Logo


REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Dział - Na sygnale

Pożar samochodu w Cytrynowie! Na pomoc przybiegli mieszkańcy

Artykul dodany: Poniedziałek, 29 maja 2017
Pożar samochodu w Cytrynowie! Na pomoc przybiegli mieszkańcy W niedzielę ok. godz. 9.00 do Straży Pożarnej wpłynęła informacja o pożarze samochodu w Cytrynowie. Na miejsce wysłano strażaków z OSP Trzemeszno.

Zderzenie dwóch aut w Witkowie

Artykul dodany: Niedziela, 28 maja 2017
Zderzenie dwóch aut w Witkowie W niedzielę przed godz. 20.00 do służb ratunkowych wpłynęła informacja o zderzeniu dwóch samochodów osobowych na ul. Gnieźnieńskiej w Witkowie. Na miejsce wysłano Straż Pożarną z Gniezna i Witkowa, Policję oraz Pogotowie Ratunkowe.

Audi wypadło z drogi, ścięło słup i utknęło w płocie

Artykul dodany: Niedziela, 28 maja 2017
Audi wypadło z drogi, ścięło słup i utknęło w płocie W nocy z soboty na niedzielę do Straży Pożarnej wpłynęła informacja o wypadku w miejscowości Trzemżal. Na miejsce wysłano zastępy z Trzemeszna oraz Trzemżala.

Kiedy mama nie może, pomogą strażacy! Nietypowa akcja w Trzemesznie

Artykul dodany: Niedziela, 28 maja 2017
Kiedy mama nie może, pomogą strażacy! Nietypowa akcja w Trzemesznie W niedzielę strażacy z Trzemeszna zostali wysłani na pomoc 7-letniej Madzi. Dziewczynka wpadła w nie lada tarapaty. Chciała wypróbować swój rowerek w mieszkaniu.

Ukradł rower, a potem sam zgłosił się na Policję

Artykul dodany: Piątek, 26 maja 2017
Ukradł rower, a potem sam zgłosił się na Policję "Ukradłem rower" - tymi słowami 32-letni gnieźnianin zwrócił się do oficera dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie. Ponadto mężczyzna powiedział, że skradziony rower znajduje się w lombardzie. Jednoślad odzyskano. Niebawem sprawca odpowie za kradzież przed Sądem.

Policjanci z Poznania interweniowali w Gnieźnie! Zatrzymali auto na "lewych blachach"

Artykul dodany: Czwartek, 25 maja 2017
Policjanci z Poznania interweniowali w Gnieźnie! Zatrzymali auto na W sobotę, 20 maja, na terenie powiatu gnieźnieńskiego policjanci z Oddziału Prewencji Policji w Poznaniu zabezpieczali przejazdy kibiców. W trakcie działań prowadzonych w rejonie ulicy Wrzesińskiej funkcjonariusze zauważyli, że jeden z kierujących na widok oznakowanego radiowozu zaczął gwałtownie przyspieszać.

Wydmuchał 0,7 promila alkoholu! Wiózł autem 10-letniego syna

Artykul dodany: Czwartek, 25 maja 2017
Wydmuchał 0,7 promila alkoholu! Wiózł autem 10-letniego syna Policjanci referatu patrolowo-interwencyjnego z Gniezna zatrzymali do kontroli drogowej Renault Scenic. Kierowca miał 0,7 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna zdecydował się wieźć w takim stanie na przednim siedzeniu pasażera 10-letniego syna. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi kara nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

Martwy pies powieszony na ścianie

Artykul dodany: Środa, 24 maja 2017
Martwy pies powieszony na ścianie W czwartek wieczorem do gnieźnieńskiej Policji wpłynęło zgłoszenie, z którego wynikało, że w pustostanie na os. Ustronie w Gnieźnie znaleziono martwego psa. Zwierzę wisiało na ścianie. Na miejsce wysłano patrol.

Okradła seniorkę na szklankę wody

Artykul dodany: Środa, 24 maja 2017
Okradła seniorkę na szklankę wody Zbyt ufne pokolenie, które nie odmawia szklanki wody spragnionej dziewczynie. To łatwy cel dla oszustów i złodziei. Przekonała się o tym mieszkanka os. Tysiąclecia w Gnieźnie, która "spragnioną napoiła", tracąc przy tym kilka tysięcy złotych. Policja przestrzega więc starsze osoby przed daniem się nabrać złodziejom.

Tragedia na torach. Kobieta zginęła pod kołami pociągu

Artykul dodany: Wtorek, 23 maja 2017
Tragedia na torach. Kobieta zginęła pod kołami pociągu Do tragedii doszło w pobliżu przejazdu kolejowego w Wymysłowie. Pod kołami pociągu zginęła kobieta. Najprawdopodobniej było to samobójstwo.

Dachowanie na krajowej "piętnastce"

Artykul dodany: Poniedziałek, 22 maja 2017
Dachowanie na krajowej Dzisiaj (poniedziałek) o godzinie 18.15 służby ratunkowe zostały powiadomione o wypadku na drodze krajowej nr 15 w Czeluścinie. Na miejsce wysłano Policję, Pogotowie Ratunkowe oraz Straż Pożarną z Gniezna, Żydowa i Czerniejewa.

Brak odpoczynku i wyobraźni

Artykul dodany: Poniedziałek, 22 maja 2017
Brak odpoczynku i wyobraźni Na cudzej karcie, bez nakazanego odpoczynku i z przekroczonym naciskiem na osi próbował poruszać się po Gnieźnie kierowca pojazdu ciężarowego.

Miał być tlenek węgla, a był alkohol

Artykul dodany: Poniedziałek, 22 maja 2017
Miał być tlenek węgla, a był alkohol W niedzielę przed północą do Straży Pożarnej wpłynęła informacja, z której wynikało, że w jednym z domów na os. Wierzbowym w Jankówku może występować tlenek węgla. Jeden z domowników czuł się słabo. Na miejsce wysłano zastęp Straży Pożarnej oraz powiadomiono Pogotowie Ratunkowe, który w gotowości miało przygotowany do wysłania Zespół Ratownictwa Medycznego.

Motocyklista na łuku drogi zderzył się z osobówką

Artykul dodany: Niedziela, 21 maja 2017
Motocyklista na łuku drogi zderzył się z osobówką W niedzielę ok. godz. 18.00 do służb ratunkowych wpłynęła informacja o zderzeniu motocyklisty z samochodem osobowym na ul. Wrzesińskiej w Witkowie. Na miejsce wysłano Straż Pożarną, Policję oraz Pogotowie Ratunkowe.

Wypadek w Kosowie! W akcji Straż Pożarna, Policja i karetki Pogotowia Ratunkowego

Artykul dodany: Sobota, 20 maja 2017
Wypadek w Kosowie! W akcji Straż Pożarna, Policja i karetki Pogotowia Ratunkowego Dzisiaj (sobota) o godzinie 15.01 służby ratunkowe zostały poinformowane o wypadku na drodze krajowej nr 15 w miejscowości Kosowo. Na miejsce wysłano zastępy Straży Pożarnej z Gniezna, Żydowa i Czerniejewa, Policję oraz Pogotowie Ratunkowe.

Uderzył w słup energetyczny! Auto stanęło w ogniu

Artykul dodany: Sobota, 20 maja 2017
Uderzył w słup energetyczny! Auto stanęło w ogniu Dzisiaj (sobota) o godzinie 12.26 strażacy zostali zadysponowani przez Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego w Gnieźnie do wypadku drogowego w miejscowości Graby. Na miejsce wysłano zastępy z PSP Gniezno, OSP Czerniejewo, a także OSP Nekla oraz Pogotowie Ratunkowe, Policję i Pogotowie Energetyczne.

Fotopułapki Straży Miejskiej skuteczne w działaniu

Artykul dodany: Piątek, 19 maja 2017
Fotopułapki Straży Miejskiej skuteczne w działaniu Straż Miejska w Gnieźnie prowadzi działania obserwacyjne z wykorzystaniem urządzeń do rejestracji obrazu i dźwięku. Fotopułapki będące w dyspozycji funkcjonariuszy co jakiś czas montowane są w innych miejscach, szczególnie tam, gdzie dochodzi do dewastacji mienia i zaśmiecania terenu. W wielu punktach w mieście, w których notorycznie dochodziło do podrzucania różnego rodzaju odpadów komunalnych czy odpadów zielonych nastąpiła znacząca poprawa. Zidentyfikowani na podstawie zdjęć sprawcy pociągnięci zostali do odpowiedzialności karnej w postępowaniu mandatowym.

Zasłabł za kierownicą i zakończył jazdę na drzewie

Artykul dodany: Czwartek, 18 maja 2017
Zasłabł za kierownicą i zakończył jazdę na drzewie Dzisiaj (czwartek) ok. godz. 18.00 na ul. Kolejowej w Gnieźnie samochód osobowy wypadł z drogi i uderzył w drzewo. W wyniku zdarzenia jedna osoba została przewieziona do szpitala.

Strażacy z OSP Witkowo najechali na wypadek motocyklisty

Artykul dodany: Czwartek, 18 maja 2017
Strażacy z OSP Witkowo najechali na wypadek motocyklisty W niedzielę, 15 maja, w trakcie wykonywania przejazdu technicznego związanego z organizacją imprezy "MEDYK 2017", zastęp z OSP Witkowo natrafił na wypadek motocyklisty. Strażacy przerwali zadania organizacyjne, zabezpieczyli miejsce zdarzenia, wezwali pomoc i udzielili poszkodowanemu kwalifikowanej pierwszej pomocy.

Pożar kampera w okolicy Skorzęcina! Na miejscu 3 zastępy Straży Pożarnej

Artykul dodany: Czwartek, 18 maja 2017
Pożar kampera w okolicy Skorzęcina! Na miejscu 3 zastępy Straży Pożarnej 17 maja chwilę po godzinie 21.00 do Straży Pożarnej wpłynęło zgłoszenie o pożarze samochodu typu kamper na drodze ze Skorzęcina w kierunku Rybakówki. Do zdarzenia zadysponowano zastępy z OSP Witkowo i OSP Skorzęcin.

Uszkodził kamerę monitoringu miejskiego

Artykul dodany: Środa, 17 maja 2017
Uszkodził kamerę monitoringu miejskiego Zarzut uszkodzenia mienia usłyszał 21-letmi mieszkaniec Witkowa. Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów z miejscowego komisariatu. Jak wynikało z ustaleń funkcjonariuszy, podejrzany w dniu 5 maja br., na boisku uszkodził kamerę monitoringu miejskiego. Przestępstwo uszkodzenia mienia zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

Potrącił mężczyznę i uciekł z miejsca zdarzenia!

Artykul dodany: Środa, 17 maja 2017
Potrącił mężczyznę i uciekł z miejsca zdarzenia! We wtorek, 16 maja, o godzinie 10.30 na osiedlu Jagiellońskim w Gnieźnie doszło do potrącenia mężczyzny. Pieszy z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala w Gnieźnie. Policja wyjaśnia okoliczności i przyczyny wypadku.

CBA zatrzymało trzech żołnierzy, w tym starszego chorążego z Powidza

Artykul dodany: Wtorek, 16 maja 2017
CBA zatrzymało trzech żołnierzy, w tym starszego chorążego z Powidza Funkcjonariusze CBA z Poznania oraz wspólnie z żołnierzami ŻW zatrzymali pułkownika, podpułkownika oraz starszego chorążego. Zatrzymani usłyszą w poznańskiej prokuraturze do spraw wojskowych zarzuty związane z płatną protekcją.

Tragiczny wypadek w Czerniejewie! Nie żyje motocyklista

Artykul dodany: Wtorek, 16 maja 2017
Tragiczny wypadek w Czerniejewie! Nie żyje motocyklista Dzisiaj ok. godz. 15.40 w Czerniejewie doszło do wypadku z udziałem motoroweru i samochodu osobowego. Niestety w zdarzeniu zginął mężczyzna jadący jednośladem.

Stracili prawo jazdy za nadmierną prędkość

Artykul dodany: Wtorek, 16 maja 2017
Stracili prawo jazdy za nadmierną prędkość Policjanci z gnieźnieńskiej drogówki w miniony weekend zatrzymali dwóch kierujących, którzy w rażący sposób złamali przepisy ruchu drogowego. W terenie zabudowanym przekroczyli dozwoloną prędkość o 58 i 57 km/h. Pamiętajmy, nadmierna prędkość może być przyczyną wielu tragedii na drogach!

Zagiony 55-latek odnaleziony! - video

Artykul dodany: Poniedziałek, 15 maja 2017
Zagiony 55-latek odnaleziony! - video Dzisiaj w godzinach południowych służby ratunkowe odnalazły zaginionego wczoraj 55-latka. Mężczyzna był przytomny, ale osłabiony. Został przetransportowany do szpitala.

Policjanci odzyskali skradziony samochód i zatrzymali sprawcę

Artykul dodany: Poniedziałek, 15 maja 2017
Policjanci odzyskali skradziony samochód i zatrzymali sprawcę Mieszkaniec gminy Mieleszyn odpowie za kradzież pojazdu. 47-latek został zatrzymany przez policjantów z Komisariatu Policji w Kłecku. Stróże prawa odzyskali skradziony Renault Scenic. Za kradzież grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Potrącony 3-latek

Artykul dodany: Poniedziałek, 15 maja 2017
Potrącony 3-latek W piątek, 12 maja, o godzinie 14.40 na ul. Łącznica w Gnieźnie doszło do potrącenia 3-letniego dziecka, które z obrażeniami ciała zostało przetransportowane do szpitala dziecięcego w Poznaniu.

Kierowca Mercedesa za kratami

Artykul dodany: Poniedziałek, 15 maja 2017
Kierowca Mercedesa za kratami Prokuratura Rejonowa w Gnieźnie nadzoruje postępowanie przeciwko Adrianowi P., który nie zatrzymał się do kontroli drogowej i uciekając stworzył niebezpieczeństwo dla pozostałych uczestników ruchu.

Pożar auta po pogoni za dzikami i łabędzie uwięzione na Placu Św. Wojciecha

Artykul dodany: Niedziela, 14 maja 2017
Pożar auta po pogoni za dzikami i łabędzie uwięzione na Placu Św. Wojciecha Minionej nocy strażacy z powiatu gnieźnieńskiego trzykrotnie wyjeżdżali do akcji: do pożaru na nasypie kolejowym, płonącego auta oraz uwięzionej rodziny łabędzi.

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 1093 94 następna »REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA
Wydarzenia
<<  Maj 2017  >>
PN
WT
ŚR
CZ
PT
SB
ND
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 
 
Newsletter
Podaj swój adres e-mail aby otrzymywać newsletter z najnowszymi informacjami lub usunąć już dodany e-mail.
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
tel.kom.: +48 781 085 964
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2017 Moje Gniezno