Logo

Dział - Sport

Otwarte Mistrzostwa Gniezna w skokach przez przeszkody

Artykul dodany: Piątek, 27 sierpnia 2010
Otwarte Mistrzostwa Gniezna w skokach przez przeszkody 27 sierpnia na terenie Stada Ogierów w Gnieźnie odbędą się Otwarte Mistrzostwa Gniezna w skokach przez przeszkody o Puchar Prezydenta Miasta Gniezna oraz Cykliczne Otwarte Mistrzostwa Sekcji Klubu Sportowego Dragon w skokach przez przeszkody oraz Konkurs w Powożeniu (memoriał Zygmunta Szymoniaka).

VII Mistrzostwa Gniezna Drużyn Osiedlowych w Piłce Nożnej

Artykul dodany: Wtorek, 24 sierpnia 2010
VII  Mistrzostwa Gniezna Drużyn Osiedlowych w Piłce Nożnej Urząd Miejski w Gnieźnie wspólnie z Gnieźnieńskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji oraz Radami Osiedlowymi zapraszają na VII Mistrzostwa Gniezna Drużyn Osiedlowych w Piłce Nożnej.

Plażowe Rugby w Skorzęcinie

Artykul dodany: Poniedziałek, 23 sierpnia 2010
Plażowe Rugby w Skorzęcinie 28 sierpnia odbędzie się kolejny, już III Towarzyski Turniej Beach Rugby w Skorzęcinie organizowany przez klub Tytan Gniezno.

Obchody 125-lecia Stada Ogierów w Gnieźnie

Artykul dodany: Poniedziałek, 23 sierpnia 2010
Obchody 125-lecia Stada Ogierów w Gnieźnie W sobotę, o godzinie 14.00 rozpoczęły się obchody 125 rocznicy powstania Stada Ogierów w Gnieźnie. Po uroczystym otwarciu i odsłonięciu pamiątkowej tablicy goście udali się na pokazy sportowo - hodowlane.

Jubileusz XV-lecia GKS Orzeł Gniezno

Artykul dodany: Piątek, 20 sierpnia 2010
Jubileusz XV-lecia GKS Orzeł Gniezno Gnieźnieński Klub Sportowy ,,Orzeł" Gniezno w tym roku obchodzi XV-lecie swojego istnienia. Z tej okazji jutro na torze speedrowerowym, na osiedlu Ustronie odbędzie się wiele imprez, nie tylko speedrowerowych. Władze klubu przygotowały dla mieszkańców Gniezna, a zwłaszcza dla miłośników tej dyscypliny sportu, liczne atrakcje.

Gnieźnieńskie święto hokeja już wkrótce

Artykul dodany: Środa, 18 sierpnia 2010
Gnieźnieńskie święto hokeja już wkrótce Ogólnopolski Memoriał im. Alfonsa Flinika w hokeju na trawie upamiętniający znakomitego olimpijczyka, trenera i działacza sportowego odbędzie się w Pierwszej Stolicy Polski już 21 sierpnia 2010 roku. O szczegółach tego ważnego wydarzenia poinformowali na wspólnej konferencji prasowej Prezydent Miasta Gniezna Jacek Kowalski oraz działacze hokeja na trawie: Mieczysław Kukliński - opiekun gnieźnieńskich olimpijczyków oraz Rafał Grotowski - trener i zawodnik Stelli.

Mistrzostwa w Pływaniu Długodystansowym

Artykul dodany: Poniedziałek, 16 sierpnia 2010
Mistrzostwa w Pływaniu Długodystansowym W niedzielę na jeziorze w Jankowie Dolnym odbyły się XX Otwarte Mistrzostwa Gniezna w Pływaniu Długodystansowym oraz Grand Prix Wielkopolski. W głównym wyścigu na 3000 metrów wystartowało 37 zawodników.

Kursy Pływania w GOSiR

Artykul dodany: Poniedziałek, 16 sierpnia 2010
Kursy Pływania w GOSiR Gnieźnieński Ośrodek Sportu i Rekreacji w swojej wakacyjnej ofercie przygotował Kursy Pływania. Prezentujemy terminy poszczególnych kursów!

XX Otwarte Mistrzostwa Gniezna w Pływaniu Długodystansowym

Artykul dodany: Piątek, 13 sierpnia 2010
XX Otwarte Mistrzostwa Gniezna w Pływaniu Długodystansowym W niedzielę, 15 sierpnia nad Jeziorem Jankowskim odbędą się XX Otwarte Mistrzostwa Gniezna oraz Grand Prix Wielkopolski w Pływaniu Długodystansowym. Organizatorami już dwudziestych zawodów z tego cyklu jest Gnieźnieński Ośrodek Sportu i Rekreacji i Gnieźnieńskie Towarzystwo Triathlonowe ,,Diament".

Szkółka pływacka GOSiR zaprasza na zajęcia

Artykul dodany: Środa, 11 sierpnia 2010
Szkółka pływacka GOSiR zaprasza na zajęcia Gnieźnieński Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza dzieci i młodzież w wieku 7 - 18 lat do zapisu na zajęcia doskonalenia pływania w szkółce pływackiej GOSiR.

Wakacje na basenie!

Artykul dodany: Piątek, 6 sierpnia 2010
Wakacje na basenie! Gnieźnieński Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza wszystkie dzieci i młodzież uczącą się do korzystania z basenu w trakcie wakacji!

Marika Popowicz wraca z brązem z Mistrzostw Europy

Artykul dodany: Poniedziałek, 2 sierpnia 2010
Marika Popowicz wraca z brązem z Mistrzostw Europy Polska sztafeta kobiet 4x100m wywalczyła brązowy medal podczas odbywających się w Barcelonie mistrzostw Europy w lekkiej atletyce.

Olimpiada w Gnieźnie

Artykul dodany: Czwartek, 29 lipca 2010
Olimpiada w Gnieźnie Między 27 lipca a 1 sierpnia na stadionie im. Alfonsa Flinika przy ul. Paczkowskiego w Gnieźnie rozgrywany jest turniej finałowy XVI Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w hokeju na trawie chłopców.

Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa Polski

Artykul dodany: Czwartek, 29 lipca 2010
Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa Polski Na torze przy ul. Wrzesińskiej w Gnieźnie rozegrana została zaległa I runda Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski. Zespół Startu Gniezno nieoczekiwanie niemal od początku rywalizował o zwycięstwo z reprezentantami Speedway Wandy Kraków.

Sukcesy gnieźnieńskich kolarzy

Artykul dodany: Środa, 28 lipca 2010
Sukcesy gnieźnieńskich kolarzy Puchar Polski w maratonach MTB klasyfikujący do wyjazdu na Mistrzostwa Świata dobiegł końca. Walka od samego początku do ostatniego wyścigu była niesamowicie zacięta, a poziom rywali bardzo wysoki. Świadczy o tym fakt, że na rywalizacje zdecydowała się zawodowa grupa kolarska Mróz Active Jet. Jednakże nie tylko Ci zawodnicy starali się o start w Mistrzostwach Świata.

Start i Stal ex aequo w MDM

Artykul dodany: Poniedziałek, 26 lipca 2010
Start i Stal ex aequo w MDM Na torze przy ul. Wrzesińskiej w Gnieźnie odbyła się trzecia runda młodzieżowych drużynowych mistrzostw Wielkopolski na żużlu. Zawody trwały aż trzy godziny, co głównie spowodowane było licznymi upadkami i kolizjami.

Start - Lokomotiv 49:41

Artykul dodany: Poniedziałek, 26 lipca 2010
Start - Lokomotiv 49:41 Mecz startowców z Łotyszami awizowany był jako hit 13. kolejki. Gospodarze byli niewątpliwie faworytem jeśli chodzi o zwycięstwo w tym pojedynku. Tymczasem wbrew przewidywaniom mecz od początku toczył się pod dyktando gości.

Strzeleckie sukcesy gnieźnianina

Artykul dodany: Poniedziałek, 26 lipca 2010
Strzeleckie sukcesy gnieźnianina Zawodnik klubu strzeleckiego MKS Kaliber Gniezno Rafał Kubiak zakwalifikował się do Finału Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w kategorii karabinek pneumatyczny 40 strzałów.

Szachiści Chrobrego na Litwie

Artykul dodany: Sobota, 24 lipca 2010
Szachiści Chrobrego na Litwie Na zaproszenie władz partnerskiego miasta Radwiliszki w dniach od 10-17 lipca przebywała na Litwie pięcioosobowa delegacja szachistów gnieźnieńskiego Chrobrego. Nasi zawodnicy godnie reprezentowali Pierwszą Stolicę, z powodzeniem uczestnicząc w licznych turniejach szachowych.

Zacięta rywalizacja w Trzemesznie

Artykul dodany: Piątek, 23 lipca 2010
Zacięta rywalizacja w Trzemesznie Trzynaście par siatkarzy z Gniezna, Trzemeszna, Mogilna, Żnina, Słupcy i Gniewkowa konkurowało w I Turnieju Plażowej Piłki Siatkowej mężczyzn, który odbył się w Trzemesznie. Impreza została zorganizowana przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Trzemesznie.

UKS MASTER w BARDO CUP 2010

Artykul dodany: Poniedziałek, 19 lipca 2010
UKS MASTER w BARDO CUP 2010 18 lipca Uczniowski Klub Sportowy ,,MASTER" reprezentował Gniezno podczas Zawodów Jeździeckich w Skokach przez Przeszkody koło Wrześni w ramach Wielkopolskiej Ligi Jeździeckiej BARDO CUP 2010.

Rywalizacja do ostatnich metrów, czyli MTB w Gnieźnie

Artykul dodany: Poniedziałek, 19 lipca 2010
Rywalizacja do ostatnich metrów, czyli MTB w Gnieźnie Skoda Maraton MTB - Gniezno 2010, pod taką nazwą odbyły się zawody kolarzy górskich w minioną niedzielę. Do Gniezna swój przyjazd zapowiadało ponad 400 amatorów kolarstwa MTB, aby zmierzyć się z niełatwą trasą.

Kolarski weekend w Gnieźnie

Artykul dodany: Piątek, 16 lipca 2010
Kolarski weekend w Gnieźnie Już w najbliższy weekend 17 i 18 lipca br. Gniezno stanie się rowerową ,,Mekką" dla wielu zawodników zakochanych w kolarstwie.

XVIII Zawody w Pływaniu Długodystansowym

Artykul dodany: Czwartek, 15 lipca 2010
XVIII Zawody w Pływaniu Długodystansowym 18 lipca odbędą się XVIII Zawody w Pływaniu Długodystansowym o Błękitną Wstęgę Ostrowa Lednickiego. Impreza będzie połączona z festynem oraz Jarmarkiem Wiejskim, więc także osoby, które przyjadą kibicować zawodnikom nie będą się nudziły. Organizatorem przedsięwzięcia jest Urząd Gminy w Łubowie.

,,Błękitna Pętla"

Artykul dodany: Czwartek, 15 lipca 2010
,,Błękitna Pętla 17 lipca odbędzie się szosowy wyścig kolarski ,,Błękitna Pętla". Trasa będzie wiodła z Jankowa Dolnego przez Wełnicę, Strzyżewo Kościelne, Lulkowo, aż do mety w Jankowie Dolnym. Organizatorem zawodów jest Gnieźnieński Klub Kolarstwa Górskiego.

Skoda Maraton MTB - Gniezno 2010!

Artykul dodany: Czwartek, 15 lipca 2010
Skoda Maraton MTB - Gniezno 2010! 18 lipca Gnieźnieński Klub Kolarstwa Górskiego zaprasza na kolejny Skoda Maraton MTB - Gniezno 2010. Start zawodów ulokowano tradycyjnie na gnieźnieńskim Rynku. Dla kolarzy przygotowano trzy trasy: MINI 27km, MEGA 50km i GIGA 70km.

Gomólski trzeci w półfinale BK

Artykul dodany: Środa, 14 lipca 2010
Gomólski trzeci w półfinale BK Na torze przy ulicy Wrzesińskiej rozegrany został turniej półfinałowy Brązowego Kasku. Zmagania wygrał jeden z faworytów - Maciej Janowski, który niemal we wszystkich biegach zwyciężał zdecydowanie. Rewelacją gnieźnieńskiego półfinału był Bartosz Zmarzlik. Młody reprezentant Stali Gorzów przegrał tylko jeden bieg i to z głównymi faworytami zmagań. W pozostałych triumfował i ostatecznie zajął drugie miejsce w turnieju.

RKM ROW Rybnik - Start Gniezno 38:52

Artykul dodany: Środa, 14 lipca 2010
RKM ROW Rybnik - Start Gniezno 38:52 Na spotkanie 12. kolejki rozgrywek I ligi żużlowej zespół Startu Gniezno udał się do Rybnika. Gnieźnianie nieoczekiwanie łatwo pokonali obchodzących jubileusz 1000 ligowych meczów gospodarzy różnicą 14 punktów. Najlepiej w ekipie trenera Leona Kujawskiego pojechał Peter Ljung zdobywając 13 punktów. Po ośmiu wyścigach gnieźnianie prowadzili już 16:32.

Półkolonie w GOSiR

Artykul dodany: Poniedziałek, 12 lipca 2010
Półkolonie w GOSiR W piątek, 9 lipca br. zakończył się pierwszy turnus półkolonii ,,na sportowo" organizowanych przez Gnieźnieński Ośrodek Sportu i Rekreacji. Turnus trwał 5 dni w godz. 9.00 - 15.00. Uczestniczyło w nim 65 dzieci w wieku 7 - 14 lat.

Skoki, whisky i western, czyli Ekstremalny Konny Wyścig Terenowy

Artykul dodany: Czwartek, 8 lipca 2010
Skoki, whisky i western, czyli Ekstremalny Konny Wyścig Terenowy W sobotę, 3 lipca, na terenie Gospodarstwa Agroturystycznego i Stadniny Koni w Wierzycach odbyły się zawody western i rodeo. Ekstremalny wyścig terenowy dla dorosłych i najmłodszych oraz wyścig o butelkę whisky okazały się bardzo ciekawymi konkurencjami, które stanowią rzadkość wśród popularnych już w naszej okolicy zawodów w skokach przez przeszkody i powożeniu.

« poprzednia 1 297 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107110 111 następna »REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno