Logo

REKLAMA
Plik banneru

Dział - Sport

Kameralny Hubertus w Grzymysławicach

Artykul dodany: Niedziela, 14 listopada 2010
Kameralny Hubertus w Grzymysławicach Po zakończeniu sezonu jeździeckiego dnia 14 listopada Uczniowski Klub Sportowy ,,MASTER" został zaproszony na Bieg św. Huberta organizowany przez Dariusza Piątka oraz Proboszcza Parafii Bardo.

Wyróżnienia dla gnieźnieńskich sportowców

Artykul dodany: Niedziela, 14 listopada 2010
Wyróżnienia dla gnieźnieńskich sportowców Wczoraj w Teatrze im. Aleksandra Fredry odbyła się VI Gala Gnieźnieńskiego Sportu. Poza najważniejszymi osobami, czyli sportowcami obecni byli również politycy oraz Marcin Daniec, który ze swoim zespołem przez ponad godzinę rozśmieszał publiczność do łez.

Mistrzostwa Gniezna i powiatu w szachach

Artykul dodany: Piątek, 12 listopada 2010
Mistrzostwa Gniezna i powiatu w szachach W dniach 12-14 listopada w Miejskim Ośrodku Kultury rozegrane zostaną Otwarte Mistrzostwa Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego w Szachach. Patronat honorowy nad imprezą objął starosta Krzysztof Ostrowski.

Spotkanie organizacyjne Cembrit CUP 2010/11

Artykul dodany: Środa, 10 listopada 2010
Spotkanie organizacyjne Cembrit CUP 2010/11 Zgodnie z zapowiedziami, w dniu 9 listopada o godz. 18.00 w hali widowiskowo-sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Trzemesznie odbyło się spotkanie organizacyjne dotyczące turnieju Trzemeszeńskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej Cembrit CUP 2010/2011.

Szkółka szachowa w MOK-u

Artykul dodany: Środa, 10 listopada 2010
Szkółka szachowa w MOK-u Już od blisko dziesięciu lat w Miejskim Ośrodku Kultury w Gnieźnie działa szkółka szachowa. W jej ramach dzieci oraz młodzież gnieźnieńskich szkół mają możliwość nie tylko podnoszenia swoich szachowych umiejętności, ale także uczestniczenia w licznych turniejach i imprezach szachowych. W sposób systematyczny i pod fachowym okiem instruktora poznają tajniki ,,królewskiej gry" oraz uczą się zasad sportowej rywalizacji.

Podsumowanie sezonu jeździeckiego

Artykul dodany: Niedziela, 7 listopada 2010
Podsumowanie sezonu jeździeckiego Każdy sezon jeździecki kończy się biegiem św. Huberta, potocznie zwanym Hubertusem. W Gnieźnie odbyły się tradycyjnie cztery gonitwy za lisem. O Hubertusach często słyszy się w lokalnych mediach, jednak czy jeździectwo w naszym mieście opiera się tylko na tych czterech imprezach? Gnieźnieńscy zawodnicy ponad 25 razy stanęli na podium w sezonie 2010. Dodatkowo pierwsza stolica Polski reprezentowana jest na licznych imprezach przez Konną Drużynę Wojów Słowiańskich oraz Chorągiew Rycerską Królewskiego Miasta Gniezna.

III edycja Parafialnej Ligi Tenisa Stołowego

Artykul dodany: Czwartek, 4 listopada 2010
III edycja Parafialnej Ligi Tenisa Stołowego Parafialna Liga Tenisa Stołowego jest organizowana przez Parafialny Klub Sportowy Gaudenty Gniezno i parafię p.w. Bł. Radzyma Gaudentego w Gnieźnie. Najprawdopodobniej są to jedyne tego typu rozgrywki tenisa stołowego dla amatorów w naszym regionie.

Nabór do Szkółki Tenisa Ziemnego

Artykul dodany: Sobota, 30 października 2010
Nabór do Szkółki Tenisa Ziemnego Gnieźnieński Ośrodek Sportu i Rekreacji ogłasza nabór do Szkółki Tenisa Ziemnego. Spotkanie organizacyjne 16 listopada o godz. 19.00 w kawiarnio-widowni GOSiR.

Mokry Hubertus w JUKS Kłusak

Artykul dodany: Poniedziałek, 25 października 2010
Mokry Hubertus w JUKS Kłusak W sobotę przy słonecznej pogodzie odbył się ostatni w tym roku w Gnieźnie bieg św. Huberta. Tym razem jeźdźcy z wierzchowcami oraz zaprzęgi zebrały się na terenie prochowni w Lesie Miejskim, która jest siedzibą Jeździeckiego Uczniowskiego Klubu Sportowego Kłusak należącego do państwa Tadeusza i Grażyny Nitka.

Lis złapany, czyli Hubertus w Stadzie Ogierów

Artykul dodany: Poniedziałek, 18 października 2010
Lis złapany, czyli Hubertus w Stadzie Ogierów W sobotę odbył się już trzeci w tym roku bieg św. Huberta. Tym razem organizatorem pogoni za lisem było gnieźnieńskie Stado Ogierów oraz Klub Jeździecki Dragon. Największe obawy zarówno uczestników jak i organizatorów nie spełniły się - pogoda dopisała.

Młodzi szachiści Chrobrego na medal

Artykul dodany: Poniedziałek, 18 października 2010
Młodzi szachiści Chrobrego na medal W sobotę, 16 października b.r. odbył się I Papieski Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Publicznych w Żydowie. W zawodach mogły uczestniczyć pięcioosobowe zespoły złożone z trzech chłopców i dwóch dziewczynek, którzy nie ukończyli 16 roku życia.

Hubertus zdominowany przez Stajnię Pod Wierzbami

Artykul dodany: Poniedziałek, 11 października 2010
Hubertus zdominowany przez Stajnię Pod Wierzbami W minioną sobotę Uczniowski Klub Sportowy Master prowadzony przez Państwa Marię i Ryszarda Nitka zorganizował coroczny bieg św. Huberta. Była to druga w Gnieźnie pogoń za lisem w tym sezonie. W Hubertusie udział wzięło 70 koni z jeźdźcami oraz 1 zaprzęg. Organizatorzy zadbali o najmniejsze szczegóły imprezy.

Szachiści Chrobrego w Ostrowie Wielkopolskim

Artykul dodany: Środa, 6 października 2010
Szachiści Chrobrego w Ostrowie Wielkopolskim W niedzielę, 3 października dziewięcioro szachistów gnieźnieńskiego Chrobrego wzięło udział w rozegranym w Ostrowie Wielkopolskim Międzynarodowym Turnieju Szachowym o Puchar Prezesa dGCS.NET. Nowością w regulaminie zawodów było to, że za wygranie partii zawodnik otrzymywał trzy punkty, zaś za remis tylko jeden.

UKS Master na kolejnych zawodach

Artykul dodany: Poniedziałek, 4 października 2010
UKS Master na kolejnych zawodach 3 października Uczniowski Klub Sportowy MASTER brał udział w Wielkiej Gali Jeździeckiej V Zawody Północnej Wielkopolski w miejscowości Okonek (trasa Piła - Koszalin). Klub wystawił dwóch zawodników.

Kolarze GKKG wystartują w Powidzu

Artykul dodany: Środa, 29 września 2010
Kolarze GKKG wystartują w Powidzu Już 9 października zawodnicy Gnieźnieńskiego Klubu Kolarstwa Górskiego wystartują w wyścigu o Puchar Wójta Gminy Powidz. Patronat medialny nad imprezą objął m.in. portal Moje-Gniezno.pl !

Jesień z GOSiR'em

Artykul dodany: Wtorek, 28 września 2010
Jesień z GOSiR'em Gnieźnieński Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza do skorzystania z jesiennych propozycji.

Gniezno gospodarzem Finału Mistrzostw Świata

Artykul dodany: Wtorek, 28 września 2010
Gniezno gospodarzem Finału Mistrzostw Świata Dzisiaj, w Urzędzie Miasta odbyła się konferencja prasowa, której tematem była organizacja Finału Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów w żużlu. Swoją obecnością zaszczycił wszystkich Przewodniczący Głównej Komisji Sportu Żużlowego - Piotr Szymański.

GOSiR wznawia naukę pływania dla najmłodszych

Artykul dodany: Poniedziałek, 27 września 2010
GOSiR wznawia naukę pływania dla najmłodszych Wakacje dobiegły końca, a więc czas wznowić zajęci nauki pływania dla niemowląt i małych dzieci. W związku z tym zapraszamy wszystkich zainteresowanych rodziców, jak również ich pociechy na spotkanie organizacyjne, które odbędzie 28 września br. o godz. 17.00 w Kawiarnio-Widowni przy basenie.

Rajd Rowerowy 2010

Artykul dodany: Poniedziałek, 27 września 2010
Rajd Rowerowy 2010  VIII Ekologiczny Rajd Rowerowy organizowany co roku w ramach ,,Europejskiego Dnia bez Samochodu" oraz ,,Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu" przez Urząd Miejski w Gnieźnie przeszedł już do historii.

Rekordowa frekwencja podczas XX Biegu Osiedla Winiary

Artykul dodany: Poniedziałek, 27 września 2010
Rekordowa frekwencja podczas XX Biegu Osiedla Winiary W sobotę na osiedlu Winiary w Gnieźnie odbył się jubileuszowy XX Bieg Osiedlowy. Impreza ta skierowana była przede wszystkim do amatorów biegania oraz rodzin. Tegoroczne zawody przyciągnęły ponad 1000 osób, a w głównym biegu wystartowało 216 rodzin.

Dobry występ Patrycji Trzaskawki

Artykul dodany: Niedziela, 26 września 2010
Dobry występ Patrycji Trzaskawki 26 września Uczniowski Klub Sportowy ,,MASTER" uczestniczył w zawodach konnych w skokach przez przeszkody Memoriału Ryszarda ,,ROMEO" Początka w Cekowie. Organizator dał do wyboru zawodnikom pięć konkursów.

Rowerzyści górą, czyli Masa Krytyczna i Rajd Ekologiczny

Artykul dodany: Wtorek, 21 września 2010
Rowerzyści górą, czyli Masa Krytyczna i Rajd Ekologiczny 19 września z Rynku wystartuje Rajd Ekologiczny. Zapisy będą trwać od godziny 10.00 do 11.00. Rowerzyści przejadą trasę z gnieźnieńskiego Rynku do Leśnictwa Gołaźnia (Dębówiec). Na miejscu odbędzie się pół-maraton. Natomiast trzy dni później, 22 września ulicami naszego miasta przejedzie Masa Krytyczna, czyli masowy przejazd rowerzystów. Zbiórka odbędzie się na Rynku o godz. 17.30. Serdecznie zapraszamy!

Eko-Dębówiec 2010

Artykul dodany: Wtorek, 21 września 2010
Eko-Dębówiec 2010 W niedzielę po raz dwunasty odbył się Wyścig na Dębówcu. Dopisała pogoda, dopisali uczestnicy. Połączenie wyścigu z Rajdem Ekologicznym zaowocowało prawdziwie piknikową atmosferą w okolicy Leśnictwa Gołaźnia, gdzie usytuowany był start i meta.

Rekordowa frekwencja podczas Biegu Lechitów

Artykul dodany: Wtorek, 21 września 2010
Rekordowa frekwencja podczas Biegu Lechitów W sobotę odbył się 33. Bieg Lechitów. Ta cykliczna impreza z roku na rok przyciąga coraz większą liczbę zawodników. Tym razem na trasę wyruszyło 547 biegaczy. Równolegle rozegrane zostały 13. Mistrzostwa Polski Lekarzy.

Dobra postawa MKS MOS Gniezno

Artykul dodany: Poniedziałek, 20 września 2010
Dobra postawa MKS MOS Gniezno Piłkarki ręczne MKS MOS Gniezno są w trakcie przygotowań do nowego sezonu rozgrywek na II froncie. W miesiącu sierpniu przebywały na zgrupowaniu w Zbąszyniu, gdzie sztab trenerski pracował nad wytrzymałością, siłą i techniką indywidualną zawodniczek. Obecnie szczypiornistki tego klubu trenują w Gnieźnie.

Gnieźnianie na Mistrzostwach Poznania w skokach przez przeszkody

Artykul dodany: Poniedziałek, 20 września 2010
Gnieźnianie na Mistrzostwach Poznania w skokach przez przeszkody W dniach 18 - 19 września 2010 roku Uczniowski Klub Sportowy MASTER brał udział w III Otwartych Mistrzostwach w Skokach Przez Przeszkody, które odbyły się na Hipodromie Wola w Poznaniu.

Bieg Lechitów 2010

Artykul dodany: Piątek, 17 września 2010
Bieg Lechitów 2010 18 września odbędzie się 33 Bieg Lechitów. Równolegle rozegrane zostaną 13 Mistrzostwa Polski Lekarzy. Zawody rozpoczną się o godzinie 13.00 na gnieźnieńskim Rynku.

TURNIEJ ORLIKA o Puchar Premiera Donalda Tuska

Artykul dodany: Czwartek, 16 września 2010
TURNIEJ ORLIKA o Puchar Premiera Donalda Tuska W dniu 14 września 2010 roku na boisku wielofunkcyjnym ORLIK w Witkowie odbył się Turniej ORLIKA o Puchar Premiera Donalda Tuska.

Rehabilitacja wodna i gimnastyka korekcyjna w GOSiR

Artykul dodany: Czwartek, 16 września 2010
Rehabilitacja wodna i gimnastyka korekcyjna w GOSiR Miło nam Państwa poinformować, że Gnieźnieński Ośrodek Sportu i Rekreacji poszerzył zakres swojej działalności o zajęcia z zakresu rehabilitacji wodnej i gimnastyki korekcyjnej. Zapisy już trwają.

Gnieźnieńscy kolarze na trasach Białegostoku

Artykul dodany: Środa, 15 września 2010
Gnieźnieńscy kolarze na trasach Białegostoku Po letniej przerwie w minioną niedzielę odbyła się siódma (przedostatnia) edycja zawodów w kolarstwie górskim Skandia Maraton Lang Team 2010. Tym razem zawodnicy UKS Gnieźnieńskiego Klubu Kolarstwa Górskiego musieli przemierzyć ponad 500 km, aby ścigać się w Białymstoku.

« poprzednia 1 298 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108112 113 następna »REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno