Logo

Dział - Na sygnale

Odzyskany rower. Zatrzymany złodziej i paser

Artykul dodany: Środa, 29 maja 2013
Odzyskany rower. Zatrzymany złodziej i paser Gdy 6 maja ukradł rower nie przypuszczał, że już po kilku zostanie zatrzymany przez policjantów. Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego gnieźnieńskiej komendy ustalili i zatrzymali 18-letniego sprawcę kradzieży i 22-letniego pasera. Odzyskali również cenny rower. Złodziej i paser usłyszeli już zarzuty, za co grozi do 5-ciu lat pozbawienia wolności.

Pijany kierował skradzionym rowerem

Artykul dodany: Wtorek, 28 maja 2013
Pijany kierował skradzionym rowerem Za jazdę w stanie nietrzeźwości, złamanie sądowego zakazu i kradzież roweru z terenu posesji odpowie 41-letni mieszkaniec gminy Niechanowo. Mężczyzna wpadł w ręce policjantów z Witkowa w miejscowości Mikołajewice. Teraz nietrzeźwy mężczyzna, u którego stwierdzono ponad promil alkoholu w organizmie, trzeźwieje w policyjnym areszcie. Za popełnione przestępstwa odpowie przed sądem.

Wtargnęli na płytę stadionu żużlowego. Trafią do więzienia?

Artykul dodany: Poniedziałek, 27 maja 2013
Wtargnęli na płytę stadionu żużlowego. Trafią do więzienia? Pracownicy ochrony zatrzymali, a następnie przekazali policji dwóch mężczyzn, sympatyków swoich drużyn, którzy podczas wczorajszego meczu żużlowego pomiędzy zespołami Lechma Start Gniezno a Unibax Toruń nie podporządkowali się poleceniom ochrony. Jeden z nich wtargnął na płytę boiska, drugi na pas bezpieczeństwa. O ich dalszym losie zdecyduje w najbliższym czasie sąd.

Pożar kotłowni przy szklarniach na ul. Mnichowskiej

Artykul dodany: Sobota, 25 maja 2013
Pożar kotłowni przy szklarniach na ul. Mnichowskiej 25 maja do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Gnieźnie wpłynęło zgłoszenie o pożarze kotłowni w Gnieźnie na ul. Mnichowskiej. Po przyjeździe zastępów Straży Pożarnej zastano budynek cały objęty ogniem, który był zagrożeniem dla przyległych szklarni pokrytych folią.

Uratowali kobietę, która chciała wyskoczyć z okna

Artykul dodany: Piątek, 24 maja 2013
Uratowali kobietę, która chciała wyskoczyć z okna Policjanci uratowali kobietę, która chciała wyskoczyć z okna na I piętrze. Funkcjonariusze po otrzymaniu zgłoszenia pojechali pod wskazany adres, jeden z nich podjął negocjacje, a drugi w tym czasie wszedł do pokoju i ściągnął desperatkę z taboretu, na którym się znajdowała. Cała i zdrowa 52-latka została przekazana pod opiekę lekarską.

Narkotyki w samochodzie

Artykul dodany: Piątek, 24 maja 2013
Narkotyki w samochodzie Gnieźnieńscy policjanci zatrzymali czterech mężczyzn, którzy w samochodzie przewozili narkotyki. Dwóch z nich usłyszało zarzuty. Za posiadanie narkotyków grozi do 3-ech lat pozbawienia wolności.

Aktualności Straży Miejskiej

Artykul dodany: Czwartek, 23 maja 2013
Aktualności Straży Miejskiej W minionym tygodniu strażnicy miejscy natrafili na kolejne dzikie wysypisko śmieci w naszym mieście. Wśród śmieci są m.in. odpady budowlane oraz bardzo duże ilości dokumentów - świadectwa szkolne, rachunki oraz urzędowe pisma. Trwa postępowanie wyjaśniające w tej sprawie.

W trosce o bezpieczeństwo pieszych

Artykul dodany: Środa, 22 maja 2013
W trosce o bezpieczeństwo pieszych Wczoraj na terenie powiatu gnieźnieńskiego policjanci "drogówki" przeprowadzili działania, których celem była troska o bezpieczeństwo niechronionych uczestników ruchu drogowego - w szczególności pieszych. Policjanci mieli za zadanie reagować na popełniane przez pieszych wykroczenia, a także im zapobiegać.

Zgon w mieszkaniu

Artykul dodany: Środa, 22 maja 2013
Zgon w mieszkaniu 21 maja około godziny 10.00 strażacy z Trzemeszna zostali poproszeni o pomoc w otwarciu mieszkania w miejscowości Płaczkowo. Do zdarzenia został zadysponowany zastęp z OSP Trzemeszno, a także Policja oraz lekarz.

Uciekał Policji z 2-oma promilami i zderzył się z radiowozem

Artykul dodany: Wtorek, 21 maja 2013
Uciekał Policji z 2-oma promilami i zderzył się z radiowozem W sobotę, 18 maja, po godzinie 19.00 pijany, 51-letni motorowerzysta podczas ucieczki przed radiowozem uszkodził jego lewe lusterko. Teraz mężczyzna odpowie przed sądem za jazdę w stanie nietrzeźwości i spowodowanie kolizji drogowej.

12-stu nietrzeźwych rowerzystów. Rekordzista miał 2,8 promila!

Artykul dodany: Wtorek, 21 maja 2013
12-stu nietrzeźwych rowerzystów. Rekordzista miał 2,8 promila! Do roku pozbawienia wolności grozi 12-stu nietrzeźwym rowerzystom, zatrzymanym w miniony weekend przez patrole gnieźnieńskiej Policji. Policjanci uniemożliwili również dalszą jazdę 2-óm nietrzeźwym kierowcom samochodów i jednemu motorowerzyście. Zatrzymani odpowiedzą przed sądem.

Dachowanie osobówki. Cztery osoby ranne!

Artykul dodany: Poniedziałek, 20 maja 2013
Dachowanie osobówki. Cztery osoby ranne! 20 maja o godz. 10.03 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Gnieźnie wpłynęła informacja o wypadku drogowym. Ze zgłoszenia wynikało, że samochód osobowy dachował na drodze Witkowo-Skorzęcin. Dyżurny do zdarzenia natychmiast wysłał dwa zastępy OSP: z Witkowa oraz Skorzęcina.

Policja ostrzega przed dzikimi zwierzętami

Artykul dodany: Poniedziałek, 20 maja 2013
Policja ostrzega przed dzikimi zwierzętami Gnieźnieńska policja apeluje do kierowców o zachowanie czujności i zdjęcie nogi z gazu podczas podróży przez kompleksy leśne. Tylko w ciągu minionego weekendu doszło do trzech kolizji samochodów z dzikimi zwierzętami. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Mercedes zderzył się z czołgiem. Kierowca w szpitalu!

Artykul dodany: Niedziela, 19 maja 2013
Mercedes zderzył się z czołgiem. Kierowca w szpitalu! W sobotę, 18 maja ok. godz. 14.00 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Gnieźnie wpłynęło zgłoszenie o kolizji drogowej na skrzyżowaniu w miejscowości Trzemeszno. Do zdarzenia Dyżurny Operacyjny Powiatu zadysponował strażaków z Gniezna i Trzemeszna, Pogotowie Ratunkowe oraz Policję.

Niebezpieczny pożar poddasza

Artykul dodany: Sobota, 18 maja 2013
Niebezpieczny pożar poddasza 15 maja około godz. 19.30 do Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Gnieźnie wpłynęło zgłoszenie o pożarze poddasza w domu jednorodzinnym w Gnieźnie. W momencie dojazdu strażaków pożar obejmował pomieszczenie mieszkalne ok. 25 metrów kwadratowych na poddaszu.

Zatrzymany za włamania

Artykul dodany: Sobota, 18 maja 2013
Zatrzymany za włamania Policjanci kryminalni ustalili, że 33-letni gnieźnianin włamał się do dwóch altan ogrodowych, z których ukradł elementy metalowe. Za kradzież grozi do 5-ciu lat pozbawienia wolności.

Pożar garażu w Węgorzewie

Artykul dodany: Piątek, 17 maja 2013
Pożar garażu w Węgorzewie Dzisiaj ok. godz. 14.00 do Powiatowego Stanowiska Kierowania wpłynęło zgłoszenie, z którego wynikało, że w miejscowości Węgorzewo, w gminie Kiszkowo, palą się budynki gospodarcze. Do zdarzenia dyżurny zadysponował zastępy z OSP Lednogóra, OSP Kłecko, OSP Sławno, OSP Skrzetuszewo oraz JRG Gniezno.

Posiadał marihuanę

Artykul dodany: Piątek, 17 maja 2013
Posiadał marihuanę Marihuanę posiadał przy sobie 18-latek, który wczoraj został zatrzymany przez gnieźnieńskich dzielnicowych. Za posiadanie narkotyków grozi kara do trzech lat pozbawienia wolności.

Pobili i okradli - trafili za kratki

Artykul dodany: Środa, 15 maja 2013
Pobili i okradli - trafili za kratki Trzech 18-latków usłyszało zarzuty udziału w pobiciu 15-latka. Dodatkowo dwóch z nich kradzieży temu samemu nastolatkowi mienia. Za te przestępstwa grozi do 5-ciu lat pozbawienia wolności.

Pożar altany na Kalinie

Artykul dodany: Środa, 15 maja 2013
Pożar altany na Kalinie Wczoraj w nocy do Powiatowego Stanowiska Kierowania wpłynęło zgłoszenie o pożarze domku letniskowego w miejscowości Kalina. Dyżurny zadysponował zastępy z JRG Gniezno oraz OSP Modliszewo.

Pijana chciała odebrać swoje dziecko

Artykul dodany: Środa, 15 maja 2013
Pijana chciała odebrać swoje dziecko Policjanci z Witkowa zostali wezwani na interwencję domową. Powodem była pijana matka, która chciała odebrać 1,5 roczną córkę od jej babci. Policjanci poddali ją badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Wynik - 2 promile. Sprawa trafiła do Sądu Rodzinnego i Nieletnich.

Złodziej ukradł i zamierzał sprzedać psa

Artykul dodany: Wtorek, 14 maja 2013
Złodziej ukradł i zamierzał sprzedać psa Policjanci z Zespołu Prewencji Kryminalnej, Nieletnich i Patologii odzyskali skradzioną z podwórza suczkę rasy york. Zatrzymano również 19-letniego mieszkańca Gniezna, który jest podejrzewany o kradzież. Nelli, bo tak wabi się suczka, cała i zdrowa wróciła do szczęśliwych właścicieli.

Wypadek w Łubowie - jedna osoba w szpitalu

Artykul dodany: Niedziela, 12 maja 2013
Wypadek w Łubowie - jedna osoba w szpitalu Wczoraj o godz. 12.40 do Powiatowego Stanowiska Kierowania wpłynęło zgłoszenie, z którego wynikało, że w miejscowości Łubowo doszło do wypadku samochodowego. Dyżurny na miejsce zdarzenia zadysponował zastępy JRG Gniezno oraz OSP Łubowo.

Topielec na Wenecji

Artykul dodany: Niedziela, 12 maja 2013
Topielec na Wenecji Wczoraj wieczorem wyłowiono ciało, które od dłuższego czasu znajdowało się w Jeziorze Jelonek w Gnieźnie. Jak wynika z wstępnych ustaleń był to mężczyzna w wieku ok 50-ciu lat. Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia oraz prowadzi czynności potwierdzające dane personalne denata.

Pracownice Urzędu Gminy w Trzemesznie pijane

Artykul dodany: Piątek, 10 maja 2013
Pracownice Urzędu Gminy w Trzemesznie pijane 7 maja Komenda Powiatowa Policji w Gnieźnie otrzymała zgłoszenie od osoby, która będąc w Urzędzie Gminy w Trzemesznie, stwierdziła, że pracownicy tam wykonujący czynności znajdują się po spożyciu alkoholu. Na miejsce skierowano patrol policyjny z Komisariatu w Trzemesznie oraz powiadomiono burmistrza.

Kolizja na skrzyżowaniu

Artykul dodany: Piątek, 10 maja 2013
Kolizja na skrzyżowaniu Wczoraj ok. godz. 14.30 do Powiatowego Stanowiska Kierowania w Gnieźnie wpłynęło zgłoszenie o kolizji drogowej, w której uczestniczyły dwa auta osobowe. Dyżurny Operacyjny Powiatu do zdarzenia natychmiast zadysponował dwa zastępy JRG Gniezno, Pogotowie Ratunkowe oraz Policję.

Aktualności Straży Miejskiej

Artykul dodany: Czwartek, 9 maja 2013
Aktualności Straży Miejskiej W okresie letnim gnieźnieńska Straż Miejska strzec będzie porządku publicznego pełniąc służbę w patrolach zmotoryzowanych na skuterach. Patrol poruszający się na skuterach jest bez wątpienia bardziej mobilny i nie ma kłopotów ze znalezieniem wolnego miejsca do zaparkowania.

Wypadek w Goślinowie. Mercedes zderzył się z motorowerzystą!

Artykul dodany: Czwartek, 9 maja 2013
Wypadek w Goślinowie. Mercedes zderzył się z motorowerzystą! W środę, 8 maja, o godzinie 18.30 w Goślinowie samochód osobowy zderzył się z motorowerzystą.

Niebezpieczna zabawa. Dziecko wpadło na samochód!

Artykul dodany: Czwartek, 9 maja 2013
Niebezpieczna zabawa. Dziecko wpadło na samochód! Wczoraj o godzinie 15.30 na gnieźnieńskim Rynku doszło do zdarzenia drogowego z udziałem małoletniego chłopca i samochodu osobowego. 12-latek przebywał w Gnieźnie na wycieczce szkolnej ze Słupska i wpadł na auto w wyniku popchnięcia go przez kolegę.

Rozbójnicy w rękach Policji. Grozi im 12 lat więzienia

Artykul dodany: Środa, 8 maja 2013
Rozbójnicy w rękach Policji. Grozi im 12 lat więzienia Gnieźnieńscy policjanci Wydziału Kryminalnego zatrzymali sprawców rozboju na 20-letnim mieszkańcu Gniezna. Napastnicy wtargnęli do mieszkania poszkodowanego, pobili go i skradli pieniądze, 2 telefony komórkowe i modem internetowy. Rozbójnikami okazali się trzej młodzi mężczyźni w wieku 20, 22 i 23 lata. Za rozbój grozi kara pozbawienia wolności do lat 12-stu.

« poprzednia 1 296 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106115 116 następna »REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno