Logo

Dział - Sport

Start Gniezno w całej okazałości

Artykul dodany: Sobota, 26 lutego 2011
Start Gniezno w całej okazałości W piątkowi wieczór hala sportowa II LO im. Dąbrówki w Gnieźnie była wypełniona po brzegi. Wszystko za sprawą VII Gali Speedway'a, na której zaprezentowano zawodników TŻ Start Gniezno - reprezentantów klubu w sezonie 2011. Organizatorzy zapewnili kibicom wiele niespodzianek w ten niezwykły wieczór.

Samorządowcy też potrafią grać

Artykul dodany: Środa, 23 lutego 2011
Samorządowcy też potrafią grać 19 lutego w sali sportowej Gimnazjum w Witkowie przy ul. Poznańskiej odbyły się XII Regionalne Zawody Radnych, Wójtów, Burmistrzów i Starostw w Tenisie Stołowym. Celem imprezy było wyrobienie nawyku aktywnego wypoczynku podczas różnych form współzawodnictwa indywidualnego i zespołowego, popularyzacja tenisa stołowego wśród wójtów, burmistrzów, starostów, prezydentów i radnych oraz integracja sportowa środowisk samorządowych.

Czechowo najlepsze w gminie Niechanowo

Artykul dodany: Wtorek, 22 lutego 2011
Czechowo najlepsze w gminie Niechanowo Gminny Ludowy Klub Sportowy "Pelikan" w Niechanowie wspólnie z Wójtem Gminy, Gminnym Ośrodkiem Kultury, Biblioteką Publiczną, Klubem Pracy Stowarzyszenia Młodych Wielkopolan, Zespołem Szkół, Uczniowskimi Klubami Sportowymi "Niechan" oraz "Błyskawica" zorganizował IV Zimową Spartakiadę Mieszkańców Wsi o Puchar Wójta Gminy.

Rozgrywki Cembrit Cup zakończone

Artykul dodany: Wtorek, 22 lutego 2011
Rozgrywki Cembrit Cup zakończone Zgodnie z zapowiedziami 19 lutego w hali widowiskowo-sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Trzemesznie odbyła się finałowa kolejka Trzemeszeńskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej Cembrit CUP 2010/2011. Była to ostatnia, a zarazem najważniejsza, bo decydująca o miejscach na podium - 22 runda turnieju.

Kolejny - IX Zimowy Bieg Trzech Jezior za nami

Artykul dodany: Poniedziałek, 21 lutego 2011
Kolejny - IX Zimowy Bieg Trzech Jezior za nami W sobotę, 19 lutego odbyła się IX edycja Zimowego Biegu Trzech Jezior. Tak jak w poprzednich latach, tak też i tym razem na mecie stanął komplet zawodników - 564 z całej Polski, ale również i z zagranicy. Byli to zawodowi biegacze oraz hobbyści, którzy zimowe bieganie traktują jak aktywny wypoczynek.

Turniej szachowy w MOK-u

Artykul dodany: Poniedziałek, 21 lutego 2011
Turniej szachowy w MOK-u Zapraszamy wszystkich szachistów do wzięcia udziału w Zimowym Turnieju Klasyfikacyjnym o Puchar Dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury, który rozegrany zostanie w sobotę i niedzielę, 26 i 27 lutego w gnieźnieńskim MOK-u.

Zapisy na Nordic Walking w eSTeDe

Artykul dodany: Piątek, 18 lutego 2011
Zapisy na Nordic Walking w eSTeDe Już w marcu w Centrum Kultury "Scena To Dziwna" rozpoczną się zajęcia Nordic Walking (chodzenie z kijami). Spotkanie organizacyjne odbędzie się w środę, 23 lutego o godzinie 18.00 oraz w sobotę, 26 lutego o godz. 16.30 w eSTeDe.

Potyczki prezydentów, wójtów i starostów

Artykul dodany: Piątek, 18 lutego 2011
Potyczki prezydentów, wójtów i starostów 19 lutego o godz. 10.00 w sali sportowej gimnazjum w Witkowie odbędzie się XII Regionalne Zawody Radnych, Wójtów, Burmistrzów, Prezydentów i Starostów w Tenisie Stołowym. Organizatorami imprezy są: Stowarzyszenie Młodych Wielkopolan w Poznaniu - Biuro Terenowe w Gnieźnie, Urząd Marszałkowski w Poznaniu, Starostwo Powiatowe w Gnieźnie, Urząd Miejski w Gnieźnie, Urząd Gminy i Miasta w Witkowie, Wielkopolski Związek Tenisa Stołowego w Poznaniu, Wielkopolskie Zrzeszenie LZS w Poznaniu,, Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Witkowie, Gimnazjum w Witkowie, Klub Sportowy "Stella" w Gnieźnie.

IX Zimowy Bieg Trzech Jezior

Artykul dodany: Piątek, 18 lutego 2011
IX Zimowy Bieg Trzech Jezior Trzemeszno po raz dziewiąty zaprasza na Zimowy Bieg Trzech Jezior oraz VI Zimowe Mistrzostwa Klubowe. Zawody odbędą się 19 lutego. Zawodnicy będą musieli pokonać dystans 15 kilometrów.

Gnieźnianie Wicemistrzami Świata

Artykul dodany: Czwartek, 17 lutego 2011
Gnieźnianie Wicemistrzami Świata W minionym tygodniu rozgrywane były w Poznaniu Mistrzostwa Świata w Hokeju Halowym Kobiet i Mężczyzn. Srebrny medal wywalczyli podczas nich reprezentanci Polski. W walce o tytuł wicemistrzów świata jedne z czołowych ról odegrali Mariusz Chyła i Artur Mikuła - wychowankowie Startu Gniezno (obecnie grający w Grunwaldzie Poznań). Asystentem selekcjonera kadry jest natomiast Rafał Grotowski - szkoleniowiec i zawodnik Stelli Gniezno.

Witex nadal liderem Cembrit Cup

Artykul dodany: Środa, 16 lutego 2011
Witex nadal liderem Cembrit Cup Przed ostatnią - decydującą kolejką Trzemeszeńskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej Cembrit CUP 2010/11 walka o miejsca na podium jest zacięta. Każda wygrana przybliża drużynę do zwycięstwa w całej lidze. O tym, które drużyny staną na podium Turnieju rozstrzygną mecze ostatniej kolejki. Jeszcze wiele może się zdarzyć na czele tabeli.

Prezydent odwiedził UKS "Master"

Artykul dodany: Poniedziałek, 14 lutego 2011
Prezydent odwiedził UKS Przez dwa tygodnie dzieci i młodzież mogły uczestniczyć w feriach jeździeckich zorganizowanych przez Uczniowski Klub Sportowy "Master". Na zakończenie zimowej przerwy w nauce dla młodych jeźdźców zorganizowano zawody w skokach przez przeszkody oraz konkurs sprawnościowy. Na imprezie obecny był prezydent Jacek Kowalski.

Gminna Zimowa Spartakiada Mieszkańców Wsi

Artykul dodany: Środa, 9 lutego 2011
Gminna Zimowa Spartakiada Mieszkańców Wsi Gminna Zimowa Spartakiada Mieszkańców Wsi odbędzie się 20 lutego w Zespole Szkół w Niechanowie przy ul. Różanej. Początek imprezy przewidziano na godzinę 14.00. Konkurencje zostaną rozegrane na sali sportowej, korytarzach i salach lekcyjnych. Prawo startu mają wszyscy mieszkańcy wsi z terenu gminy Niechanowo.

Witex Mogilno na czele stawki

Artykul dodany: Wtorek, 8 lutego 2011
Witex Mogilno na czele stawki Wielkimi krokami zbliżamy się do końca rundy finałowej rozgrywek TLPNH Cembrit CUP 2010/11, a do tej pory nie mieliśmy tak zaciekłej walki o czołowe miejsca, jak w miniony weekend. Po II kolejkach drugiej rundy, w grze o pierwsze miejsce pozostaje, aż 5 drużyn. Walka o miejsca na podium toczyć się będzie zatem do ostatniego meczu.

Półmetek "Ferii w siodle" w UKS Master

Artykul dodany: Sobota, 5 lutego 2011
Półmetek W bardzo miłej i przyjaznej atmosferze upłynął pierwszy tydzień ferii w Uczniowskim Klubie Sportowym Master. Zajęcia odbywały się od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 16.00 i rozpoczynały się częścią teoretyczną, w której młodzi adepci mogli poznać tajniki nazewnictwa sprzętu jeździeckiego, poznać podstawy jazdy konnej, a także odbyć naukę lonżowania konia.

UKS Master na Hipodromie Wola

Artykul dodany: Sobota, 5 lutego 2011
UKS Master na Hipodromie Wola 5 lutego Uczniowski Klub Sportowy Master uczestniczył w I Towarzyskich Zawodach w Skokach Przez Przeszkody na Hipodromie Wola w Poznaniu. Klub wystawił dwójkę zawodników: Patrycję Trzaskawkę na koniu Norino w konkurencjach LL i L oraz Marcina Frankowskiego na koniu Senior w konkurencjach L i P. Tym samym UKS Master rozpoczął tegoroczny sezon jeździecki.

Zaczęła się walka o czołowe miejsca w Cembrit CUP

Artykul dodany: Wtorek, 1 lutego 2011
Zaczęła się walka o czołowe miejsca w Cembrit CUP Rozpoczęły się spotkania II rundy Trzemeszeńskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej Cembrit CUP 2010/11. Zarówno sobotnie, jak i niedzielne mecze były niezwykle ciekawe i często kończyły się zaskakującymi wynikami. Zapowiada się zatem emocjonująca walka o medale, szczególnie, że niezwykle ciężko jednoznacznie wskazać murowanych faworytów.

2 za 1, czyli Walentynkowa promocja GOSiR-u

Artykul dodany: Wtorek, 1 lutego 2011
2 za 1, czyli Walentynkowa promocja GOSiR-u Gnieźnieński Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotował specjalną - Walentynkową ofertę. Szczegóły na plakacie.

Juniorzy Chrobrego na medal!

Artykul dodany: Poniedziałek, 31 stycznia 2011
Juniorzy Chrobrego na medal! Duży sukces odnieśli juniorzy gnieźnieńskiego Chrobrego, którzy w sobotę i niedzielę, 29 i 30 stycznia z powodzeniem rywalizowali w Mikorzynie koło Konina w rozgrywkach wielkopolskiej IV ligi juniorów. Należy podkreślić, że był to pierwszy od kilku lat występ młodych gnieźnieńskich szachistów w zawodach ligowych.

Jubilaci na basenie

Artykul dodany: Niedziela, 30 stycznia 2011
Jubilaci na basenie Przyjdź w dzień swoich urodzin na basen i pokaż swój dowód tożsamości ze zdjęciem, a otrzymasz bilet ze zniżką 50%.

Znamy skład TŻ Start Gniezno!

Artykul dodany: Sobota, 29 stycznia 2011
Znamy skład TŻ Start Gniezno! Na wczorajszej konferencji prasowej Towarzystwa Żużlowego Start Gniezno i Urzędu Miasta Gniezna omówiono m.in. skład zespołu na najbliższy sezon, przebieg prac budowlanych na obiekcie przy ul. Wrzesińskiej oraz strategię rozwoju klubu na lata 2011 - 2015. Przedstawiono także logo Finału Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów.

Przyznano dotacje dla klubów sportowych

Artykul dodany: Sobota, 29 stycznia 2011
Przyznano dotacje dla klubów sportowych Jedną z najistotniejszych form promocji jest dziś z pewnością sport. W porównaniu z niezwykle kosztownymi kampaniami za pośrednictwem telewizji i innych nośników, jest on postrzegany jako alternatywna, znacznie tańsza i bardzo skuteczna forma promocji. Przyznane podczas uroczystego spotkania w Urzędzie Miejskim dotacje na "Organizowanie rozgrywek w ligach państwowych dla gnieźnieńskich klubów sportowych" to więc nie tylko jeden ze sposobów pomocy najwybitniejszym zawodnikom i trenerom, ale również kolejny krok ku kształtowaniu pozytywnego wizerunku naszego miasta.

Wygrana szczypiornistek MKS MOS GIM 3 Gniezno

Artykul dodany: Czwartek, 27 stycznia 2011
Wygrana szczypiornistek MKS MOS GIM 3 Gniezno Wczoraj, 26 stycznia młode piłkarki ręczne MKS MOS GIM 3 rozegrały zaległe spotkanie I rundy rozgrywek Wielkopolskiej Ligi Młodziczek. Gnieźnianki zmierzyły się z ekipą MKS Arot - Astromal Leszno.

Kolejne zmagania na Cembrit CUP

Artykul dodany: Poniedziałek, 24 stycznia 2011
Kolejne zmagania na Cembrit CUP W ostatni weekend odbyły się mecze XIV i XV kolejki Cembrit CUP, które kończyły rundę zasadniczą Trzemeszeńskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej. Mimo tego, że już wcześniej wiadomo było, które z drużyn w II rundzie będą walczyły o czołowe lokaty, a którym pozostanie walka o honor, to i tak jak co tydzień, rozgrywkom towarzyszyło wiele sportowych emocji. Jeszcze ciekawiej zapowiadają się mecze kolejnej rundy, w których to drużyny zagrają w dwóch grupach: grupa I (drużyny, które zajęły miejsca 1-8) i grupa II (drużyny, które zajęły miejsca 9-16).

Auto-Myjnia Skrzypek Trzemeszno znowu na czele tabeli

Artykul dodany: Czwartek, 20 stycznia 2011
Auto-Myjnia Skrzypek Trzemeszno znowu na czele tabeli W miniony weekend kibice sportowi z Trzemeszna po raz kolejny byli świadkami drużynowych zmagań podczas turnieju Piłki Nożnej Halowej Cembrit Cup. Rozgrywane w tych dniach XII i XIII kolejki dostarczyli swoim kibicom wielu niezapomnianych wrażeń.

Tenis stołowy dla strażaków

Artykul dodany: Środa, 19 stycznia 2011
Tenis stołowy dla strażaków 19 lutego w hali sportowej Gimnazjum im. A. Borysa w Witkowie odbędą się IV Mistrzostwa Oddziału Powiatowego Związku OSP RP w Gnieźnie. Organizatorami imprezy są: Oddział Powiatowy ZOSP RP w Gnieźnie, Oddział Miejsko-Gminny ZOSP w Witkowie, Ochotnicza Straż Pożarna w Witkowie, Urząd Gminy i Miasta w Witkowie, Gimnazjum im. A. Borysa w Witkowie, Komenda Powiatowa PSP w Gnieźnie, Stowarzyszenie Młodych Wielkopolan - biuro Gniezno.

Co nowego w GLKS Pelikan?

Artykul dodany: Środa, 19 stycznia 2011
Co nowego w GLKS Pelikan? 17 stycznia odbyło się posiedzenie Zarządu GLKS Pelikan, na którym ustalono, m.in., że ze finał ligi piłki nożnej halowej odbędzie się 26 lutego oraz przedstawiono plan przygotowania drużyny B-klasy do rozgrywek rundy wiosennej.

II runda "halówki" w Niechanowie za nami

Artykul dodany: Wtorek, 18 stycznia 2011
II runda 15 stycznia na hali sportowej w Niechanowie odbyła się II runda Otwartych Mistrzostw Gminy Niechanowo w Halowej Piłce Nożnej. Organizatorem ligi jest GLKS "Pelikan" w Niechanowie wraz z Urzędem Gminy w Niechanowie oraz Gminnym Centrum Informacji i Zespołem Szkół w Niechanowie.

Dzień babci i dziadka na basenie

Artykul dodany: Poniedziałek, 17 stycznia 2011
Dzień babci i dziadka na basenie Gnieźnieński Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotował specjalną ofertę dla seniorów. 21 i 22 stycznia wszystkie babcie i dziadkowie mogą skorzystać z basenu kupując bilet z 50% zniżką.

"Szukamy Młodych Talentów" tenisa stołowego

Artykul dodany: Poniedziałek, 17 stycznia 2011
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej i Turystyki "Chrobry - Gniezno", Klub Sportowy "Stella" oraz Gnieźnieński Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na Turniej Tenisa Stołowego "Szukamy Młodych Talentów", który odbędzie się 20 stycznia o godz. 16.00 w hali sportowej GOSiR przy ul. Cymsa.

« poprzednia 1 295 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105111 112 następna »REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno