Logo

Dział - Wiadomości

Aż 192 osoby przebadały znamiona podczas akcji UVaga - wyprzedź czerniaka! w Gnieźnie

Artykul dodany: Czwartek, 26 lipca 2018
Aż 192 osoby przebadały znamiona podczas akcji UVaga - wyprzedź czerniaka! w Gnieźnie RakTRACK - charakterystyczny mobilny punkt badania znamion - już na profilaktycznym szlaku po Polsce. Za nami Gniezno, przed nami Inowrocław. Ścigamy raka i nie dajemy się wyprzedzić - z darmowych konsultacji dermatologicznych skorzystało do tej pory 3311 osób! Z każdą kolejną lokalizacją i badaniem akcja "UVaga - wyprzedź czerniaka!" nabiera rozpędu.

Po wakacjach miasto otworzy nowy żłobek

Artykul dodany: Czwartek, 26 lipca 2018
Po wakacjach miasto otworzy nowy żłobek Trwa remont pomieszczeń w budynku Gnieźnieńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej przy ul. Sikorskiego 6 na potrzeby miejskiego żłobka. Od jesieni tego roku do nowej placówki będzie uczęszczało 50 dzieci.

Hyundai Last Minute - atrakcyjne promocje w salonie Hyundai Szpot na wybrane modele Hyundai z roku modelowego 2018

Artykul dodany: Czwartek, 26 lipca 2018
Hyundai Last Minute - atrakcyjne promocje w salonie Hyundai Szpot na wybrane modele Hyundai z roku modelowego 2018 Najmodniejszy kierunek tego lata? Salon Hyundai Szpot! Tylko do końca sierpnia 2018 lub do wyczerpania zapasów Klienci mogą skorzystać z wyjątkowej promocji Hyundai Last Minute na nowoczesne modele z gamy Hyundai. Wybrane modele i wersje roku modelowego 2018 dostępne są z upustami do 9 000 zł oraz premią 2 000 zł za odkup obecnego samochodu, a także z promocyjnym wyposażeniem dającym do 4 000 zł korzyści. Łącznie można zyskać do 15 000 zł. Dodatkowo przy zakupie oferowane jest korzystne ubezpieczenie OC/AC/NNW w wysokości 2,99% wartości samochodu przez pierwszy rok użytkowania pojazdu. Promocja dedykowana jest do Klienta indywidualnego.

Ostrzeżenie meteorologiczne: upały

Artykul dodany: Środa, 25 lipca 2018
Ostrzeżenie meteorologiczne: upały Jutro od godz. 1.00 do godz. 20.00 dnia 28 lipca prognozowane są upały. Szczegóły ostrzeżenie meteorologicznego na powyższej grafice.

Całkowite zaćmienie Księżyca. Gdzie najlepiej obserwować je w Gnieźnie?

Artykul dodany: Środa, 25 lipca 2018
Całkowite zaćmienie Księżyca. Gdzie najlepiej obserwować je w Gnieźnie? Już w piątek, 27 lipca, czeka nas całkowite zaćmienie Księżyca. O godzinie 22.22 nasza planeta całkowicie zasłoni "srebrną tarczę" przed promieniami Słońca.

Dick-Bud - Pracownia Architektoniczno-Budowlana

Artykul dodany: Wtorek, 24 lipca 2018
Dick-Bud - Pracownia Architektoniczno-Budowlana Pracownia Architektoniczno-Budowlana Dick-Bud, to firma z 40-letnią tradycją. Biuro powstało w 1976 roku, a pod obecną nazwą funkcjonuje od 2000 roku pod kierownictwem inż. Remigiusza Dickhardta.

Niepowtarzalne urodziny w Sali Zabaw Dla Dzieci Dżungla

Artykul dodany: Wtorek, 24 lipca 2018
Niepowtarzalne urodziny w Sali Zabaw Dla Dzieci Dżungla Zorganizuj niezapomniane urodziny swojego dziecka w Dżungli! Znajdziecie tu trzy poziomowy tor przeszkód na wysokości ze zjeżdżalnią i basenem pełnym piłeczek, trampoliny, samochodziki dla chłopców i domek dla dziewczynek. Spraw by urodziny Twojego dziecka były niezapomniane. Zadzwoń i zarezerwuj salę już dzisiaj!

Komunikat PWiK: przerwa w dostawie wody w Żydowie

Artykul dodany: Wtorek, 24 lipca 2018
Komunikat PWiK: przerwa w dostawie wody w Żydowie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Gnieźnie Sp. z o.o. informuje, że w związku z modernizacją sieci wodociągowej w Żydowie na Oś. Przylesie w dniu 25.07.2018 r. od godziny 9:00 do 10:30 będą prowadzone prace. W związku z powyższym wystąpi przerwa w dostawie wody. Jednocześnie informujemy o utrudnieniach w ruchu drogowym w obszarze usuwania awarii. Za utrudnienia przepraszamy.

Trening ETAP-T 18 w bazie lotniczej Papa (Węgry)

Artykul dodany: Wtorek, 24 lipca 2018
Trening ETAP-T 18 w bazie lotniczej Papa (Węgry) Lotnicy 33. Bazy Lotnictwa Transportowego po raz pierwszy uczestniczyli w treningu ETAP-T.

Polski Hercules na Royal International Air Tattoo

Artykul dodany: Wtorek, 24 lipca 2018
Polski Hercules na Royal International Air Tattoo Od 13 do 15 lipca w Fairford (Anglia) odbywały się międzynarodowe pokazy lotnicze, na których polskim reprezentantem, obok F-16 z Krzesin, był powidzki Hercules C-130E.

Przez 3 godziny Gniezno miało "odkryty basen"

Artykul dodany: Wtorek, 24 lipca 2018
Przez 3 godziny Gniezno miało Dzisiaj od ok. godz. 6.00 do 9.00 skrzyżowanie ulic Poznańskiej, Kłeckoskiej i Łaskiego przypominało "odkryty basen", którego tak brakuje mieszkańcom Gniezna. To nieco humorystyczne podejście to wcale nie śmiesznej sytuacji - awarii wody przy ul. Kłeckoskiej. Mieszkańcy przez ok. 8 godzin pozostaną bez wody.

Komunikat PWiK: 8-godzinna przerwa w dostawie wody

Artykul dodany: Wtorek, 24 lipca 2018
Komunikat PWiK: 8-godzinna przerwa w dostawie wody Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Gnieźnie Sp. z o.o. informuje, że w związku z awarią sieci wodociągowej na ul. Kłeckoskiej w dniu 24.07.2018 od godziny 9.30 będą prowadzone prace naprawcze. W związku z powyższym wystąpi przerwa w dostawie wody trwająca około 8 godzin. Brak wody może wystąpić na ulicach przyległych, wieś Obora i Piekary. Informujemy, że dostawa wody będzie realizowana podstawionym beczkowozem. Jednocześnie informujemy o utrudnieniach w ruchu drogowym w obszarze usuwania awarii. Za utrudnienia przepraszamy.

Samochody dostawcze w salonie Citroen Szpot - Nowy Citroen Berlingo VAN - wszechstronny i komfortowy samochód dostawczy

Artykul dodany: Poniedziałek, 23 lipca 2018
Samochody dostawcze w salonie Citroen Szpot - Nowy Citroen Berlingo VAN - wszechstronny i komfortowy samochód dostawczy Kultowy dostawczy Citroën Berlingo wprowadzony na rynek w 1996 roku i wyprodukowany w ponad 1,5 miliona egzemplarzy, ustępuje dziś miejsca trzeciej generacji samochodów przeznaczonych dla użytkowników biznesowych o nazwie Berlingo Van.

Ruszyło Centrum Środków Unijnych przy Wielkopolskiej Izbie Gospodarczej

Artykul dodany: Poniedziałek, 23 lipca 2018
Ruszyło Centrum Środków Unijnych przy Wielkopolskiej Izbie Gospodarczej Wielkopolska Izba Gospodarcze powołała do życia Centrum Środków Unijnych. Wewnętrzna komórka ma zajmować się kompleksową obsługą przedsiębiorców - od tworzenia wniosków pod bieżące projekty unijne, po opiekę w trakcie trwania umowy.

Eskulap zadłużony na ponad 14 tys. zł?

Artykul dodany: Poniedziałek, 23 lipca 2018
Eskulap zadłużony na ponad 14 tys. zł? Niedawno informowaliśmy o zarobkach lek. Krzysztofa Ostrowskiego, który jednocześnie jest posłem z ramienia Prawa i Sprawiedliwości. Z oświadczenia majątkowego za 2017 rok wynika, że zarabia on w Centrum Medycznym Eskulap s.c. raptem 22 tys. zł rocznie. Okazuje się, że Eskulap jest dodatkowo zadłużony.

Rusza przebudowa ul. Biskupińskiej

Artykul dodany: Poniedziałek, 23 lipca 2018
Rusza przebudowa ul. Biskupińskiej W ostatnim tygodniu lipca rozpoczną się prace II etapu przebudowy ulicy Biskupińskiej. Do października, na okalającej os. Kazimierza Wielkiego ulicy, powstanie m.in. 118 nowych miejsc postojowych wraz z opaską dla pieszych na wysokości Rodzinnych Ogródków Działkowych. Docelowo, po ukończeniu wszystkich etapów przebudowy, ulica na odcinku 1,1 kilometra, wzbogaci się łącznie o 174 nowe miejsca postojowe, chodniki oraz ścieżkę rowerową.

Jak pielęgnować trawnik?

Artykul dodany: Poniedziałek, 23 lipca 2018
Jak pielęgnować trawnik? Każdy właściciel ogrodu marzy o tym, aby jego trawnik przypominał miękki idealnie zielony dywan. Osiągniecie takiego efektu, wymaga prawidłowej i starannie prowadzonej pielęgnacji. Jak zatem dbać o trawnik, aby był dumą naszego ogrodu?

Gnieźnieńskie obchody Święta Policji

Artykul dodany: Piątek, 20 lipca 2018
Gnieźnieńskie obchody Święta Policji Tegoroczne Święto, przypadające w 99. rocznicę utworzenia Policji Państwowej, było okazją do wręczenia odznaczeń i wyróżnień oraz awansów na wyższe stopnie. Policyjne święto zaszczycili swoją obecnością przedstawiciele administracji rządowej i samorządowej, służb mundurowych, wymiaru sprawiedliwości oraz instytucji na co dzień współpracujących z Policją.

Lech trafił do odlewni. Niebawem przyjedzie do Gniezna

Artykul dodany: Czwartek, 19 lipca 2018
Lech trafił do odlewni. Niebawem przyjedzie do Gniezna Na trasie naszego Traktu znajdziecie m.in. dwa pomniki przypominające o wczesnopiastowskich legendach. Ten z Piastem Oraczem i Siemowitem stoi już w Parku Miejskim - a dziś do odlewni trafił gipsowy model Lecha. Co o nim sądzicie?

Praca w Bridgestone Poznań. Sprawdź, ile można zarobić

Artykul dodany: Czwartek, 19 lipca 2018
Praca w Bridgestone Poznań. Sprawdź, ile można zarobić Chciałbyś zarabiać 4500 zł brutto miesięcznie, a po okresie próbnym 5000 zł? A do tego mieć prywatną opiekę medyczną, karnet sportowy, tańszy abonament na telefon i internet dla siebie i swojej rodziny i wiele więcej? W stolicy Wielkopolski czeka praca, która Ci to wszystko zapewni. Jeżeli dotychczas Twoim jedynym zmartwieniem były dojazdy, to teraz przestało to być problemem! Do Poznania dojedziesz samochodem tylko w 45 minut.

Ostrzeżenie meteorologiczne: opady deszczu z burzami

Artykul dodany: Czwartek, 19 lipca 2018
Ostrzeżenie meteorologiczne: opady deszczu z burzami Dzisiaj od godz. 15.00 do 21.00 prognozowane są intensywne opady deszczu oraz burze z silnymi porywami wiatru. Szczegóły ostrzeżenie meteorologicznego na powyższej grafice.

Popularne typy drewnianych donic ogrodowych

Artykul dodany: Czwartek, 19 lipca 2018
Popularne typy drewnianych donic ogrodowych Przy okazji wiosennych zakupów do ogrodu, być może przyjdzie wam do głowy rozglądać się za miejscem do posadzenia roślin. Drewniane donice ogrodowe są bardzo wdzięcznym narzędziem i niezwykle uroczą ozdobą. Postanowiliśmy dokładnie przejrzeć ofertę producentów produktów ogrodowych, aby sprawdzić jakie modele przygotowali dla nas na nadchodzące lato. Zarówno fani klasyki jak i nowatorskich aranżacji znajdą w tej grupie produktowej coś dla siebie.

"Ściana wstydu", czyli ile zarabiają radni PiS-u w spółkach Skarbu Państwa

Artykul dodany: Środa, 18 lipca 2018
Nawet 1,6 mln zł rocznie zarabiają radni Prawa i Sprawiedliwości "osadzeni" w spółkach Skarbu Państwa. O tym problemie wspomniała posłanka Nowoczesnej, Paulina Hennig-Kloska. Przy okazji parlamentarzystka wywołała "do tablicy" posła partii rządzącej, Krzysztofa Ostrowskiego.

Ostrzeżenie meteorologiczne: opady deszczu z burzami

Artykul dodany: Środa, 18 lipca 2018
Ostrzeżenie meteorologiczne: opady deszczu z burzami Dzisiaj od godz. 9.30 do 9.30 dnia jutrzejszego prognozowane są intensywne opady deszczu oraz burze z silnymi porywami wiatru. Szczegóły ostrzeżenie meteorologicznego na powyższej grafice.

Budowa kładki rowerowej nad rzeką Mała Wełna

Artykul dodany: Środa, 18 lipca 2018
Budowa kładki rowerowej nad rzeką Mała Wełna Podczas budowy ścieżki rowerowej Polska Wieś - Kłecko rozpoczął się najbardziej spektakularny etap dotyczący budowy kładki kompozytowej nad rzeką Mała Wełna. Obecnie firma budowlana wykonuje palowanie obiektu, który składa się z czterech 12-metrowych pali stalowych, wypełnionych betonem klasy C25/30.

Wyprzedź czerniaka - wpadnij do RakTRACKA w Gnieźnie na bezpłatne badanie znamion!

Artykul dodany: Wtorek, 17 lipca 2018
Wyprzedź czerniaka - wpadnij do RakTRACKA w Gnieźnie na bezpłatne badanie znamion! Od 29 czerwca Polskę przemierza RakTRACK - mobilny punkt bezpłatnego badania znamion. To nowa akcja profilaktyczna "UVaga - wyprzedź czerniaka!" organizowana przez zespół kampanii Rakoobrona. Specjalny bus odwiedzi każde województwo, od morza aż po góry, a już 25 lipca zajedzie do Gniezna. Z konsultacji z dermatologami może skorzystać każdy - za darmo, bez skierowania i wcześniejszej rejestracji.

Mobilny punkt wydawania EKUZ ponownie w Starostwie Powiatowym w Gnieźnie

Artykul dodany: Wtorek, 17 lipca 2018
Mobilny punkt wydawania EKUZ ponownie w Starostwie Powiatowym w Gnieźnie Wielkopolski Oddział NFZ uruchomi ponownie mobilny punkt wydawania EKUZ w Starostwie Powiatowym w Gnieźnie. W czwartek, 19 lipca br. w sali sesyjnej urzędu, w godzinach 9.00 - 17.00 pracownicy funduszu będą wydawać karty oraz zakładać konta w Zintegrowanym Informatorze Pacjenta.

Ostrzeżenie meteorologiczne: opady deszczu z burzami

Artykul dodany: Wtorek, 17 lipca 2018
Ostrzeżenie meteorologiczne: opady deszczu z burzami Dzisiaj od godz. 6.30 do 22.30 prognozowane są intensywne opady deszczu oraz burze z silnymi porywami wiatru. Szczegóły ostrzeżenie meteorologicznego na powyższej grafice.

Najlepsze hotele w Wielkopolsce

Artykul dodany: Poniedziałek, 16 lipca 2018
Najlepsze hotele w Wielkopolsce Wypoczynek blisko miasta nie musi być mniej efektywny. Hotele wybrane przez nas pozwolą zrelaksować się zarówno w centrum, jak i na łonie natury. Przeczytaj koniecznie i znajdź najlepszy dla siebie!

Ostrzeżenie meteorologiczne: opady deszczu z burzami

Artykul dodany: Poniedziałek, 16 lipca 2018
Ostrzeżenie meteorologiczne: opady deszczu z burzami Dzisiaj od godz. 11.00 do 2.00 w nocy prognozowane są intensywne opady deszczu oraz burze z silnymi porywami wiatru. Szczegóły ostrzeżenie meteorologicznego na powyższej grafice.

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10280 281 następna »REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno