Logo


REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Dział - Kultura i rozrywka

"Kot ty jesteś?"

Artykul dodany: Środa, 22 lutego 2017
W Kalendarzu Świąt Nietypowych pojawia się w miesiącu lutym ważne święto dla wszystkich miłośników kotów. Obchodzony jest bowiem Światowy Dzień Kota, święto mające podkreślić znaczenie kotów w życiu człowieka, niesienie pomocy bezdomnym kotom i uwrażliwienie ludzi na często trudny koci los.

"Nasze miasto" w reż. Piotra Kruszczyńskiego znów w naszym mieście

Artykul dodany: Wtorek, 21 lutego 2017
Na gnieźnieńską scenę powraca cieszący się dużym uznaniem spektakl "Nasze miasto" w reż. Piotra Kruszczyńskiego. To sztuka amerykańskiego klasyka dwudziestowiecznej dramaturgii, Thorntona Wildera, w nowym, przygotowanym specjalnie dla Teatru Fredry, przekładzie Jacka Poniedziałka.

Książki wcale nie są nudne, czyli Konkurs lekturowy w OSiW OHP w Niechanowie

Artykul dodany: Wtorek, 21 lutego 2017
Książki wcale nie są nudne, czyli Konkurs lekturowy w OSiW OHP w Niechanowie 16 marca w godzinach popołudniowych, cała społeczność Ośrodka w Niechanowie zgromadziła się w auli Pałacu, by dopingować finalistów konkursu lekturowego. Finał konkursu dotyczącego znajomości lektur, jest elementem realizowanego w Ośrodku programu edukacyjnego "Omnibus".

Kabaretowy Dzień Kobiet w Hotelu Feniks

Artykul dodany: Wtorek, 21 lutego 2017
Kabaretowy Dzień Kobiet w Hotelu Feniks Kabaret Czwarta Fala zaprasza Panie - i nie tylko - na spektakl, który odbędzie się już 8 marca o godz. 19.00 w Hotelu Feniks przy ul. Wrzesińskiej 18 w Gnieźnie. Bilety w cenie 38 zł do nabycia w recepcji hotelu. Rezerwacji można dokonać pod numerem telefonu: (61) 477 97 65.

Charytatywna Zumba dla Olimpii

Artykul dodany: Niedziela, 19 lutego 2017
Charytatywna Zumba dla Olimpii W niedzielę, w auli I LO w Gnieźnie odbył się charytatywny maraton Zumby dla małej Olimpii.

Maciej Markiewicz wystąpił w Gnieźnie

Artykul dodany: Niedziela, 19 lutego 2017
Maciej Markiewicz wystąpił w Gnieźnie W niedzielę, w kościele garnizonowym w Gnieźnie odbył się koncert fortepianowy Macieja Markiewicza upamiętniający Powstanie Wielkopolskie.

"Piękna i Bestia", czyli o miłości fantastycznej

Artykul dodany: Niedziela, 19 lutego 2017
Dużo mówi się o tym, że warto czytać dzieciom, trochę mniej o tym, co czytać.

Co kapelusz jeść powinien?

Artykul dodany: Niedziela, 19 lutego 2017
Co kapelusz jeść powinien? Jednym z najważniejszych zadań każdej biblioteki jest kształtowanie kultury czytelniczej, rozwijanie zainteresowań użytkowników i szerzenie nawyku sięgania po książki. W dobie Internetu wszelkie formy popularyzacji czytelnictwa nabierają szczególnego znaczenia. Nie lada atrakcją dla dzieci i młodzieży są spotkania z autorami, redaktorami, ilustratorami. Dla większości odbiorców te kontakty są prawdziwą ucztą duchową, mają charakter bezpłatny, otwarty.

Zakochani na lodowisku - fotorelacja

Artykul dodany: Środa, 15 lutego 2017
Zakochani na lodowisku - fotorelacja W Walentynki gnieźnieńskie lodowisko przygotowało dla mieszkańców moc atrakcji. Nie zabrakło konkursów, oprawy muzycznej w wykonaniu DJ'a oraz uroczej Pani fotograf, dzięki której możecie zobaczyć fotorelację z tej imprezy.

Lider "Dżemu" zagrał w Gnieźnie - fotorelacja

Artykul dodany: Wtorek, 14 lutego 2017
Lider Maciej Balcar wystąpił na scenie Teatru im. A. Fredry w dniu zakochanych - 14 lutego - w towarzystwie doświadczonych muzyków: Jana Gałacha, Krzysztofa "Flippera" Krupy, Macieja Mąki oraz Piotra "Quentina" Wojtanowskiego.

Koncert fortepianowy Macieja Markiewicza w Gnieźnie

Artykul dodany: Wtorek, 14 lutego 2017
Koncert fortepianowy Macieja Markiewicza w Gnieźnie 19 lutego o godz. 16.00 w kościele garnizonowym w Gnieźnie odbędzie się koncert fortepianowy Macieja Markiewicza upamiętniający Powstanie Wielkopolskie. Wstęp wolny.

Gniezno dla Aleppo

Artykul dodany: Wtorek, 14 lutego 2017
Gniezno dla Aleppo W odruchu solidarności z ludźmi w potrzebie Stowarzyszenie Ośla Ławka zaprasza na imprezę charytatywną, z której całość zebranych pieniędzy będzie przeznaczona na działania Polskiej Akcji Humanitarnej prowadzone w rejonie ogarniętej wojną Syrii. W programie m.in. slam poetycki i koncerty.

Piękny Jubileusz

Artykul dodany: Poniedziałek, 13 lutego 2017
Piękny Jubileusz W Klubie 3. Skrzydła Lotnictwa Transportowego w Witkowie odbyły się obchody jubileuszu 5-lecia Klubu Turystycznego PTTK.

Mesabi i IRA na gnieźnieńskiej scenie - fotorelacja

Artykul dodany: Sobota, 11 lutego 2017
Mesabi i IRA na gnieźnieńskiej scenie - fotorelacja Mesabi i IRA - te dwa zespoły porwały wczoraj gnieźnieńską publiczność. Support w wykonaniu gnieźnieńskiej grupy był miłą niespodzianką, natomiast gwiazda wieczoru dopełniła kielich muzycznych doznań.

Walentynki na lodowisku!

Artykul dodany: Piątek, 10 lutego 2017
Walentynki na lodowisku! Gnieźnieńskie lodowisko zaprasza na wyjątkowe Walentynki na lodzie! Konkursy i zabawy z nagrodami, a wszystko w rytmach muzyki serwowanej przez DJ Bangee i Jaro. Szczegóły na plakacie.

Trzy dni z fantastyką w Gnieźnie

Artykul dodany: Piątek, 10 lutego 2017
Trzy dni z fantastyką w Gnieźnie Sześć sal tematycznych, kilkadziesiąt prelekcji i konkursów, szereg wydarzeń towarzyszących, czterech niezwykłych gości i kilkaset godzin ciekawego programu - tak w skrócie można nakreślić zarys zbliżającego się VIII Konwentu Fantastyki Fantasmagoria w Gnieźnie. A ten już niedługo, bo między 17 a 19 lutego w Miejskim Ośrodku Kultury.

Walentynki z zespołem News!

Artykul dodany: Czwartek, 9 lutego 2017
Walentynki z zespołem News! Gościniec Nad Stawem w Orchowie zaprasza 10 lutego na Walentynki z zespołem News! Wstęp jedyne 15 zł! Imprezę poprowadzi DJ Deejv. Uwaga: mega promocje na barze!

Koncert Karnawałowy i Nagroda Gnieźnieńskiej Kapituły Orła Białego

Artykul dodany: Czwartek, 9 lutego 2017
Koncert Karnawałowy i Nagroda Gnieźnieńskiej Kapituły Orła Białego 17 lutego (piątek) o godz. 18.00 w Centrum Kultury Scena To Dziwna w Gnieźnie odbędzie się Koncert Karnawałowy w wykonaniu Orkiestry Powiatu Gnieźnieńskiego i solistów chóru Metrum. W trakcie koncertu wręczona zostanie Nagroda Gnieźnieńskiej Kapituły Orła Białego. Bezpłatne wejściówki do odbioru w eSTeDe.

Podziel się sercem, czyli z poleceń bibliotekarza

Artykul dodany: Środa, 8 lutego 2017
Podziel się sercem, czyli z poleceń bibliotekarza Każdy z nas potrzebuje ciepła, troski, miłości. Poczucia, że jest dla kogoś ważny, wyjątkowy. Z radością przyjmujemy wszelkie oznaki czułości. Dla chłopaka może to być, na przykład: uśmiech nieznajomej. Dla małżonka, pocałunek żony. Dla dziecka, czułe ramiona rodzica. Dla babci, komplement wnuczka. Często zapominamy jak ważne są małe dobre gesty, miłe słowa. Zmagania z trudami dnia codziennego sprawiają, że ulegamy złości, jesteśmy gniewni, smutni, nieszczęśliwi, zatroskani.

Historia pewnego kota

Artykul dodany: Środa, 8 lutego 2017
Historia pewnego kota Zupełnie przypadkiem kolejna propozycja czytelnicza Klubu Dyskusji o Książce dotyczy wchodzącej właśnie do kin historii kota i pewnego bardzo zagubionego młodego człowieka. Mowa o pozycji "Kot Bob i ja" Jamesa Bowena.

Seniorzy pokazali artystyczny kunszt! Czy był to spektakl roku?

Artykul dodany: Środa, 1 lutego 2017
Seniorzy pokazali artystyczny kunszt! Czy był to spektakl roku? Scena Miejskiego Ośrodka Kultury w Gnieźnie byłą zdecydowanie za mała, aby pomieścić kunszt aktorski seniorów z Gminy Czerniejewo, którzy w niedzielę zaprezentowali spektakl pt. "Będzie weselej".

Zenek Martyniuk wystąpi podczas Inauguracji Sezonu Letniego w Witkowie!

Artykul dodany: Środa, 1 lutego 2017
Zenek Martyniuk wystąpi podczas Inauguracji Sezonu Letniego w Witkowie! 2 czerwca na Stadionie Miejskim w Witkowie odbędzie się Inauguracja Sezonu Letniego. Podczas imprezy, której organizatorem jest Urząd Miasta i Gminy Witkowo gwiazdą wieczoru będzie Zenek Martyniuk z zespołem Akcent! Wstęp wolny!

Trzech Tenorów wystąpi w Gnieźnie

Artykul dodany: Środa, 1 lutego 2017
Trzech Tenorów wystąpi w Gnieźnie 26 marca o godz. 16.00 w auli szkoły Pomnik przy ul. Kostrzewskiego 6 w Gnieźnie odbędzie się koncert Trzech Tenorów. Bilety w cenie 40 zł do nabycia: MOK ul. Łubieńskiego, Salon EMPIK, Sklep MiniMax ul. Wyszyńskiego 13, FOTOSTUBE ul. Zielony Rynek 12 lub na stronie: www.kupbilecik.pl www.biletyna.pl www.ebilet.pl.

Teresa Werner wystąpi w Gnieźnie

Artykul dodany: Środa, 1 lutego 2017
Teresa Werner wystąpi w Gnieźnie Już 19 marca o godz. 19.30 w auli szkoły Pomnik przy ul. Kostrzewskiego 6 w Gnieźnie wystąpi Teresa Werner. Bilety w cenie 50 zł do nabycia: MOK ul. Łubieńskiego, Salon EMPIK, Sklep MiniMax ul. Wyszyńskiego 13, FOTOSTUBE ul. Zielony Rynek 12 lub na stronie: www.kupbilecik.pl www.biletyna.pl www.ebilet.pl.

Spektakl teatralny "Klimakterium i już" w Gnieźnie

Artykul dodany: Wtorek, 31 stycznia 2017
Spektakl teatralny Zapraszamy na Szalony Dzień Kobiet z "Klimakterium i już". Spektakl będzie można obejrzeć 8 marca o godz. 17.00 w auli szkoły Pomnik przy ul. Kostrzewskiego 6 w Gnieźnie. Bilety w cenie 80 zł do nabycia: MOK ul. Łubieńskiego, Salon EMPIK, Sklep MiniMax ul. Wyszyńskiego 13, FOTOSTUBE ul. Zielony Rynek 12 lub na stronie: www.kupbilecik.pl www.biletyna.pl www.ebilet.pl.

"Co kapelusz jeść powinien..."

Artykul dodany: Wtorek, 31 stycznia 2017
"Sklota i reszta świata", " Niemałe kłopoty Matyldy i Skloty", "Wielkie odkrycia Matyldy i Skloty", "Figle i psoty Kaktusa i Skloty", "Ostatni krzyk mody", "Duch potrzebny od zaraz", "Lekarstwo na krowę i inne opowiadania" to książki napisane z humorem przez Agnieszkę Gadzińską. Spotkały się z pozytywnym odbiorem krytyków literackich, a przede wszystkim dzieci i ich rodziców. Cieszą się też dużym zainteresowaniem czytelników Biblioteki Publicznej Miasta Gniezna.

Wanda Wasilewska w Teatrze Fredry w Gnieźnie

Artykul dodany: Wtorek, 31 stycznia 2017
Wanda Wasilewska w Teatrze Fredry w Gnieźnie Niecodzienna okazja, by na gnieźnieńskiej scenie zobaczyć spektakl oparty na biografii Wandy Wasilewskiej - polskiej i sowieckiej działaczki komunistycznej. Teatr Fredry w Gnieźnie zaprasza 18 lutego o godz. 19.00 na poznanie losów Wasilewskiej z perspektywy dotąd zupełnie nieznanej.

Niedziela z planszówkami w Muzeum

Artykul dodany: Wtorek, 31 stycznia 2017
Niedziela z planszówkami w Muzeum Muzeum Początków Państwa Polskiego w Gnieźnie zaprasza rodziców z dziećmi, grupki znajomych i pary na niedzielę z planszówkami, którą organizuje razem z Klubem Fantastyki Fanstasmagoria. Wspólne granie odbędzie się 5 lutego od godz. 11.00 do 13.00 na "WYSTAWIE ZABAWEK" w Muzeum. Wstęp wolny!

Koncert zespołu IRA już 10 lutego!

Artykul dodany: Poniedziałek, 30 stycznia 2017
Koncert zespołu IRA już 10 lutego! 10 lutego o godz. 20.00 w auli Szkoły Pomnik w Gnieźnie odbędzie się koncert zespołu IRA. Bilety w cenie 65 zł do nabycia na www.kupbilecik.pl, www.biletyna.pl, www.ebilet.pl, www.bilety24.pl oraz w EMPIKu, Miejskim Ośrodku Kultury w Gnieźnie, FOTOSTUBE oraz sklepie MiniMax.

Królik i Ambasador dla Siksy i Marka Piekarczyka

Artykul dodany: Poniedziałek, 30 stycznia 2017
Królik i Ambasador dla Siksy i Marka Piekarczyka To był wspaniały wieczór w Teatrze im. Aleksandra Fredry. 28 stycznia podczas IV Gali Królika i Ambasadora, przyznano dwa, bardzo ważne dla naszego miasta wyróżnienia.

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10117 118 następna »REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA
Helios Gniezno

REKLAMA
Wydarzenia
<<  Luty 2017  >>
PN
WT
ŚR
CZ
PT
SB
ND
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
 
 
 
 
 
Newsletter
Podaj swój adres e-mail aby otrzymywać newsletter z najnowszymi informacjami lub usunąć już dodany e-mail.
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
tel.kom.: +48 781 085 964
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2017 Moje Gniezno