Logo

Dział - Na sygnale

Wypadek w Lulkowie! Na miejsce wezwano śmigłowiec LPR

Artykul dodany: Czwartek, 11 stycznia 2018
Wypadek w Lulkowie! Na miejsce wezwano śmigłowiec LPR Dzisiaj ok. godz. 13.30 w Lulkowie, na prostym odcinku drogi samochód osobowy uderzył w drzewo, a następnie dachował. Z uzyskanych informacji wynikało, że w zdarzeniu poszkodowane zostały cztery osoby, z czego jedna była uwięziona w aucie. W wypadku uczestniczyło dwoje dzieci. Na miejsce zdarzenia wysłano zastępy Straży Pożarnej z Gniezna i Trzemeszna, Policję a także Pogotowie Ratunkowe oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Niestety, ze względu na złe warunki atmosferyczne, helikopter został zawrócony do bazy.

Śmierć na drodze ekspresowej S5

Artykul dodany: Czwartek, 11 stycznia 2018
Śmierć na drodze ekspresowej S5 Dzisiaj w godzinach przedpołudniowych na drodze ekspresowej S5, ok. 3 km od węzła Gniezno Południu w kierunku Poznania kierowcy zauważyli busa stojącego na prawym pasie. Okazało się, że w środku znajdował się mężczyzna, który nie dawał oznak życia. Na miejsce wezwano Pogotowie Ratunkowe.

88 mandatów w ramach akcji "NURD"

Artykul dodany: Czwartek, 11 stycznia 2018
88 mandatów w ramach akcji Gnieźnieńska drogówka podsumowała wczorajsze działania "Niechronieni Uczestnicy Ruchu Drogowego" Mundurowi nałożyli łącznie 88 mandatów karnych. Celem akcji jest poprawa bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Mazda skradziona w Niemczech, rozbita w Trzemesznie

Artykul dodany: Czwartek, 11 stycznia 2018
Mazda skradziona w Niemczech, rozbita w Trzemesznie W środę ok. godz. 19.00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie odebrał zgłoszenie o rozbitym samochodzie osobowym, który utrudnia ruch na skrzyżowaniu w Trzemesznie. Na miejsce wysłano patrol.

Dachowanie w Trzemesznie

Artykul dodany: Czwartek, 11 stycznia 2018
Dachowanie w Trzemesznie W środę ok. godz. 7.00 służby ratunkowe zostały powiadomione o dachowaniu przy Parku "Baba" w Trzemesznie. Autem jechały dwie kobiety. Na miejsce wysłano Policję oraz Straż Pożarną z Trzemeszna.

Auto uderzyło w słup energetyczny pozbawiając prądu okolicznych mieszkańców

Artykul dodany: Wtorek, 9 stycznia 2018
Auto uderzyło w słup energetyczny pozbawiając prądu okolicznych mieszkańców W poniedziałek ok. godz. 23.00 służby ratunkowe zostały powiadomione o wypadku na ul. Park Kościuszki w Witkowie. Auto osobowe uderzyło w słup energetyczny, powodując zerwanie linii. Na miejsce wysłano zastępy Straży Pożarnej z Witkowa, Policję oraz Pogotowie Energetyczne.

68-latek potrącił kobietę na przejściu dla pieszych

Artykul dodany: Wtorek, 9 stycznia 2018
68-latek potrącił kobietę na przejściu dla pieszych W poniedziałek, 8 stycznia, przed godziną 9.00 na ul. Orzeszkowej w Gnieźnie, na oznakowanym przejściu dla pieszych doszło do potrącenia kobiety. Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia.

W terenie zabudowanym jechała ponad 100 km/h. Straciła prawo jazdy

Artykul dodany: Wtorek, 9 stycznia 2018
W terenie zabudowanym jechała ponad 100 km/h. Straciła prawo jazdy Od 18 maja 2015 roku obowiązują surowsze kary dla jeżdżących z nadmierną prędkością. Przekonała się o tym 24-letnia mieszkanka Czerniejewa, której policjanci gnieźnieńskiej drogówki odebrali prawo jazdy. Kobieta jechała w obszarze zabudowanym z prędkością 101 km/h.

Rozszczelniona instalacja gazowa w domu jednorodzinnym

Artykul dodany: Wtorek, 9 stycznia 2018
Rozszczelniona instalacja gazowa w domu jednorodzinnym W poniedziałek o godz. 10.20 strażacy zostali zaalarmowani o wyczuwalnym gazie w domu jednorodzinnym, w miejscowości Żydówko. Na miejsce wysłano zastępy z Gniezna i Łubowa.

W weekend zatrzymano dwóch nietrzeźwych kierowców

Artykul dodany: Poniedziałek, 8 stycznia 2018
W weekend zatrzymano dwóch nietrzeźwych kierowców Mimo poważnych sankcji wciąż nie brakuje kierujących, którzy siadają za kierownicę po alkoholu. W miniony weekend gnieźnieńscy policjanci zatrzymali dwóch takich kierowców.

Zgłoszenie o pożarze lasu. Do akcji wysłano zastępy z 5 jednostek!

Artykul dodany: Niedziela, 7 stycznia 2018
Zgłoszenie o pożarze lasu. Do akcji wysłano zastępy z 5 jednostek! 5 stycznia przed godziną 22.00 do Straży Pożarnej w Gnieźnie wpłynęło zgłoszenie o pożarze lasu w miejscowości Ruchocinek (gm. Witkowo). Na miejsce zdarzenia zadysponowane zostały liczne zastępy jednostek gaśniczych.

Poparzony chłopczyk zabrany przez śmigłowiec LPR

Artykul dodany: Niedziela, 7 stycznia 2018
Poparzony chłopczyk zabrany przez śmigłowiec LPR W sobotę ok. godz. 13.00 śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego przetransportował do szpitala 3-letniego chłopca. Podniebna karetka lądowała na boisku w Żydowie. Mały pacjent uległ poważnemu poparzeniu.

Włamał się do domu i ukradł repliki broni oraz alkohol

Artykul dodany: Piątek, 5 stycznia 2018
Włamał się do domu i ukradł repliki broni oraz alkohol Policjanci z Czerniejewa zatrzymali 50-letniego sprawcę kradzieży z włamaniem. Mężczyzna wykorzystując nieobecność właścicieli włamał się do jednorodzinnego domu. Jego łupem stały się torba, repliki broni myśliwskiej i litr alkoholu, który najprawdopodobniej wypił. Sprawca uszkodził również drzwi. Łączne straty wyniosły ponad 4 tysiące złotych.

Zgwałcił 15-letnią córkę, kiedy żona po udarze była w szpitalu! Wcześniej nie miał konfliktu z prawem

Artykul dodany: Czwartek, 4 stycznia 2018
Zgwałcił 15-letnią córkę, kiedy żona po udarze była w szpitalu! Wcześniej nie miał konfliktu z prawem Przed Świętami Bożego Narodzenia w Szczytnikach Czerniejewskich doszło do niewyobrażalnej tragedii. 40-letni Mirosław K. zgwałcił swoją 15-letnią córkę. Dziewczyna znalazła pomoc u sąsiadów. Jej matka w tym czasie przebywała w szpitalu.

Seicento zakończyło jazdę na drzewie! Kierowca nie był w stanie wyjść z auta

Artykul dodany: Czwartek, 4 stycznia 2018
Seicento zakończyło jazdę na drzewie! Kierowca nie był w stanie wyjść z auta Dzisiaj ok. godz. 15.00 w miejscowości Bojanice kierujący samochodem osobowym marki Fiat Seicento z niewyjaśnionych przyczyn zjechał z drogi i uderzył w przydrożne drzewo. Mężczyzna nie był w stanie opuścić pojazdu o własnych siłach. Na miejsce wysłano Policję, Pogotowie Ratunkowe oraz Straż Pożarną z Gniezna i Kłecka.

12 zarzutów za kradzieże i kradzieże z włamaniem

Artykul dodany: Czwartek, 4 stycznia 2018
12 zarzutów za kradzieże i kradzieże z włamaniem Aż 12 zarzutów kradzieży i kradzieży w włamaniem przedstawili gnieźnieńscy policjanci wydziału kryminalnego 32-letniemu mieszkańcowi Pierwszej Stolicy Polski. Za te przestępstwa grozi nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Brutalnie zgwałcił 15-letnią córkę!

Artykul dodany: Środa, 3 stycznia 2018
Brutalnie zgwałcił 15-letnią córkę! 20 grudnia ok. godz. 17.00 15-letnia mieszkanka Szczytnik Czerniejewskich uciekła z domu i szukała schronienia u sąsiadów po tym, jak została zgwałcona przez własnego ojca.

Podsumowanie Sylwestrowej Nocy! Potrącenie pieszego i pościg za pijanym kierowcą

Artykul dodany: Wtorek, 2 stycznia 2018
Podsumowanie Sylwestrowej Nocy! Potrącenie pieszego i pościg za pijanym kierowcą Sylwestrowa noc w powiecie gnieźnieńskim przebiegła dość spokojnie, ale co najważniejsze - bezpiecznie. Przyczyniła się do tego praca policjantów, ale także odpowiedzialne zachowanie mieszkańców. Poza interwencjami dotyczącymi głośnych, Sylwestrowych zabaw, nietrzeźwych osób zakłócających porządek publiczny, policjanci odnotowali 1 wypadek drogowy i zatrzymali 3 nietrzeźwych kierujących.

Gnieźnianie w Rejestrze Sprawców Przestępstw na Tle Seksualnym

Artykul dodany: Wtorek, 2 stycznia 2018
Gnieźnianie w Rejestrze Sprawców Przestępstw na Tle Seksualnym Ministerstwo Sprawiedliwości opublikowało Rejestr Sprawców Przestępstw na Tle Seksualnym. Wśród ok. 800 osób znalazło się 4 gnieźnian.

Obywatel Ukrainy zginął pod kołami pociągu

Artykul dodany: Poniedziałek, 1 stycznia 2018
Obywatel Ukrainy zginął pod kołami pociągu W Nowy Rok ok. godz. 18.00 służby ratunkowe zostały powiadomione o potrąceniu przez pociąg mężczyzny. Zdarzenie miało miejsce w Rudkach (gm. Trzemeszno). Niestety, 47-latek zginął na miejscu.

Kolejne czołowe zderzenie na Trasie Zjazdu Gnieźnieńskiego?

Artykul dodany: Piątek, 29 grudnia 2017
Kolejne czołowe zderzenie na Trasie Zjazdu Gnieźnieńskiego? W czwartek, w godzinach wieczornych zostaliśmy poinformowani przez naszych Czytelników, że na Trasie Zjazdu Gnieźnieńskiego doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych. Z relacji świadków wynikało, że jeden z pojazdów jechał pod prąd.

Kobieta chciała skoczyć z wieżowca! Wszystko zakończyło się szczęśliwie

Artykul dodany: Piątek, 29 grudnia 2017
Kobieta chciała skoczyć z wieżowca! Wszystko zakończyło się szczęśliwie Dzisiaj ok. godz. 15.15 do służb ratunkowych wpłynęła informacja, z której wynikało, że na os. Winiary w Gnieźnie kobieta grozi, że skoczy z okna wieżowca. Na miejsce wysłano Policję, Pogotowie Ratunkowe oraz Straż Pożarną.

Jechała bez prawa jazdy i ubezpieczenia OC

Artykul dodany: Piątek, 29 grudnia 2017
Jechała bez prawa jazdy i ubezpieczenia OC Kobietę jadącą Mercedesem zatrzymała do kontroli drogowej gnieźnieńska drogówka. Okazało się, że 20-letnia poznanianka nie posiadała prawa jazdy, obowiązkowego ubezpieczenia OC oraz przy sobie dokumentów od pojazdu. Została ukarana 500-złotowym mandatem karnym. Policjanci powiadomią również o braku ubezpieczenia OC Fundusz Gwarancyjny.

Areszt za znęcanie nad matką

Artykul dodany: Piątek, 29 grudnia 2017
Areszt za znęcanie nad matką Gnieźnieński Sąd na wniosek Prokuratury i Policji zdecydował o trzymiesięcznym aresztowaniu sprawcy przemocy domowej. Mężczyzna jest podejrzany o znęcanie się nad swoją matką i rozbój na jej osobie. Grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności.

3 wypadki i 14 kolizji

Artykul dodany: Czwartek, 28 grudnia 2017
3 wypadki i 14 kolizji Przez całe święta prowadzona była akcja "Bezpieczny Weekend Boże Narodzenie 2017". W dniach 22 grudnia do 26 grudnia nad bezpieczeństwem na drogach powiatu gnieźnieńskiego czuwało ponad 70 policjantów.

Pożar autobusu MPK!

Artykul dodany: Środa, 27 grudnia 2017
Pożar autobusu MPK! Dzisiaj ok. godz. 17.00 do Straży Pożarnej wpłynęło zgłoszenie o pożarze autobusu na ul. Gdańskiej w Gnieźnie. Na miejsce natychmiast wysłano zastęp PSP.

Tlenek węgla w mieszkaniu i wypadek motocyklisty

Artykul dodany: Sobota, 23 grudnia 2017
Tlenek węgla w mieszkaniu i wypadek motocyklisty 23 grudnia strażacy z OSP Witkowo interweniowali do południa dwukrotnie. Najpierw w jednym z domów przy ul. Kosynierów Miłosławskich sprawdzali stężenie tlenku węgla. Miernik wykazał 0 PPM. Mieszkańcy zaalarmowali nas po uruchomieniu się alarmu w domowym czujniku CO. Następnie zostali zadysponowani do zdarzenia drogowego na ul. Nowej w kierunku na Kołaczkowo.

Mężczyzna zasłabł w piwnicy!

Artykul dodany: Piątek, 22 grudnia 2017
Mężczyzna zasłabł w piwnicy! W czwartek ok. godz. 17.00 strażacy zostali poinformowani o zasłabnięciu mężczyzny w Niewolnie. Przypuszczano, że powodem może być tlenek węgla. Na miejsce wysłano zastępy Straży Pożarnej z Gniezna i Trzemeszna oraz Pogotowie Ratunkowe.

Zderzenie ciężarówki z busem! 4 osoby w szpitalu

Artykul dodany: Środa, 20 grudnia 2017
Zderzenie ciężarówki z busem! 4 osoby w szpitalu Dzisiaj przed godz. 17.00 służby ratunkowe zostały powiadomione o wypadku na drodze krajowej w miejscowości Lulkowo między Gnieznem a Trzemesznem. Już według pierwszych informacji było wiadomo, że są osoby poszkodowane. Na miejsce wysłano Policję, Pogotowie Ratunkowe oraz zastępy Straży Pożarnej z Gniezna, Trzemeszna, Strzyżewa Smykowego i Kruchowa.

Wpadł w poślizg i wypadł z drogi

Artykul dodany: Poniedziałek, 18 grudnia 2017
Wpadł w poślizg i wypadł z drogi W poniedziałek, ok. godz. 16.30, do służb ratunkowych wpłynęła informacja o wypadku na drodze krajowej nr 15 w Wydartowie. Na miejsce wysłano Straż Pożarną z Gniezna, Mogilna i Trzemeszna, Policję oraz Pogotowie Ratunkowe.

« poprzednia 1 25 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15115 116 następna »REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno