Logo

REKLAMA
Plik banneru

Dział - Na sygnale

Egzotyczny wąż z Dziekanowic złapany!

Artykul dodany: Wtorek, 26 września 2017
Egzotyczny wąż z Dziekanowic złapany! Strażacy z OSP Łubowo jednak złapali egzotycznego węża w jednym z mieszkań w Dziekanowicach. Przypomnijmy, że pierwsze zgłoszenie wpłynęło w czwartek, 21 września, 40 minut po północy. Wówczas alarm odnotowano jako fałszywy, ponieważ nie udało się znaleźć gada.

Strażacy łapali egzotycznego węża

Artykul dodany: Poniedziałek, 25 września 2017
Strażacy łapali egzotycznego węża W czwartek, 21 września, 40 minut po północy strażacy z OSP Łubowo zostali wysłani do złapania egzotycznego węża, który pełzał w mieszkaniu w Dziekanowicach.

Śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego zabrał mężczyznę z udarem mózgu

Artykul dodany: Niedziela, 24 września 2017
Śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego zabrał mężczyznę z udarem mózgu W niedzielę ok. godz. 17.00 na targowisku w Witkowie lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. "Ratownik 9" z Poznania przetransportował do szpitala starszego mężczyznę z podejrzeniem udaru mózgu.

Pożar przy ul. Malwowej w Gnieźnie! W domu znajdowały się starsze osoby

Artykul dodany: Niedziela, 24 września 2017
Pożar przy ul. Malwowej w Gnieźnie! W domu znajdowały się starsze osoby W niedzielę ok. godz. 16.30 do Straży Pożarnej w Gnieźnie wpłynęła informacja o pożarze domu przy ul. Malwowej w Gnieźnie. W środku znajdowali się mieszkańcy. Na miejsce wysłano 3 zastępy ratowniczo-gaśnicze, Policję oraz Pogotowie Ratunkowe.

Uszkodzona przyczepa blokowała drogę

Artykul dodany: Sobota, 23 września 2017
Uszkodzona przyczepa blokowała drogę W piątek, 22 września, w godzinach popołudniowych do Powiatowego Stanowiska Kierowania w Gnieźnie wpłynęła informacja o ciągniku rolniczym z przyczepą, który blokował pas jezdni w Chłądowie. Pojazd był poważnie uszkodzony i stwarzał zagrożenie dla uczestników ruchu.

Jedna osoba w szpitalu po zderzeniu samochodów w Miroszce

Artykul dodany: Sobota, 23 września 2017
Jedna osoba w szpitalu po zderzeniu samochodów w Miroszce W środę, w Miroszce doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Na miejsce wysłano Policję, Pogotowie Ratunkowe oraz Straż Pożarną.

Piesi i rowerzyści na celowniku Policji

Artykul dodany: Piątek, 22 września 2017
Piesi i rowerzyści na celowniku Policji Piesi i rowerzyści stanowią szczególnie zagrożoną grupę uczestników ruchu drogowego. Brak oświetlenia przy drogach, brak poboczy do poruszania się pieszych i rowerzystów po drodze poza obszarami zabudowanymi oraz niewłaściwy sposób korzystania z przejść dla pieszych sprawiają, że dochodzi do zbyt wielu wypadków. Gnieźnieńscy policjanci prowadzili wczoraj działania "Niechronieni Uczestnicy Ruchu Drogowego", podczas których szczególną uwagę zwracali na zachowania kierowców wobec pieszych oraz sprawdzanie czy piesi i kierujący jednośladami nie łamią zasad przepisów ruchu drogowego.

Zderzenie dwóch ciężarówek! Jedno z aut przewoziło butle z gazem

Artykul dodany: Piątek, 22 września 2017
Zderzenie dwóch ciężarówek! Jedno z aut przewoziło butle z gazem Dzisiaj ok. godz. 14.45 do Straży Pożarnej wpłynęła informacja o zderzeniu dwóch samochodów ciężarowych na skrzyżowaniu ulic Poznańskiej i Kiszkowskiej. Jeden z pojazdów przewoził butle z gazem, które wysypały się na jezdnię. Na miejsce wysłano trzy zastępy z PSP Gniezno i jeden z OSP Łubowo, Pogotowie Ratunkowe oraz Policję.

Zatrzymali pijanego kierowcę! Mężczyzna wydmuchał 3,5 promila alkoholu!

Artykul dodany: Czwartek, 21 września 2017
Zatrzymali pijanego kierowcę! Mężczyzna wydmuchał 3,5 promila alkoholu! "Ja, obywatel Rzeczypospolitej Polskiej, świadom podejmowanych obowiązków policjanta, ślubuję: służyć wiernie Narodowi, chronić ustanowiony Konstytucją Rzeczypospolitej Polskiej porządek prawny, strzec bezpieczeństwa Państwa i jego obywateli...". Tak właśnie słowa roty ślubowania wypełnili policjanci kryminalni gnieźnieńskiej Policji, kiedy to wykonując czynności służbowe na terenie powiatu wrzesińskiego zatrzymali nietrzeźwego kierującego. 30-latek ze Słupcy miał 3,5 promila alkoholu w organizmie kierując swoim Audi.

Wjechał w betonowy płot i uciekł! Czy w trakcie kolizji był pijany?

Artykul dodany: Czwartek, 21 września 2017
Wjechał w betonowy płot i uciekł! Czy w trakcie kolizji był pijany? Policjanci wydziału ruchu drogowego zatrzymali nietrzeźwego 60-letniego kierowcę, który na ul. Roosevelta cofając wjechał samochodem w betonowy płot, po czym oddalił się z miejsca zdarzenia. Po pewnym czasie sprawca wrócił na miejsce. Zdarzenie udokumentował w formie zdjęć przypadkowy świadek.

Karambol 5 aut w Wymysłowie!

Artykul dodany: Poniedziałek, 18 września 2017
Karambol 5 aut w Wymysłowie! Dzisiaj ok. godz. 17.20 na drodze krajowej nr 15 w Wymysłowie doszło do zderzenia 5 samochodów. W jednym z aut znajdowały się butle z propan-butanem. Na miejsce wysłano Policję, Pogotowie Ratunkowe oraz zastępy Straży Pożarnej z Gniezna i Trzemeszna. Ruch został całkowicie zablokowany.

Odnalazł się zaginiony 35-latek z Trzemeszna

Artykul dodany: Poniedziałek, 18 września 2017
Odnalazł się zaginiony 35-latek z Trzemeszna Policjanci z Trzemeszna i Gniezna od czwartku poszukiwali 35-latka, który wyjechał samochodem z domu i od tamtego czasu nie nawiązał kontaktu z rodziną. Na szczęście mężczyzna cały i zdrowy wrócił do domu.

Osobówka zgnieciona przez dwie ciężarówki! W środku uwięziony był kierowca

Artykul dodany: Piątek, 15 września 2017
Osobówka zgnieciona przez dwie ciężarówki! W środku uwięziony był kierowca W piątek ok. godz. 17.00 do służb ratunkowych wpłynęła informacja o zderzeniu dwóch samochodów ciężarowych i osobówki na drodze krajowej nr 15 w Trzemesznie. Do akcji wysłano Policję, Pogotowie Ratunkowe oraz strażaków z Gniezna i Trzemeszna.

Zaginiony Łukasz Walter

Artykul dodany: Piątek, 15 września 2017
Zaginiony Łukasz Walter Policjanci z Komisariatu Policji w Trzemesznie i Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie poszukują zaginionego Łukasza Walter, lat 35, zamieszkałego w Trzemesznie, który w dniu 11 września 2017 roku ok. godz. 5.30 wyjechał z domu samochodem i do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania, jak też nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Tablet czeka na właściciela

Artykul dodany: Czwartek, 14 września 2017
Tablet czeka na właściciela Dzielnicowi z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie poszukują właściciela tableta marki Kiano pozostawionego w salonie fryzjerskim.

7 lat więzienia za napaść na policjantów! Prokuratura wnioskowała o 15 lat pozbawienia wolności

Artykul dodany: Środa, 13 września 2017
7 lat więzienia za napaść na policjantów! Prokuratura wnioskowała o 15 lat pozbawienia wolności 12 września Sąd Okręgowy w Poznaniu wydał wyrok w sprawie mężczyzny oskarżonego o czynną napaść na funkcjonariuszy policji, usiłowanie zabójstwa dwóch funkcjonariuszy i inne. Postępowanie dowodowe trwało dłuższy czas. Przesłuchano wielu świadków, w tym funkcjonariuszy Policji i biegłych. Odbyły się także oględziny na dachu budynku, na którym w dniu przestępstwa przebywał oskarżony. Prokuratura obstawała przy wersji, że czyny jakich dopuścił się oskarżony stanowiły między innymi usiłowanie zabójstwa funkcjonariuszy. Usiłowanie zabójstwa miało polegać na rzuceniu stalowym gryfem w kierunku wychodzącego z radiowozu policjanta z wysokości drugiego piętra, przy czym ciężki przedmiot uderzył w dach radiowozu, nie raniąc żadnego z policjantów.

Powiało i zrobiło się niebezpiecznie

Artykul dodany: Środa, 13 września 2017
Powiało i zrobiło się niebezpiecznie Wiatr, który dzisiaj przetoczył się przez nasz region spowodował uszkodzenia budynków. Okazało się, że po nawałnicy z 11 sierpnia niektóre dachy były uszkodzone i wystarczyło kilka silniejszych podmuchów, aby opierzenia, dachówki i inne elementy zaczęły zagrażać bezpieczeństwu mieszkańców.

Ukradli telefon - teraz za to odpowiedzą

Artykul dodany: Środa, 13 września 2017
Ukradli telefon - teraz za to odpowiedzą Gnieźnieńscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy z kabiny zaparkowanego samochodu dostawczego ukradli telefon komórkowy. Było to możliwe dzięki bystremu oku operatora monitoringu miejskiego i kobiety, która będąc świadkiem poinformowała o zdarzeniu właściciela pojazdu. Skradziony przedmiot odzyskano. Za kradzież grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Dachowanie w Owieczkach

Artykul dodany: Wtorek, 12 września 2017
Dachowanie w Owieczkach Dzisiaj o godz. 8.20 służby ratunkowe zostały powiadomione o dachowaniu samochodu osobowego w Owieczkach. Na miejsce wysłano zastępy Straży Pożarnej z Gniezna, Łubowa, Policję oraz Pogotowie Ratunkowe.

Pożar hali produkcyjnej przy ul. Fabrycznej

Artykul dodany: Wtorek, 12 września 2017
Pożar hali produkcyjnej przy ul. Fabrycznej Dzisiaj ok. godz. 9.40 do Straży Pożarnej wpłynęło zgłoszenie, z którego wynikało, że płonie hala produkcyjna przy ul. Fabrycznej w Gnieźnie. Na miejsce wysłano 4 zastępy.

Kolizja drogowa i ulatniający się gaz w bloku

Artykul dodany: Poniedziałek, 11 września 2017
Kolizja drogowa i ulatniający się gaz w bloku W poniedziałek po godz. 13.00 strażacy zostali poinformowani o zdarzeniu drogowym na ul. Poznańskiej w Witkowie. Na miejsce wysłano zastęp OSP.

TIR-em pod prąd na S5! Czy kierowca chciał zabić niewinnych ludzi?

Artykul dodany: Poniedziałek, 11 września 2017
TIR-em pod prąd na S5! Czy kierowca chciał zabić niewinnych ludzi? Szczyt nieodpowiedzialności - tak w skrócie można nazwać zachowanie kierowcy TIR-a, który 8 września jechał pod prąd drogą ekspresową S5 na odcinku Poznań - Gniezno. Policja prosi świadków zdarzenia o pomoc.

Wypadek w Węgorzewie! Bus uderzył w drzewo

Artykul dodany: Poniedziałek, 11 września 2017
Wypadek w Węgorzewie! Bus uderzył w drzewo Dzisiaj ok. godz. 11.30 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku w Węgorzewie. Z wstępnych informacji wynikało, ze bus uderzył w drzewo. Na miejsce wysłano Policję, Pogotowie Ratunkowe oraz Straż Pożarną z Gniezna i Kiszkowa.

Renault uderzyło w bariery energochłonne

Artykul dodany: Sobota, 9 września 2017
Renault uderzyło w bariery energochłonne W nocy z piątku na sobotę, ok. godz. 1.30 do służb ratunkowych wpłynęła informacja o samochodzie osobowym, który uderzył w bariery energochłonne na drodze ekspresowej S5. Na miejsce wysłano Policję oraz Straż Pożarną.

Pożar w Działyniu! W mieszkaniu znajdowały się 4 butle z gazem!

Artykul dodany: Piątek, 8 września 2017
Pożar w Działyniu! W mieszkaniu znajdowały się 4 butle z gazem! Dzisiaj ok. godz. 11.30 do Straży Pożarnej wpłynęło zgłoszenia o pożarze mieszkania w Działyniu. Z uzyskanych informacji wynikało, że płonie lokal na pierwszym piętrze w bloku. W środku znajdowały się cztery butle z gazem oraz jedna osoba. Na miejsce wysłano zastępy z Gniezna, Kłecka i Mieleszyna oraz Policję.

Jechała ponad 100 km/h! Policjanci zatrzymali jej prawo jazdy

Artykul dodany: Czwartek, 7 września 2017
Jechała ponad 100 km/h! Policjanci zatrzymali jej prawo jazdy Gnieźnieńscy policjanci wydziału ruchu drogowego zatrzymali 42-letnią mieszkankę Mieściska, która w terenie zabudowanym jechała samochodem ponad 100km/h. Kobieta przekroczyła dopuszczalną prędkość o ponad 50 km/h. Kierująca straciła prawo jazdy na 3 miesiące, otrzymała punkty karne oraz mandat.

Tragiczny wypadek pomiędzy Gnieznem a Trzemesznem

Artykul dodany: Środa, 6 września 2017
Tragiczny wypadek pomiędzy Gnieznem a Trzemesznem Dzisiaj przed godz. 22.00 na drodze krajowej nr 15 pomiędzy Gnieznem a Trzemesznem doszło do wypadku trzech samochodów osobowych. W zdarzeniu zginęła jedna osoba, a kolejna została przewieziona do szpitala. Droga była zablokowana.

Szukamy właściciela walizek i paszportu

Artykul dodany: Środa, 6 września 2017
Szukamy właściciela walizek i paszportu Dzielnicowi z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie poszukują właściciela dwóch toreb podróżnych z zawartością paszportu należącego do obywatela Ukrainy pozostawionych na przystanku autobusowym przy ul. Pocztowej w Gnieźnie.

Ujęcie obywatelskie! Kobieta zatrzymała kierowcę, który miał ponad 4-promile alkoholu!

Artykul dodany: Środa, 6 września 2017
Ujęcie obywatelskie! Kobieta zatrzymała kierowcę, który miał ponad 4-promile alkoholu! Postawą godną naśladowania wykazała się 37-letnia mieszkanka Pobiedzisk, która w Dziekanowicach ujęła nietrzeźwego kierowcę, a następnie powiadomiła policjantów. Kierujący samochodem marki Suzuki miał ponad 4 promile alkoholu w organizmie.

Strażnik miejski z Gniezna uratował podtopionego mężczyznę w kaliskim aquaparku!

Artykul dodany: Wtorek, 5 września 2017
Strażnik miejski z Gniezna uratował podtopionego mężczyznę w kaliskim aquaparku! W niedzielę, w aquaparku w Kaliszu o mały włos utonąłby użytkownik kompleksu. Nieprzytomnego mężczyznę wyciągnął spod wody Grzegorz Woźny - strażnik miejski z Gniezna.

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10100 101 następna »REKLAMA

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Newsletter
Podaj swój adres e-mail aby otrzymywać newsletter z najnowszymi informacjami lub usunąć już dodany e-mail.
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2017 Moje Gniezno