Logo

REKLAMA
Plik banneru
Najnowsze artykuły

Dział - Na sygnale

Kobieta ugodziła konkubenta nożem, bo znęcał się nad nią

Artykul dodany: Środa, 26 lipca 2017
Kobieta ugodziła konkubenta nożem, bo znęcał się nad nią Jak informuje portal Trzemeszno24.info, w piątek ok. godz. 21.20 policjanci otrzymali nietypowe zgłoszenie. Wynikało z niego, że kobieta przez przypadek skaleczyła nożem swojego konkubenta. Na miejsce wysłano patrol.

Oszukują kierowców! Uważajcie na fałszywą biżuterię

Artykul dodany: Środa, 26 lipca 2017
Oszukują kierowców! Uważajcie na fałszywą biżuterię Na drogach powiatu gnieźnieńskiego w ostatnim czasie pojawili się oszuści, którzy zatrzymują podróżujących na drogach. Każdy kto się zatrzyma słyszy różne historie - najczęściej, że zabrakło paliwa i proszą o pomoc.

Pożar na działkach w Witkowie

Artykul dodany: Środa, 26 lipca 2017
Pożar na działkach w Witkowie 25 lipca około godziny 2.25 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Gnieźnie wpłynęło zgłoszenie o widocznym pożarze na ogródkach działkowych w Witkowie. Zgłaszający nie był w stanie określić co dokładnie się pali. Dyspozytor wysłał na miejsce jeden zastęp OSP Witkowo.

Auto wypadło z drogi! Spod maski wydobywał się dym

Artykul dodany: Środa, 26 lipca 2017
Auto wypadło z drogi! Spod maski wydobywał się dym We wtorek po godz. 21.00 do Straży Pożarnej wpłynęła informacja o wypadku samochodu osobowego w Dziekanowicach. Ze zgłoszenia wynikało, że auto wypadło z drogi i stanęło w ogniu. Na miejsce wysłano zastępy PSP Gniezno, OSP Łubowo, OSP Lednogóra, Policję oraz Pogotowie Ratunkowe.

Potrącił dwóch chłopców na przejściu dla pieszych i uciekł z miejsca zdarzenia

Artykul dodany: Wtorek, 25 lipca 2017
Potrącił dwóch chłopców na przejściu dla pieszych i uciekł z miejsca zdarzenia Dzisiaj w godzinach południowych na oznakowanym przejściu dla pieszych na ul. Wrzesińskiej w Gnieźnie doszło do potrącenia dwóch chłopców. Sprawca uciekła z miejsca zdarzenia. Na miejsce wysłano Policję oraz Pogotowie Ratunkowe.

Alarm bombowy na gnieźnieńskim dworcu! Znamy więcej szczegółów akcji

Artykul dodany: Poniedziałek, 24 lipca 2017
Alarm bombowy na gnieźnieńskim dworcu! Znamy więcej szczegółów akcji W okresie letnim wielu z nas podróżuje i czasem coś zapomni zabrać ze sobą. Tak też się stało w pociągu relacji Poznań-Toruń na stacji Poznań Główny, gdzie wszedł do wagonu mężczyzna i pozostawił walizkę, a następnie z niego wyszedł. Pociąg ruszył, a walizka została. I co tu robić?

Mężczyzna narodowości ukraińskiej utonął w Jeziorze Popielewskim

Artykul dodany: Niedziela, 23 lipca 2017
Mężczyzna narodowości ukraińskiej utonął w Jeziorze Popielewskim Dzisiaj po godz. 16.00 do Straży Pożarnej wpłynęła informacja o prawdopodobnym utonięciu mężczyzny w Jeziorze Popielewskim, w miejscowości Lubiń. Na miejsce wysłano zastępy z PSP Gniezno, OSP Trzemeszno, PSP Mogilno, Pogotowie Ratunkowe, Policję, a także Powiatową Straż Rybacką.

Alarm bombowy w pociągu! Ewakuowano gnieźnieński dworzec!

Artykul dodany: Niedziela, 23 lipca 2017
Alarm bombowy w pociągu! Ewakuowano gnieźnieński dworzec! Dzisiaj w godzinach południowych służby ratunkowe zostały zaalarmowane o podejrzanym bagażu znajdującym się w pociągu jadącym z Poznania do Gniezna. Zapadła decyzja o ewakuacji gnieźnieńskiego dworca oraz przeszukaniu zbliżającego się do stacji składu.

Rowerzysta potrącony przez samochód! Mężczyzna trafił do szpitala

Artykul dodany: Piątek, 21 lipca 2017
Rowerzysta potrącony przez samochód! Mężczyzna trafił do szpitala W piątek rano na skrzyżowaniu ulic Gdańskiej i Spichrzowej kierująca samochodem osobowym potrąciła rowerzystę. 52-latek został przewieziony do szpitala.

6-letnie dziecko w szpitalu po zderzeniu dwóch samochodów w Gnieźnie

Artykul dodany: Piątek, 21 lipca 2017
6-letnie dziecko w szpitalu po zderzeniu dwóch samochodów w Gnieźnie W czwartek, w godzinach popołudniowych na drodze krajowej nr 5 (wylot z Gniezna w kierunku Bydgoszczy) doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Na miejsce wysłano Policję, Pogotowie Ratunkowe oraz Straż Pożarną z Gniezna i Modliszewa.

Podpalacz trafił za kratki!

Artykul dodany: Czwartek, 20 lipca 2017
Podpalacz trafił za kratki! Gnieźnieńscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o podpalenie mieszkania w budynku wielorodzinnym oraz narażenia zdrowia i życia u zamieszkującego tam mężczyzny. Podejrzany 29-latek został tymczasowo aresztowany. Mężczyźnie grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Utonięcie w Jeziorze Działyńskim!

Artykul dodany: Czwartek, 20 lipca 2017
Utonięcie w Jeziorze Działyńskim! Dzisiaj ok. godz. 18.30 do służb ratunkowych wpłynęła informacja o topielcu znajdującym się w Jeziorze Działyńskim. Na miejsce wysłano Policję, Straż Pożarną z Kłecka oraz Pogotowie Ratunkowe.

Sypki ładunek bez zabezpieczenia. Kierowca ciągnika zasypywał drogę żwirem

Artykul dodany: Czwartek, 20 lipca 2017
Sypki ładunek bez zabezpieczenia. Kierowca ciągnika zasypywał drogę żwirem Przewożony ładunek sypki może być umieszczony tylko w szczelnej skrzyni ładunkowej, zabezpieczonej dodatkowo odpowiednimi zasłonami uniemożliwiającymi wysypywanie się ładunku na drogę. Niestety, kierowca ciągnika rolniczego z przyczepą, który w czwartek jechał drogą od strony Witkowa do Niechanowa za nic miał ten przepis.

MPK komentuje zdarzenie na os. Winiary. Będą zmiany w systemie!

Artykul dodany: Środa, 19 lipca 2017
MPK komentuje zdarzenie na os. Winiary. Będą zmiany w systemie! Po opublikowaniu filmu, który przedstawia zachowanie kierowców autobusów MPK na os. Winiary w Gnieźnie, poprosiliśmy spółkę o komentarz. Dzisiaj otrzymaliśmy odpowiedź.

Kierowcy autobusów MPK łamią przepisy? Zobaczcie nagranie z rejestratora!

Artykul dodany: Wtorek, 18 lipca 2017
Kierowcy autobusów MPK łamią przepisy? Zobaczcie nagranie z rejestratora! Jedna z naszych Czytelniczek przysłała nam link do filmu z rejestratora zamontowanego w samochodzie, na którym uwieczniono jak kierowcy autobusów MPK Gniezno łamią przepisy ruchu drogowego. Dwa pojazdy przejeżdżają przez skrzyżowanie ulic Gdańskiej i Biskupińskiej w momencie, kiedy na sygnalizatorze jest czerwone światło. Dodatkowo jeden z pojazdów jedzie prosto z pasa do skrętu w prawo.

Pies z cegłami przywiązanymi do szyi w Jeziorze Wierzbiczańskim! Kim byli oprawcy?

Artykul dodany: Wtorek, 18 lipca 2017
Pies z cegłami przywiązanymi do szyi w Jeziorze Wierzbiczańskim! Kim byli oprawcy? 9 lipca w godzinach popołudniowych do Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie wpłynęła informacja, z której wynikało, że niedaleko brzegu w Jeziorze Wierzbiczańskim unoszą się zwłoki zwierzęcia. Zgłaszający nie był pewny co to za zwierzę. Na miejsce wysłano patrol.

Gnieźnieńska policjantka po służbie zatrzymała pijanego kierowcę

Artykul dodany: Wtorek, 18 lipca 2017
Gnieźnieńska policjantka po służbie zatrzymała pijanego kierowcę Gnieźnieńska policjantka z Wydziału do walki z Przestępstwami Gospodarczymi, sierż. sztab. Kinga Kasprzyk-Wrzosek, przejeżdżając po służbie przez Witkowo zatrzymała nietrzeźwego kierowcę, który spowodował kolizję drogową. Funkcjonariuszka widząc zachowanie 21-latka od razu podjęła decyzję o uniemożliwieniu mu dalszej jazdy.

Prawie 200 mandatów w 3 dni!

Artykul dodany: Wtorek, 18 lipca 2017
Prawie 200 mandatów w 3 dni! Podczas minionego weekendu w całym kraju trwały działania "Prędkość". Na terenie Gniezna i powiatu policjanci ukarali mandatami prawie 200 kierowców.

Budzio wrócił do domu

Artykul dodany: Wtorek, 18 lipca 2017
Budzio wrócił do domu Gnieźnianka podczas pobytu w Darłowie znalazła małego, błąkającego się psa. Nie mogąc znaleźć właścicieli zwierzęcia zabrała go ze sobą do domu. Prawowita właścicielka złożyła w Darłowie zawiadomienie o kradzieży. Policjanci w przeciągu kilku dni ustalili prawdopodobne miejsce przebywania psa i zwrócili córce właścicielki.

Film z pożaru przy ul. Cymsa w Gnieźnie

Artykul dodany: Poniedziałek, 17 lipca 2017
Film z pożaru przy ul. Cymsa w Gnieźnie Jeden z naszych Czytelników przysłał nam film z pożaru przy ul. Cymsa w Gnieźnie, do którego doszło w sobotę wieczorem. Zobaczcie jakim żywiołem jest ogień.

Zderzenie na skrzyżowaniu w Witkowie

Artykul dodany: Poniedziałek, 17 lipca 2017
Zderzenie na skrzyżowaniu w Witkowie W poniedziałek, 17 lipca, chwilę przed godziną 15.00 na skrzyżowaniu ulic Gnieźnieńskiej i Armii Poznań w Witkowie doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Na miejsce zdarzenia wysłano strażaków z OSP Witkowo, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz Policję.

Pożar auta i chrzest strażaka

Artykul dodany: Poniedziałek, 17 lipca 2017
Pożar auta i chrzest strażaka W sobotę ok. godz. 18.00 do Straży Pożarnej wpłynęła informacja o pożarze samochodu w miejscowości Łubowo. Do akcji wyjechały zastępy z Gniezna i Łubowa.

Pożar auta w Kołaczkowie! W środku była butla z gazem!

Artykul dodany: Niedziela, 16 lipca 2017
Pożar auta w Kołaczkowie! W środku była butla z gazem! 16 lipca o godz. 8.30 do Straży Pożarnej wpłynęła informacja o pożarze samochodu w miejscowości Kołaczkowo. W pojeździe miała znajdować się butla z gazem. Do akcji wyjechały zastępy z Gniezna, Witkowa oraz Policja.

Pożar przy ul. Cymsa w Gnieźnie! Płomienie wychodziły przez okna budynku!

Artykul dodany: Sobota, 15 lipca 2017
Pożar przy ul. Cymsa w Gnieźnie! Płomienie wychodziły przez okna budynku! Dzisiaj ok. godz. 21.00 do Straży Pożarnej wpłynęła informacja o pożarze mieszkania przy ul. Cymsa w Gnieźnie. Na miejsce wysłano zastępy Policję, Pogotowie Ratunkowe, zastępy PSP Gniezno oraz OSP Zdziechowa i OSP Modliszewo.

Wypiął się na gnieźnieńskich kibiców! Został ukarany mandatem

Artykul dodany: Piątek, 14 lipca 2017
Wypiął się na gnieźnieńskich kibiców! Został ukarany mandatem Podczas ostatniego meczu żużlowego GTM Start Gniezno z RKS Kolejarz Rawicz jeden z kibiców drużyny gości opuścił spodnie i pokazał w kierunku sektorów fanów gospodarzy goły tyłek. Mężczyzna został zatrzymany przez ochronę oraz przekazany w ręce Policji.

Ruszyła akcja "Prędkość"

Artykul dodany: Piątek, 14 lipca 2017
Ruszyła akcja Funkcjonariusze ruchu drogowego będą zwracali uwagę na każde, nawet najmniejsze wykroczenia. Dziś, tj. w piątek, 14 lipca ruszyła akcja "Prędkość - zero tolerancji". Wzmożone kontrole prędkości przeprowadzane są na terenie całej Wielkopolski. Tak będzie aż do niedzieli, 16 lipca.

Pierwsza odsłona akcji "Czyste Gniezno" za nami! Jedna osoba trafiła do więzienia

Artykul dodany: Piątek, 14 lipca 2017
Pierwsza odsłona akcji Straż Miejska podsumowała akcję "Czyste Gniezno". Efekt kilkudniowego działania to 52 wykroczenia, 9 pouczeń, 18 mandatów karnych i 24 zawiadomienia o wykroczeniu.

Pożar auta w Dziećmiarkach

Artykul dodany: Piątek, 14 lipca 2017
Pożar auta w Dziećmiarkach W czwartek o godz. 18.50 w miejscowości Dziećmiarki samochód osobowy stanął w ogniu. Na miejsce wysłano strażaków z Gniezna i Kłecka.

Zderzenie busa z ciężarówką w Komorowie

Artykul dodany: Piątek, 14 lipca 2017
Zderzenie busa z ciężarówką w Komorowie W czwartek rano do służb ratunkowych wpłynęło zawiadomienie o wypadku w Komorowie. Z uzyskanych informacji wynikało, że w zdarzeniu brał udział bus oraz samochód ciężarowy. Na miejsce wysłano Policję, Pogotowie Ratunkowe oraz Straż Pożarną z Gniezna i Kłecka.

Dachowanie w Mącznikach! 3 osoby w szpitalu

Artykul dodany: Piątek, 14 lipca 2017
Dachowanie w Mącznikach! 3 osoby w szpitalu W czwartek przed godz. 20.00 na drodze Zdziechowa - Mieleszyn w miejscowości Mączniki doszło do dachowania samochodu osobowego. Autem podróżowały trzy osoby. Wszystkie zostały przewiezione do szpitala.

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 1096 97 następna »REKLAMA

REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Newsletter
Podaj swój adres e-mail aby otrzymywać newsletter z najnowszymi informacjami lub usunąć już dodany e-mail.
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
tel.kom.: +48 781 085 964
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2017 Moje Gniezno