Logo

Dział - Kultura i rozrywka

Średniowieczne pisanki - warsztaty w muzeum

Artykul dodany: Poniedziałek, 3 kwietnia 2017
Średniowieczne pisanki - warsztaty w muzeum Muzeum Początków Państwa Polskiego w Gnieźnie zaprasza szkoły i przedszkola na specjalnie przygotowane wielkanocne zajęcia dla dzieci i młodzieży - "Średniowieczne pisanki". Można w nich uczestniczyć od 31 marca do 13 kwietnia 2017 r. przy wcześniejszym umówieniu godziny.

Morsowali i łowili "charytatywne złote rybki" dla Olimpii

Artykul dodany: Poniedziałek, 3 kwietnia 2017
Morsowali i łowili Od godziny 5.30 do 13.30 odbywała się w niedzielę akcja charytatywna nad Jeziorem Winiary zorganizowana dla Olimpii Niewiadomskiej przez Królewskie Morsy Gniezno oraz Klub Wędkarski Spławik.

Charytatywnie dla Antosia Cichego

Artykul dodany: Poniedziałek, 3 kwietnia 2017
Charytatywnie dla Antosia Cichego W niedzielę, w Szkole Podstawowej nr 12 w Gnieźnie odbył się charytatywny Rodzinny Festiwal Biegowy dla Antosia Cichego.

Wielka Gala Malowania Jaja już 13 kwietnia

Artykul dodany: Poniedziałek, 3 kwietnia 2017
Wielka Gala Malowania Jaja już 13 kwietnia Już 13 kwietnia o godz. 12.00 na gnieźnieńskim deptaku odbędzie się Wielka Gala Malowania Jaja. Ta coroczna impreza każdorazowo gromadzi ogromną rzeszę mieszkańców. Szczegóły na plakacie.

"Nakarmić kamień" tematem spotkania Klubu Dyskusji o Książce

Artykul dodany: Piątek, 31 marca 2017
W kwietniu na czytelniczym stoliku Klubu Dyskusji o Książce debiut książkowy. Rozczytywać się będziemy w prozie poetyckiej Bronki Nowickiej.

Kolejna wystawa w MOK-u już 6 kwietnia

Artykul dodany: Piątek, 31 marca 2017
Kolejna wystawa w MOK-u już 6 kwietnia 6 kwietnia o godz. 18.00 w Dużej Galerii Miejskiego Ośrodka Kultury w Gnieźnie odbędzie się wernisaż wystawy Czesława Dźwigaja pt. "Homage To Requiem Romana Maciejewskiego". Ekspozycję będzie można zwiedzać do 7 maja.

Beauty Day już 2 kwietnia!

Artykul dodany: Piątek, 31 marca 2017
Beauty Day już 2 kwietnia! Już 2 kwietnia w Miejskim Ośrodku Kultury odbędą się Targi mody, zdrowia i urody - Beauty Day! W programie m.in. występy artystyczne, pokazy mody oraz koncerty. Szczegółowa rozpiska na plakacie. Cel? Uzbierać jak najwięcej pieniędzy na leczenie trójki dzieci: Olimpii Niewiadomskiej, Jasia Brzóstowicza i Gabrysi Hopci. Wstęp wolny. Nie zapomnijcie zasilić charytatywnych puszek przy wejściu!

Morsy kończą, wędkarze zaczynają i dla Olimpii pieniądze zbierają

Artykul dodany: Piątek, 31 marca 2017
Morsy kończą, wędkarze zaczynają i dla Olimpii pieniądze zbierają Pod takim hasłem Królewskie Morsy Gniezno zakończą sezon morsowy, natomiast Klub Wędkarski Splawik Gniezno rozpocznie sezon wędkarski! A wszystko to połączone ze zbiórką pieniędzy na leczenie chorej Olimpii Niewiadomskiej.

Trzech Tenorów na gnieźnieńskiej scenie - fotorelacja

Artykul dodany: Czwartek, 30 marca 2017
Trzech Tenorów na gnieźnieńskiej scenie - fotorelacja W niedzielę, w auli I LO w Gnieźnie odbył się koncert Trzech Tenorów. Organizatorem wydarzenia była Agencja Brussa.

Drzwi Otwarte w Malevo Dance Studio za nami!

Artykul dodany: Czwartek, 30 marca 2017
Drzwi Otwarte w Malevo Dance Studio za nami! W miniony piątek, w Malevo Dance Studio odbyły się Drzwi Otwarte. Na przybyłych gości czekały zajęcia: Balet i Akrobatyka dla Dzieci z Aleksandrą Januszak, Umuzykalnienie i rytmika z Natalią Braciszewską-Kijak oraz Maraton Zumby z Harrym Beto, Anitą Hofman i Darią Kujawską.

Gnieźnieńska scena świętuje Międzynarodowy Dzień Teatru

Artykul dodany: Czwartek, 30 marca 2017
Gnieźnieńska scena świętuje Międzynarodowy Dzień Teatru Teatr Fredry w Gnieźnie zaprasza do udziału w wydarzeniach umożliwiających bezpłatne "dotknięcie" teatru, a tym samym świętowanie wraz z nami tegorocznego Międzynarodowego Dnia Teatru. I już po raz kolejny przygotowuje dla widzów ofertę specjalną.

Już 31 marca rozpoczęcie sezonu motocyklowego w Orchowie!

Artykul dodany: Wtorek, 28 marca 2017
Już 31 marca rozpoczęcie sezonu motocyklowego w Orchowie! Już 31 marca jak co roku zapraszamy wszystkich motocyklistów, sympatyków jednośladów i nie tylko na imprezę rozpoczynającą nowy sezon motocyklowy 2017. Na sali i przed lokalem pojawią się m.in. motocykle turystyczne, ścigacze, naked'y i wiele innych. W trakcie imprezy przeprowadzimy zbiórkę pieniędzy na leczenie Olimpii.

6 wieków Prymasa oczami dzieci

Artykul dodany: Wtorek, 28 marca 2017
6 wieków Prymasa oczami dzieci Ruszyła III edycja ogólnopolskiego konkursu dla dzieci z klas IV - VI szkół podstawowych. Tegorocznym hasłem konkursu jest "Tu powstała Polska - 6 wieków Prymasa. Gniezno 1417-2017". Organizatorem przedsięwzięcia jest Starostwo Powiatowe w Gnieźnie. Patronat nad konkursem objął Wielkopolski Kurator Oświaty.

"Gorzka historia cukrowni"

Artykul dodany: Wtorek, 28 marca 2017
31 marca br. o godzinie 18.00 w Centrum Kultury "Scena to dziwna" odbędzie się premiera filmu dokumentalnego Bogumiła Bieleckiego pt. "Gorzka historia cukrowni". Premierę objęła patronatem Beata Tarczyńska, starosta gnieźnieński.

Już w piątek Drzwi Otwarte w Malevo Dance Studio!

Artykul dodany: Czwartek, 23 marca 2017
Już w piątek Drzwi Otwarte w Malevo Dance Studio! Już w najbliższy piątek Malevo Dance Studio zaprasza na Drzwi Otwarte.

Już w piątek Ladies Night!

Artykul dodany: Czwartek, 23 marca 2017
Już w piątek Ladies Night! Gościniec Nad Stawem w Orchowie zaprasza na wyjątkową imprezę! Ladies Night to moc atrakcji dla wszystkich Pań! W trakcie zabawy konkurs na najwyższe szpilki z nagrodą o wartości ponad 250 zł! Szczegóły na plakacie.

Najlepsi tancerze Hip-Hop przyjechali do Pierwszej Stolicy - fotorelacja

Artykul dodany: Czwartek, 23 marca 2017
Najlepsi tancerze Hip-Hop przyjechali do Pierwszej Stolicy - fotorelacja W sobotę, w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 w Gnieźnie odbył się turniej tańca Wiosenne Fanaberie Hip-Hop. W zmaganiach udział wzięły grupy z całej Polski.

Ośla Ławka utopiła kukłę w Wenecji

Artykul dodany: Środa, 22 marca 2017
Ośla Ławka utopiła kukłę w Wenecji W sobotę Stowarzyszenie Ośla Ławka pożegnało zimę. Uczestnicy warsztatów, które odbyły się w Miejskim Ośrodku Kultury w Gnieźnie stworzyli "Marzannę", którą następnie podpalili i rzucili w toń jeziora Jelonek.

Teresa Werner zaśpiewała dla gnieźnian - fotorelacja

Artykul dodany: Środa, 22 marca 2017
Teresa Werner zaśpiewała dla gnieźnian - fotorelacja W niedzielę, w auli I LO w Gnieźnie odbył się koncert Teresy Werner. Artystka jak zwykle zachwyciła publiczność nie tylko swoim głosem, ale i przepięknymi kreacjami.

Trzech Tenorów wystąpi w Gnieźnie

Artykul dodany: Środa, 22 marca 2017
Trzech Tenorów wystąpi w Gnieźnie 26 marca o godz. 16.00 w auli szkoły Pomnik przy ul. Kostrzewskiego 6 w Gnieźnie odbędzie się koncert Trzech Tenorów. Bilety w cenie 40 zł do nabycia: MOK ul. Łubieńskiego, Salon EMPIK, Sklep MiniMax ul. Wyszyńskiego 13, FOTOSTUBE ul. Zielony Rynek 12 lub na stronie: www.kupbilecik.pl www.biletyna.pl www.ebilet.pl.

O Żołnierzach Wyklętych raz jeszcze

Artykul dodany: Poniedziałek, 20 marca 2017
O Żołnierzach Wyklętych raz jeszcze Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych już za nami, ale to nie powód, by zapomnieć o bohaterach podziemia antykomunistycznego. Tym razem Stowarzyszenie Gnieźnieńscy Patrioci zaprasza wszystkich na spotkanie z prof. Waldemarem Handke, autorem książki "Zielony Trójkąt Wyklętych Września-Gniezno-Konin 1945-1946". Książka ta opowiada o jakże zapomnianych oddziałach Wyklętych z Wielkopolski - w tym z Gniezna i okolic.

Gnieźnieńskie konwersatoria Historyczne - cmentarz św. Piotra i Pawła

Artykul dodany: Poniedziałek, 20 marca 2017
Gnieźnieńskie konwersatoria Historyczne - cmentarz św. Piotra i Pawła "Między HISTORIĄ a historią, cmentarz św. Piotra i Pawła w przestrzeni Gniezna" - oto tytuł kolejnego spotkania z cyklu Gnieźnieńskie Konwersatoria Historyczne, które Muzeum Początków Państwa Polskiego organizuje wspólnie z Instytutem Kultury Europejskiej UAM. Konwersatorium odbędzie się 24 marca (piątek) o godz. 16.30. Tym razem poprowadzi je Rafał Jurke - pasjonat historii Gniezna i wieloletni przewodnik po Szlaku Piastowskim. Wstęp wolny!

Przedszkolny Quiz w Przedszkolu nr 5 "Mali Przyrodnicy"

Artykul dodany: Poniedziałek, 20 marca 2017
Przedszkolny Quiz w Przedszkolu nr 5 16 marca wszystkie grupy Przedszkola nr 5 rywalizowały w quizie pod hasłem "Mały przyrodnik Ekoliderem wśród przedszkolaków".

Edward Stachura tematem kolejnych Czytań Rocznicowych

Artykul dodany: Niedziela, 19 marca 2017
Edward Stachura tematem kolejnych Czytań Rocznicowych 7 kwietnia o godz. 17.00 w Czytelni na piętrze I LO odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu Czytań Rocznicowych. Tym razem wydarzenie poprowadzi Irmina Kosmala, a tematem przewodnim będzie twórczość Edwarda Stachury.

Spotkanie z autorem książki "Gryf"

Artykul dodany: Niedziela, 19 marca 2017
Spotkanie z autorem książki 21 kwietnia o godz. 17.00 w Czytelni na piętrze I LO w Gnieźnie odbędzie się spotkanie z Jarosławem Wróblewskim - autorem książki "Gryf". Wydarzenie poprowadzi Jarosław Mikołajczyk.

Zenek Martyniuk przyciągnął tłum gnieźnian! - fotorelacja

Artykul dodany: Niedziela, 19 marca 2017
Zenek Martyniuk przyciągnął tłum gnieźnian! - fotorelacja Zenek Martyniuk wystąpił dzisiaj w hali GOSiR przy ul. Paczkowskiego w Gnieźnie! Koncert zespołu Akcent zgromadził tłum publiczności, która na pamięć znała większość utworów gwiazdy Disco Polo.

Wiosenne Fanaberie Hip-Hop już w sobotę

Artykul dodany: Piątek, 17 marca 2017
Wiosenne Fanaberie Hip-Hop już w sobotę W sobotę, 18 marca, w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 mieszczącej się przy ul. Łubieńskiego 7 odbędzie się turniej tańca Wiosenne Fanaberie Hip-Hop. Początek o godz. 10.00.

Magiczne rysunki w ZSEO

Artykul dodany: Piątek, 17 marca 2017
Magiczne rysunki w ZSEO W czwartek, w Zespole Szkół Ekonomiczno-Odzieżowych w Gnieźnie odbył się wernisaż wystawy prac Zuzanny Walczak pt. "Dzikie Piękno".

Najlepsi tancerze przyjechali do Gniezna - fotorelacja

Artykul dodany: Czwartek, 16 marca 2017
Najlepsi tancerze przyjechali do Gniezna - fotorelacja W miniony weekend odbył się Międzynarodowy Turniej Tańca "Flash Boys Tournament". To już druga edycja tego bezprecedensowego wydarzenia. Zobaczcie naszą fotorelację.

Warsztat Artystyczny w WTZ - Wielkanoc 2017

Artykul dodany: Środa, 15 marca 2017
Warsztat Artystyczny w WTZ - Wielkanoc 2017 Mimo, iż do Świąt Wielkanocy zostało jeszcze trochę czasu, Warsztat Terapii Zajęciowej Gniezno, jak co roku, organizuje drzwi otwarte z warsztatem artystycznym. Podczas tej odsłony wszyscy biorący udział w tym szczególnym warsztacie przygotować będą mogli ozdoby świąteczne, stające się niezwykłym prezentem albo dekorujące wnętrze każdego domu. Tym razem zaproponowane do wykonania będą ozdoby witrażowe, filcowe, z drewna, z wykorzystaniem różnych technik plastycznych. WTZ otwarty jest także na kreatywne pomysły uczestników.

« poprzednia 1 25 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15128 129 następna »REKLAMA

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Newsletter
Podaj swój adres e-mail aby otrzymywać newsletter z najnowszymi informacjami lub usunąć już dodany e-mail.
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2017 Moje Gniezno