Logo

Dział - Sport

Kolejne medale zapaśników Husarza

Artykul dodany: Niedziela, 11 lutego 2018
Kolejne medale zapaśników Husarza W sobotę najmłodsi zapaśnicy Husarza Gniezno zainaugurowali nowy sezon zmagań podczas zawodów VI Mistrzostwa Miasta Poznań - memoriał Bogdana Brody. W imprezie wzięło udział prawie 100 sportowców z 7 klubów. Gnieźnianie zaliczyć mogą swój występ do bardzo udanych. Zapaśnicy z pierwszej stolicy Polski zdobyli 15 medali.

Puchar Polski - turniej o nic

Artykul dodany: Piątek, 9 lutego 2018
Puchar Polski - turniej o nic Za kilka dni we wrocławskiej hali odbędzie się kolejna edycja Pucharu Polski siatkarzy. Niestety będzie to już czwarty rok, w którym zwycięzca turnieju nie otrzyma prestiżowej nagrody, jaką była przepustka do Ligi Mistrzów. Jeszcze w 2013 roku polskie drużyny ostro walczyły o bezpośredni awans do fazy grupowej Champions League, teraz jest to po prostu niepotrzebny balast, który przynosi więcej szkód niż pożytku.

Obsada na turniej "Gramy dla Huberta!" skompletowana!

Artykul dodany: Środa, 7 lutego 2018
Obsada na turniej W ekspresowym tempie skompletowana została obsada turnieju charytatywnego "Gramy dla Huberta". Zawody odbędą się dopiero 4 marca, a już nie ma wolnych miejsc! Mało tego, zainteresowanie pomocą i towarzyską grą w piłkę ręczną było tak duże, że organizator - KS Szczypiorniak Gniezno - postanowił podnieść limit drużyn z dwunastu na szesnaście.

XIX Regionalne Zawody Samorządowców w Tenisie Stołowym i turniej strzelecki z karabinka pneumatycznego

Artykul dodany: Poniedziałek, 5 lutego 2018
XIX Regionalne Zawody Samorządowców w Tenisie Stołowym i turniej strzelecki z karabinka pneumatycznego 3 lutego w sali sportowej OKSiR i obiektach Szkoły Podstawowej nr 2 im. Lotnictwa Polskiego w Witkowie odbyły się XIX Regionalne Zawody Radnych, Wójtów, Burmistrzów, Prezydentów i Starostów w Tenisie Stołowych o puchar Marszałka Województwa Wielkopolskiego pod Honorowym Patronatem Krystyny Łybackiej - Posła do Parlamentu Europejskiego - III Memoriał im. Krzysztofa Szkudlarka. W imprezie udział wzięło 150 uczestników w tym 120 samorządowców.

Kolejny thriller przy Paczkowskiego. Tym razem bez happy-endu

Artykul dodany: Poniedziałek, 5 lutego 2018
Kolejny thriller przy Paczkowskiego. Tym razem bez happy-endu Świadkami kolejnego kapitalnego widowiska byli dziś kibice zgromadzeni w hali przy ulicy Paczkowskiego 4. Ostatecznie pomimo heroicznej walki MKS PR URBIS przegrał po rzutach karnych z SMS ZPRP I Płock.

Maraton z piłką ręczną przy Paczkowskiego. Trzy spotkania jednego dnia!

Artykul dodany: Czwartek, 1 lutego 2018
Maraton z piłką ręczną przy Paczkowskiego. Trzy spotkania jednego dnia! Nie jedno, nie dwa, a trzy mecze żeńskiej piłki ręcznej zaplanowano na najbliższą niedzielę. Oprócz MKS PR URBIS Gniezno, który zmierzy się z SMS ZPRP I Płock na parkiet wybiegną także młodsze zawodniczki, rywalizujące w Wielkopolskiej Lidze Młodziczek.

MKS PR Gniezno w czołówce polskich klubów!

Artykul dodany: Środa, 31 stycznia 2018
MKS PR Gniezno w czołówce polskich klubów! Najlepsze w Wielkopolsce, szóste miejsce w kraju. O czym mowa? O wynikach współzawodnictwa dzieci i młodzieży w 2017 roku. Z dumą możemy napisać, że MKS PR Gniezno znalazł się w czołówce polskich klubów zajmujących się szkoleniem przyszłych szczypiornistek.

Niespodzianka w wykonaniu Resovii

Artykul dodany: Środa, 31 stycznia 2018
Niespodzianka w wykonaniu Resovii Siatkarze z Rzeszowa w ostatniej kolejce PlusLigi sprawili nie lada niespodziankę, w czterech setach pokonali lidera tabeli Zaksę Kędzierzyn-Koźle. Wygrana Resoviaków nie byłaby żadnym zaskoczeniem, gdyby nie fakt, że od początku tego sezonu zawodnikom z Podkarpacia nie wiodło się zbyt dobrze.

Direta w Alpach! Niezwykłe spotkanie już 2 lutego

Artykul dodany: Poniedziałek, 22 stycznia 2018
Direta w Alpach! Niezwykłe spotkanie już 2 lutego Od lat dziewięćdziesiątych poprzedniego wieku do dnia dzisiejszego gnieźnianie zrzeszeni w Klubie Sportów Górskich DIRETA zdobywają najwyższe szczyty Alp i wspinają się na ściany alpejskich olbrzymów, eksplorują rejony zarówno górskie jak i skałkowe. O tym, jakie przygody przeżyli opowie wieloletni prezes, a obecnie wiceprezes klubu Andrzej Janka.

Hubert Nowak - zawodnik Szczypiorniaka Gniezno - potrzebuje pomocy!

Artykul dodany: Poniedziałek, 22 stycznia 2018
Hubert Nowak - zawodnik Szczypiorniaka Gniezno - potrzebuje pomocy! Drodzy Kibice, Hubert Nowak, czołowy rozgrywający Szczypiorniaka Gniezno, uległ poważnemu wypadkowi. Jest w bardzo ciężkim stanie. Apelujemy o oddawanie krwi i pomoc reprezentantowi gnieźnieńskiej drużyny!

Mocne otwarcie rundy rewanżowej!

Artykul dodany: Poniedziałek, 22 stycznia 2018
Mocne otwarcie rundy rewanżowej! Pewnie i zdecydowanie - tak w skrócie można opisać dzisiejsze zwycięstwo MKS PR URBIS Gniezno w Lubiczu z tamtejszą UKS Drwęcą Novar. Gnieźnianki zwyciężyły 40:24 (21:15).

Zagłębie Lubin rozgromiło MKS PR URBIS Gniezno

Artykul dodany: Środa, 17 stycznia 2018
Zagłębie Lubin rozgromiło MKS PR URBIS Gniezno Dzisiejszego wieczoru nie było zaskoczenia przy ul. Paczkowskiego w Gnieźnie. Zagłębie Lubin pokonało gnieźnianki 21:43. Mimo to, zespołowi z Pierwszej Stolicy należą się słowa uznania za walkę do ostatnich sekund. Jeszcze przed meczem było bowiem wiadomo, że zespół gości jest faworytem w tym spotkaniu.

Wielki mecz przy Paczkowskiego!

Artykul dodany: Wtorek, 16 stycznia 2018
Wielki mecz przy Paczkowskiego! W środę, 17 stycznia, o godz. 19.00 do Pierwszej Stolicy Polski zawita jedna z najbardziej utytułowanych sekcji piłki ręcznej w Polsce. MKS Metraco Zagłębie Lubin przyjedzie do Gniezna, aby w hali GOSiR przy ulicy Paczkowskiego zmierzyć się miejscowym MKS PR URBIS Gniezno w 1/8 Pucharu Polski.

Piłkarski Turniej Dzieci "Gramy z WOŚP"

Artykul dodany: Wtorek, 16 stycznia 2018
Piłkarski Turniej Dzieci Stowarzyszenie Kultury Fizycznej i Turystyki "Chrobry-Gniezno" wspólnie z Gnieźnieńskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji i Urzędem Miejskim w Gnieźnie zorganizowało II Piłkarski Turniej Dzieci "Gramy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy" pod patronatem Prezydenta Miasta Gniezna dla rocznika 2006/2007. Podczas imprezy wolontariusze Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wspólnie z organizatorami turnieju zbierali do puszek pieniądze włączając się tym samym w ideę organizowanej akcji.

GTM Start poszukuje wirażowych

Artykul dodany: Poniedziałek, 15 stycznia 2018
GTM Start poszukuje wirażowych Chcesz pomóc w działalności GTM Start Gniezno? Teraz otwiera się taka możliwość! Gnieźnieński klub poszukuje osób do współpracy w charakterze wirażowych podczas imprez odbywających się na stadionie przy ul. Wrzesińskiej 25. Dołącz do grona ludzi których łączy wspólna pasja - sport żużlowy.

Czwartkowy Szczypiorniak - amatorskie granie w piłkę ręczną

Artykul dodany: Wtorek, 9 stycznia 2018
Czwartkowy Szczypiorniak - amatorskie granie w piłkę ręczną Po dłuższej przerwie Klub Sportowy Szczypiorniak Gniezno powraca do organizacji amatorskich spotkań z sympatykami piłki ręcznej pt. Czwartkowy Szczypiorniak. Celem projektu jest integracja środowiska sportowego, a także wspólna zabawa w "szczypiorniaka".

Zwycięstwa i awans tenisistów Stelli Niechan Gniezno

Artykul dodany: Niedziela, 7 stycznia 2018
Zwycięstwa i awans tenisistów Stelli Niechan Gniezno Świetnie zagrali w niedzielę w Poznaniu podczas Turnieju Grand Prix Juniorów młodzi tenisiści stołowi Stelli Niechan Gniezno. Wśród osiemdziesięciu startujących zawodników wygrał Dawid Balcerzak, pokonując w finale kolegę klubowego Dariusza Sałamaszka 3:1.

Dietetyk dołącza do sztabu Szczypiorniaka!

Artykul dodany: Niedziela, 7 stycznia 2018
Dietetyk dołącza do sztabu Szczypiorniaka! Ciągły rozwój Szczypiorniaka Gniezno przynosi kolejne efekty! Do sztabu pierwszego zespołu dołączył dietetyk sportowy - Joanna Plucińska, właścicielka poradni żywieniowej Nutri Balance.

Podsumowanie roku w AKT Samuraj Gniezno

Artykul dodany: Piątek, 5 stycznia 2018
Podsumowanie roku w AKT Samuraj Gniezno Akademia Karate Tradycyjnego SAMURAJ Gniezno podsumowała 2017 rok. Rok fantastyczny pod względem sportowym, który zaowocował wywalczeniem 42 medali zarówno w imprezach rangi wojewódzkiej i ogólnopolskiej, jak również rangi europejskiej i światowej.

"Szukamy Młodych Talentów" w Gnieźnie

Artykul dodany: Czwartek, 4 stycznia 2018
W imieniu Stowarzyszenia Kultury Fizycznej i Turystyki "Chrobry-Gniezno", Klubu Sportowego Stella, GOSiR, Starostwa Powiatowego i Urzędu Miejskiego w Gnieźnie serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież szkół podstawowych z terenu miasta Gniezna i gmin powiatu gnieźnieńskiego do udziału w kolejnych rozgrywkach XVI Edycji Turniejów Tenisa Stołowego "Szukamy Młodych Talentów", które odbędą się w dniu 18 stycznia 2018r. (czwartek) od godz. 16.00 na hali sportowej GOSiR przy ul. Cymsa w Gnieźnie.

Husarz kończy rok z 96 medalami

Artykul dodany: Środa, 3 stycznia 2018
Husarz kończy rok z 96 medalami Zmianie kalendarza towarzyszą często elementy refleksji i analizy roku minionego oraz tworzenie założeń i planów na przyszłość. Miniony 2017 rok był pod wieloma względami wyjątkowy dla KS Husarz Gniezno.

89% Amerykanów słyszało o Starcie Gniezno?

Artykul dodany: Poniedziałek, 1 stycznia 2018
89% Amerykanów słyszało o Starcie Gniezno? W oświadczeniu Gnieźnieńskiego Towarzystwa Motorowego Start Gniezno, które zostało wydane przez klub po publikacji artykułu na jednym z portali sportowych, naszą uwagę przykuł fragment dotyczący zasięgu informacji o "Orłach".

Kompilacja życzeń świątecznych od "Wilków"

Artykul dodany: Niedziela, 24 grudnia 2017
Kompilacja życzeń świątecznych od Jesteśmy w tym niesamowitym okresie świąt i przygotowań do nowego 2018 roku. Z tej okazji zawodnicy KS Szczypiorniak Gniezno postanowili przekazać najważniejsze życzenia świąteczno-noworoczne wszystkim sympatykom klubu poprzez film z ujęć szczypiornistów z ich domów lub innych okolic.

Szczypiorniści zmierzyli się z futsalistami

Artykul dodany: Niedziela, 24 grudnia 2017
Szczypiorniści zmierzyli się z futsalistami W czwartek na hali GOSiR przy ul. Paczkowskiego rozegrane zostały nietypowe mecze. Drużyna Szczypiorniaka Gniezno zmierzyła się z Mieszkiem Gniezno - futsalistami. Pierwsze spotkanie odbyło się według zasad futsalu, a drugie - rewanżowe - w piłki ręcznej. Warto zaznaczyć, że spotkania trwały po 30 minut każde.

Jakub Gewert z nowym kontraktem w Niemczech!

Artykul dodany: Sobota, 23 grudnia 2017
Jakub Gewert z nowym kontraktem w Niemczech! Świetny prezent pod choinkę zafundował sobie gnieźnieński tenisista ziemny Jakub Gewert, który przed Świętami Bożego Narodzenia podpisał nowy, jednoroczny kontrakt z drużyną BTTC Grun WeiB Berlin, występującej w niemieckiej lidze tenisowej.

Poznaliśmy terminarz I ligi! Inauguracja 7/8 kwietnia!

Artykul dodany: Piątek, 22 grudnia 2017
Poznaliśmy terminarz I ligi! Inauguracja 7/8 kwietnia! W piątek poznaliśmy terminarz rozgrywek 1 Ligi Żużlowej na przyszły rok. Zmagania zainaugurowane zostaną w weekend 7-8 kwietnia. W pierwszej kolejce spotkań zespół Car Gwarant Start Gniezno jako beniaminek na własnym torze podejmie ekipę Lokomotiv Daugavpils. W drugiej kolejce czerwono-czarni udadzą się na wyjazd do Lublina by zmierzyć się z tamtejszym Speed Car Motorem. Zasadnicza część sezonu zakończy się w sierpniu.

Zwycięstwo w Świebodzinie! MKS PR URBIS 1/8 PP!

Artykul dodany: Środa, 20 grudnia 2017
Zwycięstwo w Świebodzinie! MKS PR URBIS 1/8 PP! Taki ostatni mecz, jaki cały rok, chciałoby się rzec. MKS PR URBIS Gniezno pokonał MUKS Lider Świebodzin 27:21 i awansował do 1/8 Pucharu Polski.

Przed świętami Szczypiorniak zmierzy się z Mieszkiem!

Artykul dodany: Wtorek, 19 grudnia 2017
Przed świętami Szczypiorniak zmierzy się z Mieszkiem! Od samego początku istnienia Klubu Sportowego Szczypiorniak Gniezno dochodzi do towarzyskich świątecznych pojedynków tego zespołu z Miejskim Klubem Sportowym Mieszko Gniezno. W najbliższy czwartek te ekipy zmierzą się ze sobą po raz trzeci.

Skuteczne transfery Szczypiorniaka

Artykul dodany: Poniedziałek, 18 grudnia 2017
Skuteczne transfery Szczypiorniaka Latem podczas przygotowań do trzeciego sezonu startów w Wielkopolskiej Lidze Mężczyzn w zespole Szczypiorniaka zaszło sporo istotnych zmian. Zmienił się sztab szkoleniowy, a także doszło kilku wartościowych i doświadczonych zawodników z wyższych lig.

TS Basket Gniezno wygrywa ostatni mecz sezonu

Artykul dodany: Poniedziałek, 18 grudnia 2017
TS Basket Gniezno wygrywa ostatni mecz sezonu 16 grudnia drużyna TS Basket Gniezno występująca w koszykarskiej lidze U12 rozegrała ostatni w tym roku mecz ligowy. Rywalem naszych dziewczyn był klub Olimpijczyk Ostrów Wlkp., który pojawił się w naszej hali z mocnym postanowieniem rewanżu za porażkę w pierwszym meczu rozegranym w Ostrowie.

« poprzednia 1 25 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15112 113 następna »REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno