Logo


REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Dział - Na sygnale

Kierowca autobusu po alkoholu spowodował kolizję

Artykul dodany: Czwartek, 23 marca 2017
Kierowca autobusu po alkoholu spowodował kolizję W Cielimowie doszło do kolizji autobusu z samochodem osobowym. Okazało się, że kierowca autokaru znajdował się w stanie po użyciu alkoholu. Miał 0,37 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Pożar na terenie gospodarstwa rolnego w Pakszynie! Ogień zagrażał zwierzętom

Artykul dodany: Czwartek, 23 marca 2017
Pożar na terenie gospodarstwa rolnego w Pakszynie! Ogień zagrażał zwierzętom W środę, 22 marca, ok. godz. 9.00 do Straży Pożarnej w Gnieźnie wpłynęła informacja o pożarze wiaty ze słomą w miejscowości Pakszyn. Ogień zagrażał budynkom gospodarczym, w których znajdowały się zwierzęta. Na miejsce wysłano zastępy z Czerniejewa, Żydowa oraz Gniezna.

39 mandatów i 3 zatrzymane dowody rejestracyjne! Policja nie ma litości dla piratów

Artykul dodany: Środa, 22 marca 2017
39 mandatów i 3 zatrzymane dowody rejestracyjne! Policja nie ma litości dla piratów Przedstawiamy efekty działań gnieźnieńskich policjantów ruchu drogowego z trzeciego dnia wcześniej zapowiadanych działań pod nazwą "Prędkość". Akcja prowadzona jest na terenie całej Wielkopolski i trwać będzie do 24 marca.

57 mandatów i 17 zatrzymanych dowodów rejestracyjnych

Artykul dodany: Wtorek, 21 marca 2017
57 mandatów i 17 zatrzymanych dowodów rejestracyjnych Poniedziałek upłynął pod znakiem kontroli prędkości. Policjanci drogówki prowadzili zapowiadane przez cały zeszły tydzień kontrole prędkości. Niestety wielu kierowców nie przestrzega przepisów.

Kolizja na krajowej "piętnastce" w Żydowie

Artykul dodany: Wtorek, 21 marca 2017
Kolizja na krajowej Dzisiaj ok. godz. 15.15 strażacy zostali powiadomieni o zderzeniu dwóch samochodów osobowych w Żydowie. Na miejsce wysłano zastępy z Gniezna, Żydowa i Czerniejewa, a także Policję oraz Pogotowie Ratunkowe.

Pijany policjant, który spowodował wypadek był świeżo po kursie z zakresu ruchu drogowego

Artykul dodany: Wtorek, 21 marca 2017
Pijany policjant, który spowodował wypadek był świeżo po kursie z zakresu ruchu drogowego Policjant, który w poniedziałek wieczorem spowodował wypadek na os. Wł. Łokietka w Gnieźnie, po czym uciekł z miejsca zdarzenia niedawno zakończył kurs specjalistyczny z zakresu ruchu drogowego.

Pijany policjant spowodował kolizję i uciekł z miejsca zdarzenia! Złapali go świadkowie!

Artykul dodany: Wtorek, 21 marca 2017
Pijany policjant spowodował kolizję i uciekł z miejsca zdarzenia! Złapali go świadkowie! Jeden z dwóch mężczyzn, którzy wczoraj wieczorem spowodowali kolizję na os. Wł. Łokietka to funkcjonariusz Wydziału Ruchu Drogowego z Gniezna. Mężczyzna był pod wpływem alkoholu. W bagażniku auta, którym jechali znaleziono kilka butelek wysokoprocentowych alkoholi oraz policyjną pałkę typu tonfa.

Pijani rodzice pojechali z dzieckiem na zakupy! Mężczyzna uciekał autem przed Policją

Artykul dodany: Wtorek, 21 marca 2017
Pijani rodzice pojechali z dzieckiem na zakupy! Mężczyzna uciekał autem przed Policją Policjanci interweniowali wobec nietrzeźwych rodziców, którzy po spożyciu alkoholu wybrali się na zakupy z 5-letnim dzieckiem. Maluch został przekazany pod opiekę przez policjantów sąsiadce. Dodatkowo za jazdę bez uprawnień i w stanie nietrzeźwości odpowie ojciec dziecka, który na widok radiowozu wsiadł do samochodu i próbował odjechać z miejsca zdarzenia.

Szczątki zwierząt znalezione w worku!

Artykul dodany: Poniedziałek, 20 marca 2017
Szczątki zwierząt znalezione w worku! 7 marca w lesie w Strzyżewie Paczkowym ujawniono worek, w którym znajdowały się szczątki zwierząt. Zdaniem Fundacji Przyjaciele Zwierząt w Gnieźnie oraz Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami, były to 3 psy w różnym stopniu rozkładu. Sprawą zajęła się Policja.

Pierwsze podsumowanie policyjnej akcji. Jeden kierowca stracił prawo jazdy

Artykul dodany: Poniedziałek, 20 marca 2017
Pierwsze podsumowanie policyjnej akcji. Jeden kierowca stracił prawo jazdy W niedzielę na terenie naszego powiatu policjanci wydziału ruchu drogowego rozpoczęli akcję pod nazwą PRĘDKOŚĆ - ZERO TOLERANCJI. Wzmożone działania miały na celu kontrolę przestrzegania przez kierujących przepisów ruchu drogowego, a w szczególności zwrócenie uwagi na przekraczających dozwoloną prędkość. Podczas jej trwania gnieźnieńscy funkcjonariusze skontrolowali 58 pojazdów, z czego 55 kierujących poruszało się z niedozwoloną prędkością, spośród nich 1 osoba musiała czasowo pożegnać się ze swoim prawem jazdy.

Konflikt pacjentów w przychodni na Winiarach! Na miejsce wezwano Policję

Artykul dodany: Poniedziałek, 20 marca 2017
Konflikt pacjentów w przychodni na Winiarach! Na miejsce wezwano Policję W ubiegłym tygodniu, w przychodni na Winiarach w Gnieźnie doszło do konfliktu między pacjentami. Powodem była kłótnia odnośnie kolejności wejścia do lekarza. Na miejsce wezwano patrol Policji.

Pościg za sprawcami kolizji na os. Wł. Łokietka w Gnieźnie!

Artykul dodany: Poniedziałek, 20 marca 2017
Pościg za sprawcami kolizji na os. Wł. Łokietka w Gnieźnie! Dzisiaj ok. godz. 19.40 na os. Wł. Łokietka w Gnieźnie doszło do kolizji z udziałem 4 samochodów osobowych. Sprawcy próbowali uciekać pieszo. Zostali złapani przez świadków zdarzenia i przekazani w ręce Policji. Jedna osoba została przewieziona do szpitala.

Ptasia grypa w okolicach Lubochni i Kujawek?

Artykul dodany: Poniedziałek, 20 marca 2017
Ptasia grypa w okolicach Lubochni i Kujawek? 19 marca po godz. 11.00 do Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie wpłynęło zgłoszenie, z którego wynikało, że na brzegu jeziora Wierzbiczańskiego znajduje się martwy łabędź. Osoba zgłaszająca przekazała, że może to być przypadek ptasiej grypy.

Samobójstwo na os. Piastowskim! Mężczyzna skoczył z 11 piętra

Artykul dodany: Poniedziałek, 20 marca 2017
Samobójstwo na os. Piastowskim! Mężczyzna skoczył z 11 piętra Dzisiaj po. godz. 17.00 policjanci zostali powiadomieni o samobójstwie na os. Piastowskim w Gnieźnie. Z uzyskanych informacji wynikało, że mężczyzna wyskoczył z 11 piętra wieżowca nr 7.

Zderzenie osobówki z TIR-em na węźle!

Artykul dodany: Poniedziałek, 20 marca 2017
Zderzenie osobówki z TIR-em na węźle! W poniedziałek o godz. 7.20 do służb ratunkowych wpłynęła informacja o zderzeniu samochodu osobowego z ciężarowym na węźle Trasy Zjazdu Gnieźnieńskiego (drogi krajowej nr 5) i drogi krajowej nr 15. Na miejsce wysłano 3 zastępy Straży Pożarnej z Gniezna, Modliszewa oraz Strzyżewa Smykowego, Policję i Pogotowie Ratunkowe.

Świadkowie ugasili pożar samochodu! Strażacy chwalą ich za wzorową postawę

Artykul dodany: Niedziela, 19 marca 2017
Świadkowie ugasili pożar samochodu! Strażacy chwalą ich za wzorową postawę W niedzielę, chwilę przed godz. 17.00, do Straży Pożarnej wpłynęło zgłoszenie o pożarze samochodu osobowego na parkingu przed restauracją w Małachowie Złych Miejsc. Na miejsce wysłano zastępy z Gniezna oraz Witkowa.

Trwa akcja Policji!

Artykul dodany: Niedziela, 19 marca 2017
Trwa akcja Policji! Niedziela to początek akcji PRĘDKOŚĆ - ZERO TOLERANCJI. Przez najbliższy tydzień kilkuset policjantów będzie konsekwentnie egzekwowało przestrzeganie przepisów dotyczących dozwolonych prędkości na wielkopolskich drogach.

Pożar garażu zagrażał budynkom mieszkalnym. Do akcji wysłano 4 zastępy Straży Pożarnej

Artykul dodany: Niedziela, 19 marca 2017
Pożar garażu zagrażał budynkom mieszkalnym. Do akcji wysłano 4 zastępy Straży Pożarnej W nocy z soboty na niedzielę, o godz. 3.30, strażacy otrzymali zgłoszenie o pożarze garażu w Mielżynie. Ogień zagrażał budynkom gospodarczym i mieszkalnym. Na miejsce wysłano 4 zastępy Straży Pożarnej z Gniezna, Mielżyna, Witkowa oraz Wojskowej Straży Pożarnej w Powidzu.

Zderzenie czołowe w Dziekanowicach! Trzy osoby w szpitalu!

Artykul dodany: Niedziela, 19 marca 2017
Zderzenie czołowe w Dziekanowicach! Trzy osoby w szpitalu! W sobotę o godz. 22.50 na drodze krajowej nr 5 w Dziekanowicach, na skrzyżowaniu Gniezno - Poznań - Dziekanowice - Pawłowo, doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych. W wyniku tego zdarzenia trzy osoby zostały ranne i przewiezione do szpitala w Gnieźnie.

Wypadek w Oborze! Jedna osoba w szpitalu

Artykul dodany: Sobota, 18 marca 2017
Wypadek w Oborze! Jedna osoba w szpitalu W sobotę o godz. 10.20 w Oborze doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych. W zdarzeniu poszkodowana była jedna osoba.

Zderzenie TIR-a z busem! Na miejsce wysłano strażaków z trzech jednostek

Artykul dodany: Sobota, 18 marca 2017
Zderzenie TIR-a z busem! Na miejsce wysłano strażaków z trzech jednostek W piątek, 17 marca, w godzinach wieczornych do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie dotyczące wypadku w miejscowości Trzemżal (gm. Trzemeszno). Dyżurny na miejsce zdarzenia zadysponował trzy zastępy Straży Pożarnej: PSP Gniezno, OSP Trzemżal oraz OSP Trzemeszno, a także Policję.

Kontrola deklaracji śmieciowych

Artykul dodany: Piątek, 17 marca 2017
Kontrola deklaracji śmieciowych We wrześniu 2016 roku strażnicy miejscy w Gnieźnie rozpoczynając kontrolowanie gospodarstw domowych pod kątem deklaracji gospodarowania odpadami ustalili nieprawidłowości w prawie 30 procentach domostw. Na koniec roku stan wyglądał następująco: na 1 204 kontrole ujawniono 265 nieprawidłowo złożonych deklaracji, które dotyczyły 430 osób. W 200 przypadkach pouczano osoby, ale też w 61 przypadkach rażących uchybień stosowano postępowanie mandatowe, 7 spraw skierowano do sądu z wnioskiem o ukaranie. W wyniku tych działań pojawiło się 1 309 nowych deklaracji.

Strażnicy uratowali nietypowe zwierzę

Artykul dodany: Piątek, 17 marca 2017
Strażnicy uratowali nietypowe zwierzę Podczas służby patrolowej 15 marca gnieźnieńscy strażnicy miejscy otrzymali zgłoszenie, że na parkingu przed sklepem przy ul. Pałuckiej pod samochodem znajduje się ranny ptak, o trudnym do zidentyfikowania gatunku. Kiedy przybyli na miejsce potwierdzili, że pod kołami zaparkowanego pojazdu chowa się wystraszone zwierzę z długim dziobem.

Wspólne patrole Policji i strażników miejskich

Artykul dodany: Piątek, 17 marca 2017
Wspólne patrole Policji i strażników miejskich 11 marca strażnicy miejscy w Gnieźnie w ramach współpracy z gnieźnieńskimi policjantami rozpoczęli pełnienie wspólnych patroli w zakresie poprawy bezpieczeństwa mieszkańców na ulicach Gniezna.

Dziecko uwięziło matkę na balkonie. Na ratunek przybyli strażacy

Artykul dodany: Piątek, 17 marca 2017
Dziecko uwięziło matkę na balkonie. Na ratunek przybyli strażacy W czwartek w godzinach porannych strażacy zostali wezwani do nietypowego zgłoszenia. W bloku przy ul. Budowlanych w Gnieźnie kobieta została zamknięta na balkonie przez swoje dziecko. W mieszkaniu, oprócz "małego dowcipnisia", znajdowało się również 4-miesięczne niemowlę.

"Pierwszy dzień wiosny" z Policją w tle

Artykul dodany: Czwartek, 16 marca 2017
Za kilka dni powitamy pierwszy dzień wiosny, wśród młodzieży znany bardziej jako "Dzień Wagarowicza". Komenda Powiatowa Policji w Gnieźnie apeluje do wszystkich, a zwłaszcza do młodzieży uczącej się, o kulturalne i zgodne z prawem zachowanie się w trakcie obchodów pierwszego dnia wiosny.

Potrącenie pieszej w centrum Gniezna

Artykul dodany: Czwartek, 16 marca 2017
Potrącenie pieszej w centrum Gniezna W środę, 15 marca, około godziny 11.00 na skrzyżowaniu ul. Warszawskiej z ul. Zielony Rynek w Gnieźnie doszło do potrącenia pieszej. Kierowcy zachowajcie szczególną ostrożności przy zbliżaniu się do przejść dla pieszych, tak aby w razie wejścia pieszego na drogę, mieć możliwość skutecznego i bezpiecznego hamowania.

Wjechał pod zakaz "na magnesie". Natknął się na "krokodylki"

Artykul dodany: Środa, 15 marca 2017
Wjechał pod zakaz Kontrolowali przestrzeganie znaku zakazu wjazdu samochodów ciężarowych powyżej 20t, a wykryli zamontowany magnes. Ostatnie doniesienia większości wielkopolskich inspektorów dotyczą właśnie tego narastającego procederu.

Mężczyzna zaatakował dziennikarkę na oczach swojego 12-letniego syna!

Artykul dodany: Środa, 15 marca 2017
Mężczyzna zaatakował dziennikarkę na oczach swojego 12-letniego syna! W niedzielę policjanci zostali wezwani do interwencji w okolicach hali GOSiR przy ul. Paczkowskiego w Gnieźnie. W obiekcie odbywał się Turniej Tańca Flash Boys. Przy jednym z wejść mężczyzna zaatakował dziennikarkę lokalnego portalu informacyjnego.

Przebił barierki Seatem

Artykul dodany: Wtorek, 14 marca 2017
Przebił barierki Seatem Dzisiaj w godzinach porannych na Trasie Zjazdu Gnieźnieńskiego, na pasie w kierunku Bydgoszczy doszło do zderzenia osobówki z ciężarówką. Jedno z aut przebiło bariery oddzielające pasy ruchu.

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 1089 90 następna »REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA
Wydarzenia
<<  Marzec 2017  >>
PN
WT
ŚR
CZ
PT
SB
ND
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
Newsletter
Podaj swój adres e-mail aby otrzymywać newsletter z najnowszymi informacjami lub usunąć już dodany e-mail.
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
tel.kom.: +48 781 085 964
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2017 Moje Gniezno