Logo

Dział - Na sygnale

Fotopułapki Straży Miejskiej skuteczne w działaniu

Artykul dodany: Piątek, 19 maja 2017
Fotopułapki Straży Miejskiej skuteczne w działaniu Straż Miejska w Gnieźnie prowadzi działania obserwacyjne z wykorzystaniem urządzeń do rejestracji obrazu i dźwięku. Fotopułapki będące w dyspozycji funkcjonariuszy co jakiś czas montowane są w innych miejscach, szczególnie tam, gdzie dochodzi do dewastacji mienia i zaśmiecania terenu. W wielu punktach w mieście, w których notorycznie dochodziło do podrzucania różnego rodzaju odpadów komunalnych czy odpadów zielonych nastąpiła znacząca poprawa. Zidentyfikowani na podstawie zdjęć sprawcy pociągnięci zostali do odpowiedzialności karnej w postępowaniu mandatowym.

Zasłabł za kierownicą i zakończył jazdę na drzewie

Artykul dodany: Czwartek, 18 maja 2017
Zasłabł za kierownicą i zakończył jazdę na drzewie Dzisiaj (czwartek) ok. godz. 18.00 na ul. Kolejowej w Gnieźnie samochód osobowy wypadł z drogi i uderzył w drzewo. W wyniku zdarzenia jedna osoba została przewieziona do szpitala.

Strażacy z OSP Witkowo najechali na wypadek motocyklisty

Artykul dodany: Czwartek, 18 maja 2017
Strażacy z OSP Witkowo najechali na wypadek motocyklisty W niedzielę, 15 maja, w trakcie wykonywania przejazdu technicznego związanego z organizacją imprezy "MEDYK 2017", zastęp z OSP Witkowo natrafił na wypadek motocyklisty. Strażacy przerwali zadania organizacyjne, zabezpieczyli miejsce zdarzenia, wezwali pomoc i udzielili poszkodowanemu kwalifikowanej pierwszej pomocy.

Pożar kampera w okolicy Skorzęcina! Na miejscu 3 zastępy Straży Pożarnej

Artykul dodany: Czwartek, 18 maja 2017
Pożar kampera w okolicy Skorzęcina! Na miejscu 3 zastępy Straży Pożarnej 17 maja chwilę po godzinie 21.00 do Straży Pożarnej wpłynęło zgłoszenie o pożarze samochodu typu kamper na drodze ze Skorzęcina w kierunku Rybakówki. Do zdarzenia zadysponowano zastępy z OSP Witkowo i OSP Skorzęcin.

Uszkodził kamerę monitoringu miejskiego

Artykul dodany: Środa, 17 maja 2017
Uszkodził kamerę monitoringu miejskiego Zarzut uszkodzenia mienia usłyszał 21-letmi mieszkaniec Witkowa. Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów z miejscowego komisariatu. Jak wynikało z ustaleń funkcjonariuszy, podejrzany w dniu 5 maja br., na boisku uszkodził kamerę monitoringu miejskiego. Przestępstwo uszkodzenia mienia zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

Potrącił mężczyznę i uciekł z miejsca zdarzenia!

Artykul dodany: Środa, 17 maja 2017
Potrącił mężczyznę i uciekł z miejsca zdarzenia! We wtorek, 16 maja, o godzinie 10.30 na osiedlu Jagiellońskim w Gnieźnie doszło do potrącenia mężczyzny. Pieszy z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala w Gnieźnie. Policja wyjaśnia okoliczności i przyczyny wypadku.

CBA zatrzymało trzech żołnierzy, w tym starszego chorążego z Powidza

Artykul dodany: Wtorek, 16 maja 2017
CBA zatrzymało trzech żołnierzy, w tym starszego chorążego z Powidza Funkcjonariusze CBA z Poznania oraz wspólnie z żołnierzami ŻW zatrzymali pułkownika, podpułkownika oraz starszego chorążego. Zatrzymani usłyszą w poznańskiej prokuraturze do spraw wojskowych zarzuty związane z płatną protekcją.

Tragiczny wypadek w Czerniejewie! Nie żyje motocyklista

Artykul dodany: Wtorek, 16 maja 2017
Tragiczny wypadek w Czerniejewie! Nie żyje motocyklista Dzisiaj ok. godz. 15.40 w Czerniejewie doszło do wypadku z udziałem motoroweru i samochodu osobowego. Niestety w zdarzeniu zginął mężczyzna jadący jednośladem.

Stracili prawo jazdy za nadmierną prędkość

Artykul dodany: Wtorek, 16 maja 2017
Stracili prawo jazdy za nadmierną prędkość Policjanci z gnieźnieńskiej drogówki w miniony weekend zatrzymali dwóch kierujących, którzy w rażący sposób złamali przepisy ruchu drogowego. W terenie zabudowanym przekroczyli dozwoloną prędkość o 58 i 57 km/h. Pamiętajmy, nadmierna prędkość może być przyczyną wielu tragedii na drogach!

Zagiony 55-latek odnaleziony! - video

Artykul dodany: Poniedziałek, 15 maja 2017
Zagiony 55-latek odnaleziony! - video Dzisiaj w godzinach południowych służby ratunkowe odnalazły zaginionego wczoraj 55-latka. Mężczyzna był przytomny, ale osłabiony. Został przetransportowany do szpitala.

Policjanci odzyskali skradziony samochód i zatrzymali sprawcę

Artykul dodany: Poniedziałek, 15 maja 2017
Policjanci odzyskali skradziony samochód i zatrzymali sprawcę Mieszkaniec gminy Mieleszyn odpowie za kradzież pojazdu. 47-latek został zatrzymany przez policjantów z Komisariatu Policji w Kłecku. Stróże prawa odzyskali skradziony Renault Scenic. Za kradzież grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Potrącony 3-latek

Artykul dodany: Poniedziałek, 15 maja 2017
Potrącony 3-latek W piątek, 12 maja, o godzinie 14.40 na ul. Łącznica w Gnieźnie doszło do potrącenia 3-letniego dziecka, które z obrażeniami ciała zostało przetransportowane do szpitala dziecięcego w Poznaniu.

Kierowca Mercedesa za kratami

Artykul dodany: Poniedziałek, 15 maja 2017
Kierowca Mercedesa za kratami Prokuratura Rejonowa w Gnieźnie nadzoruje postępowanie przeciwko Adrianowi P., który nie zatrzymał się do kontroli drogowej i uciekając stworzył niebezpieczeństwo dla pozostałych uczestników ruchu.

Pożar auta po pogoni za dzikami i łabędzie uwięzione na Placu Św. Wojciecha

Artykul dodany: Niedziela, 14 maja 2017
Pożar auta po pogoni za dzikami i łabędzie uwięzione na Placu Św. Wojciecha Minionej nocy strażacy z powiatu gnieźnieńskiego trzykrotnie wyjeżdżali do akcji: do pożaru na nasypie kolejowym, płonącego auta oraz uwięzionej rodziny łabędzi.

Zarzuty za przywłaszczenie mienia i kradzież z włamaniem

Artykul dodany: Piątek, 12 maja 2017
Zarzuty za przywłaszczenie mienia i kradzież z włamaniem W tej wielowątkowej sprawie kryminalni z Gniezna odzyskali większość przywłaszczonych elektronarzędzi, zatrzymali również 3 mężczyzn w wieku 21, 44 i 61 lat, w tym pasera, którzy już usłyszeli zarzuty. Podejrzewanym grozi do 10 lat więzienia.

Amatorka "tanich" zakupów już po zarzutach

Artykul dodany: Piątek, 12 maja 2017
Amatorka Policjanci z Gniezna zatrzymali 22-letnią kobietę, która ukradła kosmetyki w jednej z drogerii. Amatorka "tanich zakupów" usłyszała już zarzuty i przyznała się do popełnia przestępstwa. Za kradzież grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Wypadek w Komorowie. Jedna osoba w szpitalu

Artykul dodany: Piątek, 12 maja 2017
Wypadek w Komorowie. Jedna osoba w szpitalu 11 maja o godzinie 18.00 strażacy zostali zadysponowani do wypadku drogowego w miejscowości Komorowo. Ze zgłoszenia wynikało, że doszło do zderzenia samochodu osobowego z busem.

99 mandatów i 8 zatrzymanych dowodów rejestracyjnych

Artykul dodany: Czwartek, 11 maja 2017
99 mandatów i 8 zatrzymanych dowodów rejestracyjnych Gnieźnieńscy policjanci wydziału ruchu drogowego wspomagani przez funkcjonariuszy z Wrześni oraz Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu prowadzili ponadpowiatowe działania mające na celu poprawę bezpieczeństwa na terenie Gniezna i powiatu.

Podpisała niekorzystną umowę. Sprawa trafiła do Sądu

Artykul dodany: Wtorek, 9 maja 2017
Podpisała niekorzystną umowę. Sprawa trafiła do Sądu Pomimo apeli co pewien czas gnieźnieńscy funkcjonariusze przyjmują zgłoszenia dotyczące oszustw podczas zawierania umów. Bądźmy ostrożni i nieufni wobec osób, którzy pod pretekstem pozornej oszczędności "podsuwają" nam do podpisania "korzystne" umowy, bez względu na to, czy chodzi o dostawcę gazu, energii, czy operatora telefonu. Pamiętajmy, że jeden nieświadomie złożony podpis może być przyczyną wielu problemów.

Duży pożar garażu! W środku znajdowała się butla z acetylenem

Artykul dodany: Wtorek, 9 maja 2017
Duży pożar garażu! W środku znajdowała się butla z acetylenem Dzisiaj o godz. 14.15 do Straży Pożarnej wpłynęła informacja o pożarze garażu w miejscowości Ujazd. W pomieszczeniu znajdowała się butla z gazem, samochód, a sam budynek był w zwartej zabudowie. Na miejsce zadysponowano jednostki z Gniezna, Łubowa, Kłecka, Kiszkowa, Ułanowa i Mieleszyna.

Pożar piwnicy w Żydowie

Artykul dodany: Wtorek, 9 maja 2017
Pożar piwnicy w Żydowie 6 maja o godz. 17.21 strażacy zostali zadysponowani przez Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego w Gnieźnie do pożaru w piwnicy w miejscowości Żydowo. Na miejsce wysłano zastępy z Gniezna, Żydowa oraz Czerniejewa.

Uniknął zderzenia ze zwierzęciem! Uderzył w dwa drzewa i "skasował" auto

Artykul dodany: Poniedziałek, 8 maja 2017
Uniknął zderzenia ze zwierzęciem! Uderzył w dwa drzewa i 2 maja o godz. 1.00 w nocy, w Maleninie doszło do kolizji drogowej. Kierowca Opla Vectry chciał uniknąć zderzenia ze zwierzęciem. W wyniku manewru omijania uderzył w dwa drzewa i "skasował" auto.

Chciał uniknąć zderzenia, ale ... Kolizja na ul. Kłeckoskiej

Artykul dodany: Poniedziałek, 8 maja 2017
Chciał uniknąć zderzenia, ale ... Kolizja na ul. Kłeckoskiej W piątek ok. godz. 13.30 na ul. Kłeckoskiej w Gnieźnie doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Na miejsce wysłano Policję, Pogotowie Ratunkowe oraz Straż Pożarną.

Policjanci odzyskali Mercedesa o wartości 130 tys. zł

Artykul dodany: Poniedziałek, 8 maja 2017
Policjanci odzyskali Mercedesa o wartości 130 tys. zł Policjanci z Gniezna zatrzymali 21-letniego kierowcę i odzyskali Mercedesa o wartości 130 tysięcy złotych przywłaszczonego z wypożyczalni samochodów na terenie Szwecji. Mężczyzna usłyszał zarzut paserstwa. Przestępstwo to zagrożone jest kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Spowodował kolizję z radiowozem! Wydmuchał 3,99 promila!

Artykul dodany: Piątek, 5 maja 2017
Spowodował kolizję z radiowozem! Wydmuchał 3,99 promila! 27 kwietnia o godz. 14.15 policjanci otrzymali informację, z której wynikało, że w miejscowości Ruchocinek samochodem osobowym marki Daewoo Tico porusza się mężczyzna w stanie po użyciu alkoholu. Na miejsce natychmiast wysłano patrol Policji z Witkowa.

Mężczyzna obnażał się na ul. 3 Maja w Gnieźnie! Niestety uciekł przed przyjazdem Policji

Artykul dodany: Piątek, 5 maja 2017
Mężczyzna obnażał się na ul. 3 Maja w Gnieźnie! Niestety uciekł przed przyjazdem Policji Dzisiaj ok. godz. 10.30 na ul. 3 Maja w Gnieźnie przechodnie zauważyli mężczyznę, prawdopodobnie nietrzeźwego lub pod wpływem środków odurzających, który obnażał się przed przechodniami. Na miejsce wezwano Policję, jednak zboczeniec zdążył się oddalić.

Wypadek w Witkówku! Kobieta uwięziona w pojeździe

Artykul dodany: Piątek, 5 maja 2017
Wypadek w Witkówku! Kobieta uwięziona w pojeździe Dzisiaj ok. godz. 10.05 strażacy zostali powiadomieni o wypadku drogowym w miejscowości Witkówko. Z wstępnych informacji wynikało, że auto uderzyło w ogrodzenie posesji, a w po jeździe znajduje się jedna uwięziona osoba. Na miejsce wysłano zastępy z Witkowa i Gniezna, Policję oraz Pogotowie Ratunkowe.

Strażak spłonął w rozbitym samochodzie!

Artykul dodany: Piątek, 5 maja 2017
Strażak spłonął w rozbitym samochodzie! Minionej nocy, ok. godz. 2.10, w Zieleniu (między Trzemesznem a Trzemżalem) doszło do wypadku, w którym zginął strażak. Na miejsce zadysponowano jednostki Straży Pożarnej z Gniezna i Trzemeszna, Policję oraz Pogotowie Ratunkowe.

Pożar w wieżowcu na Winiarach

Artykul dodany: Czwartek, 4 maja 2017
Pożar w wieżowcu na Winiarach Dzisiaj w godzinach porannych strażacy zostali powiadomieni o pożarze w jednym z bloków na os. Piastowskim w Gnieźnie. Na miejsce wysłano 3 zastępy PSP Gniezno oraz Policję.

Działania "Prędkość" zakończone

Artykul dodany: Czwartek, 4 maja 2017
Działania W dniach 26 - 28 kwietnia policjanci w całej Wielkopolsce prowadzili wzmożone kontrole prędkości. Działania zostały zaplanowane po analizie zdarzeń drogowych oraz biorąc pod uwagę zgłoszenia do Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa.

« poprzednia 1 25 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15102 103 następna »REKLAMA

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Newsletter
Podaj swój adres e-mail aby otrzymywać newsletter z najnowszymi informacjami lub usunąć już dodany e-mail.
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2017 Moje Gniezno