Logo

REKLAMA
Plik banneru

Dział - Sport

Zajęcia z gimnastyki korekcyjnej

Artykul dodany: Sobota, 8 stycznia 2011
Zajęcia z gimnastyki korekcyjnej Gnieźnieński Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na zajęcia z gimnastyki korekcyjnej w wodzie. Rodzicu pamiętaj ! Wad postawy nie należy lekceważyć ! Lepiej zapobiegać niż leczyć! Zaszczep już dziś swojemu dziecku pozytywne wzorce przyjemnego i zdrowego spędzania wolnego czasu. O szczegóły pytaj pracowników szatni basenowej tel. (61) 424 86 04.

Noworoczne rozgrywki Cembrit CUP

Artykul dodany: Wtorek, 4 stycznia 2011
Noworoczne rozgrywki Cembrit CUP Mimo trudów Sylwestrowej nocy przed pierwszym meczem Trzemeszeńskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej w 2011 roku zawodnicy wszystkich drużyn zjawili się na boisku. Jak przystało na dobrą, Noworoczną imprezę nie zabrakło efektownych akcji zakończonych widowiskowymi bramkami. Piłkarze kolejny raz zaimponowali kondycją, jednak czy ich wysiłki przyniosły zmiany na czele tabeli?

Grzegorz Knapp zwycięzcą gnieźnieńskiego Ice Racing'u

Artykul dodany: Niedziela, 2 stycznia 2011
Grzegorz Knapp zwycięzcą gnieźnieńskiego Ice Racing'u Grzegorz Knapp, Mirosław Daniszewski, Radosław Hutla - tak wyglądała klasyfikacja na podium w Indywidualnym Turnieju Międzynarodowym w Wyścigach Motocyklowych na Lodzie o Puchar Prezydenta Miasta Gniezna.

ICE Racing - informacje organizacyjne

Artykul dodany: Sobota, 1 stycznia 2011
ICE Racing - informacje organizacyjne Tor naturalny zlokalizowany na Jeziorze Winiary w Gnieźnie już w najbliższą niedzielę będzie areną zmagań lodowych żużlowców o Puchar Prezydenta Miasta Gniezna. Ze względu na specyfikę terenu organizatorzy apelują o przestrzeganie zasad porządku i proszą, by nikt nie wchodził na taflę lodową. Kibice zawody będą oglądali z wałów ziemnych dookoła akwenu wodnego (wszystkie miejsca stojące).

Pierwszy raz po 40 latach!

Artykul dodany: Czwartek, 30 grudnia 2010
Pierwszy raz po 40 latach! Po ponad 40-letniej przerwie w Polsce odbędą się zawody w wyścigach motocyklowych na lodzie na naturalnie zamarzniętym zbiorniku wodnym! Na gnieźnieńskim Jeziorze Winiary (potocznie zwanym Łazienki) w niedzielę 2 grudnia rozegrany zostanie międzynarodowy turniej towarzysko Puchar Prezydenta Miasta Gniezna. Początek zmagań zawodników o godzinie 13:00.

Pierwszy trening ICE Racing'u za nami

Artykul dodany: Środa, 29 grudnia 2010
Pierwszy trening ICE Racing'u za nami Dzisiaj na jeziorze Winiary odbył się trening przed niedzielnym turniejem ICE Racing'u o Puchar Prezydenta Miasta Gniezna Jacka Kowalskiego. Niska temperatura sprzyja organizatorom. Do odśnieżenia toru można było użyć quadów wyposażonych w pługi.

Kursy pływackie na gnieźnieńskim basenie

Artykul dodany: Wtorek, 28 grudnia 2010
Kursy pływackie na gnieźnieńskim basenie Nie potrafisz pływać? Nie martw się! Gnieźnieński Ośrodek Sportu i Rekreacji rozpoczyna szereg kursów nauki pływania dla dzieci od 3-ego miesiąca życia oraz dla osób starszych. Umiesz pływać, ale chcesz poprawić swoje umiejętności - również zgłoś się do GOSiR-u. Szczegóły na plakacie.

Świąteczna kolejka Cembrit Cup

Artykul dodany: Wtorek, 28 grudnia 2010
Świąteczna kolejka Cembrit Cup W świąteczną niedzielę od godziny 15.30 rozgrywane były mecze VIII Trzemeszeńskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej Cembrit CUP 2010/11. Mimo spokojnej, zimowej atmosfery i domowych uczt przy świątecznym stole w gronie rodziny, wszyscy zawodnicy zjawili się na boisku.

Gniezno gotowe!

Artykul dodany: Wtorek, 28 grudnia 2010
Gniezno gotowe! Dwa dni trwały prace na naturalnym torze na gnieźnieńskim jeziorze Winiary. Ze względu na problemy z uzyskaniem odpowiedniej grubości tafli lodowej na terenie Żwirowni Krawczyk w Cielimowie promotorzy ICE Racingu w Polsce zdecydowali się na poszukiwania alternatywnej lokalizacji. Za namową Urzędu Miasta Gniezna oraz prezydenta Jacka Kowalskiego wybór padł na popularne gnieźnieńskie Łazienki.

Świąteczna promocja GOSiR-u

Artykul dodany: Czwartek, 23 grudnia 2010
Świąteczna promocja GOSiR-u Gnieźnieński Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza wszystkie dzieci i młodzież uczącą się do skorzystania z promocyjnych świątecznych wejść na basen za jedyne 2 zł.Z promocji będzie można skorzystać od 23 grudnia do końca roku. Szczegóły na plakacie.

VI i VII kolejka Cembrit CUP 2010/11

Artykul dodany: Wtorek, 21 grudnia 2010
VI i VII kolejka Cembrit CUP 2010/11 W ostatni weekend odbyły się kolejne mecze Trzemeszeńskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej Cembrit CUP 2010/11. O tym, jakie zmiany przyniosły spotkania przedświątecznej VI i VII kolejki piszemy poniżej. Przypomnijmy, że po pięciu rundach Cembrit CUP 2010/11 na czele znalazła się Auto-Myjnia Skrzypek Trzemeszno.

Szachowe rozgrywki nabierają tempa

Artykul dodany: Czwartek, 16 grudnia 2010
Szachowe rozgrywki nabierają tempa W miniony weekend, 11 i 12 grudnia odbyło się kilka szachowych imprez, w których udział wzięli zawodnicy gnieźnieńskiego Chrobrego. Dużym sukcesem zakończył się udział Jagody Gołek w rozegranych w Poznaniu Akademickich Mistrzostwach Polski.

VIII Mistrzostwa Gminy Witkowo w Halowej Piłce Nożnej

Artykul dodany: Środa, 15 grudnia 2010
VIII Mistrzostwa Gminy Witkowo w Halowej Piłce Nożnej 12 grudnia w hali sportowej Gimnazjum im. Adama Borysa w Witkowie odbyła się inauguracyjna pierwsza runda VIII edycji Mistrzostw Gminy Witkowo w Halowej Piłce Nożnej, które odbywają się pod patronatem Burmistrza Gminy i Miasta - Krzysztofa Szkudlarka. Uroczystego otwarcia dokonał Burmistrz Gminy i Miasta Witkowo oraz jego zastępca - Marian Gadziński.

Samotny lider Cembrit CUP 2010/11

Artykul dodany: Środa, 15 grudnia 2010
Samotny lider Cembrit CUP 2010/11 16 meczy oraz 82 bramki - tak pokrótce można podsumować IV i V kolejkę rozgrywek Trzemeszeńskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej Cembrit CUP 2010/11. Po 3 kolejkach Cembrit CUP 4 drużyny: Witex Mogilno, Bieślin, Auto-Myjnia Skrzypek Trzemeszno i Ado Gniezno miały na swoim koncie komplet punktów. Co przyniosły kolejne tury rozgrywek?

Mikołajkowy Kijomarsz Przyjaźni

Artykul dodany: Niedziela, 12 grudnia 2010
Mikołajkowy Kijomarsz Przyjaźni Dzisiaj przy wigwamie na terenie byłego poligonu w Cielimowie odbył się Mikołajkowy Kijomarsz Przyjaźni. W biegu uczestniczyło około 30 osób, których pasją jest Nordic Walking. Każdy uczestnik przyniósł słodycze dla dzieci ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego przy ul. Powstańców w Gnieźnie. Po kilkukilometrowym marszu na uczestników czekało ognisko i gorąca grochówka.

Lider nadal wygrywa!

Artykul dodany: Niedziela, 12 grudnia 2010
Lider nadal wygrywa! W ten weekend odbywa się ostatnia kolejka I rundy spotkań rozgrywek o Mistrzostwo II ligi kobiet grupy A w piłce ręcznej. Tym razem gnieźnieński zespół MKS MOS udał się na mecz do Gubina, aby zmierzyć się tam z miejscową drużyną GMTS Spartą Gubin.

Szachiści grali dla powodzian

Artykul dodany: Środa, 8 grudnia 2010
Szachiści grali dla powodzian W miniony weekend w wielu polskich miastach odbyły się Mikołajkowe turnieje szachowe, których celem była pomoc dzieciom poszkodowanym w tegorocznej powodzi i sfinansowanie im przyszłorocznych wakacji z szachami. Juniorzy gnieźnieńskiego Chrobrego przyłączyli się do tej akcji i wzięli udział w jednym z takich turniejów.

Cembrit CUP już po III-ech kolejkach

Artykul dodany: Wtorek, 7 grudnia 2010
Cembrit CUP już po III-ech kolejkach 4 grudnia odbyły się mecze III-eciej kolejki Trzemeszeńskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej Cembrit-Cup 2010/11. W ciągu weekendowych spotkań rozegranych zostało 8 meczy, podczas których padły 34 bramki. Ich wyniki pokazują faktyczną siłę drużyn.

Szczypiornistki UKS Tuzinek MOS drugie w Obornikach Wlkp.

Artykul dodany: Wtorek, 7 grudnia 2010
Szczypiornistki UKS Tuzinek MOS drugie w Obornikach Wlkp. W weekend od 3 do 5 grudnia w Obornikach Wlkp. odbył się Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt (urodzonych w 1998 r.). Zawody o bardzo dobrej renomie corocznie ściągają do Obornik wiele bardzo dobrych zespołów z całego kraju. Wśród ośmiu ekip w zawodach tych wystąpiła drużyna młodych piłkarek ręcznych UKS Tuzinek MOS Gniezno.

Szachowy weekend w Gnieźnie zakończony

Artykul dodany: Wtorek, 7 grudnia 2010
Szachowy weekend w Gnieźnie zakończony W miniony weekend odbyły się w Gnieźnie dwie ważne imprezy szachowe. Pierwszą z nich był przeznaczony dla najmłodszych miłośników szachów z Pierwszej Stolicy Turniej Mikołajkowy, drugą inauguracja rozgrywek Wielkopolskiej Ligi Seniorów.

Kolejne zwycięstwo piłkarek ręcznych MKS MOS Gniezno!

Artykul dodany: Wtorek, 7 grudnia 2010
Kolejne zwycięstwo piłkarek ręcznych MKS MOS Gniezno! 5 grudnia szczypiornistki MKS MOS rozegrały kolejny mecz w ramach rozgrywek w II lidze kobiet grupy A. Gościem gnieźnianek tym razem była ekipa z Dolnego Śląska UKSPR 2 Polkowice. Zespół przyjezdny to beniaminek tegorocznych rozgrywek. Oba zespoły w tabeli tegorocznych rozgrywek znajdują się po przeciwległych końcach. Gnieźnianki to lider II ligi, a ekipa z Polkowic zamyka stawkę plasując się na 8. miejscu. Gospodynie przystąpiły do meczu bez Martyny Bigoszewskiej, Marty Kosteckiej i Darii Siudeji.

Weekend szachowy w Gnieźnie

Artykul dodany: Sobota, 4 grudnia 2010
Weekend szachowy w Gnieźnie Ludowy Klub Sportowy Chrobry Gniezno ma zaszczyt zaprosić na dwie imprezy szachowe, które w najbliższych dniach odbędą się w Gnieźnie. Pierwszą z nich - przeznaczoną dla młodych adeptów królewskiej gry - jest tradycyjny już Turniej Mikołajkowy.

Mikołajki i Święta na basenie

Artykul dodany: Piątek, 3 grudnia 2010
Mikołajki i Święta na basenie Gnieźnieński Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotował dla swoich klientów specjalną świąteczną ofertę. Nie zapomniano także o dzieciach, które od 23 grudnia do końca roku będą mogły korzystać z basenu za jedyne 2 złote.

Cembrit CUP rozpoczęty

Artykul dodany: Wtorek, 30 listopada 2010
Cembrit CUP rozpoczęty W miniony weekend odbyły się dwie pierwsze kolejki Trzemeszeńskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej Cembrit-Cup 2010/11. Tym samym tegoroczne rozgrywki zostały rozpoczęte. Jak co roku spotkaniom towarzyszyło wiele sportowych wrażeń.

Mikołajkowy Turniej Witkowo 2010

Artykul dodany: Poniedziałek, 29 listopada 2010
Mikołajkowy Turniej Witkowo 2010 Burmistrz Gminy i Miasta Witkowo zaprasza na VIII MIKOŁAJKOWY TURNIEJ PRZEDSZKOLI I ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH ,,WITKOWO - 2010", który odbędzie się 5 grudnia (niedziela) o godz. 15.00 w Hali Sportowej w Witowie.

Mikołajki na basenie

Artykul dodany: Poniedziałek, 29 listopada 2010
Mikołajki na basenie Gnieźnieński Ośrodek Sportu i Rekreacji wspólnie z Grupą DEKOMPRESJA i Firmą Kosmetyczną AVON zaprasza na mikołajkowe nurkowanie na gnieźnieńskim basenie.5 grudnia wszystkie dzieci i młodzież ucząca się w godz. 14.30 - 16.30 wchodzą na basen tylko za 2 zł.*

Nowości w Turnieju Cembrit CUP 2010/11

Artykul dodany: Czwartek, 25 listopada 2010
Nowości w Turnieju Cembrit CUP 2010/11 W dniu 22 listopada o godz. 18.00 w hali widowiskowo-sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Trzemesznie odbyło się zapowiadane spotkanie dotyczące nowego sposobu rozgrywek Trzemeszeńskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej Cembrit CUP 2010/11.

Wygrana MKS MOS Gniezno!

Artykul dodany: Niedziela, 21 listopada 2010
Wygrana MKS MOS Gniezno! Przedwczoraj, tj. 20 listopada szczypiornistki MKS MOS rozegrały kolejny mecz w ramach rozgrywek w II lidze kobiet. Rywalem gnieźnianek była ekipa obecnego wicelidera MKS Kusy Szczecin. Piłkarki ręczne MKS MOS przystąpiły do tego ważnego spotkania osłabione.

Witkowska Liga Piłki Nożnej na Sztucznej Trawie

Artykul dodany: Piątek, 19 listopada 2010
Witkowska Liga Piłki Nożnej na Sztucznej Trawie 16 listopada rozegrano ostatnią, 10-tą rundę rozgrywek Witkowskiej Ligi Piłki Nożnej na Sztucznej Trawie pod patronatem Burmistrza Gminy i Miasta - Krzysztofa Szkudlarka. Głównym celem rozgrywek było upowszechnianie kultury fizycznej wśród dzieci i młodzieży, propagowanie spędzania aktywnego czasu wolnego poprzez uprawianie sportu oraz popularyzację gry w piłkę nożną na sztucznej trawie.

Szachowe Mistrzostwa Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego zakończone

Artykul dodany: Poniedziałek, 15 listopada 2010
Szachowe Mistrzostwa Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego zakończone Od 12 do 14 listopada w auli Miejskiego Ośrodka Kultury odbywały się Otwarte Mistrzostwa Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego w szachach. Była to jedna z największych i najbardziej prestiżowych imprez szachowych w naszym mieście w mijającym roku.

« poprzednia 1 297 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107112 113 następna »



REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno