Logo

Dział - Na sygnale

Areszt za znęcanie się nad żoną

Artykul dodany: Środa, 15 listopada 2017
Areszt za znęcanie się nad żoną Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o psychiczne i fizyczne znęcanie się nad swoją żoną. Jak wynika z prowadzonego dochodzenia, 35-latek stosował przemoc wobec żony, obrażał i groził pozbawieniem życia. Za to przestępstwo podejrzanemu grozić może teraz do 5 lat pozbawienia wolności. Sąd na wniosek śledczych i Prokuratury zdecydował już o tymczasowym aresztowaniu mężczyzny na okres 3 miesięcy.

Nie żyje kobieta potrącona na przejściu dla pieszych

Artykul dodany: Środa, 15 listopada 2017
Nie żyje kobieta potrącona na przejściu dla pieszych 11 listopada w szpitalu zmarła 62-letnia mieszkanka Gniezna, która była uczestniczką wypadku drogowego. Do zdarzenia doszło w centrum Pierwszej Stolicy.

Narkotyki w samochodzie

Artykul dodany: Wtorek, 14 listopada 2017
Narkotyki w samochodzie Policjanci z Trzemeszna podczas kontroli w zaparkowanym na terenie miasta samochodzie znaleźli marihuanę. Zarzut posiadania środków odurzających usłyszał 21-letni mieszkaniec Trzemeszna. Mężczyźnie za to przestępstwo grozi kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Złodziejskie trio niebawem odpowie przed Sądem

Artykul dodany: Poniedziałek, 13 listopada 2017
Złodziejskie trio niebawem odpowie przed Sądem Policjanci z Ogniwa do spraw Wykroczeń rozwikłali sprawę kradzieży głośnika. Sprawców - kobietę i dwóch mężczyzn nagrały kamery sklepowe. Teraz za swój czyn odpowiedzą przed Sądem.

Działania Kontrolono-Prewencyjne w dniach 15-16 listopada

Artykul dodany: Poniedziałek, 13 listopada 2017
Działania Kontrolono-Prewencyjne w dniach 15-16 listopada Działania gnieźnieńskich policjantów w tym okresie będą skupiały się na kontroli prewencyjnej realizowanej w formie posterunków statycznych w miejscach najbardziej narażonych na negatywne sytuacje w ruchu drogowym, tj. w rejonach przejść dla pieszych, przejazdów dla rowerzystów, placówek szkolno wychowawczych, placówek handlowych oraz zakładów pracy.

Wjechała pod prąd i spowodowała poważny wypadek! Miała 2,2 promila alkoholu

Artykul dodany: Poniedziałek, 13 listopada 2017
Wjechała pod prąd i spowodowała poważny wypadek! Miała 2,2 promila alkoholu Znamy przyczyny wypadku, do którego doszło 10 listopada o godzinie 20.30 na Trasie Zjazdu Gnieźnieńskiego w Gnieźnie. Zderzyły się tam czołowo dwa samochody osobowe. Jednym z nich kierowała nietrzeźwa mieszkanka Gniezna. Kobieta i kierujący drugim autem z poważnymi obrażeniami ciała zostali przetransportowani do szpitala. Policja wyjaśnia okoliczności wypadku.

Wypadek drogowy w Ułanowie

Artykul dodany: Niedziela, 12 listopada 2017
Wypadek drogowy w Ułanowie W piątek ok. godz. 9.00 do służb ratunkowych wpłynęła informacja o wypadku drogowym w Ułanowie. Na miejsce wysłano zastępy Straży Pożarnej, Policję oraz Pogotowie Ratunkowe.

Kolejny kierowca stracił prawo jazdy za przekroczenie prędkości

Artykul dodany: Niedziela, 12 listopada 2017
Kolejny kierowca stracił prawo jazdy za przekroczenie prędkości Kierowca pojazdu marki Audi A6 stracił prawo jazdy za rażące przekroczenie dopuszczalnej prędkości w obszarze zabudowanym. Tym razem policjanci zatrzymali uprawnienia 22-letniemu mieszkańcowi Wągrowca. Kierujący Audi wjechał do miejscowości Polska Wieś z prędkością 106 km/h przy ograniczeniu do 50 km/h.

Tlenek węgla w Gębarzewie

Artykul dodany: Sobota, 11 listopada 2017
Tlenek węgla w Gębarzewie W piątek strażacy otrzymali zgłoszenie o tlenku węglu, który wydobywa się prawdopodobnie z pieca w domu wielorodzinnym w Gębarzewie. Na miejsce udali się ratownicy z Gniezna.

Strażacy uratowali psa

Artykul dodany: Sobota, 11 listopada 2017
Strażacy uratowali psa W piątek do Straży Pożarnej wpłynęło zgłoszenie o psie, który utknął w siatce ogrodzeniowej w zaroślach przy ul. Zabłockiego w Gnieźnie. Na miejsce wysłano jeden zastęp.

Wypadek na Trasie Zjazdu Gnieźnieńskiego! Auto jechało pod prąd?

Artykul dodany: Piątek, 10 listopada 2017
Wypadek na Trasie Zjazdu Gnieźnieńskiego! Auto jechało pod prąd? Dzisiaj ok. godz. 20.40 służby ratunkowe zostały powiadomione o wypadku na Trasie Zjazdu Gnieźnieńskiego. Na odcinku między katedrą a restauracją McDonalds, na pasie w kierunku Bydgoszczy zderzyły się dwa samochody osobowe. Na miejsce wysłano Policję, Pogotowie Ratunkowe oraz Straż Pożarną.

Straciła 2 tys. zł, bo chciała rozmienić pieniądze

Artykul dodany: Czwartek, 9 listopada 2017
Straciła 2 tys. zł, bo chciała rozmienić pieniądze Gnieźnieńscy policjanci ostrzegają przed złodziejkami. Dwie kobiety pod pozorem rozmienienia pieniędzy okradły mieszkankę Żydowa. Poszkodowana straciła ponad 2 tysiące złotych.

72 mandaty w ramach akcji "Pasy"

Artykul dodany: Wtorek, 7 listopada 2017
72 mandaty w ramach akcji W ramach akcji "Pasy", podczas której policjanci z drogówki zwracali szczególną uwagę na stosowanie pasów bezpieczeństwa przez kierowców i pasażerów oraz używanie fotelików do przewozu dzieci, ukarano mandatami 72 sprawców wykroczeń.

Ukradł puszkę z pieniędzmi dla Kornelka

Artykul dodany: Wtorek, 7 listopada 2017
Ukradł puszkę z pieniędzmi dla Kornelka Policjanci z Trzemeszna zatrzymali sprawcę kradzieży puszki z pieniędzmi, które przeznaczone były na pomoc choremu dziecku. Złodziej został ustalony dzięki kamerom monitoringu sklepowego. To 26-letni mieszkaniec Trzemeszna. Za kradzież pieniędzy grozi mu kara do 5 lat.

Sprawcy podrzucania śmieci surowo ukarani

Artykul dodany: Wtorek, 7 listopada 2017
Sprawcy podrzucania śmieci surowo ukarani Działania Straży Miejskiej, czujność mieszkańców a także stosowane fotopułapki poskutkowały w ostatnim czasie ustaleniem kilkunastu osób, które nielegalnie podrzucały śmieci na terenie Gniezna. Kilku z nich ukarano mandatami.

Pożar w warsztacie samochodowym

Artykul dodany: Poniedziałek, 6 listopada 2017
Pożar w warsztacie samochodowym W poniedziałek po południu strażacy zostali powiadomieni o pożarze w warsztacie samochodowym w Gnieźnie. Na miejsce wysłano zastępy z PSP oraz OSP Zdziechowa.

W szkole znaleziono ładunek wybuchowy

Artykul dodany: Poniedziałek, 6 listopada 2017
W szkole znaleziono ładunek wybuchowy W Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Gnieźnie znaleziono paczkę, która przypominała ładunek wybuchowy. Po kilku minutach na miejscu pojawili się policjanci oraz strażacy.

Uszkodzony gazociąg średniego ciśnienia

Artykul dodany: Niedziela, 5 listopada 2017
Uszkodzony gazociąg średniego ciśnienia W sobotę, 4 listopada, do Straży Pożarnej wpłynęło zgłoszenie, z którego wynikało, że w Witkowie przy ul. Oświatowej, podczas prac ziemnych doszło do uszkodzenia gazociągu. Na miejsce wysłano jednostki z Gniezna i Witkowa.

Odpowie za kradzież szyn

Artykul dodany: Piątek, 3 listopada 2017
Odpowie za kradzież szyn Policjant i strażnik leśny podczas wspólnego patrolu w okolicach miejscowości Ługi zatrzymali mężczyznę, którego podejrzewali o kradzieże szyn z torowiska kolejki wąskotorowej. Znaleźli przy nim sprzęt, który służył do cięcia metalu oraz specjalnie przygotowany do przewozu samochód.

Policjanci ustalają przyczyny śmierci mężczyzny

Artykul dodany: Piątek, 3 listopada 2017
Policjanci ustalają przyczyny śmierci mężczyzny Policjanci z Gniezna wyjaśniają szczegółowe okoliczności i przyczyny śmierci mężczyzny, którego ciało znaleziono w na terenie pustostanu w miejscowości Wełnica koło Gniezna. Prokurator zarządził sekcję zwłok, która odpowie co było przyczyną śmierci. Śledczy prowadzą czynności identyfikacyjne w celu ustalenia jego tożsamości.

37 zarzutów za oszustwa internetowe

Artykul dodany: Czwartek, 2 listopada 2017
37 zarzutów za oszustwa internetowe Gnieźnieńscy policjanci wydziału do walki z przestępczością gospodarczą zakończyli postępowanie przygotowawcze w sprawie oszusta internetowego oferującego na portalu ogłoszeniowym telefony komórkowe. Mieszkaniec gminy Gniezno usłyszał 37 zarzutów. Grozi mu kara 8 lat pozbawienia wolności.

Strzelanina w bloku! Mąż strzelił do swojej żony?

Artykul dodany: Środa, 1 listopada 2017
Strzelanina w bloku! Mąż strzelił do swojej żony? W środę przed południem w bloku przy ul. Wrzesińskiej w Gnieźnie doszło do strzelaniny. Mężczyzna postrzelił swoją małżonkę. Na miejsce wysłano 3 radiowozy Policji oraz Pogotowie Ratunkowe.

Zderzenie dwóch aut w Trzemesznie

Artykul dodany: Środa, 1 listopada 2017
Zderzenie dwóch aut w Trzemesznie We wtorek przed godz. 8.00 służby ratunkowe zostały powiadomione o zderzeniu dwóch samochodów osobowych na ul. Wyszyńskiego w Trzemesznie. Na miejsce wysłano Policję, Pogotowie Ratunkowe i Straż Pożarną. Dwie osoby zostały przewiezione do szpitala.

Dachowanie w Czeluścinie! 4 osoby w szpitalu

Artykul dodany: Wtorek, 31 października 2017
Dachowanie w Czeluścinie! 4 osoby w szpitalu Dzisiaj w godzinach popołudniowych służby ratunkowe zostały powiadomione o wypadku w miejscowości Czeluścin. Ze zgłoszenia wynikało, że auto osobowe zderzyło się z ciężarówką. Na miejsce wysłano Policję, Pogotowie Ratunkowe oraz Straż Pożarną z Gniezna i Czerniejewa.

36-latek poszukiwany listem gończym zatrzymany w jednej z gnieźnieńskich siłowni

Artykul dodany: Poniedziałek, 30 października 2017
36-latek poszukiwany listem gończym zatrzymany w jednej z gnieźnieńskich siłowni W piątek ok. godz. 21.00 na terenie jednej z gnieźnieńskich siłowni przy ul. Roosevelta w Gnieźnie zatrzymano 36-letniego mieszkańca Pierwszej Stolicy. Mężczyzna był poszukiwany listem gończym.

Pożar w Goślinowie! Dym odciął drogę ucieczki starszej osobie

Artykul dodany: Poniedziałek, 30 października 2017
Pożar w Goślinowie! Dym odciął drogę ucieczki starszej osobie W niedzielę do Straży Pożarnej w Gnieźnie wpłynęła informacja o pożarze kotłowni w domu jednorodzinnym w Goślinowie. W domu znajdowała się starsza osoba, której dym odciął drogę ucieczki. Na miejsce wysłano zastępy z Gniezna, Modliszewa oraz Zdziechowy.

Strażacy usuwają skutki silnego wiatru

Artykul dodany: Niedziela, 29 października 2017
Strażacy usuwają skutki silnego wiatru Od soboty do godz. 13.00 w niedzielę strażacy odnotowali 15 wyjazdów związanych z usuwaniem skutków opadów deszczu i silnego wiatru. Powalone drzewa, zwisające gałęzie oraz spadające dachówki i uszkodzone opierzenia to główne skutki wichury

Cysterna zakończyła jazdę w rowie

Artykul dodany: Niedziela, 29 października 2017
Cysterna zakończyła jazdę w rowie W sobotę, ok. godz. 14.35, strażacy zostali powiadomieni o samochodzie ciężarowym z cysterną, który wpadł do rowu niespełna kilometr od Kiszkowa. Na miejsce wysłano zastęp OSP.

Zderzenie dwóch aut na skrzyżowaniu w Kiszkowie

Artykul dodany: Niedziela, 29 października 2017
Zderzenie dwóch aut na skrzyżowaniu w Kiszkowie W sobotę, o godz. 22.47 do służb ratunkowych wpłynęło zawiadomienie o wypadku w Kiszkowie. Na skrzyżowaniu ulic Pobiedziskiej i Gnieźnieńskiej zderzyły się dwa samochody osobowe. Do szpitala przewieziono 3 osoby.

Trzy areszty za pobicie

Artykul dodany: Piątek, 27 października 2017
Trzy areszty za pobicie Na trzy miesiące trafili do aresztu trzej mężczyźni w wieku od 23 do 31 lat podejrzani o udział w pobiciu, do którego doszło w Trzemesznie. Wobec czwartego Sąd Rejonowy w Gnieźnie zastosował policyjny dozór. Sprawcom grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

« poprzednia 1 25 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15112 113 następna »REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Newsletter
Podaj swój adres e-mail aby otrzymywać newsletter z najnowszymi informacjami lub usunąć już dodany e-mail.
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno