Logo

Dział - Na sygnale

Nie żyje 55-letni kierowca autobusu! Mężczyznę znaleziono martwego w pojeździe

Artykul dodany: Poniedziałek, 24 września 2018
Nie żyje 55-letni kierowca autobusu! Mężczyznę znaleziono martwego w pojeździe W sobotę o godz. 16.30 na parkingu PKS Gniezno przy ul. Pocztowej w Gnieźnie ujawniono zwłoki 55-letniego mężczyzny - kierowcy autobusu. Na miejsce wezwano lekarza oraz prokuratora. Ciało zabezpieczono do sekcji.

Pijany kierowca trafił za kratki

Artykul dodany: Poniedziałek, 24 września 2018
Pijany kierowca trafił za kratki Policjanci z Kłecka wspólnie z policjantem z drogówki zatrzymali 30-letniego mężczyznę, który kierował Cinquecento mając w organizmie 1,7 promila alkoholu. Sprawca został zatrzymany dzięki informacjom przekazanym przez świadka zdarzenia. Szybko okazało się, że mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania. Był za to poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Wągrowcu w celu odbycia kary pozbawienia wolności.

Motocyklista zakończył jazdę na barierze energochłonnej

Artykul dodany: Poniedziałek, 24 września 2018
Motocyklista zakończył jazdę na barierze energochłonnej W niedzielę o godz. 14.50 do służb ratunkowych wpłynęła informacja o wypadku motocyklisty na zjeździe z drogi ekspresowej S5 w Goślinowie. Na miejsce wysłano Policję, Straż Pożarną oraz Pogotowie Ratunkowe.

Zofia Mrozińska odnaleziona

Artykul dodany: Niedziela, 23 września 2018
Zofia Mrozińska odnaleziona Otrzymaliśmy informację, że 77-letnia Zofia Mrozińska, o której zaginięciu informowaliśmy w piątek, została odnaleziona.

29-latek potrącił policjantkę! W aucie miał 2,5-letnie dziecko i sporą ilość amfetaminy

Artykul dodany: Czwartek, 20 września 2018
29-latek potrącił policjantkę! W aucie miał 2,5-letnie dziecko i sporą ilość amfetaminy Mieszkaniec gminy Gniezno, który podczas Biegu Lechitów nie zastosował się do sygnałów dawanych przez policjantkę, a następnie ją potrącił odpowie za spowodowanie bezpośredniego niebezpieczeństwa katastrofy w ruchu lądowym, a także posiadanie znacznej ilości narkotyków i kierowanie samochodem w stanie po użyciu środków odurzających. 29-latkowi może grozić nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Tragiczny wypadek w Królewcu! Nie żyje 41-letnia kobieta

Artykul dodany: Środa, 19 września 2018
Tragiczny wypadek w Królewcu! Nie żyje 41-letnia kobieta W środę, 19 września, o godzinie 6.25 w miejscowości Królewiec w gminie Witkowo doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego.

Pożar w Piekarach

Artykul dodany: Środa, 19 września 2018
Pożar w Piekarach We wtorek o godz. 8.40 strażacy zostali powiadomieni o pożarze piwnicy w domu jednorodzinnym w miejscowości Piekary. Do akcji wyjechały zastępy z Gniezna i Zdziechowy.

Chłopcy palili papierosy. Mogło dojść do tragedii

Artykul dodany: Wtorek, 18 września 2018
Chłopcy palili papierosy. Mogło dojść do tragedii Policjanci z Kłecka ustalili trzech chłopców, mieszkańców gminy Kiszkowo którzy są podejrzewani o podpalenie stogu słomy. Zniszczeniu uległo 25 balotów o wartości 1 250 zł. Straty poniósł jeden z rolników. Sprawą zajmie się sąd dla nieletnich.

Zderzenie motocykla z samochodem osobowym w Żydowie

Artykul dodany: Wtorek, 18 września 2018
Zderzenie motocykla z samochodem osobowym w Żydowie W niedzielę, 16 września, o godzinie 16.20 do służb ratunkowych wpłynęła informacja o zderzeniu motocyklisty z samochodem osobowym w Żydowie. NA miejsce zadysponowano Straż Pożarną z Czerniejewa i Gniezna, Pogotowie Ratunkowe oraz Policję.

Kolejny pożar stogu! Nie ma wątpliwości, że stoi za tym podpalacz

Artykul dodany: Poniedziałek, 17 września 2018
Kolejny pożar stogu! Nie ma wątpliwości, że stoi za tym podpalacz W ostatnich dniach strażacy odnotowali kilka wyjazdów do pożarów stogów. Wiadomo już, ze jest to sprawka podpalacza.

Dwa pożary stogów jednej nocy

Artykul dodany: Poniedziałek, 17 września 2018
Dwa pożary stogów jednej nocy 14 września o godzinie 21:38 strażacy zostali zadysponowani przez Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego w Gnieźnie do pożaru stogu w miejscowości Nidom. Do akcji wyjechały zastępy z Czerniejewa, Żydowa i Gniezna.

Kolejna kolizja w Szczytnikach Czerniejewskich

Artykul dodany: Poniedziałek, 17 września 2018
Kolejna kolizja w Szczytnikach Czerniejewskich W sobotę po godz. 14.00 do służb ratunkowych wpłynęła informacja o zderzeniu dwóch samochodów osobowych na skrzyżowaniu w miejscowości Szczytniki Czerniejewskie. Na miejsce wysłano Policję oraz strażaków z Czerniejewa.

38 kontroli, zatrzymane prawo jazdy i 7 dowodów rejestracyjnych

Artykul dodany: Poniedziałek, 17 września 2018
38 kontroli, zatrzymane prawo jazdy i 7 dowodów rejestracyjnych Policjanci podsumowali działania "NURD". Podczas akcji policjanci zwracali szczególną uwagę na wszelkie wykroczenia w ruchu drogowym, które wpływają na bezpieczeństwo pieszych, rowerzystów i motorowerzystów, ale również szczególną uwagę na zachowania kierowców w stosunku do pieszych.

Złodziej zatrzymany po pościgu! Podczas interwencji ugryzł policjanta

Artykul dodany: Poniedziałek, 17 września 2018
Złodziej zatrzymany po pościgu! Podczas interwencji ugryzł policjanta 31-letni mieszkaniec Inowrocławia ukradł odzież w jednym ze sklepów centrum Gniezna. Zajście zauważyli gnieźnieńscy dzielnicowi, którzy z innymi policjantami ruszyli w pościg. Sprawca podczas zatrzymywania zaatakował funkcjonariusza. Ten na szczęście doznał tylko otarć naskórka. Zatrzymany usłyszał zarzuty kradzieży i naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariusza.

Zderzenie dwóch aut w Czerniejewie

Artykul dodany: Piątek, 14 września 2018
Zderzenie dwóch aut w Czerniejewie W czwartek o godz. 14.00 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku na ul. Gnieźnieńskiej w Czerniejewie. Na miejsce wysłano strażaków z miejscowej OSP oraz Policję.

"Czołówka" na ul. Słonecznej

Artykul dodany: Piątek, 14 września 2018
W czwartek po godz. 15.00 służby ratunkowe zostały powiadomione o wypadku na ul. Słonecznej w Gnieźnie. Do akcji wyjechała Policja, Straż Pożarna oraz Pogotowie Ratunkowe.

Skradziono rower

Artykul dodany: Czwartek, 13 września 2018
Skradziono rower Z klatki schodowej w bloku przy ulicy Budowlanych w Gnieźnie skradziono rower. Sprawą zajmuje się już Policja, jednak właściciel poprosił również naszą redakcję o pomoc. Jeżeli ktoś wie coś na temat kradzieży lub miejsca, gdzie może znajdować się rower, proszony jest o kontakt pod numerem telefonu 665 154 589.

Pożar ciągnika w miejscowości Sulin

Artykul dodany: Środa, 12 września 2018
Pożar ciągnika w miejscowości Sulin Dzisiaj (środa) o godz. 12.00 strażacy zostali wezwani do pożaru ciągnika rolniczego na polu w miejscowości Sulin. Do akcji wyjechały zastępy z OSP Kłecko i PSP Gniezno. Sytuację udało się szybko opanować, jednak maszyna uległa całkowitemu spaleniu. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

"Bezpieczna droga do szkoły" - w trosce o bezpieczeństwo najmłodszych

Artykul dodany: Środa, 12 września 2018
Za nami już pierwszy tydzień nowego roku szkolnego. Gnieźnieńscy policjanci wydziału ruchu drogowego prowadzili działania w ramach akcji "Bezpieczna droga do szkoły". Tylko od 3 do 7 września wyeliminowali z ruchu 5 osób, które zdecydowały się wsiąść za kierownicę swoich pojazdów będąc pod wpływem alkoholu. Nadal policjanci patrolują drogi przy szkołach.

Jabłko czy cytryna? Akcja gnieźnieńskich policjantów

Artykul dodany: Wtorek, 11 września 2018
Jabłko czy cytryna? Akcja gnieźnieńskich policjantów Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego wspólnie z uczennicami z klasy policyjnej wzięli dziś udział w akcji prewencyjnej pn. "Jabłko czy cytryna?". Celem tych nietypowych działań było przypomnienie wszystkim użytkownikom ruchu drogowego zasad mających największy wpływ na poziom bezpieczeństwa na drogach, w tym szczególnie tych dotyczących prędkości oraz pasów bezpieczeństwa. Niestety nie każdy kierowca został dzisiaj obdarowany jabłkiem.

Policjanci zatrzymali dwa prawa jazdy za przekroczenie dozwolonej prędkości

Artykul dodany: Poniedziałek, 10 września 2018
Policjanci zatrzymali dwa prawa jazdy za przekroczenie dozwolonej prędkości Pomimo apeli nawołujących do przestrzegania prędkości, komunikatów, czy licznych działań policyjnych, w dalszym ciągu wielu kierujących pojazdami przekracza dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym. Tylko w miniony piątek funkcjonariusze drogówki zatrzymali dwóch takich kierowców.

Zostawił dwa listy pożegnalne. Policjanci odnaleźli desperata

Artykul dodany: Poniedziałek, 10 września 2018
Zostawił dwa listy pożegnalne. Policjanci odnaleźli desperata Policjanci referatu patrolowo-interwencyjnego z Gniezna odnaleźli mężczyznę, który wyszedł z domu z myślami samobójczymi. Policjanci rozpoczęli poszukiwania, gdy rodzina znalazła pozostawione przez niego listy pożegnalne. 20-latek trafił pod opiekę lekarzy.

Miał ponad 2 promile alkoholu! Spowodował zderzenie z drugim samochodem

Artykul dodany: Poniedziałek, 10 września 2018
Miał ponad 2 promile alkoholu! Spowodował zderzenie z drugim samochodem W piątek, 7 września, ok. godz. 5.30 na ul. Wrzesińskiej w Gnieźnie doszło do kolizji drogowej z udziałem nietrzeźwego kierującego.

Autobus potrącił kobietę na przejściu dla pieszych

Artykul dodany: Czwartek, 6 września 2018
Autobus potrącił kobietę na przejściu dla pieszych Dzisiaj (czwartek) ok. godz. 14.10 na ul. Roosevelta w Gnieźnie autobus potrącił kobietę znajdującą się na oznakowanym przejściu dla pieszych. Na miejsce wysłano Policję, Pogotowie Ratunkowe oraz strażaków, którzy wracali z innych działań.

Jedna kontrola - 4 zatrzymane dowody rejestracyjne

Artykul dodany: Czwartek, 6 września 2018
Jedna kontrola - 4 zatrzymane dowody rejestracyjne W środę, w godzinach popołudniowych patrol Policji zatrzymał w Gorzuchowie (gmina Kłecko) do kontroli drogowej samochód osobowy oraz trzy pojazdy rolnicze. Funkcjonariusze podczas działań zatrzymali cztery dowody rejestracyjne.

Transporty drewna pod specjalnym nadzorem

Artykul dodany: Środa, 5 września 2018
Transporty drewna pod specjalnym nadzorem Nowe zadania dla inspektorów transportu drogowego dotyczą ostatnio współpracy ze Strażą Leśną i kontroli dużych transportów drewna. Takie ładunki podlegają szczególnym rygorom bezpieczeństwa.

Odpalili race dymne podczas meczu żużlowego w Gnieźnie. Usłyszeli zarzuty

Artykul dodany: Środa, 5 września 2018
Odpalili race dymne podczas meczu żużlowego w Gnieźnie. Usłyszeli zarzuty Dwaj kibice ROW Rybnik zostali zatrzymani przez Policję za posługiwanie się materiałami pirotechnicznymi na stadionie przy ul. Wrzesińskiej w Gnieźnie. Do zdarzenia doszło w trakcie meczu żużlowego. Wczoraj stanęli przed prokuratorem, który podjął decyzję o objęciu ich dozorem Policji, wydał też stadionowy zakaz i ukarał grzywną.

Trwa akcja Policji

Artykul dodany: Wtorek, 4 września 2018
Trwa akcja Policji Policjanci ruchu drogowego w całym kraju prowadzą dzisiaj ogólnopolskie działania kontrolno-prewencyjne pn. "Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego". Mają one na celu poprawę bezpieczeństwa pieszych i rowerzystów - grupy użytkowników dróg, która podczas wypadków jest szczególnie narażona na tragiczne konsekwencje tych zdarzeń.

Fałszowali recepty by zdobyć morfinę

Artykul dodany: Poniedziałek, 3 września 2018
Fałszowali recepty by zdobyć morfinę Gnieźnieńscy policjanci do walki z przestępczością gospodarczą zatrzymali cztery młode osoby w wieku od 18 do 22 lat, które posługiwały się sfałszowanymi receptami na morfinę. Funkcjonariusze ustalili, że oszukali kilka aptek na terenie województwa wielkopolskiego, w tym cztery na terenie Gniezna. Wobec trzech podejrzanych za oszustwa prokurator zastosował policyjny dozór, wobec czwartego, któremu dodatkowo zarzuca się handel narkotykami Sąd Rejonowy w Gnieźnie zastosował tymczasowy trzymiesięczny areszt.

Odnalazł sie zaginiony gnieźnianin

Artykul dodany: Poniedziałek, 3 września 2018
Odnalazł sie zaginiony gnieźnianin Zaginiony 23-letni mieszkaniec Gniezna został odnaleziony w Poznaniu. Jest cały. Trafił pod opiekę lekarzy.

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10121 122 następna »



REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno