Logo

Dział - Kultura i rozrywka

Salsa Day w eSTeDe

Artykul dodany: Poniedziałek, 14 czerwca 2010
Salsa Day w eSTeDe W sobotę w Centrum Kultury ,,Scena To dziwna" odbyła się impreza Salsa Day. Przez cały dzień uczestnicy kursu tańca mogli doskonalić swoje umiejętności pod okiem wykwalifikowanych instruktorów ze Szkoły Tańca Balance. Wieczorem organizatorzy przygotowali pokazy salsy i samby oraz imprezę taneczną.

Pobiegli już po raz dziesiąty

Artykul dodany: Poniedziałek, 14 czerwca 2010
Pobiegli już po raz dziesiąty Jak co roku już od dekady, Wiosenny Bieg Osiedla Grunwaldzkiego przyciągnął na teren Ogródka Jordanowskiego prawdziwe tłumy. Zgłosiło się nie tylko wielu amatorów aktywnego wypoczynku i miłośników ruchu, ale także rzesze kibiców pragnących zaznać sportowych emocji. Co jednak najważniejsze, w imprezie zorganizowanej 12 czerwca 2010 roku wzięły udział całe rodziny, które bawiły się odkrywając radość ze wspólnej rekreacji na świeżym powietrzu.

Aukcja charytatywna w eSTeDe

Artykul dodany: Poniedziałek, 14 czerwca 2010
Aukcja charytatywna w eSTeDe Gnieźnieńskie Centrum Kultury ,,Scena To Dziwna" dwukrotnie w tym roku włączało się w organizację Dnia Dziecka. Dzisiaj publikujemy materiał związany z aukcją charytatywną zorganizowaną przez Prywatne Liceum Ogólnokształcące PORKOM w Gnieźnie, która odbyła się 5 czerwca. Przedsięwzięcie zostało zrealizowane wspólnie z eSTeDe.

PRAWIEKINO w MOK-u!

Artykul dodany: Poniedziałek, 14 czerwca 2010
PRAWIEKINO w MOK-u! Już dzisiaj, 14 czerwca o godz. 19.00 w Miejskim Ośrodku Kultury kolejny pokaz z cyklu STARE KINO. Tym razem wyświetlony zostanie film pt. ,,I Bóg stworzył kobietę" w reżyserii Rogera Vadima, w którym główną rolę gra Brigitte Bardot.

III Turniej Integracyjno-Kulturalny w Wymysłowie

Artykul dodany: Piątek, 11 czerwca 2010
III Turniej Integracyjno-Kulturalny w Wymysłowie 12 czerwca o godz. 12.00 na terenie świetlicy wiejskiej w Wymysłowie odbędzie się III Turniej Intergracyjno-Kulturalny ,,Wymysłowa trzech województw na start".

Salsa Day w eSTeDe

Artykul dodany: Piątek, 11 czerwca 2010
Salsa Day w eSTeDe Już w najbliższą sobotę w gnieźnieńskim Centrum Kultury ,,Scena To Dziwna" odbędą warsztaty taneczne, pokazy tańca, oraz impreza w rytmach salsy organizowane przez Szkołę Tańca Balance.

Strefy Rekreacji Dziecięcej

Artykul dodany: Piątek, 11 czerwca 2010
Strefy Rekreacji Dziecięcej Od kwietnia 2010 roku, na terenie 11 gnieźnieńskich przedszkoli odbywają się zajęcia ogólnorozwojowe i integracyjne dla dzieci i młodzieży, realizowane w ramach projektu Miasta Gniezna p.n. ,,Ogólnodostępne strefy rekreacji dziecięcej na terenie miasta Gniezna" współfinansowanego przez Mechanizm Finansowy EOG.

Kolorowy pociąg zachęca do zabawy

Artykul dodany: Piątek, 11 czerwca 2010
Kolorowy pociąg zachęca do zabawy W Ogródku Jordanowskim znajdującym się w Parku Trzech Kultur przy ulicy Roosevelta pojawił się nowy, atrakcyjny sprzęt rekreacyjny. Specjalny, kolorowy pociąg jest wielofunkcyjną zabawką, na której dzieci od 3 do 12 lat mogą miło i ciekawie spędzać czas.

Babska Szafa w eSTeDe

Artykul dodany: Czwartek, 10 czerwca 2010
Babska Szafa w eSTeDe

Promocja tomiku Jerzego Kałwaka

Artykul dodany: Środa, 9 czerwca 2010
Promocja tomiku Jerzego Kałwaka 11 czerwca o godz. 19.00 w Miejskim Ośrodku Kultury odbędzie się PROMOCJA NAJNOWSZEGO TOMIKU POETYCKIEGO Jerzego Kałwaka.

Spotkanie Kulturoznawcze w MOK

Artykul dodany: Środa, 9 czerwca 2010
Spotkanie Kulturoznawcze w MOK 10 czerwca o godz. 18.00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Gnieźnie odbędzie się kolejne Spotkanie Kulturoznawcze. Tym razem temat wydarzenia brzmi: ,,Ukraińska szkoła" w polskim romantyźmie. Wyświetlony zostanie także film o Juliuszu Słowackim.

Aukcja charytatywna!

Artykul dodany: Środa, 9 czerwca 2010
Aukcja charytatywna! 10 czerwca o godz. 19.00 w Ogrodzie Starej Kamienicy przy ul. 3 Maja w Gnieźnie odbędzie się aukcja charytatywna na rzecz Ośrodka Socjoterapeutycznego AS EDU ART w Dębnicy.

Spektakl ,,Boeing Boeing" podbił serca gnieźnian

Artykul dodany: Środa, 9 czerwca 2010
Spektakl ,,Boeing Boeing W niedzielę na deskach gnieźnieńskiego Teatru gościło Studio Buffo. Artyści zaprezentowali sztukę francuskiego pisarza Marca Camolettiego pt. ,,Boeing Boeing", w adaptacji Bartosza Wierzbięty. Bilety na pierwszy zaplanowany termin poniedziałkowy o godz. 20.30 zostały sprzedane tak szybko, że organizatorzy postanowili wystawić sztukę również o godz. 18.00.

Filcowanie w MOK-u

Artykul dodany: Wtorek, 8 czerwca 2010
Filcowanie w MOK-u 9 czerwca w Miejskim Ośrodku Kultury w Gnieźnie odbędą się warsztaty filcowania.

Wielka wystawa w MOK-u!

Artykul dodany: Wtorek, 8 czerwca 2010
Wielka wystawa w MOK-u! Od 9 czerwca w Miejskim Ośrodku Kultury w Gnieźnie będzie można podziwiać Wielką Wystawę Prac Dziecięcej Pracowni Plastycznej.

Podwójny Dzień Dziecka z eSTeDe!

Artykul dodany: Wtorek, 8 czerwca 2010
Podwójny Dzień Dziecka z eSTeDe! W tym roku gnieźnieńskie Centrum Kultury Scena To Dziwna dwukrotnie włączyło się w organizację Dnia Dziecka. Pierwsza impreza odbyła się 2 czerwca na stacji Kolei Wąskotorowej. Druga odsłona miała miejsce 5 czerwca na Kawiarach.

Kolejna ,,Mantheyówka na Balikowie" za nami!

Artykul dodany: Poniedziałek, 7 czerwca 2010
Kolejna ,,Mantheyówka na Balikowie W niedzielę, 6 czerwca odbył się kolejny festyn rodzinny ,,Mantheyówka na Balikowie". Podczas imprezy można było korzystać z wielu atrakcji.

PRAWIEKINO w MOK-u!

Artykul dodany: Poniedziałek, 7 czerwca 2010
PRAWIEKINO w MOK-u! Już dzisiaj (poniedziałek) o godz. 19.00 w Miejskim Ośrodku Kultury kolejny pokaz z cyklu Kino Nowej Przygody. Tym razem zapraszamy serdecznie na film ,,MAD MAX".

Studio Buffo na deskach gnieźnieńskiego teatru

Artykul dodany: Niedziela, 6 czerwca 2010
Studio Buffo na deskach gnieźnieńskiego teatru W poniedziałek, 7 czerwca o godz. 20.30 na scenie impresaryjnej gnieźnieńskiego teatru zostanie wystawiony spektakl warszawskiego Teatru Studio Buffo pt. Boeing, Boeing.

Koncert Antonio Vivaldi - ,,Cztery Pory Roku"

Artykul dodany: Piątek, 4 czerwca 2010
Koncert Antonio Vivaldi - ,,Cztery Pory Roku 6 czerwca w gnieźnieńskiej Katedrze odbędzie się koncert Antonio Vivaldiego ,,Cztery Pory Roku" w wykonaniu Orkiestry Kameralnej ACADEMIA DELL'ARCO.

Koncert Chopinowski

Artykul dodany: Piątek, 4 czerwca 2010
Koncert Chopinowski ,,Chopin Przyjechał" - koncert plenerowy w wykonaniu Agaty Gładysiak. Prowadzenie: Jan Popis. Serdecznie zapraszamy!

Dzień Dziecka w eSTeDe

Artykul dodany: Piątek, 4 czerwca 2010
Dzień Dziecka w eSTeDe Centrum kultury ,,Scena to dziwna" włącza się w tym roku dwukrotnie w organizację Dnia Dziecka.

W niedzielę ,,Mantheyówka na Balikowie"

Artykul dodany: Środa, 2 czerwca 2010
W niedzielę ,,Mantheyówka na Balikowie W niedzielę, 6 czerwca odbędzie się kolejny festyn rodzinny ,,Mantheyówka na Balikowie". Podczas imprezy będzie można korzystać z wielu atrakcji.

Ruch potrzebny jest każdemu

Artykul dodany: Środa, 2 czerwca 2010
Ruch potrzebny jest każdemu ,,Żyjmy zdrowo i sportowo" - pod takim hasłem odbył się 29 maja, w Przedszkolu Nr 13 festyn rodzinny z okazji Dnia Matki, Ojca oraz Dnia Dziecka. Wszystkich zaproszonych gości, w tym Prezydenta Miasta Gniezna Jacka Kowalskiego oraz Metodyk Marię Ruminiecką powitała Dyrektor Przedszkola Halina Mejer.

Dzień Dziecka z płetwonurkami na basenie

Artykul dodany: Środa, 2 czerwca 2010
Dzień Dziecka z płetwonurkami na basenie Gnieźnieński Ośrodek Sportu i Rekreacji wraz z grupą DEKOMPRESJA zorganizował Dzień Dziecka na gnieźnieńskim basenie. Atrakcji nie brakowało!

Dzień Matki na basenie

Artykul dodany: Środa, 2 czerwca 2010
Dzień Matki na basenie Gnieźnieński Ośrodek Sportu i Rekreacji wspólnie z Centrum Dietetycznym Natur House i Firmą Kosmetyczną AVON w dniu 30 maja br. zaprosili wszystkie mamy ze swoimi pociechami na Dzień Matki na teren basenu przy ul. Bł. Jolenty 5.

Czerwcowe PRAWIEKINO w MOK-u

Artykul dodany: Wtorek, 1 czerwca 2010
Czerwcowe PRAWIEKINO  w MOK-u

Familiada 2010

Artykul dodany: Poniedziałek, 31 maja 2010
Familiada 2010 W niedzielne popołudnie Ogródek Jordanowski przy ulicy 3 Maja wypełnił się muzyką, śmiechem oraz przede wszystkim licznie przybyłymi gnieźnianami, którzy chętnie wzięli udział w niezwykłym Festynie Rodzinnym ,,Familiada 2010". Miłej atmosferze towarzyszyła przyzwoita pogoda, która wyjątkowo nie zniweczyła wysiłków organizatorów.

VI Wielobój Morski

Artykul dodany: Poniedziałek, 31 maja 2010
VI Wielobój Morski Już po raz szósty młodzież gimnazjalna z naszego miasta rywalizowała w sprawnościowych konkurencjach morskich mających wyłonić najlepszą drużynę, która pojedzie reprezentować Gniezno w Świnoujściu. Tam bowiem, już w czerwcu tego roku odbędzie się coroczny Wielobój Morski, w którym przedstawiciele 5 miast z całej Polski walczyć będą o Złotą Kotwicę Dowódcy Marynarki Wojennej.

X Konkurs Wiedzy Marynistycznej

Artykul dodany: Poniedziałek, 31 maja 2010
X Konkurs Wiedzy Marynistycznej W którym roku miała miejsce bitwa pod Oliwą? Z jakiego portu podczas II Wojny Światowej udało się uciec ORP ,,Orzeł" Kiedy dokładnie Marszałek Józef Piłsudski powołał do życia Marynarkę Wojenną? To tylko przykładowe pytania, z którymi musieli się zmierzyć uczestnicy X Konkursu Wiedzy Marynistycznej, który 28 maja 2010 roku odbył się w Gimnazjum nr 4 w Gnieźnie.

« poprzednia 1 2124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 następna »REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Newsletter
Podaj swój adres e-mail aby otrzymywać newsletter z najnowszymi informacjami lub usunąć już dodany e-mail.
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno