Logo

Dział - Kultura i rozrywka

Zapisy na warsztaty ceramiczne w eSTeDe

Artykul dodany: Piątek, 13 sierpnia 2010
Zapisy na warsztaty ceramiczne w eSTeDe Już 14 sierpnia rozpoczną się w eSTeDe warsztaty ceramiczne prowadzone przez artystę Wojciecha Tężyckiego, który na co dzień zajmuje się warsztatem ceramicznym przy wydziale rzeźby ASP w Poznaniu.

Rodzinny Piknik z Mercedesem

Artykul dodany: Piątek, 13 sierpnia 2010
Rodzinny Piknik z Mercedesem W dniach 14-15 sierpnia odbędzie się ,,Rodzinny Piknik z Mercedesem".

Nauka tańca z ogniem w Trzemesznie

Artykul dodany: Czwartek, 12 sierpnia 2010
Nauka tańca z ogniem w Trzemesznie W Domu Kultury w Trzemesznie przez cały sierpień odbywać się będą zajęcia z nauki tańca z ogniem.

Półkolonie w GOSiR

Artykul dodany: Niedziela, 8 sierpnia 2010
Półkolonie w GOSiR Gnieźnieński Ośrodek Sportu i Rekreacji posiada jeszcze wolne miejsca na półkolonie ,,na sportowo", które odbywają się w 5-cio dniowych turnusach (od poniedziałku do piątku) do końca wakacji.

Green Poster - wystawa plakatu w eSTeDe

Artykul dodany: Sobota, 7 sierpnia 2010
Green Poster - wystawa plakatu w eSTeDe Uprzejmie informujemy, że w okresie od 17 czerwca do 31 sierpnia br. w holu Centrum Kultury ,,Scena To Dziwna" można oglądać wystawę plakatów o tematyce ekologicznej. Wystawa jest owocem Międzynarodowego Triennale ,,4y Blok", które odbyło się w Charkowie na Ukrainie. Każdego tygodnia będą prezentowane inne plakaty. Serdecznie Zapraszamy!

Letnia Szkoła Języka Angielskiego w eSTeDe

Artykul dodany: Piątek, 6 sierpnia 2010
Letnia Szkoła Języka Angielskiego w eSTeDe Już w przyszły wtorek rusza Letnia Szkoła Języka Angielskiego. Oferta jest skierowana do najmłodszych dzieci gdyż nauka języka na tych zajęciach odbywa się w nietypowej formie - poprzez gry i zabawy.

Lato z GOSiR-em

Artykul dodany: Piątek, 6 sierpnia 2010
Lato z GOSiR-em Gnieźnieński Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza!!!

Letnie Warsztaty w Muzuem Początków Państwa Polskiego

Artykul dodany: Piątek, 6 sierpnia 2010
Letnie Warsztaty w Muzuem Początków Państwa Polskiego Muzeum Początków Państwa Polskiego przygotowało specjalną letnią ofertę warsztatów dla wszystkich, którzy chcą spędzić wakacje w interesujący sposób.

Przegląd Filmu Czeskiego w innym terminie!

Artykul dodany: Piątek, 6 sierpnia 2010
Przegląd Filmu Czeskiego w innym terminie! Uprzejmie informujemy, że Przegląd Filmu Czeskiego w Centrum Kultury Scena To Dziwna zaplanowany na 25-27 lipca odbędzie się w innym terminie. Za zmiany Przepraszamy.

Półkolonie w GOSiR

Artykul dodany: Środa, 4 sierpnia 2010
Półkolonie w GOSiR

Kolonie profilaktyczne

Artykul dodany: Wtorek, 3 sierpnia 2010
Kolonie profilaktyczne Dnia 02.08.2010r. w ramach realizacji Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych 45 uczniów z terenu Gminy Witkowo wraz z opiekunami wyjechało na 7-dniowe kolonie profilaktyczne do Skorzęcina.

Bezpieczne Lato 2010

Artykul dodany: Wtorek, 3 sierpnia 2010
Bezpieczne Lato 2010 Na terenie Leśnego Ośrodka Edukacji Ekologicznej i Rekreacji ,,Poligon" w Gębarzewie, 30 lipca 2010 roku, Stowarzyszenie Młodych Wielkopolan zorganizowało Regionalny Pojedynek Sportowo - Turystyczno - Rekreacyjny ,,Bezpieczne Lato 2010". Zadanie zrealizowane zostało dzięki środkom finansowym Ministerstwa Sportu i Turystyki, Samorządu Województwa Wielkopolskiego oraz Starostwa Powiatowego w Gnieźnie.

Bolesław Chrobry ukoronowany!

Artykul dodany: Poniedziałek, 2 sierpnia 2010
Bolesław Chrobry ukoronowany! W miniony weekend wszyscy mieszkańcy Gniezna oraz turyści mogli wziąć udział w widowisku plenerowym ,,Koronacja Królewska". Była to inscenizacja Zjazdu Gnieźnieńskiego, która odbywa się w Grodzie Lecha cyklicznie co roku. Słoneczna pogoda sprawiła, że impreza przyciągnęła tłumy ludzi, a atrakcji nie brakowało.

Złoty Trzos Gnieźnieńskiego Grodu

Artykul dodany: Poniedziałek, 2 sierpnia 2010
Złoty Trzos Gnieźnieńskiego Grodu W sobotę w Dolinie Pojednania łucznicy z całego kraju rywalizowali o Złoty Trzos Gnieźnieńskiego Grodu. W tym roku najcelniej strzelał Paweł Krupa z Międzyzdrojów.

Chopin w czerniejewskim pałacu

Artykul dodany: Piątek, 30 lipca 2010
Chopin w czerniejewskim pałacu Pierwszego sierpnia w godzinach wieczornych na terenie Zespołu Pałacowo-Parkowego w Czerniejewie odbędzie się koncert z okazji 200 rocznicy urodzin Fryderyka Chopina. Wydarzenie ma także nawiązać do historii, kiedy to tutejszy pałac stanowił mecenat kulturalny dla mieszkańców Czerniejewa i okolic.

Koronacja Królewska w Grodzie Lecha

Artykul dodany: Piątek, 30 lipca 2010
Koronacja Królewska w Grodzie Lecha Od 31 lipca do 1 sierpnia w Gnieźnie będzie odbywało się widowisko plenerowe ,,Koronacja Królewska". W programie imprezy przewidziano mnóstwo atrakcji.

Festiwalowa współpraca

Artykul dodany: Czwartek, 29 lipca 2010
Festiwalowa współpraca Z przyjemnością informujemy, iż OFFELIADA czyli gnieźnieński Festiwal Filmów Amatorskich i Niezależnych nawiązał współpracę z kilkoma liczącymi się w Polsce ,,bratnimi" festiwalami filmowymi, a mianowicie z Festiwalem Kino Poza Kinem Filmowa Góra 2010 z Zielonej Góry, Międzynarodowym Festiwalem Filmowym OFF CINEMA z Poznania, Międzynarodowym Festiwalem Filmów Krótkometrażowych ŻUBROFFKA oraz inicjatywą Filmowe Podlasie Atakuje! z Białegostoku, a także Festiwalem Filmów Dokumentalnych TRANZYT z Poznania.

Dom Kultury w Łubowie zaprasza!

Artykul dodany: Czwartek, 29 lipca 2010
Dom Kultury w Łubowie zaprasza! Dom Kultury w Łubowie zaprasza najmłodszą społeczność naszej gminy na spektakl teatralny pt. ,,Kozucha Kłamczucha".

Koncert chórów z Magdeburga i Gniezna

Artykul dodany: Poniedziałek, 26 lipca 2010
Koncert chórów z Magdeburga i Gniezna W Auli Królewskiej Medycznego Studium Zawodowego w Gnieźnie odbył się dzisiaj niezwykły koncert Chóru Młodszego Seniora z Magdeburga oraz Chóru Retro z Miejskiego Ośrodka Kultury w Gnieźnie. To niezwykłe spotkanie było kolejnym owocem współpracy Grodu Lecha z Magdeburgiem.

Kurs samoobrony w eSTeDe

Artykul dodany: Poniedziałek, 26 lipca 2010
Kurs samoobrony w eSTeDe 3 sierpnia w Centrum Kultury ,,Scena To Dziwna" rozpocznie się kurs samoobrony. Wszystkie osoby, które chcą wziąć udział w zajęciach mogą zgłaszać się do eSTeDe koniecznie jeszcze przed rozpoczęciem kursu!

Piknik edukacyjny ,,Kubusiowe zabawy'' i Jarmark Św. Jakuba

Artykul dodany: Sobota, 24 lipca 2010
Piknik edukacyjny ,,Kubusiowe zabawy'' i Jarmark Św. Jakuba 25 lipca w godzinach od 10:00 do 17:00 na Małym Skansenie i na Ostrowie Lednickim w ramach Uroczystości Roku Świętego Jakuba zapraszamy nie tylko imienników św. Jakuba na piknik edukacyjny ,,Kubusiowe zabawy" i Jarmark Św. Jakuba. Na wszystkich imienników św. Jakuba czekają upominki i nagrody.

Już w październiku ,,Preteksty" 2010

Artykul dodany: Piątek, 23 lipca 2010
Już w październiku ,,Preteksty Po raz drugi w Gnieźnie odbędzie się festiwal poetycki ,,Preteksty". Ta cykliczna impreza cieszy się ogromnym zainteresowaniem.

Lato w eSTeDe!

Artykul dodany: Czwartek, 22 lipca 2010
Lato w eSTeDe! Już dzisiaj przedstawiamy letnią ofertę Centrum Kultury ,,Scena To Dziwna". Gnieźnieński ośrodek przygotował dla mieszkańców mnóstwo niezapomnianych imprez i warsztatów.

Półkolonie 2010 w Niechanowie

Artykul dodany: Poniedziałek, 19 lipca 2010
Półkolonie 2010 w Niechanowie Gminny Ośrodek Kultury w Niechanowie przy współpracy Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych serdecznie zaprasza dzieci i młodzież na Półkolonie 2010, które odbędą się od 9 do 19 sierpnia w sali ośrodka. W programie gry i zabawy sportowe, wyjazdy na basen, wycieczki oraz miłe spędzenie wakacyjnego czasu. Gorąco zapraszamy!

Oczami Rapu Summer Edition

Artykul dodany: Poniedziałek, 19 lipca 2010
Oczami Rapu Summer Edition Ten wieczór był bez wątpienia świętem dla wszystkich fanów muzyki hip hop. Gnieźnieńskie Centrum Kultury ,,Scena To Dziwna" było bowiem miejscem kolejnej już edycji imprezy z cyklu Oczami Rapu.

Koncert gnieźnieńskiej legendy zakończony sukcesem!

Artykul dodany: Poniedziałek, 19 lipca 2010
Koncert gnieźnieńskiej legendy zakończony sukcesem! Historia zatoczyła koło. Po ponad czterdziestu latach od debiutu gnieźnieński zespół Fan-Art powrócił i zagrał dokładnie w tym samym miejscu, w którym zaczynał swoją karierę. Miejscem tym było Centrum Kultury ,,Scena To Dziwna", dawny Dom Kultury Dzieci i Młodzieży.

Oczami Rapu w eSTeDe

Artykul dodany: Piątek, 16 lipca 2010
Oczami Rapu w eSTeDe 17 lipca w Gnieźnie odbędzie się kolejna impreza z cyklu Oczami Rapu. Letnia edycja tej imprezy odbędzie się w Centrum Kultury eSTeDe.

Koncert Fan-Art w eSTeDe!

Artykul dodany: Piątek, 16 lipca 2010
Koncert Fan-Art w eSTeDe! Po latach nieobecności na scenę powraca niedawno reaktywowany zespół Fan-Art. Grupa powstała w 1969 roku w Gnieźnie przy Domu Kultury Dzieci i Młodzieży (obecne Centrum kultury Scena to Dziwna).

Muzyka w murach katedry gnieźnieńskiej

Artykul dodany: Czwartek, 15 lipca 2010
Muzyka w murach katedry gnieźnieńskiej X Festiwal Organowy - Gniezno 2010. Honorowy Patronat Prezydenta Miasta Gniezna.

UKS MASTER w Grodzie Księcia Mieszka

Artykul dodany: Czwartek, 15 lipca 2010
UKS MASTER w Grodzie Księcia Mieszka W dniach 10 i 11 lipca w Dziekanowicach odbyła się impreza plenerowa ,,W Lednickim Grodzie Księcia Mieszka". Uczniowski Klub Sportowy ,,MASTER" uczestniczył w niej jako Konna Drużyna Wojów Słowiańskich z Gniezna.

« poprzednia 1 2134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 następna »REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno