Logo

Dział - Kultura i rozrywka

Majsterkowy powrót do szkoły

Artykul dodany: Wtorek, 12 września 2017
Majsterkowy powrót do szkoły Z okazji rozpoczęcia roku szkolnego Castorama Polska przygotowała szereg atrakcji dla dzieci. Już 16 września we wszystkich sklepach sieci odbędą się wydarzenia "Majsterkowy powrót do szkoły". Podczas otwartych warsztatów, wśród wielu atrakcji, planowane są m.in. zajęcia manualne i pasjonujące doświadczenia.

Zakończenie sezonu motocyklowego już 15 października!

Artykul dodany: Poniedziałek, 11 września 2017
Zakończenie sezonu motocyklowego już 15 października! Coroczne zakończenie sezonu motocyklowego w Gnieźnie odbędzie się 15 października o godz. 12.00. Na razie nie są znane szczegóły imprezy, takie jak chociażby trasa przejazdu, jednak zapewne fani dwóch kółek wyruszą z Rynku.

Amore e Passione del Alfa Romeo już za nami

Artykul dodany: Poniedziałek, 11 września 2017
Amore e Passione del Alfa Romeo już za nami W niedzielę pasjonaci marki Alfa Romeo spotkali się, aby zakończyć sezon.

Koncert Ireny Santor odwołany

Artykul dodany: Poniedziałek, 11 września 2017
Koncert Ireny Santor odwołany Koncert Ireny Santor, który miał odbyć się 24 września w auli Szkoły Pomnik, został odwołany.

I gnieźnieński spacer z książką podczas Święta Gnieźnieńskiego Handlu za nami!

Artykul dodany: Sobota, 9 września 2017
I gnieźnieński spacer z książką podczas Święta Gnieźnieńskiego Handlu za nami! W ramach obchodów Święta Gnieźnieńskiego Handlu, zgodnie z zasadą: "Jedzenie kupisz w sklepie, lekarstwa w aptece, w wiedzę i mądrość odnajdziesz w bibliotece", nie mogło zabraknąć Biblioteki Publicznej Miasta Gniezna.

School Party w GNS! Zagrają DJ Bulma i DJ Hotboy

Artykul dodany: Piątek, 8 września 2017
School Party w GNS! Zagrają DJ Bulma i DJ Hotboy 8 września Gościniec Nad Stawem w Orchowie zaprasza na School Party! Zagrają DJ Bulma i DJ Hotboy! Wstęp jedyne 10 zł!

Motoryzacyjne zakończenie sezonu

Artykul dodany: Czwartek, 7 września 2017
Motoryzacyjne zakończenie sezonu Robimy zlot charytatywny dla Bartusia Labrenza. Jest to zakończenie sezonu motoryzacyjnego wszystkich marek aut i motocykli. 23 września od godziny 15.00 do 19.00 w Pałacu Czerniejewo.

Ruszają dyskusje o książce w Bibliotece Publicznej Miasta Gniezna

Artykul dodany: Czwartek, 7 września 2017
Ruszają dyskusje o książce w Bibliotece Publicznej Miasta Gniezna Wrzesień, jak co roku, jest momentem pełnym obowiązków, wyzwań i pracy. Jedni rozpoczynają edukację szkolną, inni przedszkolną. Niektórzy z trybu wakacyjnego przechodzą na pełnoetatowy. Wszystko rusza pełną parą. Szykujemy biurka, krawaty, nowe zakresy czynności, listy możliwych efektów, plany zajęć. Tak, wrzesień to bardzo poważny okres czasu.

Nowy komiks dla dzieci "Borka i Sambor" - już w sprzedaży!

Artykul dodany: Poniedziałek, 4 września 2017
Nowy komiks dla dzieci Już jest w sprzedaży! Nowy komiks z cyklu proponowanego przez Muzeum Początków Państwa Polskiego w Gnieźnie: "Lubię te historie!". Jest to komiks historyczno-przygodowy dla dzieci (choć dorośli także przy nim mogą świetnie spędzić czas) pt. "Borka i Sambor", za którego odpowiedzialni są uznani twórcy literatury dziecięcej i nie tylko! Komiks jest już w sprzedaży! Pod koniec września planowane jest spotkanie z autorami w Muzeum.

Gnieźnieńska książnica dołączyła do Narodowego Czytania

Artykul dodany: Poniedziałek, 4 września 2017
Gnieźnieńska książnica dołączyła do Narodowego Czytania Narodowe Czytanie to akcja zapoczątkowana w 2012 roku przez Prezydenta RP. Jej głównymi założeniami są: popularyzacja czytelnictwa oraz wzmocnienie poczucia narodowej tożsamości poprzez kontakt z największymi dziełami polskiej literatury.

I Policyjny Rajd Rowerowy

Artykul dodany: Poniedziałek, 4 września 2017
I Policyjny Rajd Rowerowy W minioną sobotę odbył się I Rajd Rowerowy funkcjonariuszy i pracowników komendy. Uczestnicy rajdu spędzili miło czas na wspólnych rozmowach oraz wymianie wrażeń.

Koncert zespołu Hey za nami!

Artykul dodany: Niedziela, 3 września 2017
Koncert zespołu Hey za nami! Agyness B. Marry zagrali jako support zespołu Hey, który odbył się w sobotę na gnieźnieńskim Rynku. Legenda polskiego rocka zakończyła tym samym Królewski Festiwal Artystyczny.

Rajdy rowerowe mieszkańców Dalek

Artykul dodany: Niedziela, 3 września 2017
Rajdy rowerowe mieszkańców Dalek Członkowie Sekcji Rekreacyjno-Sportowej działającej przy Radzie Osiedla Dalki zaliczyli kolejne rajdy rowerowe. Były to wyjazdy do Biskupina, Strzyżewa Paczkowego oraz Lednogóry.

Fan-Art i Black Eagles zagrali dla cukrzyków

Artykul dodany: Sobota, 2 września 2017
Fan-Art i Black Eagles zagrali dla cukrzyków Zespoły Black Eagles (z Trzemeszna) oraz Fan-Art (z Gniezna) wystąpiły w czwartek na gnieźnieńskim Rynku. Muzykoza to charytatywna impreza, podczas której zbierane są pieniądze. Tym razem zostaną one przekazane na walkę z cukrzycą, a dokładniej na zrobienie badań przesiewowych.

Nowa PRZESTRZEŃ w Gnieźnie

Artykul dodany: Piątek, 1 września 2017
Nowa PRZESTRZEŃ w Gnieźnie Nieuczesane myśli, Potrafisz, Manufaktura piękna, Wygraj siebie, taktyka od dietetyka. Co przemawia do Ciebie?

Koncert zespołu HEY już jutro!

Artykul dodany: Piątek, 1 września 2017
Koncert zespołu HEY już jutro! Tegoroczna edycja Królewskiego Festiwalu Artystycznego dobiega końca. Po 11 wakacyjnych weekendach wypełnionych różnego rodzaju atrakcjami kulturalnymi, gnieźnieński Festiwal zakończy się mocnym uderzeniem - 2 września, na Rynku Pierwszej Stolicy Polski wystąpi legenda polskiej sceny rockowej - zespół HEY.

Polsko-Ukraiński koncert na scenie eSTeDe

Artykul dodany: Czwartek, 31 sierpnia 2017
Polsko-Ukraiński koncert na scenie eSTeDe Projekt "Historia sąsiadów muzyką pisana, czyli muzyczna polityka zagraniczna" trwa w najlepsze. 34 uczestników muzycznego spotkania z miasta Browary na Ukrainie i powiatu gnieźnieńskiego od poniedziałku pracuje nad wspólnym repertuarem.

Mesabi dożynkowo na Rynku

Artykul dodany: Środa, 30 sierpnia 2017
Mesabi dożynkowo na Rynku Gnieźnieński zespół Mesabi wystąpił jako suport przed gwiazdą wieczoru, grupą T.Love, podczas Wojewódzko-Archidiecezjalnych Dożynek Wielkopolskich.

Zakończenie sezonu z klubem Alfisti Wielkopolska

Artykul dodany: Środa, 30 sierpnia 2017
Zakończenie sezonu z klubem Alfisti Wielkopolska 10 września odbędzie się zakończenie sezonu wraz z Alfisti Wielkopolska. Podsumowanie sezonu, wspólny spot, omówienie planów na przyszły rok oraz zbiórka na organizację zlotu w Nowaszycach w 2018 roku.

Powróćmy jak za dawnych lat w zaczarowany bajek świat

Artykul dodany: Środa, 30 sierpnia 2017
Powróćmy jak za dawnych lat w zaczarowany bajek świat Bajki przekazują dzieciom najważniejsze prawdy o życiu. W sposób ciekawy i skuteczny działają one na wyobraźnię. Poprzez bajki dzieci uczą się dokonywania wyborów i utrwalają dobre postawy. Bajkowe postacie sprawiają, że świat dziecka staje się barwny i radosny.

T.Love na zakończenie dożynek

Artykul dodany: Wtorek, 29 sierpnia 2017
T.Love na zakończenie dożynek Koncert zespołu T.Love zakończył obchody Wojewódzko-Archidiecezjalnych Dożynek Wielkopolskich. Gnieźnieński Rynek wypełnił się miłośnikami dobrej muzyki na żywo.

Nadchodzi Muzykoza 2017!

Artykul dodany: Wtorek, 29 sierpnia 2017
Nadchodzi Muzykoza 2017! Muzykoza jest inicjatywą charytatywną Stowarzyszenia Bez Nazwy. Jest to trzecia edycja Muzykozy: połączenia koncertów ze zbiórką pieniędzy na cel charytatywny. W tym roku pieniądze zebrane podczas imprezy zostaną przekazane na walkę z cukrzycą, a dokładniej na zrobienie badań przesiewowych.

Na żywo z Muzeum - oprowadzanie online po wystawie "Początki Państwa Polskiego"

Artykul dodany: Poniedziałek, 28 sierpnia 2017
Na żywo z Muzeum - oprowadzanie online po wystawie Muzeum Początków Państwa Polskiego w Gnieźnie zaprasza na kolejne spotkanie na żywo, z oprowadzaniem online, które odbędzie się 4 września o godz. 18.00. Oprowadzanie będzie transmitowane na żywo na muzealnym Facebooku!

Kilkuset motocyklistów na zlocie w Imiołkach

Artykul dodany: Niedziela, 27 sierpnia 2017
Kilkuset motocyklistów na zlocie w Imiołkach Od 25 do 27 sierpnia w Imiołkach trwał zlot motocyklistów zorganizowany przez klub Born To Ride MC. W programie imprezy znalazły się m.in.: zwiedzanie Ostrowa Lednickiego, koncerty rockowe, konkurencje z nagrodami. Zlot odbywał się przy sprzyjającej aurze. Kilkuset uczestników wracało do domów zadowolonych i pełnych pozytywnej energii.

T.Love już jutro w Gnieźnie! Nadchodzą Wojewódzko-Archidiecezjalne Dożynki Wielkopolskie!

Artykul dodany: Sobota, 26 sierpnia 2017
T.Love już jutro w Gnieźnie! Nadchodzą Wojewódzko-Archidiecezjalne Dożynki Wielkopolskie! W niedzielę, 27 sierpnia, na Placu św. Wojciecha odbędą się Wojewódzko-Archidiecezjalne Dożynki Wielkopolskie. Oprócz części obrzędowej u stóp katedry, dodatkową atrakcją będzie - doskonale wpisujący się w kalendarz wydarzeń kulturalnych Królewskiego Festiwalu Artystycznego - koncert zespołu T.Love.

Folklor na gnieźnieńskim Rynku

Artykul dodany: Piątek, 25 sierpnia 2017
Folklor na gnieźnieńskim Rynku Zespoły z Bośni i Hercegowiny, Francji, Turcji, Węgier, Sardynii, Litwy i Polski wystąpiły podczas IX Międzynarodowych Spotkań z Folklorem, które odbyły się w piątek na gnieźnieńskim Rynku.

Koncert szwajcarskiego zespołu w Gnieźnie

Artykul dodany: Piątek, 25 sierpnia 2017
Koncert szwajcarskiego zespołu w Gnieźnie Szwajcarski zespół Peregrina wystąpi przed gnieźnieńską publicznością. Po występach w nowym Jorku, brukselskim Bozarze muzycy zaśpiewają pieśni o św. Wojciechu przy grobie męczennika. Koncert odbędzie się 16 września, o godz. 19.00 w katedrze. Dzięki wsparciu finansowemu z budżetu Urzędu Marszałkowskiego wstęp jest bezpłatny.

Piknik Sąsiedzki na Ustroniu

Artykul dodany: Czwartek, 24 sierpnia 2017
Piknik Sąsiedzki na Ustroniu Uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy "Dom Tęcza" prowadzonego przez Stowarzyszenie MAKI serdecznie zapraszają mieszkańców os. Ustronie na "PIKNIK SĄSIEDZKI". Odbędzie się on dnia 6.09.2017r. w ogrodzie przy budynku ŚDS, który znajduje się przy ulicy Sikorskiego 12 w Gnieźnie w godzinach 10 - 12.30. W razie niepogody piknik się nie odbędzie.

Bezpłatne oprowadzanie dla szkół w ramach Europejskich Dni Dziedzictwa

Artykul dodany: Czwartek, 24 sierpnia 2017
Bezpłatne oprowadzanie dla szkół w ramach Europejskich Dni Dziedzictwa Muzeum Początków Państwa Polskiego w Gnieźnie zaprasza przede wszystkim szkoły, ale także wszystkich zainteresowanych i grupy zorganizowane na bezpłatne oprowadzanie po wystawie "Początki państwa polskiego". Od 12 do 14 września, w ramach Europejskich Dni Dziedzictwa, muzealnicy oprowadzą grupy, które wcześniej zgłoszą chęć udziału w zwiedzaniu. Trwają zapisy: kasa@muzeumgniezno.pl, tel.: 61 426 46 41 w. 210.

Wystawa: Społeczna historia Gniezna - Opór

Artykul dodany: Środa, 23 sierpnia 2017
Wystawa: Społeczna historia Gniezna - Opór Klub Krytyki Politycznej w Gnieźnie zaprasza na wernisaż wystawy pt. "Społeczna historia Gniezna - Opór".

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10134 135 następna »REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Newsletter
Podaj swój adres e-mail aby otrzymywać newsletter z najnowszymi informacjami lub usunąć już dodany e-mail.
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno