Logo

Dział - Sport

Bieg Lechitów 2010

Artykul dodany: Piątek, 17 września 2010
Bieg Lechitów 2010 18 września odbędzie się 33 Bieg Lechitów. Równolegle rozegrane zostaną 13 Mistrzostwa Polski Lekarzy. Zawody rozpoczną się o godzinie 13.00 na gnieźnieńskim Rynku.

TURNIEJ ORLIKA o Puchar Premiera Donalda Tuska

Artykul dodany: Czwartek, 16 września 2010
TURNIEJ ORLIKA o Puchar Premiera Donalda Tuska W dniu 14 września 2010 roku na boisku wielofunkcyjnym ORLIK w Witkowie odbył się Turniej ORLIKA o Puchar Premiera Donalda Tuska.

Rehabilitacja wodna i gimnastyka korekcyjna w GOSiR

Artykul dodany: Czwartek, 16 września 2010
Rehabilitacja wodna i gimnastyka korekcyjna w GOSiR Miło nam Państwa poinformować, że Gnieźnieński Ośrodek Sportu i Rekreacji poszerzył zakres swojej działalności o zajęcia z zakresu rehabilitacji wodnej i gimnastyki korekcyjnej. Zapisy już trwają.

Gnieźnieńscy kolarze na trasach Białegostoku

Artykul dodany: Środa, 15 września 2010
Gnieźnieńscy kolarze na trasach Białegostoku Po letniej przerwie w minioną niedzielę odbyła się siódma (przedostatnia) edycja zawodów w kolarstwie górskim Skandia Maraton Lang Team 2010. Tym razem zawodnicy UKS Gnieźnieńskiego Klubu Kolarstwa Górskiego musieli przemierzyć ponad 500 km, aby ścigać się w Białymstoku.

Utrzymanie szachistów Chrobrego Gniezno w II lidze seniorów

Artykul dodany: Środa, 15 września 2010
Utrzymanie szachistów Chrobrego Gniezno w II lidze seniorów W dniach 4-12 września br. odbyły się coroczne rozgrywki II Ligi Szachowej Seniorów. Nie mogło zabraknąć w nich zawodników LKS Chrobry Gniezno, którzy od kilku lat regularnie uczestniczą w tych zawodach. W bieżącym roku zostały one zorganizowane w uroczym nadmorskim Mrzeżynie, a szachistów zakwaterowano w dobrze wyposażonym ośrodku blisko morza.

Duży turniej szczypiorniaka w Gnieźnie

Artykul dodany: Czwartek, 9 września 2010
Duży turniej szczypiorniaka w Gnieźnie   W Pierwszej Stolicy Polski, w nadchodzący weekend (od 10 do 12 września) odbywać się będzie Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt ,,Gniezno Cup 2010".

Sekcja pływacka dla dzieci w GOSiR

Artykul dodany: Czwartek, 9 września 2010
Sekcja pływacka dla dzieci w GOSiR Gnieźnieński Ośrodek Sportu i Rekreacji wspólnie z Gnieźnieńskim Towarzystwem Triathlonowym ,,Diament" zapraszają dzieci w wieku 9-12 lat na zajęcia w sekcji pływackiej.

Prawie 400 zawodników wystartowało w Mistrzostwach NW

Artykul dodany: Poniedziałek, 30 sierpnia 2010
Prawie 400 zawodników wystartowało w Mistrzostwach NW W sobotę na terenie Parku Miejskiego w Gnieźnie odbyły się II Mistrzostwa Polski w Nordic Walking. W zawodach wystartowało prawie 400 zawodników z całej Polski. Trasa podzielona była na trzy dystanse: 5, 10 i 20 kilometrów.

Błotne Mistrzostwa Gniezna w Skokach Przez Przeszkody

Artykul dodany: Sobota, 28 sierpnia 2010
Błotne Mistrzostwa Gniezna w Skokach Przez Przeszkody W piątek na terenie Stada Ogierów odbyły się Otwarte Mistrzostwa Gniezna oraz Sekcji Dragon w Skokach Przez Przeszkody oraz zawody zaprzęgów memoriału Zygmunta Szymoniaka. Rywalizacja przebiegała w bardzo trudnych warunkach, zarówno dla jeźdźców jak i dla koni.

II Mistrzostwa Polski Nordic Walking

Artykul dodany: Piątek, 27 sierpnia 2010
II Mistrzostwa Polski Nordic Walking Podczas tegorocznych wakacji wiele samorządów i organizacji angażuje się w liczne imprezy kulturalno-sportowe. Polska Federacja Nordic Walking i Gnieźnieński Ośrodek Sportu i Rekreacji zapraszają na II Mistrzostwa Polski Nordic Walking. Impreza odbędzie się 28 sierpnia 2010 roku w Parku Miejskim w Gnieźnie.

Otwarte Mistrzostwa Gniezna w skokach przez przeszkody

Artykul dodany: Piątek, 27 sierpnia 2010
Otwarte Mistrzostwa Gniezna w skokach przez przeszkody 27 sierpnia na terenie Stada Ogierów w Gnieźnie odbędą się Otwarte Mistrzostwa Gniezna w skokach przez przeszkody o Puchar Prezydenta Miasta Gniezna oraz Cykliczne Otwarte Mistrzostwa Sekcji Klubu Sportowego Dragon w skokach przez przeszkody oraz Konkurs w Powożeniu (memoriał Zygmunta Szymoniaka).

VII Mistrzostwa Gniezna Drużyn Osiedlowych w Piłce Nożnej

Artykul dodany: Wtorek, 24 sierpnia 2010
VII  Mistrzostwa Gniezna Drużyn Osiedlowych w Piłce Nożnej Urząd Miejski w Gnieźnie wspólnie z Gnieźnieńskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji oraz Radami Osiedlowymi zapraszają na VII Mistrzostwa Gniezna Drużyn Osiedlowych w Piłce Nożnej.

Plażowe Rugby w Skorzęcinie

Artykul dodany: Poniedziałek, 23 sierpnia 2010
Plażowe Rugby w Skorzęcinie 28 sierpnia odbędzie się kolejny, już III Towarzyski Turniej Beach Rugby w Skorzęcinie organizowany przez klub Tytan Gniezno.

Obchody 125-lecia Stada Ogierów w Gnieźnie

Artykul dodany: Poniedziałek, 23 sierpnia 2010
Obchody 125-lecia Stada Ogierów w Gnieźnie W sobotę, o godzinie 14.00 rozpoczęły się obchody 125 rocznicy powstania Stada Ogierów w Gnieźnie. Po uroczystym otwarciu i odsłonięciu pamiątkowej tablicy goście udali się na pokazy sportowo - hodowlane.

Jubileusz XV-lecia GKS Orzeł Gniezno

Artykul dodany: Piątek, 20 sierpnia 2010
Jubileusz XV-lecia GKS Orzeł Gniezno Gnieźnieński Klub Sportowy ,,Orzeł" Gniezno w tym roku obchodzi XV-lecie swojego istnienia. Z tej okazji jutro na torze speedrowerowym, na osiedlu Ustronie odbędzie się wiele imprez, nie tylko speedrowerowych. Władze klubu przygotowały dla mieszkańców Gniezna, a zwłaszcza dla miłośników tej dyscypliny sportu, liczne atrakcje.

Gnieźnieńskie święto hokeja już wkrótce

Artykul dodany: Środa, 18 sierpnia 2010
Gnieźnieńskie święto hokeja już wkrótce Ogólnopolski Memoriał im. Alfonsa Flinika w hokeju na trawie upamiętniający znakomitego olimpijczyka, trenera i działacza sportowego odbędzie się w Pierwszej Stolicy Polski już 21 sierpnia 2010 roku. O szczegółach tego ważnego wydarzenia poinformowali na wspólnej konferencji prasowej Prezydent Miasta Gniezna Jacek Kowalski oraz działacze hokeja na trawie: Mieczysław Kukliński - opiekun gnieźnieńskich olimpijczyków oraz Rafał Grotowski - trener i zawodnik Stelli.

Mistrzostwa w Pływaniu Długodystansowym

Artykul dodany: Poniedziałek, 16 sierpnia 2010
Mistrzostwa w Pływaniu Długodystansowym W niedzielę na jeziorze w Jankowie Dolnym odbyły się XX Otwarte Mistrzostwa Gniezna w Pływaniu Długodystansowym oraz Grand Prix Wielkopolski. W głównym wyścigu na 3000 metrów wystartowało 37 zawodników.

Kursy Pływania w GOSiR

Artykul dodany: Poniedziałek, 16 sierpnia 2010
Kursy Pływania w GOSiR Gnieźnieński Ośrodek Sportu i Rekreacji w swojej wakacyjnej ofercie przygotował Kursy Pływania. Prezentujemy terminy poszczególnych kursów!

XX Otwarte Mistrzostwa Gniezna w Pływaniu Długodystansowym

Artykul dodany: Piątek, 13 sierpnia 2010
XX Otwarte Mistrzostwa Gniezna w Pływaniu Długodystansowym W niedzielę, 15 sierpnia nad Jeziorem Jankowskim odbędą się XX Otwarte Mistrzostwa Gniezna oraz Grand Prix Wielkopolski w Pływaniu Długodystansowym. Organizatorami już dwudziestych zawodów z tego cyklu jest Gnieźnieński Ośrodek Sportu i Rekreacji i Gnieźnieńskie Towarzystwo Triathlonowe ,,Diament".

Szkółka pływacka GOSiR zaprasza na zajęcia

Artykul dodany: Środa, 11 sierpnia 2010
Szkółka pływacka GOSiR zaprasza na zajęcia Gnieźnieński Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza dzieci i młodzież w wieku 7 - 18 lat do zapisu na zajęcia doskonalenia pływania w szkółce pływackiej GOSiR.

Wakacje na basenie!

Artykul dodany: Piątek, 6 sierpnia 2010
Wakacje na basenie! Gnieźnieński Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza wszystkie dzieci i młodzież uczącą się do korzystania z basenu w trakcie wakacji!

Marika Popowicz wraca z brązem z Mistrzostw Europy

Artykul dodany: Poniedziałek, 2 sierpnia 2010
Marika Popowicz wraca z brązem z Mistrzostw Europy Polska sztafeta kobiet 4x100m wywalczyła brązowy medal podczas odbywających się w Barcelonie mistrzostw Europy w lekkiej atletyce.

Olimpiada w Gnieźnie

Artykul dodany: Czwartek, 29 lipca 2010
Olimpiada w Gnieźnie Między 27 lipca a 1 sierpnia na stadionie im. Alfonsa Flinika przy ul. Paczkowskiego w Gnieźnie rozgrywany jest turniej finałowy XVI Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w hokeju na trawie chłopców.

Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa Polski

Artykul dodany: Czwartek, 29 lipca 2010
Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa Polski Na torze przy ul. Wrzesińskiej w Gnieźnie rozegrana została zaległa I runda Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski. Zespół Startu Gniezno nieoczekiwanie niemal od początku rywalizował o zwycięstwo z reprezentantami Speedway Wandy Kraków.

Sukcesy gnieźnieńskich kolarzy

Artykul dodany: Środa, 28 lipca 2010
Sukcesy gnieźnieńskich kolarzy Puchar Polski w maratonach MTB klasyfikujący do wyjazdu na Mistrzostwa Świata dobiegł końca. Walka od samego początku do ostatniego wyścigu była niesamowicie zacięta, a poziom rywali bardzo wysoki. Świadczy o tym fakt, że na rywalizacje zdecydowała się zawodowa grupa kolarska Mróz Active Jet. Jednakże nie tylko Ci zawodnicy starali się o start w Mistrzostwach Świata.

Start i Stal ex aequo w MDM

Artykul dodany: Poniedziałek, 26 lipca 2010
Start i Stal ex aequo w MDM Na torze przy ul. Wrzesińskiej w Gnieźnie odbyła się trzecia runda młodzieżowych drużynowych mistrzostw Wielkopolski na żużlu. Zawody trwały aż trzy godziny, co głównie spowodowane było licznymi upadkami i kolizjami.

Start - Lokomotiv 49:41

Artykul dodany: Poniedziałek, 26 lipca 2010
Start - Lokomotiv 49:41 Mecz startowców z Łotyszami awizowany był jako hit 13. kolejki. Gospodarze byli niewątpliwie faworytem jeśli chodzi o zwycięstwo w tym pojedynku. Tymczasem wbrew przewidywaniom mecz od początku toczył się pod dyktando gości.

Strzeleckie sukcesy gnieźnianina

Artykul dodany: Poniedziałek, 26 lipca 2010
Strzeleckie sukcesy gnieźnianina Zawodnik klubu strzeleckiego MKS Kaliber Gniezno Rafał Kubiak zakwalifikował się do Finału Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w kategorii karabinek pneumatyczny 40 strzałów.

Szachiści Chrobrego na Litwie

Artykul dodany: Sobota, 24 lipca 2010
Szachiści Chrobrego na Litwie Na zaproszenie władz partnerskiego miasta Radwiliszki w dniach od 10-17 lipca przebywała na Litwie pięcioosobowa delegacja szachistów gnieźnieńskiego Chrobrego. Nasi zawodnicy godnie reprezentowali Pierwszą Stolicę, z powodzeniem uczestnicząc w licznych turniejach szachowych.

Zacięta rywalizacja w Trzemesznie

Artykul dodany: Piątek, 23 lipca 2010
Zacięta rywalizacja w Trzemesznie Trzynaście par siatkarzy z Gniezna, Trzemeszna, Mogilna, Żnina, Słupcy i Gniewkowa konkurowało w I Turnieju Plażowej Piłki Siatkowej mężczyzn, który odbył się w Trzemesznie. Impreza została zorganizowana przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Trzemesznie.

« poprzednia 1 296 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106109 110 następna »REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno