Logo

Dział - Na sygnale

Tragiczny wypadek pomiędzy Gnieznem a Trzemesznem

Artykul dodany: Środa, 6 września 2017
Tragiczny wypadek pomiędzy Gnieznem a Trzemesznem Dzisiaj przed godz. 22.00 na drodze krajowej nr 15 pomiędzy Gnieznem a Trzemesznem doszło do wypadku trzech samochodów osobowych. W zdarzeniu zginęła jedna osoba, a kolejna została przewieziona do szpitala. Droga była zablokowana.

Szukamy właściciela walizek i paszportu

Artykul dodany: Środa, 6 września 2017
Szukamy właściciela walizek i paszportu Dzielnicowi z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie poszukują właściciela dwóch toreb podróżnych z zawartością paszportu należącego do obywatela Ukrainy pozostawionych na przystanku autobusowym przy ul. Pocztowej w Gnieźnie.

Ujęcie obywatelskie! Kobieta zatrzymała kierowcę, który miał ponad 4-promile alkoholu!

Artykul dodany: Środa, 6 września 2017
Ujęcie obywatelskie! Kobieta zatrzymała kierowcę, który miał ponad 4-promile alkoholu! Postawą godną naśladowania wykazała się 37-letnia mieszkanka Pobiedzisk, która w Dziekanowicach ujęła nietrzeźwego kierowcę, a następnie powiadomiła policjantów. Kierujący samochodem marki Suzuki miał ponad 4 promile alkoholu w organizmie.

Strażnik miejski z Gniezna uratował podtopionego mężczyznę w kaliskim aquaparku!

Artykul dodany: Wtorek, 5 września 2017
Strażnik miejski z Gniezna uratował podtopionego mężczyznę w kaliskim aquaparku! W niedzielę, w aquaparku w Kaliszu o mały włos utonąłby użytkownik kompleksu. Nieprzytomnego mężczyznę wyciągnął spod wody Grzegorz Woźny - strażnik miejski z Gniezna.

Policja szuka świadków tragicznego wypadku

Artykul dodany: Wtorek, 5 września 2017
Policja szuka świadków tragicznego wypadku Policjanci proszą o pilny kontakt świadków wypadku drogowego, do którego doszło w piątek, 28 lipca 2017 roku, po godzinie 9.00 na ul. Pustachowskiej w Gnieźnie. W wyniku zderzenia Forda Fiesty z Oplem Corsa śmierć poniosła pasażerka Forda.

Kolejne kradzieże rowerów w Gnieźnie

Artykul dodany: Wtorek, 5 września 2017
Kolejne kradzieże rowerów w Gnieźnie W ostatnim czasie na terenie Gniezna doszło do dwóch kradzieży rowerów. Złodziej, chcąc wejść w posiadanie cudzego roweru najczęściej wykorzystuje to, że jednoślad jest pozostawiony bez opieki i w żaden sposób niezabezpieczony. Dlatego, by utrudnić mu kradzież trzeba zadbać o odpowiednie zapięcie, którego złodzieje tak łatwo, lub najlepiej wcale nie sforsują.

Tragiczny wypadek podczas dożynek w Niechanowie!

Artykul dodany: Niedziela, 3 września 2017
Tragiczny wypadek podczas dożynek w Niechanowie! W niedzielę ok. godz. 22.00 podczas Dożynek Gminnych w Niechanowie doszło do tragicznego wypadku. Pieszy idący drogą w kierunku Arcugowa został śmiertelnie potrącony przez samochód osobowy.

Pożar na granicy lasu! Strażacy szybko opanowali płomienie

Artykul dodany: Piątek, 1 września 2017
Pożar na granicy lasu! Strażacy szybko opanowali płomienie 31 sierpnia chwilę przed godz. 19.00 strażacy zostali poinformowani o pożarze pomiędzy Gajem a Bieślinem, który zagrażał pobliskiemu lasowi. Na miejsce wysłano dwa zastępy OSP Witkowo.

Pijany, bez prawa jazdy, nie zauważył skrzyżowania i uderzył w bramę

Artykul dodany: Piątek, 1 września 2017
Pijany, bez prawa jazdy, nie zauważył skrzyżowania i uderzył w bramę Policjanci z Komisariatu Policji w Kłecku podczas wykonywania czynności na miejscu zdarzenia drogowego, do którego zostali zadysponowani, ujawnili pijanego kierowcę. Mężczyzna dodatkowo odpowie za spowodowanie kolizji drogowej i prowadzenie pojazdu bez prawa jazdy.

Nietypowe usuwanie gniazda os

Artykul dodany: Czwartek, 31 sierpnia 2017
Nietypowe usuwanie gniazda os 31 sierpnia o godzinie 14.30 strażacy z Witkowa otrzymali dyspozycję udania się na ul. Żwirki i Wigury, gdzie przy jednym z budynków pojawiły się agresywne owady błonkoskrzydłe.

Zakończył jazdę na schodach

Artykul dodany: Wtorek, 29 sierpnia 2017
Zakończył jazdę na schodach W poniedziałek o godz. 20.20 do służb ratunkowych wpłynęła informacja o wypadku drogowym na skrzyżowaniu ul. Pobiedziskiej i Gnieźnieńskiej w Kiszkowie. Na miejsce wysłano Policję, Pogotowie Ratunkowe i Straż Pożarną z Gniezna oraz Kiszkowa.

"Pożar" BMW w Miatach

Artykul dodany: Wtorek, 29 sierpnia 2017
We wtorek ok. godz. 11.00 do Straży Pożarnej wpłynęła informacja o pożarze samochodu osobowego na trasie między Trzemesznem a Witkowem. Dyżurny zadysponował jednostki z Gniezna, Trzemeszna oraz Witkowa.

Groźny wypadek w Lulkowie! Motorowerzysta z ciężkimi obrażeniami trafił do szpitala

Artykul dodany: Wtorek, 29 sierpnia 2017
Groźny wypadek w Lulkowie! Motorowerzysta z ciężkimi obrażeniami trafił do szpitala We wtorek, w godzinach popołudniowych do służb ratunkowych wpłynęła informacja o zderzeniu motoroweru z samochodem osobowym w miejscowości Lulkowo. Do akcji ruszyły zastępy Straży Pożarnej z Gniezna, Trzemeszna, Strzyżewa Smykowego, Policja oraz Pogotowie Ratunkowe.

Pożar kukły dożynkowej w Węgorzewie

Artykul dodany: Wtorek, 29 sierpnia 2017
Pożar kukły dożynkowej w Węgorzewie W nocy z niedzieli na poniedziałek spłonęła kukła dożynkowa w Węgorzewie. Prawdopodobnie było to podpalenie.

Mężczyzna spadł z wysokości! Śmigłowiec zabrał go do szpitala

Artykul dodany: Wtorek, 29 sierpnia 2017
Mężczyzna spadł z wysokości! Śmigłowiec zabrał go do szpitala W poniedziałek przy ul. Topolowej w Niechanowie doszło do groźnego wypadku. 24-letni mężczyzna podczas wykonywania prac przy budowie domu spadł z drabiny, z wysokości ok. 2 metrów. Zapadła decyzja o wezwaniu śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Policja prosi o kontakt świadków wypadku

Artykul dodany: Poniedziałek, 28 sierpnia 2017
Policja prosi o kontakt świadków wypadku Policjanci proszą o pilny kontakt świadków wypadku drogowego, do którego doszło we wtorek, 22 sierpnia 2017 roku, po godzinie 18.00 na skrzyżowaniu ulicy Słowackiego z ulicą Roosevelta w Gnieźnie. Po potrąceniu rowerzysty kierujący samochodem marki Audi A4 odjechał z miejsca zdarzenia, nie udzielając poszkodowanemu pomocy.

168 mandatów za przekroczenie prędkości

Artykul dodany: Poniedziałek, 28 sierpnia 2017
168 mandatów za przekroczenie prędkości Od 23 do 25 sierpnia na drogach województwa wielkopolskiego policjanci przeprowadzili działania pod nazwą "Prędkość" ukierunkowane na egzekwowanie przepisów dotyczących obowiązujących ograniczeń prędkości. Podczas działań policjanci na terenie powiatu gnieźnieńskiego skontrolowali 226 pojazdy, w 168 przypadkach powodem kontroli drogowej było przekroczenie dopuszczalnej prędkości jazdy.

Zatrzymany paser i odzyskane kolejne 3 rowery

Artykul dodany: Poniedziałek, 28 sierpnia 2017
Zatrzymany paser i odzyskane kolejne 3 rowery Kilka dni temu informowaliśmy o 29-latku z Witkowa, który kradł rowery. Policjanci odzyskali wówczas jeden jednoślad. Okazało się, że sprawa ma ciąg dalszy. Policjanci ustalili 38-letniego pasera i odzyskali kolejne 3 rowery.

Pijany mężczyzna i spalona kolacja. Za akcję zapłacą podatnicy

Artykul dodany: Poniedziałek, 28 sierpnia 2017
Pijany mężczyzna i spalona kolacja. Za akcję zapłacą podatnicy W niedzielę ok. godz. 19.45 strażacy zostali powiadomieni o pożarze mieszkania w bloku przy ul. Staszica 11 w Gnieźnie. Na miejsce wysłano 3 zastępy PSP Gniezno oraz Policję.

Dachowanie w Darmoszewie! Autem podróżowała kobieta z trójką dzieci

Artykul dodany: Poniedziałek, 28 sierpnia 2017
Dachowanie w Darmoszewie! Autem podróżowała kobieta z trójką dzieci W niedzielę o godz. 14.00 do służb ratunkowych wpłynęła informacja o dachowaniu samochodu osobowego w Darmoszewie. Na miejsce wysłano Policję, Pogotowie Ratunkowe oraz Straż Pożarną z Kiszkowa.

Zderzenie dwóch aut między Witkowem a Wrześnią

Artykul dodany: Niedziela, 27 sierpnia 2017
Zderzenie dwóch aut między Witkowem a Wrześnią W sobotę po godzinie 22.00 strażacy zostali powiadomieni o wypadku w Gorzykowie. Do akcji wysłano Policję, Pogotowie Ratunkowe oraz zastępy Straży Pożarnej z Gniezna i Witkowa.

Śmierć na wysokości. Ratownikom nie udało się uratować mężczyzny

Artykul dodany: Sobota, 26 sierpnia 2017
Śmierć na wysokości. Ratownikom nie udało się uratować mężczyzny Dzisiaj ok. godz. 16.00 służby ratunkowe zostały poinformowane o mężczyźnie, który stracił przytomność podczas pracy na rusztowaniu. Do zdarzenia doszło przy ul. Wierzbowej w Gnieźnie. Na miejsce wysłano Pogotowie Ratunkowe, Policję oraz dwa zastępy Straży Pożarnej.

Pożar stogu w Gniewkowie

Artykul dodany: Piątek, 25 sierpnia 2017
Pożar stogu w Gniewkowie W środę, o godz. 23.00 o Straży Pożarnej wpłynęła informacja o pożarze stogu w Gniewkowie (gm. Kiszkowo). Na miejsce wysłano zastępy z Kiszkowa i Dąbrówki Kościelnej oraz Policję.

Dwa ataki psów jednego dnia!

Artykul dodany: Piątek, 25 sierpnia 2017
Dwa ataki psów jednego dnia! Policjanci z Gniezna i Kłecka wyjaśniają okoliczności pogryzienia 26-letniego pracownika jednej z firm i 19-letniej kobiety przez psy i apelują o ostrożność zwłaszcza w przypadku kontaktu z czworonogami.

Rozbite auto na trasie S5

Artykul dodany: Czwartek, 24 sierpnia 2017
Rozbite auto na trasie S5 W czwartek ok. godz. 11.20 do służb ratunkowych wpłynęła informacja o kolizji na drodze ekspresowej S5. Na miejsce wysłano Policję, Pogotowie Ratunkowe oraz zastępy Straży Pożarnej z Gniezna i Kłecka.

Ukradł rzeźbę Św. Franciszka - jest w rękach policjantów

Artykul dodany: Środa, 23 sierpnia 2017
Ukradł rzeźbę Św. Franciszka - jest w rękach policjantów Policjanci z Poznania oraz Gniezna zatrzymali sprawcę kradzieży XVIII-wiecznej rzeźby Św. Franciszka. Do zdarzenia doszło kilka dni temu w Muzeum Archidiecezji Gnieźnieńskiej. W domu zatrzymanego policjanci znaleźli kilkadziesiąt sakraliów, które najprawdopodobniej również zostały skradzione.

Skradziono figurkę Św. Franciszka z Muzeum Archidiecezjalnego

Artykul dodany: Wtorek, 22 sierpnia 2017
Skradziono figurkę Św. Franciszka z Muzeum Archidiecezjalnego W piątek z Muzeum Archidiecezji Gnieźnieńskiej skradziono XVIII-wieczną figurkę Św. Franciszka. Sprawą zajęła się gnieźnieńska Policja.

Policjanci zatrzymali złodzieja i odzyskali skradziony rower

Artykul dodany: Wtorek, 22 sierpnia 2017
Policjanci zatrzymali złodzieja i odzyskali skradziony rower Nawet do 10 lat pozbawienia wolności grozi 29-letniemu mężczyźnie podejrzanemu o kradzieże rowerów i kradzieże z włamaniami na terenie Witkowa. Jak ustalili policjanci z Witkowa, witkowianin dopuścił się kradzieży dwóch rowerów o wartości 530 zł i 1 000 zł, które właściciele pozostawili bez żadnego zabezpieczenia przed blokami. Zatrzymany ma też na koncie dwa włamania do domków letniskowych.

Potrącił kobietę, bo ... był zdenerwowany

Artykul dodany: Poniedziałek, 21 sierpnia 2017
Potrącił kobietę, bo ... był zdenerwowany Dzisiaj ok. godz. 14.30 między garażami przy ul. Laubitza w Gnieźnie starszy mężczyzna potrącił mieszkankę Gniezna. Powód? Zwykła złośliwość. Kierowca został ukarany dwoma mandatami karnymi.

Polsko-amerykańska bójka. Nikt nie złożył zawiadomienia

Artykul dodany: Poniedziałek, 21 sierpnia 2017
Polsko-amerykańska bójka. Nikt nie złożył zawiadomienia Wszystko wskazuje na to, że bójka pomiędzy Polakami a żołnierzami USA, która miała miejsce w sobotę na ul. Chrobrego / Mieszka I w Gnieźnie "rozejdzie się po kościach". Żaden z uczestników nie złożył zawiadomienia na Policję.

« poprzednia 1 25 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15108 109 następna »REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Newsletter
Podaj swój adres e-mail aby otrzymywać newsletter z najnowszymi informacjami lub usunąć już dodany e-mail.
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno