Logo

Dział - Na sygnale

Budzio wrócił do domu

Artykul dodany: Wtorek, 18 lipca 2017
Budzio wrócił do domu Gnieźnianka podczas pobytu w Darłowie znalazła małego, błąkającego się psa. Nie mogąc znaleźć właścicieli zwierzęcia zabrała go ze sobą do domu. Prawowita właścicielka złożyła w Darłowie zawiadomienie o kradzieży. Policjanci w przeciągu kilku dni ustalili prawdopodobne miejsce przebywania psa i zwrócili córce właścicielki.

Film z pożaru przy ul. Cymsa w Gnieźnie

Artykul dodany: Poniedziałek, 17 lipca 2017
Film z pożaru przy ul. Cymsa w Gnieźnie Jeden z naszych Czytelników przysłał nam film z pożaru przy ul. Cymsa w Gnieźnie, do którego doszło w sobotę wieczorem. Zobaczcie jakim żywiołem jest ogień.

Zderzenie na skrzyżowaniu w Witkowie

Artykul dodany: Poniedziałek, 17 lipca 2017
Zderzenie na skrzyżowaniu w Witkowie W poniedziałek, 17 lipca, chwilę przed godziną 15.00 na skrzyżowaniu ulic Gnieźnieńskiej i Armii Poznań w Witkowie doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Na miejsce zdarzenia wysłano strażaków z OSP Witkowo, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz Policję.

Pożar auta i chrzest strażaka

Artykul dodany: Poniedziałek, 17 lipca 2017
Pożar auta i chrzest strażaka W sobotę ok. godz. 18.00 do Straży Pożarnej wpłynęła informacja o pożarze samochodu w miejscowości Łubowo. Do akcji wyjechały zastępy z Gniezna i Łubowa.

Pożar auta w Kołaczkowie! W środku była butla z gazem!

Artykul dodany: Niedziela, 16 lipca 2017
Pożar auta w Kołaczkowie! W środku była butla z gazem! 16 lipca o godz. 8.30 do Straży Pożarnej wpłynęła informacja o pożarze samochodu w miejscowości Kołaczkowo. W pojeździe miała znajdować się butla z gazem. Do akcji wyjechały zastępy z Gniezna, Witkowa oraz Policja.

Pożar przy ul. Cymsa w Gnieźnie! Płomienie wychodziły przez okna budynku!

Artykul dodany: Sobota, 15 lipca 2017
Pożar przy ul. Cymsa w Gnieźnie! Płomienie wychodziły przez okna budynku! Dzisiaj ok. godz. 21.00 do Straży Pożarnej wpłynęła informacja o pożarze mieszkania przy ul. Cymsa w Gnieźnie. Na miejsce wysłano zastępy Policję, Pogotowie Ratunkowe, zastępy PSP Gniezno oraz OSP Zdziechowa i OSP Modliszewo.

Wypiął się na gnieźnieńskich kibiców! Został ukarany mandatem

Artykul dodany: Piątek, 14 lipca 2017
Wypiął się na gnieźnieńskich kibiców! Został ukarany mandatem Podczas ostatniego meczu żużlowego GTM Start Gniezno z RKS Kolejarz Rawicz jeden z kibiców drużyny gości opuścił spodnie i pokazał w kierunku sektorów fanów gospodarzy goły tyłek. Mężczyzna został zatrzymany przez ochronę oraz przekazany w ręce Policji.

Ruszyła akcja "Prędkość"

Artykul dodany: Piątek, 14 lipca 2017
Ruszyła akcja Funkcjonariusze ruchu drogowego będą zwracali uwagę na każde, nawet najmniejsze wykroczenia. Dziś, tj. w piątek, 14 lipca ruszyła akcja "Prędkość - zero tolerancji". Wzmożone kontrole prędkości przeprowadzane są na terenie całej Wielkopolski. Tak będzie aż do niedzieli, 16 lipca.

Pierwsza odsłona akcji "Czyste Gniezno" za nami! Jedna osoba trafiła do więzienia

Artykul dodany: Piątek, 14 lipca 2017
Pierwsza odsłona akcji Straż Miejska podsumowała akcję "Czyste Gniezno". Efekt kilkudniowego działania to 52 wykroczenia, 9 pouczeń, 18 mandatów karnych i 24 zawiadomienia o wykroczeniu.

Pożar auta w Dziećmiarkach

Artykul dodany: Piątek, 14 lipca 2017
Pożar auta w Dziećmiarkach W czwartek o godz. 18.50 w miejscowości Dziećmiarki samochód osobowy stanął w ogniu. Na miejsce wysłano strażaków z Gniezna i Kłecka.

Zderzenie busa z ciężarówką w Komorowie

Artykul dodany: Piątek, 14 lipca 2017
Zderzenie busa z ciężarówką w Komorowie W czwartek rano do służb ratunkowych wpłynęło zawiadomienie o wypadku w Komorowie. Z uzyskanych informacji wynikało, że w zdarzeniu brał udział bus oraz samochód ciężarowy. Na miejsce wysłano Policję, Pogotowie Ratunkowe oraz Straż Pożarną z Gniezna i Kłecka.

Dachowanie w Mącznikach! 3 osoby w szpitalu

Artykul dodany: Piątek, 14 lipca 2017
Dachowanie w Mącznikach! 3 osoby w szpitalu W czwartek przed godz. 20.00 na drodze Zdziechowa - Mieleszyn w miejscowości Mączniki doszło do dachowania samochodu osobowego. Autem podróżowały trzy osoby. Wszystkie zostały przewiezione do szpitala.

Motocyklem w samochód! Kolizja w Witkowie

Artykul dodany: Środa, 12 lipca 2017
Motocyklem w samochód! Kolizja w Witkowie 9 lipca przed godziną 17.00 na ul. Gnieźnieńskiej w Witkowie doszło do zderzenia motocyklisty z samochodem osobowym. Na miejsce wysłano służby ratunkowe.

Karetka uderzyła w samochód, który zatrzymał się przed przejściem dla pieszych!

Artykul dodany: Środa, 12 lipca 2017
Karetka uderzyła w samochód, który zatrzymał się przed przejściem dla pieszych! We wtorek po godz. 12.00 do służb ratunkowych wpłynęła informacja o zderzeniu karetki Pogotowia Ratunkowego z samochodem osobowym na ul. Witkowskiej w Gnieźnie.

Motocykl "zaklinował się" między samochodami!

Artykul dodany: Poniedziałek, 10 lipca 2017
Motocykl W sobotę na drodze krajowej nr 15 w miejscowości Cielimowo doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych z motocyklem. Na miejsce wysłano Policję, Pogotowie Ratunkowe oraz Straż Pożarną z Gniezna i Niechanowa.

Kolejne niewybuchy znalezione w lesie

Artykul dodany: Poniedziałek, 10 lipca 2017
Kolejne niewybuchy znalezione w lesie W niedzielny wieczór jeden z mieszkańców powiadomił gnieźnieńską komendę o znalezieniu w lesie metalowego przedmiotu wystającego z ziemi, przypominającego pocisk artyleryjski.

Pożar quada! Ogień pojawił się w trakcie jazdy

Artykul dodany: Niedziela, 9 lipca 2017
Pożar quada! Ogień pojawił się w trakcie jazdy W niedzielę ok. godz. 14.20 w Trzemesznie na ul. Gnieźnieńskiej w ogniu stanął quad. Pojazd marki CF Moto błyskawicznie został objęty pożarem. Niestety gaśnice samochodowe na niewiele się zdały. Do akcji ruszyli strażacy z PSP Gniezno i OSP Trzemeszno.

Kolizja w Lulkowie

Artykul dodany: Niedziela, 9 lipca 2017
Kolizja w Lulkowie W niedzielę, po godz. 12.00, na drodze krajowej nr 15 w Lulkowie doszło do zderzenia dostawczego Fiata z osobowym Renault. Na miejsce wysłano strażaków z Gniezna i Trzemeszna oraz Policję.

Czołowe zderzenie na łuku drogi! Dwie osoby dorosłe i dziecko w szpitalu!

Artykul dodany: Niedziela, 9 lipca 2017
Czołowe zderzenie na łuku drogi! Dwie osoby dorosłe i dziecko w szpitalu! W piątek po godzinie 15.00 do Straży Pożarnej w Gnieźnie wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym w miejscowości Obora. Do zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło na łuku drogi. Autami podróżowały w sumie 3 osoby, w tym małe dziecko.

Zderzenie Toyoty z ciężarówką na Trasie Zjazdu Gnieźnieńskiego

Artykul dodany: Niedziela, 9 lipca 2017
Zderzenie Toyoty z ciężarówką na Trasie Zjazdu Gnieźnieńskiego W czwartek po godz. 19.00 na Trasie Zjazdu Gnieźnieńskiego doszło do zderzenia samochodu osobowego z ciężarówką. Ruch na obwodnicy Pierwszej Stolicy był utrudniony.

Wisielec na wiadukcie im. bł. ks. J. Popiełuszki!

Artykul dodany: Piątek, 7 lipca 2017
Wisielec na wiadukcie im. bł. ks. J. Popiełuszki! W czwartek, w godzinach rannych policjanci zostali powiadomieni o wisielcu, który znajdował się na wiadukcie im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki (wiadukt kolejowy łączący ul. Witkowską z ul. Warszawską i Park Kościuszki). Na miejsce wysłano radiowóz oraz Zespół Ratownictwa Medycznego.

Rowerzystka pod kołami samochodu

Artykul dodany: Piątek, 7 lipca 2017
Rowerzystka pod kołami samochodu W środę po godz. 19.00 w Gnieźnie na rondzie im. Żołnierzy Wyklętych przy zbiegu ulic Budowlanych, Chudoby i Paczkowskiego doszło do zderzenia samochodu osobowego z rowerzystką. Kobieta została przewieziona do szpitala.

Przeciął szyję taksówkarzowi i zawiózł go do szpitala!

Artykul dodany: Piątek, 7 lipca 2017
Przeciął szyję taksówkarzowi i zawiózł go do szpitala! Najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie 22-latek z Gniezna. Prokuratura zarzuca mu, że we wtorek nad ranem napadł na jednego z miejscowych taksówkarzy, ranił go nożem powodując powierzchowną ranę o długości 3,5 cm na szyi. Następnie sprawca odwiózł pokrzywdzonego do szpitala. Mężczyźnie grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Po nitce do kłębka

Artykul dodany: Piątek, 7 lipca 2017
Po nitce do kłębka Gnieźnieńscy kryminalni zatrzymali trzech mężczyzn w wieku od 21 do 28 lat związanych z kradzieżą roweru. Dodatkowo podczas przeszukania pomieszczenia wynajmowanego przez jednego z nich funkcjonariusze znaleźli narkotyki, tytoń bez polskich znaków akcyzy oraz urządzenie do produkcji papierosów. Zatrzymanym grozi od 5 do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci zatrzymali złodziei, którzy włamali się do ubezpieczalni w Trzemesznie

Artykul dodany: Środa, 5 lipca 2017
Policjanci zatrzymali złodziei, którzy włamali się do ubezpieczalni w Trzemesznie Wspólne działania policjantów z Trzemeszna i gnieźnieńskiej komendy doprowadziły do zatrzymania dwóch mężczyzn w wieku 29 i 36 lat, którzy włamali się do jednej z firm ubezpieczeniowych w Trzemesznie, a następnie ukradli gotówkę. Sprawcy usłyszeli już zarzuty, za które grozić im może kara nawet do 10 lat pozbawiania wolności.

Dzisiaj odbyła się apelacja Grzegorza P.! Czy "Bestia" wyjdzie na wolność?

Artykul dodany: Wtorek, 4 lipca 2017
Dzisiaj odbyła się apelacja Grzegorza P.! Czy 20 lat bezwzględnego pozbawienia wolności, pozbawienie praw publicznych na okres 10 lat, podjęcie terapii w związku z uzależnieniem od alkoholu oraz zaburzeniami osobowości zarówno w zakładzie karnym, jak i po jego opuszczeniu w ośrodku terapeutycznym z elektroniczną kontrolą miejsca pobytu, zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej Mileny W. oraz członków jej rodziny przez okres 15 lat oraz 200 tys. zł zadośćuczynienia na rzecz pokrzywdzonej - taki wyrok usłyszał 46-letni Grzegorz P. za trwałe okaleczenie (oślepienie), pozbawienie wolności połączone ze szczególnym udręczeniem oraz zgwałcenie w październiku 2015 roku 23-letniej Mileny W. Dzisiaj odbyła się rozprawa w Sądzie Apelacyjnym.

Dwóch 15-latków zdewastowało Parowozownię

Artykul dodany: Wtorek, 4 lipca 2017
Dwóch 15-latków zdewastowało Parowozownię Gnieźnieńscy śledczy przedstawili zarzuty dwóm 15-latkom, którzy weszli na teren zabytkowej parowozowni naruszając w ten sposób mir domowy. Ponadto jeden z nieletnich uszkodził i wybił znajdujące się tam szyby. Ich sprawą niebawem zajmie się Sąd Rodzinny.

Zagraniczne ciężarówki bez zezwoleń

Artykul dodany: Poniedziałek, 3 lipca 2017
Zagraniczne ciężarówki bez zezwoleń Liczba kontroli przewoźników zagranicznych ciągle wzrasta. Od 28 do 29 czerwca inspektorzy WITD w Poznaniu z oddziału w Gnieźnie wystawiali posterunek przy autostradzie A2 przy Punkcie Poboru Opłat Nagradowice. Przedmiotem kontroli stały się w tych dniach pojazdy przewoźników zagranicznych.

Zderzenie czterech samochodów w Lulkowie

Artykul dodany: Poniedziałek, 3 lipca 2017
Zderzenie czterech samochodów w Lulkowie Dzisiaj ok. godz. 17.00 do służb ratunkowych wpłynęła informacja o zderzeniu czterech samochodów osobowych na drodze krajowej nr 15 w miejscowości Lulkowo. Do akcji wyruszyli strażacy z Trzemeszna oraz Policja.

"Samotna" śmierć przy ul. Dalkoskiej

Artykul dodany: Piątek, 30 czerwca 2017
Dzisiaj ok. godz. 10.00 do służb ratunkowych wpłynęła informacja, że w kamienicy przy ul. Dalkoskiej w Gnieźnie może znajdować się osoba, która potrzebuje pomocy. Mieszkańcy od kilku dni nie widzieli jednego z lokatorów. Na miejsce wysłano Policję, Straż Pożarną oraz Pogotowie Ratunkowe.

« poprzednia 1 25 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15105 106 następna »REKLAMA

REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Newsletter
Podaj swój adres e-mail aby otrzymywać newsletter z najnowszymi informacjami lub usunąć już dodany e-mail.
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2017 Moje Gniezno