Logo

REKLAMA
Plik banneru

Dział - Na sygnale

Spłonął kontener z odzieżą dla osób potrzebujących

Artykul dodany: Poniedziałek, 28 maja 2018
Spłonął kontener z odzieżą dla osób potrzebujących Minionej nocy o godzinie 2.30 strażacy zostaliśmy zadysponowani ulicę Armii Poznań w Czerniejewie. Ze zgłoszenia wynikało, iż w tamtym miejscu palą się śmieci.

Policjanci zabezpieczyli ponad 100 gramów narkotyków

Artykul dodany: Poniedziałek, 28 maja 2018
Policjanci zabezpieczyli ponad 100 gramów narkotyków Gnieźnieńscy policjanci operacyjni wspólnie z funkcjonariuszami z Czerniejewa zatrzymali 33-letniego mieszkańca Wrześni podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków. Funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 100 gramów marihuany. Część narkotyków Za to przestępstwo ustawodawca przewidział karę do 10 lat więzienia.

9-latek wtargnął pod samochód! Trafił do poznańskiego szpitala

Artykul dodany: Poniedziałek, 28 maja 2018
9-latek wtargnął pod samochód! Trafił do poznańskiego szpitala W niedzielę, 27 maja, o godz. 13.45 w Lednogórze w gminie Łubowo 9-letni chłopiec wtargnął pod nadjeżdżające auto. W wyniku zderzenia z samochodem małoletni doznał obrażeń ciała. Karetką Pogotowia Ratunkowego został przetransportowany do szpitala w Poznaniu.

Wpadł w poślizg i "zaparkował" Jaguara w rowie

Artykul dodany: Niedziela, 27 maja 2018
Wpadł w poślizg i W sobotę przed godziną 23.00 służby ratunkowe zostały powiadomione o rozbitym aucie znajdującym się w przydrożnym rowie. Zdarzenie miało miejsce w Gorzykowie. Na miejsce wysłano Policję oraz Straż Pożarną.

Wypadek na ul. Dalkoskiej! Trzy osoby w szpitalu

Artykul dodany: Niedziela, 27 maja 2018
Wypadek na ul. Dalkoskiej! Trzy osoby w szpitalu W sobotę, 26 maja, około godziny 22.08 do Stanowiska Kierowania Straży Pożarnej w Gnieźnie wpłynęło zgłoszenie o zderzeniu dwóch samochodów osobowych na ul. Dalkoskiej w Gnieźnie. Na miejsce wysłano dwa zastępy straży, Policję i Pogotowie Ratunkowe.

Złodziej płacił skradzioną kartą przez kilkadziesiąt minut

Artykul dodany: Sobota, 26 maja 2018
Złodziej płacił skradzioną kartą przez kilkadziesiąt minut W miniony weekend na ul. Półwiejskiej w Gnieźnie doszło do zuchwałej kradzieży. W niezamkniętego auta osobowego marki Volkswagen skradziono kartę debetową oraz nawigację samochodową. Na tym jednak nie koniec.

Motocyklista potrącił rowerzystę

Artykul dodany: Czwartek, 24 maja 2018
Motocyklista potrącił rowerzystę W środę, 23 maja, o godzinie 15.40 na ul. Różanej w Niechanowie doszło do zderzenia motocyklisty z rowerzystą. W wyniku wypadku obrażeń ciała doznał kierujący rowerem. Policja wyjaśnia okoliczności wypadku.

Zderzenie dwóch aut w Darmoszewie

Artykul dodany: Czwartek, 24 maja 2018
Zderzenie dwóch aut w Darmoszewie W niedzielę o godz. 15.30 w Darmoszewie k. Kiszkowa doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Na miejsce wysłano Policję, Pogotowie Ratunkowe oraz zastępy Straży Pożarnej z Gniezna, Kiszkowa i Dąbrówki Kościelnej.

Złodziejka weszła do otwartego mieszkania. Wzbogaciła się o 200 euro

Artykul dodany: Czwartek, 24 maja 2018
Złodziejka weszła do otwartego mieszkania. Wzbogaciła się o 200 euro Policjanci ostrzegają, by nie ułatwiać złodziejom pracy. Pozbądźmy się nawyków, takich jak trzymanie klucza pod wycieraczką, na parapecie, czy pod doniczką z kwiatami. By nie paść łupem złodziei na tzw. "klamkę" tak jak wczoraj rodzina z Gniezna zamykajmy drzwi na klucz!

Nie żyje kobieta poszkodowana w wypadku w Żelazkowie

Artykul dodany: Czwartek, 24 maja 2018
Nie żyje kobieta poszkodowana w wypadku w Żelazkowie 25-letnia mieszkanka gminy Niechanowo, która 17 maja kierowała Fordem biorącym udział w wypadku w Żelazkowie, zmarła w szpitalu.

Policyjna obława na nocnych włamywaczy! Dzięki czujności mieszkańców udało się ująć sprawców

Artykul dodany: Czwartek, 24 maja 2018
Policyjna obława na nocnych włamywaczy! Dzięki czujności mieszkańców udało się ująć sprawców Gnieźnieński Sąd aresztował na trzy miesiące trzech włamywaczy, którzy okradli 7 sklepów na terenie powiatu gnieźnieńskiego. Złodzieje w ręce stróżów prawa wpadli w nocy, na "gorącym uczynku". Grozi im do 15 lat więzienia.

Ustalono właściciela psa przywiązanego do drzewa

Artykul dodany: Czwartek, 24 maja 2018
Ustalono właściciela psa przywiązanego do drzewa 13 maja patrol Straży Miejskiej znalazł w lasku przy ul. Kokoszki i ul. Kostrzewskiego przywiązanego do drzewa psa. Pupil trafił do schroniska dla bezdomnych zwierząt przy ul. Kawiary 38 w Gnieźnie. Udało się ustalić właściciela czworonoga. Teraz odpowie on za pozostawienie przywiązanego do drzewa psa bez opieki.

Wypadek w Goślinowie! 3 osoby w szpitalu

Artykul dodany: Poniedziałek, 21 maja 2018
Wypadek w Goślinowie! 3 osoby w szpitalu W piątek, 18 maja, w Goślinowie zderzyły się dwa samochody osobowe. Na miejsce zadysponowano strażaków z Gniezna, Modliszewa, Zdziechowy, Policję oraz Pogotowie Ratunkowe.

Kierowca autobusu podczas planowanej kontroli był pod wpływem alkoholu

Artykul dodany: Poniedziałek, 21 maja 2018
Kierowca autobusu podczas planowanej kontroli był pod wpływem alkoholu Dzięki kontroli funkcjonariuszy Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie udało się wyeliminować z ruchu kierowcę autobusu, który miał przewozić pasażerów po użyciu alkoholu.

Podsumowanie działań "Prędkość". 21 kierowców ukaranych

Artykul dodany: Poniedziałek, 21 maja 2018
Podsumowanie działań W miniony piątek na terenie powiatu gnieźnieńskiego policjanci przeprowadzili akcję pod nazwą "Prędkość". Wzmożone działania miały na celu kontrolę przestrzegania przez kierujących przepisów ruchu drogowego, a w szczególności zwrócenie uwagi na przekraczających dozwoloną prędkość.

Poważny wypadek w Żelazkowie! 3 osoby w szpitalu

Artykul dodany: Czwartek, 17 maja 2018
Poważny wypadek w Żelazkowie! 3 osoby w szpitalu Dzisiaj w godzinach porannych w Żelazkowie na drodze wojewódzkiej DW 260 doszło do zdarzenia, w którym poszkodowane zostały trzy osoby. Na miejsce wysłano strażaków z Gniezna i Niechanowa, Policję oraz karetki Pogotowia Ratunkowego.

"Strażnicy nie gęsi ...", czyli mundurowi ratują zwierzęta

Artykul dodany: Wtorek, 15 maja 2018
14 maja Straż Miejska w Gnieźnie podejmowała kilka interwencji związanych ze zwierzętami. Porzucony pies i zabłąkana gęś, to tylko niektóre z nich.

Czujność kierowcy uratowała wartościowy transport

Artykul dodany: Wtorek, 15 maja 2018
Czujność kierowcy uratowała wartościowy transport W sobotę, 12 maja, o godzinie 7.00 strażacy zostali zadysponowani do miejscowości Strzyżewo Witkowskie, gdzie kierowca samochodu ciężarowego podczas jazdy zauważył dym, a następnie ogień wydobywający się spod kół. Na miejsce wysłano zastęp OSP Witkowo.

O włos od tragedii! Strażacy wyciągnęli człowieka ze studni

Artykul dodany: Wtorek, 15 maja 2018
O włos od tragedii! Strażacy wyciągnęli człowieka ze studni We wtorek, 15 maja, około godziny 8.00 do Straży Pożarnej wpłynęło zgłoszenie o osobie, którą znaleziono w przydomowej studni, w miejscowości Małachowo-Wierzbiczany. Na miejsce natychmiast wysłano zastępy straży z Gniezna i Witkowa oraz Pogotowie Ratunkowe.

Zawór bezpieczeństwa powodem małej paniki

Artykul dodany: Poniedziałek, 14 maja 2018
Zawór bezpieczeństwa powodem małej paniki W czwartek na stacji paliw LPG przy ul. Sobieskiego w Gnieźnie doszło do wyrzutu gazu przez zawór bezpieczeństwa. Sytuacja, chociaż wyglądała bardzo niebezpiecznie, nie stanowiła większego zagrożenia.

Pożar mieszkania przy ul. Budowlanych w Gnieźnie

Artykul dodany: Niedziela, 13 maja 2018
Pożar mieszkania przy ul. Budowlanych w Gnieźnie W niedzielę ok. godz. 15.00 strażacy zostali zaalarmowani o pożarze mieszkania w bloku przy ul. Budowlanych w Gnieźnie. Na miejsce wysłano 3 zastępy PSP.

Pożar auta w Fałkowie

Artykul dodany: Niedziela, 13 maja 2018
Pożar auta w Fałkowie W sobotę o godz. 11.30 Straż Pożarna została poinformowana o pożarze samochodu dostawczego w miejscowości Fałkowo. Na miejsce wysłano zastępy z Gniezna i Łubowa.

Zasłabnięcie przyczyną kolizji

Artykul dodany: Niedziela, 13 maja 2018
Zasłabnięcie przyczyną kolizji W sobotę po godz. 16.00 służby ratunkowe zostały powiadomione o kolizji na ul. Toruńskiej w Trzemesznie. Ze zgłoszenia wynikało, że kierowca Peugeota uderzył w zaparkowanego Opla. Na miejsce wysłano Policję, Pogotowie Ratunkowe i Straż Pożarną.

Mieszkanka Szczytnik Czerniejewskich groziła, że wysadzi dom w powietrze

Artykul dodany: Sobota, 12 maja 2018
Mieszkanka Szczytnik Czerniejewskich groziła, że wysadzi dom w powietrze W czwartek, w godzinach wieczornych do służb ratunkowych wpłynęła informacja, że jedna z mieszkanek Szczytnik Czerniejewskich grozi, że wysadzi dom w powietrze. Miała w tym celu użyć butli z gazem. Na miejsce wysłano Policję i Straż Pożarną.

Kolejny wypadek w Rudkach! Dwie osoby w szpitalu

Artykul dodany: Piątek, 11 maja 2018
Kolejny wypadek w Rudkach! Dwie osoby w szpitalu Dzisiaj (piątek) przed godz. 12.00 do służb ratunkowych wpłynęła informacja o wypadku samochodu osobowego i ciężarówki w miejscowości Rudki k. Trzemeszna. Do zdarzenia doszło w tym samym miejscu, w którym dzień wcześniej zderzyły się dwa samochody osobowe. Na miejsce wysłano Policję, Pogotowie Ratunkowe oraz straż Pożarną z Gniezna i Trzemeszna.

Zderzenie w Rudkach! Auto wjechało na skrzyżowanie na czerwonym świetle

Artykul dodany: Piątek, 11 maja 2018
Zderzenie w Rudkach! Auto wjechało na skrzyżowanie na czerwonym świetle W czwartek ok. godz. 16.00 służby ratunkowe zostały powiadomione o zderzeniu dwóch samochodów osobowych w Rudkach k. Trzemeszna. Na miejsce wysłano Policję oraz Straż Pożarną z Gniezna i Trzemeszna.

Gang konwojentów na ławie oskarżonych! Ukradli ponad milion złotych

Artykul dodany: Czwartek, 10 maja 2018
Gang konwojentów na ławie oskarżonych! Ukradli ponad milion złotych W Sądzie Okręgowym w Poznaniu toczy się proces konwojentów, którzy są oskarżeni o kradzież ponad miliona złotych. Jeden z nich to Marcin W. - mieszkaniec Jelitowa w gminie Niechanowo. Kolejny, Krzysztof K., mieszka w Goczałkowie. Trzeci, Bartosz N., to natomiast mieszkaniec Gniezna. Wszystko zaczęło się od napadu na konwojenta firmy Hunters w marcu 2012 roku w Pierwszej Stolicy.

Pożar szkoły w Szczytnikach Duchownych

Artykul dodany: Czwartek, 10 maja 2018
Pożar szkoły w Szczytnikach Duchownych W środę, 9 maja, do Stanowiska Kierowania Państwowej Straży Pożarnej w Gnieźnie wpłynęło zgłoszenie o pożarze dachu w budynku szkoły w Szczytnikach Duchownych. Na miejsce natychmiast wyjechały zastępy ratowniczo-gaśnicze.

Zatrzymany kierowca był nietrzeźwy, a pasażer posiadał narkotyki

Artykul dodany: Środa, 9 maja 2018
Zatrzymany kierowca był nietrzeźwy, a pasażer posiadał narkotyki Prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości - taki zarzut niebawem usłyszy 18-letni mieszkaniec Trzemeszna, który w tym stanie wiózł samochodem trzech swoich kolegów. Pasażer auta najprawdopodobniej odpowie za posiadanie środków odurzających.

Wypadek w Komorowie! Jedna osoba w szpitalu

Artykul dodany: Środa, 9 maja 2018
Wypadek w Komorowie! Jedna osoba w szpitalu We wtorek ok. godz. 23.00 służby ratunkowe zostały powiadomione o wypadku w Komorowie. NA miejsce wysłano Policję, Pogotowie Ratunkowe oraz Straż Pożarną z Gniezna, Łubowa i Kłecka.

« poprzednia 1 25 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15123 124 następna »REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno