Logo

Dział - Wiadomości

Wypadek drogowy w okolicach Gurowa w gminie Niechanowo

Artykul dodany: Poniedziałek, 17 stycznia 2011
Wypadek drogowy w okolicach Gurowa w gminie Niechanowo Do wypadku drogowego, w którym ranna została 39-letnia mieszkanka Żydowa doszło wczoraj w okolicach Gurowa w gminie Niechanowo.

Kradł telefony

Artykul dodany: Poniedziałek, 17 stycznia 2011
Kradł telefony Gnieźnieńscy policjanci zatrzymali nieletniego podejrzewanego o kradzież dwóch telefonów komórkowych i IPOD-a. Łączna suma strat poniesionych przez pokrzywdzonych wyniosła 2300zł. Teraz o jego dalszych losach zdecyduje sąd dla nieletnich.

Do sądu za 850 samochodów z fałszywymi dokumentami

Artykul dodany: Poniedziałek, 17 stycznia 2011
Do sądu za 850 samochodów z fałszywymi dokumentami Dwadzieścia jeden osób z Gniezna odpowie przed sądem za oszustwa i fałszerstwa przy imporcie do Polski 850 samochodów. Centralne Biuro Śledcze zakończyło śledztwo, a prokuratura skierowała akt oskarżenia. Podejrzanym grozi do 8 lat więzienia.

Nowelizacja przepisów dotycząca "Fotorejestratorów"

Artykul dodany: Piątek, 14 stycznia 2011
Nowelizacja przepisów dotycząca W związku z wejściem w życie Ustawy z dnia 29 października 2010 roku o zmianie ustawy - Prawo o ruchu drogowym oraz niektórych ustaw, zmianie ulegają m.in. przepisy dotyczące urządzeń popularnie zwanymi "Fotoradarami".

Drużyna Szpiku w poznańskim Poprawczaku

Artykul dodany: Piątek, 14 stycznia 2011
Drużyna Szpiku w poznańskim Poprawczaku Kilka miesięcy temu Dorota Raczkiewicz doszła do wniosku, że czas, aby Drużyna Szpiku pojawiła się w nowym "świecie". Tym światem miał być Zakład Poprawczy w Poznaniu. Razem z Januszem Jezierskim odwiedziła tą placówkę, aby spotkać się z dyrektorem Sebastianem Decem. Okazał się On człowiekiem otwartym i gotowym na współpracę. I tak oto kilka tygodni później "szpikowcy" pojawili się w poprawczaku, aby porozmawiać z podopiecznymi.

Zatrzymany podejrzany o podwójne zabójstwo

Artykul dodany: Piątek, 14 stycznia 2011
Zatrzymany podejrzany o podwójne zabójstwo Kara dożywotniego więzienia może grozić 26-latkowi z powiatu sępoleńskiego za zabójstwo małżeństwa mieszkającego w Gnieźnie. Policjanci zatrzymali podejrzanego przed upływem doby od zgłoszenia. Wszystko we współpracy z gnieźnieńską policją i dzięki właściwej interpretacji zebranych informacji.

Ukradł elektronarzędzia i wideodomofon za 1650 złotych

Artykul dodany: Piątek, 14 stycznia 2011
Ukradł elektronarzędzia i wideodomofon za 1650 złotych Policjanci referatu patrolowo - interwencyjnego z Gniezna zatrzymali 46-letniego mężczyznę. Piotr T. w jednym z miejscowych marketów ukradł elektronarzędzia i wideodomofon o wartości przekraczającej 1 500 złotych.

Pijany 59-latek spowodował kolizję drogową

Artykul dodany: Piątek, 14 stycznia 2011
Pijany 59-latek spowodował kolizję drogową Pijany Kazimierz P., kierując Cinquecento w Goślinowie spowodował kolizję drogową. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń.

Nowe miejsca pracy w Niechanowie

Artykul dodany: Czwartek, 13 stycznia 2011
Nowe miejsca pracy w Niechanowie Docelowo dwadzieścia osób znajdzie pracę w uruchamianym ponownie Browarze w Niechanowie. Właściciel zapowiada, że będą to głównie mieszkańcy gminy. Pierwsze zatrudnienia jeszcze w styczniu.

Podsumowanie XIX Finału WOŚP w Witkowie

Artykul dodany: Czwartek, 13 stycznia 2011
Podsumowanie XIX Finału WOŚP w Witkowie 44 witkowskich wolontariuszy od wczesnych godzin rannych wyruszyło na kwestę zbierając pieniążki na sprzęt do diagnozowania i leczenia dzieci z chorobami nerek i układ moczowego. Jak co roku, także i w tym gorące serca na tę okazję mieli mieszkańcy gminy Witkowo. Oficjalnego otwarcia dokonał Burmistrz Gminy i Miasta Witkowo Krzysztof Szkudlarek wspólnie z Dowódcą 3. Skrzydła Lotnictwa Transportowego gen. bryg. pil. Tadeuszem Mikutelem oraz Dowódcą 33. Bazy Lotnictwa Transportowego płk. pil. Maciejem Trelką.

Zatrzymano 3 poszukiwanych

Artykul dodany: Czwartek, 13 stycznia 2011
Zatrzymano 3 poszukiwanych Policjanci z Gniezna zatrzymali wczoraj aż 3 osoby poszukiwane przez wymiar sprawiedliwości. Jeden mężczyzna poszukiwany był w celu doprowadzenia do Zakładu Karnego, drugi mężczyzna i kobieta poszukiwani byli w celu ustalenia miejsca pobytu. Do zatrzymania tych osób przyczynili się funkcjonariusze referatu patrolowo - interwencyjnego.

"Drogówka" podsumowała miniony rok

Artykul dodany: Czwartek, 13 stycznia 2011
Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego podkom. Sławomir Sikorski podsumował stan bezpieczeństwa na drogach w 2010 roku. Spadła liczba wypadków drogowych w naszym powiecie, w tym ilość osób rannych i zabitych. Jak podkreśla szef gnieźnieńskiej drogówki wpływ na taki stan rzeczy miały między innymi podejmowane działania kontrolne, akcje profilaktyczne, a także służba patrolowa nieoznakowanym radiowozem na drogach powiatu.

"Zwolnij! Zwierzę na drodze!"

Artykul dodany: Czwartek, 13 stycznia 2011
"Zwolnij! Zwierzę na drodze!", to hasło kampanii jaką rozpoczęła organizacja ekologiczna WWF Polska we współpracy z Biurem Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji i Lasami Państwowymi na rzecz zapobiegania wypadkom z udziałem dzikich zwierząt.

19 finał WOŚP - obszerne podsumowanie i fotorelacja

Artykul dodany: Wtorek, 11 stycznia 2011
19 finał WOŚP - obszerne podsumowanie i fotorelacja W niedzielę odbył się 19 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Gnieźnieński sztab rozpoczął w tym dniu pracę już ok. godziny 7 rano. Przez cały dzień grafik był bardzo napięty. Koncerty, pokazy, licytacje - to tylko niektóre z atrakcji przygotowanych w tym dniu. W sumie niektórzy wolontariusze spędzili nawet 19 godzin "na nogach" dbając o to, żeby Finał był udany. W Galerii Artykułu fotorelacja z 19-ego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gnieźnie.

Orkiestra grała spokojnie i bezpiecznie

Artykul dodany: Wtorek, 11 stycznia 2011
Orkiestra grała spokojnie i bezpiecznie W niedzielę odbył się XIX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Podobnie jak w latach poprzednich gnieźnieńscy policjanci czuwali nad bezpieczeństwem wolontariuszy. Na terenie naszego powiatu nie odnotowano żadnego incydentu.

Zatrzymano 4 nietrzeźwych kierowców

Artykul dodany: Wtorek, 11 stycznia 2011
Zatrzymano 4 nietrzeźwych kierowców 3 nietrzeźwych kierowców gnieźnieńscy policjanci zatrzymali przedwczoraj, jednego wczoraj w nocy. Przypominamy, że jazda w stanie nietrzeźwości jest przestępstwem, za które grozi do 2 lat pozbawienia wolności.

Zatrzymany w Malmo

Artykul dodany: Wtorek, 11 stycznia 2011
Zatrzymany w Malmo Poszukiwany listem gończym i europejskim nakazem aresztowania wystawionym przez stronę polską, 22-letni mieszkaniec Gniezna został zatrzymany na terenie Szwecji. Mężczyzna został już deportowany do kraju.

Ponad 2000 zł od Młodzieżówki SLD

Artykul dodany: Wtorek, 11 stycznia 2011
Ponad 2000 zł od Młodzieżówki SLD 9 stycznia członkowie FMS Gniezno również postanowili pomóc dzieciom i przez wiele godzin kwestowali na ulicach Pierwszej Stolicy Polski, żeby wesprzeć akcję Jurka Owsiaka.

Film z koncertu Christiana Bassoul w Hotelu Atelier

Artykul dodany: Niedziela, 9 stycznia 2011
Film z koncertu Christiana Bassoul w Hotelu Atelier Wczoraj w Hotelu Atelier odbył się koncert znakomitego artysty francuskiego, Christiana Bassoul. Impreza była nagrywa przez TV Gniezno dla gnieźnieńskiego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym artykule prezentujemy film z koncertu.

19 Finał WOŚP - relacja na bieżąco!

Artykul dodany: Niedziela, 9 stycznia 2011
19 Finał WOŚP - relacja na bieżąco! W tym newsie na bieżąco będziemy informowali o tym, co dzieje się w gnieźnieńskim sztabie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Miłość, muzyka i taniec po francusku

Artykul dodany: Sobota, 8 stycznia 2011
Miłość, muzyka i taniec po francusku Dzisiaj w Hotelu Atelier odbył się niesamowity koncert Christiana Bassoul oraz gnieźnieńskiej formacji Rajlender. Goście, którzy zawitali w sobotni wieczór do hotelu mogli nie tylko posłuchać pięknej francuskiej muzyki, ale również uczestniczyli w licytacjach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Gratisowe usługi w LOOKWELL w ramach WOŚP

Artykul dodany: Sobota, 8 stycznia 2011
Gratisowe usługi w LOOKWELL w ramach WOŚP W niedzielę, 9 stycznia od godziny 10.00 do 14.00 w Instytucie Urody LOOKWELL strzyżenie, czesanie oraz inne usługi za darmo. W zamian należy wrzucić dowolną kwotę do puszki Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Cała zebrana suma zostanie przekazana na rzecz Fundacji Jurka Owsiaka.

Capoeira i pierwsza pomoc w trakcie Finału

Artykul dodany: Sobota, 8 stycznia 2011
Capoeira i pierwsza pomoc w trakcie Finału Pisaliśmy już o zajęciach szybkiego czytania, które odbywać się będą w eSTeDe co godzinę w dniu Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Teraz kilka słów o pokazach capoeiry i warsztatach pierwszej pomocy. Zasada uczestniczenia jest taka sama - wystarczy o pełnej godzinie wrzucić "kasę do puchy WOŚP".

Program XIX Finału WOŚP w Gnieźnie

Artykul dodany: Sobota, 8 stycznia 2011
Program XIX Finału WOŚP w Gnieźnie Warto dobrze się nakręcić! - to hasło 19 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak zwykle organizatorzy przygotowali wiele atrakcji. W tym roku Finał, który odbędzie się 9 stycznia, zostanie poprzedzony kameralnym koncertem paryskiej grupy Christiana Bassoul oraz gnieźnieńskiej formacji Rajlender.

Program XIX Finału WOŚP w Niechanowie

Artykul dodany: Sobota, 8 stycznia 2011
Program XIX Finału WOŚP w Niechanowie Gminny Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza na 19 Finał WOŚP dla dzieci z chorobami urologicznymi i nefrologicznymi. Impreza zaczyna się o 16 w sali GOK.

Pożar domu przy ul. Wschodniej

Artykul dodany: Sobota, 8 stycznia 2011
Pożar domu przy ul. Wschodniej Wczoraj wieczorem do Powiatowego Stanowiska Kierowania wpłynęło zgłoszenie o pożarze budynku jednorodzinnego, który mieścił się przy ul. Wschodniej. Dyspozytor natychmiast zadysponował dwa zastępy JRG w Gnieźnie.

Konie, harcerze, scena - najświeższe info ze sztabu WOŚP

Artykul dodany: Sobota, 8 stycznia 2011
Konie, harcerze, scena - najświeższe info ze sztabu WOŚP Również "koniarze" z Gniezna i okolic oraz harcerze wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Dzisiaj postawiono także scenę, na której jutro odbędą się koncerty. Trwa spisywanie fantów na loterię oraz segregacja naklejek-serduszek. W sali widowiskowej eSTeDe pełną parą idą przygotowania do transmisji telewizyjnej.

Włamanie pod okiem kamery

Artykul dodany: Sobota, 8 stycznia 2011
Włamanie pod okiem kamery Funkcjonariusze referatu patrolowo - interwencyjnego zatrzymali dwóch 22-letnich mieszkańców Piły, którzy wybili szybę w witrynie wystawowej w centrum Gniezna, a następnie ukradli z niej odzież. Rabusiów wypatrzył operator kamery monitoringu miejskiego. Za kradzież z włamaniem grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Wypadek samochodowy w Łubowie

Artykul dodany: Sobota, 8 stycznia 2011
Wypadek samochodowy w Łubowie W środę, 5 stycznia doszło do wypadku drogowego w Łubowie. Kierowca, podczas manewru wyprzedzania, wpadł w poślizg i uderzył w drugie auto. Oba pojazdy wjechały do rowu. Jedna z pasażerek trafiła do szpitala.

Co i gdzie na licytacjach WOŚP

Artykul dodany: Sobota, 8 stycznia 2011
Co i gdzie na licytacjach WOŚP Wiemy już jakie fanty i gdzie będą licytowane w trakcie 19 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Hotel Atelier, Radio Gniezno i Centrum Kultury "Scena To Dziwna", to miejsca sprzedaży tegorocznych gadżetów.

« poprzednia 1 2249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259275 276 następna »REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno