Logo

REKLAMA
Plik banneru

Dział - Kultura i rozrywka

Warsztaty break dance w eSTeDe

Artykul dodany: Piątek, 8 października 2010
Warsztaty break dance w eSTeDe Już w najbliższy weekend, 9-10 października w Centrum Kultury ,,Scena To Dziwna" odbędą się warsztaty break dance. Patronat medialny nad warsztatami objął m.in. portal Moje-Gniezno.pl. Serdecznie zapraszamy!

Rekrutacja do zespołu wokalno - tanecznego

Artykul dodany: Piątek, 8 października 2010
Rekrutacja do zespołu wokalno - tanecznego Miejski Ośrodek Kultury w Gnieźnie ogłasza nabór do zespołu wokalno - tanecznego. Zapraszamy na pierwszą próbę 8 października o godz. 17.30

PRAWIEKINO w MOK-u!

Artykul dodany: Piątek, 8 października 2010
PRAWIEKINO w MOK-u! Już w najbliższy poniedziałek, 11 października o godzinie 19.00 w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury odbędzie się kolejny seans z cyklu PRAWIE KINO. Tym razem wyświetlony zostanie film Eda Wooda pt. ,,Plan 9 z kosmosu".

Konferencja popularno-naukowa w Trzemesznie

Artykul dodany: Środa, 6 października 2010
Konferencja popularno-naukowa w Trzemesznie 28 października w Trzemesznie odbędzie się konferencja popularno-naukowa ,,Jan Kiliński bohater ex tempore". Konferencja rozpocznie się o godz. 10.00 przy pomniku Jana Kilińskiego.

Kurs rysunku i malarstwa w MOK-u

Artykul dodany: Środa, 6 października 2010
Kurs rysunku i malarstwa w MOK-u W październiku rusza kurs malarstwa i rysunku w MOK-u. Pierwsze zajęcia odbędą się 7 października o godz. 16.00. Zajęcia poprowadzi Kazimierz Muszyński.

Projekcja filmu ,,Sita sings the blues"

Artykul dodany: Środa, 6 października 2010
Projekcja filmu ,,Sita sings the blues Tym razem gnieźnieński klub Krytyki Politycznej w ramach Kina Nieposłusznej Myśli pokaże animację Niny Paley ,,Sita sings the blues". Pokaz filmu odbędzie się 7 października, o godz. 18.00 w Centrum Aktywności Społecznej Largo przy ulicy Kościuszki 7 w Gnieźnie.

Poeci w Atelier

Artykul dodany: Wtorek, 5 października 2010
Poeci w Atelier ,,Gniezno miastem poetów" - pod takim hasłem odbył się ogólnopolski festiwal literacki Preteksty 2010. Festiwal odbywał się nie tylko w MOK-u, ale również w plenerze. W kilku miejscach w Gnieźnie nominowani do konkursu poetyckiego mogli zaprezentować swoje dzieła.

Pierwszy Hubertus za nami

Artykul dodany: Poniedziałek, 4 października 2010
Pierwszy Hubertus za nami 2 października odbył się pierwszy tegoroczny bieg św. Huberta. Tradycyjnie organizowali go Państwo Bieleccy oraz ich klub jeździecki Eskado. Był to jubileuszowy, dziesiąty Hubertus w stadninie przy ul. Elizy Orzeszkowej. Pogoda dopisała, jednak nie obyło się bez poważnego wypadku.

Ognisko baletowe w MOK-u

Artykul dodany: Poniedziałek, 4 października 2010
Ognisko baletowe w MOK-u MOK zaprasza na zajęcia taneczne, które poprowadzi Paulina Lewandowska. Pierwsze spotkanie odbędzie się 4 października o godz. 15.45 w Sali 514.

Stare Kino w MOK-u

Artykul dodany: Poniedziałek, 4 października 2010
Stare Kino w MOK-u Już w najbliższy poniedziałek, 4 października o godzinie 19.00 pierwszy powakacyjny pokaz filmu w Miejskim Ośrodku Kultury. Tym razem z cyklu Stare Kino - Wieczór z Blondynką. Będzie to film ,,NIAGARA" z 1953 roku z Marylin Monroe w roli głównej. Serdecznie zapraszamy do sali widowiskowej MOK-u. Wstęp Wolny!!!!

Parada motocyklistów ulicami Gniezna

Artykul dodany: Poniedziałek, 4 października 2010
Parada motocyklistów ulicami Gniezna W sobotę gnieźnieńscy motocykliści z klubu Born To Ride Mc Poland pożegnali sezon 2010. Z tej okazji wszyscy, którzy przybyli dwukołowcami na zbiórkę przy Galerii Gniezno wzięli udział w paradzie ulicami miasta. Po przejeździe na terenie Stada Ogierów odbyła się impreza integracyjna.

ABC plastyczne z Elżbietą Binkowską

Artykul dodany: Poniedziałek, 4 października 2010
ABC plastyczne z Elżbietą Binkowską Od czego zaczyna się obraz? - to temat pierwszego z cyklu zajęć wprowadzających w magiczny świat sztuki. Znana w Polsce i na świecie artystka Elżbieta Binkowska przyjęła naszą propozycję poprowadzenia cyklicznych zajęć, które wprowadzą uczestników w tajniki rysunku, malarstwa i nie tylko...

Ognisko baletowe w MOK-u

Artykul dodany: Piątek, 1 października 2010
Ognisko baletowe w MOK-u

Międzynarodowy Dzień Muzyki

Artykul dodany: Piątek, 1 października 2010
Międzynarodowy Dzień Muzyki MUZYKA DOBREM LUDZKOŚCI - to naczelne hasło Międzynarodowego Dnia Muzyki obchodzonego w Polsce 1 października od 1975 roku.

Preteksty 2010 - ,,Opowieść truposza" na otwarcie Festiwalu!

Artykul dodany: Czwartek, 30 września 2010
Preteksty 2010 - ,,Opowieść truposza Już 1 października rozpocznie się festiwal ,,Preteksty 2010". W trakcie dwudniowej imprezy przewidziano mnóstwo atrakcji, m.in.: spotkania z poetami i galę festiwalową. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy!

Październikowe kino MOK-u

Artykul dodany: Czwartek, 30 września 2010
Październikowe kino MOK-u Z początkiem przyszłego miesiąca ruszają kolejne seanse filmowe w Miejskim Ośrodku Kultury w Gnieźnie. Wyświetlone zostaną filmy: ,,Niagara", ,,Plan 9 z kosmosu", ,,Wściekłe psy", ,,Małpia kuracja". Wstęp wolny na wszystkie seanse!

Zakończenie sezonu motocyklowego

Artykul dodany: Środa, 29 września 2010
Zakończenie sezonu motocyklowego Born To Ride Mc Poland zaprasza na zakończenie sezonu motocyklowego. Zbiórka odbędzie się 2 października o godz. 12.00 przed Galerią Gniezno. Na uczestników czeka parada ulicami miasta, ognisko, konkursy oraz wieczorna zabawa w klubie.

Joga w eSTeDe

Artykul dodany: Środa, 29 września 2010
Joga w eSTeDe Zapraszamy do CK eSTeDe na zajęcia z jogi. Pierwsze spotkanie odbędzie się 4 października o godz. 19.30. Zajęcia poprowadzi Ewa Woźniak.

MOK zaprasza na zajęcia Sekcji Tańców Narodowych

Artykul dodany: Środa, 29 września 2010
MOK zaprasza na zajęcia Sekcji Tańców Narodowych Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na zajęcia Sekcji Tańców Narodowych i Charakterystycznych. Spotkanie organizacyjne odbędzie się 2 października o godz. 15.00.

Koncert przed pomnikiem Św. Wojciecha

Artykul dodany: Środa, 29 września 2010
Koncert przed pomnikiem Św. Wojciecha 3 października o godz. 15 pod pomnikiem Św. Wojciecha odbędzie się koncert plenerowy polsko-niemieckiej grupy Bad Hersfeld. Grupa wykonuje utwory wokalno-instrumentalne na gitarach, klawiszach, saksofonach, puzonach i trąbkach. Koncert odbędzie się w ramach wymiany polsko-niemieckiej.

Zapisy do sekcji MOK-u

Artykul dodany: Poniedziałek, 27 września 2010
Zapisy do sekcji MOK-u Od 25 sierpnia do 30 września w sekretariacie Miejskiego Ośrodka Kultury w Gnieźnie dzieci, młodzież i dorośli mogą dokonywać zapisów do sekcji.

GOK w Niechanowie rozpoczyna sezon kulturalny

Artykul dodany: Poniedziałek, 27 września 2010
GOK w Niechanowie rozpoczyna sezon kulturalny W Gminnym Ośrodku Kultury w Niechanowie rozpoczął się sezon kulturalny. Trwają zapisy do kółka wokalno - tanecznego dzieci w wieku 6 - 10 lat, a kółko plastyczne wznowi swoją działalność już 5 października (wtorek) o godz. 15.00 pod kierunkiem instruktora p. Krzysztofa Żoka.

Smoki i poczwary w Katedrze i MPPP

Artykul dodany: Niedziela, 26 września 2010
Smoki i poczwary w Katedrze i MPPP Dzisiaj o godzinie 16.00 w Muzeum Początków Państwa Polskiego otwarta została wystawa pt.: ,,Świat średniowiecznej wyobraźni". Wystawę poprzedziły dwudniowe warsztaty dla dzieci. Patronat medialny nad imprezą objął m.in. portal informacyjny Moje-Gniezno.pl.

,,Świat średniowiecznej wyobraźni"

Artykul dodany: Sobota, 25 września 2010
,,Świat średniowiecznej wyobraźni 26 września odbędzie się wystawa ,,Świat średniowiecznej wyobraźni" organizowana przez Muzeum Początków Państwa Polskiego. Wernisaż jest poprzedzony dwudniowym festynem edukacyjnym, podczas którego dzieci zbudują piec kaflowy oraz model katedry ze styropianu.

Europejski Dzień bez Samochodu

Artykul dodany: Czwartek, 23 września 2010
Europejski Dzień bez Samochodu Miasto Gniezno odpowiadając na apel Ministra Środowiska już po raz ósmy weźmie udział w kampanii Europejski Dzień bez Samochodu oraz Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu, organizując Rajd Rowerowy w kierunku Plantów Niechanowskich. Poprzez przystąpienie do kampanii Miasto Gniezno znalazło się w gronie tysięcy miast europejskich, które jednoczą się w działaniach na rzecz ochrony środowiska i polepszania jakości życia w mieście.

Igor Michalski czyta wiersze Tadeusza Różewicza

Artykul dodany: Czwartek, 23 września 2010
Igor Michalski czyta wiersze Tadeusza Różewicza Igor Michalski to polski aktor teatralny i filmowy, reżyser teatralny, od 2007 dyrektor Teatru im. Wojciecha Bogusławskiego w Kaliszu. Jest synem aktora Stanisława Michalskiego i aktorki Sabiny Mielczarek. W 1980 ukończył Wydział Aktorski Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi.

Koncert w Katedrze

Artykul dodany: Wtorek, 21 września 2010
Koncert w Katedrze Już dzisiaj w gnieźnieńskiej Katedrze odbędzie się koncert patriotyczno-religijny ,,Żeby Polska była Polską" z okazji 30. rocznicy powstania ,,Solidarności". Wstęp wolny.

Freestyle i beatbox w eSTeDe i Lokomotywie

Artykul dodany: Poniedziałek, 20 września 2010
Freestyle i beatbox w eSTeDe i Lokomotywie W minioną sobotę w Centrum Kultury eSTeDe oraz klubie Lokomotywa odbyły się warsztaty kultury ulicznej. Ta niecodzienna impreza, której motto brzmiało STOP UŻYWKOM, STOP NARKOTYKOM przyciągnęła wielu młodych ludzi, którzy interesują się tańcem breakdance, sprzętem dj'skim, czy też freestylem. Na warsztaty zaproszono m.in. gości z Platformy Obywatelskiej.

Zakończenie lata z PCPR

Artykul dodany: Poniedziałek, 20 września 2010
Zakończenie lata z PCPR W sobotę na terenie poligonu w Cielimowie odbył się piknik rodzinny zorganizowany przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie. Jak zwykle atrakcji nie brakowało.

Konie, kozy i maszyny oblężnicze w Dziekanowicach

Artykul dodany: Poniedziałek, 20 września 2010
Konie, kozy i maszyny oblężnicze w Dziekanowicach W dniach 18-19 września Uczniowski Klub Sportowy Master, jako Konna Drużyna Wojów Słowiańskich z Gniezna brał udział w Europejskich Dniach Dziedzictwa w formie Pikniku Edukacyjno - Historycznego ,,Od pomysłu do przemysłu".

« poprzednia 1 2137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 następna »REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno