Logo

REKLAMA
Plik banneru

Dział - Sport

Kolejny Wyścig Rowerowy za nami!

Artykul dodany: Niedziela, 13 czerwca 2010
Kolejny Wyścig Rowerowy za nami! Dzisiaj (niedziela) odbyły się Zwody Rowerowe dla dzieci zorganizowane przez Gnieźnieński Klub Kolarstwa Górskiego. Jest to cykliczna impreza, którą od kilku lat organizuje Sławomir Graczyk.

Udany start UKS Master

Artykul dodany: Piątek, 11 czerwca 2010
Udany start UKS Master 6 czerwca Uczniowski Klub Sportowy MASTER wziął udział w Regionalnych Zawodach Jeździeckich w Skokach Przez Przeszkody organizowanych przez Ludowy Klub Jeździecki MIECZOWNICA.

Start nie zagra o medale

Artykul dodany: Środa, 9 czerwca 2010
Start nie zagra o medale Zespół Startu 1954 Gniezno nie zdołał wywalczyć awansu do rundy półfinałowej mistrzostw Polski w hokeju na trawie mężczyzn. W ćwierćfinałowym trójmeczu podopieczni trenera Wojciecha Jankowskiego zmierzyli się w miniony weekend z AZS AWF Poznań.

Medale karateków

Artykul dodany: Środa, 9 czerwca 2010
Medale karateków W sobotę, 5 czerwca 2010 roku, w Domu Kultury ,,Jędruś" w Poznaniu odbył się VI Wiosenny Turniej Dzieci i Młodzieży w karate tradycyjnym.

Porażki na zakończenie sezonu

Artykul dodany: Środa, 9 czerwca 2010
Porażki na zakończenie sezonu Dwóch porażek na zakończenie rozgrywek III ligi doznali piłkarze Mieszka Gniezno.

Awans Gomólskiego

Artykul dodany: Środa, 9 czerwca 2010
Awans Gomólskiego Kacper Gomólski, reprezentant Startu Gniezno wywalczył awans do turnieju finałowego indywidualnych mistrzostw Europy juniorów.

Brąz dla ,,Dwunastki"

Artykul dodany: Wtorek, 8 czerwca 2010
Brąz dla ,,Dwunastki W Elblągu, między 3 a 6 czerwca 2010 roku odbył się Finał Mistrzostw Polski Szkół Podstawowych w ramach Ogólnopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w grach zespołowych. W zawodach tych wzięło udział 16 najlepszych (mistrzów swojego województwa) szkolnych zespołów w Polsce.

Zwycięstwo Kenijczyka w VIII Biegu Europejskim!

Artykul dodany: Piątek, 4 czerwca 2010
Zwycięstwo Kenijczyka w VIII Biegu Europejskim! Dzisiaj (piątek) odbył się VIII Bieg Europejski. Mimo zmienionego terminu impreza przyciągnęła rekordową ilość ponad 700 zawodników. Nie zabrakło znanych osobowości ze świata polityki i telewizji. Dopisała także pogoda i atmosfera stworzona przez kibiców na ulicach Pierwszej Stolicy Polski.

VIII Bieg Europejski

Artykul dodany: Czwartek, 3 czerwca 2010
VIII Bieg Europejski Już 4 czerwca odbędzie się w Gnieźnie VIII Bieg Europejski.

Wygrana Startu i baraże Stelli

Artykul dodany: Wtorek, 1 czerwca 2010
Wygrana Startu i baraże Stelli W niedzielę rozegrane zostały ostatnie mecze hokeja na trawie w rundzie zasadniczej. Start 1954 Gniezno zwyciężył z LKS Gąsawa 7:3, natomiast spotkanie Stelli Gniezno z LKS Rogowo zakończyło się porażką naszych laskarzy 2:3 i 1:5.

XX Bieg Niechana za nami!

Artykul dodany: Poniedziałek, 31 maja 2010
XX Bieg Niechana za nami! W piątek, 28 maja odbył się XX Bieg Niechana. Zawody zostały zorganizowane podczas Dni Niechanowa i Europejskiego Tygodnia Sportu. Na stracie stanęło niemal 700 zawodników.

III Turniej Żużlowy o Koronę Bolesława Chrobrego

Artykul dodany: Poniedziałek, 31 maja 2010
III Turniej Żużlowy o Koronę Bolesława Chrobrego W sobotę, 29 maja Uczniowski Klub Sportowy ,,MASTER" brał udział w III Turnieju Żużlowym o Koronę Bolesława Chrobrego - Pierwszego Króla Polski.

II runda Okręgowego Pucharu Zmotoryzowanych Turystów

Artykul dodany: Piątek, 28 maja 2010
II runda Okręgowego Pucharu Zmotoryzowanych Turystów Automobilklub Wielkopolski zaprasza wszystkich samochodowych maniaków na II rundę Okręgowego Pucharu Zmotoryzowanych Turystów. Impreza odbędzie się 29 maja.

Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego

Artykul dodany: Środa, 26 maja 2010
Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego Gnieźnieński Ośrodek Sportu i Rekreacji, Klub Sportowy ,,Stella" oraz Stowarzyszenie Kultury Fizycznej i Turystyki ,,Chrobry - Gniezno" zapraszają na Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego, który odbędzie się 27 maja o godz. 16.00 w sali sportowej GOSiR przy ul. Cymsa w Gnieźnie.

Skandia Maraton Lang Team

Artykul dodany: Poniedziałek, 24 maja 2010
Skandia Maraton Lang Team W ostatnią niedzielę, 23 maja zawodnicy UKS Gnieźnieńskiego Klubu Kolarstwa Górskiego musieli przemieścić się na drugi koniec Polski - do Białowieży, aby rywalizować w trzeciej już edycji Skandia Maraton Lang Team 2010.

II Towarzyskie Zawody Jeździeckie

Artykul dodany: Poniedziałek, 24 maja 2010
II Towarzyskie Zawody Jeździeckie W minioną sobotę na stadionie ,,Stelli" w Gnieźnie odbyły się II Towarzyskie Zawody Jeździeckie w Skokach Przez Przeszkody o Puchar Prezydenta Miasta Gniezna. Do rywalizacji stanęło 70 zawodników z 23 klubów jeździeckich.

I Międzynarodowy Bieg Uliczny Kobiet

Artykul dodany: Piątek, 21 maja 2010
I Międzynarodowy Bieg Uliczny Kobiet Rajmund Gąsiorek oraz Urząd Miasta i Gminy Czerniejewo zapraszają na I Międzynarodowy Bieg Uliczny Kobiet.

Turniej Minikosza o Puchar MKK Gniezno

Artykul dodany: Środa, 19 maja 2010
Turniej Minikosza o Puchar MKK Gniezno 22 maja w hali Gnieźnieńskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Bł. Jolenty odbędzie się turniej Minikosza o Puchar MKK Gniezno. W rozgrywkach udział wezmą cztery zespoły.

VI Powiatowy Turniej Unihokeja

Artykul dodany: Środa, 19 maja 2010
VI Powiatowy Turniej Unihokeja 21 maja na stadionie hokejowym przy ul. Paczkowskiego w Gnieźnie odbędzie się VI Powiatowy Turniej Unihokeja Chłopców i Dziewcząt.

Porażka laskarzy z Gniezna

Artykul dodany: Niedziela, 9 maja 2010
Porażka laskarzy z Gniezna W sobotę na stadionie przy ulicy Paczkowskiego w Gnieźnie laskarze z Gniezna rozegrali dwa mecze ligowe z hokeistami z Poznania. Niestety oba spotkania zakończyły się porażką drużyn z Pierwszej Stolicy Polski.

Do trzech razy sztuka...Start Gniezno-RKM ROW Rybnik

Artykul dodany: Sobota, 8 maja 2010
Do trzech razy sztuka...Start Gniezno-RKM ROW Rybnik Zaległy mecz pomiędzy Startem Gniezno a RKM ROW Rybnik odbędzie się 4 lipca na stadionie w Gnieźnie przy ul. Wrzesińskiej.

I Integracyjna Majówka Konna w Imiołkach

Artykul dodany: Czwartek, 6 maja 2010
I Integracyjna Majówka Konna w Imiołkach 3 maja w Imiołkach odbyły się Towarzyskie Zawody w skokach przez przeszkody.

II Towarzyskie Zawody Jeździeckie

Artykul dodany: Środa, 5 maja 2010
II Towarzyskie Zawody Jeździeckie

« poprzednia 1 2104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 następna »REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno