Logo

Dział - Kultura i rozrywka

PRAWIEKINO w MOK-u!

Artykul dodany: Poniedziałek, 14 czerwca 2010
PRAWIEKINO w MOK-u! Już dzisiaj, 14 czerwca o godz. 19.00 w Miejskim Ośrodku Kultury kolejny pokaz z cyklu STARE KINO. Tym razem wyświetlony zostanie film pt. ,,I Bóg stworzył kobietę" w reżyserii Rogera Vadima, w którym główną rolę gra Brigitte Bardot.

III Turniej Integracyjno-Kulturalny w Wymysłowie

Artykul dodany: Piątek, 11 czerwca 2010
III Turniej Integracyjno-Kulturalny w Wymysłowie 12 czerwca o godz. 12.00 na terenie świetlicy wiejskiej w Wymysłowie odbędzie się III Turniej Intergracyjno-Kulturalny ,,Wymysłowa trzech województw na start".

Salsa Day w eSTeDe

Artykul dodany: Piątek, 11 czerwca 2010
Salsa Day w eSTeDe Już w najbliższą sobotę w gnieźnieńskim Centrum Kultury ,,Scena To Dziwna" odbędą warsztaty taneczne, pokazy tańca, oraz impreza w rytmach salsy organizowane przez Szkołę Tańca Balance.

Strefy Rekreacji Dziecięcej

Artykul dodany: Piątek, 11 czerwca 2010
Strefy Rekreacji Dziecięcej Od kwietnia 2010 roku, na terenie 11 gnieźnieńskich przedszkoli odbywają się zajęcia ogólnorozwojowe i integracyjne dla dzieci i młodzieży, realizowane w ramach projektu Miasta Gniezna p.n. ,,Ogólnodostępne strefy rekreacji dziecięcej na terenie miasta Gniezna" współfinansowanego przez Mechanizm Finansowy EOG.

Kolorowy pociąg zachęca do zabawy

Artykul dodany: Piątek, 11 czerwca 2010
Kolorowy pociąg zachęca do zabawy W Ogródku Jordanowskim znajdującym się w Parku Trzech Kultur przy ulicy Roosevelta pojawił się nowy, atrakcyjny sprzęt rekreacyjny. Specjalny, kolorowy pociąg jest wielofunkcyjną zabawką, na której dzieci od 3 do 12 lat mogą miło i ciekawie spędzać czas.

Babska Szafa w eSTeDe

Artykul dodany: Czwartek, 10 czerwca 2010
Babska Szafa w eSTeDe

Promocja tomiku Jerzego Kałwaka

Artykul dodany: Środa, 9 czerwca 2010
Promocja tomiku Jerzego Kałwaka 11 czerwca o godz. 19.00 w Miejskim Ośrodku Kultury odbędzie się PROMOCJA NAJNOWSZEGO TOMIKU POETYCKIEGO Jerzego Kałwaka.

Spotkanie Kulturoznawcze w MOK

Artykul dodany: Środa, 9 czerwca 2010
Spotkanie Kulturoznawcze w MOK 10 czerwca o godz. 18.00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Gnieźnie odbędzie się kolejne Spotkanie Kulturoznawcze. Tym razem temat wydarzenia brzmi: ,,Ukraińska szkoła" w polskim romantyźmie. Wyświetlony zostanie także film o Juliuszu Słowackim.

Aukcja charytatywna!

Artykul dodany: Środa, 9 czerwca 2010
Aukcja charytatywna! 10 czerwca o godz. 19.00 w Ogrodzie Starej Kamienicy przy ul. 3 Maja w Gnieźnie odbędzie się aukcja charytatywna na rzecz Ośrodka Socjoterapeutycznego AS EDU ART w Dębnicy.

Spektakl ,,Boeing Boeing" podbił serca gnieźnian

Artykul dodany: Środa, 9 czerwca 2010
Spektakl ,,Boeing Boeing W niedzielę na deskach gnieźnieńskiego Teatru gościło Studio Buffo. Artyści zaprezentowali sztukę francuskiego pisarza Marca Camolettiego pt. ,,Boeing Boeing", w adaptacji Bartosza Wierzbięty. Bilety na pierwszy zaplanowany termin poniedziałkowy o godz. 20.30 zostały sprzedane tak szybko, że organizatorzy postanowili wystawić sztukę również o godz. 18.00.

Filcowanie w MOK-u

Artykul dodany: Wtorek, 8 czerwca 2010
Filcowanie w MOK-u 9 czerwca w Miejskim Ośrodku Kultury w Gnieźnie odbędą się warsztaty filcowania.

Wielka wystawa w MOK-u!

Artykul dodany: Wtorek, 8 czerwca 2010
Wielka wystawa w MOK-u! Od 9 czerwca w Miejskim Ośrodku Kultury w Gnieźnie będzie można podziwiać Wielką Wystawę Prac Dziecięcej Pracowni Plastycznej.

Podwójny Dzień Dziecka z eSTeDe!

Artykul dodany: Wtorek, 8 czerwca 2010
Podwójny Dzień Dziecka z eSTeDe! W tym roku gnieźnieńskie Centrum Kultury Scena To Dziwna dwukrotnie włączyło się w organizację Dnia Dziecka. Pierwsza impreza odbyła się 2 czerwca na stacji Kolei Wąskotorowej. Druga odsłona miała miejsce 5 czerwca na Kawiarach.

Kolejna ,,Mantheyówka na Balikowie" za nami!

Artykul dodany: Poniedziałek, 7 czerwca 2010
Kolejna ,,Mantheyówka na Balikowie W niedzielę, 6 czerwca odbył się kolejny festyn rodzinny ,,Mantheyówka na Balikowie". Podczas imprezy można było korzystać z wielu atrakcji.

PRAWIEKINO w MOK-u!

Artykul dodany: Poniedziałek, 7 czerwca 2010
PRAWIEKINO w MOK-u! Już dzisiaj (poniedziałek) o godz. 19.00 w Miejskim Ośrodku Kultury kolejny pokaz z cyklu Kino Nowej Przygody. Tym razem zapraszamy serdecznie na film ,,MAD MAX".

Studio Buffo na deskach gnieźnieńskiego teatru

Artykul dodany: Niedziela, 6 czerwca 2010
Studio Buffo na deskach gnieźnieńskiego teatru W poniedziałek, 7 czerwca o godz. 20.30 na scenie impresaryjnej gnieźnieńskiego teatru zostanie wystawiony spektakl warszawskiego Teatru Studio Buffo pt. Boeing, Boeing.

Koncert Antonio Vivaldi - ,,Cztery Pory Roku"

Artykul dodany: Piątek, 4 czerwca 2010
Koncert Antonio Vivaldi - ,,Cztery Pory Roku 6 czerwca w gnieźnieńskiej Katedrze odbędzie się koncert Antonio Vivaldiego ,,Cztery Pory Roku" w wykonaniu Orkiestry Kameralnej ACADEMIA DELL'ARCO.

Koncert Chopinowski

Artykul dodany: Piątek, 4 czerwca 2010
Koncert Chopinowski ,,Chopin Przyjechał" - koncert plenerowy w wykonaniu Agaty Gładysiak. Prowadzenie: Jan Popis. Serdecznie zapraszamy!

Dzień Dziecka w eSTeDe

Artykul dodany: Piątek, 4 czerwca 2010
Dzień Dziecka w eSTeDe Centrum kultury ,,Scena to dziwna" włącza się w tym roku dwukrotnie w organizację Dnia Dziecka.

W niedzielę ,,Mantheyówka na Balikowie"

Artykul dodany: Środa, 2 czerwca 2010
W niedzielę ,,Mantheyówka na Balikowie W niedzielę, 6 czerwca odbędzie się kolejny festyn rodzinny ,,Mantheyówka na Balikowie". Podczas imprezy będzie można korzystać z wielu atrakcji.

Ruch potrzebny jest każdemu

Artykul dodany: Środa, 2 czerwca 2010
Ruch potrzebny jest każdemu ,,Żyjmy zdrowo i sportowo" - pod takim hasłem odbył się 29 maja, w Przedszkolu Nr 13 festyn rodzinny z okazji Dnia Matki, Ojca oraz Dnia Dziecka. Wszystkich zaproszonych gości, w tym Prezydenta Miasta Gniezna Jacka Kowalskiego oraz Metodyk Marię Ruminiecką powitała Dyrektor Przedszkola Halina Mejer.

Dzień Dziecka z płetwonurkami na basenie

Artykul dodany: Środa, 2 czerwca 2010
Dzień Dziecka z płetwonurkami na basenie Gnieźnieński Ośrodek Sportu i Rekreacji wraz z grupą DEKOMPRESJA zorganizował Dzień Dziecka na gnieźnieńskim basenie. Atrakcji nie brakowało!

Dzień Matki na basenie

Artykul dodany: Środa, 2 czerwca 2010
Dzień Matki na basenie Gnieźnieński Ośrodek Sportu i Rekreacji wspólnie z Centrum Dietetycznym Natur House i Firmą Kosmetyczną AVON w dniu 30 maja br. zaprosili wszystkie mamy ze swoimi pociechami na Dzień Matki na teren basenu przy ul. Bł. Jolenty 5.

Czerwcowe PRAWIEKINO w MOK-u

Artykul dodany: Wtorek, 1 czerwca 2010
Czerwcowe PRAWIEKINO  w MOK-u

Familiada 2010

Artykul dodany: Poniedziałek, 31 maja 2010
Familiada 2010 W niedzielne popołudnie Ogródek Jordanowski przy ulicy 3 Maja wypełnił się muzyką, śmiechem oraz przede wszystkim licznie przybyłymi gnieźnianami, którzy chętnie wzięli udział w niezwykłym Festynie Rodzinnym ,,Familiada 2010". Miłej atmosferze towarzyszyła przyzwoita pogoda, która wyjątkowo nie zniweczyła wysiłków organizatorów.

VI Wielobój Morski

Artykul dodany: Poniedziałek, 31 maja 2010
VI Wielobój Morski Już po raz szósty młodzież gimnazjalna z naszego miasta rywalizowała w sprawnościowych konkurencjach morskich mających wyłonić najlepszą drużynę, która pojedzie reprezentować Gniezno w Świnoujściu. Tam bowiem, już w czerwcu tego roku odbędzie się coroczny Wielobój Morski, w którym przedstawiciele 5 miast z całej Polski walczyć będą o Złotą Kotwicę Dowódcy Marynarki Wojennej.

X Konkurs Wiedzy Marynistycznej

Artykul dodany: Poniedziałek, 31 maja 2010
X Konkurs Wiedzy Marynistycznej W którym roku miała miejsce bitwa pod Oliwą? Z jakiego portu podczas II Wojny Światowej udało się uciec ORP ,,Orzeł" Kiedy dokładnie Marszałek Józef Piłsudski powołał do życia Marynarkę Wojenną? To tylko przykładowe pytania, z którymi musieli się zmierzyć uczestnicy X Konkursu Wiedzy Marynistycznej, który 28 maja 2010 roku odbył się w Gimnazjum nr 4 w Gnieźnie.

Pokaz w starej parowozowni

Artykul dodany: Poniedziałek, 31 maja 2010
Pokaz w starej parowozowni We wtorek, 1 czerwca w starej parowozowni odbędzie się pokaz multimedialny o tematyce historycznej tego niezwykłego miejsca. Może to być ostatnia okazja do zwiedzenia gnieźnieńskiej parowozowni.

Dzień Dziecka w MOK-u

Artykul dodany: Poniedziałek, 31 maja 2010
Dzień Dziecka w MOK-u Pierwszego czerwca w Miejskim Ośrodku Kultury w Gnieźnie odbędzie się festyn z okazji Dnia Dziecka. W programie przewidziano wiele atrakcji.

Dzień Dziecka w GOSiR

Artykul dodany: Poniedziałek, 31 maja 2010
Dzień Dziecka w GOSiR Gnieźnieński Ośrodek Sportu i Rekreacji wspólnie z Grupą Dekompresja zapraszają na Dzień Dziecka organizowany na gnieźnieńskim basenie.

« poprzednia 1 2132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 następna »REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno