Logo

Dział - Kultura i rozrywka

Dzień Dziecka w eSTeDe

Artykul dodany: Piątek, 4 czerwca 2010
Dzień Dziecka w eSTeDe Centrum kultury ,,Scena to dziwna" włącza się w tym roku dwukrotnie w organizację Dnia Dziecka.

W niedzielę ,,Mantheyówka na Balikowie"

Artykul dodany: Środa, 2 czerwca 2010
W niedzielę ,,Mantheyówka na Balikowie W niedzielę, 6 czerwca odbędzie się kolejny festyn rodzinny ,,Mantheyówka na Balikowie". Podczas imprezy będzie można korzystać z wielu atrakcji.

Ruch potrzebny jest każdemu

Artykul dodany: Środa, 2 czerwca 2010
Ruch potrzebny jest każdemu ,,Żyjmy zdrowo i sportowo" - pod takim hasłem odbył się 29 maja, w Przedszkolu Nr 13 festyn rodzinny z okazji Dnia Matki, Ojca oraz Dnia Dziecka. Wszystkich zaproszonych gości, w tym Prezydenta Miasta Gniezna Jacka Kowalskiego oraz Metodyk Marię Ruminiecką powitała Dyrektor Przedszkola Halina Mejer.

Dzień Dziecka z płetwonurkami na basenie

Artykul dodany: Środa, 2 czerwca 2010
Dzień Dziecka z płetwonurkami na basenie Gnieźnieński Ośrodek Sportu i Rekreacji wraz z grupą DEKOMPRESJA zorganizował Dzień Dziecka na gnieźnieńskim basenie. Atrakcji nie brakowało!

Dzień Matki na basenie

Artykul dodany: Środa, 2 czerwca 2010
Dzień Matki na basenie Gnieźnieński Ośrodek Sportu i Rekreacji wspólnie z Centrum Dietetycznym Natur House i Firmą Kosmetyczną AVON w dniu 30 maja br. zaprosili wszystkie mamy ze swoimi pociechami na Dzień Matki na teren basenu przy ul. Bł. Jolenty 5.

Czerwcowe PRAWIEKINO w MOK-u

Artykul dodany: Wtorek, 1 czerwca 2010
Czerwcowe PRAWIEKINO  w MOK-u

Familiada 2010

Artykul dodany: Poniedziałek, 31 maja 2010
Familiada 2010 W niedzielne popołudnie Ogródek Jordanowski przy ulicy 3 Maja wypełnił się muzyką, śmiechem oraz przede wszystkim licznie przybyłymi gnieźnianami, którzy chętnie wzięli udział w niezwykłym Festynie Rodzinnym ,,Familiada 2010". Miłej atmosferze towarzyszyła przyzwoita pogoda, która wyjątkowo nie zniweczyła wysiłków organizatorów.

VI Wielobój Morski

Artykul dodany: Poniedziałek, 31 maja 2010
VI Wielobój Morski Już po raz szósty młodzież gimnazjalna z naszego miasta rywalizowała w sprawnościowych konkurencjach morskich mających wyłonić najlepszą drużynę, która pojedzie reprezentować Gniezno w Świnoujściu. Tam bowiem, już w czerwcu tego roku odbędzie się coroczny Wielobój Morski, w którym przedstawiciele 5 miast z całej Polski walczyć będą o Złotą Kotwicę Dowódcy Marynarki Wojennej.

X Konkurs Wiedzy Marynistycznej

Artykul dodany: Poniedziałek, 31 maja 2010
X Konkurs Wiedzy Marynistycznej W którym roku miała miejsce bitwa pod Oliwą? Z jakiego portu podczas II Wojny Światowej udało się uciec ORP ,,Orzeł" Kiedy dokładnie Marszałek Józef Piłsudski powołał do życia Marynarkę Wojenną? To tylko przykładowe pytania, z którymi musieli się zmierzyć uczestnicy X Konkursu Wiedzy Marynistycznej, który 28 maja 2010 roku odbył się w Gimnazjum nr 4 w Gnieźnie.

Pokaz w starej parowozowni

Artykul dodany: Poniedziałek, 31 maja 2010
Pokaz w starej parowozowni We wtorek, 1 czerwca w starej parowozowni odbędzie się pokaz multimedialny o tematyce historycznej tego niezwykłego miejsca. Może to być ostatnia okazja do zwiedzenia gnieźnieńskiej parowozowni.

Dzień Dziecka w MOK-u

Artykul dodany: Poniedziałek, 31 maja 2010
Dzień Dziecka w MOK-u Pierwszego czerwca w Miejskim Ośrodku Kultury w Gnieźnie odbędzie się festyn z okazji Dnia Dziecka. W programie przewidziano wiele atrakcji.

Dzień Dziecka w GOSiR

Artykul dodany: Poniedziałek, 31 maja 2010
Dzień Dziecka w GOSiR Gnieźnieński Ośrodek Sportu i Rekreacji wspólnie z Grupą Dekompresja zapraszają na Dzień Dziecka organizowany na gnieźnieńskim basenie.

Warsztaty teatralne w MOK

Artykul dodany: Poniedziałek, 31 maja 2010
Warsztaty teatralne w MOK Drugiego czerwca w Miejskim Ośrodku Kultury w Gnieźnie odbędą się warsztaty teatralne.

Premierowy spektakl ,,Książę i Żebrak" za nami!

Artykul dodany: Niedziela, 30 maja 2010
Premierowy spektakl ,,Książę i Żebrak W sobotę, 29 maja w Teatrze im. Aleksandra Fredry w Gnieźnie została wystawiona premierowa sztuka ,,Książę i Żebrak" reżyserii Konrada Szachnowskiego. Spektakl przyciągnął wielu widzów i na widowni pozostało jedynie kilka wolnych miejsc co świadczy o tym, że wielbicieli teatru w pierwszej stolicy Polski nie brakuje.

Stare Kino w MOK

Artykul dodany: Niedziela, 30 maja 2010
Stare Kino w MOK W ostatni majowy poniedziałek w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Gnieźnie o godz. 19.00 zostanie wyświetlony film z cyklu Stare Kino " Ludzie w Hotelu" w reżyserii E. Gouldinga. W roli głównej występuje Greta Garbo.

Dzień Matki w GOSiR

Artykul dodany: Sobota, 29 maja 2010
Dzień Matki w GOSiR Gnieźnieński Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza wszystkie Mamy razem ze swoimi pociechami na Dzień Matki, który odbędzie się 30 maja w godzinach od 10.00 do 20.00 na terenie basenu przy ul. Bł. Jolenty 5 w Gnieźnie.

Festyn Rodzinny na Dalkach

Artykul dodany: Sobota, 29 maja 2010
Festyn Rodzinny na Dalkach

Chór z Humania w Katedrze

Artykul dodany: Piątek, 28 maja 2010
Chór z Humania w Katedrze Dzisiaj (piątek) w gnieźnieńskiej Katedrze odbył się niecodzienny koncert. Dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 oraz mieszkańców naszego miasta wystąpił chór dziecięcy z Humania. W repertuarze młodych chórzystów znalazły się m.in.: hymn ,,Gaude Mater Polonia" i ,,Szła dzieweczka do laseczka", czyli typowo polskie utwory, którymi dzieci zyskały jeszcze większą sympatię osób przybyłych na koncert w Bazylice.

Książę i Żebrak

Artykul dodany: Piątek, 28 maja 2010
Książę i Żebrak Już w najbliższą sobotę, 29 maja o godz. 17.00 w gnieźnieńskim teatrze zostanie wystawiona sztuka Książę i Żebrak reżyserii Konrada Szachnowskiego.

Koncert w Bazylice Prymasowskiej

Artykul dodany: Czwartek, 27 maja 2010
Koncert w Bazylice Prymasowskiej 28 maja w Bazylice Prymasowskiej w Gnieźnie odbędzie się niecodzienny koncert.

Spotkanie Kulturoznawcze w MOK

Artykul dodany: Środa, 26 maja 2010
Spotkanie Kulturoznawcze w MOK W najbliższy czwartek, 27 maja o godz. 18.00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Gnieźnie odbędzie się kolejne Spotkanie Kulturoznawcze. Tym razem będzie to ,,Golgota Głodu - Ukraina 1932-1933", wystawa plakatu ,,Kadisz w Charkowie".

Dni Niechanowa i Europejski Tydzień Sportu

Artykul dodany: Poniedziałek, 24 maja 2010
Dni Niechanowa i Europejski Tydzień Sportu Serdecznie zapraszamy na Dni Niechanowa oraz Europejski Tydzień Sportu dla Wszystkich w dniach od 26 maja do 1 czerwca 2010 roku.

Monster Truck Stunt Show

Artykul dodany: Poniedziałek, 24 maja 2010
Monster Truck Stunt Show Już jutro o godzinie 19.00 na targowisku w Witkowie odbędzie się Monster Truck Stunt Show. W programie przewidziano m.in. miażdżenie aut, crash testy i jazdę przez ścianę ognia.

Stare Kino w MOK

Artykul dodany: Poniedziałek, 24 maja 2010
Stare Kino w MOK Już dzisiaj, 24 maja o godz. 19.00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Gnieźnie odbędzie się kolejny seans filmowy z cyklu Stare Kino. Tym razem wyświetlony zostanie film pt. Jezebel reżyserii Wiliama Wylera. Wstęp wolny!

Już dzisiaj kolejny koncert w eSTeDe!

Artykul dodany: Piątek, 21 maja 2010
Już dzisiaj kolejny koncert w eSTeDe! O godzinie 19.00 w sali widowiskowej eSTeDe odbędzie się kolejny koncert ,,Pod Lupą". Wystąpią The Junkers ze Szczecina (oi, streetpunk) oraz Przestań Pić (ska, punkrock) z Wielkopolski. Wstęp 15 zł.

Festyn w ,,Dwunastce"!

Artykul dodany: Czwartek, 20 maja 2010
Festyn w ,,Dwunastce W najbliższą sobotę, 22 maja, o godz. 10.00 w Szkole Podstawowej nr 12 na osiedlu Kazimierza Wielkiego w Gnieźnie odbędzie się festyn rodzinny. W programie przewidziano m.in. spotkanie z żużlowcami Startu Gniezno, darmowe przejażdżki konne i loterie z atrakcyjnymi nagrodami.

Dni Czerniejewa

Artykul dodany: Środa, 19 maja 2010
Dni Czerniejewa Podczas tegorocznych Dni Czerniejewa wystąpią m.in. Andrzej Rosiewicz, zespół Classic oraz zespół Yestarday.

Grafika komputerowa w MOK-u

Artykul dodany: Środa, 19 maja 2010
Grafika komputerowa w MOK-u 23 maja w Miejskim Ośrodku Kultury w Gnieźnie odbędzie się wystawa prac autorstwa Barbary Bartkowiak.

Stolica miłości w MOK-u

Artykul dodany: Środa, 19 maja 2010
Stolica miłości w MOK-u 20 maja w Miejskim Ośrodku Kultury w Gnieźnie odbędzie się kolejny seans filmowy z cyklu Kino Niezależne. Tym razem wyświetlone zostaną filmy krótkometrażowe o Paryżu.

Noc Muzeów

Artykul dodany: Piątek, 14 maja 2010
Noc Muzeów Już jutro kolejna edycja corocznego europejskiego wydarzenia kulturowego jakim jest Noc Muzeów.

« poprzednia 1 2126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 następna »REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Newsletter
Podaj swój adres e-mail aby otrzymywać newsletter z najnowszymi informacjami lub usunąć już dodany e-mail.
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno