Logo

Dział - Sport

TS Basket Gniezno wygrywa ostatni mecz sezonu

Artykul dodany: Poniedziałek, 18 grudnia 2017
TS Basket Gniezno wygrywa ostatni mecz sezonu 16 grudnia drużyna TS Basket Gniezno występująca w koszykarskiej lidze U12 rozegrała ostatni w tym roku mecz ligowy. Rywalem naszych dziewczyn był klub Olimpijczyk Ostrów Wlkp., który pojawił się w naszej hali z mocnym postanowieniem rewanżu za porażkę w pierwszym meczu rozegranym w Ostrowie.

Puchar Wielkopolski w Karate Tradycyjnym

Artykul dodany: Piątek, 15 grudnia 2017
Puchar Wielkopolski w Karate Tradycyjnym 10 grudnia w hali Szkoły Podstawowej nr 2 w Gnieźnie odbył się Puchar Wielkopolski w Karate Tradycyjnym - Gniezno 2017.

Nie żyje Sławomir Pudelewicz

Artykul dodany: Piątek, 15 grudnia 2017
Nie żyje Sławomir Pudelewicz 14 grudnia, po długiej walce z chorobą zmarł Sławomir Pudelewicz - wychowanek Mieszka Gniezno, wybitny futsalista, zdobywca tytułu Mistrza Polski, kilkukrotny zdobywca tytułu Mistrza Gniezna. Przeżył 46 lat.

Zmarł Aleksander Nowakowski, były działacz Startu

Artykul dodany: Środa, 13 grudnia 2017
Zmarł Aleksander Nowakowski, były działacz Startu Kolejne smutne wiadomości obiegają gnieźnieńskie środowisko żużlowe. Zmarł Aleksander Nowakowski, były działacz Startu Gniezno. Do zarządu klubu dołączył pod koniec września 1989 roku. Dwa lata później mianowany został zastępcą prezesa Zdzisława Noski. W listopadzie 1993 roku cały zarząd ówczesnego klubu podał się do dymisji. Zmarły działacz klubu z Wrzesińskiej to ojciec Tomasza Nowakowskiego, byłego juniora Startu, który z powodzeniem rywalizował także w motocrossie.

Marysin wygrał Mikołajkowy Halowy Turniej Piłki Nożnej "Gramy dla Daniela"

Artykul dodany: Poniedziałek, 11 grudnia 2017
Marysin wygrał Mikołajkowy Halowy Turniej Piłki Nożnej Stowarzyszenie Młodych Wielkopolan zorganizowało 9 grudnia, wspólnie z Wójtem Gminy Niechanowo, Wielkopolskim Zrzeszeniem LZS i Szkołą Podstawową, Mikołajkowy Halowy Turniej Piłki Nożnej "Gramy dla Daniela" w hali sportowej w Niechanowie. Celem turnieju była integracja uczestników i wolontariuszy oraz mieszkańców "różanej gminy" na rzecz gromadzenia środków finansowych, które zostaną przeznaczone na rehabilitację i leczenie Daniela Miętkiewicza, ciężko porażonego prądem wysokiego napięcia przy usuwaniu skutków nawałnicy 15 sierpnia 2017 roku. Patronat honorowy nad imprezą sprawowała Europosłanka Krystyna Łybacka.

Mikołajkowe "Szukamy Młodych Talentów"

Artykul dodany: Poniedziałek, 11 grudnia 2017
Mikołajkowe 7 grudnia na hali sportowej GOSiR przy ul. Cymsa w Gnieźnie odbył się Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego "Szukamy Młodych Talentów". Niezmiernie cieszy bardzo duża ilość uczestników. Przy stołach tenisowych stanęło 94 zawodników i zawodniczek z terenu Gniezna, powiatu i gmin ościennych.

Zrewanżowali się za Puchar Polski! Szczypiorniak kończy rok zwycięstwem!

Artykul dodany: Poniedziałek, 11 grudnia 2017
Zrewanżowali się za Puchar Polski! Szczypiorniak kończy rok zwycięstwem! Po ostatniej porażce w Ostrowie Wielkopolskim z tamtejszą Ostrovią, Wilki chciały za wszelką cenę pokazać przed własną publicznością, że był to jedyny mecz ligowy, kiedy uznali wyższość rywala. Mecz w niedzielę z Polonią Środa Wielkopolska dodawał jeszcze większego smaczku, gdyż to właśnie średzianie wyeliminowali Szczypiorniaka w pierwszej rundzie Pucharu Polski. Mimo prowadzenia wówczas do przerwy 11:9 ulegliśmy ostatecznie 21:23. Taka sytuacja nie miała się już wydarzyć.

Poznań zdobyty! MKS PR URBIS kończy rundę na podium!

Artykul dodany: Poniedziałek, 11 grudnia 2017
Poznań zdobyty! MKS PR URBIS kończy rundę na podium! Kolejny zacięty mecz i kolejny raz z happy endem. MKS PR URBIS po raz drugi w tym sezonie pokonał KS AP Poznań i przypieczętował trzecie miejsce w lidze na półmetku rozgrywek.

15 medali karateków Inochi Gniezno

Artykul dodany: Poniedziałek, 11 grudnia 2017
15 medali karateków Inochi Gniezno W niedzielę, 10 grudnia, podczas II Otwartych Mistrzostw Karate WKF o Puchar Wójta Gminy Zaniemyśl - Zaniemyśl Cup 2017 zawodnicy Klubu Karate Inochi Gniezno osiągnęli wspaniały wynik zdobywając więcej medali niż zawodników.

Zakończyć rok na podium

Artykul dodany: Piątek, 8 grudnia 2017
Zakończyć rok na podium Przed zawodniczkami MKS PR URBIS Gniezno ostatnie ligowe starcie w tym roku kalendarzowym. Na zakończenie pierwszej części sezonu gnieźnieńskie szczypiornistki udadzą się do Poznania, aby w sobotę zmierzyć się z KS AP Poznań.

Zakończyć rok zewycięstwem

Artykul dodany: Piątek, 8 grudnia 2017
Zakończyć rok zewycięstwem Zbliżające się niedzielne spotkanie Szczypiorniaka Gniezno z Polonią Środa Wielkopolska będzie ostatnim wydarzeniem ligowym w tym roku kalendarzowym. Wilki podejdą do tego spotkania potrójnie zmotywowane: wspaniałą gnieźnieńską publicznością, odkupieniem zeszłotygodniowej przegranej z Ostrovią Ostrów Wlkp., a także rewanżem za wyeliminowanie zielono-czarnych z Pucharu Polski przez średzian.

Przedostatni Magazyn Szczypiorniaka w tym roku

Artykul dodany: Piątek, 8 grudnia 2017
Przedostatni Magazyn Szczypiorniaka w tym roku Zapraszamy do obejrzenia niecałego 10-minutowego Magazynu Szczypiorniaka, który został wyemitowany w klubowej telewizji internetowej Klubu Sportowego Szczypiorniak Gniezno po raz czwarty.

III miejsce w zawodach strzeleckich dla Olka z "Ósemki"

Artykul dodany: Środa, 6 grudnia 2017
III miejsce w zawodach strzeleckich dla Olka z 5 grudnia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Gnieźnie odbyły się X Otwarte Mistrzostwa w strzelaniu z broni pneumatycznej. Szkołę Podstawową nr 8 reprezentowali: Eliza Wareńczak, Anna Kaczmarek, Aleksander Milewski z klasy 6b oraz Igor Śliwczyński i Piotr Szlaferek z klasy 6d.

Porażka w meczu na szczycie. Wilki spadają z pozycji lidera

Artykul dodany: Wtorek, 5 grudnia 2017
Porażka w meczu na szczycie. Wilki spadają z pozycji lidera Pierwszą przegraną w tym sezonie zaliczył KS Szczypiorniak Gniezno ulegając na wyjeździe SPR Ostrovia Ostrów Wlkp. 36:32 (17:15). Oddając tym samym fotel lidera w Wielkopolskiej Lidze Mężczyzn.

Zwycięstwo Stelli Niechan Gniezno

Artykul dodany: Poniedziałek, 4 grudnia 2017
Zwycięstwo Stelli Niechan Gniezno 3 grudnia w hali GOSiR rozegrano Półfinał Pucharu Polski mężczyzn w tenisie stołowym. Startowały cztery drużyny: Stella Niechan Gniezno, UKS Nałęcz II Ostroróg, Gamaja Rogoźno i KS Wamet Dąbcze. Faworytem turnieju była drużyna gospodarzy. I nie zawiodła, zdecydowanie wygrywając.

Mecz sezonu przy Paczkowskiego!

Artykul dodany: Poniedziałek, 4 grudnia 2017
Mecz sezonu przy Paczkowskiego! Chociaż do końca rozgrywek pozostało jeszcze 10 spotkań, to trudno powiedzieć, co jeszcze musiałoby się wydarzyć, aby któreś ze spotkań przyćmiło dzisiejszy pojedynek z Jutrzenką Płock. MKS PR URBIS Gniezno po kapitalnym boju pokonał ekipę z Płocka 27:26.

XVIII Mistrzostwa Powiatu Gnieźnieńskiego w Tenisie Stołowym Nauczycieli

Artykul dodany: Niedziela, 3 grudnia 2017
XVIII Mistrzostwa Powiatu Gnieźnieńskiego w Tenisie Stołowym Nauczycieli Sobota, 2 grudnia, w Zespole Szkół w Szczytnikach Duchownych upłynęła pod znakiem tenisa stołowego. Odbyły się XVIII Mistrzostwa Powiatu Gnieźnieńskiego w Tenisie Stołowym Nauczycieli, czyli Memoriał im. Bogdana Jóźwiaka.

Sołtysi zmierzyli się przy stołach

Artykul dodany: Niedziela, 3 grudnia 2017
Sołtysi zmierzyli się przy stołach 2 grudnia w hali sportowej w Niechanowie odbyły się IV Regionalne Zawody Sołtysów i Przewodniczących Rad Osiedlowych w Tenisie Stołowym - XVII Turniej Stowarzyszenia Sołtysów Województwa Wielkopolskiego w Tenisie Stołowym. Organizowana impreza od tego roku stanowić będzie także I Memoriał Franciszka Sztuki - założyciela, wieloletniego prezesa Stowarzyszenia Sołtysów Województwa Wielkopolskiego.

Mikołajkowy Turniej "Szukamy Młodych Talentów" w Gnieźnie

Artykul dodany: Niedziela, 3 grudnia 2017
Mikołajkowy Turniej W imieniu Stowarzyszenia Kultury Fizycznej i Turystyki "Chrobry-Gniezno", Klubu Sportowego Stella, Gnieźnieńskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, Starostwa Powiatowego i Urzędu Miejskiego w Gnieźnie serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież szkół podstawowych z terenu Gniezna i gmin powiatu gnieźnieńskiego do udziału w Mikołajkowym Turnieju Tenisa Stołowego XVI edycji "Szukamy Młodych Talentów", który odbędzie się 7 grudnia 2017r. (czwartek) od godz. 16.00 na hali sportowej GOSiR przy ul. Wrzesińskiej w Gnieźnie.

Trzeci Magazyn Szczypiorniaka przed Wami!

Artykul dodany: Piątek, 1 grudnia 2017
Trzeci Magazyn Szczypiorniaka przed Wami! Zapraszamy na trzeci odcinek Magazynu Szczypiorniaka relacjonującego zmagania Wilków podczas V kolejki Wielkopolskiej Ligi Piłki Ręcznej Mężczyzn.

W Niechanowie więcej pieniędzy na sport

Artykul dodany: Piątek, 1 grudnia 2017
W Niechanowie więcej pieniędzy na sport Gminna Rada Sportu z udziałem Wójta Gminy Niechanowo, Eugeniusza Zamiar, pozytywnie zaopiniowała planowane wydatki budżetu gminy przeznaczone w 2018 roku na sport i kulturę fizyczną. Będzie więcej pieniędzy dla klubów sportowych, są pieniądze na stypendia sportowe i nagrody dla sportowców, trenerów i działaczy.

Ostatki przy Paczkowskiego

Artykul dodany: Piątek, 1 grudnia 2017
Ostatki przy Paczkowskiego Po raz ostatni w tym roku zawodniczki MKS PR URBIS Gniezno powalczą o ligowe punkty przed własną publicznością. Rywalkami miejscowych będzie zespół Jutrzenki Płock.

Mecz na szczycie. Szczypiorniak wybiera się do Ostrowa!

Artykul dodany: Piątek, 1 grudnia 2017
Mecz na szczycie. Szczypiorniak wybiera się do Ostrowa! Mecz na szczycie - tak można określić spotkanie, które odbędzie się w niedzielę w Ostrowie Wielkopolskim. Rywalem miejscowej KPR Ostrovii będzie KS Szczypiorniak Gniezno.

Kolejny NOCEK za Nami!

Artykul dodany: Środa, 29 listopada 2017
Kolejny NOCEK za Nami! W miniony weekend, odbyła się kolejna edycja "Nocka", czyli nocnych zawodów na orientację. W tegorocznej edycji, mimo niesprzyjającej pogody, wystartowało 141 uczestników w 45 drużynach.

Szczypiornistki z Gniezna nie do pokonania!

Artykul dodany: Wtorek, 28 listopada 2017
Szczypiornistki z Gniezna nie do pokonania! W poniedziałek, 27 listopada, w hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Jarocinie odbył się ćwierćfinał Mistrzostw Wielkopolski w Piłce Ręcznej Dziewcząt Szkół Ponadgimnazjalnych.

Wilki zagryzły mistrza!

Artykul dodany: Poniedziałek, 27 listopada 2017
Wilki zagryzły mistrza! Zgodnie z zapowiedzią, najciekawszym spotkaniem piątej kolejki Wielkopolskiej Ligi Mężczyzn był mecz pomiędzy rozpędzonym zespołem KS Szczypiorniak Gniezno a mistrzem ligi w sezonie 2016/2017 UKS Hagard Strzałkowo. W ekipie gospodarzy z powodu kontuzji nie mógł wystąpić obrotowy Rafał Siudeja, natomiast goście przyjechali osłabieni brakiem Michała Jarockiego. Gospodarze, którzy wygrali trzy ostatnie spotkania ligowe chcieli przed własną publicznością przedłużyć swoją historyczną serię, natomiast przyjezdni, podbudowani ostatnim zwycięstwem, z Gnieznem za wszelką cenę chcieli odnieść sukces.

Sukcesy karateków Inochi Gniezno

Artykul dodany: Poniedziałek, 27 listopada 2017
Sukcesy karateków Inochi Gniezno W sobotę odbyły się XV Zduny Karate Cup 2017 o Puchar Burmistrza Zdun. Ekipa karateków Inochi Gniezno wróciła z zawodów z 6 medalami.

13 medali dla zapaśników Husarza

Artykul dodany: Niedziela, 26 listopada 2017
13 medali dla zapaśników Husarza W sobotę, w Środzie Wielkopolskiej odbył się Turniej Mikołajkowy w zapasach w stylu wolnym. W zmaganiach wzięło udział prawie 110 zapaśników z 7 zespołów. W klasyfikacji drużynowej zwyciężył Ceramik Krotoszyn, drugie miejsce wywalczyła Tęcza Środa Wielkopolska, a na trzeciej pozycji uplasował się Husarz Gniezno. Ponadto starowały ekipy z Grunwaldu Poznań, Grunwaldu Plewiska, UKS Kiekrz i Unii Swarzędz.

Wilki znów zawyją!

Artykul dodany: Sobota, 25 listopada 2017
Wilki znów zawyją! Wilki znów zawyją! Trzy na trzy - zawodnicy Szczypiorniaka wygrywają spotkania Wielkopolskiej Ligi Mężczyzn ze stuprocentową skutecznością.

Capoeira Gniezno Najlepsza w Europie!

Artykul dodany: Czwartek, 23 listopada 2017
Capoeira Gniezno Najlepsza w Europie! W dniach 17 - 19 Listopada odbyły się Ogólnoeuropejskie zawody Capoeira w Budapeszcie. Na to wydarzenie zjechali uczestnicy z całej Europy i nie tylko (Węgry, Polska, Włochy, Słowacja, Francja, Serbia, Ukraina, Holandia, Brazylia), więc było z kim rywalizować.

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10109 110 następna »REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno