września 2013
O krok od tragedii! 14 września (sobota) około godziny 19.30 strażacy z Trzemeszna zostali poinformowani o pożarze sadz w jednym z domów przy ul. Wiosny Ludów. Do zdarzenia Dyżurny Powiatowego Stanowiska Kierowania w Gnieźnie zadysponował 1 zastęp gaśniczy OSP Trzemeszno.

Dzik wpadł do studzienki. Strażacy uratowali mu życie!

Artykul dodany: Sobota, 14 września 2013
Dzik wpadł do studzienki. Strażacy uratowali mu życie! W czwartek, 12 września, strażacy z OSP Czerniejewo uczestniczyli w nietypowej akcji ratowniczej. Do jednej ze studzienek znajdujących się na polu wpadł dzik.

Doszczętnie spłonęło Audi A2. 3 samochody zostały nadpalone!

Artykul dodany: Czwartek, 12 września 2013
Doszczętnie spłonęło Audi A2. 3 samochody zostały nadpalone! We wtorek, 11 września, o godz. 8.55 Do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Gnieźnie wpłynęła informacja o palącym się samochodzie znajdującym się na parkingu przy ul. Czerniejewskiej w Witkowie. Do zdarzenia dyżurny zadysponował dwa zastępy Straży Pożarnej z Witkowa oraz jeden z Gniezna.

Wyciek gazu w nieczynnej piekarni w Kłecku

Artykul dodany: Czwartek, 12 września 2013
Wyciek gazu w nieczynnej piekarni w Kłecku Do Stanowiska Kierowania Komenda Powiatowego w Gnieźnie wpłynęło telefonicznie od osoby postronnej, z którego wynikało wynikało, że w nieczynnej piekarni w Kłecku ulatnia się gaz z butli i jest wyczuwalny na ulicy.

Wypadek w Cielimowie. Dwie osoby w szpitalu!

Artykul dodany: Czwartek, 12 września 2013
Wypadek w Cielimowie. Dwie osoby w szpitalu! W środę, 11 września, o godz. 13.35 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Gnieźnie wpłynęło zgłoszenie dotyczące wypadku drogowego na drodze krajowej nr 15 w miejscowości Cielimowo. Do zdarzenia dyżurny natychmiast zadysponował dwa zastępy ratownictwa technicznego z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Gnieźnie oraz dwa zastępy OSP Niechanowo.

Zaplanowana kradzież bankomatu

Artykul dodany: Czwartek, 12 września 2013
Zaplanowana kradzież bankomatu W miniony weekend, z soboty na niedzielę, sprzed marketu Biedronka przy ul. Paczkowskiego skradziono bankomat, w którym znajdowało się ok. 36 tys. zł. Złodzieje użyli ciężkiego sprzętu.

Niemiecka firma poprosiła Policję o pomoc. Chodziło o życie kierowcy!

Artykul dodany: Czwartek, 12 września 2013
Niemiecka firma poprosiła Policję o pomoc. Chodziło o życie kierowcy! We wtorek gnieźnieńscy policjanci pomogli niemieckiemu kierowcy samochodu ciężarowego, który nagle źle się poczuł.

Ukradła pieniądze i telefon. Miała 2,7 promila alkoholu!

Artykul dodany: Czwartek, 12 września 2013
Ukradła pieniądze i telefon. Miała 2,7 promila alkoholu! Policjanci referatu patrolowo-interwencyjnego zatrzymali 32-letnią gnieźniankę, która ukradła w jednym z gnieźnieńskich lokali telefon komórkowy i pieniądze na szkodę innej kobiety. Poszkodowana wyceniła straty na 380 złotych. Za kradzież grozi do 5-ciu lat pozbawienia wolności.

Ukradł baterie od sygnalizacji świetlnej

Artykul dodany: Czwartek, 12 września 2013
Ukradł baterie od sygnalizacji świetlnej Policjanci referatu patrolowo-interwencyjnego zatrzymali 22-letniego mieszkańca gminy Niechanowo, który ukradł dwie baterie od sygnalizacji świetlnej. Straty wyceniono na 400 zł. Za kradzież grozi do 5-ciu lat pozbawienia wolności.

15-letni motorowerzysta miał prawie 2 promile alkoholu

Artykul dodany: Czwartek, 12 września 2013
15-letni motorowerzysta miał prawie 2 promile alkoholu W niedzielę , 8 września w godzinach wieczornych na ulicy Północnej w Gnieźnie 15-latek jadąc motorowerem doprowadził do jego wywrócenia w wyniku czego doznał obrażeń ciała.

Motorowerzyści pod kołami osobówki

Artykul dodany: Wtorek, 10 września 2013
Motorowerzyści pod kołami osobówki 6 września o godz. 18.13 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Gnieźnie wpłynęła informacja o wypadku drogowym. Ze zgłoszenia wynikało, że w Witkowie samochód osobowy zderzył się z motorowerem. Dyżurny natychmiast wysłał zastęp OSP Witkowo.

Pożar w Chłądowie

Artykul dodany: Wtorek, 10 września 2013
Pożar w Chłądowie W miejscowości Chłądowo pali się pole kukurydzy i występuje duże zadymienie, które utrudnia widoczność kierującym pojazdami - taką treść zgłoszenia przyjął 7 września o godz. 19.25 dyżurny Powiatowego Stanowiska Kierowania w Gnieźnie. Do pożaru zostały zadysponowane dwa zastępy Straży Pożarnej z Witkowa.

Skuter uderzył w Opla. 18-latek w szpitalu!

Artykul dodany: Wtorek, 10 września 2013
Skuter uderzył w Opla. 18-latek w szpitalu! W piątek, 6 września, przed godziną 22.00 w Gnieźnie na ulicy Mogileńskiej doszło do zderzenia samochodu osobowego z motorowerem. 18-letni motorowerzysta z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala w Gnieźnie.

Podwójny gaz i sądowy zakaz

Artykul dodany: Wtorek, 10 września 2013
Podwójny gaz i sądowy zakaz Nietrzeźwy 23-latek wjechał samochodem na podwórko jednej z posesji w gminie Kiszkowo. Przeprowadzone badanie wykazało, że miał 2,4 promila alkoholu w organizmie i dwa sądowe zakazy dotyczące kierowania pojazdami.

Groźny wypadek w Oborze. Dwie osoby ranne

Artykul dodany: Niedziela, 8 września 2013
Groźny wypadek w Oborze. Dwie osoby ranne Na drodze wojewódzkiej nr 197 w miejscowości Obora samochód wypadł z drogi. Do zdarzenia dyżurny natychmiast zadysponował dwa zastępy ratownictwa technicznego z PSP w Gnieźnie oraz z OSP Zdziechowa.

Wypadek w Kłecku. Dwie osoby w szpitalu.

Artykul dodany: Niedziela, 8 września 2013
Wypadek w Kłecku. Dwie osoby w szpitalu. Wczoraj o godz. 16.28 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Gnieźnie wpłynęło zgłoszenie dotyczące wypadku drogowego w miejscowości Kłecko. Do zdarzenia dyżurny natychmiast zadysponował dwa zastępy ratownictwa technicznego z PSP w Gnieźnie oraz z OSP Kłecko.

Motocyklista uderzył w samochód osobowy

Artykul dodany: Niedziela, 8 września 2013
Motocyklista uderzył w samochód osobowy 6 września do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Gnieźnie wpłynęło zgłoszenie o kolizji motocykla z samochodem osobowym w miejscowości Małachowo Złych Miejsc. Po otrzymaniu zgłoszenia Dyżurny Operacyjny Powiatu natychmiast zadysponował dwa zastępy Straży Pożarnej, Pogotowie Ratunkowe oraz Policję.

Bezdomni włamali się do auta

Artykul dodany: Niedziela, 8 września 2013
Bezdomni włamali się do auta Gnieźnieńscy policjanci referatu patrolowo-interwencyjnego zatrzymali dwóch bezdomnych, którzy są podejrzewani o włamanie się do Forda Fiesty i kradzież akumulatora. Za kradzież z włamaniem grozi do 10-ciu lat pozbawienia wolności.

Zalana stacja paliw

Artykul dodany: Piątek, 6 września 2013
Zalana stacja paliw 4 września zastęp OSP Modliszewo wraz z zastępem OSP Mnichowo zostały zadysponowane do wypompowania wody z uszkodzonego zbiornika przeciwpożarowego na terenie stacji LOTOS przy ulicy Gdańskiej w Gnieźnie.

Złodziej telewizora zatrzymany

Artykul dodany: Czwartek, 5 września 2013
Złodziej telewizora zatrzymany Kara pozbawienia wolności do 5-ciu lat grozi 37-letniemu mężczyźnie, który dopuścił się kradzieży telewizora. Do zdarzenia doszło w Witkowie.

« poprzednia 1 296 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106121 122 następna »REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno