Logo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Dział - Na sygnale

Pijany kierowca nie chciał podać swoich danych personalnych

Artykul dodany: Środa, 18 stycznia 2017
Pijany kierowca nie chciał podać swoich danych personalnych Policjanci z Kłecka udaremnili dalszą podróż autem nietrzeźwemu mieszkańcowi gminy Kiszkowo. Siedzący za kierownicą BMW 22?latek miał w organizmie promil alkoholu. W czasie policyjnej kontroli okazało się, że kierujący wcale nie ma prawa jazdy. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi kara pozbawienia wolności do 2 lat.

83-latka potrącona na przejściu dla pieszych

Artykul dodany: Środa, 18 stycznia 2017
83-latka potrącona na przejściu dla pieszych W poniedziałek, 16 stycznia, o godzinie 7.20 na skrzyżowaniu ul. Lecha z Kościuszki w Gnieźnie doszło do potrącenia pieszej. Dlatego pieszych prosimy o ostrożność oraz noszenie elementów odblaskowych w porze wieczorowo-nocnej - także w obszarze zabudowanym! Pamiętajmy, że na śliskiej nawierzchni znacznie wydłuża się droga hamowania pojazdu i nagłe wtargnięcie na jezdnię może zakończyć się tragicznie.

Pobili ochroniarza na gnieźnieńskim dworcu. Trafili do aresztu!

Artykul dodany: Poniedziałek, 16 stycznia 2017
Pobili ochroniarza na gnieźnieńskim dworcu. Trafili do aresztu! Policjanci prewencji z Gniezna w ciągu 2,5 godziny od zgłoszenia zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy pobili 52-letniego pracownika jednej z firm ochroniarskich odpowiedzialnego za bezpieczeństwo na terenie dworca PKP. Sprawcy mają 25 i 41 lat, są mieszkańcami Nakła nad Notecią. Śledczy już przedstawili im zarzut pobicia. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

Miał kolizję na przejeździe kolejowym - bał się wezwać pomoc

Artykul dodany: Poniedziałek, 16 stycznia 2017
Miał kolizję na przejeździe kolejowym - bał się wezwać pomoc Dzisiaj zadzwonił do nas Czytelnik, który minionej nocy miał kolizję na przejeździe kolejowym między Żydowem a Gębarzewem. Mężczyzna, po naszym wcześniejszym artykule, bał się wezwać Policję, chociaż uważa, że to zdarzenia doszło nie z jego winy.

Auto stoczyło się i przygniotło 40-letniego mężczyznę

Artykul dodany: Poniedziałek, 16 stycznia 2017
Auto stoczyło się i przygniotło 40-letniego mężczyznę Z obrażeniami ciała trafił do szpitala mężczyzna, którego w piątek, 13 stycznia, przed godziną 19.00 przygniotło auto. Jak się okazało, kierująca nie zabezpieczyła prawidłowo samochodu pozostawionego przed garażem. Dzięki szybkiej reakcji mężczyzna trafił pod opiekę lekarzy.

55-latek pod kołami Volkswagena

Artykul dodany: Poniedziałek, 16 stycznia 2017
55-latek pod kołami Volkswagena Gnieźnieńscy policjanci wydziału ruchu drogowego ostrzegają przed zdarzeniami z pieszymi użytkownikami dróg. W sobotę, 14 stycznia, po godzinie 18.00 na ul. Mieszka I w Gnieźnie doszło do kolejnego potrącenia pieszego. Apelujemy do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności przy zbliżaniu się do przejść dla pieszych, tak aby w razie wejścia pieszego na drogę, kierowca miał możliwość skutecznego i bezpiecznego hamowania.

Prawo przeciwko bezpieczeństwu? Czy lepiej poświęcić życie innych ludzi niż zgłosić kolizję?

Artykul dodany: Niedziela, 15 stycznia 2017
Prawo przeciwko bezpieczeństwu? Czy lepiej poświęcić życie innych ludzi niż zgłosić kolizję? Późny wieczór, droga z Żydowa do Gębarzewa, przejazd kolejowy, dwa auta jadą jedno za drugim, z prędkością ok. 15-20 km/h. Przez przejazd przejeżdża pociąg towarowy. Ponieważ skład jest bardzo długi auta zaczynają hamować. Niestety, przejazd kolejowy nie jest posypany. Samochodu suną, jakby zamiast kół miały łyżwy.

Kolejne zatrucie tlenkiem węgla w Gnieźnie

Artykul dodany: Niedziela, 15 stycznia 2017
Kolejne zatrucie tlenkiem węgla w Gnieźnie W sobotę ok. godz. 14.00 służby ratunkowe zostały powiadomione o wystąpieniu tlenku węgla w jednym z domów przy ul. Matejki w Gnieźnie. Na miejsce wysłano Pogotowie Ratunkowe i Straż Pożarną.

Policjanci dbali o bezpieczeństwo pieszych

Artykul dodany: Sobota, 14 stycznia 2017
Policjanci dbali o bezpieczeństwo pieszych Gnieźnieńscy policjanci wydziału ruchu drogowego przeprowadzili na terenie powiatu kolejne działania na rzecz poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym pod hasłem "Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego". Ta grupa użytkowników dróg, w przeciwieństwie do kierowców i pasażerów samochodów, pozbawiona jest jakiejkolwiek technicznej ochrony. Niestety, nie wszyscy stosują się do obowiązujących zasad.

Pożar w gospodarstwie agroturystycznym w Wierzycach

Artykul dodany: Czwartek, 12 stycznia 2017
Pożar w gospodarstwie agroturystycznym w Wierzycach Dzisiaj ok. godz. 11.50 do Straży Pożarnej w Gnieźnie wpłynęły zgłoszenie dotyczące pożaru domu w Wierzycach. Na miejsce wysłano zastępy z Gniezna, Łubowa oraz Czerniejewa.

"Czołówka" między Szczytnikami Duchownymi a Kędzierzynem

Artykul dodany: Czwartek, 12 stycznia 2017
Dzisiaj ok. godz. 17.50 do Powiatowego Stanowiska Kierowania w Gnieźnie wpłynęło zgłoszenie o zderzeniu dwóch samochodów na trasie między Szczytnikami Duchownymi a Kędzierzynem. Na miejsce wysłano zastępy straży Pożarnej z Gniezna, Witkowa i Niechanowa oraz Policję i Pogotowie Ratunkowe.

Pożar autobusu szkolnego w Rzegnowie

Artykul dodany: Czwartek, 12 stycznia 2017
Pożar autobusu szkolnego w Rzegnowie W środę, o godz. 7.22 do Powiatowego Stanowiska Kierowania wpłynęła informacja o pożarze autobusu szkolnego w Rzegnowie. Na miejsce wysłano strażaków z Łubowa oraz Policję z Czerniejewa.

Zadymienie budynku w Niechanowie

Artykul dodany: Czwartek, 12 stycznia 2017
Zadymienie budynku w Niechanowie W środę, ok. godz. 19.00, strażacy zostali zaalarmowani o zadymieniu w budynku mieszkalnym w Niechanowie. Na miejsce wysłano zastępy z Gniezna, Witkowa i Niechanowa.

Kolejna piesza pod kołami samochodu

Artykul dodany: Środa, 11 stycznia 2017
Kolejna piesza pod kołami samochodu Dzisiaj ok. godz. 15.00 na ul. Sobieskiego, na oznakowanym przejściu dla pieszych samochód osobowy marki Mazda potrącił kobietę. Poszkodowaną przewieziono do gnieźnieńskiego szpitala.

Pożar przy ul. Zaułek? Na miejsce wysłano 4 zastępy Straży Pożarnej

Artykul dodany: Środa, 11 stycznia 2017
Pożar przy ul. Zaułek? Na miejsce wysłano 4 zastępy Straży Pożarnej Dzisiaj ok. godz. 13.00 do Powiatowego Stanowiska Kierowania wpłynęła informacja o pożarze w kamienicy przy ul. Zaułek w Gnieźnie. Na miejsce wysłano 4 zastępy Straży Pożarnej.

Wyciek gazu w Witkowie. Zamknięto jedną z ulic

Artykul dodany: Środa, 11 stycznia 2017
Wyciek gazu w Witkowie. Zamknięto jedną z ulic W piątek,6 stycznia, ok godz. 7.00 strażacy otrzymali zgłoszenie o wydobywającym się gazie na jednej z posesji przy ul. Dębińskiej w Witkowie. Na miejsce wysłano zastępy z Gniezna i Witkowa oraz Pogotowie Gazowe.

Grudniowy wypadek BMW na ul. Chrobrego - mamy nagranie z monitoringu!

Artykul dodany: Środa, 11 stycznia 2017
Grudniowy wypadek BMW na ul. Chrobrego - mamy nagranie z monitoringu! W środę ok. godz. 20.30 na ul. Chrobrego doszło do groźnie wyglądającej kolizji. Rozpędzone auto uderzyło w zaparkowane samochody i zakończyło jazdę po uderzeniu w kamienicę. Mamy video z tego wypadku!

Pożar na os. Orła Białego! Na miejsce wysłano 3 zastępy Straży Pożarnej i Policję

Artykul dodany: Poniedziałek, 9 stycznia 2017
Pożar na os. Orła Białego! Na miejsce wysłano 3 zastępy Straży Pożarnej i Policję Dzisiaj ok. godz. 20.20 do Straży Pożarnej wpłynęło zgłoszenie o pożarze mieszkania w wieżowcu na os. Orła Białego w Gnieźnie. Na miejsce wysłano 3 zastępy z PSP Gniezno oraz Policję.

Interwencja Policji na os. Grunwaldzkim! Zatrzymano awanturujących się mężczyzn

Artykul dodany: Poniedziałek, 9 stycznia 2017
Interwencja Policji na os. Grunwaldzkim! Zatrzymano awanturujących się mężczyzn Wczoraj po godz. 19.00 policjanci zostali powiadomieni o grupie mężczyzn, którzy na os. Grunwaldzkim w Gnieźnie zaczepiali mieszkańców i awanturowali się. Doszło do szarpaniny i bójki. Na miejsce wysłano patrol Policji.

Pożar w Rzegnowie

Artykul dodany: Poniedziałek, 9 stycznia 2017
Pożar w Rzegnowie W sobotę ok. godz. 22.30 do Straży Pożarnej w Gnieźnie wpłynęła informacja o pożarze sadzy w kominie w miejscowości Rzegnowo. Na miejsce wysłano strażaków z Gniezna i Łubowa. Pożar udało się szybko ugasić.

Zatrucie tlenkiem węgla w Gnieźnie! Nieprzytomny mężczyzna trafił do szpitala

Artykul dodany: Poniedziałek, 9 stycznia 2017
Zatrucie tlenkiem węgla w Gnieźnie! Nieprzytomny mężczyzna trafił do szpitala Wczoraj ok. godz. 20.00 do Powiatowego Stanowiska Kierowania wpłynęła informacja o nieprzytomnym mężczyźnie, który znajdował się wewnątrz budynku gospodarczego przy ul. Prześwit w Gnieźnie. Przyczyną utraty przytomności mógł być tlenek węgla. Na miejsce wysłano Straż Pożarną oraz Pogotowie Ratunkowe.

Pożar piwnicy w Baranowie! Na miejsce wysłano 4 zastępy Straży Pożarnej

Artykul dodany: Niedziela, 8 stycznia 2017
Pożar piwnicy w Baranowie! Na miejsce wysłano 4 zastępy Straży Pożarnej W sobotę, 7 stycznia, około godziny 17.50 strażacy zostali powiadomieni o pożarze piwnicy w domu jednorodzinnym w miejscowości Baranowo. Na miejsce wysłano zastępy z Gniezna i Łubowa.

Rozbite auto na węźle Gniezno Południe

Artykul dodany: Niedziela, 8 stycznia 2017
Rozbite auto na węźle Gniezno Południe Dzisiaj o godz. 11.50 do służb ratunkowych wpłynęła informacja o rozbitym samochodzie osobowym na wjeździe z drogi krajowej nr 5 na drogę ekspresową S5 na węźle Gniezno-Południe. Na miejsce wysłano Policję, strażaków z Łubowa oraz Patrol S5.

Wypadek w Niechanowie! Kierowca uwięziony w aucie!

Artykul dodany: Sobota, 7 stycznia 2017
Wypadek w Niechanowie! Kierowca uwięziony w aucie! Dzisiaj ok. godz. 12.15 do Powiatowego Stanowiska Kierowania wpłynęła informacja o wypadku drogowym w Niechanowie. Ze zgłoszenia wynikało, że doszło tam do zderzenia trzech samochodów osobowych. W jednym z pojazdów uwięziony był kierowca. Na miejsce wysłano Policję, Pogotowie Ratunkowe oraz Straż Pożarną z Gniezna i Witkowa.

Dwa pożary w Kłecku!

Artykul dodany: Piątek, 6 stycznia 2017
Dwa pożary w Kłecku! O godz. 20.20 do Powiatowego Stanowiska Kierowania wpłynęła informacja o pożarze garażu w Kłecku. Budynek był przyległy do domu mieszkalnego, a w środku znajdował się samochód. Na miejsce wysłano zastępy, które wcześniej brały udział w akcji gaszenia sadzy w kominie.

Strażacy gonili siedzące łabędzie! Apelują o niezgłaszanie fałszywych alarmów

Artykul dodany: Piątek, 6 stycznia 2017
Strażacy gonili siedzące łabędzie! Apelują o niezgłaszanie fałszywych alarmów Łabędzie nie tylko pływają i latają, ale zimą również wygrzewają się siedząc na lodzie. Pamiętajmy, że nie oznacza to, że ptaki przymarzły do tafli. Dzisiaj ok. godz. 10.00 do Straży Pożarnej w Gnieźnie wpłynęło zgłoszenie o przymarzniętych łabędziach na Jeziorze Winiary. Na miejsce wysłano dwa zastępy PSP z saniami lodowymi.

Pracowity Nowy Rok strażaków z Witkowa

Artykul dodany: Czwartek, 5 stycznia 2017
Pracowity Nowy Rok strażaków z Witkowa W wielu miejscowościach nadejście nowego roku oznajmiają syreny strażackie. Podobnie było w przypadku OSP Witkowo, lecz nie do końca.

31-latek powiesił się na słupie przy torowisku

Artykul dodany: Środa, 4 stycznia 2017
31-latek powiesił się na słupie przy torowisku Minionej nocy na torach kolejowych w okolicy ul. Pocztowej w Gnieźnie znaleziono ciało mężczyzny. Okazało się, że 31-letni mieszkaniec Gniezna powiesił się na słupie.

Wjechał taksówką pod autobus

Artykul dodany: Środa, 4 stycznia 2017
Wjechał taksówką pod autobus W środę, 4 stycznia, po godzinie 4.00 w Gnieźnie na skrzyżowaniu ulicy Kościuszki z ulicą Warszawską doszło do zderzenia samochodu osobowego z autokarem dowożącym pracowników do pracy w Poznaniu. Nikt nie odniósł obrażeń.

Kolizja ciężarówek w Kiszkowie! Turek zatrzymał się TIR-em na budynku mieszkalnym

Artykul dodany: Wtorek, 3 stycznia 2017
Kolizja ciężarówek w Kiszkowie! Turek zatrzymał się TIR-em na budynku mieszkalnym We wtorek, 3 stycznia, ok. godz. 19.00 do Powiatowego Stanowiska Kierowania wpłynęła informacja o zderzeniu dwóch samochodów ciężarowych na skrzyżowaniu ul. Pobiedziskiej i Gnieźnieńskiej w Kiszkowie. Ze zgłoszenia wynikało, że jest jedna osoba poszkodowana, a z pojazdów są wycieki płynów. Na miejsce wysłano zastępy Straży Pożarnej z Gniezna i Kiszkowa, oraz Pogotowie Ratunkowe i Policję.

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 1084 85 następna »REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA
Helios Gniezno

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA
Wydarzenia
<<  Styczeń 2017  >>
PN
WT
ŚR
CZ
PT
SB
ND
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 
 
 
Newsletter
Podaj swój adres e-mail aby otrzymywać newsletter z najnowszymi informacjami lub usunąć już dodany e-mail.
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
tel.kom.: +48 781 085 964
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2017 Moje Gniezno