Logo

Dział - Kultura i rozrywka

Konkurs Urody w Skorzęcinie

Artykul dodany: Wtorek, 24 sierpnia 2010
Konkurs Urody w Skorzęcinie Burmistrz Gminy i Miasta Witkowo oraz Organizatorzy zapraszają na Konkurs Urody, który odbędzie się 24 sierpnia 2010r. w Ośrodku Wypoczynkowym w Skorzęcinie na scenie plenerowej na plaży.

Tańce i hulanki na gnieźnieńskim Rynku

Artykul dodany: Poniedziałek, 23 sierpnia 2010
Tańce i hulanki na gnieźnieńskim Rynku 20 sierpnia na gnieźnieńskim Rynku odbyło się II Międzynarodowe Spotkanie z Folklorem. Mieszkańcy Gniezna mogli podziwiać tańce wykonane przez zespoły z całej Europy. Nie zabrakło też egzotycznego akcentu.

Koronacja Króla

Artykul dodany: Niedziela, 22 sierpnia 2010
Koronacja Króla Jak wyglądała królewska koronacja w średniowiecznej Polsce? Kto brał udział w tym ważnym wydarzeniu?

Zjazd Wojowników Słowiańskich w Grzybowie po raz jedenasty!

Artykul dodany: Niedziela, 22 sierpnia 2010
Zjazd Wojowników Słowiańskich w Grzybowie po raz jedenasty! W sobotę i niedzielę, 21-22 sierpnia na grodzisku w Grzybowie odbędzie się XI Międzynarodowy Zjazd Wojowników Słowiańskich. Wojowie zmierzą się w rozmaitych walkach i potyczkach. W rozbitym obozie będzie można przyjrzeć się życiu, jakie prowadziły słowiańskie rodziny.

II Międzynarodowe Spotkania z Folklorem

Artykul dodany: Piątek, 20 sierpnia 2010
II Międzynarodowe Spotkania z Folklorem 20 sierpnia o godzinie 19.00 na gnieźnieńskim Rynku odbędzie się festyn rodzinny zatytułowany II Międzynarodowe Spotkania z Folklorem.

Art Night Festiwal okazał sie sensacją!

Artykul dodany: Czwartek, 19 sierpnia 2010
Art Night Festiwal okazał sie sensacją! Wczoraj na terenie Centrum Kultury eSTeDe odbył się wernisaż pt. Art Night Festiwal. Wzięło w nim udział 28 artystów. Impreza została połączona ze zbiórką pieniędzy na rzecz Stowarzyszenia Maki.

UKS Master jedzie do Grzybowa

Artykul dodany: Czwartek, 19 sierpnia 2010
UKS Master jedzie do Grzybowa 20 sierpnia o godz. 8.30 Uczniowski Klub Sportowy ,,MASTER" wyjeżdża na Rajd Konny do Grzybowa, Szlakiem Piastowskim na Międzynarodowy Zjazd Wojowników Słowiańskich, jako Konna Drużyna Wojów Słowiańskich z Gniezna. Rajd ma na celu propagowanie tradycji i obyczajów słowiańskich, wzbogacenie wiedzy historycznej z zakresu broni, strojów, kultury zwyczajowej i materialnej. Wojowie będą promować Powiat Gnieźnieński oraz miasto Gniezno.

Terapia, nauka i wypoczynek

Artykul dodany: Czwartek, 19 sierpnia 2010
Terapia, nauka i wypoczynek Już po raz kolejny Uczniowski Socjoterapeutyczny Klub Sportowy ,,Rodzice - Dzieciom" działający przy Miejskich Świetlicach Socjoterapeutycznych zapewnił swoim podopiecznym wspaniałe wrażenia podczas letnich koloni. W tym roku, dzięki dotacji uzyskanej z Urzędu Województwa Wielkopolskiego, grupa dwudziestu dzieci, między 11 a 18 sierpnia, wypoczywała w przepięknych okolicach Dusznik Zdroju.

Art Night Festiwal

Artykul dodany: Środa, 18 sierpnia 2010
Art Night Festiwal Największe wydarzenie artystyczne tego roku w Gnieźnie. Ponad 70 obrazów wystawianych przez najwybitniejszych Gnieźnieńskich artystów. Zbiory prywatne autorów, niewystawiane nigdy przedtem. Wernisaż będący spektaklem w połączeniu z muzyką i tańcem. Wydarzenie artystyczne zwieńczające wakacje.

Warsztaty fotografii cyfrowej

Artykul dodany: Środa, 18 sierpnia 2010
 Warsztaty fotografii cyfrowej Wakacyjne spotkania z fotografią cyfrową, to propozycja dla wszystkich tych, którzy chcieliby spędzić swój wolny czas na zdobywaniu nowych umiejętności oraz poznawaniu nowych, ciekawych miejsc i osób.

Wybitni gitarzyści wystąpili w Gnieźnie

Artykul dodany: Poniedziałek, 16 sierpnia 2010
Wybitni gitarzyści wystąpili w Gnieźnie Jak się okazuje piątek trzynastego nie musi być pechowym dniem. Udowodnili to artyści, którzy wystąpili wieczorem w gnieźnieńskiej katedrze i zagrali niesamowity koncert gitarowy przy akompaniamencie kameralnej orkiestry. Wydarzenie to przyciągnęło niespodziewaną liczbę widzów.

Gliniane koty, dzbanki i miseczki w eSTeDe

Artykul dodany: Poniedziałek, 16 sierpnia 2010
Gliniane koty, dzbanki i miseczki w eSTeDe W sobotę w Centrum Kultury ,,Scena To Dziwna" rozpoczęły się warsztaty ceramiczne prowadzone przez artystę Wojciecha Tężyckiego. W zajęciach wzięło udział ponad 20 osób w różnym wieku.

Spanish Guitar Night w Gnieźnie

Artykul dodany: Piątek, 13 sierpnia 2010
Spanish Guitar Night w Gnieźnie 13 sierpnia o godzinie 19.00 w Katedrze Gnieźnieńskiej odbędzie się koncert ,,Spanish Guitar Night". Będzie to inauguracyjny występ z cyklu ,,Polska Akademia Gitary 2010".

Kurs break dance w eSTeDe

Artykul dodany: Piątek, 13 sierpnia 2010
Kurs break dance w eSTeDe Trzeciego sierpnia rozpoczął się bezpłatny kurs break dane w Centrum Kultury eSTeDe. Uczestnicy uczą się sztuki tego tańca pod okiem Szymona Malingera z grupy First Capital Breakers.

Zapisy na warsztaty ceramiczne w eSTeDe

Artykul dodany: Piątek, 13 sierpnia 2010
Zapisy na warsztaty ceramiczne w eSTeDe Już 14 sierpnia rozpoczną się w eSTeDe warsztaty ceramiczne prowadzone przez artystę Wojciecha Tężyckiego, który na co dzień zajmuje się warsztatem ceramicznym przy wydziale rzeźby ASP w Poznaniu.

Rodzinny Piknik z Mercedesem

Artykul dodany: Piątek, 13 sierpnia 2010
Rodzinny Piknik z Mercedesem W dniach 14-15 sierpnia odbędzie się ,,Rodzinny Piknik z Mercedesem".

Nauka tańca z ogniem w Trzemesznie

Artykul dodany: Czwartek, 12 sierpnia 2010
Nauka tańca z ogniem w Trzemesznie W Domu Kultury w Trzemesznie przez cały sierpień odbywać się będą zajęcia z nauki tańca z ogniem.

Półkolonie w GOSiR

Artykul dodany: Niedziela, 8 sierpnia 2010
Półkolonie w GOSiR Gnieźnieński Ośrodek Sportu i Rekreacji posiada jeszcze wolne miejsca na półkolonie ,,na sportowo", które odbywają się w 5-cio dniowych turnusach (od poniedziałku do piątku) do końca wakacji.

Green Poster - wystawa plakatu w eSTeDe

Artykul dodany: Sobota, 7 sierpnia 2010
Green Poster - wystawa plakatu w eSTeDe Uprzejmie informujemy, że w okresie od 17 czerwca do 31 sierpnia br. w holu Centrum Kultury ,,Scena To Dziwna" można oglądać wystawę plakatów o tematyce ekologicznej. Wystawa jest owocem Międzynarodowego Triennale ,,4y Blok", które odbyło się w Charkowie na Ukrainie. Każdego tygodnia będą prezentowane inne plakaty. Serdecznie Zapraszamy!

Letnia Szkoła Języka Angielskiego w eSTeDe

Artykul dodany: Piątek, 6 sierpnia 2010
Letnia Szkoła Języka Angielskiego w eSTeDe Już w przyszły wtorek rusza Letnia Szkoła Języka Angielskiego. Oferta jest skierowana do najmłodszych dzieci gdyż nauka języka na tych zajęciach odbywa się w nietypowej formie - poprzez gry i zabawy.

Lato z GOSiR-em

Artykul dodany: Piątek, 6 sierpnia 2010
Lato z GOSiR-em Gnieźnieński Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza!!!

Letnie Warsztaty w Muzuem Początków Państwa Polskiego

Artykul dodany: Piątek, 6 sierpnia 2010
Letnie Warsztaty w Muzuem Początków Państwa Polskiego Muzeum Początków Państwa Polskiego przygotowało specjalną letnią ofertę warsztatów dla wszystkich, którzy chcą spędzić wakacje w interesujący sposób.

Przegląd Filmu Czeskiego w innym terminie!

Artykul dodany: Piątek, 6 sierpnia 2010
Przegląd Filmu Czeskiego w innym terminie! Uprzejmie informujemy, że Przegląd Filmu Czeskiego w Centrum Kultury Scena To Dziwna zaplanowany na 25-27 lipca odbędzie się w innym terminie. Za zmiany Przepraszamy.

Półkolonie w GOSiR

Artykul dodany: Środa, 4 sierpnia 2010
Półkolonie w GOSiR

Kolonie profilaktyczne

Artykul dodany: Wtorek, 3 sierpnia 2010
Kolonie profilaktyczne Dnia 02.08.2010r. w ramach realizacji Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych 45 uczniów z terenu Gminy Witkowo wraz z opiekunami wyjechało na 7-dniowe kolonie profilaktyczne do Skorzęcina.

Bezpieczne Lato 2010

Artykul dodany: Wtorek, 3 sierpnia 2010
Bezpieczne Lato 2010 Na terenie Leśnego Ośrodka Edukacji Ekologicznej i Rekreacji ,,Poligon" w Gębarzewie, 30 lipca 2010 roku, Stowarzyszenie Młodych Wielkopolan zorganizowało Regionalny Pojedynek Sportowo - Turystyczno - Rekreacyjny ,,Bezpieczne Lato 2010". Zadanie zrealizowane zostało dzięki środkom finansowym Ministerstwa Sportu i Turystyki, Samorządu Województwa Wielkopolskiego oraz Starostwa Powiatowego w Gnieźnie.

Bolesław Chrobry ukoronowany!

Artykul dodany: Poniedziałek, 2 sierpnia 2010
Bolesław Chrobry ukoronowany! W miniony weekend wszyscy mieszkańcy Gniezna oraz turyści mogli wziąć udział w widowisku plenerowym ,,Koronacja Królewska". Była to inscenizacja Zjazdu Gnieźnieńskiego, która odbywa się w Grodzie Lecha cyklicznie co roku. Słoneczna pogoda sprawiła, że impreza przyciągnęła tłumy ludzi, a atrakcji nie brakowało.

Złoty Trzos Gnieźnieńskiego Grodu

Artykul dodany: Poniedziałek, 2 sierpnia 2010
Złoty Trzos Gnieźnieńskiego Grodu W sobotę w Dolinie Pojednania łucznicy z całego kraju rywalizowali o Złoty Trzos Gnieźnieńskiego Grodu. W tym roku najcelniej strzelał Paweł Krupa z Międzyzdrojów.

Chopin w czerniejewskim pałacu

Artykul dodany: Piątek, 30 lipca 2010
Chopin w czerniejewskim pałacu Pierwszego sierpnia w godzinach wieczornych na terenie Zespołu Pałacowo-Parkowego w Czerniejewie odbędzie się koncert z okazji 200 rocznicy urodzin Fryderyka Chopina. Wydarzenie ma także nawiązać do historii, kiedy to tutejszy pałac stanowił mecenat kulturalny dla mieszkańców Czerniejewa i okolic.

Koronacja Królewska w Grodzie Lecha

Artykul dodany: Piątek, 30 lipca 2010
Koronacja Królewska w Grodzie Lecha Od 31 lipca do 1 sierpnia w Gnieźnie będzie odbywało się widowisko plenerowe ,,Koronacja Królewska". W programie imprezy przewidziano mnóstwo atrakcji.

« poprzednia 1 2128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 następna »REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Newsletter
Podaj swój adres e-mail aby otrzymywać newsletter z najnowszymi informacjami lub usunąć już dodany e-mail.
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno