Logo


REKLAMA

REKLAMA

Dział - Na sygnale

Zderzenie dwóch aut w Żelazkowie. Jedna osoba w szpitalu

Artykul dodany: Poniedziałek, 24 kwietnia 2017
Zderzenie dwóch aut w Żelazkowie. Jedna osoba w szpitalu W niedzielę ok. godz. 16.40 służby ratunkowe zostały powiadomione o wypadku drogowym w Żelazkowie. Na miejsce wysłano Policję, Pogotowie Ratunkowe oraz Straż Pożarną.

Zbigniew Stonoga zajął się sprawą śmierci przy pobieraniu krwi w Gnieźnie!

Artykul dodany: Piątek, 21 kwietnia 2017
Zbigniew Stonoga zajął się sprawą śmierci przy pobieraniu krwi w Gnieźnie! Wracamy do tematu Michała, który zmarł podczas wykonywania czynności po zatrzymaniu za jazdę pod wpływem alkoholu. Sprawa zawiera wiele dziwnych, niejasnych wątków. Wydarzeniami z nocy 10 na 11 kwietnia zainteresował się Zbigniew Stonoga.

Osobówka zderzyła się z tirem

Artykul dodany: Czwartek, 20 kwietnia 2017
Osobówka zderzyła się z tirem W środę ok. godz. 10.28 do Straży Pożarnej w Gnieźnie wpłynęła informacja dotycząca kolizji samochodu osobowego z tirem w miejscowości Waliszewo (gm. Kłecko). Dyżurny natychmiast zadysponował do zdarzenia zastępy z Gniezna i Kłecka, Policję oraz Pogotowie Ratunkowe.

Pożar traw zagrażał kierowcom

Artykul dodany: Wtorek, 18 kwietnia 2017
Pożar traw zagrażał kierowcom Dzisiaj o godz. 16.05 jeden z mieszkańców (strażak OSP Trzemeszno) zauważył pożar trawy przy stacji Lotos Optima w Gnieźnie. Natychmiast powiadomił o tym dyżurnego Powiatowego Stanowiska Kierowania. Na miejsce skierowano strażaków z PSP.

2 wypadki i pijani kierowcy - podsumowanie świątecznego weekendu

Artykul dodany: Wtorek, 18 kwietnia 2017
2 wypadki i pijani kierowcy - podsumowanie świątecznego weekendu Od 14 do 17 kwietnia br. trwały policyjne działania "Bezpieczny weekend". W tym czasie o bezpieczeństwo mieszkańców naszego powiatu dbało ponad 250 policjantów. Tegoroczna aura nie sprzyjała kierowcom i pieszym. W naszym regionie było chłodno, przelotnie padał deszcz. Na terenie powiatu gnieźnieńskiego doszło do 2 wypadków drogowych, w których dwie osoby odniosły obrażenia ciała. Stróże prawa odnotowali także 8 kolizji drogowych.

Zakończył jazdę w stawie! Wydmuchał 0,46 promila alkoholu

Artykul dodany: Wtorek, 18 kwietnia 2017
Zakończył jazdę w stawie! Wydmuchał 0,46 promila alkoholu W poniedziałek, ok. godz. 13.00 do Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie wpłynęła informacja o kolizji w miejscowości Kłecko Kolonia. Samochód osobowy wypadł z drogi i zakończył jazdę w stawie. Na miejsce wysłano służby ratunkowe.

Auto przeleciało przez bariery energochłonne! Strażacy odcięli dach, żeby wyciągnąć poszkodowanych!

Artykul dodany: Niedziela, 16 kwietnia 2017
Auto przeleciało przez bariery energochłonne! Strażacy odcięli dach, żeby wyciągnąć poszkodowanych! W piątek ok. godz. 20.50 służby ratunkowe odebrały zgłoszenie o wypadku samochodu osobowego w Chwałkówku. Z wstępnych informacji wynikało, że pojazd przeleciał przez bariery energochłonne. W środku znajdowały się dwie osoby. Na miejsce wysłano Policję, Pogotowie Ratunkowe, Straż Pożarną z Gniezna, Łubowa i Czerniejewa oraz Patrol S5.

Pożar w firmie Paroc! Do akcji wysłano 6 zastępów Straży Pożarnej

Artykul dodany: Sobota, 15 kwietnia 2017
Pożar w firmie Paroc! Do akcji wysłano 6 zastępów Straży Pożarnej Dzisiaj ok. godz. 11.00 do Straży Pożarnej wpłynęła informacje o pożarze w firmie Paroc w Trzemesznie. Ze zgłoszenia wynikało, że ogień pojawił się w jednej z hal produkcyjnych. Personel został ewakuowany, a do działań wkroczyła zakładowa grupa przeciwpożarowa. Na miejsce wysłano zastępy z PSP Gniezno, OSP Trzemeszno i OSP Kruchowo - w sumie 6 jednostek.

"Kolizyjnie" na drogach powiatu

Artykul dodany: Sobota, 15 kwietnia 2017
W czwartek i piątek na terenie powiatu gnieźnieńskiego doszło do kilku kolizji. Większość zdarzeń wynikała z niedostosowania prędkości do panujących warunków.

Wypadek na ul. Poznańskiej! Motocyklista w ciężkim stanie trafił do szpitala

Artykul dodany: Piątek, 14 kwietnia 2017
Wypadek na ul. Poznańskiej! Motocyklista w ciężkim stanie trafił do szpitala Dzisiaj ok. godz. 16.30 do służb ratunkowych wpłynęła informacja, że na skrzyżowaniu ulic Poznańskiej i Topolowej w Gnieźnie doszło do zderzenia motocyklisty z samochodem typu pick-up. Ze zgłoszenia wynikało, że kierujący motocyklem jest nieprzytomny, ale oddycha. Na miejsce wysłano Policję, Pogotowie Ratunkowe oraz Straż Pożarną.

Jechał pod wpływem narkotyków i przewoził marihuanę

Artykul dodany: Piątek, 14 kwietnia 2017
Jechał pod wpływem narkotyków i przewoził marihuanę Policjanci z Komisariatu Policji w Trzemesznie zatrzymali 44-letniego mieszkańca Warszawy kierującego samochodem marki Renault. Mężczyzna podejrzewany jest o jazdę samochodem pod wpływem narkotyków. Dodatkowo stróże prawa w pojeździe, którym podróżował, znaleźli trzy woreczki strunowe z zawartością narkotyków. Badanie narkotesterem wykazało, że jest to marihuana.

Tajemnicza śmierć przy pobieraniu krwi. Co wydarzyło się w nocy z poniedziałku na wtorek?

Artykul dodany: Piątek, 14 kwietnia 2017
Tajemnicza śmierć przy pobieraniu krwi. Co wydarzyło się w nocy z poniedziałku na wtorek? Mężczyzna, który w nocy z poniedziałku na wtorek zmarł podczas pobierania krwi w stacji gnieźnieńskiego Pogotowia Ratunkowego przy ul. Wyszyńskiego, chociaż według oficjalnej wersji po prostu zasłabł, miał na ciele siniaki. Jego ciało nie znajdowało się także w Zakładzie Medycyny Sądowej, kiedy rodzina pojechała na oględziny.

Osobówka w polu, bus na boku! Wypadek na skrzyżowaniu w Przysiece

Artykul dodany: Czwartek, 13 kwietnia 2017
Osobówka w polu, bus na boku! Wypadek na skrzyżowaniu w Przysiece Dzisiaj o godz. 15.45 do Straży Pożarnej w Gnieźnie wpłynęła informacja o wypadku w miejscowości Przysieka (gmina Mieleszyn). Ze zgłoszenia wynikało, że na skrzyżowaniu samochód osobowy zderzył się z busem. Poszkodowane były dwie osoby.

Jechała z dzieckiem, zasnęła za kierownicą i uderzyła w drzewo

Artykul dodany: Czwartek, 13 kwietnia 2017
Jechała z dzieckiem, zasnęła za kierownicą i uderzyła w drzewo 13 kwietnia około godziny 2.52 do Powiatowego Stanowiska Kierowania w Gnieźnie wpłynęła informacja o wypadku drogowym w Węgorzewie (gm. Kiszkowo). Ze zgłoszenia wynikało, że samochód osobowy marki Audi na prostej drodze uderzył w przydrożne drzewo. W pojeździe znajdowała się kobieta z dzieckiem.

Potrącenie 19-latki w Gnieźnie! Policja szuka kobiety ze srebrnego auta

Artykul dodany: Czwartek, 13 kwietnia 2017
Potrącenie 19-latki w Gnieźnie! Policja szuka kobiety ze srebrnego auta W środę, 12 kwietnia, ok. godz. 17.20 w rejonie ulic Chrobrego i Mieszka I w Gnieźnie kierująca nieznanym pojazdem potrąciła znajdującą się na przejściu dla pieszych 19-letnią gnieźniankę. Na miejscu zdarzenia poszkodowana nie zgłaszała obrażeń, w związku z tym kierująca samochodem odjechała. Policja prosi kobietę o kontakt.

Pijany 53-latek strzelał do ludzi! Trafił przechodnia w głowę!

Artykul dodany: Środa, 12 kwietnia 2017
Pijany 53-latek strzelał do ludzi! Trafił przechodnia w głowę! Mieszkaniec Gniezna został zatrzymany przez policjantów, po tym jak strzelał z wiatrówki z drzwi balkonowych swojego mieszkania. Trafił w głowę w mężczyznę oczekującego na przystanku autobusowym na przyjazd autobusu. Za narażenie człowieka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Pies ma też prawo do prawa. Oprawca usłyszał zarzuty

Artykul dodany: Środa, 12 kwietnia 2017
Pies ma też prawo do prawa. Oprawca usłyszał zarzuty Wracamy do sprawy, o której pisaliśmy 24 marca br. dotyczącej porzucenia rannego psa. Jego właściciel usłyszał już zarzut znęcania ze szczególnym okrucieństwem.

Obywatelskie zatrzymanie i śmierć przy pobieraniu krwi!

Artykul dodany: Wtorek, 11 kwietnia 2017
Obywatelskie zatrzymanie i śmierć przy pobieraniu krwi! Jak udało nam się nieoficjalnie ustalić, w nocy z poniedziałku na wtorek policjanci zostali powiadomieni o pijanym kierowcy, któremu mieszkaniec uniemożliwił dalszą jazdę. Na miejsce zdarzenia przyjechali funkcjonariusze referatu patrolowo-interwencyjnego. Okazało się, że kierowca faktycznie znajdował się pod wpływem alkoholu. Niestety sprawa miała tragiczny finał.

106 mandatów i 6 zatrzymanych dowodów - kolejna akcja Policji

Artykul dodany: Wtorek, 11 kwietnia 2017
106 mandatów i 6 zatrzymanych dowodów - kolejna akcja Policji Gnieźnieńscy policjanci wspomagani przez funkcjonariuszy z innych komend prowadzili po raz kolejny w tym roku ponadpowiatowe działania mające na celu poprawę bezpieczeństwa.

3-miesiące aresztu dla pirata drogowego, który uciekał przed Policją

Artykul dodany: Wtorek, 11 kwietnia 2017
3-miesiące aresztu dla pirata drogowego, który uciekał przed Policją Na 3 miesiące trafił do aresztu 35-letni mężczyzna, który w nocy z 7 na 8 kwietnia uciekał przed policyjnym pościgiem od Gniezna aż do Poznania. Pirat drogowy rozbił po drodze kilka radiowozów.

Policjanci zabezpieczyli pocisk artyleryjski

Artykul dodany: Poniedziałek, 10 kwietnia 2017
Policjanci zabezpieczyli pocisk artyleryjski Okazuje się, że pozostałości z czasów wojny można znaleźć jeszcze dziś. O takim znalezisku poinformował policjantów mężczyzna spacerujący po lesie. W jednym z okolicznych lasów mężczyzna odnalazł pocisk artyleryjski. Niewybuch został zabezpieczony do czasu przyjazdu saperów. Policjanci apelują o ostrożność i przypominają, że odnalezionych niewybuchów nie należy dotykać czy też próbować przenosić.

Kolejny pożar w Hotelu Mieszko! Budynek prawdopodobnie podpalili bezdomni

Artykul dodany: Sobota, 8 kwietnia 2017
Kolejny pożar w Hotelu Mieszko! Budynek prawdopodobnie podpalili bezdomni Dzisiaj po godz. 18.00 do Straży Pożarnej wpłynęła informacja o pożarze w nieczynnym Hotelu Mieszko przy ul. Strumykowej w Gnieźnie. Na miejsce wysłano 3 zastępy z PSP Gniezno oraz Policję.

Pijany ojciec spał w mieszkaniu! Jego syn dostał ataku padaczki

Artykul dodany: Sobota, 8 kwietnia 2017
Pijany ojciec spał w mieszkaniu! Jego syn dostał ataku padaczki Dzisiaj po godz. 12.00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji otrzymał zgłoszenie od mieszkanki os. Kazimierza Wielkiego w Gnieźnie, że ta nie może dostać się do mieszkania, w którym prawdopodobnie przebywa jej mąż. Kobieta była zaniepokojona i prosiła o pomoc. Na miejsce skierowano Policję, Straż Pożarną oraz Pogotowie Ratunkowe.

Kobieta otrzymała niepokojącą wiadomość! Powiadomiła Policję o możliwej próbie samobójczej

Artykul dodany: Sobota, 8 kwietnia 2017
Kobieta otrzymała niepokojącą wiadomość! Powiadomiła Policję o możliwej próbie samobójczej W piątek, w godzinach wieczornych do służb ratunkowych wpłynęła informacja o możliwej próbie samobójczej w budynku mieszkalnym przy ul. Dalkoskiej w Gnieźnie. Na miejsce wysłano Policję, Pogotowie Ratunkowe oraz Straż Pożarną, ponieważ drzwi do mieszkania były zamknięte od wewnątrz.

Pościg za pijanym kierowcą! Kilka rozbitych radiowozów!

Artykul dodany: Sobota, 8 kwietnia 2017
Pościg za pijanym kierowcą! Kilka rozbitych radiowozów! Minionej nocy policjanci z kilku powiatów prowadzili pościg za pijanym 35-latkiem. Mężczyzna nie zatrzymał się do kontroli drogowej w Gnieźnie. W Psarach Małych staranował dwa radiowozy na policyjnej blokadzie. Swoim Mercedesem uciekał przez powiat wrzesiński, aż do Poznania, gdzie został zatrzymany.

8-tonowy krążownik! Przekroczył ładowność o 903 procent!

Artykul dodany: Sobota, 8 kwietnia 2017
8-tonowy krążownik! Przekroczył ładowność o 903 procent! Niewielkich rozmiarów, maksymalnie przeładowane, mkną po naszych drogach trzyipółtonowe "ciężarówki", które w rzeczywistości ważą ponad dwa razy tyle. Kolejny "ośmiotonowiec" na małych kółkach przekroczył ładowność pojazdu o 903 procent!

Poszukiwany 6 listami gończymi schował się pod kołdrą dziecka

Artykul dodany: Piątek, 7 kwietnia 2017
Poszukiwany 6 listami gończymi schował się pod kołdrą dziecka Gnieźnieńscy policjanci z Zespołu Poszukiwań zatrzymali 31-letniego mieszkańca Pierwszej Stolicy Polski. Mężczyzna poszukiwany był 6 listami gończymi wydanymi przez Sąd Rejonowy w Gnieźnie za przestępstwa drogowe. Zatrzymany zgodnie z dyspozycją Sądu niebawem trafił do Zakładu Karnego, gdzie będzie odbywał ponad 5-letnią karę pozbawienia wolności.

Zdobył zaufanie, rozkochał i ... okradł gnieźniankę!

Artykul dodany: Piątek, 7 kwietnia 2017
Zdobył zaufanie, rozkochał i ... okradł gnieźniankę! Zarzut przywłaszczenia telefonu i modemu usłyszał 34-latek pochodzący z Wrześni. Wobec mężczyzny zastosowano również środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji. Sprawca poznał swoją przyszłą ofiarę przez internet, obiecywał wspólną przyszłość, po czym przywłaszczył należące do niej telefon i modem. Pokrzywdzonych kobiet najprawdopodobniej jest więcej.

Zderzenie sześciu aut na krajowej "piątce"! Jedna osoba w szpitalu

Artykul dodany: Czwartek, 6 kwietnia 2017
Zderzenie sześciu aut na krajowej Do zderzenia sześciu samochodów doszło dzisiaj ok. godz. 11.00 na drodze krajowej nr 5 pomiędzy Goślinowem a Łabiszynkiem. Jedna osoba trafiła do szpitala. Na miejsce wysłano Policję, Pogotowie Ratunkowe oraz Straż Pożarną z Gniezna i Modliszewa.

Operator koparki znalazł ludzkie kości na budowie!

Artykul dodany: Czwartek, 6 kwietnia 2017
Operator koparki znalazł ludzkie kości na budowie! Podczas prac budowlanych na terenie budowy przy ul. Witkowskiej (po byłym zakładzie stolarki okiennej Polokna) znaleziono kości ludzkie, które zabezpieczono do dalszych badań.

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 1091 92 następna »REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA
Wydarzenia
<<  Kwiecień 2017  >>
PN
WT
ŚR
CZ
PT
SB
ND
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
 
 
 
 
 
 
Newsletter
Podaj swój adres e-mail aby otrzymywać newsletter z najnowszymi informacjami lub usunąć już dodany e-mail.
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
tel.kom.: +48 781 085 964
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2017 Moje Gniezno