Logo

Dział - Wiadomości

Dożynki gminne w Miatach

Artykul dodany: Środa, 25 sierpnia 2010
Dożynki gminne w Miatach 29 sierpnia odbędą się Dożynki Gminne w Miatach. Przewidziano wiele atrakcji m.in.: występy artystyczne,konkursy i wielobój sołectw.

Komunikat

Artykul dodany: Środa, 25 sierpnia 2010
Komunikat Bezpłatne szkolenia organizowane przez Gnieźnieńską Szkolę Humanistyczno - Menadżerską ,,Milenium".

Kampania ,,Pozory mylą, dowód nie"

Artykul dodany: Środa, 25 sierpnia 2010
Kampania ,,Pozory mylą, dowód nie Trwa ogólnopolska kampania edukacyjna ?Pozory mylą, dowód nie?. Jej celem jest zwrócenie uwagi na problem sprzedaży alkoholu małoletnim. Organizatorzy akcji, czyli Komenda Główna Policji i Związek Browary Polskie, apelują do sprzedawców i przypominają im o konieczności sprawdzania dowodów osobistych młodym ludziom, którzy chcą kupić alkohol.

Komunikat

Artykul dodany: Środa, 25 sierpnia 2010
Komunikat Rodzice wszystkich dzieci przyjętych do gnieźnieńskich przedszkoli na rok szkolny 2010/2011 proszeni są o osobisty kontakt z przedszkolem w celu podpisania umowy świadczenia.

Dożynki Gminne w Witkowie

Artykul dodany: Wtorek, 24 sierpnia 2010
Dożynki Gminne w Witkowie Burmistrz Gminy i Miasta Witkowo oraz Komitet Organizacyjny serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w Dożynkach Gminnych Witkowo 2010, które odbędą się w dniu 29 sierpnia 2010r. na Stadionie Miejskim w Witkowie.

Informacja dla uczniów I LO

Artykul dodany: Wtorek, 24 sierpnia 2010
Informacja dla uczniów I LO Wejście do auli na inaugurację roku szkolnego I Liceum Ogólnokształcącego od strony ulicy Poznańskiej.

16-latek za kółkiem bez uprawnień

Artykul dodany: Wtorek, 24 sierpnia 2010
16-latek za kółkiem bez uprawnień Wczoraj w centrum miasta policyjny patrol zatrzymał do kontroli drogowej pojazd, którego kierowcą okazał się 16-letni mieszkaniec Gniezna podróżujący bez uprawnień i pasów bezpieczeństwa.

Pożar stodoły w Woli Skorzęckiej

Artykul dodany: Poniedziałek, 23 sierpnia 2010
Pożar stodoły w Woli Skorzęckiej Minionej nocy do Powiatowego Stanowiska Kierowania wpłynęło zgłoszenie, z którego wynikało, że w miejscowości Wola Skorzęcka pali się stodoła w gospodarstwie rolnym. Do zdarzenia dyżurny natychmiast zadysponował kilka zastępów gaśniczych.

Zatrzymano 4 pijanych kierowców

Artykul dodany: Poniedziałek, 23 sierpnia 2010
Zatrzymano 4 pijanych kierowców Czterech nietrzeźwych kierowców, w tym jednego rowerzystę zatrzymali policjanci w miniony weekend na drogach naszego powiatu. Rekordzista miał 2,5 promila alkoholu w organizmie. Wobec nich zostanie wszczęte postępowanie przygotowawcze.

Kolizja na ul. Reymonta w Gnieźnie

Artykul dodany: Poniedziałek, 23 sierpnia 2010
Kolizja na ul. Reymonta w Gnieźnie W piątek, 20 sierpnia 2010 roku o godz. 15.40 na ul. Reymonta w Gnieźnie doszło do kolizji samochodu osobowego z rowerzystą, który z ogólnymi potłuczeniami trafił do szpitala.

Odnaleziona własność

Artykul dodany: Piątek, 20 sierpnia 2010
Odnaleziona własność Do niecodziennej kradzieży doszło wczoraj w Niechanowie. Podczas dokonywania zakupów 49-letnia klientka ukradła leżący na ladzie portfel z zawartością dowodu osobistego, pieniędzy oraz dwóch złotych łańcuszków należący do 44-letniej klientki sklepu, po czym w pośpiechu opuściła sklep. Policjanci z Komisariatu Policji w Witkowie szybko ustalili sprawczynię.

Prawo jazdy - trudno zyskać, łatwo stracić

Artykul dodany: Piątek, 20 sierpnia 2010
Prawo jazdy - trudno zyskać, łatwo stracić Gnieźnieńscy mundurowi ukarali mandatem karnym oraz zatrzymali prawo jazdy 28-letniego kierowcy, który przekroczył dozwoloną ilość punktów karnych.

Jubileusz Stada Ogierów w Gnieźnie

Artykul dodany: Czwartek, 19 sierpnia 2010
Jubileusz Stada Ogierów w Gnieźnie W tym roku mija 125 lat od utworzenia Państwowego Stada Ogierów w Gnieźnie. Obchody z tej okazji odbędą się 21 sierpnia 2010 roku. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji, m.in. pokazy kaskaderskie.

Z pomocą powodzianom

Artykul dodany: Czwartek, 19 sierpnia 2010
Z pomocą powodzianom Od maja trwa czarna seria podtopień, szczególnie są one dokuczliwe na terenach południowej Polski. Caritas Archidiecezji Gnieźnieńskiej czynnie włączyła się w akcję pomocy osobom poszkodowanym w wyniku powodzi. Pomoc, po konsultacji z Caritas Polska, została skierowana do diecezji częstochowskiej, bielsko-żywieckiej, legnickiej, sandomierskiej oraz do archidiecezji gnieźnieńskiej.

Wypadek drogowy na ul. Lednickiej w Gnieźnie

Artykul dodany: Czwartek, 19 sierpnia 2010
Wypadek drogowy na ul. Lednickiej w Gnieźnie W środę, 18 sierpnia 2010 roku o godz. 11.45 na ul. Lednickiej w Gnieźnie doszło do wypadku, w którym ranna została jedna osoba.

Działania prewencyjne

Artykul dodany: Czwartek, 19 sierpnia 2010
Działania prewencyjne Zatrzymanie trzech sprawców przestępstw, jednego poszukiwanego, kontrola w 128 pojazdach oraz ujawnienie 53 wykroczeń z zakresu ruchu drogowego i przepisów porządkowych to efekt wzmożonych działań prewencyjnych przeprowadzonych wczoraj przez gnieźnieńską policję.

Piknik z Mercedesem

Artykul dodany: Środa, 18 sierpnia 2010
Piknik z Mercedesem 14 - 15 sierpnia Klub 124Coupe, przy współpracy Automobilklubu Wielkopolskiego, zorganizował Rodzinny Piknik z Mercedesem, podczas którego bawiło się ok. 70 załóg z całej Polski.

Uratowane życie

Artykul dodany: Środa, 18 sierpnia 2010
Uratowane życie Szybka reakcja gnieźnieńskich policjantów uratowała życie 35-letniemu mieszkańcowi naszego miasta. Po otrzymaniu informacji o próbie samobójczej, funkcjonariusze natychmiast udali się na miejsce i skutecznie udzielili pomocy mężczyźnie.

Letnie roztargnienie

Artykul dodany: Środa, 18 sierpnia 2010
Letnie roztargnienie 16 sierpnia dyżurny gnieźnieńskiej jednostki czterokrotnie odebrał zgłoszenie zagubienia dokumentów. Od początku lipca tego typu zdarzeń odnotowano już prawie 90. Upalne dni sprzyjają noszeniu lekkiej odzieży o płytkich kieszeniach, a urlopowy brak uwagi potęguje występowanie sytuacji, w których gubimy prawo jazdy bądź dowód osobisty. Tego typu sytuacje nie noszą cech czynu zabronionego, nie są więc ani wykroczeniem, ani przestępstwem. Mogą jednak spowodować nie lada kłopot roztargnionym właścicielom zagubionych dokumentów ?

Terapia, nauka i wypoczynek

Artykul dodany: Wtorek, 17 sierpnia 2010
Terapia, nauka i wypoczynek Już po raz kolejny Uczniowski Socjoterapeutyczny Klub Sportowy ,,Rodzice - Dzieciom" działający przy Miejskich Świetlicach Socjoterapeutycznych zapewnił swoim podopiecznym wspaniałe wrażenia, podczas letnich koloni.

Ostrzeżenie o silnych burzach i intensywnych opadach deszczu

Artykul dodany: Poniedziałek, 16 sierpnia 2010
Ostrzeżenie o silnych burzach i intensywnych opadach deszczu IMGW ostrzega o silnych burzach z przelotnymi opadami deszczu na wschodzie Wielkopolski. Możliwe będą podtopienia i trudności komunikacyjne.

Nieszczęśliwy wypadek w Skorzęcinie

Artykul dodany: Poniedziałek, 16 sierpnia 2010
Nieszczęśliwy wypadek w Skorzęcinie W niedzielę, 15 sierpnia 2010 roku, 40 minut po północy na terenie Ośrodka Wypoczynkowego w Skorzęcinie doszło do nieszczęśliwego wypadku. Podczas wieczoru kawalerskiego z I piętra budynku wypadł 26-letni mężczyzna. Z ciężkimi obrażeniami ciała został przewieziony do Szpitala Miejskiego w Gnieźnie.

Nietrzeźwi rowerzyści

Artykul dodany: Poniedziałek, 16 sierpnia 2010
Nietrzeźwi rowerzyści Podczas minionego weekendu funkcjonariusze wydziału ruchu drogowego zatrzymali dwóch nietrzeźwych rowerzystów.

Zbiórka darów dla Bogatyni

Artykul dodany: Poniedziałek, 16 sierpnia 2010
Zbiórka darów dla Bogatyni Centrum Kultury ,,Scena to dziwna" solidaryzując się z zalaną w miniony weekend Bogatynią organizuje zbiórkę dla najmłodszych, którym powódź pokrzyżowała wakacyjne plany.

Nocny pożar w Modliszewku

Artykul dodany: Piątek, 13 sierpnia 2010
Nocny pożar w Modliszewku Dzisiaj w nocy o godzinie 3.33 dyżurny PSP w Gnieźnie przyjął zgłoszenie, z którego wynikało, że w miejscowości Modliszewko pali się warsztat w gospodarstwie rolnym. Strażacy natychmiast pojechali na miejsce zdarzenia.

Audi uderzyło w drzewo i dachowało w Żelazkowie

Artykul dodany: Piątek, 13 sierpnia 2010
Audi uderzyło w drzewo i dachowało w Żelazkowie Dzisiaj o godz. 5.30 w Żelazkowie w gminie Niechanowo samochód osobowy uderzył w drzewo a następnie wywrócił się na dach. 20-letni kierowca z ciężkimi obrażeniami ciała został przewieziony do Szpitala Miejskiego w Gnieźnie.

II-gi Konkurs Moje-Gniezno.pl i Kina HELIOS

Artykul dodany: Czwartek, 12 sierpnia 2010
II-gi Konkurs Moje-Gniezno.pl i Kina HELIOS Portal internetowy Moje-Gniezno.pl wraz z gnieźnieńskim Kinem HELIOS ogłaszają II-gi Konkurs. Temat: wakacje w Gnieźnie i okolicy.

Ogłoszenia drobne od osób prywatnych!

Artykul dodany: Czwartek, 12 sierpnia 2010
Ogłoszenia drobne od osób prywatnych! Uruchomiliśmy kolejny dział na naszym portalu: Ogłoszenia. Każda osoba prywatna może dodać bezpłatnie ogłoszenie do 500 znaków (jedna litera, spacja, przecinek - jeden znak) z jednym zdjęciem. Każde ogłoszenie będzie publikowane przez 30 dni. Dział ten będzie rozbudowywany o czym będziemy na bieżąco informować.

Zaginięcie dziecka? Uniknij tragedii!

Artykul dodany: Czwartek, 12 sierpnia 2010
Zaginięcie dziecka? Uniknij tragedii! Każdego roku Policja odnotowuje około 15 tysięcy zaginięć, z czego około 4 tysiące to zaginięcia osób nieletnich. Czas wakacji to okres, kiedy wskaźnik zaginięć wzrasta - szczególnie wśród nastolatków. Co robić, a przede wszystkim - jak zapobiec?

Włamał się w biały dzień, został zatrzymany.

Artykul dodany: Czwartek, 12 sierpnia 2010
Włamał się w biały dzień, został zatrzymany. Wczoraj wieczorem na ul. Jasnej w Gnieźnie pod nieobecność domowników włamano się do mieszkania. Skradziono aparat fotograficzny oraz zniszczono komputer. Właścicielka wyceniła straty na 1000 zł. Policjanci referatu patrolowo - interwencyjnego zatrzymali 28-letniego złodzieja zaraz po zdarzeniu.

« poprzednia 1 2248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258261 262 następna »REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Newsletter
Podaj swój adres e-mail aby otrzymywać newsletter z najnowszymi informacjami lub usunąć już dodany e-mail.
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno