Logo

Dział - Wiadomości

Akcja "Poszukiwany"

Artykul dodany: Wtorek, 21 grudnia 2010
Akcja Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie podczas akcji POSZUKIWANY zatrzymali 4 osoby ukrywające się przed wymiarem sprawiedliwości.

Weekend na drogach

Artykul dodany: Wtorek, 21 grudnia 2010
Weekend na drogach Trzech nietrzeźwych kierowców, w tym dwie kobiety i jednego mężczyznę, zatrzymali w miniony weekend policjanci na drogach powiatu gnieźnieńskiego. Nawet trudne warunki drogowe nie przeszkodziły im kierować pojazdami w tym stanie.

27-letnia gnieźnianka nie żyje. Zabił ją czad?

Artykul dodany: Wtorek, 21 grudnia 2010
27-letnia gnieźnianka nie żyje. Zabił ją czad? 27-letnia mieszkanka Gniezna zmarła w szpitalu, po tym jak trafiła do niego w ciężkim stanie. Nie jest wykluczone, że zabił ją czad. Kobieta straciła przytomność podczas kąpieli. Wstępne ustalenia powodu tragedii wskazują na rozszczelnienie instalacji kominowej.

Wigilia w jadłodajni Caritas

Artykul dodany: Wtorek, 21 grudnia 2010
Wigilia w jadłodajni Caritas Caritas Archidiecezji Gnieźnieńskiej w związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia pragnie zatroszczyć się o to, aby ludzie bezdomni i samotni mogli godnie przeżyć ten szczególny czas. W wigilię Narodzenia Pańskiego - 24 grudnia o godz. 19.00, zostanie dla nich przygotowana wieczerza świąteczna, na którą zapraszamy osoby potrzebujące do Jadłodajni Caritas przy ul. Wrzesińskiej 43.

Oddawanie próbek krwi dla Damiana Trzcińskiego odwołane

Artykul dodany: Poniedziałek, 20 grudnia 2010
Oddawanie próbek krwi dla Damiana Trzcińskiego odwołane Z przykrością informujemy że zaplanowane na dzisiejszy dzień od godziny 9.00-14.00 oddawanie próbek krwi na zgodność szpiku kostnego w II LO w Gnieźnie zostało odwołane ze względu na niemożność dotarcia autobusu do poboru krwi.

FMS zaprasza na kolędowanie

Artykul dodany: Czwartek, 16 grudnia 2010
FMS zaprasza na kolędowanie Federacja Młodych Socjaldemokratów zaprasza na Kolędowanie, które odbędzie się na gnieźnieńskim Rynku 19 grudnia o godz. 16.00. Impreza rozpocznie się jarmarkiem Bożonarodzeniowym o godz. 10.00.

Koncert charytatywny dla Damiana

Artykul dodany: Czwartek, 16 grudnia 2010
Koncert charytatywny dla Damiana 18 grudnia w Klubie Muzycznym Młyn odbędzie się koncert charytatywny dla Damiana Trzcińskiego, na którym będą zbierane pieniądze na walkę z aplazją szpiku kostnego. Przed publicznością wystąpią Crow i przyjaciele. Więcej szczegółów na plakacie.

Modernizacja gnieźnieńskiego muzeum

Artykul dodany: Czwartek, 16 grudnia 2010
Modernizacja gnieźnieńskiego muzeum Na wtorkowej konferencji Muzeum Początków Państwa Polskiego, która odbyła się w auli I LO przedstawiono projekt przebudowy budynku. W muzeum zostaną odnowione obie sale wystawowe, klatki schodowe oraz zostanie zamontowana winda. Powiększą się również zbiory MPPP.

Szczęśliwy finał poszukiwań 15-latka

Artykul dodany: Czwartek, 16 grudnia 2010
Szczęśliwy finał poszukiwań 15-latka 15-letniego mieszkańca Gniezna od wtorku poszukiwała policja. Chłopaka znaleźli w środę wieczorem policjanci z Oświęcimia.

Spotkanie z Mikołajem w dalekich Dusznikach

Artykul dodany: Środa, 15 grudnia 2010
Spotkanie z Mikołajem w dalekich Dusznikach Ponad dwadzieścioro dzieci będących podopiecznymi Miejskich Świetlic Socjoterapeutycznych w Gnieźnie oraz USKS "Rodzice - Dzieciom" spędziło niezapomniane Mikołajki w zasypanych śniegiem Dusznikach - Zdroju. Jest to pokłosie projektu "Dziękuję, nie", na realizację którego USKS pozyskał fundusze z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego.

Zaginiony Hubert Mikołajczyk

Artykul dodany: Środa, 15 grudnia 2010
Zaginiony Hubert Mikołajczyk Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie poszukują zaginionego w poniedziałek, 13 grudnia 2010 roku Huberta Mikołajczyka.

Bezpiecznie święta

Artykul dodany: Środa, 15 grudnia 2010
Bezpiecznie święta Święta Bożego Narodzenia to czas rodzinnych spotkań, nie zawsze w miejscu zamieszkania, więc także wyjazdów i przedświątecznych zakupów. Dlatego w trosce o Państwa spokój i bezpieczeństwo przygotowaliśmy kilka praktycznych porad, z których warto skorzystać na zakupach, w drodze lub w domu.

50 złotych zamiast mandatu

Artykul dodany: Środa, 15 grudnia 2010
50 złotych zamiast mandatu Funkcjonariusze referatu patrolowo - interwencyjnego z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie zatrzymali 35-letniego gnieźnianina, który w zamian za odstąpienie od czynności służbowych wręczył im 50 złotych łapówki.

Zatrzymani sprawcy kradzieży rozbójniczej

Artykul dodany: Środa, 15 grudnia 2010
Zatrzymani sprawcy kradzieży rozbójniczej Policjanci zatrzymali dwóch mieszkańców Gniezna, którzy dokonali kradzieży rozbójniczej w jednym z gnieźnieńskich marketów. Teraz grozi im nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Wypadek drogowy na ul. Gdańskiej w Gnieźnie

Artykul dodany: Poniedziałek, 13 grudnia 2010
Wypadek drogowy na ul. Gdańskiej w Gnieźnie Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego do którego doszło w niedzielne popołudnie w Gnieźnie. W wyniku zderzenia dwóch aut ranny został 6-letni chłopiec, który z obrażeniami głowy i klatki piersiowej trafił do szpitala.

Szukamy właścicieli "maluchów"

Artykul dodany: Poniedziałek, 13 grudnia 2010
Szukamy właścicieli Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie prosi o kontakt właścicieli samochodów marki Fiat 126p, które zostały skradzione W Gnieźnie na przełomie września i października 2010 roku.

Zostań żołnierzem 17 Wielkopolskiej Brygady Zmechanizowanej

Artykul dodany: Czwartek, 9 grudnia 2010
Zostań żołnierzem 17 Wielkopolskiej Brygady Zmechanizowanej "Wielka Błękitna Siedemnastka" ogłasza nabór na stanowiska w korpusie szeregowych. Jeśli jesteś żołnierzem rezerwy, szukasz ciekawej pracy, stałej pensji i przygody, dołącz do najlepszych. W Brygadzie czeka na Was około 100 miejsc pracy.

Poznaj tajemnicę wylatowskich kręgów

Artykul dodany: Czwartek, 9 grudnia 2010
Poznaj tajemnicę wylatowskich kręgów Prawie każdy mieszkaniec Gniezna i okolic pamięta kręgi w zbożu (piktogramy), które kilka lat temu powstawały na wylatowskich polach. Według ufologów piktogramy powstawały za sprawą zjawisk nadprzyrodzonych. Wylatowo odwiedziły wtedy tysiące ludzi.

Nabór wolontariuszy WOŚP

Artykul dodany: Czwartek, 9 grudnia 2010
Nabór wolontariuszy WOŚP Jeszcze tylko dzisiaj i jutro od godz. 15.00 do 18.00 w Centrum Kultury "Scena to Dziwna" trwa nabór wolontariuszy. Wszyscy, którzy chcą pomóc w organizacji XIX Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy mogą zgłaszać się do Sali nr 11.

Kolęda Drużyny Szpiku

Artykul dodany: Czwartek, 9 grudnia 2010
Kolęda Drużyny Szpiku Drużyna Szpiku dzieli się z chorymi tym, co ma, co umie i co robi. Tym razem jest to kolęda "Anioł pasterzom mówił". Rozśpiewaną Drużynę Szpiku stworzyli m.in. Sylwia Grzeszczak, Kasia Bujakiewicz, Liber, Piotr Reiss, Marcin Urbaś, Kasia Wilk i Magda Steczkowska. Prezentujemy muzyczne dzieło artystów.

Ukradł, a następnie wybił szybę w markecie

Artykul dodany: Środa, 8 grudnia 2010
Ukradł, a następnie wybił szybę w markecie Policjanci zatrzymali 30-letniego mężczyznę, który na terenie jednego z gnieźnieńskich marketów ukradł artykuły spożywcze wartości 10zł, a następnie wybił szybę w pomieszczeniu ochrony znajdującym się w sklepie. Teraz grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Szukamy właściciela sprzętu RTV

Artykul dodany: Środa, 8 grudnia 2010
Szukamy właściciela sprzętu RTV W poniedziałek, 6 grudnia w Gnieźnie przy ul. Sobieskiego 17 na parkingu przy kompleksie handlowym MAX odnaleziono pozostawiona torbę z napisem Fila. W środku znajdował się sprzęt RTV, w tym między innymi odtwarzacze DVD oraz radia samochodowe.

Eksperymenty licealistów w PWSZ

Artykul dodany: Środa, 8 grudnia 2010
Eksperymenty licealistów w PWSZ W środę, 8 grudnia Instytut Ochrony Środowiska PWSZ w Gnieźnie, gościł uczniów Liceum Ogólnokształcącego im. Henryka Sienkiewicza we Wrześni. Wizyta ta odbyła się w ramach zajęć lekcyjnych z biologii i chemii.

Wypadek na budowie trasy S5

Artykul dodany: Środa, 8 grudnia 2010
Wypadek na budowie trasy S5 6 grudnia w godzinach rannych dyżurny operacyjny powiatu otrzymał zgłoszenie, z którego wynikało, że na terenie budowy trasy S5 w miejscowości Woźniki doszło do przewrócenia się żurawia samojezdnego. W kabinie dźwigu został uwięziony operator.

Ciężarówka uderzyła w drzewo

Artykul dodany: Środa, 8 grudnia 2010
Ciężarówka uderzyła w drzewo Wczoraj w miejscowości Ćwierdzin kierujący samochodem ciężarowym nie zachował zasad bezpieczeństwa i na łuku oblodzonej drogi uderzył w drzewo. Na szczęście jechał sam i nic poważnego mu się nie stało.

IV Olimpiada Języków Obcych

Artykul dodany: Środa, 8 grudnia 2010
IV Olimpiada Języków Obcych 21 grudnia o godz. 9.30 w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Gnieźnie odbędzie się IV Olimpiada Języków Obcych dla studentów wyższych uczelni miasta Gniezna. Uczniowie będą musieli wykazać się znajomością języka angielskiego oraz niemieckiego.

Zbiórka sprzętu RTV, AGD i mebli

Artykul dodany: Wtorek, 7 grudnia 2010
Zbiórka sprzętu RTV, AGD i mebli W sobotę, 11 grudnia od godziny 10.00 ulicami Gniezna przejadą samochody firmy URBIS, do których będzie można zdać zużyty sprzęt RTV i AGD oraz meble. Zbiórka będzie nieodpłatna.

Życzenia Świąteczne od GOSiR-u

Artykul dodany: Wtorek, 7 grudnia 2010
Życzenia Świąteczne od GOSiR-u W oczekiwaniu na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok pełni nadziei spoglądamy w przyszłość. Składamy Państwu życzenia zdrowia, pogody ducha, spełnienia wszystkich marzeń, zawodowej satysfakcji i wielu sukcesów.

Zatrzymani za kradzieże samochodów

Artykul dodany: Wtorek, 7 grudnia 2010
Zatrzymani za kradzieże samochodów Policjanci kryminalni z Gniezna zatrzymali czterech mężczyzn w wieku od 17 do 60 roku życia. Jak ustalili śledczy grupa ma na swoim koncie 11 kradzieży aut na terenie Gniezna. Szajka działała od trzech miesięcy. Skradzione pojazdy zostały odzyskane. Za kradzieże z włamaniem grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Złodziej w opałach

Artykul dodany: Wtorek, 7 grudnia 2010
Złodziej w opałach 20-letni gnieźnianin został ujęty przez mieszkańców jednej z miejscowych ulic po tym, jak ukradł z samochodu pozostawionego przy posesji torebkę. Za kradzież grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

« poprzednia 1 2260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270283 284 następna »REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno