Logo

Dział - Wiadomości

Mandat o zapachu bratków

Artykul dodany: Czwartek, 13 maja 2010
Mandat o zapachu bratków Mieszkaniec Gniezna został ukarany mandatem karnym za obdarowanie swojej dziewczyny bratkami zerwanymi z klombu.

Zatrzymanie czterech osób

Artykul dodany: Czwartek, 13 maja 2010
Zatrzymanie czterech osób Policjanci w miniony weekend zatrzymali trzy osoby poszukiwane do odbycia kary w zakładzie karnym i jedną w celu doprowadzenia do aresztu śledczego. Był to zdecydowanie udany weekend dla funkcjonariuszy.

Ani żadnej rzeczy, która jego jest...

Artykul dodany: Czwartek, 13 maja 2010
Ani żadnej rzeczy, która jego jest... Mieszkaniec Kłecka odwożący do domu swojego kolegą został przez niego okradziony. Złodzieja zatrzymali funkcjonariusze policji z Kłecka.

Złapany prawie na gorącym uczynku

Artykul dodany: Niedziela, 9 maja 2010
Złapany prawie na gorącym uczynku 5 maja policjanci zatrzymali złodzieja, który ukradł towar ze sklepu odzieżowego przy ul. Warszawskiej w Gnieźnie. Rabusiem okazał się 17-letni mężczyzna.

Zatrzymanie poszukiwanego mężczyzny

Artykul dodany: Niedziela, 9 maja 2010
Zatrzymanie poszukiwanego mężczyzny 6 maja ok. godz. 19 gnieźnieńscy policjanci zatrzymali mężczyznę poszukiwanego za uszkodzenie mienia.

Wiosenna akcja szczepienia lisów

Artykul dodany: Niedziela, 9 maja 2010
Wiosenna akcja szczepienia lisów W dniach od 10 do 23 maja br. w województwie wielkopolskim będzie prowadzona wiosenna akcja szczepienia lisów wolno żyjących. Na terenie lasów, pól, pastwisk i nieużytków rolnych zrzucana będzie z samolotów szczepionka przeciw wściekliźnie.

Mamy nowego Prymasa Polski!

Artykul dodany: Sobota, 8 maja 2010
Mamy nowego Prymasa Polski! Ksiądz arcybiskup Józef Kowalczyk został nowym Prymasem Polski oraz Metropolitą Gnieźnieńskim.

Zmiany w Prokuraturze Rejonowej w Gnieźnie

Artykul dodany: Sobota, 8 maja 2010
Zmiany w Prokuraturze Rejonowej w Gnieźnie Ze stanowiskiem szefa Prokuratury Rejonowej w Gnieźnie pożegnała się prok. Irena Baranowska, która będzie pełniła obowiązki Naczelnika Wydziału III Nadzoru nad Postępowaniami Przygotowawczymi Prokuratury Okręgowej w Poznaniu.

Zuchwała kradzież

Artykul dodany: Środa, 28 kwietnia 2010
Zuchwała kradzież W Sławnie (gm. Kiszkowo) nieznani sprawcy włamali się do budynku gospodarczego na terenie obozowiska dla młodzieży.

Zatrzymanie kłusownika

Artykul dodany: Środa, 28 kwietnia 2010
Zatrzymanie kłusownika W sobotę na jeziorze Świniary funkcjonariusze Państwowej Straży Rybackiej zatrzymali kłusownika, który nielegalnie łowił ryby za pomocą sieci.

Niebezpieczne studzienki!

Artykul dodany: Wtorek, 27 kwietnia 2010
Niebezpieczne studzienki! Od kilku lat odkryte studzienki w okolicach jeziora Winiary stwarzają realne niebezpieczeństwo dla spacerowiczów oraz bawiących się tam dzieci.

Nieodpowiedzialni właściciele psów

Artykul dodany: Wtorek, 27 kwietnia 2010
Nieodpowiedzialni właściciele psów Widok zwierzęcych odchodów bije po oczach, a jeszcze bardziej po obuwiu mieszkańców Gniezna.

Przewodnicząca Rady Powiatu w szpitalu!

Artykul dodany: Wtorek, 27 kwietnia 2010
Przewodnicząca Rady Powiatu w szpitalu! W Nowy Rok, ok. godz. 11.00 na trasie z Gniezna do Niechanowa, kierująca samochodem marki Opel Agila zjechała do rowu i uderzyła w drzewo.

Mieszkańcy gminy Radgoszcz proszą o pomoc!

Artykul dodany: Wtorek, 27 kwietnia 2010
Mieszkańcy gminy Radgoszcz proszą o pomoc! Podczas sesji Rady Powiatu Gnieźnieńskiego przewodnicząca, Danuta Winiarska, zwróciła się z prośbą o pomoc dla mieszkańców gminy Radgoszcz w województwie małopolskim.

Kradzież torebki

Artykul dodany: Wtorek, 27 kwietnia 2010
Kradzież torebki 29 grudnia na ul. Sobieskiego w Gnieźnie skradziono torebkę. Policja prosi o kontakt osoby mogące pomóc w ustaleniu sprawcy.

Zbeszczeszczenie flagi

Artykul dodany: Wtorek, 20 kwietnia 2010
Zbeszczeszczenie flagi Przed budynkiem Spółdzielni Mieszkaniowej w Gnieźnie w nocy z 16 na 17 kwietnia zniszczono flagi narodowe. Całe zajście zostało zarejestrowane kamerą monitorującą wejście do Banku Ochrony Środowiska.

Miejska Zieleń

Artykul dodany: Wtorek, 20 kwietnia 2010
Miejska Zieleń Wiosna w tym roku zawitała u nas dość późno. Kiedy stopniał śnieg oczom mieszkańców Gniezna ukazały się sterty śmieci.

Caritas

Artykul dodany: Niedziela, 17 stycznia 2010
Caritas Caritas Archidiecezji Gnieźnieńskiej zwraca się z prośbą do mieszkańców miasta i powiatu o przekazywanie niepotrzebnych, używanych rzeczy do Centrum Pomocy Bliźniemu Caritas w Gnieźnie przy ul. Wrzesińskiej 43.

Trudne warunki na drogach

Artykul dodany: Niedziela, 10 stycznia 2010
Trudne warunki na drogach Zima w końcu zagościła w Wielkopolsce. Jednocześnie pogorszyły się warunki na naszych drogach. Apelujemy do kierowców o rozwagę i zdrowy rozsądek. Służby ratunkowe mają pełne ręce pracy. Co kilkanaście minut słychać syreny pogotowia ratunkowego, straży pożarnej i policyjnych radiowozów.

Polityka prywatności

Artykul dodany: Niedziela, 3 stycznia 2010
Polityka prywatności

Betlejemskie Światło Pokoju w Gnieźnie

Artykul dodany: Niedziela, 20 grudnia 2009
Betlejemskie Światło Pokoju w Gnieźnie Co roku w Grocie Narodzenia Pańskiego w Betlejem zapalane jest Światło Pokoju. Jest to jeden z najważniejszych symboli Świąt Bożego Narodzenia. 20 grudnia Ogień Betlejemski będzie można odebrać podczas uroczystej mszy świętej w kościele pod wezwaniem św. Jerzego.

Magiczny czas Świąt

Artykul dodany: Czwartek, 17 grudnia 2009
Magiczny czas Świąt Ulice, domy i drzewa przystrojone różnokolorowymi lampkami, barwne wystawy sklepowe, chodniki przysypane śniegiem, dzieci lepiące bałwany, jeżdżące na sankach i łyżwach. To tylko niektóre zwiastuny nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.

« poprzednia 1 2274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 następna »REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno