Logo

Dział - Wiadomości

Kolizja na ul. Reymonta w Gnieźnie

Artykul dodany: Poniedziałek, 23 sierpnia 2010
Kolizja na ul. Reymonta w Gnieźnie W piątek, 20 sierpnia 2010 roku o godz. 15.40 na ul. Reymonta w Gnieźnie doszło do kolizji samochodu osobowego z rowerzystą, który z ogólnymi potłuczeniami trafił do szpitala.

Odnaleziona własność

Artykul dodany: Piątek, 20 sierpnia 2010
Odnaleziona własność Do niecodziennej kradzieży doszło wczoraj w Niechanowie. Podczas dokonywania zakupów 49-letnia klientka ukradła leżący na ladzie portfel z zawartością dowodu osobistego, pieniędzy oraz dwóch złotych łańcuszków należący do 44-letniej klientki sklepu, po czym w pośpiechu opuściła sklep. Policjanci z Komisariatu Policji w Witkowie szybko ustalili sprawczynię.

Prawo jazdy - trudno zyskać, łatwo stracić

Artykul dodany: Piątek, 20 sierpnia 2010
Prawo jazdy - trudno zyskać, łatwo stracić Gnieźnieńscy mundurowi ukarali mandatem karnym oraz zatrzymali prawo jazdy 28-letniego kierowcy, który przekroczył dozwoloną ilość punktów karnych.

Jubileusz Stada Ogierów w Gnieźnie

Artykul dodany: Czwartek, 19 sierpnia 2010
Jubileusz Stada Ogierów w Gnieźnie W tym roku mija 125 lat od utworzenia Państwowego Stada Ogierów w Gnieźnie. Obchody z tej okazji odbędą się 21 sierpnia 2010 roku. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji, m.in. pokazy kaskaderskie.

Z pomocą powodzianom

Artykul dodany: Czwartek, 19 sierpnia 2010
Z pomocą powodzianom Od maja trwa czarna seria podtopień, szczególnie są one dokuczliwe na terenach południowej Polski. Caritas Archidiecezji Gnieźnieńskiej czynnie włączyła się w akcję pomocy osobom poszkodowanym w wyniku powodzi. Pomoc, po konsultacji z Caritas Polska, została skierowana do diecezji częstochowskiej, bielsko-żywieckiej, legnickiej, sandomierskiej oraz do archidiecezji gnieźnieńskiej.

Wypadek drogowy na ul. Lednickiej w Gnieźnie

Artykul dodany: Czwartek, 19 sierpnia 2010
Wypadek drogowy na ul. Lednickiej w Gnieźnie W środę, 18 sierpnia 2010 roku o godz. 11.45 na ul. Lednickiej w Gnieźnie doszło do wypadku, w którym ranna została jedna osoba.

Działania prewencyjne

Artykul dodany: Czwartek, 19 sierpnia 2010
Działania prewencyjne Zatrzymanie trzech sprawców przestępstw, jednego poszukiwanego, kontrola w 128 pojazdach oraz ujawnienie 53 wykroczeń z zakresu ruchu drogowego i przepisów porządkowych to efekt wzmożonych działań prewencyjnych przeprowadzonych wczoraj przez gnieźnieńską policję.

Piknik z Mercedesem

Artykul dodany: Środa, 18 sierpnia 2010
Piknik z Mercedesem 14 - 15 sierpnia Klub 124Coupe, przy współpracy Automobilklubu Wielkopolskiego, zorganizował Rodzinny Piknik z Mercedesem, podczas którego bawiło się ok. 70 załóg z całej Polski.

Uratowane życie

Artykul dodany: Środa, 18 sierpnia 2010
Uratowane życie Szybka reakcja gnieźnieńskich policjantów uratowała życie 35-letniemu mieszkańcowi naszego miasta. Po otrzymaniu informacji o próbie samobójczej, funkcjonariusze natychmiast udali się na miejsce i skutecznie udzielili pomocy mężczyźnie.

Letnie roztargnienie

Artykul dodany: Środa, 18 sierpnia 2010
Letnie roztargnienie 16 sierpnia dyżurny gnieźnieńskiej jednostki czterokrotnie odebrał zgłoszenie zagubienia dokumentów. Od początku lipca tego typu zdarzeń odnotowano już prawie 90. Upalne dni sprzyjają noszeniu lekkiej odzieży o płytkich kieszeniach, a urlopowy brak uwagi potęguje występowanie sytuacji, w których gubimy prawo jazdy bądź dowód osobisty. Tego typu sytuacje nie noszą cech czynu zabronionego, nie są więc ani wykroczeniem, ani przestępstwem. Mogą jednak spowodować nie lada kłopot roztargnionym właścicielom zagubionych dokumentów ?

Terapia, nauka i wypoczynek

Artykul dodany: Wtorek, 17 sierpnia 2010
Terapia, nauka i wypoczynek Już po raz kolejny Uczniowski Socjoterapeutyczny Klub Sportowy ,,Rodzice - Dzieciom" działający przy Miejskich Świetlicach Socjoterapeutycznych zapewnił swoim podopiecznym wspaniałe wrażenia, podczas letnich koloni.

Ostrzeżenie o silnych burzach i intensywnych opadach deszczu

Artykul dodany: Poniedziałek, 16 sierpnia 2010
Ostrzeżenie o silnych burzach i intensywnych opadach deszczu IMGW ostrzega o silnych burzach z przelotnymi opadami deszczu na wschodzie Wielkopolski. Możliwe będą podtopienia i trudności komunikacyjne.

Nieszczęśliwy wypadek w Skorzęcinie

Artykul dodany: Poniedziałek, 16 sierpnia 2010
Nieszczęśliwy wypadek w Skorzęcinie W niedzielę, 15 sierpnia 2010 roku, 40 minut po północy na terenie Ośrodka Wypoczynkowego w Skorzęcinie doszło do nieszczęśliwego wypadku. Podczas wieczoru kawalerskiego z I piętra budynku wypadł 26-letni mężczyzna. Z ciężkimi obrażeniami ciała został przewieziony do Szpitala Miejskiego w Gnieźnie.

Nietrzeźwi rowerzyści

Artykul dodany: Poniedziałek, 16 sierpnia 2010
Nietrzeźwi rowerzyści Podczas minionego weekendu funkcjonariusze wydziału ruchu drogowego zatrzymali dwóch nietrzeźwych rowerzystów.

Zbiórka darów dla Bogatyni

Artykul dodany: Poniedziałek, 16 sierpnia 2010
Zbiórka darów dla Bogatyni Centrum Kultury ,,Scena to dziwna" solidaryzując się z zalaną w miniony weekend Bogatynią organizuje zbiórkę dla najmłodszych, którym powódź pokrzyżowała wakacyjne plany.

Nocny pożar w Modliszewku

Artykul dodany: Piątek, 13 sierpnia 2010
Nocny pożar w Modliszewku Dzisiaj w nocy o godzinie 3.33 dyżurny PSP w Gnieźnie przyjął zgłoszenie, z którego wynikało, że w miejscowości Modliszewko pali się warsztat w gospodarstwie rolnym. Strażacy natychmiast pojechali na miejsce zdarzenia.

Audi uderzyło w drzewo i dachowało w Żelazkowie

Artykul dodany: Piątek, 13 sierpnia 2010
Audi uderzyło w drzewo i dachowało w Żelazkowie Dzisiaj o godz. 5.30 w Żelazkowie w gminie Niechanowo samochód osobowy uderzył w drzewo a następnie wywrócił się na dach. 20-letni kierowca z ciężkimi obrażeniami ciała został przewieziony do Szpitala Miejskiego w Gnieźnie.

II-gi Konkurs Moje-Gniezno.pl i Kina HELIOS

Artykul dodany: Czwartek, 12 sierpnia 2010
II-gi Konkurs Moje-Gniezno.pl i Kina HELIOS Portal internetowy Moje-Gniezno.pl wraz z gnieźnieńskim Kinem HELIOS ogłaszają II-gi Konkurs. Temat: wakacje w Gnieźnie i okolicy.

Ogłoszenia drobne od osób prywatnych!

Artykul dodany: Czwartek, 12 sierpnia 2010
Ogłoszenia drobne od osób prywatnych! Uruchomiliśmy kolejny dział na naszym portalu: Ogłoszenia. Każda osoba prywatna może dodać bezpłatnie ogłoszenie do 500 znaków (jedna litera, spacja, przecinek - jeden znak) z jednym zdjęciem. Każde ogłoszenie będzie publikowane przez 30 dni. Dział ten będzie rozbudowywany o czym będziemy na bieżąco informować.

Zaginięcie dziecka? Uniknij tragedii!

Artykul dodany: Czwartek, 12 sierpnia 2010
Zaginięcie dziecka? Uniknij tragedii! Każdego roku Policja odnotowuje około 15 tysięcy zaginięć, z czego około 4 tysiące to zaginięcia osób nieletnich. Czas wakacji to okres, kiedy wskaźnik zaginięć wzrasta - szczególnie wśród nastolatków. Co robić, a przede wszystkim - jak zapobiec?

Włamał się w biały dzień, został zatrzymany.

Artykul dodany: Czwartek, 12 sierpnia 2010
Włamał się w biały dzień, został zatrzymany. Wczoraj wieczorem na ul. Jasnej w Gnieźnie pod nieobecność domowników włamano się do mieszkania. Skradziono aparat fotograficzny oraz zniszczono komputer. Właścicielka wyceniła straty na 1000 zł. Policjanci referatu patrolowo - interwencyjnego zatrzymali 28-letniego złodzieja zaraz po zdarzeniu.

Wspominając pół wieku wspólnego życia

Artykul dodany: Czwartek, 12 sierpnia 2010
Wspominając pół wieku wspólnego życia Złote Gody to jubileusz pięćdziesięciolecia małżeństwa. Pary, które go obchodzą mogą mówić o wielkim szczęściu i błogosławieństwie losu. Pięć lat później następuje jednak rocznica szmaragdowa, a następnie diamentowa i żelazna.

W sparingu Orzeł lepszy od Startu

Artykul dodany: Czwartek, 12 sierpnia 2010
W sparingu Orzeł lepszy od Startu Wykorzystując przerwę w rozgrywkach ligowych, żużlowcy Startu udali się do Łodzi, gdzie w spotkaniu sparingowym zmierzyli się z tamtejszym Orłem.

Kacper Gomólski Mistrzem Europy

Artykul dodany: Czwartek, 12 sierpnia 2010
Kacper Gomólski Mistrzem Europy Kacper Gomólski, junior gnieźnieńskiego Startu zdobył złoty medal Drużynowych Mistrzostw Europy Juniorów. Jest to do tej pory największy sukces reprezentanta Startu.

KS Gniezno kompletuje skład

Artykul dodany: Czwartek, 12 sierpnia 2010
KS Gniezno kompletuje skład Kierownictwo Klubu Sportowego Gniezno zaczyna finalizować rozmowy z zawodnikami, którzy w sezonie 2010/2011 będą bronić barw gnieźnieńskiego klubu.

Calisia - Mieszko 4:0

Artykul dodany: Czwartek, 12 sierpnia 2010
Calisia - Mieszko 4:0 Bardzo nieudanie zainaugurowali nowy sezon rozgrywek III ligi piłkarze Mieszka Gniezno.

Zakończono prace na ulicy Listopadowej

Artykul dodany: Czwartek, 12 sierpnia 2010
Zakończono prace na ulicy Listopadowej W okresie od kwietnia do lipca 2010 roku dokonano przebudowy nawierzchni ulicy Listopadowej w Gnieźnie.

Uratowali desperata

Artykul dodany: Czwartek, 12 sierpnia 2010
Uratowali desperata 76 - letni mieszkaniec Gniezna groził odebraniem sobie życia. Został uratowany przez policjantów z referatu patrolowo - interwencyjnego.

Szukamy właściciela telefonu

Artykul dodany: Czwartek, 12 sierpnia 2010
Szukamy właściciela telefonu    Komenda Powiatowa Policji w Gnieźnie poszukuje właściciela telefonu komórkowego Siemens C75.

Walka z przemocą w rodzinie nabiera rozmachu

Artykul dodany: Czwartek, 12 sierpnia 2010
Walka z przemocą w rodzinie nabiera rozmachu W dniu 1 sierpnia 2010 roku weszły w życie istotne zmiany w obowiązującym prawie mające na celu poprawę sytuacji osób doświadczających przemocy w rodzinie. Tym samym podmioty z nią walczące zaopatrzono w nowy, skuteczny oręż.

« poprzednia 1 2245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255258 259 następna »REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Newsletter
Podaj swój adres e-mail aby otrzymywać newsletter z najnowszymi informacjami lub usunąć już dodany e-mail.
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno